Br您owow這se farbowane :) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-16, 10:09   #4201
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
ja dluzszy czas farbowalam cynamonowym br您em...

na pocz徠ku oczywi軼ie by造 bardzo ciemne, wr璚z pod czarne podchodzily, ale mialy cieply odcien... po tygodiu wymyly sie do br您iku
ale oczywiscie wlosy wysuszone strasznie
A chodzi Ci o Multi Color? Bo mi w這sy w ko鎍u od篡造 po tych farbach i s cudownie mi瘯kie. Jedyne co to chyba jak ka盥a farba wysusza lekko ko鎍闚ki ale to przy farbowaniu normalne.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Mi Naturia kiedy wysuszy豉 na maksa i boj si teraz u篡, a ma takie 豉dne br您y... Mo瞠 to tylko blond wysusza?

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-17, 14:50   #4202
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
A chodzi Ci o Multi Color? Bo mi w這sy w ko鎍u od篡造 po tych farbach i s cudownie mi瘯kie. Jedyne co to chyba jak ka盥a farba wysusza lekko ko鎍闚ki ale to przy farbowaniu normalne.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Mi Naturia kiedy wysuszy豉 na maksa i boj si teraz u篡, a ma takie 豉dne br您y... Mo瞠 to tylko blond wysusza?
chyba multi color, w takim czerwonawym pude貫czku.

Mi si nigdy wcze郾iej ko鎍闚ki nie wykrusza造 po farbie
Tylko po tej by造 takie zniszczone, ale kolor 郵iczny
Stary 2011-05-17, 15:11   #4203
Kredzia_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 250

Dziewczyny mam do Was pytanie!

Ostatnio nasz這 mnie aby ponownie si pofarbowa (2 lata si nie farbowa豉m poniewa chcia豉m wr鏂i do naturalnych ale ju mnie znudzi ten kolor )
Zawsze farbowa豉m w這sy szamponetk Marion czekoladowy br您 (nigdy si nie sp逝ka豉 do ko鎍a)
i wczoraj znalaz豉m w szafce w豉郾ie 4 szamponetki tylko o dacie wa積o軼i 02.2011
przeterminowane 3 miesi帷e.

i zastanawiam si czy farbowa?

farbowa豉 kt鏎a w這sy przeterminowan farb/szamponetk?

wiem tylko tyle, 瞠 kolor mo瞠 nie wyj嗆 taki jaki powinien.

a co poza tym? wp造nie ta szamponetka jako na w這sy? pogorszy ich stan?

Zawsze po tej farbie moje w這sy powraca造 do 篡cia; by造 mi瘯kie, l郾i帷e.
Kredzia_ jest offline  
Stary 2011-05-17, 15:54   #4204
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

Pokusi豉m si w ko鎍u na zafarbowanie
Na moj spran palon kaw zdecydowa豉m si zamiast cynamonowego br您u na schwarzkopfa natural&easy 575 (鈔edni z這cisty br您).
Kolor wyszed bardzo 豉dny. Nie jest jasny tak jak na opakowaniu, ale jest naturalny ze z這tym odcieniem
Je郵i o mnie chodzi jestem na tak
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-05-17, 17:39   #4205
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez Kredzia_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam do Was pytanie!

Ostatnio nasz這 mnie aby ponownie si pofarbowa (2 lata si nie farbowa豉m poniewa chcia豉m wr鏂i do naturalnych ale ju mnie znudzi ten kolor )
Zawsze farbowa豉m w這sy szamponetk Marion czekoladowy br您 (nigdy si nie sp逝ka豉 do ko鎍a)
i wczoraj znalaz豉m w szafce w豉郾ie 4 szamponetki tylko o dacie wa積o軼i 02.2011
przeterminowane 3 miesi帷e.

i zastanawiam si czy farbowa?

farbowa豉 kt鏎a w這sy przeterminowan farb/szamponetk?

wiem tylko tyle, 瞠 kolor mo瞠 nie wyj嗆 taki jaki powinien.

a co poza tym? wp造nie ta szamponetka jako na w這sy? pogorszy ich stan?

Zawsze po tej farbie moje w這sy powraca造 do 篡cia; by造 mi瘯kie, l郾i帷e.
Ja bym nie farbowa豉.
Stary 2011-05-17, 20:33   #4206
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Dziewczyny.

Mam pytanie. Baaardzo wa積e.

