Br您owow這se farbowane :) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-02-15, 18:29   #3961
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Poka wiadomo嗆
Wella Koleston rzeczywi軼ie jest trwa豉 i ma 豉dne br您y, jednak przy d逝gotrwa造m stosowaniu sprawia, 瞠 ko鎍e s ciemniejsze. Wyprzedzaj帷 odpowiedzi dodam, 瞠 w這sy farbuje od 20 lat, mia豉m ju chyba wszystkie kolory, stosowa豉m wszystkie farby sklepowe i wiekszo嗆 profesjonalnych, r闚nie henn i indygo, znam r騜ne tricki, metody nak豉dania, potrafi w ci庵u jednego dnia zej嗆 z ciemnego br您u do blondu oszcz璠zaj帷 w這sy i....wci捫 szukam idealnej farby i wci捫 nie mog uzyska tego wymarzonego ch這dnego br您u...i wci捫 wchodz tu z nadziej, 瞠 mo瞠 znajd mojego faworyta.
Fajnie by這 by znale潭 idea, my郵 瞠 ka盥y takiego poszukuje - nied逝go wchodzi nowa linia Tahe, w Marcu b璠 na pokazie wi璚 co wam skrobn.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-15, 21:38   #3962
niveaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Hej dziewczyny mam problem, mo瞠 kt鏎a si zna i co doradzi

Dotychczas farbowa豉m w這sy farb colloriane o numerze 5.18 light chestnut ice chocolate . Wychodzi 豉dny br您, dosy ciemny. Teraz chcia豉m ufarbowa w這sy na ciemniejszy br您 ale o podobnym odcieniu. Chcia豉bym mie bardzo ciemny br您, ale 瞠by w 瘸dnym wypadku nie wygl康a na czarny. Kupi豉m farb diapason 4/07 esotic brown i teraz mam w徠pliwo軼i: Czy ten br您 nie wyjdzie mi jak czarny ? Czy mo瞠 lepiej by這by zmiesza farb 4/07 z jak捷 z numerem 5 ? I jeszcze jedno: 07 jaki to odcie ?

A marz o takim kolorze w這s闚 jak na zdj璚iu
http://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10005481.html
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4687.jpg (11,2 KB, 97 za豉dowa)

Edytowane przez niveaa
Czas edycji: 2011-02-15 o 22:42
niveaa jest offline  
Stary 2011-02-15, 23:35   #3963
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez niveaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mam problem, mo瞠 kt鏎a si zna i co doradzi

Dotychczas farbowa豉m w這sy farb colloriane o numerze 5.18 light chestnut ice chocolate . Wychodzi 豉dny br您, dosy ciemny. Teraz chcia豉m ufarbowa w這sy na ciemniejszy br您 ale o podobnym odcieniu. Chcia豉bym mie bardzo ciemny br您, ale 瞠by w 瘸dnym wypadku nie wygl康a na czarny. Kupi豉m farb diapason 4/07 esotic brown i teraz mam w徠pliwo軼i: Czy ten br您 nie wyjdzie mi jak czarny ? Czy mo瞠 lepiej by這by zmiesza farb 4/07 z jak捷 z numerem 5 ? I jeszcze jedno: 07 jaki to odcie ?

A marz o takim kolorze w這s闚 jak na zdj璚iu
http://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10005481.html
refleks 07 to naturalny br您, b璠zie bardzo ciemny, wymieszaj z poziomem 5

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-16, 09:53   #3964
AnnaMK
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Niveaa, ja mam w豉郾ie taki kolor jak zamie軼i豉 na zdj璚iu, uzyskuj go odcieniem 5.12-jasny br您 popielato-opalizuj帷y, wiadomo opal to z regu造 refleks fioletowy, je郵i jest na trzecim miejscu daje tylko po鈍iat. Dzi瘯i po陰czeniu popielu z fioletem mam na w這sach pi瘯n gorzk czekolad. Jednak ja k豉d farb na jasny blond ( to m鎩 naturalny kolor ) wi耩 nie wiem jak wyjdzie Tobie. Radz zmiesza 1/2-4.12 i 1/2-5.12, nie dawaj zbyt mocnej wody, ja robi na 4%, chyba 瞠 masz jakie siwki wtedy 6%.
Mi 5.7, lub 4.07 daje czerwono-mahoniow po鈍iat. Kiedy farbowa豉m 4.07 i w s這鎍u mieni豉m si na czerwono Ale to tylko moje sugestie Ka盥y w這s inaczej przyjmuje farb...Wklejam zdj璚ie, ale niestety 鈔ednio wida, fotka robiona kom鏎k pod ostre s這鎍e, bez lampy.

