Br您owow這se farbowane :) - Strona 125 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-11-21, 12:34   #3721
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Powiem tak... zdj璚ie jest jeszcze gorszej jako軼i ni poprzednie, ale wiem ju dlaczego tamto nie oddawa這 dobrze koloru nie zauwa篡豉m w陰czonej opcji "s這necznie" przestawi豉m na autyomatyczne i kolor jest teraz identyczny na zdj璚iu jak na w這sach z jedynym minusem marnej jako軼i zdj璚ia, tam na grzywce kolor jest taki sam, na boki nie patrzcie, bo co sie sta這 niedobrego z nimi przez marny aparat telefonu
Meadow jest offline  
Stary 2010-11-21, 13:00   #3722
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

fajny ch這dny br您
jak farbujesz w這sy palette zawsze kr鏂ej trzymasz farb na w這sach, 瞠 kolor wychodzi Ci tak jak powinien?
masa os鏏 skar篡 si, 瞠 br您 z palette = czer...
sama kiedy (par lat temu) farbowa豉m si palette, ale szamponami niby do 24 my (nigdy mi si nie zmy造 do ko鎍a), by豉m zadowolona, ale kolory wychodzi造 mi ciemniej ni na palecie.
littlei jest offline  
Stary 2010-11-21, 13:27   #3723
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ja trzymam tyle czasu ile jest napisane w ulotce...
mo瞠 wi瘯szo嗆 zaczyna liczy czas od tego momentu kiedy sko鎍zy nak豉da farb? ja zaczynam liczy od na這瞠nia farby na pierwsze pasemko
Meadow jest offline  
Stary 2010-11-21, 14:44   #3724
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
te czekoladowe kolory sa piekne ale u mnie czeka juz na swoja kolej loreal excellence creeme jasny braz kurcze szkoda, ze te brazy zazwyczaj duzo ciemniejsze wychodza... mi to jednak nie przeszkadza bo jak mi wyjda duzo ciemniejsze to tragedii nie bedzie jestem tak znudzona blondem ze nawet jakby czarny przelamany brazem mi wyszedl to bede zadowolona
Witaj Goldika
mam du膨 pro軸, juz od jakiegos czasu poszukuj zdj耩 koloru loreal excellence creme jasny br您 - czy mo瞠sz wklei tu swoje zdj璚ie po zafarbowaniu tym kolorem? b璠 Ci bardzo wdzi璚zna
pozdrawiam
Stary 2010-11-22, 15:47   #3725
201702060926
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 93

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
poziom 7 te jest
wstaw prosz zdj璚ia jaki kolorek Ci wyszed...bo ja te jestem na etapie poszukiwa idealnego...

Jaki pi瘯ny ten kolor!!! Marz o takim!!!
B璠ziesz nim farbowa?
M闚isz, 瞠 te farby s dobre, tak? Bo pierwszy raz o nich s造sz. Gdzie je mo積a dosta? Znalaz豉m 2 hurtownie w necie ale akurat nie ma tego odcienia
201702060926 jest offline  
Stary 2010-11-22, 22:14   #3726
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

brownsugar13 ja tym kolorkiem nie farbowa豉m...bo jestem na etapie poszukiwa koloru dla siebie i codziennie podoba mi si inny

Ja palet kolor闚 ogl康a豉m na tej stronie : http://www.alexandar-cosmetics.com/s...olor/842/page/
w hurtowniach nie szuka豉m
Stary 2010-11-22, 22:15   #3727
Lynn25
Raczkowanie

GG do Lynn25

A tak przy okazji to chyba znalaz豉m kolorek dla siebie
Tylko czy to br您 czy blond???
I jak go otrzyma?
Stary 2010-11-22, 22:38   #3728
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
A tak przy okazji to chyba znalaz豉m kolorek dla siebie
Tylko czy to br您 czy blond???
I jak go otrzyma?
Blond, poziom hmmm chyba 9.
Stary 2010-11-22, 22:54   #3729
megustastu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190
Dot.: Farbowanie na br您 - dorad嬈ie

ja te mam ma造 problem... jakie 4 miesi帷e temu farbowa豉m w這sy lorealem recitsl preferentce - miedziany bursztyn. w這sy wysz造 br您owe, ale w 鈍ietle mieni si na czerwono. chcia豉bym br您owe w這sy, bez czerwonej po鈍iaty, zwyk造 鈔edni czekoladowy br您...
jak farb polecacie? a dok豉dniej jaki odcie z np. loreal casting crea gloss?

