Br您owow這se farbowane :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-09, 13:27   #3661
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

noo zielone... paskudnie to wygladalo. Rozowe tez pewnie za ciekawe nie byly lubilam sie w blondzie ale jakos psychicznie sie w nim srednio czulam. Teraz czuje ze moj wyglad jest kompatybilny z moja osobowoscia. Chciaz zlosliwi twierdza, ze w srodku zawsze bede blondi (a byl czas ze bylam platynowa blondynka)
Brazowe wlosy sa latwiejsze w pielegnacji.
A wiecie co... mam ponad 1cm odrost juz i jest jasniejszy od farbowanych o 1ton! Praktycznie nie widac roznicy! wiec jestem zachwycona bo moze juz nie bede musiala sie w ogole farbowac

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2010-11-09, 13:35   #3662
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
noo zielone... paskudnie to wygladalo. Rozowe tez pewnie za ciekawe nie byly lubilam sie w blondzie ale jakos psychicznie sie w nim srednio czulam. Teraz czuje ze moj wyglad jest kompatybilny z moja osobowoscia. Chciaz zlosliwi twierdza, ze w srodku zawsze bede blondi (a byl czas ze bylam platynowa blondynka)
Brazowe wlosy sa latwiejsze w pielegnacji.
A wiecie co... mam ponad 1cm odrost juz i jest jasniejszy od farbowanych o 1ton! Praktycznie nie widac roznicy! wiec jestem zachwycona bo moze juz nie bede musiala sie w ogole farbowac
Ja mia豉m rozja郾ione do rudych. Wytrzyma豉m 2 miesi帷e. Odrosty pojawi造 si bardzo szybko a kolejnego rozja郾iania moje w這sy by nie prze篡造... Br您 rz康zi

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:56   #3663
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Poka wiadomo嗆
Dziewcz皻a mam na g這wie Syoss 5-1 , efekt: ch這dny do嗆 ciemny br您, akurat taki jaki sobie wymarzy豉m. W Rossmannie i Super-Pharmie jak na z這嗆 nie mieli Brillance naturalny br您, kt鏎y zawsze wychodzi u mnie ch這dno i pi瘯nie b造szcza, wi璚 skusi豉m si na Syossa. Wiem, 瞠 niekt鏎e dziewczyny narzeka造 na zapach - moim zdaniem w 瘸dnym stopniu gorszy czy lepszy ni jakikolwiek inny; na sztywno嗆 w這s闚 po zabiegu farbowania, owszem, i ja to zauwa篡豉m, ale od篡wka ta + resztka od篡wki z farby loreala = 豉dne w這ski ; na wypadanie - nie potwierdzam. A co do trwa這軼i wypowiem si jak umyj w這ski po raz kolejny, p鏦i co kolor - rewelacja

Witam
Szukam fajnego br您u. Obecnie farbuje w這sy castingiem, ale color szybko si wyp逝kuje i robi si rude co mi si nie podoba i szukam w豉郾ie 郵icznego br您iku. Bardzo mi si podoba ten br您ik na pude趾u Syossa.
Mam pro軸e, mo瞠sz wklei zdj璚ie Twoich w這sk闚

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka wiadomo嗆
Witajcie br您owow這se Wi瘸瘸nki,
jestem nowa na tym w徠ku, w豉郾ie sko鎍zy豉 si moja przygoda z bia造m blondem i z w徠ku o farbach blond wyl康owa豉m tutaj

mmiinnii tak si sk豉da, 瞠 raz malowa豉m tym szamponem w tamtym roku i efekt by bardzo 豉dny, by豉m zadowolona, kororek do嗆 d逝go si trzyma, a szampon nie poczyni spustosze we w這sach efekt to 2 pierwsze foto pierwsze troch ja郾iejsze bo z fleszem drugie to kolor najbardziej zbli穎ny