Mam jasne blond w這sy. Kupi豉m farbe z Schwarzkopf natural&easy 鈔edni miedziany blond. http://www.goldmax.pl/farba-schwarzk...nd-p-4059.html
Jak dla mnie to jest br您. Farbowa豉 kt鏎a z Was ta farb? I czy kolor wyjdzie "normalny(nie r騜owy itd.)" na blond w這sach? Mam zamiar zafarbowa w這sy, za jak御 1h, wi璚 potrzebuje szybkich odpowiedzi.
Stary 2011-05-17, 21:38   #4207
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Kredzia_

te bym nie ryzykowa豉 ...
Stary 2011-05-18, 09:46   #4208
Kachula82
Zakorzenienie

Dziewczyny mam straszny dylemat. Zbli瘸 mi si farbowanie i nie wiem czy dalej k豉嗆 Joann orzechowy br您 czy kasztanowy br您 (chodzi o Multi Color). Strasznie podoba mi si kasztanowy br您 z saszetek (fot 1) ale jako farba na pude趾u zupe軟ie inny kolor jest (fot 2), jasny i taki rudy, rudy. Czy kt鏎a z Was robi豉 tym kasztanem farb? Jak wychodzi? Te tak pi瘯nie jak na saszetce? Przeszuka豉m Wiza i ci篹ko znale潭 info a tym bardziej fotk po awarii na wiza簑. Je郵i macie jakie foto to b豉gam wstawcie bo nie wiem jakim odcieniem farbowa aby si totalnie ruda nie zrobi.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-05-18 o 09:48
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-19, 09:23   #4209
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

hej dziewczyny, przestudiowa豉m w徠ek i 瘸dna z Was nie pisa豉 nic o Brillance toner creme T 862 pi瘯ny kolorek, nie wiem czy warto kupowa co takiego (jak z trwa這軼i) czy mo瞠 lepiej Natural&easy kolor 560 lub 550

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-05-19 o 09:26
ibyza jest offline  
Stary 2011-05-20, 19:21   #4210
Kachula82
Zakorzenienie

By豉m dzi w sklepie z zamiarem zakupu Garnier Color & Shine mro幡y kasztan ale gdy zobaczy豉m co napisane jest na opakowaniu to od這篡豉m na p馧k. Chodzi這 o to, 瞠 kolor nie jest przeznaczony do w這s闚 ciemny br您 a ja takowy posiadam. Ba豉m si efektu czarnych k豉czk闚 a ja chce zej嗆 nieco z tych ciemnych. Po d逝gich rozwa瘸niach ( a my郵a豉m o kasztanowym br您ie z saszetek Joanny) uda豉m si do budy na bazarek aby por闚na pr鏏niki z Joanny z saszetk i farb Multi Color. Wysz這 na to, 瞠 to dwa zupe軟ie inne odcienie ten kasztanowy br您 i tak nawet m闚i豉 mi babeczka w sklepie. Wtedy Pani da豉 mi pr鏏nik Joanny Naturia. Por闚nuj帷 z w這sami po saszetce, to kolor podobny jak nie identyczny (na pr鏏niku si rozumie). Kupi豉m Naturi i w豉郾ie siedz z tym dzikim kasztanem nr 222. Zobaczymy co wyjdzie a foty dam p騧niej.
Dla por闚nania foty kasztan闚 z pude貫k

Czas edycji: 2011-05-20 o 19:22
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-20, 20:08   #4211
Bahamadia_25
Zakorzenienie

te bym wybra豉 odcie 222 z 1wszego opakowania, wydaje si najbezpieczniejszy. Nie powinien by czarny
3mam kciuki
Stary 2011-05-20, 21:22   #4212
Kachula82
Zakorzenienie

Jestem po i na razie efekt mi si podoba
Co do farby to bardzo dobrze si j nak豉da i nie sp造wa. Co ubrudzi 豉two domyjemy np: umywalk. Nieco 鄉ierdzi, szczypa豉 mnie g這wa na pocz徠ku, minus za brak od篡wki, kt鏎 po farbowaniu lubi nak豉da.
Kolor jak z pude趾a na odrostach no a reszta ciemniej bo mia豉m prawie czarne. Patrz帷 og鏊nie nie wida znacz帷o r騜nicy od odrost闚 chyba, 瞠 we fleszu aparatu lub s這鎍u.
Dodaj fotki Joanna Naturia Dziki Kasztan nr 222
1. przed farbowaniem
2. z fleszem
3. w zachodz帷ym s這鎍u
4. lekko w cieniu
Za 6z warto kupi bo kolorek 豉dny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (42,5 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (122,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (113,8 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (93,2 KB, 46 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-20, 21:35   #4213
Bahamadia_25
Zakorzenienie