kt鏎as mia豉 podobny problem?
Stary 2010-11-23, 07:52   #3730
ismenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 682

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
Blond, poziom hmmm chyba 9.
To s pasemka, ale raczej mi to wygl康a na poziom 8 z domieszk 7. 9 jest du穎 ja郾iejsza-przynajmniej na mojej g這wie.
ismenka jest offline  
Stary 2010-11-23, 09:20   #3731
Lynn25
Raczkowanie

GG do Lynn25

te mi si wydaje ,瞠 max to poziom 8, obstawiacie co z natury? popieli? z這cistych czy per這wych blond闚?
Stary 2010-11-23, 10:31   #3732
kamelka33
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 589

Dziewczyny postanowi豉m pofarbowa wloski farbk joanna naturia color( zastanawiam si nad kolorkiem : mleczna czekolada lub orzechowy br您) lub wella, wellaton naturals( tutaj nie mam jeszcze zadnego konkretnego br您u na uwadze). Czy macie moze jakie do鈍adczenia w koloryzacji tymi farbkami? Obie maja dosy fajne opinie na kwc Jutro musze juz sie zdecydowa i w koncu zakupic odpowiednia, ale nadal nie jestem pewna, dodam, ze najbardziej zalezy mi na r闚nomiernym pokryciu w這s闚( jestem naturalna blondynka, wi璚 odrost jest dosc jasny, a reszta wlos闚 to lekko sprany jasny br您 z casting creme gloss( kt鏎y jakos szczeg鏊nie jasny nie jest)
kamelka33 jest offline  
Stary 2010-11-23, 21:05   #3733
201702060926
Konto usuni皻e

Cytat:
brownsugar13 ja tym kolorkiem nie farbowa豉m...bo jestem na etapie poszukiwa koloru dla siebie i codziennie podoba mi si inny

Ja palet kolor闚 ogl康a豉m na tej stronie : http://www.alexandar-cosmetics.com/s...olor/842/page/
w hurtowniach nie szuka豉m

Rozumiem, dzi瘯i.
Ale s造sza豉 jakie dobre opinie o tych farbach? Bo bardzo ma這 jest opinii na ich temat.

A ten Tw鎩 kolor to zdecydowanie blond, my郵e 瞠 to taki biszkopt z odrobin z這ta. Poziom 9/10, ja ostatnio farbowa豉m 8M matrixa i wyszed jasny br您
Stary 2010-11-24, 07:56   #3734
ismenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 682

Cytat:
te mi si wydaje ,瞠 max to poziom 8, obstawiacie co z natury? popieli? z這cistych czy per這wych blond闚?
Moim zdaniem ten kolor to pasemka z poziomu 8/9 i 7, te ja郾iejsze zdecydowanie wygl康aj na poziom 9 a ciemniejsze raczej na 7. Mnie ten odcie nie przypomina ani troch z這ta, raczej naturalny, ewentualnie troch popielaty, ale raczej natura. Wszystko zale篡 jak w這s 豉pie farb...
ismenka jest offline  
Stary 2010-11-24, 17:43   #3735
flower21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 221
Wpisy w blogu: 1

...

