Br您owow這se farbowane :) - Strona 128 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-12-14, 12:36   #3811
Tinkerbell_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 183
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Mam do Was takie pytanie Czy mo積a ( oczywi軼ie u fryzjera ) przefarbowa bez dekoloryzacji w這sy z ciemnego br您u na taki karmelkowy kolor?
Czy zniszczy to ewentualnie bardzo w這sy, poniewaz strasznie mi wypadaj
Tinkerbell_ jest offline  
Stary 2010-12-14, 12:52   #3812
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Tinkerbell_ Poka wiadomo嗆
Mam do Was takie pytanie Czy mo積a ( oczywi軼ie u fryzjera ) przefarbowa bez dekoloryzacji w這sy z ciemnego br您u na taki karmelkowy kolor?
Czy zniszczy to ewentualnie bardzo w這sy, poniewaz strasznie mi wypadaj
Je郵i kolor br您owy to tw鎩 naturalny, spokojnie ufarbujesz na kolor od 1 do 3 ton闚 ja郾iejszy, mo瞠 nie od razu efekt b璠zie takie jak chcesz, ale po 2 farbowaniach powinna otrzyma oczekiwany efekt.

Je郵i chodzi o dekoloryzacj - to nie robimy tego zabiegu na w這sach naturalnych poniewa jest to 軼i庵ni璚ie koloru po nieudanym zabiegu do koloru naturalnego.

Zniszczenia - nie oszukujmy si - jest to proces chemiczny i zawsze b璠 jakie zniszczenia, proponuje na pocz徠ek farb z wod 6% (rozja郾i o 2 tony). Je郵i w這sy strasznie ci wypadaj nie ryzykowa豉 bym farbowania, ewentualnie pomy郵a豉 o farbie jak najmniej inwazyjnej najlepiej bez amoniaku, wi瘯szo嗆 fryzjer闚 posiada takie farby.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-14, 16:43   #3813
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Kochane pom騜cie co to za br您ik? jaki poziom? natura czy z jakim refleksem? Strasznie bym taki chcia豉 a kompletnie nie wiem jak i czym go uzyska
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg celinaczarna.jpg (14,1 KB, 138 za豉dowa)
Stary 2010-12-14, 20:00   #3814
Tinkerbell_
Raczkowanie

kathy579 w豉snie chodzi o to 瞠 s to w這sy farbowane ju od d逝窺zego czasu m鎩 naturalny kolor to 鈔edni blond, kt鏎y farbuje na ciemny br您 ... Jak wygl康a zmiana na ja郾iejszy kolor przy w這sach farbowanych?
Tinkerbell_ jest offline  
Stary 2010-12-14, 20:19   #3815
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy579 w豉snie chodzi o to 瞠 s to w這sy farbowane ju od d逝窺zego czasu m鎩 naturalny kolor to 鈔edni blond, kt鏎y farbuje na ciemny br您 ... Jak wygl康a zmiana na ja郾iejszy kolor przy w這sach farbowanych?
Musz okre郵i poziom br您u, prosz o zdj璚ie koloru w這s闚.
Poni瞠j podaj link do palety z br您ami prosz okre郵 sw鎩 tera幡iejszy kolor+ kolor kt鏎y chcia豉by uzyskac.
http://archiwumallegro.pl/cece_profe...849314870.html

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-14, 21:48   #3816
stubbornme
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 355

cze嗆 dziewczyny

mam nadzieje, ze moze mi cos doradzicie...

stosowalam juz kilka razy pallette 10min color... nr 550
3 opakowania niestety dziad jest okropnie nietrwaly
u mnie miesiac i z koloru nici, a obecnie zafarbowalam miesiac temu i totalnie sp逝ka sie z g鏎y g這wy...

koniecznie chce sie zafarbowac na b. ciemny braz taki jak na zdjeciu (kobieta po prawej) myslalam nad syoss 3-1, moze doradzicie mi jakas inna farbe z tych mozliwych do kupienia w sklepach? chcialabym jutro sie zaopatrzyc bo mam wazne spotkanie i glupio wyskoczyc z odrostem na p馧 g這wy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (61,9 KB, 97 za豉dowa)

stubbornme jest offline  
Stary 2010-12-14, 22:13   #3817
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 739