Ach jeszcze jedno, modelka z Twojej fotki jest bardziej fioletowa a u mnie fiolet to tylko refleks, ale przypomnia豉m sobie 瞠 przez wiele lat robi豉m w這sy Wellatonem Blue velvet (3/66), wychodzi這 cudo, mam gdzie jeszcze fotki na starym kompie, poszukam. Potem przerzuci豉m si na Koleston 33/66 i to by dopiero odjazd. Nosi豉m ten odcie 5 lat, jak na mnie bardzo d逝go. Zaznaczam, 瞠 wcale nie wychodzi czarny...cholibka trudno opisa, musz poszuka fotek. Zrezygnowa豉m z niego tylko dlatego 瞠 chcia豉m wr鏂i do blonu, ale wiele os鏏 wspomina ten m鎩 ,,ciemnoczekoladowyfiolec ik'' ;-)

Znalaz豉m strar fotk po 33/66 ale jest malutka, s豉bej jako軼i. Jak znajd czas poszukam czego lepszego...ale tylko je郵i jeste zainteresowana.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg vizaz.jpg (16,3 KB, 78 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ania.jpg (10,7 KB, 101 za豉dowa)

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2011-02-16 o 10:19 Pow鏚: Znalaz豉m star fotk po 33/66
AnnaMK jest offline  
Stary 2011-02-16, 13:25   #3965
niveaa
Raczkowanie

Hej moje w這sy obecnie maj kolor jak na zdj璚iach. Farbowa豉m kolorem 5.18 colorianne prestige, by這 to p馧 roku temu wi璚 teraz jest to zmyty kolor ( na zdj璚iach wyszed odrobin ciemniej). Boj si pr鏏owa z fioletami 瞠by mi jaka 郵iwka nie wysz豉 na g這wie Teraz chcia豉bym mie taki kolor, o takim odcieniu ale ciemniejsze. Dodam 瞠 zaraz po farbowaniu by造 dosy ciemne ale tylko przez dwa tygodnie, potem robi造 si coraz ja郾iejsze, dlatego teraz chc od razu zrobi ciemniejsze. Pierwszy raz b璠 farbowa w domu i troch si nie znam na tym Kupi豉m diapason 4.07 i wod 6% ( tak mi poradzono w sklepie). Tylko 瞠 teraz mam w徠pliwo軼i czy jednak nie wyjdzie mi czarny z tego i czy nie lepiej mo瞠 dokupi jaka 5, tylko zupe軟ie nie znam si na tych odcieniach. Jest to niby czekoladowy br您, teraz boj si 瞠 wyjd mi czerwone, jednak z naturalnych kolor闚 zawsze mi odradzano i m闚iono 瞠 maj du穎 pigmentu zielonego i mog mie zielonkawy po造sk Czyli odcie 07 to jest naturalny w ko鎍u czy taki czerwony ?

I jeszcze jedno: 18 jaki to odcie ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0500.jpg (82,9 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0503.jpg (78,8 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg paleta.jpg (54,9 KB, 71 za豉dowa)

Edytowane przez niveaa
Czas edycji: 2011-02-16 o 13:59
niveaa jest offline  
Stary 2011-02-17, 09:54   #3966
AnnaMK
Rozeznanie