Edytowane przez flower21
Czas edycji: 2011-01-18 o 15:12
flower21 jest offline  
Stary 2010-11-24, 18:13   #3736
Martencja24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny postanowi豉m pofarbowa wloski farbk joanna naturia color( zastanawiam si nad kolorkiem : mleczna czekolada lub orzechowy br您) lub wella, wellaton naturals( tutaj nie mam jeszcze zadnego konkretnego br您u na uwadze). Czy macie moze jakie do鈍adczenia w koloryzacji tymi farbkami? Obie maja dosy fajne opinie na kwc Jutro musze juz sie zdecydowa i w koncu zakupic odpowiednia, ale nadal nie jestem pewna, dodam, ze najbardziej zalezy mi na r闚nomiernym pokryciu w這s闚( jestem naturalna blondynka, wi璚 odrost jest dosc jasny, a reszta wlos闚 to lekko sprany jasny br您 z casting creme gloss( kt鏎y jakos szczeg鏊nie jasny nie jest)
Joanna wychodzi豉 mi zawsze ciemniej ni bym chcia豉, ale przynajmniej nie niszczy豉 w這sk闚. Natomiast z wellatonu by豉m naprawd zadowolona, nie niszczy w這s闚, kolory wychodzi造 豉dne, wielotonowe (przynajmniej u mnie). Jedyne co mog豉bym zarzuci wellatonowi to jego trwa這嗆, no ale jest to, by這 nie by這, farba drogeryjna, wi璚 nie mo積a oczekiwa cud闚. Je郵i ma to by diametralna zmiana, poleci豉bym Ci jednak farbki prof. Ja osobi軼ie przepadam za Majirelem. Zawsze wiem co wyjdzie.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez flower21 Poka wiadomo嗆
hej moj naturalny kolor wlosow to taki szary mysi kolor;/ rozjasniam wlosy na blond, ale zastanawiam czy nie zrobic sobie jakiegos orzechowego brazu lub karmelowego koloru. tylko mam pytanie, jak pozniej radzicie sobie z odrostami? nakladacie farbe i odrosty chwytaj?
rozjasniacz zawsze chwyta mi odrosty, ale zastanawia mnie czy br您owa farba tez chwyci...
Hm.... karmelowy to kolor zdecydowanie ciep造, a skoro Tw鎩 naturalny kolor zahacza o 'mysi' - to wnioskuj, 瞠 jest raczej ch這dny, uwa瘸j, aby nie zrobi czego wbrew swojemu typowi kolorystycznemu, chyba 瞠 chcesz te zmieni kolory makija簑, podk豉du, ciuch闚..... Generalizuj teraz, ale lepiej trzyma si swojej tonacji <ciep貫j lub zimnej>. Co do farbki br您, nie widz powod闚, dla kt鏎ych mia豉by ona nie chwyci odrostu w kolorze mysim Br您 jest ciemniejszy ni mysi kolorek.

Cd radzenia sobie z odrostami, moja kol. praktykuje spos鏏 lekkiego ich zmoczenia, a potem nak豉da farb i trzyma j wi瘯szo嗆 czasu w豉郾ie na odro軼ie. Nie wiem jednak na ile metoda na wilgotne w這sy jest godna polecenia i tu nie mog si autorytarnie wypowiedzie.
Martencja24 jest offline  
Stary 2010-11-24, 18:23   #3737
flower21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 221

no wlasnie ja mam taki mysi ciemny kolor, ciemniejszy niz braz. i bardzo blad twarz wiec ten ciemny mysi mi nie pasuje....
a ubieram sie wlasnie w cieple kolory, lubie br您y itp....
flower21 jest offline  
Stary 2010-11-27, 17:58   #3738
Lenka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 943

Wcze郾iej malowa豉m w這sy poziomem 8, teraz mam 5, i jak 豉two si domy郵i, z rozja郾ianych w這s闚 farba za pierwszym razem si wyp逝ka豉, i to do嗆. Ale czy za kolejnym te tak b璠zie? Mam nadziej, 瞠 ju nie...
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-11-28, 13:15   #3739
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Hej dziewczynki! Ja te chcia豉bym mie jaki sliczny br您ik S瘯 w tym 瞠 b璠 baaaaardzo d逝go musia豉 na to czeka... Moje w這sy s bardzo bardzo zniszczone, poprostu istne siano... Niestety sama do tego doprowadzi豉m... Mia豉m przepi瘯ne czarne w這ski, a zachcia這 mi si rozja郾i. Fryzjerka by豉 niekompetentna i strasznie mi je spali豉. Potem pomy郵a豉m 瞠 zrobi trwa陰. By這 ok, ale tylko z pocz徠ku, bo teraz ona ju zesz豉, ale nie do ko鎍a, wi璚 s ani proste, ani kr璚one, koszmar. A kolor to czarny troch wyprany. Na odro軼ie za palona kawa. Generalnie chodzi o to 瞠 chcia豉bym ju powoli zchodzi z tej czerni odrostem. Nie wiem tylko do czego...Zastanawia am si nad powrotem do moich naturalnych, w kolorze 鈔edniego br您u. Ale nie wiem czy on mi pasuje. Mo瞠 wy co mi dordzicie? Bo jak tylko w這sy jeszcze troszk mi odrosn, to mocno je wycieniuj i zetn te zniszczoneNie mam tylko poj璚ia co robi z kolorkiem... Odrost jest ju spory, a palona kawa ju mocno si wyp逝ka豉... Zaraz dam fotki tak dla przyk豉du
Vicodin_89 jest offline  
Stary 2010-11-28, 13:21   #3740
Vicodin_89
Raczkowanie

