Br您owow這se farbowane :) - Strona 139 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-04-29, 18:37   #4141
Seona
Moderator

Wiadomo軼i: 10 615
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Robi豉m w czwartek farb orzechowy br您 Joanny i dramat Jutro wesele a ja mam w這sy z czerwonym odcieniem, kt鏎ego tak nienawidz Normalnie fatalnie si czuj w tym odcieniu

W domu mia豉m tylko t farb (nawet nie wiem sk康 ona si wzi窸a), nie chcia這 mi si i嗆 po Garnier ciemna szatynka i mam za swoje lenistwo

奸ub
Pati
Lili
Seona jest offline  
Stary 2011-04-29, 22:22   #4142
xsylax
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 637

Cze嗆 dziewczyny Nie farbuj za cz瘰to w這s闚, ale ostatnio zrobi豉m sobie na g這wie ciemny br您. P鏦i co bardzo mi si podoba, ale tak zacz窸am si zastanawia jakbym jednak za jaki czas wola豉 co ja郾iejszego np. jaki tam 鈔edni br您 to czy b璠 musia豉 rozja郾ia w這sy rozja郾iaczem czy sama farba sobie da rad? Je郵i tak to jakiej firmy rozja郾ia o te powiedzmy 2 odcienie i si nie wymywa (bo ten m鎩 ciemny br您 niestety ju blednie a niby trwa豉 farba..)? Dzi瘯uj za pomoc

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam si! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline  
Stary 2011-04-30, 14:55   #4143
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny Nie farbuj za cz瘰to w這s闚, ale ostatnio zrobi豉m sobie na g這wie ciemny br您. P鏦i co bardzo mi si podoba, ale tak zacz窸am si zastanawia jakbym jednak za jaki czas wola豉 co ja郾iejszego np. jaki tam 鈔edni br您 to czy b璠 musia豉 rozja郾ia w這sy rozja郾iaczem czy sama farba sobie da rad? Je郵i tak to jakiej firmy rozja郾ia o te powiedzmy 2 odcienie i si nie wymywa (bo ten m鎩 ciemny br您 niestety ju blednie a niby trwa豉 farba..)? Dzi瘯uj za pomoc
mozesz poczekac az sie wymyje albo wziasc farbe profesjonalna z woda 9 lub 12 %
playboykaa77 jest offline  
Stary 2011-05-01, 12:45   #4144
ilouvromance2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 455

Jaki to kolorek farbki?
img109771_item_880185.jpg

Przyty!!!
Pi skrzypek ,造ka belisske!
Motywuje sie
ilouvromance2 jest offline  
Stary 2011-05-01, 16:14   #4145
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do XxToxicDiamondxX

Dziewczyny pomo盧ie!
Moje naturalne w這sy to taki mysi ni br您, ni blond. Zacz窸am przygod z farbami dobre 3 lata temu, stopniowo przyciemniaj帷. No i oczywi軼ie ostatecznie sko鎍zy豉m z czarn czupryn. Aktualnie jestem 3 mies. po rozja郾ianiu w salonie i si陰 rzeczy dosy wida odrosty. Teraz chcia豉bym uzyska delikatny, jasny br您ik, jak na za陰czonych fotkach. Jak my郵icie, czym mog豉bym zafarbowa?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505292 <-- tutaj podaj linka do w徠ku, w kt鏎ym mo瞠cie zobaczy jakie w這sy mia豉m kiedy i jakie mam teraz, po rozja郾ieniu.
podoba mi si r闚nie kolor, kt鏎y wida na zdj. za陰czonym przez kole瘸nk wy瞠j
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 975326.jpg (43,5 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg an225.jpg (36,4 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz2.jpg (30,3 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lindsay_lohan_emanuel_ungaro.jpg (32,1 KB, 35 za豉dowa)

Edytowane przez XxToxicDiamondxX
Czas edycji: 2011-05-01 o 16:15
XxToxicDiamondxX jest offline  
Stary 2011-05-01, 19:01   #4146
xsylax
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 637

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Poka wiadomo嗆
mozesz poczekac az sie wymyje albo wziasc farbe profesjonalna z woda 9 lub 12 %
A z takich drogeryjnych farb to nic nie zadzia豉?? Jak nie to trudno, ale wol si jeszcze upewni.