A teraz moje pytanko. Kolejne 2 zdj璚ia ju si przewija造 w tym w徠ku, ale jako nie znalaz豉m odpowiedzi jak uzyskac taki kolor. Kiedy sama taki mia豉m ale farbowa豉m palette XXL color jackie brown (stara seria) no i ju go nie ma, a teraz poszukuj farby, kt鏎a da mi w豉郾ie taki odcie.. zastanawia豉m si nad jak捷 mocc, ale przed chwil moj uwag przyku wellaton odcie 3.66 blue velvet [ostatnie foto] (ni to czerwie ni fiolet) bardzo spodoba mi si na opakowaniu. Mo瞠 kt鏎a z Was farbowa豉? Podzielcie si zdj璚iami i wra瞠niami bardzo bym chcia豉 by by to ciemny odcie zbli穎ny do ciemnego br您u lecz z takim po造skiem. dok豉dnie jak na 3 i 4 zdj璚iu.
Dzi瘯uj za odpowiedzi

郵iczny kolorek na 3 i 4 zdj璚iu mo積a wiedzie co to za kolor

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nusia1987 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,
Pom騜cie, mi dobra farb fryzjersk, kolor i nr jesli potraficie, do tego br您u za陰czonego na zdj璚iu. Prosze.

ten br您ik te fajny
Maria2008 jest offline  
Stary 2010-11-10, 08:58   #3664
Martencja24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
oj widze tu jakie niedobre wr騜by. Ale ja wam powiem 瞠 s osoby co maj du穎 w這s闚 grubych i g瘰tych i farbowania im nie szkodza. A nawet i osoby ca maja zwyczajne wlosy to po farbowaniu taki wlos jest w lepszym stanie. Mnie fryzjerka pwoeidziala ze jesli ktos nie zmienia diametralnie koloru. Czyli szatynka farbuje na braz to mozna spokojnie co miesiac odswiezac sobie kolor
Od鈍ie瘸nie koloru co miesi帷, czyli np stosowanie farb ton w ton, nie powinno ich zmasakrowa, zgadza si. Ale m闚imy tu o zmianach raczej diametralnych, bo je郵i widz zastosowanie rozja郾iacza do w這s闚, to taka w豉郾ie mi si my郵 nasuwa.... cd w這s闚 mocnych i grubych, tylko dlatego ostrzega豉m na temat cz瘰tego farbowania w徠pliwej jako軼i farbami w這s闚, rozja郾iania ich itp, gdy mia豉m w豉郾ie w這sy naprawd dobre, wytrzyma貫 na moje widzimisi i fanaberie, s這wem - nie mia豉m prawa narzeka. Do czasu i to na w豉sne 篡czenie W這ski wbrew pozorom 豉two ufarbowa, spapra, a zapuszczanie trwa i sp璠za sen z powiek :/ wi璚 umiar i to wi瘯szego kalibra jest wskazany

Cd babci farbuj帷ej w這sy, robi to pewnie zgodnie z zasadami, odrosty farbuje, reszt od鈍ie瘸, robi to jak trzeba. M闚imy tu o ci庵造ch zmianach koloru, traktowaniem rozja郾iaczem czy farb w這s闚, kt鏎e dajmy na to ostatnio by造 farbowane par dni temu, stosowanie rozja郾iacza cz窷ciej ni trzeba. geny robi swoje, ale wiadomo, 瞠 nawet najpi瘯niejsze w這ski mo積a brutalnie spapra

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Maria2008: bardzo ch皻nie bym Ci wys豉豉, ale nie mam jeszcze przewiezionych wszystkich swoich rzeczy do nowego miasta, nie mam w tym w豉郾ie kabelka, a aparatu w豉snego si jeszcze nie dorobi豉m poprosz aby Luby zrobi mi mo瞠 zdj璚ie wychodzi naprawd 豉dnie. Postaram si

