Br您owow這se farbowane :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-05, 17:54   #3631
yoga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Dzi瘯uj Lenka. Mo瞠 jeszcze kto si wypowie co do planowanego przeze mnie koloru?
yoga jest offline  
Stary 2010-11-05, 19:39   #3632
Lenka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 943
Wpisy w blogu: 1

Ze swojej strony mog jeszcze doda, 瞠 mo瞠 warto si wybra do sklepu z artyku豉mi fryzjerskimi - tam maj i farby, i szampony koloryzuj帷e, a przy profesjonalnym produkcie jest wi瘯sza szansa, 瞠 na g這wie b璠ziesz mia豉 dok豉dnie to, co sobie zaplanowa豉.
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-11-05, 20:03   #3633
Mini1991
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 840

kurcze dzieczyny poszukuje jakiegos fajnego sredniego brazu (bron boze nie czarnego)
jestem obecnie po dekoloryzacji wiec mile widziany jasniejszy odcien .. tak zeby wyszed taki sredni
no marzy豚y mi sie taki karmelowy sredni braz.. polecacie cos?
nie chce byc ruda.. chce zeby widocznie by to braz ale zeby mia cos karmelu w sobie

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-05, 20:28   #3634
enigmatic91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Poka wiadomo嗆
kurcze dzieczyny poszukuje jakiegos fajnego sredniego brazu (bron boze nie czarnego)
jestem obecnie po dekoloryzacji wiec mile widziany jasniejszy odcien .. tak zeby wyszed taki sredni
no marzy豚y mi sie taki karmelowy sredni braz.. polecacie cos?
nie chce byc ruda.. chce zeby widocznie by to braz ale zeby mia cos karmelu w sobie

ja ju za chwilk farbuj karmelkiem
enigmatic91 jest offline  
Stary 2010-11-05, 20:45   #3635
efelineczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka wiadomo嗆
No ok, a os豉bienie w這s闚 podczas ci捫y? Czy chemiczna farba nie os豉bi ich jeszcze bardziej?
kochana, jakie os豉bienie w這s闚 w czasie ci捫y?? W豉郾ie w takim okresie to ma si w這sy jak marzenie
Ja w ci您y farbowa豉m w這sy, przecie tej farby si nie wdycha prosto z pojemnika, a na w這sach jej a tak bardzo nie czu.. Chemikalia przez sk鏎 g這wy?? Tak samo jak chemikalia z lakieru do paznokci, detergent闚, spaliny samochod闚.. No niestety, nie da si tego unikn望

a 瞠by nie by這 OT - musz przyciemni w這ski, mam rozja郾iane.. Baleyage.. Szukam czego co to r闚no pokryje Mo瞠 co polecicie? Farbowa豉m w niedziel farb ce-ce, przetrzyma豉m j i.. ju nie mam 郵adu po niej na g這wie
Stary 2010-11-05, 22:13   #3636
Mini1991
Zakorzenienie

enigmatic- pokaz sie jak zrobisz "

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-05, 23:02   #3637
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Cytat:
Napisane przez enigmatic91 Poka wiadomo嗆
ja ju za chwilk farbuj karmelkiem
Proszimy o fotki. I napisz jaka farba dok豉dnie farbowa豉s??
Stary 2010-11-06, 00:26   #3638
enigmatic91
Raczkowanie

Fotki postaram si umiescic dzi tego wieczoru . , ale szczerze zadowolona zbytnio nie jestem . ㄆdz si tym , 瞠 mo瞠 po kilku zmyciach odcie w這s闚 stanie si ja郾iejszy . a by豉m tak napalona tym odcieniem .
enigmatic91 jest offline  
Stary 2010-11-06, 07:56   #3639
yoga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

Dzi瘯uj. Rzeczywi軼ie si wybior. Moim problemem jest pozbycie si rudo軼i i otrzymanie do嗆 ch這dnego, jasnego do 鈔edniego br您u.
yoga jest offline  
Stary 2010-11-06, 10:59   #3640
nusia1987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242
GG do nusia1987

Dziewczyny,
Pom騜cie, mi dobra farb fryzjersk, kolor i nr jesli potraficie, do tego br您u za陰czonego na zdj璚iu. Prosze.
Stary 2010-11-06, 11:06   #3641
Mini1991
Zakorzenienie

ale sliczny sredni braz na opakowaniu
chcia豉bym taki

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-06, 15:57   #3642
Lenka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 943
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez nusia1987 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,
Pom騜cie, mi dobra farb fryzjersk, kolor i nr jesli potraficie, do tego br您u za陰czonego na zdj璚iu. Prosze.