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam si! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline  
Stary 2011-05-01, 19:22   #4147
daisyxx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 833
GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez XxToxicDiamondxX Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pomo盧ie!
Moje naturalne w這sy to taki mysi ni br您, ni blond. Zacz窸am przygod z farbami dobre 3 lata temu, stopniowo przyciemniaj帷. No i oczywi軼ie ostatecznie sko鎍zy豉m z czarn czupryn. Aktualnie jestem 3 mies. po rozja郾ianiu w salonie i si陰 rzeczy dosy wida odrosty. Teraz chcia豉bym uzyska delikatny, jasny br您ik, jak na za陰czonych fotkach. Jak my郵icie, czym mog豉bym zafarbowa?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505292 <-- tutaj podaj linka do w徠ku, w kt鏎ym mo瞠cie zobaczy jakie w這sy mia豉m kiedy i jakie mam teraz, po rozja郾ieniu.
pierwsze zdjecie super
i chyba mamy taki sam kolorek w這s闚 ten naturalny oczywiscie...
m鎩 zima i wiosna jest jasna brazowy a, latem i wczesna jesienia ciemno blond z jasnymi pasemkami

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Poka wiadomo嗆
Robi豉m w czwartek farb orzechowy br您 Joanny i dramat Jutro wesele a ja mam w這sy z czerwonym odcieniem, kt鏎ego tak nienawidz Normalnie fatalnie si czuj w tym odcieniu

W domu mia豉m tylko t farb (nawet nie wiem sk康 ona si wzi窸a), nie chcia這 mi si i嗆 po Garnier ciemna szatynka i mam za swoje lenistwo
moja palona kawa z Joanny tez wysz豉 czerwona
a,u kolezanki kt鏎a robi豉 na blond wyszed braz
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2011-05-01, 21:14   #4148
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka wiadomo嗆
A z takich drogeryjnych farb to nic nie zadzia豉?? Jak nie to trudno, ale wol si jeszcze upewni.
pewnie cos by sie znalazlo mysle ze jakbys polozyla blond to by Ci rozjasnilo troche, mozesz plukac rumiankiem, myc wlosy szamponem przeciwlupiezowym, mozesz zawsze palette albo joanne uzyc ale ja nie lubie tych pol produktow strasznie mi zniszczyly wlosy ja ostatnio uzywalam farby superrozjasniajacej matrixa ( profesjonalna) miala mi z brazowych wlosow zrobic blond i faktycznie po 3 razach mialam sredni blond bez refleksow rudych ale i tak przyciemnilam bo sie zle czulam w jasnych, wlosy mi sie nie zniszczyly. przejrzyj forum moze znajdziesz inne rozwiazanie ktore Ci sie spodoba .

XxToxicDiamondxX na twoim miejscu kladlabym jakis ciemny blond albo brazowy blond bo na rozjasnianych brazy wyja Ci ciemno pozatym ja klade jasny braz i bez wzgledu na firme farby wychodzi mi braz i sie stopniowo wolno wyplukuje .

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2011-05-01 o 21:18
playboykaa77 jest offline  
Stary 2011-05-01, 22:18   #4149
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie

GG do XxToxicDiamondxX

[QUOTE=daisyxx;26647227]pierwsze zdjecie super
m鎩 zima i wiosna jest jasna brazowy a, latem i wczesna jesienia ciemno blond z jasnymi pasemkami[COLOR="Silver"]

mam dok豉dnie tak samo!
Stary 2011-05-02, 11:49   #4150
Ann1988
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Witajcie dziewcz皻a
czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy Castingiem Mro幡y Be? Jak wychodzi ta farbka? Ch這dno czy zmywa si na rudy? I ciemno czy jasno? Kusi mnie od jakiegos czasu 瞠by sobie ni zafarbowa, ale wol najpierw popyta. Mam ju kilka przykrych do鈍iadcze z farbowaniem za sob ;/ obecnie mam w這ski w kolorze bardzo ciemnego blondu/jasnego szatyna
Stary 2011-05-02, 16:09   #4151
zerooo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134

