Br您owow這se farbowane :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-22, 21:14   #4231
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Hmm Skoro ten popiel tak szybko... si ulatnia (myj w這sy codziennie), to 瞠by by這 zdecydowanie wi璚ej br您u ni rudo軼i to bra 6/00 czy 6/1 Baaaardzo 豉dnie prosz o rady
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-22, 21:43   #4232
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Hmm Skoro ten popiel tak szybko... si ulatnia (myj w這sy codziennie), to 瞠by by這 zdecydowanie wi璚ej br您u ni rudo軼i to bra 6/00 czy 6/1 Baaaardzo 豉dnie prosz o rady
A mo瞠 myj w這sy co drugie, trzecie mycie szamponem nadaj帷ym ch這dny odcie? Jest taki Joanny do blond闚 ale czyta豉m gdzie, 瞠 niekt鏎e dziewczyny u篡waj go aby och這dzi br您y.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-23, 13:47   #4233
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

musz si pochwali, 瞠 jestem szatynk, opalam si r闚nie na oliwk
i w moim przypadku sprawdzaj si tylko ciep貫 odcienie.
D逝go mia豉m kolor prawie czarny zimny i wygl康a豉m jak bym by豉 jaka sina ...

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

a w odcieniach ciep造ch od razu inaczej

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Rudawy po造sk zawsze robi mi si w lato od s這鎍a. Teraz po tylu latach farbowania kolor mam taki mysi, szarawy ale s這鎍e nadal potrafi moje naturalne odrosty na rudy przekabaci.
Chcia豉m tak瞠 doda co o farbie Joanny Naturia 222. My豉m dzi w這sy pierwszy raz od farbowania i... farba to chyba nie jest bo woda, piana by造 kasztanowe! Sp造wa豉 mi z g這wy jak po szamponie koloryzuj帷ym a nie jak po trwa貫j farbie. Teraz mnie ciekawi jak szybko zniknie z w這s闚.

Naturi palona kawa farbowa豉m prawie rok i za ka盥ym razem kolor by do miesi帷a na g這wie p騧niej robi mi si ja郾iejszy z rudaw po鈍iat ...
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-05-23, 14:13   #4234
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆

Naturi palona kawa farbowa豉m prawie rok i za ka盥ym razem kolor by do miesi帷a na g這wie p騧niej robi mi si ja郾iejszy z rudaw po鈍iat ...
Ja mia豉m tak samo. Co prawda to jedyna farba drogeryjna, jak lubi豉m, bo nie niszczy豉 mi w這s闚, ale denerwowa這 mnie to, 瞠 po oko這3 tygodniach (myj 貫b codziennie) mia豉m ju jakiego kasztanka, kt鏎y ko這 kawy nawet nie sta. I odrost zawsze by troch ja郾iejszy mimo, 瞠 r騜nicowa豉m czas trzymania farby na odro軼ie i na d逝go軼i
Stary 2011-05-23, 16:09   #4235
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mia豉m tak samo. Co prawda to jedyna farba drogeryjna, jak lubi豉m, bo nie niszczy豉 mi w這s闚, ale denerwowa這 mnie to, 瞠 po oko這3 tygodniach (myj 貫b codziennie) mia豉m ju jakiego kasztanka, kt鏎y ko這 kawy nawet nie sta. I odrost zawsze by troch ja郾iejszy mimo, 瞠 r騜nicowa豉m czas trzymania farby na odro軼ie i na d逝go軼i
No w豉郾ie ja nie zrobi豉m tak jak zawsze ale chyba nie by這 by r騜nicy wida. Bo ja zawsze tylko odrost i potem na 5 min mocz g這w i rozcieram farb jak szampon po ca這軼i. Ko鎍e wtedy czarniejsze nie b璠 a nowym kolorem b璠 鈍ieci. Teraz 3/4 w這s闚 pomaza豉m i ko鎍闚ki samiu鄂ie tak na 5 min zrobi豉m bo ju mia豉m wysuszone i si ba豉m. Niestety suche w這sy mi zrobi豉 ta farba po ca這軼i. I lekko matowe mi si wydaj. Dziwne w dotyku. To nie to co Multi Cream oj nie... A je郵i chodzi o ciep貫 odcienie to te odpadaj w blondach. Tylko platynka, popielaty mi pasowa najbardziej. W ciep造ch jak kokota wygl康a豉m