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
to ja wrzuce moje wlosy po Schwarzkopf Natural & Easy 560
Potwierdzam, wygl康asz naprawd genialnie nie 瞠 w blondzie 幢e, ale - mog sobie na to pozwoli, w ko鎍u to forum br您owow這sych - blond odbiera wyrazu, pazura, 豉two wygl康a w nim blado, nijako (m闚i og鏊nie, nie do konkretnej osoby ). Natomiast br您ik po prostu wsp馧tworzy twarz

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia221 Poka wiadomo嗆
dziewczyny przepraszam ze si tak wtr帷 ale nie chce zakladac nowego watku a na innym nie moge sie doczekac odpowiedzi wiec sprobuje tutaj,

czy farbowala ktoras z was farba syoss kasztanowy braz? mam rozjasnione wlosy do miodowego blondu i zastanawiam sie jak ten kolorek wyjdzie. W sumie farbka juz zakupione tylko boje sie ze wyjdzie czerwona poswiata ;/ albo jakis sraczkowaty, wiec prosilabym o zdjecia jesli to nie problem
Masz miodowy blond - odcie ciep造, kto wie, czy nie ze zgaszon domieszk czerwieni w豉郾ie. Kasztan z zasady daje czerwon po鈍iat, nie myl jej z czerwieni na g這wie Rhianny, bo to kl瘰ka i pora磬a, ale br您 ma prawo w przypadku kasztana wpa嗆 w czerwie :/

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2010-11-10 o 08:44
Martencja24 jest offline  
Stary 2010-11-10, 09:01   #3665
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

[QUOTE=Martencja24;2315372 6]Od鈍ie瘸nie koloru co miesi帷, czyli np stosowanie farb ton w ton, nie powinno ich zmasakrowa, zgadza si. Ale m闚imy tu o zmianach raczej diametralnych, bo je郵i widz zastosowanie rozja郾iacza do w這s闚, to taka w豉郾ie mi si my郵 nasuwa.... cd w這s闚 mocnych i grubych, tylko dlatego ostrzega豉m na temat cz瘰tego farbowania w徠pliwej jako軼i farbami w這s闚, rozja郾iania ich itp, gdy mia豉m w豉郾ie w這sy naprawd dobre, wytrzyma貫 na moje widzimisi i fanaberie, s這wem - nie mia豉m prawa narzeka. Do czasu i to na w豉sne 篡czenie W這ski wbrew pozorom 豉two ufarbowa, spapra, a zapuszczanie trwa i sp璠za sen z powiek :/ wi璚 umiar i to wi瘯szego kalibra jest wskazany

Cd babci farbuj帷ej w這sy, robi to pewnie zgodnie z zasadami, odrosty farbuje, reszt od鈍ie瘸, robi to jak trzeba. M闚imy tu o ci庵造ch zmianach koloru, traktowaniem rozja郾iaczem czy farb w這s闚, kt鏎e dajmy na to ostatnio by造 farbowane par dni temu, stosowanie rozja郾iacza cz窷ciej ni trzeba. geny robi swoje, ale wiadomo, 瞠 nawet najpi瘯niejsze w這ski mo積a brutalnie spapra

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Maria2008: bardzo ch皻nie bym Ci wys豉豉, ale nie mam jeszcze przewiezionych wszystkich swoich rzeczy do nowego miasta, nie mam w tym w豉郾ie kabelka, a aparatu w豉snego si jeszcze nie dorobi豉m poprosz aby Luby zrobi mi mo瞠 zdj璚ie wychodzi naprawd 豉dnie. Postaram si