Cytat:
Napisane przez stubbornme Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny

mam nadzieje, ze moze mi cos doradzicie...

stosowalam juz kilka razy pallette 10min color... nr 550
3 opakowania niestety dziad jest okropnie nietrwaly
u mnie miesiac i z koloru nici, a obecnie zafarbowalam miesiac temu i totalnie sp逝ka sie z g鏎y g這wy...

koniecznie chce sie zafarbowac na b. ciemny braz taki jak na zdjeciu (kobieta po prawej) myslalam nad syoss 3-1, moze doradzicie mi jakas inna farbe z tych mozliwych do kupienia w sklepach? chcialabym jutro sie zaopatrzyc bo mam wazne spotkanie i glupio wyskoczyc z odrostem na p馧 g這wy
Wellaton - 字edni Br您 wychodzi bardzo ciemno, taka br您owa czer, i jest bardzo trwa造, nie wyp逝kuje sie na rudo wog鏊e. Ja郾iejszy powinien byc Jasny Br您 Wellatonu a i tak dosyc ciemny
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-12-14, 22:26   #3818
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Zgadza si Wellaton jest bardzo trwa造. 3 nie polecam bo to czarny.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-15, 09:59   #3819
zula4x4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do zula4x4

Syoss nie polecam, co prawda w這s闚 mi nie zniszczy, ale spra si po 3 tygodniach, po ka盥ym myciu by這 go mniej wida, a teraz, mimo, 瞠 farbowa豉m z mojego naturalnego ciemnego blondu na jasny br您, kt鏎y wyszed lekko rudawy, ale ciemniejszy ni moje w這sy, taki 鈔edni br您ik, to mam teraz CIEMNIEJSZE odrosty :/

A czy kt鏎a z Was ma fotki po farbowaniu palette color creme golden gloss G4 Kakao? Je郵i tak, to wrzu熯ie, plis, bo dzi chc pofarbowa, a boj si, 瞠 wyjd ruda i m鎩 T si w niedziel przerazi A marz o 豉dnym br您ie ze z這tym po造skiem...

Edytowane przez zula4x4
Czas edycji: 2010-12-15 o 12:31
zula4x4 jest offline  
Stary 2010-12-15, 14:36   #3820
Tinkerbell_
Raczkowanie

Kathy579 jesli chodzi o kolor w這s闚 jakie poprzez farbowanie mam teraz to sa to takie jak na zdj璚iu pierwszym a chcia豉bym przefarbowa je na taki kolor jak na zdjeciu drugim Prosz doradz mi czy mog ryzykowac i farbowac je? Czy jest szansa, ze wyjdzie mi taki kolor jak na drugim zdj璚iu bez dekoloryzacji?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (44,2 KB, 194 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy2.jpg (12,2 KB, 117 za豉dowa)
Tinkerbell_ jest offline  
Stary 2010-12-15, 15:08   #3821
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
Kochane pom騜cie co to za br您ik? jaki poziom? natura czy z jakim refleksem? Strasznie bym taki chcia豉 a kompletnie nie wiem jak i czym go uzyska
Podbijam ...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg celinaczarna.jpg (14,1 KB, 16 za豉dowa)
Stary 2010-12-15, 18:59   #3822
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kathy579 jesli chodzi o kolor w這s闚 jakie poprzez farbowanie mam teraz to sa to takie jak na zdj璚iu pierwszym a chcia豉bym przefarbowa je na taki kolor jak na zdjeciu drugim Prosz doradz mi czy mog ryzykowac i farbowac je? Czy jest szansa, ze wyjdzie mi taki kolor jak na drugim zdj璚iu bez dekoloryzacji?