ojej co zdj璚ie to inny kolor ale tak ju jest
ale og鏊nie chyba nie ma r騜nicy mi璠zy odrostami....?
najwa積iejsze, 瞠 czerni brak
Stary 2011-05-20, 21:43   #4214
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
ojej co zdj璚ie to inny kolor ale tak ju jest
ale og鏊nie chyba nie ma r騜nicy mi璠zy odrostami....?
najwa積iejsze, 瞠 czerni brak
Mia豉m trzyma 15min ze wzgl璠u na obawy przed czarnym. Zasiedzia豉m si przed kompem i... tak min窸o 30min Wydaje mi si, 瞠 po godzinie nawet czarnych by nie zrobi豉. W ulotce napisane by這, 瞠 do br您u si nadaje, wi璚 nie powinna zrobi krzywdy i zafarbowa bardzo ciemno.
Kolor jest og鏊nie ciemny, taki kasztanowaty Nie tak jasny jak na fotce ze s這鎍em.
I patrz帷 na mnie nie wida r騜nicy w odrostach, chyba

Czas edycji: 2011-05-20 o 21:44
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-20, 23:17   #4215
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Jestem po i na razie efekt mi si podoba
Co do farby to bardzo dobrze si j nak豉da i nie sp造wa. Co ubrudzi 豉two domyjemy np: umywalk. Nieco 鄉ierdzi, szczypa豉 mnie g這wa na pocz徠ku, minus za brak od篡wki, kt鏎 po farbowaniu lubi nak豉da.
Kolor jak z pude趾a na odrostach no a reszta ciemniej bo mia豉m prawie czarne. Patrz帷 og鏊nie nie wida znacz帷o r騜nicy od odrost闚 chyba, 瞠 we fleszu aparatu lub s這鎍u.
Dodaj fotki Joanna Naturia Dziki Kasztan nr 222
1. przed farbowaniem
2. z fleszem
3. w zachodz帷ym s這鎍u
4. lekko w cieniu
Za 6z warto kupi bo kolorek 豉dny.
Cytat:
Mia豉m trzyma 15min ze wzgl璠u na obawy przed czarnym. Zasiedzia豉m si przed kompem i... tak min窸o 30min Wydaje mi si, 瞠 po godzinie nawet czarnych by nie zrobi豉. W ulotce napisane by這, 瞠 do br您u si nadaje, wi璚 nie powinna zrobi krzywdy i zafarbowa bardzo ciemno.
Kolor jest og鏊nie ciemny, taki kasztanowaty Nie tak jasny jak na fotce ze s這鎍em.
I patrz帷 na mnie nie wida r騜nicy w odrostach, chyba
Ooo te si zastanawiam nad tym dzikim kasztanem. Fajnie, 瞠 nie wychodzi ciemny, ale chyba bez czerwonej po鈍iaty?

Jeste zadowolona z kondycji w這sk闚 po farbowaniu? Bo pami皻am, 瞠 kiedy pisa豉, 瞠 nie masz dobrych do鈍iadcze z Naturi.
Stary 2011-05-20, 23:33   #4216
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

a ja ju nie wiem jakiej farby uzy 瞠bym by豉 zadowolona z koloru... :conf used: nie wiem jaka farba i w og鏊e- jak sie zdenerwuje to wr鏂e do ciemnych w這sk闚 i tyle b璠zie.

wczoraj zafarbowa豉m jednak Garnier Color&Shine - zmiesza豉m ciemny blond i blond i nie jestem zadowolona za zimny kolor wyszed... a ja poluje na co ciep貫go typu jak ma 痂uda-Trzebiatowska w chichocie losu
ibyza jest offline  
Stary 2011-05-21, 07:46   #4217
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Ooo te si zastanawiam nad tym dzikim kasztanem. Fajnie, 瞠 nie wychodzi ciemny, ale chyba bez czerwonej po鈍iaty?