Niveaa nie bardzo Ci rozumiem, skoro wczesniej uzywa豉 odcienia 5.18 i Ci sie podoba, to jesli chcesz mie ciemniejszy kup 4.18 proste Zdj璚ie kt鏎e wczesniej wklei豉 jako ten wymarzony kolor to ewidentnie br您 z odcieniem fioletu)). Co do oznacze farb ka盥a firma ma troch inne np: Refleksy loreal majirel wystepuj w skali od 1 do 7.
1-popiealty-barwnik niebieski, 2 - opalizujacy barwnik fioletowy, 3 - zlocisty-barwnik zolty, 4- miedziany barwnik pomaranczowy, 5- mahoniowy-troch czerwieni i filoletu, 6 - czerwony- barwnik czerwony, 7 - metaliczny barwnik zielony.
Oznaczenie niekt鏎ych farb Alcantara:
4/7 Miedziana czerwie
5/7 Winna czerwie
6/7 安ietlista czerwie*
8/7 Ognista czerwie*
Alcantara ma oznaczenia: 1/Popielate, 2/Z這te, 3/Mahonie, 4/Br您y, 5/Fiolety ,6/Per這we, 7/Czerwienie
Sama widzisz
I jeszcze jedno odcie kt鏎y wybra豉 to: 4.07-Small Chocolate ( co producent mia na my郵i hihi??? ) Nigdy nie mozna sugerowac si sam nazw, od tego jest numeracja, u wi瘯szo軼i np. Loreal, Chenice itp czekolady maj w sobie refleks czerwieni. Wystarczy wej嗆 na forum Casting i poczytac opinie dziewczyn kt鏎e czekoladami robi, cz瘰to skar膨 si na rudo軼i i czerwienie.
Musisz popyta jakie oznaczenia techniczne ma Firma, kt鏎ej farb wybra豉.

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2011-02-17 o 10:09
AnnaMK jest offline  
Stary 2011-02-17, 14:00   #3967
niveaa
Raczkowanie

No nic, dzisiaj ide jeszcze raz do sklepu i si upewni. Ale dzi瘯uje za odpowiedzi Wiem 瞠 by這by prosto kupi ciemniejsz 4.18 tylko problem w tym 瞠 tych farb (colorianne prestige ) nigdzie nie mog dosta, u mnie w sklepach fryzjerskich ich nie ma. A z tych farb co s dost瘼ne, nie ma w 瘸dnej takiego odcienia jak 18, z regu造 s do 7 dlatego te pyta豉m i mam problem 瞠by dobra podobny odcie. Pozdrawiam
niveaa jest offline  
Stary 2011-02-18, 12:28   #3968
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

a uzywala ktora z Was farb ce-ce sweden?
ja bylam do軼 dlugo wierna farbom allwaves, ale postanowilam sprobowac czego innego - pad這 na matrixa so.color - ale to byl niewypa, odrost闚 nie pokry這 chociaz trzyma豉m 30min, a na dlugosci tylko 10, szybko si zmy, chocia musze przyzna 瞠 wlosy bezp鈔ednio po farbowaniu by造 w lepszym stanie ni po allwaves. Dlatego tez postanowilam sprobowac ce- ce, uzywam odcienia ciemny blond i waham si miedzy popielatym a kawowym...
Stary 2011-02-19, 09:32   #3969
AnnaMK
Rozeznanie

Tak, ja u篡wa豉m, nie by豉m zachwycona, ale te w jaki szczeg鏊ny spos鏏 nie zauwa篡豉m by niszczy豉 w這sy. Jej niew徠pliwym plusem jest wydajno嗆 Jednak szybko p這wieje...wi璚 z niej zrezygnowa豉m. U篡wa豉m, ciemnego czekoladowego blondu, chyba 6.13 po jakim czasie mia rud po鈍iat...a powinien mie z這cist
AnnaMK jest offline  
Stary 2011-02-19, 12:29   #3970
nimeve
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Czy kt鏎a z Was odwa篡豉 si na bronde? Jaki jest efekt? Nosi mnie na zmiany!
nimeve jest offline  
Stary 2011-02-24, 13:14   #3971
karola855
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question Jaki kolor?