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

I wiecie co jest najgorsze w farbowaniu, mam ochot ju kupi now farb... Ale b璠 wraca do orzechowego br您u Multi Cream Color. Znalaz豉m przez przypadek bloga gdzie kobitka robi tylko tym odcieniem w這sy. A jejku jakie ona ma w這sy Tylko upewni豉m si do tego odcienia i do tego, 瞠 jak ma si ulubiona farb i dobr to nie warto eksperymentowa
Mo瞠cie same oceni jej w這sy: http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,m...011,index.html
Ja si w tych w這sach zakocha豉m Takie l郾i帷e i zdrowe i d逝gie! Ja te chc takie

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-23, 19:26   #4236
Bahamadia_25
Zakorzenienie

nic doda nic uj望
by豉 tam wzmianka, 瞠 w豉郾ie robi t sam farb ( orzechowy br您 Multi Cream Color ) ?
Je雲i tak to przegapi豉m, ale p0 zobaczeniu takich w這s闚 ju nic nie widz

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:

mia豉m to samo
w這sy myj w prawdzie rzadziej od Ciebie bo 2 razy w tyg ale schodzi dok豉dnie tak jak u Ciebie...
Zastanawiam si teraz nad cynamonowym br您em, na forum jest ju zdj璚ie z kolorem ale czy mi taki wyjdzie

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Kachula82
jak na m鎩 gust to ona chodzi do fryzjera, nie wierze 瞠 sama eksperymentuje maj帷 takie kude趾i .... ahhhh
Stary 2011-05-23, 19:45   #4237
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:

mia豉m to samo
w這sy myj w prawdzie rzadziej od Ciebie bo 2 razy w tyg ale schodzi dok豉dnie tak jak u Ciebie...
Zastanawiam si teraz nad cynamonowym br您em, na forum jest ju zdj璚ie z kolorem ale czy mi taki wyjdzie
A gdzie jest owo zdj璚ie? Bo przy nazwie "cynamonowy br您" moja wyobra幡ia zawodzi
Stary 2011-05-23, 20:43   #4238
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
A gdzie jest owo zdj璚ie? Bo przy nazwie "cynamonowy br您" moja wyobra幡ia zawodzi

wejd sobie na forum Joanna Cynamonowy br您 i na 1wszej str (jest tylko jedna) jest zamieszczone zdj璚ie

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

prosz linka http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107270
Stary 2011-05-23, 21:34   #4239
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 416

Cytat:
I wiecie co jest najgorsze w farbowaniu, mam ochot ju kupi now farb... Ale b璠 wraca do orzechowego br您u Multi Cream Color. Znalaz豉m przez przypadek bloga gdzie kobitka robi tylko tym odcieniem w這sy. A jejku jakie ona ma w這sy Tylko upewni豉m si do tego odcienia i do tego, 瞠 jak ma si ulubiona farb i dobr to nie warto eksperymentowa
Mo瞠cie same oceni jej w這sy: http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,m...011,index.html
Ja si w tych w這sach zakocha豉m Takie l郾i帷e i zdrowe i d逝gie! Ja te chc takie
Ale w這sy 郵iczne. Te chc d逝gie! Mo瞠 nie mega, ale tak z 50cm, na razie mam lekko za ramiona, jako 40cm w 鈔ednim stanie, bo ju troch os豉bione farbowaniem.

Te jestem zdania, 瞠 lepiej z odcieniami nie eksperymentowa, zreszt co o tym wiem, bo ostatnio cz瘰to zmienia豉m kolory na g這wie. Dobrze, 瞠 teraz jestem ju zdecydowana na br您 ;-)

Chocia jak si farbuje raz np. cynamonowym br您em, a nast瘼y raz orzechowym to chyba nie powinno to robi du瞠j r騜nicy w ko鎍u to br您 i to br您, a farba ta sama.

