Br您owow這se farbowane :) - Strona 144 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-31, 22:00   #4291
lenka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

[QUOTE=Bahamadia_25;272218 09]lenka
fajny ten kolor tylko chyba nie dla mnie, bo widz w nim rudo嗆, a na to nie mog sobie pozwoli

Owszem jest w nim taka delikatna rudosc ale tylko przy sztucznym oswietleniu.. i dodam ze kazdy zachwyca sie tym kolorkiem
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-01, 07:21   #4292
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ci篹ko powiedzie czy nie jest rudy, bo to zale篡 co ty masz na my郵i m闚i帷 "rudy". Obejrzyj u mnie post 310: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11
A tu masz fotk do jakiego po 4-5 tygodniach si wymywa u mnie: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1305920032
A czy wyjdzie ciemniejszy to chyba nie bardzo. Jak trzyma豉m czasem d逝瞠j t farb to nie widzia豉m r騜nicy.

rzadko si to zdarza, ale kolor wyj軼iowy jest podobny (przy spieraniu) do tego na opakowaniu...
Nie wiem co w moim wypadku mo瞠 wyj嗆, ale chyba zaryzykuj najpierw z orzechowym bo jest ja郾iejszy, jak mi si nie spodoba przy spieraniu w tedy wezm ciemniejszy - ten cynamonowy br您 ...
Bo lepiej aby wyszed za jasny ni za ciemny i p騧niej 瘸這wa ...

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

[QUOTE=lenka19;27235609]
Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
lenka
fajny ten kolor tylko chyba nie dla mnie, bo widz w nim rudo嗆, a na to nie mog sobie pozwoli

Owszem jest w nim taka delikatna rudosc ale tylko przy sztucznym oswietleniu.. i dodam ze kazdy zachwyca sie tym kolorkiem

kusisz lenka, kusisz

Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-06-01, 11:23   #4293
Bahamadia_25
Zakorzenienie

dodaj fotki jaki obecnie mam kolor

ufff w ko鎍u si nauczy豉m jeee
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00124.jpg (38,4 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00220.jpg (64,1 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00277.jpg (26,8 KB, 62 za豉dowa)

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-06-01 o 11:30
Stary 2011-06-01, 12:51   #4294
lenka19
Raczkowanie

No wiesz musze jakos zaprezentowac moj kolorek hyhyhy
A obecny kolor tez masz ladny
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-01, 13:09   #4295
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka wiadomo嗆
No wiesz musze jakos zaprezentowac moj kolorek hyhyhy
A obecny kolor tez masz ladny

oj dzi瘯uj, tylko ju jest sprany i nie wygl康a dobrze
skorzystam z rad i kupi orzechowy mo瞠 wyjdzie to czego oczekuj

Przytrzymam mo瞠 z 20min na odro軼ie (bo mam ja郾iejszy ze z這tym odcieniem po wcze郾iejszej farbie) nast瘼nie sczesz i potrzymam jakie 5min.

Jak radzicie...
Stary 2011-06-01, 13:53   #4296
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

oj dzi瘯uj, tylko ju jest sprany i nie wygl康a dobrze
skorzystam z rad i kupi orzechowy mo瞠 wyjdzie to czego oczekuj

Przytrzymam mo瞠 z 20min na odro軼ie (bo mam ja郾iejszy ze z這tym odcieniem po wcze郾iejszej farbie) nast瘼nie sczesz i potrzymam jakie 5min.

Jak radzicie...
Ja zawsze robi odrosty ok 20-30min zale篡 od koloru farby a potem mocz wod lekko 貫pek i rozmasowuj farb jak szampon na ca造ch w這sach i zostawiam na 5 min. Nie k豉d farby bezpo鈔ednio na ko鎍e tylko tak z wod rozprowadzam. Kolor jest od鈍ie穎ny i nie odr霩nia si od odrost闚. Szkoda, 瞠 przy Naturii wy豉ma豉m si i rozczesa豉m farb na ko鎍e. Mo瞠 to w豉郾ie teraz przez to mi si tak bardzo sypi.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

I orzech powinien ci 豉dnie z豉pa. Nie masz za ciemnych w這s闚.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-01, 13:59   #4297
lenka19
Raczkowanie

