Br您owow這se farbowane :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-03, 15:00   #4321
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Jak na spowiedzi
Chcia豉m jeszcze doda, 瞠 jak wyczerpi zapasy kt鏎e posiadam, zainwestuj w od篡wk Wax-a i b璠 u篡wa jako mask z podgrzewaniem, a co
no i mo瞠 kupi jeszcze Dave, jak jest tak chwalona - w mi璠zy czasie b璠 j stosowa
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-06-03, 15:09   #4322
lenka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

waxa tez sobie kupie a co tam w koncu trzeba zadbac o wlosy
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-03, 15:13   #4323
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka wiadomo嗆
waxa tez sobie kupie a co tam w koncu trzeba zadbac o wlosy

nie ma to tamto
niech mi si ko鎍zy to co mam, bo ju nie mog si doczeka.
Jutro si farbn, i b璠 dba o moje pi瘯ne br您owe kude趾i
(mam nadziej, 瞠 takie wyjd )
Stary 2011-06-03, 15:38   #4324
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
Do tej pory u篡wa豉m r騜nych rodzaj闚 Head & Shoulders, od czasu do czasu przeciw逝pie穎wy

W mi璠zy czasie kupi豉m Jonson & Jonson, bo wyczyta豉m, 瞠 sprawia cuda je郵i chodzi o mi瘯ko嗆 w這s闚, w moim przypadku si nie sprawdzi (nie zu篡豉m nawet buteleczki )

Obecnie u篡wam szamponu i od篡wki Pantene pro v do w這s闚 cienkich i delikatnych (zielonkawa nakr皻ka) CUDOWNY ZESTAW
w這sy delikatne i mi璚iutkie jak u dzieciaczka, szampon o delikatnym zapachu ... polecam
mi head&shoulders w og鏊e nie odpowiada (sw璠zi mnie po nim g這wa od razu po pierwszym myciu, po jonsonie mia豉m strasznie "skudlone" w這sy ci篹ko je by這 rozczesa, nawet jak by豉 po這穎na wcze郾iej maska czy odzywka a pantene te mi nie odpowiadaj :p

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Nowa seria Dove. Odnalaz豉m chyba zestaw cudo! Stosowa豉m szampon i od篡wk do w這s闚 farbowanych i musz przyzna, 瞠 nie da si opisa jak fantastyczne w dotyku s kude趾i po takim zestawie! Mi瘯kie, wydaj si grubsze, g豉dkie i jak si rozczesuj!
Teraz za to kupi豉m hair fall czy jako tak na wypadanie. Zobaczymy.
ja w豉郾ie ko鎍z ten hair fall, z wypadaniem to on mi bardzo nie pom鏬, jak wypada造 tak wypadaj ;p ale w這ski s jak zawsze po dove mi璚iutkie i g豉dkie teraz juz kupi豉m elseve r騜owy i zu篡j go, ale jak mi si b璠zie ko鎍zy to kupi dove Intense Repair Shampoo (do zniszczonych w這s闚 mia豉m go przed hair fall i by豉 rewelacja m闚isz, 瞠 ten zestaw do w這s闚 farbowanych jest rewelacja??? hm... mo瞠 warto spr鏏owa... a to jest w bia造m opakowaniu z czerwonymi akcentami czy ten ca造 taki bordowy??

Cytat:
Ja uzywam szampoonu: garniej natural care - olejek arganowy i zurawina

a odzywka to loreal paris elsece color-vive. Po odzywce wlosy sa miekkie.. przyjemne w dotyku i zdecydowanie lepiej wygladaja niz przed uzyciem
ten garnier tez mi nie s逝篡, a od篡wki tej akurat nie stosowa豉m.
Powiem Wam, 瞠 mi kiedy pasowa bardzo Herbal essences taki niebieski ale przezroczysty (nie ten co teraz jest, bo ten to tak sobie) ale tamten ale ju go nie ma

tego Wax-a u篡wa豉m, bardzo fajne w這sy dop鏦i si nie przyzwyczaj (bo od篡wka jest du瘸 i nawet na moje w這sy wystarczy豉 na d逝go) ale w這sy po niej te by造 rewelacyjne. Teraz musz jeszcze troch poczeka ale zakupi j na pewno za jaki czas my郵 teraz nad t maseczk Dove co ta dziewczyna z blogu postawi豉 ja na 1 miejscu zobaczymy
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-03, 17:21   #4325
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
mi head&shoulders w og鏊e nie odpowiada (sw璠zi mnie po nim g這wa od razu po pierwszym myciu, po jonsonie mia豉m strasznie "skudlone" w這sy ci篹ko je by這 rozczesa, nawet jak by豉 po這穎na wcze郾iej maska czy odzywka a pantene te mi nie odpowiadaj :p