Jeste zadowolona z kondycji w這sk闚 po farbowaniu? Bo pami皻am, 瞠 kiedy pisa豉, 瞠 nie masz dobrych do鈍iadcze z Naturi.
Zadowolona jestem z odcienia ale dzi jak wsta豉m od razu serum na ko鎍闚ki wtar豉m. W這sy maj nie lekko ale bardzo wysuszone ko鎍e. Nie wiem nawet czy jednak ta susza po ca這軼i nie przesz豉... Zobacz jeszcze po pierwszym myciu od farbowania. Jednak ta naturia nie dla moich w這s闚. Ale wiem, 瞠 innym bardzo pasuje. Mi jednak Multi Cream Color najbardziej pasowa豉.
Naturi wybra豉m z desperacji a drogich farb nie zamierzam u篡wa bo g... wychodzi. Chcia瘺y ten Garnier Color & Shine, kt鏎y co z tego, 瞠 ma 豉dne odcienie jak do wi瘯szo軼i w這s闚 nie pasuje i dlatego robi jakie szare b康 czarne w這sy.
Wstawiam jeszcze fotki w dziennym 鈍ietle a nie jak wczoraj przy zachodz帷ym s這鎍u. R騜nic w odrostach wida w 鈍ietle i w obiektywie aparatu. Jak stan w przedpokoju i patrz w lustro to nie wida tej r騜nicy tylko jednolity kolor. Nawet z lustrem przy oknie tego nie wida Og鏊nie ja siebie widz w jednolitym kolorze tylko mo瞠 ciut bardziej 鈍iec帷 po鈍iat przy sk鏎ze g這wy.
Po鈍iata czerwona jest wsz璠zie i to w豉郾ie jest bomba! Nie chcia豉m kiedy ciep造ch odcieni ale teraz mi si strasznie podobaj! Mo瞠 dlatego, 瞠 idzie lato i s這鎍e tak 鈍ietnie to o鈍ietla? Jak na這篡豉m farb to my郵a豉m przez moment, 瞠 b璠zie ze mnie Rihanna ale farba ciemnia豉 i to na takie bardzo ciemne bordo. Kolor jest og鏊nie super. I by豚y lepszy gdyby nie moje za ciemne ko鎍闚ki...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Image2k.jpg (62,0 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Imagejk1.jpg (43,7 KB, 28 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-21, 09:18   #4218
Bahamadia_25
Zakorzenienie

no to 鈍ietnie, 瞠 znalaz豉 kolor
U mnie po zmyciu te si robi lekka r騜nica mi璠zy ko鎍ami a odrostem, no ale c騜 chocia nie mamy czarnych
Stary 2011-05-21, 09:48   #4219
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no to 鈍ietnie, 瞠 znalaz豉 kolor
U mnie po zmyciu te si robi lekka r騜nica mi璠zy ko鎍ami a odrostem, no ale c騜 chocia nie mamy czarnych
Kolor to jeszcze wymarzony nie jest tylko teraz stwierdzi豉m, 瞠 troch poeksperymentuj
W豉郾ie wraca豉m ze sklepu do domu i przy klatce o鈍ieci這 mnie s這鎍e i... AAAA!!! Rihanna ze mnie Rudo czerwona raz w 篡ciu by豉m i strasznie mi si nie podoba這, za dzi ogl康a豉m si w szybie i podziwia豉m Jak to gust mo瞠 si zmieni po latach! Chyba popr鏏uj jeszcze kolor闚 co kiedy wydawa這 mi si, 瞠 nie pasuj do mnie

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

No i naprawd wa積e, 瞠 nie czarne

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-21, 11:33   #4220
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Kolor to jeszcze wymarzony nie jest tylko teraz stwierdzi豉m, 瞠 troch poeksperymentuj
W豉郾ie wraca豉m ze sklepu do domu i przy klatce o鈍ieci這 mnie s這鎍e i... AAAA!!! Rihanna ze mnie Rudo czerwona raz w 篡ciu by豉m i strasznie mi si nie podoba這, za dzi ogl康a豉m si w szybie i podziwia豉m Jak to gust mo瞠 si zmieni po latach! Chyba popr鏏uj jeszcze kolor闚 co kiedy wydawa這 mi si, 瞠 nie pasuj do mnie

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

No i naprawd wa積e, 瞠 nie czarne

hehe widzisz bo hmm .... kobieta zmienn jest
ja czerwono軼i - rudo軼i nie znosz, bo mam piegi i wysz豉bym na naturaln pipi no ale specjalista ze mnie 瘸den, a lubi eksperymentowa to mia豉m jak nie czarne to w豉snie rudawe, teraz jednak stwierdzam, 瞠 jednak rihanna nie dla mnie
Stary 2011-05-21, 19:38   #4221
Kachula82
Zakorzenienie

