Br您owow這se farbowane :) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-09, 18:14   #4171
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka wiadomo嗆
witam
bardzo prosz o odpowiedz,jak mog uzyskac kolor w這s闚 w za陰czonych zdjeciac,pierwsze zdjecie przedstawia moj obecny kolor wlosow.
moje naturalne to taki bardzo ciemny szatyn ,sredni braz.w blond czuje sie dobrze,ale tylko wtedy gdy sa b.jasne ,ale niestety szybko mi 鄴趾n i widac ciemny odrost.chce wrocic do brazu,ale nie takiego kt鏎y bedzie wpada w czrany tylko takiego 郵icznego ,ciemno czekoladowego,lub w odcieniu kawy
bardzo,bardzo prosz o pomoc

jak nie chcesz taki "z豉many" kolor mog poleci palon kaw Joanny

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

ale jak wiadomo jest z br您ami mog wyj嗆 r騜nie w zale積o軼i od rodzaju w這sa, wi璚 jak si boisz zostaje tylko fryzjer
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-05-09, 18:18   #4172
Seona
Moderator

Wiadomo軼i: 10 615

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
jak nie chcesz taki "z豉many" kolor mog poleci palon kaw Joanny
Mia豉m palon kaw, mi wysz豉 z czerwonym odcieniem

奸ub
Pati
Lili
Seona jest offline  
Stary 2011-05-09, 19:04   #4173
silent_wishper
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
witam
bardzo prosz o odpowiedz,jak mog uzyskac kolor w這s闚 w za陰czonych zdjeciac,pierwsze zdjecie przedstawia moj obecny kolor wlosow.
moje naturalne to taki bardzo ciemny szatyn ,sredni braz.w blond czuje sie dobrze,ale tylko wtedy gdy sa b.jasne ,ale niestety szybko mi 鄴趾n i widac ciemny odrost.chce wrocic do brazu,ale nie takiego kt鏎y bedzie wpada w czrany tylko takiego 郵icznego ,ciemno czekoladowego,lub w odcieniu kawy
bardzo,bardzo prosz o pomoc
Poleca豉bym majirel odcienie chlodnych opalizuj帷ych br您闚, 5,02 lub 5,12 bardzo 豉dnie wychodz i d逝go b造szcz, w bardzo ciemnym jako szatynka mo瞠sz czu si troch blado

Edytowane przez silent_wishper
Czas edycji: 2011-05-09 o 19:07
silent_wishper jest offline  
Stary 2011-05-09, 19:40   #4174
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Seona Poka wiadomo嗆
wszystko zale篡 od w這s闚.
Farbuj帷 t farb mia豉m kolor ok tylko szybko si sp逝kiwa i pod koniec dopiero mia豉m jakie odcienie typu kasztan.

A co powiecie o farbie Garnier Color & Shine Jasny br您 5.
Mo瞠 macie jakie do鈍iadczenie, jakie zdj璚ia bo sama jestem na etapie zmiany
Stary 2011-05-09, 21:53   #4175
lenka8989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

zakupi豉m dzis loreal casting jasny braz....zobaczymy co wyjdzie,mam nadzieje ze nie zielony
w這sy bedzie robic mi fryzjerka,powiedzia豉 ze mog kupi sobie odcie taki jak chce tylko zeby to by豉 farba bez amoniaku.
jakie sa szanse ze wyjdzie zielen?
lenka8989 jest offline  
Stary 2011-05-09, 22:14   #4176
peanut_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 272

Cytat:
zakupi豉m dzis loreal casting jasny braz....zobaczymy co wyjdzie,mam nadzieje ze nie zielony
w這sy bedzie robic mi fryzjerka,powiedzia豉 ze mog kupi sobie odcie taki jak chce tylko zeby to by豉 farba bez amoniaku.
czy wyjdzie ziele nie mam poj璚ia, bo nie wiem jak to na jasnych w這sach wychodzi. trzymam kciuki, 瞠by by這 dobrze
peanut_ jest offline  
Stary 2011-05-09, 23:19   #4177
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
A masz blond robiony rozja郾iaczem, czy farb?