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

super na opakowaniu br您ik jest pi瘯ny
Maria2008 jest offline  
Stary 2010-11-10, 09:09   #3666
Martencja24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Poka wiadomo嗆
Martencja 5-1 to jasny braz ?
no ja jestem obecnie ruda ;-) uda這 mi sie pozbyc czerni teraz moge na這zyc jakis 豉dny brazik
tyle ze nie wiem czy nie wyjdzie mi za ciemny..
bo najpierw dekoloryzowa豉m na ca這sci a pozniej na samej kitce robi豉m k徙iel rozjasniaj帷
szczerze to nie wiem czy nie pokusze sie o profesjonalna farbe.. mysla豉m nawet o 8.1 ale nie wiem czy to nie przesada
wiem ze z prof. nie zejde nizej niz na poziom 7
5-1 jasny br您 z odcieniem popielatym, ale w przypadku Syossa w 瘸dnym wypadku 'przybrudzonym'. Je郵i jeste ruda i chcesz zachowa ciep造 kolorek, z這t/rud po鈍iat, to nie masz co si martwi, gorzej, jak b璠ziesz chcia豉 przej嗆 teraz na ch這dny w豉郾ie (8.1), bo mo瞠 nie wybi rudo軼i. Sporo si naczeka豉m, a rudo嗆 mi zesz豉 po rozja郾ianiu z niemal瞠 czarnego w豉郾ie jakby co, o to chyba numerek Majirela jest, celuj w pog喚bione popiele, jak np 8.11. Mo瞠 one pomog Rozja郾iane w這ski 豉pi ciemniejszy kolor ni by wynika這 z numerka, ale i szybciej go oddaj niestety, wi璚 mo瞠 si zdarzy, 瞠 troszk przyjdzie Ci poczeka, a b璠zie upragniony kolor bez konieczno軼i ci庵貫go od鈍ie瘸nia ale powodzenia !!!!!!!
Martencja24 jest offline  
Stary 2010-11-10, 09:36   #3667
Mini1991
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 840

wiem wiem
w temacie zimnej tonacji juz chyba wszytko przeczyta豉m
wiem ze nie jets tak prosto
ale chodzi to o pozom..
8 czy 7 .. bo nie chce byc znowu czarna

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-10, 12:44   #3668
Martencja24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Poka wiadomo嗆
wiem wiem
w temacie zimnej tonacji juz chyba wszytko przeczyta豉m
wiem ze nie jets tak prosto
ale chodzi to o pozom..
8 czy 7 .. bo nie chce byc znowu czarna

Nie powinny wyj嗆 czarne, nawet na rozja郾ianych, je郵i zachowasz odpowiedni czas mi璠zy obydwoma zabiegami, przy u篡ciu farby profesjonalnej z do鈍iadczenia wiem, 瞠 sklepowe lubi w豉郾ie wychodzi kompletnie inaczej na rozja郾ianych w這sach. We mo瞠 na pocz徠ek poeksperymentuj z poziomem 8, zawsze 豉twiej pofarbowa na ja郾iejszy, by ew. p騧niej je zdeka przyciemni z tym 瞠 efekt b璠zie si陰 rzeczy mniej widoczny, a i z rozja郾ianych si szybciej sp逝cze.
Martencja24 jest offline  
Stary 2010-11-10, 12:46   #3669
Asia221
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 570

buu juz nie wiem co mam zrobic, w sumie jakby sama poswiata byla to ok...ale boje sie zeby nie byly za bardzo czerwonawe bo takie mi nie pasuja... chodzi o to zeby byl to bardziej braz, ale wiem ze na tych rozjasnionych wlosach moga wysc cuda i chyba odpuszcze to farbowanie, albo kupie inna farbe w kolorze ciemnego blondu, wtedy wiem ze wyjdzie braz tylko szkoda tej kasy wywalonej na syossa...
Asia221 jest offline  
Stary 2010-11-10, 18:04   #3670
Lenka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 943
Wpisy w blogu: 1

Sta這 si, kupi豉m Evolution 5, farbowanie chyba jutro
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-11-11, 23:47   #3671
Braunie1980
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

ehh, kto mi powie jaki zrobilam b陰d?!
Dzi na這篡豉m na siwy w 60% odrost farb goldwell 6NA + 6NP =pol na pol z 6% oksydantem. Ostatnio nalozy豉m 6a z 4% i wyszly ciemne mocno, ale bez rudej po鈍iaty.
6NA i 6 NP to mocno zimne kolory. DLaczego wyszed mi mocno rudy odrost?? Nie mo積a go nazwac nawet br您em rudym, bo wysz豉 rdza
Je瞠li kto wie, niech mi pliss wytlumaczy.
Braunie1980 jest offline  
Stary 2010-11-12, 13:00   #3672
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Lenka87 jak tylko zafarbujesz w這ski wstaw prosz foty
sama szukam 豉dnego czekoladowego jasnego br您u i waham si mi璠zy t Twoj farbk a wella koleston 6/7...
Stary 2010-11-12, 20:32   #3673
Lenka87
Rozeznanie