Widz 瞠 podoba ci si kolor z這cisty br您, moim zdaniem ni瞠j podane kolory powinny ci si podobac:
7.3
7.31

wpisz te numery w google ,,majirel 7.3,, - to wy鈍ietli ci si dany kolor. Wi瘯szo嗆 farb ma podobn numeracj. My郵 瞠 nie musisz dekoloryzowac i niszczyc w這s闚. Nie mog nic gwarantowac ale nie wygl康a to 幢e- po pierwszym farbowaniu kolor wyjdzie podobny, nast瘼ne farbowanie b璠zie ju o wiele lepiej. Zawsze terzba przeprowadzic test koloru na kosmyku w這s闚. Szukaj br您闚 na poziomie 7. Dekoloryzacja to ostateczno軼, kt鏎a strasznie niszczy w這sy.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-15, 20:07   #3823
Tinkerbell_
Raczkowanie

Dziekuj Ci bardzo za pomoc W taki razie zapisuje sie do fryzjera i zobaczymy co z tego bedzie Jak ju bede mia豉 nowy koorek to oczywiscie sie pochwale
Tinkerbell_ jest offline  
Stary 2010-12-15, 20:37   #3824
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dziekuj Ci bardzo za pomoc W taki razie zapisuje sie do fryzjera i zobaczymy co z tego bedzie Jak ju bede mia豉 nowy koorek to oczywiscie sie pochwale
Prosz bardzo, u fryzjerki te mo瞠sz poprosi o test na kosmyku w這s闚, my郵 瞠 to dobry pomys i nie b璠zie rozczarowaniapowodzenia.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-15, 21:53   #3825
Membroza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 505

Cytat:
Napisane przez Capilli Poka wiadomo嗆
疾by zniwelowa czerwony trzebaby by這 doda w這som zielonego pigmentu. Samemu ci篹ko znale潭 co w tubce co zniweluje ostr czerwie. Mo積a spr鏏owa przyciemni je na ch這dny odcie ciemny tylko nie kasztan, bo ten podbija dodatkowo czerwie i ciep貫 odcienie w這sa. Wstaw zdj璚ie, 瞠by oceni jasno嗆, ciemno嗆. Mo瞠 doradzimy co profesjonalnego, a sama sobie to na這篡sz.
Ja mam jeszcze jedno pytanko dotycz帷e tego, co pisa豉m wcze郾iej o moich czerwonych w這sach - czy da這by rad przefarbowa si na br您owy (ale nie jaki bardzo ciemny, bo jednak mam jasn karnacj) farbami dost瘼nymi w normalnych sklepach? Czy jednak musi byc ten zielony refleks? (Bo na blond to chyba jeszcze ci篹ej si rozja郾i, nie?)

Membroza jest offline  
Stary 2010-12-16, 17:13   #3826
The Fame
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

kathy579, i ja bardzo prosz o pomoc mam farbowane w這sy na ciemny br您, z daleka wygl康aj prawie czarne, za tylko mocnym strumieniu 鈍iat豉 -br您owo. czyli mniej wi璚ej jak dziewczyna z lewa. Maaarzy mi si kolor z prawa, wi璚 pro軸a wskaza, jaki to odcie, farb jakich producent闚 mo積a go uzyska? I te ciekawi problem z dekoloryzacj, co by akurat omawiany wy瞠j, czy jest obowi您kowy, czy mo積a pr鏏owa bez. Z g鏎y dzi瘯ujczekaj 鈍i皻a, zachcia這 mi si zmian..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg x_eaeb7d0c.jpg (56,7 KB, 201 za豉dowa)
The Fame jest offline  
Stary 2010-12-16, 18:03   #3827
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez The Fame Poka wiadomo嗆
kathy579, i ja bardzo prosz o pomoc mam farbowane w這sy na ciemny br您, z daleka wygl康aj prawie czarne, za tylko mocnym strumieniu 鈍iat豉 -br您owo. czyli mniej wi璚ej jak dziewczyna z lewa. Maaarzy mi si kolor z prawa, wi璚 pro軸a wskaza, jaki to odcie, farb jakich producent闚 mo積a go uzyska? I te ciekawi problem z dekoloryzacj, co by akurat omawiany wy瞠j, czy jest obowi您kowy, czy mo積a pr鏏owa bez. Z g鏎y dzi瘯ujczekaj 鈍i皻a, zachcia這 mi si zmian..
Proponuj kolory:
Majirel 5.31
Alfaparf Evolution 6.01, 6.3
My郵 瞠 bez dekoloryzacji i tak jak poprzedniczka po 2 farbowaniach kolorek b璠zie jak zamierzony. Zerknij w google na te kolorki. Dla pewno軼i zawsze farbujemy kosmyk w這s闚