Ja na odrosty trzymam 20 min.. a pozniej klade na reszte i tez ok 20 minut... to moze dlatego mam takie poniszczone w這sy..
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-01, 14:08   #4298
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zawsze robi odrosty ok 20-30min zale篡 od koloru farby a potem mocz wod lekko 貫pek i rozmasowuj farb jak szampon na ca造ch w這sach i zostawiam na 5 min. Nie k豉d farby bezpo鈔ednio na ko鎍e tylko tak z wod rozprowadzam. Kolor jest od鈍ie穎ny i nie odr霩nia si od odrost闚. Szkoda, 瞠 przy Naturii wy豉ma豉m si i rozczesa豉m farb na ko鎍e. Mo瞠 to w豉郾ie teraz przez to mi si tak bardzo sypi.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

I orzech powinien ci 豉dnie z豉pa. Nie masz za ciemnych w這s闚.

dok豉dnie tak mia豉m zrobi
20-25min odrost, nast瘼nie zmoczy i reszta na 5min
Jednak si ju czego nauczy豉m
Jak wyjdzie zbyt jasny za 4 tyg powt鏎z, bo kolor jest mega
Stary 2011-06-01, 14:10   #4299
lenka19
Raczkowanie

jak juz ufarbujesz to zrob zdjecie i koniecznie wstaw tu
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-01, 15:48   #4300
Bahamadia_25
Zakorzenienie

no w豉郾ie nie s za ciemne i dlatego nie chce szale z cynamonem bo mo瞠 wyj嗆 za ciemno a nie po to tyle czeka豉m, 瞠by znowu mie ten sam problem - zbyt ciemne.

Pragn doda, 瞠 u mnie tak jak jest na zdj璚iach wygl康a sprana palona kawa ...

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
jak juz ufarbujesz to zrob zdjecie i koniecznie wstaw tu

nie omieszkam
do weekendu powinnam si farbn望
Stary 2011-06-01, 19:53   #4301
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja na odrosty trzymam 20 min.. a pozniej klade na reszte i tez ok 20 minut... to moze dlatego mam takie poniszczone w這sy..
20 min jeszcze na ko鎍ach?
Nawet w ulotkach ka膨 skr鏂i czas dzia豉nia o po這w! Jejku to ja bym chyba ju w這sy do uszu mia豉... Ko鎍e tylko si "od鈍ie瘸"bo jeszcze troch i czarn smo喚 a nie br您 b璠ziesz na nich mia豉, nie m闚i帷 o ich stanie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-01, 21:28   #4302
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
20 min jeszcze na ko鎍ach?
Nawet w ulotkach ka膨 skr鏂i czas dzia豉nia o po這w! Jejku to ja bym chyba ju w這sy do uszu mia豉... Ko鎍e tylko si "od鈍ie瘸"bo jeszcze troch i czarn smo喚 a nie br您 b璠ziesz na nich mia豉, nie m闚i帷 o ich stanie.

dok豉dnie, w豉郾ie tak si powinno farbowa
ja zazwyczaj farbowa豉m od razu odrost i ca這嗆 i tak trzyma豉m z 30min wiem wiem robi豉m b陰d
Fryzjerka te mi powiedzia豉, 瞠 tak jak m闚i Kachula82 powinno si farbowa...

Poza tym nasz droga blogerka napisa豉 mi odno郾ie farbowania 瞠bym zrobi豉 tak:
25min odrost, p騧niej zmoczy w這sy i po這篡 na 5 min na ko鎍e
czyli tak jak rozmawia造鄉y
Stary 2011-06-02, 16:34   #4303
lenka19
Raczkowanie

Mi tak robila znajoma fryzjerka.. i pozniej robilam sobie sama za jej rada.. Ale teraz juz widze efekty

NO coz nastepnym razem zrobie tak jak wy tu piszecie A teraz jedynym dobrym rozwiazaniem to udac sie do fryzjera i skrocic wloski
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-02, 18:28   #4304
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Mi tak robila znajoma fryzjerka.. i pozniej robilam sobie sama za jej rada.. Ale teraz juz widze efekty