Mnie te korci, 瞠by ju pofarbowa, bo kolor mi ju wyp這wia, a farbowa豉m 2 tygodnie temu. Ale poczekam troch, bo nie chc w這s闚 m璚zy. Nie wiem czy si jednak na na henn si nie zdecyduj, chocia boj si, co z tego za kolor mo瞠 wyj嗆, ale my郵, 瞠 kondycji w這s闚 by to raczej pos逝篡這.
Stary 2011-05-23, 21:43   #4240
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

bardzo 豉dny ten cynamonowy br您... ja bym bardzo chcia豉 uzyska co ja郾iejszego (za陰czam fotk) z obu kolork闚 by豉bym zadowolona po prostu chc co ciep貫go na w這sach (taki cieplutki br您 jasny) by這by idealnie, ale chyba nie uzyskam tego never jak ju pisa豉m wczesniej teraz malowa豉m color&shine, zmieszany blond i ciemny blond i pomimo tego, 瞠 to farby do 28 my to nawet si nie wyp逝kuje, ale mam nadziej, 瞠 si wyp逝cze z czasem...

my郵a豉m mo瞠, 瞠by u篡 przy nast瘼nym farbowaniu odcienia mleczna czekolada albo karmelowa czekolada z wellatonu ,a lbo mleczna czekolada joanny jak s康zicie??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130_angelina_jolie_brazowe_wlosy.jpg (122,5 KB, 45 za豉dowa)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-05-23 o 21:56
ibyza jest offline  
Stary 2011-05-23, 21:51   #4241
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
-
Kachula82
jak na m鎩 gust to ona chodzi do fryzjera, nie wierze 瞠 sama eksperymentuje maj帷 takie kude趾i .... ahhhh
Mia豉m dzisiaj czas przestudiowa jej bloga i wierz mi ona wszystko sama chyba robi! I nie zawsze do piel璕nacji w這s闚 u篡wa drogich kosmetyk闚. Tu masz wzmiank o farbie: http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,page,7,index.html

A co do cynamonowego br您u to dodawa豉m w w徠ku zdjecia po nim mojej mamy z tym, 瞠 ona farbowa豉 na bardzo ciemne w這sy. Ale tak... cynamonowy br您 jest 郵iczny, jak b璠 chcia豉 znowu przyciemni w這sy to zamiast orzecha ten odcie kupi.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
bardzo 豉dny ten cynamonowy br您... ja bym bardzo chcia豉 uzyska co ja郾iejszego (za陰czam fotki) z obu kolork闚 by豉bym zadowolona po prostu chc co ciep貫go na w這sach (taki cieplutki br您 jasny) by這by idealnie, ale chyba nie uzyskam tego never jak ju pisa豉m wczesniej teraz malowa豉m color&shine, zmieszany blond i ciemny blond i pomimo tego, 瞠 to farby do 28 my to nawet si nie wyp逝kuje, ale mam nadziej, 瞠 si wyp逝cze z czasem...
A czyta豉 zalecenia producenta? Ja w豉郾ie odstawi豉m garniera na p馧k bo m鎩 wybrany odcie nie by zalecany do ciemnego br您u. Podejrzewam, 瞠 wiele os鏏 kurzy na zbyt ciemne w這sy po nim a nawet nie czyta opakowania i ulotki... Ja ju po paru z造ch eksperymentach si nauczy豉m

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-23, 21:59   #4242
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
A czyta豉 zalecenia producenta? Ja w豉郾ie odstawi豉m garniera na p馧k bo m鎩 wybrany odcie nie by zalecany do ciemnego br您u. Podejrzewam, 瞠 wiele os鏏 kurzy na zbyt ciemne w這sy po nim a nawet nie czyta opakowania i ulotki... Ja ju po paru z造ch eksperymentach si nauczy豉m
tak czyta豉m w豉郾ie, odcie by dla moich w這s闚... w豉郾ie o to chodzi... ;/
ibyza jest offline  
Stary 2011-05-23, 22:33   #4243
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
bardzo 豉dny ten cynamonowy br您... ja bym bardzo chcia豉 uzyska co ja郾iejszego (za陰czam fotk) z obu kolork闚 by豉bym zadowolona po prostu chc co ciep貫go na w這sach (taki cieplutki br您 jasny) by這by idealnie, ale chyba nie uzyskam tego never jak ju pisa豉m wczesniej teraz malowa豉m color&shine, zmieszany blond i ciemny blond i pomimo tego, 瞠 to farby do 28 my to nawet si nie wyp逝kuje, ale mam nadziej, 瞠 si wyp逝cze z czasem...