Je郵i wyjdzie ziele to b璠zie trzeba zneutralizowa j farb zawieraj帷 pigment czerowny np. jaki鄉 kasztanowym br您em.
Stary 2011-05-10, 09:40   #4178
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Wtr帷 si nieco. Joanna ma to do siebie, 瞠 ka盥a z nas szukaj帷a tego 郵icznego czerwonego odcienia na br您ie si璕a w豉郾ie po farby tej marki. Naprawd wystarczy tylko troch poczyta Wiza簑 aby nie kupowa w ciemno. Ja praktycznie ka盥y produkt tu sprawdzam i nie mia豉m jaki z造ch do鈍iadcze. Tylko przy blondzie je郵i ju ale to dlatego, 瞠 ka盥ej z nas inaczej si rozja郾iaj w這sy. Ja uwielbiam t czerwie czy bordo na w這sach przy farbowaniu br您em Joanny

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-10, 09:47   #4179
Seona
Moderator

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Wtr帷 si nieco. Joanna ma to do siebie, 瞠 ka盥a z nas szukaj帷a tego 郵icznego czerwonego odcienia na br您ie si璕a w豉郾ie po farby tej marki. Naprawd wystarczy tylko troch poczyta Wiza簑 aby nie kupowa w ciemno. Ja praktycznie ka盥y produkt tu sprawdzam i nie mia豉m jaki z造ch do鈍iadcze. Tylko przy blondzie je郵i ju ale to dlatego, 瞠 ka盥ej z nas inaczej si rozja郾iaj w這sy. Ja uwielbiam t czerwie czy bordo na w這sach przy farbowaniu br您em Joanny
Ale ja wcze郾iej u篡wa豉m innych kolor闚 Joanny i nie wychodzi czerwony odcie. Wysz這 przy palonej kawie i teraz przy orzechowym br您ie.

Wcze郾iej jakie inne br您y robi豉m i by這 ok.

奸ub
Pati
Lili
Seona jest offline  
Stary 2011-05-10, 10:32   #4180
Kachula82
Zakorzenienie

Przy orzechowym to wiem bo ostatnio robi豉m i czyta豉m, 瞠 mo瞠 tak wyj嗆. A czemu wcze郾iej tak nie wysz造? Mo瞠 to efekt na jaki kolor k豉d豉? Wcze郾iej mia豉 mo瞠 inny odcie na g這wie a teraz farbuj帷 tylko pog喚bi豉 ta czerwie, kt鏎a mo瞠 wcze郾iej nie rzuca豉 si w oczy?

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Zreszt szlag wie tych producent闚 czemu nadal tak naprawd produkuj farby wy陰cznie do w這s闚 naturalnych. I tak ponad 80% z nas ma ju farbowane i tak powinni konstruowa sk豉d farby aby zawsze wyszed dany odcie nawet na wcze郾iej farbowanych.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-10, 11:07   #4181
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Ale ja wcze郾iej u篡wa豉m innych kolor闚 Joanny i nie wychodzi czerwony odcie. Wysz這 przy palonej kawie i teraz przy orzechowym br您ie.

Wcze郾iej jakie inne br您y robi豉m i by這 ok.
Cytat:
Przy orzechowym to wiem bo ostatnio robi豉m i czyta豉m, 瞠 mo瞠 tak wyj嗆. A czemu wcze郾iej tak nie wysz造? Mo瞠 to efekt na jaki kolor k豉d豉? Wcze郾iej mia豉 mo瞠 inny odcie na g這wie a teraz farbuj帷 tylko pog喚bi豉 ta czerwie, kt鏎a mo瞠 wcze郾iej nie rzuca豉 si w oczy?

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Zreszt szlag wie tych producent闚 czemu nadal tak naprawd produkuj farby wy陰cznie do w這s闚 naturalnych. I tak ponad 80% z nas ma ju farbowane i tak powinni konstruowa sk豉d farby aby zawsze wyszed dany odcie nawet na wcze郾iej farbowanych.
Ja te farbowa豉m kiedy palon kaw i zdziwi這 mnie troch, 瞠 kolorek wyszed z miedziano-czerown po鈍iat. Ale nie by豉m z tego faktu niezadowolona, bo bardzo podobaj mi si takie odcienie br您u, chocia chyba nie bardzo mi pasuj.