ja w豉郾ie ko鎍z ten hair fall, z wypadaniem to on mi bardzo nie pom鏬, jak wypada造 tak wypadaj ;p ale w這ski s jak zawsze po dove mi璚iutkie i g豉dkie teraz juz kupi豉m elseve r騜owy i zu篡j go, ale jak mi si b璠zie ko鎍zy to kupi dove Intense Repair Shampoo (do zniszczonych w這s闚 mia豉m go przed hair fall i by豉 rewelacja m闚isz, 瞠 ten zestaw do w這s闚 farbowanych jest rewelacja??? hm... mo瞠 warto spr鏏owa... a to jest w bia造m opakowaniu z czerwonymi akcentami czy ten ca造 taki bordowy??

ten garnier tez mi nie s逝篡, a od篡wki tej akurat nie stosowa豉m.
Powiem Wam, 瞠 mi kiedy pasowa bardzo Herbal essences taki niebieski ale przezroczysty (nie ten co teraz jest, bo ten to tak sobie) ale tamten ale ju go nie ma

tego Wax-a u篡wa豉m, bardzo fajne w這sy dop鏦i si nie przyzwyczaj (bo od篡wka jest du瘸 i nawet na moje w這sy wystarczy豉 na d逝go) ale w這sy po niej te by造 rewelacyjne. Teraz musz jeszcze troch poczeka ale zakupi j na pewno za jaki czas my郵 teraz nad t maseczk Dove co ta dziewczyna z blogu postawi豉 ja na 1 miejscu zobaczymy

Po Jonson & Jonson te mia豉m jakie takie nie wyra幡e te w這sy. Ju przy sp逝kiwaniu by造 t瘼e i szorstkie
a co do Dave to chodzi Ci o t niebiesk od篡wk ... ?
bo w豉郾ie te chc j kupi, bo niby poleca豉
Stary 2011-06-04, 08:10   #4326
ibyza
Wtajemniczenie

Tak o t niebiesk, tylko nie wiem czy ona jeszcze jest czy zmienili jej pude趾o na takie bia貫 z niebieskim paskiem, tak jak ten szampon ktory planuje kupi po elseve ale je郵i szampon daje takie efekty to ta maska musi by te rewelacja du穎 os鏏 m闚i, 瞠 Dove obci捫a im w這sy (mi kiedy te obci捫a ale teraz ju jest dobrze dlatego zamierzam go stosowa )
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-04, 09:31   #4327
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Jasne, trzeba pr鏏owa
Widzisz z doborem szamponu do w這s闚, jest jak z doborem lekarstw. Trzeba tak d逝go pr鏏owa, a jaki danemu gatunkowi w這s闚 b璠zie odpowiada

I jeszcze jedno dziewczynki
Nie wytrzyma豉m do dzisiaj no i wczoraj zafarbowa豉m kude趾i ...

Powiem Wam tak:

Na pocz徠ku by szok w negatywnym tego s這wa znaczeniu
odrost jaki dziwny "podpalany" br您 a reszta --> czarna (przy oknie),
w 鈍ietle sztucznym w 豉zience - 豉dny ciemny kolor z kasztanow po鈍iat ,
a jak wysz豉m przed dom w s這鎍u wygl康a tak jak w 豉zience .... czyli 豉dnie
Nie wiem moje w這sy nie nadaj si chyba do farbowania w domowym zaciszu bo wychodzi dziwnie ... wszystko by這 by super gdybym nie mia豉 ja郾iejszego odrostu
Teraz og鏊nie jest OK, 2ga sprawa - zobaczymy jak si b璠zie spiera, bo to te jest wa積e, nie wiem czy nie wa積iejsze ;p ...

ach no i zdj璚ia zamieszcz wieczorkiem
Stary 2011-06-04, 11:08   #4328
lenka19
Raczkowanie

Spokojnie kolor stopniowo bedzie sie spieral i dojdzie do oczekiwanego efektu
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-04, 11:19   #4329
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Spokojnie kolor stopniowo bedzie sie spieral i dojdzie do oczekiwanego efektu

kamie z serca

patrzy豉m na zdj璚ia zaraz po farbowaniu na Palon Kaw to kolor by prawie identyczny

Ale powiem Ci, 瞠 z Twoim lenka nic nie ma wsp鏊nego ...
Stary 2011-06-04, 11:32   #4330
lenka19
Raczkowanie