my郵a豉m mo瞠, 瞠by u篡 przy nast瘼nym farbowaniu odcienia mleczna czekolada albo karmelowa czekolada z wellatonu ,a lbo mleczna czekolada joanny jak s康zicie??
Ja farbowa豉m mleczn z Joannny i ona w豉郾ie wychodzi jak jasny, ciep造 br您ik. Co prawda spra豉 mi si ju do ciemnego blondu, ale ja na blond k豉d豉m i tylko 2o min trzyma豉m.

Mleczn z Wellatonu nie farbowa豉m, ale farbowa豉m gorzk czekolad, kt鏎a wysz豉 ciemno i 鈔ednim br您em, kt鏎y wyszed jak czarna smo豉 nie maj帷a z br您em nic wsp鏊nego. Do tego kolor bardzo trwa造, dlatego Wellatonu nie polecam

A karmelowa czekolada z Wellatonu wychodzi jak jasny rudy/karmel.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-23 o 22:41
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2011-05-24, 08:33   #4244
Bahamadia_25
Zakorzenienie

[QUOTE=Kachula82;27088083]Mia豉m dzisiaj czas przestudiowa jej bloga i wierz mi ona wszystko sama chyba robi! I nie zawsze do piel璕nacji w這s闚 u篡wa drogich kosmetyk闚. Tu masz wzmiank o farbie: http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,page,7,index.html

A co do cynamonowego br您u to dodawa豉m w w徠ku zdjecia po nim mojej mamy z tym, 瞠 ona farbowa豉 na bardzo ciemne w這sy. Ale tak... cynamonowy br您 jest 郵iczny, jak b璠 chcia豉 znowu przyciemni w這sy to zamiast orzecha ten odcie kupi.

dzi瘯uj za info
zaraz bior si za studiowanie bloga co za szcz窷ciara z tej dziewczyny 瞠 ma taki kolor ehhh

Co kojarz wzmiank o cynamonowym, ale niebawem od鈍ie輳 sobie pami耩

Poza tym jak si spiera cynamonowy to czy jest ruda/kasztanowa po鈍iata tak jak przy palonej?
Bo jak patrz na te w這sy to a mam zamiar lecie do drogerii bo coraz bardziej widz ju m鎩 kolor jako sprany
Stary 2011-05-24, 17:51   #4245
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

dzi瘯uj za info
zaraz bior si za studiowanie bloga co za szcz窷ciara z tej dziewczyny 瞠 ma taki kolor ehhh

Co kojarz wzmiank o cynamonowym, ale niebawem od鈍ie輳 sobie pami耩

Poza tym jak si spiera cynamonowy to czy jest ruda/kasztanowa po鈍iata tak jak przy palonej?
Bo jak patrz na te w這sy to a mam zamiar lecie do drogerii bo coraz bardziej widz ju m鎩 kolor jako sprany
Mia豉m okazj ju z t blogerk przez maila rozmawiac i ona m闚i, 瞠 w這ski s nieco ciemniejsze ni na zdj璚iach. Szczerze to nawet na niekt鏎ych fotkach wida. Ale mi w豉snie si to podoba.

Je郵i chodzi o wymywanie cynamonu to kolor przy wymywaniu nie nazwa豉bym rudym. Raczej ja郾iejszym br您em. Tak by這 w moim przypadku. Jako przy ciep造ch odcieniach kolor przy wymywaniu zawsze b璠zie wydawa si rudy, taka dziwna po鈍iata si robi i zawsze cz這wiek my郵i ale ruda jestem!