W og鏊e Joanna to moja ulubiona farba. Trwa這嗆 jest w sam raz, nie jest jaka mega trwa豉, ale te nie spiera si bardzo szybko. Poza tym kolory nie wychodz zbyt ciemno i nie wygl康aj jak ufarbowany che軛. Jest dosy delikatna i jeszcze ta cena! Z dost瘼no軼i bywa ci篹ko, ostatnio musia豉m p馧 miasta przejecha, 瞠by j kupi.
Szkoda te, 瞠 ma takie dziwne oznaczenia i przez to ci篹ko przewidzie jak dany kolor wyjdzie. Chocia co do tego orzechowego br您u spodziewa豉bym si, 瞠 wyjdzie rudawy, a ju na pewno ciep造, a np. dziki kasztan - czerwony, ale palona kawa naprawd mnie zaskoczy豉.

Nie wiem, czy b璠 dalej ni farbowa, bo zastanawiam si nad henn, ale je郵i farby chemiczne to jak dla mnie tylko Joanna ;-)

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-10 o 11:08
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2011-05-10, 12:26   #4182
lenka8989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

blond mam robiony rozjasniaczem
kiedys na blond nalozylam palona kawe i wyszedl zielonkawy,a 3 lata temu na taki blond jak mam teraz nalozy豉m jakis cemny kolor z szfarzkopf( tak to sie pisze ? ) i nie by這 nic z zieleni,kolor 豉dnie i r闚no pokry.
wiec jak cos to mam nak豉dac cos z kasztanu tak?moze byc np mrozny kasztan z castinga albo czekoladowy z palett (chociaz palett wola豉 bym unikn望 )
lenka8989 jest offline  
Stary 2011-05-10, 16:07   #4183
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
blond mam robiony rozjasniaczem
kiedys na blond nalozylam palona kawe i wyszedl zielonkawy,a 3 lata temu na taki blond jak mam teraz nalozy豉m jakis cemny kolor z szfarzkopf( tak to sie pisze ? ) i nie by這 nic z zieleni,kolor 豉dnie i r闚no pokry.
wiec jak cos to mam nak豉dac cos z kasztanu tak?moze byc np mrozny kasztan z castinga albo czekoladowy z palett (chociaz palett wola豉 bym unikn望 )
natura nie moze zrobic zieleni ... tak mi sie wydaje, jezeli wzielas jasny braz jest to 5 i jest to odcien natura bez zadnych refleksow
playboykaa77 jest offline  
Stary 2011-05-10, 18:02   #4184
Seona
Moderator

Cytat:

Wiesz nawet nie wiem na jakie wcze郾iejsze kolory k豉d豉m te inne Joanny, nie pami皻am. Wiem, 瞠 po palonej kawie wysz豉 mi czerwona po鈍iata i czu豉m si jak Micha Wi郾iewski , a jak farb robi豉m poprzednio to nie wiem.

Teraz robi豉m orzechowy br您 na Garnier ciemna szatynka i te wyszed czerwony.

Jedno wiem, 瞠 bardzo si zrazi豉m do Joanny i ju na sta貫 zostaj z Garnierem i tym przepi瘯nym br您owym br您em

奸ub
Pati
Lili
Seona jest offline  
Stary 2011-05-10, 18:30   #4185
Kachula82
Zakorzenienie

mnie garnier kusi mocno ale kiedy takie siano mi zrobi, 瞠 d逝go ratowa豉m w這sy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-10, 18:31   #4186
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Seonka, czy masz mo瞠 zdj璚ia swoich w這s闚 po farbowaniu Garnier Ciemny Szatyn?
i z kt鏎ej serii garnier jest ten kolor, kt鏎ego u篡wasz (nutrisse, belle color, 100% color), mo瞠 chodzi o ten:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/23/10/ga...szatyn_0_b.jpg

bardzo jestem ciekawa, jak wychodzi ten kolor

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:44
kate25 jest offline  
Stary 2011-05-10, 23:28   #4187
Seona
Moderator

Cytat:
mnie garnier kusi mocno ale kiedy takie siano mi zrobi, 瞠 d逝go ratowa豉m w這sy.
Ja po nim mam pi瘯ne w這sy

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
Seonka, czy masz mo瞠 zdj璚ia swoich w這s闚 po farbowaniu Garnier Ciemny Szatyn?
i z kt鏎ej serii garnier jest ten kolor, kt鏎ego u篡wasz (nutrisse, belle color, 100% color), mo瞠 chodzi o ten:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/23/10/ga...szatyn_0_b.jpg

bardzo jestem ciekawa, jak wychodzi ten kolor
Robi豉m z takiego opakowania: http://p.alejka.pl/i2/p_new/54/33/ga...szatyn_0_b.jpg

A wcze郾iej jeszcze z takiego limitowanego z serduszkami - ukochane kolory Polek.