jako na dniach b璠 kupowa farbk, i celuj w豉郾ie w taki odcie, mam ju wybran farb - Evolution, numer to chyba 5NW, ale nie pami皻am dok豉dnie, wi璚 jeszcze raz napisz, jak j ju kupi. Ewentualnie Koleston ma bardzo podobne odcienie.
Kolorek 郵iczny, taki g喚boki, czekoladowy
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-11-07, 14:18   #3643
enigmatic91
Raczkowanie

Tak wi璚 , o to co wysz這 z farbowania . 1 fotka jest wykonana w 鈍ietle sztucznym a 2 kolejne w 鈍ietle dziennym . Niestety odcie odbiega od tego co na opakowaniu niestety . farba pod tym linkiem http://www.opinie.egospodarka.pl/Pal...raz,46030.html . Zaznacz , 瞠 w這sy farbowa豉m po dwukrotnym rozjasnianiu , mo瞠 dlatego nie wysz這 a od rozja郾iania mine這 2 miesi帷e . Zauwa禦y , 瞠 pod 鈍iat貫m stucznym odcie jest znacznie intesywniejszy , ale to i tak nie ten . , ale w ka盥ym razie jest 豉dniejszy ni w 鈍ietle dziennym . , ale to raczej normalne . Farbowa豉m odcieniem Karmelowy br您 .

Edytowane przez enigmatic91
Czas edycji: 2010-11-07 o 14:19
enigmatic91 jest offline  
Stary 2010-11-07, 15:05   #3644
Mini1991
Zakorzenienie

jakosc straszna .. nic nie widac..
na 1 jakbys mia豉 fioletowe

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-07, 15:40   #3645
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 019

A mog豉by napisa, jak si ma kolor z opakowania do tego, kt鏎y masz na g這wie, bo po zdj璚iach trudno stwierdzi
Wyszed ciemniejszy, ja郾iejszy, bardziej wpadaj帷y w kasztan czy z這ty? Zimniejszy czy ciep造?

Ka盥y szuka swojego miejsca na 鈍iecie,
gdzie czu豚y si tak dobrze, jak u Tiffany'ego

mademoiselle jeanne jest offline  
Stary 2010-11-07, 20:24   #3646
enigmatic91
Raczkowanie

ja nie umiem okreslic tego odcienia . pod 鈍iat貫m stucznym jest 豉dny . mo瞠 nie ten z opakowania ale wyglada ladnie tak braz z przeswitem czerwieni , ale w dziennym 鈍ietle jest nijaki , nie umiem go okreslic , zimny kasztan ? , naprawd jestem zawiedziona . Przynajmniej moje w這sy s w dobrym stanie , wgl dziewie sie , 瞠 po 2x krotnym rozja郾ianiu s wporz康ku , nie krusza si , nie 豉mi , nie s suche , wygl康aj zdrowo , moja kole瘸nka a sie dziwi , 瞠 one tak fajnie wygl康aj . , a farbuje je od 1 klasy gimnazjum dosc czesto bo lubi zmiany . Spr鏏uj je za jaki czas znowu je zafarbowac na jaki jasny . Tak mi sie zamarzy ten kolor .
enigmatic91 jest offline  
Stary 2010-11-08, 09:33   #3647
Martencja24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24

Cytat:
Napisane przez sozzi Poka wiadomo嗆
prosze o fotki !! by豉bym wdzi璚zna!
Sozzi, nie mam teraz jak zrobi zdj璚ia wi璚 wszystko co mog powiedzie, to 瞠 kolorek wyszed pi瘯nie, ciutek si 'wyp逝ka', je郵i tak mo積a nazwa doj軼ie do koloru pani z opakowania (powa積ie), tudzie nieco zakrawa na kolor z poziomu ni瞠j 4-1. Jestem zadowolona

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
ale sliczny sredni braz na opakowaniu
chcia豉bym taki