Zafarbowa豉m, ale zdj耩 niestety nie mam jak zrobi teraz. Ale ta moja 5 to nie jest jasny br您, wysz這 ciemne, czekoladowe, ciep貫, ze z這cistym pob造skiem, mi si podoba. No w zasadzie wysz這 kropka w kropk jak na pr鏏niku, kolorek by z palety barw naturalnych i faktycznie jest bardzo naturalny. Ani 郵adu czerwieni
Ale jest to ciemny br您 - po pierwszym myciu ju si wyr闚na, bo u nasady z豉pa這 mocniej.
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-11-14, 16:07   #3674
nala9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej wiza瘸nki! Mam problem, znalaz豉m 鈍ietne zdj璚ie, kt鏎e dodaje w za陰czniku. Chcia豉bym zafarbowa swoje w這sy na taki sam kolor, ale nie wiem jak go okre郵ic. To jaki rodzaj ciemnego blondu czy mo瞠 jakie rudo軼i? Jak fachowo go okre郵ic? Czekam na wasze propozycje.
nala9 jest offline  
Stary 2010-11-14, 16:18   #3675
goldika
Zakorzenienie

my tu o br您ach piszemy a nie o blondach my郵, 瞠 szybciej pomo瞠 Ci kto w jakim w徠ku o blondach.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2010-11-14, 16:32   #3676
ramoncia217
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 580

witajcie te sta豉m sie br您owow這sa wczoraj i chcia豉 bym do was do豉czy..

farbowa豉m w這ski farb z joanny orzechowy br您 i wyszed tak jak na pude趾u ( nak豉da豉m go na blond jasne w這sy) ..
Stary 2010-11-14, 22:06   #3677
cybercat11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

goldika przyznam 瞠 nieco si przestraszy豉m. Fajny wyszed Ci kolorek pasuje ci ale farbowa豉 w這ski Natyral and Easy 560? Bo kolor wyszed ciemniejszy ni si spodziewa豉m. Planowa豉m zafarbowa w這ski tym kolorem teraz mam odcie wpadaj帷y w rudy ale obawiam si 瞠 wyjdzie zbyt ciemy kolor.
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0
cybercat11 jest offline  
Stary 2010-11-15, 09:06   #3678
goldika
Zakorzenienie

tak, wyszedl zdecydowanie ciemniejszy. Teraz po miesiacu od farbowania jest taki mniej wiecej jak na opakowaniu (wyplukal sie juz solidnie).
Ale wyszly mi dziwne bable z woda na skalpie i obawiam sie ze to wina farby... bo pojawily sie jakis tydzien po farbowaniu i ciezko je wyleczyc
teraz kupilam Loreal Excellence Creeme jasny braz 5, wyjdzie tez pewnie ciemny ale jakos polubilam sie w ciemnym i zbieram same komplementy od otoczenia

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2010-11-15, 15:58   #3679
Agnieszka987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 143
Wink Dot.: Czekoladowe i jasnobr您owe w這sy - watek zbiorczy