Nic dziwnego ze nie ma nic wspolnego.. Ja farbowalam tym kolorkiem na wczesniejszy blond takze to tez pewnie ma duzy wplyw na to jaki wyjdzie kolor
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-04, 13:06   #4331
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Nic dziwnego ze nie ma nic wspolnego.. Ja farbowalam tym kolorkiem na wczesniejszy blond takze to tez pewnie ma duzy wplyw na to jaki wyjdzie kolor

No i wszystko jasne
Stary 2011-06-04, 15:42   #4332
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Bahamadia, czekamy na fotki m鎩 orzechowy br您 czeka w 豉zience na swoj kolej, ale coraz bardziej zastanawiam si nad tym, czy to aby dobry pomys ...
Stary 2011-06-04, 20:26   #4333
Bahamadia_25
Zakorzenienie

wybaczcie dziewczyny, dzi nie dam rady wstawi zdj耩
jutro b璠 na 100%
Stary 2011-06-04, 21:20   #4334
ibyza
Wtajemniczenie

oki, czekamy z niecierpliwo軼i do jutra

jaka cisza na w徠ku, pewnie wszystkie nad jeziorkiem

a mi uda這 si zrobi m鎩 aktualny kolor w這s闚. tam mniej wiecej ale bardziej wi璚ej ;p hehe bo tel robione zdj璚ie za tydzie farbowanko, w niedziel albo poniedzia貫k na zdj璚iu wygl康a jakbym g鏎 mia豉 ja郾iejsz ale to tylko jaki cie, bo w rzeczywisto軼i s jednego kolorku troszeczk ciemniejsze ni na g鏎ze

aaaaaaa i nie wida tego znienawidzonego 穎速ego poblasku...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05706.jpg (60,1 KB, 25 za豉dowa)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-06-05 o 19:33
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-05, 23:17   #4335
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
aaaaaaa i nie wida tego znienawidzonego 穎速ego poblasku...
Wiesz jak ja mia豉m blond to widywa豉m ci庵le wredne rude odrosty jak robi豉m sama w domu. Ka盥y m闚i 豉dny ciep造 blond a ja rude i rude. Jak ju mia豉m ciemne w這sy spojrza豉m na te fotki blondu i stwierdzi豉m 瞠 nawet by 豉dny ciep造 blond... Mimo to do jasnych szybko nie wracam. Nie ma to jak dotyk tych mi瘯kich, l郾i帷ych i g豉dkich ciemnych w這s闚. Przez 5 lat farbowania na blond mi tego brakowa這!

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-06, 08:59   #4336
ibyza
Wtajemniczenie

ja od kwietnia mam jasne ;p ale w豉郾ie to nie jest to,co chcia豉m osi庵n望, farbn t joanna orzechowym i naturalnbym blondem - zobaczymy czy wyjdzie oby nie za ciemno bo teraz chc mie jeszcze troch ja郾iejsze, a za jaki rok przyciemnia b璠 znowu dziewczyny zdawajcie mi tu relacj na bie膨co jak ta joanna si zmywa

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-06-06 o 09:01
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-06, 09:40   #4337
Bahamadia_25
Zakorzenienie

W zwi您ku z obietnic wstawiam zdj璚ia. Lekkie op騧nienie, poniewa ci篹ko by這 mi uchwyci orzechow po鈍iat, w ko鎍u posz豉m do 豉zienki i co podobnego da這 si utrwali

Joanna Orzechowy br您, k豉dziona na 鈔edni z這ty br您 ...
1 zdj w pokoju bez s這鎍a
2 zdj no to wiadomo w 豉zience ;p
ale na 瘸dnym nie wida lekkiej r騜nicy mi璠zy odrostem a reszt kude趾闚...

Zaryzykuj za 4 tyg powt鏎ne farbowanie mo瞠 chwyci
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00276.jpg (39,7 KB, 114 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00280.jpg (21,8 KB, 90 za豉dowa)

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-06-06 o 09:42
Stary 2011-06-06, 10:24   #4338
lenka19
Raczkowanie

Zdecyowanie ciemniejsze niz moje ale bardzo mi sie podoba ja wlasnie chcialam miec taki efekt
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-06, 11:57   #4339
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Zdecyowanie ciemniejsze niz moje ale bardzo mi sie podoba ja wlasnie chcialam miec taki efekt

Bardzo dzi瘯uj lenka

Na zdj璚iach nie wida ma貫j r騜nicy mi璠zy odrostem, a reszt w這s闚, ja niestety to widz wi璚 za oko這 3-4 tyg zafarbuj same odrosty trzymaj帷 farb 25 min. 疾by si "wgryz豉" w ten ja郾iejszy odrost