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-05-24 o 18:11
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-24, 20:11   #4246
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Ja farbowa豉m mleczn z Joannny i ona w豉郾ie wychodzi jak jasny, ciep造 br您ik. Co prawda spra豉 mi si ju do ciemnego blondu, ale ja na blond k豉d豉m i tylko 2o min trzyma豉m.

Mleczn z Wellatonu nie farbowa豉m, ale farbowa豉m gorzk czekolad, kt鏎a wysz豉 ciemno i 鈔ednim br您em, kt鏎y wyszed jak czarna smo豉 nie maj帷a z br您em nic wsp鏊nego. Do tego kolor bardzo trwa造, dlatego Wellatonu nie polecam

A karmelowa czekolada z Wellatonu wychodzi jak jasny rudy/karmel.
hm.... ja mam ciemniejsze w這ski teraz taki typowy ciemny blond (w sumie nie wiem czy typowy) kusi mnie ta mleczna czekolada z joanny, ale i tak musze poczeka a si spierze mi troche to co mam teraz i b璠 jak ju to farbowa w po這wie czerwca. Ale na opakowaniu ten kolorek nie wygl康a na zach璚aj帷y, powiem szczerze... a w這ski si 豉dnie b造szcz po joannie??? Chyba si na ni zdecyduj, bo jest tania a na moje d逝gie i g瘰te w這sy musz dwa opakowania kupowa zawsze
ibyza jest offline  
Stary 2011-05-24, 20:18   #4247
201709121022
Konto usuni皻e

Cytat:
Mia豉m okazj ju z t blogerk przez maila rozmawiac i ona m闚i, 瞠 w這ski s nieco ciemniejsze ni na zdj璚iach. Szczerze to nawet na niekt鏎ych fotkach wida. Ale mi w豉snie si to podoba.

Je郵i chodzi o wymywanie cynamonu to kolor przy wymywaniu nie nazwa豉bym rudym. Raczej ja郾iejszym br您em. Tak by這 w moim przypadku. Jako przy ciep造ch odcieniach kolor przy wymywaniu zawsze b璠zie wydawa si rudy, taka dziwna po鈍iata si robi i zawsze cz這wiek my郵i ale ruda jestem!
Te mam wra瞠nie, 瞠 je郵i kolor jest w tonacji ciep貫j, to cho熲y ska造 sra造 to po pewnym czasie rudo軼i zaczn przebija. Za czas闚 kiedy u篡wa豉m farb drogeryjnych szlag mnie trafia zawsze jak pani w sklepie mi wmawia豉, 瞠 "nie, nie absolutnie nie b璠zie rudego, to jest taki br您, taaaki trwa造 br您, 瞠 paaani nic tylko br您 i br您" i zawsze by這 tak samo Pami皻am, 瞠 po kawie palonej si璕n窸am po Schwarzkopf Essential i tu ju by這 du穎 lepiej, lubi豉m t farb chocia - sta造 moment gry - wychodzi豉 o ton ciemniej ni mia豉
Stary 2011-05-24, 22:25   #4248
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
hm.... ja mam ciemniejsze w這ski teraz taki typowy ciemny blond (w sumie nie wiem czy typowy) kusi mnie ta mleczna czekolada z joanny, ale i tak musze poczeka a si spierze mi troche to co mam teraz i b璠 jak ju to farbowa w po這wie czerwca. Ale na opakowaniu ten kolorek nie wygl康a na zach璚aj帷y, powiem szczerze... a w這ski si 豉dnie b造szcz po joannie??? Chyba si na ni zdecyduj, bo jest tania a na moje d逝gie i g瘰te w這sy musz dwa opakowania kupowa zawsze
Mleczna czekoladka z Joanny faktycznie nie wygl康a zach璚aj帷o na pude趾u, ale my郵, 瞠 wychodzi 豉dnie. Mo瞠 to nie jest jaki mega ciep造 odcie, raczej bli瞠j naturalnego. Na pewno nie jest zimny, ani ciemny.

Ewentualnie mo積a by wymiesza j z karmelow czekolad z Wellatonu (to jest poziom 8, wi璚 nie wychodzi tak ciemno jak wellatonowe br您y). My郵, 瞠 m鏬豚y wyj嗆 z tego jaki karmelowy, jasny br您ik.