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Bardzo wa積a rzecz, trzeba odczeka ok 6 tygodni od ostatniego farbowania.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-16, 19:02   #3828
The Fame
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

Dzi瘯uj bardzo, kathy! B璠 przynajmniej wiedzia豉, na co mam si orientowa Z nadchodz帷ymi 鈍i皻ami!
The Fame jest offline  
Stary 2010-12-16, 19:18   #3829
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez The Fame Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj bardzo, kathy! B璠 przynajmniej wiedzia豉, na co mam si orientowa Z nadchodz帷ymi 鈍i皻ami!
Prosz bardzo, udanego farbowania

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-16, 21:09   #3830
Membroza
Rozeznanie

Ponawiam pytanie: Czy mog u篡 jakiej innej od Artego og鏊nodost瘼nej br您owej farby, 瞠by pokry czerwone w這sy?

Czy musi by koniecznie z refleksem zielonym, czy wystarczy odpowiedni kolor/odcien?

Oraz czy z tych w這s闚 http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1292145473 da這by rad zrobi jako TAKI (czy te podobny) blond? Poniewa waham si mi璠zy powrotem do naturalnego blondu a br您owym i chcia豉bym wiedzie jak b璠zie 豉twiej? Z g鏎y dzi瘯uj

Membroza jest offline  
Stary 2010-12-16, 21:12   #3831
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Dziewczyny a ktoras z Was uzywala brazow z VITALITYS ART ABSOLUTE? Ja uzywalam wielee tubek blondow i bylam bardzo zadowolona (Mama tez) i zastanawiam sie jak brazy u nich wygladaja. Na KWC malo jest opini (w tym pierwsza jest moja)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2010-12-16, 23:56   #3832
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Membroza Poka wiadomo嗆
Ponawiam pytanie: Czy mog u篡 jakiej innej od Artego og鏊nodost瘼nej br您owej farby, 瞠by pokry czerwone w這sy?

Czy musi by koniecznie z refleksem zielonym, czy wystarczy odpowiedni kolor/odcien?

Oraz czy z tych w這s闚 http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1292145473 da這by rad zrobi jako TAKI (czy te podobny) blond? Poniewa waham si mi璠zy powrotem do naturalnego blondu a br您owym i chcia豉bym wiedzie jak b璠zie 豉twiej? Z g鏎y dzi瘯uj
Z czerwieni na jasny blond - bez dekoloryzaji nie da rady.
Natomiast z czerwonego bardzo spranego (co najmniej 6 tygodni od ostatniego farbowania) mo瞠 wyj嗆 br您, jednak mo瞠 przebijac lekki czerwony refleks po pierwszym farbowaniu. Po 2 farbowaniu t sam farb np. 6.7 powinno byc lepiej. Mo瞠 r闚nie dobrze z豉pa farba za pierwszym razem wszystko zale篡 od w這s闚 i ich porowato軼i. Je郵i nie podobaj ci si kolory o kt鏎ych pisa豉m wcze郾iej - wybierz br您 z Artego na poziomie 5 lub 6 taki kt鏎y chcesz osi庵n望 (s r騜ne odcienie) i wypr鏏uj na kosmyku w這s闚.
W豉郾ie takim testem mo瞠my si przekona czy kolor jest w豉軼iwy czy te nie.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-17, 00:12   #3833
Membroza
Rozeznanie

Dzi瘯i wielkie chyba jednak zdecyduj si na ten blond tytoniu Virginia. A jak b璠 kupowa farb to musz co do niej dokupi? Jaki utleniacz? Jak tak, to jaki?