NO coz nastepnym razem zrobie tak jak wy tu piszecie A teraz jedynym dobrym rozwiazaniem to udac sie do fryzjera i skrocic wloski
Skoro o tym m闚isz... By豉m dzi u fryzjera. Postanowi豉m go odwiedzi po ponad p馧tora roku! Mia to by m鎩 jeden z prezent闚 na urodziny. Uda豉m si do swojej fryzjerki na podci璚ie ko鎍闚 i to co ona zobaczy豉 sko鎍zy這 si na skr鏂eniu w這s闚 o prawie po這w. Jestem z豉 ale na siebie bo sama do tego dopu軼i豉m. Najwa積iejsze, 瞠 teraz mam 豉dne ko鎍e. Z w這s闚 lekko za 這patki mam teraz lekko za ramiona Chcia豉m zapuszcza i tylko zapuszcza. Nie obcina豉m nic z tych sypi帷ych si ko鎍闚. W這sy za to rozdwaja造 mi si ju w po這wie i to na jednym nawet po 5 razy i 豉ma造!!! Dzi siedz z kufelkiem piwka i si pocieszam... Ech... Znowu rok aby mie tak d逝gie jak mia豉m.
Aha i fryzjerka powiedzia豉, 瞠 w這ski mog si jeszcze 豉ma i sypa ze wzgl璠u na jeszcze te blond pod tym ciemnym kolorem. Tragedia. Chyba szybko do blondu nie wr鏂.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

I jeszcze jedno. Pyta豉m fryzjerk o pewn od篡wk kt鏎 zachwala blogerka z blogu o kt鏎ym pisa豉m niedawno (Henna Wax treatment tu opis http://nudelipstick.bloog.pl/kat,762...e,2,index.html ) potwierdzi豉 jej bardzo dobre dzia豉nie. Ostrzega豉 przed podr鏏 bo s takie. Ale oryginaln na allegro mo積a ju za 18z kupi. Ja kupuj!

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-02 o 18:24
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-02, 18:50   #4305
lenka19
Raczkowanie

Ja tez juz ponad 1.5 roku nie scinam wlosow bo zapuszczam.. i chyba spotka mnie to samo co Ciebie ;( A skoro ta odzywka jest tak dobra to ja tez w nia zainwestuje

Czyzbys miala dzisiaj urodziny?? ;> Jezeli tak to wszystkiego najlepszeeeeeegooo .. a jezeli nie to rowniez najleeepszeeegoo
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-02, 19:35   #4306
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez juz ponad 1.5 roku nie scinam wlosow bo zapuszczam.. i chyba spotka mnie to samo co Ciebie ;( A skoro ta odzywka jest tak dobra to ja tez w nia zainwestuje

Czyzbys miala dzisiaj urodziny?? ;> Jezeli tak to wszystkiego najlepszeeeeeegooo .. a jezeli nie to rowniez najleeepszeeegoo
Dzi瘯uj bardzo!!!
Jutro mam

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-02, 20:05   #4307
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wi璚 ja te skorzystam z okazji i 篡cz SPEΛIENIA MARZE
: roza::r oza::ro za::roz a::roza :

Co do 軼i璚ia to pierwsza chwila jest szokiem, p騧niej dojdzie do Ciebie, 瞠 zrobi豉 to dla w這s闚, 瞠by by造 zadbane, bo co z Tego 瞠 s d逝gie jak poniszczone i tak nie ma takiego efektu jak by鄉y chcia造
JA mia豉m najbardziej drastyczne 軼i璚ie 2 lata temu po dekoloryzacji, z po這wy plec闚 na ... boba i co ja mia豉m biedna poradzi ...
ale jak wiecie same czas szybko leci, a w這ski odrosn teraz podcinam co p馧 roku
P.S. co do piwka dopijesz do ko鎍a i zacznie Ci si podoba
i jak poko鎍z mi si moje zapasy od篡wkowe sama sobie zapodam tego Waxa bo ju kiedy o nim s造sza豉m
Stary 2011-06-02, 20:34   #4308
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
dok豉dnie, w豉郾ie tak si powinno farbowa
ja zazwyczaj farbowa豉m od razu odrost i ca這嗆 i tak trzyma豉m z 30min wiem wiem robi豉m b陰d
Fryzjerka te mi powiedzia豉, 瞠 tak jak m闚i Kachula82 powinno si farbowa...