Z Rihann przesadzi豉m ale po鈍iata czerwono-ruda jest. Prawdziwy dziki kasztan. M捫 powiedzia na spacerze, 瞠 jestem ruda to pewnie dlatego taka dzisiaj wredna Ale do rzeczy. Kolor na dworze wygl康a praktycznie jednolicie, taki ciemny bordowy br您. No jak kasztan Ja go tak widz, to znaczy ta po鈍iat. Znalaz豉m w miar podobne zdj璚ie kasztana jak m鎩 kolor w s這鎍u, tylko w這ski nieco bardziej br您owe ni czerwone oczywi軼ie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg f_ra_1232_734b8.jpg (15,3 KB, 10 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-05-21 o 19:40
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-21, 21:37   #4222
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Spodziewa豉m si, 瞠 nie wysz豉 ognista czerwie
W豉郾ie to co opisa豉 sobie wyobra瘸豉m
Stary 2011-05-21, 22:39   #4223
rockandrollqueen
Zadomowienie

Kachula82, mi si strasznie podobaj takie br您y z bordow po鈍iat. Z ch璚i bym si na taki kasztan skusi豉, ale obawiam si, 瞠 nie b璠zie mi pasowa這, bo jestem kolorystycznym latem i nie mam idealnej cery.

Na razie na g這wie mam mleczn czekolad z Joanny, kt鏎a wysz豉 jak dosy naturalny, jasny br您. By豉m na pocz徠ku zadowolona, ale teraz nie bardzo, bo po kilku myciach kolorek si troch spra i wygl康a bardziej jak jaki ciemny blond.

Mo瞠 te wypr鏏uj mutli color, w豉郾ie si zastanawiam czego by spr鏏owa nast瘼nym razem. Chcia豉bym 鈔edni br您ik, nie za ciemny, 瞠bym nie musia豉 si martwi, 瞠 wyjdzie smo豉, ale te nie tak jasny, 瞠 po pewnym czasie wyp這wieje i przestanie br您 przypomina. Chocia z dwojga z貫go lepsze drugie. No i chyba raczej co neutralnego. Chyba, 瞠 jednak zdecyduj si zaszale z jakim kasztanem ;-)

Cytat:
hehe widzisz bo hmm .... kobieta zmienn jest
ja czerwono軼i - rudo軼i nie znosz, bo mam piegi i wysz豉bym na naturaln pipi no ale specjalista ze mnie 瘸den, a lubi eksperymentowa to mia豉m jak nie czarne to w豉snie rudawe, teraz jednak stwierdzam, 瞠 jednak rihanna nie dla mnie
Oj tam, oj tam, a mi si podoba rude i piegowate
Stary 2011-05-21, 22:41   #4224
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Witam Wszystkie Br您owow這se

To m鎩 pierwszy post tutaj, mam nadzieje, 瞠 mnie przyjmiecie do szacownego grona Niedawno po ponad p馧rocznej przygodzie z rudym wr鏂i豉m do br您u na poziomie 6 (czyli w zasadzie ciemnego blondu, ale wiadomo, 瞠 wizualnie ma on z blondem wsp鏊nego niewiele ). Farbowa豉m moj ukochana farb Vitality's Art Absolute kolorem 6/00, ale jako 瞠 chc si jak najszybciej pozby ciep造ch, kasztanowych refleks闚 to chcia豉m zam闚i teraz 6/1 (ciemny blond popielaty). Spotka豉m si jednak z opini, 瞠 popiele lubi wychodzi bardzo ciemno, a nie chcia豉bym si nabawi smo造, macie jakie do鈍iadczenia?