Mam Syossa 5-1, rewelacja. Pisa豉m w豉郾ie, 瞠 wychodzi nieco jak poziom ni瞠j, w這sy s w dobrej kondycji (rzecz jasna, od篡wiam i piel璕nuj, ale to przecie oczywisto嗆), 豉dnie si b造szcz, nie mog narzeka dodam jeszcze, 瞠 i ja mia豉m w這ski rozja郾iane, st康 moja 'przesadna' troska o ich stan, ale jestem b. zadowolona z tego jak przyj窸y i jak trzymaj kolor chcia豉m wpierw Brillance naturalny br您, ale na z這嗆 w 瘸dnym Rossmannie i Super Pharmie nie mieli. Chyba wysz這 mi to na dobre

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
ja nie umiem okreslic tego odcienia . pod 鈍iat貫m stucznym jest 豉dny . mo瞠 nie ten z opakowania ale wyglada ladnie tak braz z przeswitem czerwieni , ale w dziennym 鈍ietle jest nijaki , nie umiem go okreslic , zimny kasztan ? , naprawd jestem zawiedziona . Przynajmniej moje w這sy s w dobrym stanie , wgl dziewie sie , 瞠 po 2x krotnym rozja郾ianiu s wporz康ku , nie krusza si , nie 豉mi , nie s suche , wygl康aj zdrowo , moja kole瘸nka a sie dziwi , 瞠 one tak fajnie wygl康aj . , a farbuje je od 1 klasy gimnazjum dosc czesto bo lubi zmiany . Spr鏏uj je za jaki czas znowu je zafarbowac na jaki jasny . Tak mi sie zamarzy ten kolor .
Ojej, a w這sy mi si je膨, jak czytam co piszesz Z w豉snego do鈍iadczenia powiem Ci jedno, jak tak cz瘰to lubisz zmienia kolor i to na dodatek zwyk陰 Palette (ju chocia瘺y Brillance, albo te 10-minutowe!), to obawia豉bym si, 瞠 za chwil mo瞠 by o 'jedno farbowanie za du穎'.... w這sy tego zwyczajnie w pewnym momencie nie zdzier膨, a zmasakrowanych w這s闚 nie uratujesz ju - uwierz mi na s這wo !! Wi璚 prosz, nie zmieniaj non stop koloru w這s闚, a je郵i ju, zainwestuj w jak捷 farb z g鏎nej p馧ki, koszt jednej = kilka sklepowych, ale je郵i ci庵le lubisz eksperymentowa, to si zwr鏂i, a i w這ski Ci za to podzi瘯uj I uwa瘸j na farbowanie jasnym na w這sy spalettowane - mo瞠 wyj嗆 Ci co z pogranicza czerni i ciemnego-nieokre郵onego koloru

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2010-11-08 o 09:35
Martencja24 jest offline  
Stary 2010-11-08, 10:00   #3648
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Cytat:
Ciesz si w這sami, p鏦i je masz

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-11-08, 10:25   #3649
Mini1991
Zakorzenienie

Martencja 5-1 to jasny braz ?
no ja jestem obecnie ruda ;-) uda這 mi sie pozbyc czerni teraz moge na這zyc jakis 豉dny brazik
tyle ze nie wiem czy nie wyjdzie mi za ciemny..
bo najpierw dekoloryzowa豉m na ca這sci a pozniej na samej kitce robi豉m k徙iel rozjasniaj帷
szczerze to nie wiem czy nie pokusze sie o profesjonalna farbe.. mysla豉m nawet o 8.1 ale nie wiem czy to nie przesada
wiem ze z prof. nie zejde nizej niz na poziom 7

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-08, 10:27   #3650
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

oj widze tu jakie niedobre wr騜by. Ale ja wam powiem 瞠 s osoby co maj du穎 w這s闚 grubych i g瘰tych i farbowania im nie szkodza. A nawet i osoby ca maja zwyczajne wlosy to po farbowaniu taki wlos jest w lepszym stanie. Mnie fryzjerka pwoeidziala ze jesli ktos nie zmienia diametralnie koloru. Czyli szatynka farbuje na braz to mozna spokojnie co miesiac odswiezac sobie kolor
Stary 2010-11-08, 13:32   #3651
Asia221
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 570

dziewczyny przepraszam ze si tak wtr帷 ale nie chce zakladac nowego watku a na innym nie moge sie doczekac odpowiedzi wiec sprobuje tutaj,

czy farbowala ktoras z was farba syoss kasztanowy braz? mam rozjasnione wlosy do miodowego blondu i zastanawiam sie jak ten kolorek wyjdzie. W sumie farbka juz zakupione tylko boje sie ze wyjdzie czerwona poswiata ;/ albo jakis sraczkowaty, wiec prosilabym o zdjecia jesli to nie problem
Asia221 jest offline  
Stary 2010-11-08, 14:48   #3652
Mini1991
Zakorzenienie

no kasztanowy braz wed逝g mnie jak najbardziej moze wyjsc z czerwona poswiata

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-08, 16:25   #3653
paryzanka202
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 239