Mam pytanie...mam ciemnobr您owe w這sy ale chcia豉bym je rozjasni troch, nie farbowa豉m ich jeszcze sobie I podoba mi si taki odcie... i jeszcze jeden ale nie moge zlale潭 odpowiedniego zdj璚ia...chodzi o nowy kolor edyty g鏎niak Jak kto ogl康a Taniec z gwiazdami to wie;P Chdodzi o to jakie to s farby jak uzyskac taki kolor, dodam 瞠 mam sk鏎 be穎w, zim czasami blad
Agnieszka987 jest offline  
Stary 2010-11-15, 19:40   #3680
enigmatic91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Cytat:
Napisane przez nala9 Poka wiadomo嗆
Hej wiza瘸nki! Mam problem, znalaz豉m 鈍ietne zdj璚ie, kt鏎e dodaje w za陰czniku. Chcia豉bym zafarbowa swoje w這sy na taki sam kolor, ale nie wiem jak go okre郵ic. To jaki rodzaj ciemnego blondu czy mo瞠 jakie rudo軼i? Jak fachowo go okre郵ic? Czekam na wasze propozycje.
a mnie si bardzo podobasz w tych w這sach , do twarzy ci w nich ;p
enigmatic91 jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:54   #3681
cybercat11
Rozeznanie

ojj Dziewczyny ju si boj! Takie 豉dne kolorki robi ten Szchwarzkopf ...
Zastanawia豉m sie te nad Garnierem szczeg鏊nie podoba mi si czekolada Garnier Color&Shine ale podobno jest bez amoniaku.A co my郵icie o serii
Garnier 100% Color albo Garnier Nutrisse kolor 500 g喚boki naturalny jasny br您
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...0963628&back=1 ???
My郵a豉m oczywi軼ie te nad L'orealem ale podobno kolory tez wychodz stranie ciemne..
Jak farb w odcieniu ciep貫go ale niezbyt rudego- nie lubi tego odcienia -- poradzicie?
cybercat11 jest offline  
Stary 2010-11-16, 00:09   #3682
enigmatic91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka wiadomo嗆
Zastanawia豉m sie te nad Garnierem szczeg鏊nie podoba mi si czekolada Garnier Color&Shine ale podobno jest bez amoniaku.A co my郵icie o serii
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...0963628&back=1 ???
My郵a豉m oczywi軼ie te nad L'orealem ale podobno kolory tez wychodz stranie ciemne..
Jak farb w odcieniu ciep貫go ale niezbyt rudego- nie lubi tego odcienia -- poradzicie?

Garnier czekolada jest 豉dniejszy , taki bardziej 鈍ietlisty ;p , ale s造sza豉m , 瞠 z garniera szybko si spieraj , ale ja tam tylko s造sza豉m , nie do鈍iadczy豉m tego na w豉snych w這sach .
enigmatic91 jest offline  
Stary 2010-11-16, 10:46   #3683
Lenka87
Rozeznanie

Cytat:
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE^NUTRISSE_DISCOVER &prdcode=P53003&varcode=3 600540963628&back=1 ???
poszukaj profesjonalnej farby - tam kolor naturalny, bez cienia czerwienie wyjdzie faktycznie naturalny
ja mia豉m w這sy karmelowe, a wi璚 z domieszk jasnego rudego, a teraz mam naturalny, ciep造 br您 bez grama czerwieni
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-11-16, 10:51   #3684
milcia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 327

~Angel dzi瘯uj. Z natury mam taki brzydki ciemny blond. A farb blond na g這wie mia豉m rekordowo du穎. Moje w這sy ju mia造 kolory od niemal瞠 bia貫go po miodowy a teraz mam br您owe. W豉軼iwie t drastyczn zmian zawdzi璚zam moim eksperymentom. Co do koloru takiego 鈔edniego blond polecam szamponetk Joanna Multi Color Effect 02 Per這wy blond ale wychodzi on tylko na w這sach w kolorze jasny blond ,na tym zdj璚iu akurat mia豉m j na w這sach.

mademoiselle jeanne tobie te dzi瘯uj. Kolor wyszed taki ciep造 czekoladowy w s這鎍u pi瘯ny taki jak na moim zdj璚iu. Co do odcienia na opakowaniu kolor jest faktycznie troch ciemniejszy ale te cieplejszy ni czekoladowy br您 z tej samej serii. Mi mo瞠 wyszed taki poniewa kolor wyj軼iowy by stosunkowo jasny wi璚 nie gwarantuje ze tobie wyjdzie taki sam.
Mojemu m篹owi nie podobaj si czekoladowe w這sy dlatego teraz mam taki ciemny br您 z Schwarzkopf - Natural & Easy 580 Aksamitny ciemny br您 i te jestem zadowolona poniewa wyszed taki bardzo ciemny br您 w ch這dnej tonacji ( dodaje zdj璚ie). Z reszt mi si podobaj wszystkie kolory w這s闚.