Poza tym nasz droga blogerka napisa豉 mi odno郾ie farbowania 瞠bym zrobi豉 tak:
25min odrost, p騧niej zmoczy w這sy i po這篡 na 5 min na ko鎍e
czyli tak jak rozmawia造鄉y
rewelacyjny spos鏏, jak znajd odpowiedni dla mnie odcie to b璠 tak w豉郾ie farbowa, nigdy na to nie wpad豉m hehehe
i jak m闚i豉m im bli瞠j farbowania tym bardziej boj si efektu, tak my郵 czy mi nie wyjd za ciemne w這ski z tego orzechowego br您u+ naturalny blond
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-02, 20:52   #4309
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
rewelacyjny spos鏏, jak znajd odpowiedni dla mnie odcie to b璠 tak w豉郾ie farbowa, nigdy na to nie wpad豉m hehehe
i jak m闚i豉m im bli瞠j farbowania tym bardziej boj si efektu, tak my郵 czy mi nie wyjd za ciemne w這ski z tego orzechowego br您u+ naturalny blond

To zale篡 jaki odcie dla Ciebie jest ciemny
Je郵i Ci to co pomo瞠 wiem tylko tyle, 瞠 z gamy br您闚 Joanny 瘸dne nie wychodz zbyt czarno ....

U mnie farbki ju czekaj na zafarbowanie, a nie mog si doczeka efektu
W sobot dzie s康u ...
3ma kciuki
Stary 2011-06-02, 21:15   #4310
ibyza
Wtajemniczenie

ja niedawno zesz豉m z praktycznie czarnych ;ppp a chc jasny br您 ale cieplejszy dlatego zdecydowa豉m si na ten orzechowy z jakim blondem... a moze z piaskowym go zmiesza???
chcia豉bym troszeczk jasniejszy ni jest na opakowaniu orzechowego br您u

ibyza jest offline  
Stary 2011-06-02, 21:22   #4311
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
ja niedawno zesz豉m z praktycznie czarnych ;ppp a chc jasny br您 ale cieplejszy dlatego zdecydowa豉m si na ten orzechowy z jakim blondem... a moze z piaskowym go zmiesza???

Oj kurcze na blondach si kompletnie nie znam, ale jak chcesz pomiesza, 瞠by by ja郾iejszy to lepiej aby wzi窸a ja郾iejszy blond, bo jak wyjdzie za jasny to 豉twiej przyciemni ni p騧niej 瘸這wa, 瞠 b璠ziesz mia豉 zbyt ciemne...
Gdybym kombinowa豉 tak jak Ty, tak bym zrobi豉
Ale zrobisz jak uwa瘸sz bo nie chc by winna jak co nie wyjdzie
Stary 2011-06-02, 23:22   #4312
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Tylko nie mieszaj z niczym popielatym, raczej te ciep造m blondem bo 瞠by Ci jaka ziele nie wysz豉. Pociesze Ci tylko, 瞠 u mnie Joanna zawsze wychodzi jak na pude趾u. No chyba 瞠 ma si swoje ciemniejsze ni odcie jaki si wzi窸o. Orzecha ja na przyk豉d zmiesza豉bym chyba z naturalnym blondem. Ju kiedy tak my郵a豉m ale mam za ciemne ko鎍e i odrosty by造 by jasne a reszta B鏬 wie

Aha je郵i chodzi o farb Naturii to nie widz aby jako specjalnie si wymywa豉. Raczej nie bardzo szybko to idzie. Przyciemni豉 mi w這sy i nie wiem jak teraz orzech mi wyjdzie na odrostach a jak na reszcie. Na pewno pod koniec czerwca b璠 farbowa. Tak przed urlopem. Kupi chyba przeciw逝pie穎wy i b璠 szorowa...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Tak si zastanawia豉m aby mo瞠 jak捷 petycj do Joanny wystosowa o wi璚ej odcieni br您u? Taka dobra farba a w gamie ma tylko 12 kolor闚