Kilka stron wstecz wkleja豉m zdj璚ie, ale i tak nie wygl康a tak 豉dnie jak na 篡wo

Tutaj ciemny szatyn, a tu nieudany Brownies Loreala

奸ub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2011-05-10 o 23:34 Pow鏚: dopisek
Seona jest offline  
Stary 2011-05-11, 08:22   #4188
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242
Smile Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Witam serdecznie
Mam pytanie i pro軸 czy kt鏎a z dziewczyn farbowa豉 Granierem 100% nr 512 - jasny szatyn opalizuj帷y je郵i tak to bardzo prosz o komentarze z ewentualnego zadowolenia lub niezadowolenia i oczywi軼ie o zdj璚ia!

Ps.
A i chcia豉m przestrzec dziewczyny kt鏎e skusz si na jasny br您 z Palette Intesive Color Creme
- we wtorek pofarbowa豉m nim w這sy i zamiast 郵icznego jasnego br您u mam ciemny br您 ((, kt鏎y mam nadzieje,ze chocia po cz窷ci mi si spierze i powr鏂 do mojego poziomu 6.

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2011-05-11 o 15:16
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-05-11, 17:16   #4189
daisyxx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 833
GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Ja te farbowa豉m kiedy palon kaw i zdziwi這 mnie troch, 瞠 kolorek wyszed z miedziano-czerown po鈍iat. Ale nie by豉m z tego faktu niezadowolona, bo bardzo podobaj mi si takie odcienie br您u, chocia chyba nie bardzo mi pasuj.

W og鏊e Joanna to moja ulubiona farba. Trwa這嗆 jest w sam raz, nie jest jaka mega trwa豉, ale te nie spiera si bardzo szybko. Poza tym kolory nie wychodz zbyt ciemno i nie wygl康aj jak ufarbowany che軛. Jest dosy delikatna i jeszcze ta cena! Z dost瘼no軼i bywa ci篹ko, ostatnio musia豉m p馧 miasta przejecha, 瞠by j kupi.
Szkoda te, 瞠 ma takie dziwne oznaczenia i przez to ci篹ko przewidzie jak dany kolor wyjdzie. Chocia co do tego orzechowego br您u spodziewa豉bym si, 瞠 wyjdzie rudawy, a ju na pewno ciep造, a np. dziki kasztan - czerwony, ale palona kawa naprawd mnie zaskoczy豉.

Nie wiem, czy b璠 dalej ni farbowa, bo zastanawiam si nad henn, ale je郵i farby chemiczne to jak dla mnie tylko Joanna ;-)
r闚niez uwielbiam Joanne
pr鏏owa豉 kt鏎a jasny braz wychodzi na w這skach?
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2011-05-11, 17:32   #4190
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka wiadomo嗆
r闚niez uwielbiam Joanne
To zale篡 jaki masz obecnie. Mi np sprawdza si to co pisz z ty逝 na opakowaniu i w ulotce je郵i chodzi o Joann. Mia豉m bardzo ciemny br您 wi璚 orzech Joanny mia nada moim w這som po鈍iat orzechow i tak by這. Jak dla mnie teraz mam ja郾iejsze w這sy ni przed farbowaniem, wi璚 mo瞠 co rozja郾i這 Og鏊nie Joanna wychodzi jak trzeba. Je郵i co za mocno z豉pie po paru myciach kolor si wyr闚na.
Mo瞠sz spr鏏owa, najwy瞠j nada ci po鈍iat. W tym w徠ku s moje fotki po orzechowym br您ie i w這s闚 przed farbowaniem post 310:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