Witam mam naturalne ciemno-br您owe w這sy,niestety pojawiaj sie juz siwe wi璚 zacze豉m farbowa niestety wszelakie br您y wychodz mi czarno ostatnio probowa豉m sayosa jasny br您 wyszed ciemny ale pop paru myciach troszke zblad.Chcia豉bym uzyskac jaki fajny ciep造 jasny br您 a nie ci庵le te ciemne wr璚z czarne kolory

Edytowane przez karola855
Czas edycji: 2011-02-24 o 13:23
karola855 jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:12   #3972
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

wlasnie naczytalam sie ze slabo trzymaj, jutro ide po farbe kupie lecher albo vitalitys
Stary 2011-02-24, 21:41   #3973
olka61
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dziewczyny je郵i mowa o ciemnych br您ach i czerniach to jakie farby polecacie 瞠by by造 trwa貫 i dobrze kry造 siwe w這sy ? Casting nie radzi sobie z siwymi wychodz ju po 3-4 myciach... a do tej pory u篡wam prawie ca造 czas i chc zmieni na co bardziej trwa貫go pom騜cie !
olka61 jest offline  
Stary 2011-02-25, 11:24   #3974
Kreskaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 076

Joanna Kasztanowy Br您: b. 豉dny kolor, w sztucznym 鈍ietle ma po造sk miedziany ale generalnie to 鈔edni br您... Nie niszczy w這s闚 i to tylko 6,50!
Kreskaaa jest offline  
Stary 2011-02-26, 05:35   #3975
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

dziewczynki pomocy
schodz z blondu , fryzjerka na這zy豉 mi naturalny sredni +ciemny blond jest zielonkawa poswiata ,chce uzyskac kolorek jak na ma造ch fotkach czy na obecnym kolorze z豉pie orzechowy blond cos ala ma貫 fotki ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05607.jpg (136,6 KB, 132 za豉dowa)
Stary 2011-02-26, 09:38   #3976
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 646

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Poka wiadomo嗆
Joanna Kasztanowy Br您: b. 豉dny kolor, w sztucznym 鈍ietle ma po造sk miedziany ale generalnie to 鈔edni br您... Nie niszczy w這s闚 i to tylko 6,50!
generalnie to zale篡 od wyj軼iowego koloru w這s闚. nie dla wszystkich wyjdzie 鈔edni br您
Stary 2011-02-26, 10:49   #3977
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

to musze przyzna 瞠 do軼 jasny kolor Ci wyszed, ja uzywam ciemnego blondu i wlosy wychodz mi brazowe i to wcale nie jasny braz, taki sredni \
Dzis farbuj, pani w hurtowni poleci豉 mi farb Hantesis zobaczymy
Stary 2011-02-26, 14:10   #3978
Gryzeldaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

mam takie pyt, cz瘰to u篡wacie tu okre郵enia poziomu kolor闚, typu: wybierz 3 lub 4. A jakie kolory dok豉dnie oznaczaj te numerki? Przejrza豉m par stron do ty逝, ale nie znalaz豉m

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes

od 01.02. olejuje w這sy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline  
Stary 2011-02-26, 14:43   #3979
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Poka wiadomo嗆
mam takie pyt, cz瘰to u篡wacie tu okre郵enia poziomu kolor闚, typu: wybierz 3 lub 4. A jakie kolory dok豉dnie oznaczaj te numerki? Przejrza豉m par stron do ty逝, ale nie znalaz豉m
Naturalny kolor przewa積ie oznaczamy na podstawie palety kolor闚 farb profesjonalnych w gamie naturalnych odcieni.
Wejd w google na jak彗olwiek palet i wyszukaj na niej kolory bazowe/naturalne lub podstawowe.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-02-27, 15:42   #3980
ifrit
Zadomowienie

umy豉m w這ski szamponem z sod oczyszczon i zmy sie dosc duzo kolorek
we wtorek fryzjer ...myslicie 瞠 uzyskam kolorek 2-3 foto?
moje aktualne 1 od prawej strony jasniejsze bo od okna swiat這 i takie s w rzeczywisto軼i
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05637.jpg (39,0 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 975326.jpg (43,0 KB, 167 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz2.jpg (29,6 KB, 116 za豉dowa)
Stary 2011-02-27, 15:47   #3981
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
moje aktualne 1 od prawej strony jasniejsze bo od okna swiat這 i takie s w rzeczywisto軼i
ifrit a mia豉 takie piekne blondasy ale nie powiem, kolorek na drugim foto piekny niedaleko masz no niego