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-03, 06:54   #4313
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko nie mieszaj z niczym popielatym, raczej te ciep造m blondem bo 瞠by Ci jaka ziele nie wysz豉. Pociesze Ci tylko, 瞠 u mnie Joanna zawsze wychodzi jak na pude趾u. No chyba 瞠 ma si swoje ciemniejsze ni odcie jaki si wzi窸o. Orzecha ja na przyk豉d zmiesza豉bym chyba z naturalnym blondem. Ju kiedy tak my郵a豉m ale mam za ciemne ko鎍e i odrosty by造 by jasne a reszta B鏬 wie

Aha je郵i chodzi o farb Naturii to nie widz aby jako specjalnie si wymywa豉. Raczej nie bardzo szybko to idzie. Przyciemni豉 mi w這sy i nie wiem jak teraz orzech mi wyjdzie na odrostach a jak na reszcie. Na pewno pod koniec czerwca b璠 farbowa. Tak przed urlopem. Kupi chyba przeciw逝pie穎wy i b璠 szorowa...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Tak si zastanawia豉m aby mo瞠 jak捷 petycj do Joanny wystosowa o wi璚ej odcieni br您u? Taka dobra farba a w gamie ma tylko 12 kolor闚

przeciw逝pie穎wy dzia豉 cuda
a co do petycji nie wiem czy co pomo瞠, chocia jak b璠ziesz nadgorliwa i jeszcze par os鏏 by si przy陰czy這 mo瞠 by sobie wzi瘭i do serca i co z tym zrobili ....
Stary 2011-06-03, 07:19   #4314
Little brown
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

Cze嗆

Bardzo du穎 wpis闚 w tym w徠ku i niestety wszystkich nie zd捫y豉m jeszcze przeczyta, wi璚 jak podobne pytanie pojawi這 si na forum to przepraszam
Ale i tak mam nadzieje, 瞠 mi pomo瞠cie

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni br您. Od wielu lat farbuje w這sy na wszelakie odcienie br您u. No i tu zaczyna si problem. Od wielu lat (opr鏂z jednego przypadku) nie mog 'pozby si' czarnych lub prawie czarnych w這s闚. Przez ok 2 lata farbowa豉m w這sy Wellatonem 'ciemny br您' i zawsze wychodzi造 kruczoczarne. Wtedy mi to nie przeszkadza這 i dobrze czu豉m si w tym kolorze. Co wi璚ej, wystrzega豉m si br您闚 z wszelkimi refleksami rudo軼i

Od jakiego czasu to si zmieni這. Marzy mi si z這ty/ kasztanowy br您. Raz pr鏏owa豉m 鈔edni br您 Wellaton- wysz造 czarne. Ostatnio w sklepie fryzjerskim kupi豉m miedziany z這ty br您 i wyszed czarny w fioletowo- wi郾iow po鈍iat . Dodam, 瞠 odst瘼y mi璠zy farbowaniem to minimum ok 3 miesi璚y a nawet i wi璚ej, kiedy kolor ju jest sprany.

W zwi您ku z tym mam kilka pyta: Kt鏎e farby wed逝g Was nigdy nie wychodz czarne? Jakiej farbie mog zaufa?
Gdy b璠 my豉 w這sy codziennie, a nie tak jak teraz co drugi dzie to farba zmyje si szybciej?
Zakupi豉m szampon przeciw逝pie穎wy . Czy rzeczywi軼ie tego typu szampon sprawia, 瞠 farba szybciej si 'spiera'?

B璠 wdzi璚zna za pomoc!! pozdrawiam
Stary 2011-06-03, 08:22   #4315
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Little brown Poka wiadomo嗆
Cze嗆

Bardzo du穎 wpis闚 w tym w徠ku i niestety wszystkich nie zd捫y豉m jeszcze przeczyta, wi璚 jak podobne pytanie pojawi這 si na forum to przepraszam