Czas edycji: 2011-05-24 o 22:26
Stary 2011-05-25, 08:06   #4249
ibyza
Wtajemniczenie

hm.. ale tak miesza farby z r騜nych firm??? jak mieszam to raczej zawsze z jednej. Chyba boje si takiego eksperymentu
ibyza jest offline  
Stary 2011-05-25, 08:31   #4250
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
hm.. ale tak miesza farby z r騜nych firm??? jak mieszam to raczej zawsze z jednej. Chyba boje si takiego eksperymentu
Wsz璠zie pisz aby miesza farby jednej firmy i z jednej linii. Np Joanny Naturia ju z Multi Cream nie mo積a. Inne sk豉dy, itp. B鏬 wie co by na g這wie wysz這

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-25, 09:05   #4251
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Wsz璠zie pisz aby miesza farby jednej firmy i z jednej linii. Np Joanny Naturia ju z Multi Cream nie mo積a. Inne sk豉dy, itp. B鏬 wie co by na g這wie wysz這
hmm, ale gafa , przyznam szczerze, 瞠 nawet o tym nie pomy郵a豉m, ewentualnie mo積aby por闚na sk豉dy, ale mo瞠 lepiej faktycznie nie ryzykowa .

Nie kojarz 瞠by naturia mia豉 jaki karmelowy kolorek. Chyba, 瞠 t karmelow czekolad z wellatonu z wellatonem 鈔ednim blond z poziomu 7, albo mleczn czekolad 6,73 (te z wellatonu oczywi軼ie). No ale dobra, ju nie b璠 ju miesza
Stary 2011-05-25, 20:55   #4252
Bahamadia_25
Zakorzenienie

a czy wellaton nie niszczy w這s闚??
Stary 2011-05-26, 06:36   #4253
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
jak dla mnie jest bardzo mocn farb, bo w blondach dobrze rozja郾ia a w ciemnych kolorach robi do嗆 mocno i cz瘰to czarno. Gdzie czyta豉m, 瞠 d逝go na w這sach jest, nie wymywa si bardzo.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-26, 08:17   #4254
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
jak dla mnie jest bardzo mocn farb, bo w blondach dobrze rozja郾ia a w ciemnych kolorach robi do嗆 mocno i cz瘰to czarno. Gdzie czyta豉m, 瞠 d逝go na w這sach jest, nie wymywa si bardzo.

P.S. Kachula82 dzi瘯i za linka do tego bloga , te mia豉m przyjemno嗆 mailowa z t dziewczyn, bardzo sypatyczna i udziela wyczerpuj帷ych odpowiedzi
Stary 2011-05-26, 08:54   #4255
ennkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 170
GG do ennkaa