O ile czego nie pokr璚i豉m, to na pierwszym dw鏂h zdj. mam naturalny kolor, na chyba trzech nast. jest m鎩 czarny, a ost. to daaaawno temu jak przez chwil by豉m blondynk Ale to ju nie wchodzi w gr, bo mia豉m tak strasznie zniszczone w這ski 瞠 szkoda gada... Powiedzcie dziewczynki, w jakim kolorku jest mi najlepiej??? Du穎 os鏏 m闚i mi 瞠 w czarnym... Ja teraz te inaczej wygl康am, bo nie mam ju grzywki, tylko wszystko do g鏎y, i kucyk, albo dobieraniec p鏦i nie zetn... I chodz na solarium, wi璚 nie jestem ju taka bladziutka jak na fotkach
Vicodin_89 jest offline  
Stary 2010-11-28, 13:39   #3741
Vicodin_89
Raczkowanie

A tu jeszcze par moich terazniejszych fotek
Vicodin_89 jest offline  
Stary 2010-11-28, 18:49   #3742
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasie鎥a

Wiadomo軼i: 9 924
GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez Martencja24
Hm.... karmelowy to kolor zdecydowanie ciep造, a skoro Tw鎩 naturalny kolor zahacza o 'mysi' - to wnioskuj, 瞠 jest raczej ch這dny, uwa瘸j, aby nie zrobi czego wbrew swojemu typowi kolorystycznemu, chyba 瞠 chcesz te zmieni kolory makija簑, podk豉du, ciuch闚..... Generalizuj teraz, ale lepiej trzyma si swojej tonacji <ciep貫j lub zimnej>. Co do farbki br您, nie widz powod闚, dla kt鏎ych mia豉by ona nie chwyci odrostu w kolorze mysim Br您 jest ciemniejszy ni mysi kolorek. (
Ja bym radzi豉 trzyma si tego czy mamy karnacj raczej ciep陰 czy ch這dn a nie jaki jest nasz naturalny kolor w這s闚 - sama jestem z natury mysi szatynk (czyli w這sy maj odcie ch這dny) a karnacj mam ciemn i zdecydowanie nale輳 do typ闚 ciep造ch tak wi璚 zmiana koloru na ciemny ciep造 br您 by豉 zdecydowanie pozytywna!
Autorko, jesli masz sk鏎 w ciep貫j tonacji jak najbardziej karmelowy lub ciep造 br您 beda Ci pasowa造

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2010-11-28 o 18:51
kasienka.b jest offline  
Stary 2010-12-02, 18:24   #3743
cybercat11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

A ja mam ch這dn karnacje i ciep造 kolor w這s闚 ociepli mi buzi. Nie jestem ju taka blado trupia
cybercat11 jest offline  
Stary 2010-12-04, 12:26   #3744
Martencja24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Poka wiadomo嗆
Ja bym radzi豉 trzyma si tego czy mamy karnacj raczej ciep陰 czy ch這dn a nie jaki jest nasz naturalny kolor w這s闚 - sama jestem z natury mysi szatynk (czyli w這sy maj odcie ch這dny) a karnacj mam ciemn i zdecydowanie nale輳 do typ闚 ciep造ch tak wi璚 zmiana koloru na ciemny ciep造 br您 by豉 zdecydowanie pozytywna!
Autorko, jesli masz sk鏎 w ciep貫j tonacji jak najbardziej karmelowy lub ciep造 br您 beda Ci pasowa造