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni br您. Od wielu lat farbuje w這sy na wszelakie odcienie br您u. No i tu zaczyna si problem. Od wielu lat (opr鏂z jednego przypadku) nie mog 'pozby si' czarnych lub prawie czarnych w這s闚. Przez ok 2 lata farbowa豉m w這sy Wellatonem 'ciemny br您' i zawsze wychodzi造 kruczoczarne. Wtedy mi to nie przeszkadza這 i dobrze czu豉m si w tym kolorze. Co wi璚ej, wystrzega豉m si br您闚 z wszelkimi refleksami rudo軼i

Od jakiego czasu to si zmieni這. Marzy mi si z這ty/ kasztanowy br您. Raz pr鏏owa豉m 鈔edni br您 Wellaton- wysz造 czarne. Ostatnio w sklepie fryzjerskim kupi豉m miedziany z這ty br您 i wyszed czarny w fioletowo- wi郾iow po鈍iat . Dodam, 瞠 odst瘼y mi璠zy farbowaniem to minimum ok 3 miesi璚y a nawet i wi璚ej, kiedy kolor ju jest sprany.

W zwi您ku z tym mam kilka pyta: Kt鏎e farby wed逝g Was nigdy nie wychodz czarne? Jakiej farbie mog zaufa?
Gdy b璠 my豉 w這sy codziennie, a nie tak jak teraz co drugi dzie to farba zmyje si szybciej?
Zakupi豉m szampon przeciw逝pie穎wy . Czy rzeczywi軼ie tego typu szampon sprawia, 瞠 farba szybciej si 'spiera'?

Dla mnie wellaton to jak palette. Czarno wychodzi i si nie wymywa. Z ko鎍闚ek to czerni nie usuniesz. Chyba, 瞠 dekoloryzacj a to niszczy w這sy. Ewentualnie te najmocniej czarne ko鎍e 軼i望. Mi nie czarno i nie tylko mi wychodzi Joanna Multi Cream np orzech a jest i kasztan. Ale ona nie rozja郾i ko鎍闚. Szampon przeciw逝pie穎wy dzia豉 cuda ale nie tak bardzo. Spierze kolor tylko do pewnego stopnia. Czerni nie usunie, mo瞠 lekko rozja郾i. A takie pytanie jak zawsze farbujesz? Bo mo瞠 zawsze nak豉dasz farb na ko鎍e a to tylko pog喚bia t czer. Zobacz m鎩 efekt po Joannie. Mia豉m do嗆 ciemne bardzo ciemne w這sy a orzechowy br您 nada mi ja郾iejsz po鈍iat. Nie rozja郾i ale wygl康a這 jakby to zrobi. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11 post 310

I je郵i chodzi o cz瘰te mycie to tym szamponem przeciw逝pie穎wym to powinno co pom鏂 tak codziennie. Przede wszystkim nak豉daj go na ko鎍e i troch potrzymaj. Przy samej g這wie myj na ko鎍u bo tam s "鈍ie瞠" w這sy po farbowaniu a nie farb prze瘸rte jak ko鎍e

Czas edycji: 2011-06-03 o 08:23
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-03, 08:59   #4316
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
przeciw逝pie穎wy dzia豉 cuda
a co do petycji nie wiem czy co pomo瞠, chocia jak b璠ziesz nadgorliwa i jeszcze par os鏏 by si przy陰czy這 mo瞠 by sobie wzi瘭i do serca i co z tym zrobili ....
wiecie co ja nie mog uzywa szampon闚 przeciw逝pie穎wych bo dostaj od razu mega 逝piezu :brzyda l: hehehe taki paradoks wi璚 nie wiem czy on dzia豉 czy nie ja kiedy wyczyta豉m, 瞠 soda oczyszczona dzia豉 i stosowa豉m j po palette jasny br您 a wysz造 czarne i by豉m zmuszona zrobi dekoloryzacj... (powiem tak przy okazji, 瞠 mi nie zniszczy豉 ona w這s闚 a tak drastycznie - by造 troszeczk wysuszone, ale ju dosz造 do siebie) a t sod dodawa豉m do szamponu ale wa積e 瞠by na這篡 mask

a co do 陰czenia to chyba boj si ja郾iejszego blondu u篡, bo to w sumie nie wiadomo co mo瞠 wyj嗆 ... dlatego naturalny blond rulez mam nadziej, 瞠 wyjdzie co, co mi wpadnie w oko i zostan fank Joanny Multi Cream Color

a dziewczyny powiedzcie mi jakich szampon闚 u篡wacie???
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-03, 09:56   #4317
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Do tej pory u篡wa豉m r騜nych rodzaj闚 Head & Shoulders, od czasu do czasu przeciw逝pie穎wy