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/

Adoptuj帷 psa nie zmienisz 鈍iata, ale 鈍iat zmieni si dla tego psa!

Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2010-11-16 o 11:17
milcia23 jest offline  
Stary 2010-11-16, 20:28   #3685
cybercat11
Rozeznanie

Profesionalna farba mo瞠 L'oreal ale ja nie znam si na mieszaniu tych proporcji
cybercat11 jest offline  
Stary 2010-11-16, 20:34   #3686
Lenka87
Rozeznanie

Cytat:
Profesionalna farba mo瞠 L'oreal ale ja nie znam si na mieszaniu tych proporcji
ale jakich proporcji? kupujesz w sklepie fryzjerskim farb i wod, sprzedawca Ci powie jak zmiesza, i nak豉dasz, nie ma w tym nic trudniejszego ni w u篡ciu farby drogeryjnej, a prawdopodobie雟two, 瞠 wyjdzie Ci na g這wie dok豉dnie to, co chcesz, jest o wiele, wiele wi瘯sze
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-11-16, 20:40   #3687
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 018

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka wiadomo嗆
ale jakich proporcji? kupujesz w sklepie fryzjerskim farb i wod, sprzedawca Ci powie jak zmiesza, i nak豉dasz, nie ma w tym nic trudniejszego ni w u篡ciu farby drogeryjnej, a prawdopodobie雟two, 瞠 wyjdzie Ci na g這wie dok豉dnie to, co chcesz, jest o wiele, wiele wi瘯sze
Dok豉dnie, potwierdzam
Sama robi豉m dzisiaj L'oreal Majirel 7.3 - to niby blond z這cisty, ale wyszed mi bardzo 豉dny jasny/鈔edni br您 i co najwa積iejsze prawie identyczny jak na wzorniku, co w przypadku farb drogeryjnych si praktycznie nie zdarza這

Ka盥y szuka swojego miejsca na 鈍iecie,
gdzie czu豚y si tak dobrze, jak u Tiffany'ego

mademoiselle jeanne jest offline  
Stary 2010-11-16, 20:57   #3688
Lenka87
Rozeznanie

Dok豉dnie, dwa razy u篡wa豉m farb profesjonalnych, r騜nych kolor闚, i nazwy jak nazwy, cz瘰to s dziwne, ale w這sy wychodz mi dok豉dnie takie same jak na pr鏏niku
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:03   #3689
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 018

Ja g堯wnie na to liczy豉m.. i si nie przeliczy豉m
Zobaczymy tylko, jak z trwa這軼i Mam nadziej, 瞠 kolor nie b璠zie si zbyt szybko zmywa z moich wcze郾iej dosy d逝go rozja郾ianych w這s闚, bo bardzo dobrze czuj si znowu jako brunetka A z ostatniego farbowania Syoss'em nie mia豉m niestety zbyt du瞠go po篡tku

Ka盥y szuka swojego miejsca na 鈍iecie,
gdzie czu豚y si tak dobrze, jak u Tiffany'ego

mademoiselle jeanne jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:05   #3690
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

O 瞠sz! Ufarbowa豉m w這sy Garnier Nutrisse Z這ty Szatyn i mam czerwony br您. Odrosty czerwone reszta z wi郾iowym po造skiem. Dzisiaj umyj i zobacz co b璠zie. Niby fajny kolor ale te czerwone odrosty i w這sy przy sk鏎ze g這wy

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.