Membroza jest offline  
Stary 2010-12-17, 01:28   #3834
natee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 578

Dziewczyny czy farby Majirel sie z czyms rozrabia?
Nie mam doswiadczenia z profesjonalnymi farbami

natee jest offline  
Stary 2010-12-17, 11:46   #3835
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Membroza Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i wielkie chyba jednak zdecyduj si na ten blond tytoniu Virginia. A jak b璠 kupowa farb to musz co do niej dokupi? Jaki utleniacz? Jak tak, to jaki?
Nie za bardzo widz ten kolor u ciebie, na pewno nie wyjdzie tak jak na palecie 7.7, nie b璠ziesz zadowolona poniewa mo瞠 byc efekt szaro軼i.
My郵 瞠 przy pierwszym farbowaniu zaryzykuj 6.7 ciemny blond tytoniu Kuba - bardzo 豉dny i intensywny br您. Og鏊nie te br您y kt鏎e ci poda豉m s 豉dne i intensywne. Tak utleniacz 6% pierwsze farbowania, nast瘼ne farbowania wystarczy tylko 3%.

Przed przyst徙ieniem do w豉軼iwego zabiegu koloryzacji nale篡 wykona pr鏏 wra磧iwo軼i

Pierwsza aplikacja

Farb mieszamy z utleniaczem w stosunku 1:1 - czyli np. 75 ml faby+75 ml utleniacza.

Aplikujemy najpierw farb na d逝go軼i i ko鎍e, pozostawiaj帷 odrost 2 cm, po 15–20 minutach aplikujemy nowmieszank na odrosty, d逝go軼i i ko鎍e. Pozostawiamy farb na w這sach na 35 minut. Ca趾owity czas zabiegu to 50–55 minut.

Mieszank do koloryzacji aplikujemy na nieumyte i suche w這sy. G這wa musi by podzielona na 4 sekcje. Farb nak豉damy od ty逝g這wy cienkimi separacjami, aplikuj帷 dok豉dnie mieszank po obu stronach pasma.Na d逝go軼iach i ko鎍ach nak豉damymieszank p璠zlem dok豉dnie na ka盥e pasemko, nie przeczesujemy w這s闚 grzebieniem!

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez natee Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy farby Majirel sie z czyms rozrabia?
Nie mam doswiadczenia z profesjonalnymi farbami
Tak z odpowiednim utleniaczem, w zale積o軼i od koloru wyj軼iowego i zamierzonego efektu.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-17 o 11:44
kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-17, 12:11   #3836
goldika
Zakorzenienie

najpierw na dlugosc i konce a dopiero potem na odrost? :wow: zawsze robie na odwrot

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2010-12-17, 12:25   #3837
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
najpierw na dlugosc i konce a dopiero potem na odrost? :wow: zawsze robie na odwrot

Masz racje przewa積ie zawsze w豉郾ie tak si robi odrost nast瘼nie po d逝go軼i, ale w przypadku farb Artego - producent zaleca w豉郾ie tak aplikacj, oczywi軼ie mo積a to te zrobi po swojemu z nieco gorszym efektem

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-17, 12:27   #3838
goldika
Zakorzenienie

hmmm ciekawe jakie to wazne zeby czytac ulutke zalaczona do produktu. Ja wlasnie zastanawiam sie jaka farbe teraz kupic bo drogeryjne jednak gorzej na mnie wychodza niz profesjonalne. Chcialabym jasny brazik bez rudosci...

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2010-12-17, 13:03   #3839
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

goldika, wszystko zale篡 od koloru wyj軼iowego w這s闚. Przejrzyj sobie kolory farb profesjonalnych na google, albo Allegro - pi瘯nych kolor闚 jest wiele, najlepiej aby kolor by zbli穎ny do naturalnego - ale wiadomo my kobiety przewa積ie chcemy tego czego nie mamy Ja osobi軼ie preferuj farby z obni穎n ilo軼i amoniaku poniewa dobrze pokrywaj w這sy, nie 鄉ierdz, delikatniejsze.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2010-12-18, 01:23   #3840
natee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 578

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆

Tak z odpowiednim utleniaczem, w zale積o軼i od koloru wyj軼iowego i zamierzonego efektu.
Obecnie mam ciemny br您 na w這sach a marzy mi si co takiego jak Majirel 5.31 lub Alfaparf Evolution 6.01, jakiego utleniacza powinnam uzyc?

natee jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.