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
oj widze tu jakie niedobre wr騜by. Ale ja wam powiem 瞠 s osoby co maj du穎 w這s闚 grubych i g瘰tych i farbowania im nie szkodza. A nawet i osoby ca maja zwyczajne wlosy to po farbowaniu taki wlos jest w lepszym stanie. Mnie fryzjerka pwoeidziala ze jesli ktos nie zmienia diametralnie koloru. Czyli szatynka farbuje na braz to mozna spokojnie co miesiac odswiezac sobie kolor

Masz racje, przykladem tego jest moja mama i babcia. Obie posiadaczki dlugich wlosow, rozjasniaja je na blond od lat kilkunastu/kilkudziesieciu . Kazdy fryzjer jest zdziwiony,ze maja tak geste i zdrowe wlosy. Po prostu geny
Szkoda tylko,ze ja ich nie odziedziczylam
paryzanka202 jest offline  
Stary 2010-11-08, 21:30   #3654
Kropek90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Farbowa造軼ie mo瞠 JASNY MAHO OPALIZUJ。Y??? Z Garniera?? Bo si przymie瘸m do niego, niby wychodzi 豉dny br您.

--> To ju!
Kropek90 jest offline  
Stary 2010-11-09, 11:40   #3655
Asia221
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 570

a nikt nie ma fotek?
Asia221 jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:24   #3656
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

to ja wrzuce moje wlosy po Schwarzkopf Natural & Easy 560

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:45   #3657
Mini1991
Zakorzenienie

goldika swietnie ci w brazie
duzo lepiej niz blond

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-09, 13:09   #3658
enigmatic91
Raczkowanie

Cytat:
duzo lepiej niz blond

czy ja wiem ? na awatarze wygl康a lepiej . A ten odcien to Kaszmirowy Jasny Br您 ? , bo mam wra瞠nie 瞠 nie wyszed , ale to mo瞠 mi si wydaj .
enigmatic91 jest offline  
Stary 2010-11-09, 13:15   #3659
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
duzo lepiej niz blond
dzieki czuje sie tez lepiej w takim kolorze
Cytat:
czy ja wiem ? na awatarze wygl康a lepiej . A ten odcien to Kaszmirowy Jasny Br您 ? , bo mam wra瞠nie 瞠 nie wyszed , ale to mo瞠 mi si wydaj .
na avatarze mam kolor przejsciowy ktory byl brazem ale ze farbowalam wlosy ktore wieeeleee lat katowane byly rozjasniaczem to szybko sie wyplukal. kolor na avku zszedl do odcienia rudo-zielonego. (TAK byly zielone tony)
rzadko farba wychodzi tak jak na opakowaniu, tego sie spodziewalam dlatego wybralam kaszmirowy jasny braz bo wiedzialam ze wyjdzie ciemniejszy. wystarczy poczytac fora ja jestem zadowolona.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2010-11-09, 13:21   #3660
enigmatic91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
dzieki czuje sie tez lepiej w takim kolorze

na avatarze mam kolor przejsciowy ktory byl brazem ale ze farbowalam wlosy ktore wieeeleee lat katowane byly rozjasniaczem to szybko sie wyplukal. kolor na avku zszedl do odcienia rudo-zielonego. (TAK byly zielone tony)
rzadko farba wychodzi tak jak na opakowaniu, tego sie spodziewalam dlatego wybralam kaszmirowy jasny braz bo wiedzialam ze wyjdzie ciemniejszy. wystarczy poczytac fora ja jestem zadowolona.
Ano chyba , 瞠 tak . Najwa積iejsze , 瞠 Tobie si podoba . Ja po prostu mia豉m takie wra瞠nie . Ja jestem po dwukrotnym rozja郾ianiu , chcia豉m wr鏂ic do jakiego jasnego odcienia bo wcze郾iej zawsze farbowa豉m na ciemne odcienie i jakos chcia豉m wr鏂ic do jasnych , nawet na這篡豉m taki karmelek ( by jasny br您) , ale te wyszed ciemniejszy , a szkoda . Zielone tony , heh . ja mia豉m prawie r騜owe xD
enigmatic91 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.