Ale niestety tak jest jak ju wcze郾iej w這sy by造 farbowane na inny kolor ehhh

Do tego czasu zrobi tak:
Po umyciu w這s闚 swoim ulubionym szamponem na這輳 szampon przeciw逝pie穎wy tylko na ko鎍e i normalnie umyj... pomaga, farba szybciej si wyp逝kuje Umyj ko鎍e w這s闚 tym szamponem przy ka盥ym myciu w這s闚 to szybciej wyr闚na mi si kolor.
Wsio

No i oczywi軼ie jak kolor si wyp逝cze i zrobi odpowiednie zdj璚ie - zamieszcz efekt
Stary 2011-06-06, 13:02   #4340
Little brown
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dla mnie wellaton to jak palette. Czarno wychodzi i si nie wymywa. Z ko鎍闚ek to czerni nie usuniesz. Chyba, 瞠 dekoloryzacj a to niszczy w這sy. Ewentualnie te najmocniej czarne ko鎍e 軼i望. Mi nie czarno i nie tylko mi wychodzi Joanna Multi Cream np orzech a jest i kasztan. Ale ona nie rozja郾i ko鎍闚. Szampon przeciw逝pie穎wy dzia豉 cuda ale nie tak bardzo. Spierze kolor tylko do pewnego stopnia. Czerni nie usunie, mo瞠 lekko rozja郾i. A takie pytanie jak zawsze farbujesz? Bo mo瞠 zawsze nak豉dasz farb na ko鎍e a to tylko pog喚bia t czer. Zobacz m鎩 efekt po Joannie. Mia豉m do嗆 ciemne bardzo ciemne w這sy a orzechowy br您 nada mi ja郾iejsz po鈍iat. Nie rozja郾i ale wygl康a這 jakby to zrobi. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11 post 310

I je郵i chodzi o cz瘰te mycie to tym szamponem przeciw逝pie穎wym to powinno co pom鏂 tak codziennie. Przede wszystkim nak豉daj go na ko鎍e i troch potrzymaj. Przy samej g這wie myj na ko鎍u bo tam s "鈍ie瞠" w這sy po farbowaniu a nie farb prze瘸rte jak ko鎍e
No w豉郾ie ja ZAWSZE nak豉dam na ca貫 w這sy
Nie podejm si dekoloryzacji z wielu wzgl璠闚. Ale przede wszystkim dlatego, 瞠 szkoda niszczy mi w這s闚. Ja nie chc ju takich ciemnych w這s闚, ale nie oznacza to, 瞠 jest mi w nich 幢e

Dziewczyny, znacie farby do w這s闚, kt鏎e mo積a kupi w sklepach fryzjerskiej o nazwie Milla/Millaton? Czy wiecie co na ich temat?

Pyta豉m ju o dzia豉nie szamponu przeciw逝pie穎wego, a czy znacie mo瞠 jakie inne sposoby, 瞠by farba szybciej si 'sp逝ka豉'?

pozdrawiam
Stary 2011-06-06, 15:18   #4341
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
W zwi您ku z obietnic wstawiam zdj璚ia. Lekkie op騧nienie, poniewa ci篹ko by這 mi uchwyci orzechow po鈍iat, w ko鎍u posz豉m do 豉zienki i co podobnego da這 si utrwali

1 zdj w pokoju bez s這鎍a

kurka wodna, ciemne ;/ lenka19 a Ty na jakich farbowa豉- zobacz jak mo瞠sz wy瞠j wstawi豉m zdj璚ie swoich kude趾闚 i powiedz czy Ty mia豉 ciemniejsze czy ja郾iejsze??? hm... fakt, 瞠 ja b璠e te miesza z tym blondem...
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-06, 17:51   #4342
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
kurka wodna, ciemne ;/ lenka19 a Ty na jakich farbowa豉- zobacz jak mo瞠sz wy瞠j wstawi豉m zdj璚ie swoich kude趾闚 i powiedz czy Ty mia豉 ciemniejsze czy ja郾iejsze??? hm... fakt, 瞠 ja b璠e te miesza z tym blondem...

no ciemne ciemne
farbowa豉m na 鈔edni br您 wi璚 jasnych si nie spodziewa豉m
dla por闚nania przed/i po zobacz sobie moje zdj璚ia zamieszczone na forum
Stary 2011-06-06, 18:42   #4343
lenka19
Raczkowanie

Ja farbowalam na blond tylko juz taki bardzo ciemny bo wczesniej szamponetka przyciemnialam a jak sie sprala to ufarbowala na ciemno
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-06, 20:43   #4344
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:

1 zdj w pokoju bez s這鎍a

Bahamadia, dzi瘯uj za fotki! ζdny ten kolor, a na tym pierwszym zdj璚iu jakby taki zimny si wydaje jak to na 篡wo wygl康a Twoim zdaniem, w這sy s bardziej w ciep造m czy zimnym odcieniu? ja nadal boj si zaryzykowac
Stary 2011-06-06, 21:25   #4345
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
no ciemne ciemne
farbowa豉m na 鈔edni br您 wi璚 jasnych si nie spodziewa豉m
dla por闚nania przed/i po zobacz sobie moje zdj璚ia zamieszczone na forum
wiem wiem widzia豉m kurcze boj si :

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
Bahamadia, dzi瘯uj za fotki! ζdny ten kolor, a na tym pierwszym zdj璚iu jakby taki zimny si wydaje jak to na 篡wo wygl康a Twoim zdaniem, w這sy s bardziej w ciep造m czy zimnym odcieniu? ja nadal boj si zaryzykowac
no w豉郾ie ciep造 czy zimny??
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-06, 21:40   #4346
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆

No w豉郾ie kolor jest ciemny, ale z ciep陰 po鈍iat
Jest raczej bardziej zbli穎ny do 2giego zdj璚ia.
Denerwuje mnie to, 瞠 to co ja widz w lustrze nie mog odzwierciedli na zdj璚iach ale zapewniam Was, 瞠 kolor nale篡 do ciep貫go odcienia
Dlatego b璠 jeszcze pr鏏owa i jak ustrzel zdj璚ie takie jakie jest na prawd od razu wrzucam
Stary 2011-06-07, 10:59   #4347
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
No w豉郾ie kolor jest ciemny, ale z ciep陰 po鈍iat
Jest raczej bardziej zbli穎ny do 2giego zdj璚ia.
Denerwuje mnie to, 瞠 to co ja widz w lustrze nie mog odzwierciedli na zdj璚iach ale zapewniam Was, 瞠 kolor nale篡 do ciep貫go odcienia
Dlatego b璠 jeszcze pr鏏owa i jak ustrzel zdj璚ie takie jakie jest na prawd od razu wrzucam
Ja te tak mia豉m i dopiero w nas這necznionym pomieszczeniu uda這 mi si zrobi fotk aparatem... w kom鏎ce. Tylko kom鏎ka odda豉 ten 鈍ietny efekt.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-07, 13:07   #4348
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wi璚 kolor kameleon nam si trafi

Popr鏏uj z kom鏎eczk
Stary 2011-06-08, 12:55   #4349
ennkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 170
GG do ennkaa

dziewczyny musz Wam si pochwali. Jaki czas temu pyta豉m Was o ciemniejsze ko鎍闚ki. Bo chcia豉m rozja郾i m鎩 bardzo ciemny br您 na jasny. No i sobie w豉snie rozja郾i豉m i wyszed mi lekki br您 ale wpadaj帷y w rudy no i te lekko ciemniejsze ko鎍闚ki. 柝e nie by這 ale te nie by這 pi瘯nie. W豉snie by豉m u fryzjera z pro軸,瞠by mi te ko鎍闚ki rozjasni豉. I tak od s這wa do s這w, po這篡豉 mi farb na ca貫 w這sy. No..rzadko farbuj w這sy ale to co ta laska zrobi豉 przesz這 moje oczekiwania. Mam przepi瘯ny ja郾iute鎥i br您ik. Niby kolor r闚ny ale nie p豉ski, pi瘯nie mieni si w s這鎍u i nie ma rudego za grosz. Mo瞠 w s這鎍u b璠zie mia taki odcie ale delikatnie. Ko鎍闚ki idealne. No og鏊nie wyleczy豉m si z farbowania w domu. NIe ma cud闚, takiego efektu nie osi庵n掖abym sama za diab豉. Laska zmiesza豉 kilka farb i na r騜nych miejscach g這wy k豉d豉 r騜ne mieszanki. Ja wybra豉m kolor z wzornika a ona i tak pomiesza豉 co innego, bo widzia豉 co ju mam g這wie. NIe chc Was zniech璚a do farbowania domowego jak robicie to dobrze i chcecie co zdecydowanego, ale ja chcecie nprawd naturalny odcie to jest moim zdaniem nie do zrobienia w domu. Normalnie czuj si jak bym si w tych w這sach urodzi豉
Stary 2011-06-08, 18:49   #4350
lenka19
Raczkowanie

ennkaa koniecznie wstaw zdjecie efektu

21-05-2011 - zapuszczanie pazurk闚

06-11-2009 - razem ju na zawsze
lenka19 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.