ok sprawdzi豉m i na stronie Joanny nie widz nigdzie jasnego br您u... 畝dnej takiej nazwy...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-11, 17:50   #4191
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
r闚niez uwielbiam Joanne
Nie kojarz jasnego brazu z Joanny, ale farbowa豉m mleczn czekolad i ona wychodzi jak jasny br您. Ale ja trzyma豉m kr鏒ko, bo jakie 20 min, chocia w przypadku Joanny kolorek nawet jak wyjdzie troch za ciemno to i tak po kilku myciach si spierze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba-joanna-naturia-color.jpg (19,3 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2011-05-11, 18:42   #4192
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
To zale篡 jaki masz obecnie. Mi np sprawdza si to co pisz z ty逝 na opakowaniu i w ulotce je郵i chodzi o Joann. Mia豉m bardzo ciemny br您 wi璚 orzech Joanny mia nada moim w這som po鈍iat orzechow i tak by這. Jak dla mnie teraz mam ja郾iejsze w這sy ni przed farbowaniem, wi璚 mo瞠 co rozja郾i這 Og鏊nie Joanna wychodzi jak trzeba. Je郵i co za mocno z豉pie po paru myciach kolor si wyr闚na.
Mo瞠sz spr鏏owa, najwy瞠j nada ci po鈍iat. W tym w徠ku s moje fotki po orzechowym br您ie i w這s闚 przed farbowaniem post 310:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

ok sprawdzi豉m i na stronie Joanny nie widz nigdzie jasnego br您u... 畝dnej takiej nazwy...
豉dny ale chcia豉bym bardziej brazowy bo ten taki ciemny sie wydaje
a , po dekoloryzacji pewnie bede mia豉 ciemny blond i nie chce by mi sie zabardzo odrosty wyr騜nia造

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1302688089
w豉snie o takim mysla豉m tylko o ton ciemniejszy
[*]

Edytowane przez daisyxx
Czas edycji: 2011-05-11 o 18:50
daisyxx jest offline  
Stary 2011-05-11, 19:00   #4193
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
豉dny ale chcia豉bym bardziej brazowy bo ten taki ciemny sie wydaje
a , po dekoloryzacji pewnie bede mia豉 ciemny blond i nie chce by mi sie zabardzo odrosty wyr騜nia造

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1302688089
w豉snie o takim mysla豉m tylko o ton ciemniejszy
Mi ten kolorek z linka wygl康a na 鈔edni/ciemny miodowy blond + jasne pasemka .
Stary 2011-05-11, 19:10   #4194
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Mi ten kolorek z linka wygl康a na 鈔edni/ciemny miodowy blond + jasne pasemka .
mnie te
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2011-05-11, 22:47   #4195
Kachula82
Zakorzenienie

i mnie. To miodowy blondzik. Ale teraz jest tyle kolor闚 i nazw, 瞠 trudno si po豉pa. Tu masz przyk豉d: http://www.palette.pl/nasze-produkty...zechowy-blond/
Orzechowy blond a wygl康a jak jasny br您...

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Swoj droga to ja unikam farb Joanna Naturia. Mia豉m farbowane zmieszanymi odcieniami blondu u fryzjera i efekt to w這sy siano i t瘼e w dotyku. wol Multi Color, s super

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-14, 10:59   #4196
Bahamadia_25
Zakorzenienie

A co powiecie na Joanne Cynamonowy br您....?

Wychodzi strasznie ciemny?

Prosz o opini
Stary 2011-05-14, 12:22   #4197
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A co powiecie na Joanne Cynamonowy br您....?

Wychodzi strasznie ciemny?

Prosz o opini
Naprawd wystarczy tylko wpisa has這 i wyszuka w tym temacie

Pisa豉m ju o cynamonowym. Nie jest to jasny ale i nie bardzo ciemny br您. Patrz strona 137 post 4093

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-14, 14:25   #4198
Bahamadia_25
Zakorzenienie

wielkie dzi瘯i
Stary 2011-05-15, 10:54   #4199
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do XxToxicDiamondxX

a pr鏏owa豉 ju mo瞠 kt鏎a cynamonow seri Natural&Easy ? Mnie si szczeg鏊nie podoba cynamonowy z這cisty br您
XxToxicDiamondxX jest offline  
Stary 2011-05-15, 14:15   #4200
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
wielkie dzi瘯i
ja dluzszy czas farbowalam cynamonowym br您em...

na pocz徠ku oczywi軼ie by造 bardzo ciemne, wr璚z pod czarne podchodzily, ale mialy cieply odcien... po tygodiu wymyly sie do br您iku
ale oczywiscie wlosy wysuszone strasznie

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.