Nie chodzi mi Kasiu o trzymanie si naturalnego koloru w這s闚, ale tonacji. Przy ciep造m odcieniu karnacji odcie w這s闚 zahacza o ciep貫 odcienie, przy zimnej - o zimne. A czy b璠 to blondy, br您y, rudo軼i - 瞠 si tak wyra輳, jeden pies wa積e, aby pasowa odcieniem do karnacji. St康 w豉郾ie do ciep貫j karnacji karmel b璠zie rewelacyjny. Gorzej, jak osoba o typowo r騜owej cerze zafunduje sobie co z palety ciep造ch odcieni..... widzia豉m takie osoby, kiepsko wygl康aj - sztucznie. Bezpieczniej, jak trzeba ju eksperymentowa, to wybiera odcienie mieszane - z domieszk z這ta i popielu (.13, .31) lub naturalne. Powodzenia!
Martencja24 jest offline  
Stary 2010-12-04, 12:52   #3745
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka wiadomo嗆
Wcze郾iej malowa豉m w這sy poziomem 8, teraz mam 5, i jak 豉two si domy郵i, z rozja郾ianych w這s闚 farba za pierwszym razem si wyp逝ka豉, i to do嗆. Ale czy za kolejnym te tak b璠zie? Mam nadziej, 瞠 ju nie...
...je郵i wybierzesz z palety kolor闚 naturalnych to jest szansa 瞠 si b璠zie znacznie mniej wyp逝kiwa kolor, przewa積ie to numeracja 7,6,5 (bez refleks闚) - 7 nosi nazw 鈔edni blond ale w rzeczywistosto軼i wychodzi jak br您. Z Majirel 7 wychodzi jak super ciep造 br您ik.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-04 o 20:57
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-04, 18:38   #3746
Lenka87
Rozeznanie

W豉郾ie u篡wam 5 - po prostu 5, nic po przecinku, z palety Evolution. My郵, 瞠 to nie kwestia koloru, ale tego, 瞠 w這sy by造 wcze郾iej rozja郾iane, tak tu wyczyta豉m, i tak powiedziano mi w sklepie.
Najbardziej mnie dziwi, 瞠 ten br您 na mojej g這wie by ciemniejszy ni m鎩 naturalny, a odrosty teraz wygl康aj na czarne...
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-12-04, 20:08   #3747
201702060926
Konto usuni皻e

Cytat:
W豉郾ie u篡wam 5 - po prostu 5, nic po przecinku, z palety Evolution. My郵, 瞠 to nie kwestia koloru, ale tego, 瞠 w這sy by造 wcze郾iej rozja郾iane, tak tu wyczyta豉m, i tak powiedziano mi w sklepie.
Najbardziej mnie dziwi, 瞠 ten br您 na mojej g這wie by ciemniejszy ni m鎩 naturalny, a odrosty teraz wygl康aj na czarne...

Nie martw si, to ca趾iem naturalne. Rozja郾ianie bezpowrotnie rozchyla 逝ski w這sa przez co farba szybko si wyp逝kuje, ale z czasem b璠zie tylko lepiej.

Chocia powiem Ci, 瞠 ja baaaardzo d逝go walczy豉m ze swoim blondem. W這sy odda豉m w r璚e fryzjerki, kt鏎a pracowa豉 na bardzo dobrych farbach, ale od razu uprzedzi豉 mnie, 瞠 za 2 tyg. b璠 musia豉 przy嗆 do powt鏎ki. I tak te by這. P騧niej ju farbowa豉m co 3, 4 tygodnie. I kiedy ju wydawa這 si, 瞠 moje w這sy nasyci造 si tym pigmentem, pojecha豉m na wakacje nad morze i jak gdyby nigdy nic pewnego s這necznego dnia obudzi豉m si blondynk
Stary 2010-12-04, 20:20   #3748
Lenka87
Rozeznanie

Ja mia豉m karmel, i w這sy nie wyp逝ka造 si a do tego koloru, ale r騜nica jest widoczna.
Kole瘸nka niedawno malowa豉 w這sy z orzechowego blondu te na br您, i wr鏂i這 jej po dw鏂h tygodniach do tego samego orzechowego... Ale w nast瘼nym miesi帷u ju si nie wyp逝kiwa這, wi璚 licz, 瞠 ze mn te tak b璠zie
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-12-04, 21:01   #3749
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:

...ciemny br您 z Alfaparf, z czasem powinien w這s nasyci si barwnikiem - je郵i nie mo積a spr鏏owa prepigmentacji. Odrosty wygl康aj na ciemniejsze poniewa w這s u nasady jest zdrowszy i pigment mniej si wyp逝kuje. Na ko鎍ach w這s闚 rozja郾ianych powinna byc farba z 3% utleniaczem.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-04, 22:21   #3750
Lenka87
Rozeznanie

O prosz, to st康 te ciemne w這sy przy g這wie utleniacz 3% do farby u篡wam na ca這嗆, tzn najpierw 10 min. tylko na odrost, potem 30 na ca這嗆 - chyba dobrze?
Lenka87 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.