dziewczyny, przepraszam jak si nie wstrzelam w temat ale wyszukiwarka mi wyplu豉 ten w徠ek wi璚 mo瞠 mi co doradzicie. Mam naturalnie bardzo ciemno br您owe w這sy. Chcia豉m sobie je rozjasni lekko , na taki jasny br您, bez rudego. Wyszuka豉m farb Loreala z serii Feria (chyba) tak specjaln do ciemnych w這s闚 od razu z rozja郾iaczem. Kolor jasny be穎wy br您. Kolor mi wyszed super. O co takiego mi chodzi這, ale oczywi軼ie ko鎍闚ki mam lekko ciemniejsze od reszty. Nie jest to jaka kolosalna r騜nica ale mnie denerwuje. Pewnie wynika to z tego,瞠 na ko鎍ach mia豉m resztki starej farby no i s podniszczone. Znacie jaki spos鏏 na rozja郾ienie ich? Mo瞠 jaka maska, p逝kanka. My郵a豉m te o tym,瞠by kupi zwyk造 rozja郾ia i strzeli na ko鎍闚kach takie cieniusie鎥ie pasemka. To og鏊nie je rozja郾i, a nie powinno by wida. Tyle,ze teraz pewnie by mi wysz造 rude te pasma jak ju mam farb na w這sach. Doradzicie co?
Stary 2011-05-26, 10:53   #4256
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Ja na kondycj w這s闚 po Wellatonie jako szczeg鏊nie nie narzeka豉m, ale kolory wychodzi造 o wiele ciemniej i by造 niezniszczalne.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka wiadomo嗆
dziewczyny, przepraszam jak si nie wstrzelam w temat ale wyszukiwarka mi wyplu豉 ten w徠ek wi璚 mo瞠 mi co doradzicie. Mam naturalnie bardzo ciemno br您owe w這sy. Chcia豉m sobie je rozjasni lekko , na taki jasny br您, bez rudego. Wyszuka豉m farb Loreala z serii Feria (chyba) tak specjaln do ciemnych w這s闚 od razu z rozja郾iaczem. Kolor jasny be穎wy br您. Kolor mi wyszed super. O co takiego mi chodzi這, ale oczywi軼ie ko鎍闚ki mam lekko ciemniejsze od reszty. Nie jest to jaka kolosalna r騜nica ale mnie denerwuje. Pewnie wynika to z tego,瞠 na ko鎍ach mia豉m resztki starej farby no i s podniszczone. Znacie jaki spos鏏 na rozja郾ienie ich? Mo瞠 jaka maska, p逝kanka. My郵a豉m te o tym,瞠by kupi zwyk造 rozja郾ia i strzeli na ko鎍闚kach takie cieniusie鎥ie pasemka. To og鏊nie je rozja郾i, a nie powinno by wida. Tyle,ze teraz pewnie by mi wysz造 rude te pasma jak ju mam farb na w這sach. Doradzicie co?
Wiesz, lepiej nie ryzykowa z rozja郾iaczem, tymbardziej jak piszesz, 瞠 ko鎍闚ki s podniszczone. Po rozja郾iaczu w og鏊e mog by do 軼i璚ia. Je郵i ju to lepiej po這篡 jak捷 ja郾iejsz farb, albo po prostu jak nast瘼nym razem b璠ziesz farbowa, to najpierw farba na ko鎍闚ki.

Czas edycji: 2011-05-26 o 10:57
Stary 2011-05-26, 11:07   #4257
ennkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 170
GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
wiesz, lepiej nie ryzykowa z rozja郾iaczem, tymbardziej jak piszesz, 瞠 ko鎍闚ki s podniszczone. Po rozja郾iaczu w og鏊e mog by do 軼i璚ia. Je郵i ju to lepiej po這篡 jak捷 ja郾iejsz farb, albo po prostu jak nast瘼nym razem b璠ziesz farbowa, to najpierw farba na ko鎍闚ki.
dzi瘯i za odpowied. W豉郾ie z t farb to nie bardzo wiem jak post徙i. Bo ona z jednej strony rozja郾ia a z drugiej farbuje na br您 to teraz nie wiem czy jak potrzymam d逝瞠j na ko鎍ach to one b璠 ciemniejsze czy ja郾iejsze
ogolnie to i tak chc podci望 ko鎍闚ki wi璚 troch tego ciemnego i tak poleci, no ale bym chcia豉 do tego czasu sobie jednak troszk to stonowa.
Stary 2011-05-26, 17:35   #4258
ibyza
Wtajemniczenie

[QUOTE=Kachula82;27110634]Wsz璠zie pisz aby miesza farby jednej firmy i z jednej linii. Np Joanny Naturia ju z Multi Cream nie mo積a. Inne sk豉dy, itp. B鏬 wie co by na g這wie wysz這 [/QUOT

no w陰郾ie dlatego jak mieszma to zawsz ejedna firma i jedna linia, jeszcze mi si nie zdarzy這 zmiesza z innych firm
ibyza jest offline  
Stary 2011-05-27, 06:37   #4259
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

P.S. Kachula82 dzi瘯i za linka do tego bloga , te mia豉m przyjemno嗆 mailowa z t dziewczyn, bardzo sypatyczna i udziela wyczerpuj帷ych odpowiedzi
O tak, i do tego szybko odpisuje

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-05-27, 10:23   #4260
lenka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Witam dziewczyny
Mam takie pytanko co sadzicie o farbie do wlosow Joanna??
Moze powiecie mi jakie farby sa najlepsze??
lenka19 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.