W mi璠zy czasie kupi豉m Jonson & Jonson, bo wyczyta豉m, 瞠 sprawia cuda je郵i chodzi o mi瘯ko嗆 w這s闚, w moim przypadku si nie sprawdzi (nie zu篡豉m nawet buteleczki )

Obecnie u篡wam szamponu i od篡wki Pantene pro v do w這s闚 cienkich i delikatnych (zielonkawa nakr皻ka) CUDOWNY ZESTAW
w這sy delikatne i mi璚iutkie jak u dzieciaczka, szampon o delikatnym zapachu ... polecam
Stary 2011-06-03, 10:01   #4318
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
a dziewczyny powiedzcie mi jakich szampon闚 u篡wacie???
Nowa seria Dove. Odnalaz豉m chyba zestaw cudo! Stosowa豉m szampon i od篡wk do w這s闚 farbowanych i musz przyzna, 瞠 nie da si opisa jak fantastyczne w dotyku s kude趾i po takim zestawie! Mi瘯kie, wydaj si grubsze, g豉dkie i jak si rozczesuj!
Teraz za to kupi豉m hair fall czy jako tak na wypadanie. Zobaczymy.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Do tej pory u篡wa豉m r騜nych rodzaj闚 Head & Shoulders, od czasu do czasu przeciw逝pie穎wy

W mi璠zy czasie kupi豉m Jonson & Jonson, bo wyczyta豉m, 瞠 sprawia cuda je郵i chodzi o mi瘯ko嗆 w這s闚, w moim przypadku si nie sprawdzi (nie zu篡豉m nawet buteleczki )

Obecnie u篡wam szamponu i od篡wki Pantene pro v do w這s闚 cienkich i delikatnych (zielonkawa nakr皻ka) CUDOWNY ZESTAW
w這sy delikatne i mi璚iutkie jak u dzieciaczka, szampon o delikatnym zapachu ... polecam
Mi Pantene Pro V nic nie dawa A stosowa豉m r騜ne.

Czas edycji: 2011-06-03 o 10:02
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-03, 10:04   #4319
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Cze嗆

Oj sk捷 to znam. Wellatony s naprawd trwa貫 i wychodz bardzo ciemno. Te kiedy si nie幢e urz康zi豉m tym 鈔ednim br您em, kt鏎y z br您em niewiele mia wsp鏊nego bo jest by po prostu smolist, matow, kruczoczarn czerni.

Cytat:
Je郵i chodzi o Wellaton to gorzka czekolada nie wychodzi豉 czarna, ale by豉 ciemna, no i mleczna te czarna nie powinna by. Ale na czarnych w這sach i tak wszystko b璠zie czarne, tylko odrosty zafarbuj si na br您owo.
Co do farb, kt鏎ym mo積a zaufa, to ja ufam Joannie, ale ona niestety szybko si spiera (przynajmniej Joanna Naturia tak ma)

Cytat:

My郵, 瞠 tak wellatonow czer farbowan przez 2 lata szampon przeciw逝pie穎wy niewiele ruszy. Ale ja w og鏊e nie jestem za tym, 瞠by w這sy szorowa szaponem przeciw逝pie穎wym, czy sod. Tymbardziej, 瞠 efekt mo瞠 nie by zadowalaj帷y, a w這sy przesuszone. To ju lepiej zrobi zrobi dekoloryzacj raz, a dobrze.
Stary 2011-06-03, 14:52   #4320
lenka19
Raczkowanie

a dziewczyny powiedzcie mi jakich szampon闚 u篡wacie???[/QUOTE]

Ja uzywam szampoonu: garniej natural care - olejek arganowy i zurawina

a odzywka to loreal paris elsece color-vive. Po odzywce wlosy sa miekkie.. przyjemne w dotyku i zdecydowanie lepiej wygladaja niz przed uzyciem
lenka19 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.