dziewcznyny, a mo瞠 kt鏎a z was pr鏏owa豉 zafarbowa w這sy w kolorze miodowym (czytaj miodowy blond) na br您owo? kupi豉m, pallete z這cist czekolad, cho wydaje mi si, 瞠 mog wyj嗆 rude ;c kt鏎a z was pr鏏owa豉?
zerooo jest offline  
Stary 2011-05-02, 18:42   #4152
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Prosz.
Wi璚ej ciemnej czekolady Palette shampoo 341
Fotki robione w s這鎍u, przy oknie i g喚biej w pokoju
a jak stan w這s闚 po tej farbie?strasznie podoba mi si kolor,ale po pallette zawsze bardzo mi wypada造 wi璚 si wacham...
agata456 jest offline  
Stary 2011-05-03, 17:28   #4153
Brooke91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140

Cytat:
Dziewczyny pomo盧ie!
Cudowny kolorek ! sama taki chc tylko jak taki uzyska maj望 na g這wie ciemny br您 ?? Trzeba rozja郾ia w這sy? Bo boj si, 瞠 taka jasna farba na ciemnych nie przyjmie..
Brooke91 jest offline  
Stary 2011-05-03, 20:24   #4154
OliOli
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 769

Dziewczyny mam pytanie do Was, pewnie wiele ma ten sam problem ;( ot騜 za ka盥ym razem po farbowaniu kolor wymywa mi si do rudego chcia豉bym si pozby tych refleks闚, och這dzi jako kolor... I tu moje pytanie, czy taki szampon pomo瞠 mi w tym? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...ch.html&next=1 Ja wiem 瞠 on jest do w這s闚 rozja郾ianych ale mo瞠 rudo軼i te niweluje.. Pr鏏owa豉 kt鏎a?
OliOli jest offline  
Stary 2011-05-03, 20:51   #4155
Seona
Moderator

Cytat:
Napisane przez OliOli Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie do Was, pewnie wiele ma ten sam problem ;( ot騜 za ka盥ym razem po farbowaniu kolor wymywa mi si do rudego chcia豉bym si pozby tych refleks闚, och這dzi jako kolor... I tu moje pytanie, czy taki szampon pomo瞠 mi w tym? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...ch.html&next=1 Ja wiem 瞠 on jest do w這s闚 rozja郾ianych ale mo瞠 rudo軼i te niweluje.. Pr鏏owa豉 kt鏎a?
Powiem Ci, 瞠 瘸den z szampon闚 do w這s闚 farbowanych nie przed逝篡 mi koloru, nie sprawi, 瞠by kolor nie wymy si itp.

Jeszcze najlepszy dla mnie by ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18...ch.html&next=1
Najd逝瞠j po nim kolor si utrzymywa i nie zmywa si

奸ub
Pati
Lili
Seona jest offline  
Stary 2011-05-03, 21:03   #4156
OliOli
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 769

Cytat:
Napisane przez Seona Poka wiadomo嗆
Powiem Ci, 瞠 瘸den z szampon闚 do w這s闚 farbowanych nie przed逝篡 mi koloru, nie sprawi, 瞠by kolor nie wymy si itp.

Jeszcze najlepszy dla mnie by ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18...ch.html&next=1
Najd逝瞠j po nim kolor si utrzymywa i nie zmywa si
Ale mi bardziej chodzi o to 瞠by pozby si tych miedziano-rudych refleks闚 bo ja farbuj raz na jakie 3 miesi帷e i podczas tego odpoczynku od farby strasz marchewkow g這w
OliOli jest offline  
Stary 2011-05-03, 21:06   #4157
Seona
Moderator

Cytat:
Napisane przez OliOli Poka wiadomo嗆
Ale mi bardziej chodzi o to 瞠by pozby si tych miedziano-rudych refleks闚 bo ja farbuj raz na jakie 3 miesi帷e i podczas tego odpoczynku od farby strasz marchewkow g這w
To mo瞠 zale篡 od farby? Bo ja np. po Joannie mam p騧niej po kilkukrotnym myciu w豉郾ie rude - czerwone refleksy Zreszt po na這瞠niu tak瞠 mam czerwon aur

A po Garnierze kolor super mi si trzyma i nie wymywa, jest ciemny br您owy taki jak kocham