Je郵i dubluje pytanie - przepraszam. Obiecuj stopniowo brn帷 przez w徠ek, ale zale篡 mi na dora幡ej pomocy przed zam闚ieniem farby Pozdrawiam
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-22, 07:56   #4225
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula82, mi si strasznie podobaj takie br您y z bordow po鈍iat. Z ch璚i bym si na taki kasztan skusi豉, ale obawiam si, 瞠 nie b璠zie mi pasowa這, bo jestem kolorystycznym latem i nie mam idealnej cery.
Tak to i ja my郵a豉m, kiedy, bardzo dawno. Zrobi豉m sobie maho na 豚ie i p豉ka豉m, bo wg mnie wygl康a豉m jak potw鏎. Nawet rok temu ruda po鈍iata mnie dra積i豉 i czu豉m si fatalnie, czyt: patrzy豉m w lustro i twierdzi豉m, 瞠 rude i czerwone po鈍iaty nie dla mnie. A tu teraz po orzechowym br您ie polubi豉m takie odcienie. Poczytaj sobie ten w徠ek: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469743 Mo瞠 wiele zdj耩 po awarii nie wy鈍ietla si ale warto poczyta co napisa豉 Eowina1818. To w豉郾ie dzi瘯i niej stwierdzi豉m, 瞠 kolor musi pasowa i tyle.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-22, 10:23   #4226
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Witam Wszystkie Br您owow這se

To m鎩 pierwszy post tutaj, mam nadzieje, 瞠 mnie przyjmiecie do szacownego grona Niedawno po ponad p馧rocznej przygodzie z rudym wr鏂i豉m do br您u na poziomie 6 (czyli w zasadzie ciemnego blondu, ale wiadomo, 瞠 wizualnie ma on z blondem wsp鏊nego niewiele ). Farbowa豉m moj ukochana farb Vitality's Art Absolute kolorem 6/00, ale jako 瞠 chc si jak najszybciej pozby ciep造ch, kasztanowych refleks闚 to chcia豉m zam闚i teraz 6/1 (ciemny blond popielaty). Spotka豉m si jednak z opini, 瞠 popiele lubi wychodzi bardzo ciemno, a nie chcia豉bym si nabawi smo造, macie jakie do鈍iadczenia?

Je郵i dubluje pytanie - przepraszam. Obiecuj stopniowo brn帷 przez w徠ek, ale zale篡 mi na dora幡ej pomocy przed zam闚ieniem farby Pozdrawiam
Witaj, bardzo mo磧iwe, 瞠 popiel przyciemni, ale popiele te szybko si wyp逝kuj. Mo瞠 spr鏏uj ja郾iejszego odcienia, albo samego niebieskiego mixtonu?

Cytat:
Tak to i ja my郵a豉m, kiedy, bardzo dawno. Zrobi豉m sobie maho na 豚ie i p豉ka豉m, bo wg mnie wygl康a豉m jak potw鏎. Nawet rok temu ruda po鈍iata mnie dra積i豉 i czu豉m si fatalnie, czyt: patrzy豉m w lustro i twierdzi豉m, 瞠 rude i czerwone po鈍iaty nie dla mnie. A tu teraz po orzechowym br您ie polubi豉m takie odcienie. Poczytaj sobie ten w徠ek: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469743 Mo瞠 wiele zdj耩 po awarii nie wy鈍ietla si ale warto poczyta co napisa豉 Eowina1818. To w豉郾ie dzi瘯i niej stwierdzi豉m, 瞠 kolor musi pasowa i tyle.
Ciekawy w徠ek.
Naturalnie jestem blondynk dosy jasn, popielat, oczy niebieskie, cera blada, s豉bo si opala (ostatnio nawet nie zamierza po naczytaniu si na wiza簑 o szkodliwo軼i promieniowa UV). Zreszt podoba mi si zestawienie bladej cery z ciemniejszymi w這sami, mo瞠 nie kruczoczarnymi, ale br您owymi ;-)

Poza tym opraw oczu mam bardzo jasn, tak瞠 henna obowi您kowo. Nawet gdybym na br您 si nie farbowa豉 to i tak bym j robi豉. Z podkre郵onymi brwiami i rz瘰ami twarz wygl康a wyrazi軼iej. A tak w og鏊e o wiele lepiej mi w br您ie ni w blondzie, chyba 瞠 moim naturalnym popielatym, bo pasowa do cery i nie podkre郵a niedoskona這軼i, ale sam w sobie by nijaki. A w ciep造m odcieniu blond jakbym chora by豉. Dlatego troch obawiam si ciep造ch odcieni, chocia rudawa po鈍iata na br您ie w s這鎍u jako szczeg鏊nie mi nie przeszkadza. Niestety, ostatnio mam problemy z cer jakich nigdy wcze郾iej nie mia豉m, oczywi軼ie maluj si, bo sobie nie wyobra瘸m inaczej. Niby mia豉m ju miedziane/czerowne po鈍iaty na g這wie, ale jako si obawiam, chocia mi si podobaj.
Stary 2011-05-22, 11:06   #4227
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Witaj, bardzo mo磧iwe, 瞠 popiel przyciemni, ale popiele te szybko si wyp逝kuj. Mo瞠 spr鏏uj ja郾iejszego odcienia, albo samego niebieskiego mixtonu?