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-27, 15:54   #3982
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
ifrit a mia豉 takie piekne blondasy ale nie powiem, kolorek na drugim foto piekny niedaleko masz no niego
oj wiem wiem by造 blond tylko zrobi豉 mi si istna t璚za i odrosty co tydzie dos這wnie 9% woda rozjasnia豉 do rudosci odrost nigdy albo ma這 kiedy by這 idealnie m鎩 odrost na poziomie 5 poziomu wiec troszk odcienii musia豉 pokonac farba ... teraz nastawi豉m sie na ten odcien i taki poziom mam nadzieje ze go uzyskam we wtorek pochwale si ...
a po za tym zat瘰kni豉m do br您u
Stary 2011-02-27, 15:55   #3983
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
oj wiem wiem by造 blond tylko zrobi豉 mi si istna t璚za i odrosty co tydzie dos這wnie 9% woda rozjasnia豉 do rudosci odrost nigdy albo ma這 kiedy by這 idealnie m鎩 odrost na poziomie 5 poziomu wiec troszk odcienii musia豉 pokonac farba ... teraz nastawi豉m sie na ten odcien i taki poziom mam nadzieje ze go uzyskam we wtorek pochwale si ...
a po za tym zat瘰kni豉m do br您u
豉dnemu we wszystkim 豉dnie, czekamy na foto we wtorek

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-27, 15:57   #3984
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
豉dnemu we wszystkim 豉dnie, czekamy na foto we wtorek
dzieks ... oj w nerwach jestem ca豉 mam nadzieje ze sie uda bo w nastepn niedziele id na wesele wiec oby wysz這
Stary 2011-02-27, 16:05   #3985
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 646

Cytat:
pi瘯ny kolor! marz o takim, ale u mnie rozja郾ianie odpada

a co do tej Joanny ciemny blond, kt鏎a wychodzi jak 鈔edni br您 to za nied逝go si przekonam
Stary 2011-02-27, 16:10   #3986
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
pi瘯ny kolor! marz o takim, ale u mnie rozja郾ianie odpada

a co do tej Joanny ciemny blond, kt鏎a wychodzi jak 鈔edni br您 to za nied逝go si przekonam
ja z takiego blondu chce uzystac taki orzechowy brazik
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05148.jpg (129,1 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2011-03-01, 20:34   #3987
ifrit
Zadomowienie

obecny kolor uzyskany przez moja fryzjerke foto 1 zblizony do pozosta造ch
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05642 - Kopia.jpg (66,7 KB, 174 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 975326.jpg (43,0 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz2.jpg (29,6 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-03-01 o 20:35
ifrit jest offline  
Stary 2011-03-03, 07:56   #3988
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 292

Bardzo prosz o opini dziewczyn,kt鏎e farbowa造 w這sy lorealem Recital Preference odcieniem G Virginie jasny br您 z這cisty,aktualnie mam w這sy 鈔edni br您 ze z這to-rudawym refleksem,szukam czego,co nie przyciemni mi w這s闚 tylko od鈍ie篡 kolor i mo瞠 minimalnie zmieni odcie,nie wiem tylko czy ta farba mi z豉pie,bo to w ko鎍u jasny br您,a m鎩 kolor wyj軼iowy to 鈔edni br您,z do鈍iadczenia jednak wiem,瞠 wszystkie br您y wychodz du穎 ciemniej,je郵i kt鏎a farbowa豉 t farb to prosz o podzielenie si do鈍iadczeniami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,8 KB, 34 za豉dowa)
sweet sunday jest offline  
Stary 2011-03-03, 08:57   #3989
Lenka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 943
Wpisy w blogu: 1

A ja wci捫 zadowolona z mojej mieszanki Alfapart - 5NB i p馧 5, wychodzi naturalny, ciep造 br您
Lenka87 jest offline  
Stary 2011-03-04, 10:46   #3990
AnnaMK
Rozeznanie

Witaj, farbowa豉m Recital Preference odcieniem G Virginie, wyszed kolor prawie identyczny jak ten na bude趾u. To jedyna farba kt鏎a nie przyciemni豉 mi w這s闚. Jednak je郵i masz ciemniejsz baz mo瞠 wyj嗆 inaczej, ja z natury jestem blondynk, wi璚 mia豉m u豉twione zadanie. Mam gdzie fotk, poszukam i wklej.
AnnaMK jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.