奸ub
Pati
Lili
Seona jest offline  
Stary 2011-05-04, 13:06   #4158
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
a jak stan w這s闚 po tej farbie?strasznie podoba mi si kolor,ale po pallette zawsze bardzo mi wypada造 wi璚 si wacham...
mo瞠 narazie przedna這zeniem tej farbki wzmocnij w這ski od srodka
s造sza豉m ,瞠 pallette bardzo niszczy w這sy i niekt鏎e dziewczyny tutaj te tak m闚ia
ale, najlepiej sprawdz na sobie mo瞠 u ciebie sie przyjmie

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

[QUOTE=XxToxicDiamondxX;26 651133]
Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka wiadomo嗆
pierwsze zdjecie super
m鎩 zima i wiosna jest jasna brazowy a, latem i wczesna jesienia ciemno blond z jasnymi pasemkami[COLOR="Silver"]

mam dok豉dnie tak samo!
i jeszcze te mysie odrosty jak farbuje na czarny

ja jednak farbuje na kasztan
podobno 豉dnie wyglada z jasna karnacja i ciemnymi oczami
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2011-05-04, 15:35   #4159
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie

GG do XxToxicDiamondxX

i po raz kolejny wr鏂i豉m z drogerii z pustymi r瘯oma zupe軟ie nie wiem jak farb kupi..
Stary 2011-05-04, 20:50   #4160
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

;

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2011-05-06 o 20:00
magdaavon jest offline  
Stary 2011-05-05, 13:51   #4161
lenka8989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

witam
bardzo prosz o odpowiedz,jak mog uzyskac kolor w這s闚 w za陰czonych zdjeciac,pierwsze zdjecie przedstawia moj obecny kolor wlosow.
moje naturalne to taki bardzo ciemny szatyn ,sredni braz.w blond czuje sie dobrze,ale tylko wtedy gdy sa b.jasne ,ale niestety szybko mi 鄴趾n i widac ciemny odrost.chce wrocic do brazu,ale nie takiego kt鏎y bedzie wpada w czrany tylko takiego 郵icznego ,ciemno czekoladowego,lub w odcieniu kawy
bardzo,bardzo prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4588 - Kopia.jpg (19,5 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6d.jpg (21,8 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vimispdnicakarolinar127.jpg (48,9 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 75713_325545-antonia-morena-facebook.jpg (14,0 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pom3690234.jpg (35,7 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pom3938092.jpg (40,9 KB, 64 za豉dowa)
lenka8989 jest offline  
Stary 2011-05-05, 18:00   #4162
peanut_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 272

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka wiadomo嗆
witam
bardzo prosz o odpowiedz,jak mog uzyskac kolor w這s闚 w za陰czonych zdjeciac,pierwsze zdjecie przedstawia moj obecny kolor wlosow.
moje naturalne to taki bardzo ciemny szatyn ,sredni braz.w blond czuje sie dobrze,ale tylko wtedy gdy sa b.jasne ,ale niestety szybko mi 鄴趾n i widac ciemny odrost.chce wrocic do brazu,ale nie takiego kt鏎y bedzie wpada w czrany tylko takiego 郵icznego ,ciemno czekoladowego,lub w odcieniu kawy
bardzo,bardzo prosz o pomoc
mi Castingiem jasnym br您em wychodzi taki kolor jak u Joasi Jab販zy雟kiej na zdj璚iach, czyli ciemny br您 wpadaj帷y w czarny tylko ja nak豉da豉m pierwszy raz na moje naturalne w這sy w mysim ciemnym blondzie/jasnym br您ie, nie wiem jak z豉pa這by Ci to na tym jasnym blondziku
peanut_ jest offline  
Stary 2011-05-05, 23:07   #4163
lenka8989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

dziekuje za odpowiedz a macie jakies doswiadczenia zeby wyszly srednio ciemne ale wpadaly w ciemna czekolade ,palona kawe? bardzo mi sie taki kolor podoba tylko jak go osiagnac
lenka8989 jest offline  
Stary 2011-05-06, 13:12   #4164
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
i po raz kolejny wr鏂i豉m z drogerii z pustymi r瘯oma zupe軟ie nie wiem jak farb kupi..
moze wypr鏏uj nowa farbe w piance z l'oreala
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2011-05-06, 18:38   #4165
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie

GG do XxToxicDiamondxX

zakupi豉m Palette Color Shampoo odcie Orzechowy blond. r騜nica jest bardzo subtelna, odrost闚 niemal w og鏊e nie z豉pa這.
Stary 2011-05-08, 19:08   #4166
e_w_e
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

cze嗆 dziewczyny. a czy kt鏎a z Was farbowa豉 mo瞠 w這sy farb schwarzkopf brillance symfonia z這cistych br您闚? sama zamierzam j wypr鏏owa, ale przyznam, 瞠 obawiam si troch co z tego wyjdzie.. je郵i kt鏎a mia豉 z ni do czynienia to b璠 wdzi璚zna za zdj璚ia lub opis efektu + na jaki kolor k豉d造軼ie. z g鏎y dzi瘯uj!
e_w_e jest offline  
Stary 2011-05-08, 20:06   #4167
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Jak mi這 zawita w tym w徠ku. Po nieudanym romansie z blondem wr鏂i豉m do krainy br您u i jest o niebo lepiej

Tym razem wypr鏏owa豉m mleczna czekolad z Joanny i jak zwykle na Joannie si nie zawioda豉m. Kolorek fajny - jasny br您ik, p鏦i co bez rudych refleks闚.

Cytat:
Napisane przez peanut_ Poka wiadomo嗆
mi Castingiem jasnym br您em wychodzi taki kolor jak u Joasi Jab販zy雟kiej na zdj璚iach, czyli ciemny br您 wpadaj帷y w czarny tylko ja nak豉da豉m pierwszy raz na moje naturalne w這sy w mysim ciemnym blondzie/jasnym br您ie, nie wiem jak z豉pa這by Ci to na tym jasnym blondziku
A ten Casting nie spiera Ci sie szybko?

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka wiadomo嗆
dziekuje za odpowiedz a macie jakies doswiadczenia zeby wyszly srednio ciemne ale wpadaly w ciemna czekolade ,palona kawe? bardzo mi sie taki kolor podoba tylko jak go osiagnac
Istniej takie odcienie jak gorzka czekolada z Wellatonu i palona kawa z Joanny wychodz jak 鈔edni, nie jaki bardzo ciemny br您, ale s康z帷 po zdj璚iach, kt鏎e wklei豉 to raczej nie b璠zie to, bo maj miedzian/czerwon po鈍iat.

Wg mnie te kolorki na zdj璚iach to ju jest dosy ciemny, raczej zimny br您. Spr鏏owa豉bym czego z poziomu 4 z 0 po przecinku (czyli odcie neturalny bez 瘸dnych z這tych, miedzianych, czy czerownych pigment闚).
Stary 2011-05-08, 21:46   #4168
peanut_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 272

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆

A ten Casting nie spiera Ci sie szybko?
pisa豉m o Castingu w tym i tym po軼ie co do tego pierwszego to moje wra瞠nie ju mine這, wszystko wr鏂i這 do normy
peanut_ jest offline  
Stary 2011-05-08, 22:15   #4169
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy jeszcze aktualne pytanie ale po tym szamponie w這sy zawsze by造 cudowne i nie wypada造. Zacz窸y jak spr鏏owa豉m nowo軼i color&gloss. Palette ma to do siebie, 瞠 dobre ma produkty ale z tych starych serii. Jako te nowo軼i nie bardzo im wychodz. Pisze bo mia豉m przyk豉d na sobie i mamie. Je郵i w這ski wypada造 Ci nawet po tym szamponie to mo瞠 lepiej nie ryzykuj? Farby Joanny s tak jak szampon Palette. W這sy cudnie mi瘯kie, kolor utrzymuje si do 4 tygodni bo potem to ju trzeba od鈍ie篡 bo si wymywa. Polecam czekolad i szczeg鏊nie cynamonowy br您 Jego odcie pokaza豉m na w這sach mamy na stronie 137 post 4093

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-09, 18:06   #4170
Emeralda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 263

Dzi farbuje w這sy
Obecnie mam na g這wie jasny blond Wella Koleston nr 10/0 kt鏎y przemaluj 鈔ednim br您em 4/07.
W這sy farbuje mi zaufana fryzjerka mimo to baaaaaardzo si boj
Wklej fotki mojej metamorfozy
Trzymajcie kciuki

Emeralda jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.