Dzi瘯uj za odpowied Jasny odcie nie ba責zo, bo mia豉m rudy z poziomu 6 wi璚 teraz poziomem 7, nawet naturalnym, nie osi庵n takiego koloru jak chc i b璠zie przebija. Mixton p鏦i co mnie nie ratuje, bo musz pofarbowa kilka razy na br您 瞠by mi si pigment osadzi i przesta wyp逝kiwa tak b造skawicznie
A mo瞠 mi kto napisa do jakiego refleksu wyp逝kuj sie popiele? Bo nigdy nie mia豉m...
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-22, 11:09   #4228
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ciekawy w徠ek.
Naturalnie jestem blondynk dosy jasn, popielat, oczy niebieskie, cera blada, s豉bo si opala (ostatnio nawet nie zamierza po naczytaniu si na wiza簑 o szkodliwo軼i promieniowa UV). Zreszt podoba mi si zestawienie bladej cery z ciemniejszymi w這sami, mo瞠 nie kruczoczarnymi, ale br您owymi ;-)
Ja z natury jestem ciemny blond, kt鏎y w s這鎍u robi si rudy. St康 te moje farbowanie bo znie嗆 tego rudawego nie mog豉m. Ale skoro natura takie odcienie mi na g這wie robi豉 to mo瞠 mia豉 racje? Cer mam oliwkow chocia teraz na twarzy bardziej oliwkowo-r騜ow, chyba... Og鏊nie opalam si na br您. Kiedy przy ciemnej czekoladzie nawet si nie pudrowa豉m itp i bardzo naturalnie wygl康a豉m. Przy ciep造ch odcieniach musz by opalona

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-22, 19:26   #4229
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za odpowied Jasny odcie nie ba責zo, bo mia豉m rudy z poziomu 6 wi璚 teraz poziomem 7, nawet naturalnym, nie osi庵n takiego koloru jak chc i b璠zie przebija. Mixton p鏦i co mnie nie ratuje, bo musz pofarbowa kilka razy na br您 瞠by mi si pigment osadzi i przesta wyp逝kiwa tak b造skawicznie
A mo瞠 mi kto napisa do jakiego refleksu wyp逝kuj sie popiele? Bo nigdy nie mia豉m...
Jak popiel b璠zie si wyp逝kiwa, to te rudo軼i, kt鏎e chce si ukry b璠 bardziej widoczne, chocia pewnie i tak b璠 bardziej stonowane ni przed farbowaniem.

Cytat:
Ja z natury jestem ciemny blond, kt鏎y w s這鎍u robi si rudy. St康 te moje farbowanie bo znie嗆 tego rudawego nie mog豉m. Ale skoro natura takie odcienie mi na g這wie robi豉 to mo瞠 mia豉 racje? Cer mam oliwkow chocia teraz na twarzy bardziej oliwkowo-r騜ow, chyba... Og鏊nie opalam si na br您. Kiedy przy ciemnej czekoladzie nawet si nie pudrowa豉m itp i bardzo naturalnie wygl康a豉m. Przy ciep造ch odcieniach musz by opalona
Je郵i masz oliwkowy odcie cery i w這sy z rudawmy po造skiem to ciep貫 kolory powinny pasowa.
Stary 2011-05-22, 21:48   #4230
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Je郵i masz oliwkowy odcie cery i w這sy z rudawmy po造skiem to ciep貫 kolory powinny pasowa.
Rudawy po造sk zawsze robi mi si w lato od s這鎍a. Teraz po tylu latach farbowania kolor mam taki mysi, szarawy ale s這鎍e nadal potrafi moje naturalne odrosty na rudy przekabaci.
Chcia豉m tak瞠 doda co o farbie Joanny Naturia 222. My豉m dzi w這sy pierwszy raz od farbowania i... farba to chyba nie jest bo woda, piana by造 kasztanowe! Sp造wa豉 mi z g這wy jak po szamponie koloryzuj帷ym a nie jak po trwa貫j farbie. Teraz mnie ciekawi jak szybko zniknie z w這s闚.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.