Br您owow這se farbowane :) - Strona 146 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-08, 21:31   #4351
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka wiadomo嗆
W豉snie by豉m u fryzjera z pro軸,瞠by mi te ko鎍闚ki rozjasni豉. I tak od s這wa do s這w, po這篡豉 mi farb na ca貫 w這sy. No..rzadko farbuj w這sy ale to co ta laska zrobi豉 przesz這 moje oczekiwania. Mam przepi瘯ny ja郾iute鎥i br您ik. Niby kolor r闚ny ale nie p豉ski, pi瘯nie mieni si w s這鎍u i nie ma rudego za grosz. Mo瞠 w s這鎍u b璠zie mia taki odcie ale delikatnie. Ko鎍闚ki idealne. No og鏊nie wyleczy豉m si z farbowania w domu. NIe ma cud闚, takiego efektu nie osi庵n掖abym sama za diab豉. Laska zmiesza豉 kilka farb i na r騜nych miejscach g這wy k豉d豉 r騜ne mieszanki. Ja wybra豉m kolor z wzornika a ona i tak pomiesza豉 co innego, bo widzia豉 co ju mam g這wie. NIe chc Was zniech璚a do farbowania domowego jak robicie to dobrze i chcecie co zdecydowanego, ale ja chcecie nprawd naturalny odcie to jest moim zdaniem nie do zrobienia w domu. Normalnie czuj si jak bym si w tych w這sach urodzi豉
To powiedz ile zap豉ci豉. Mnie niestety nie sta na farbowanie w zwyk造m podw鏎kowym salonie a co dopiero u profesjonalisty. Musz sama w domu. Ale nie narzekam. A je郵i chodzi o rozja郾ianie to tylko u fryzjera! Nigdy wi璚ej sama w domu bo tragedia dla w這s闚 gotowa. Teraz mam dw鎩k dzieci i to tez pow鏚 przefarbowania si na ciemno. Na blond nie by這by mnie sta

Swoj drog musia豉 ci si trafi naprawd super fryzjerka. Takich ma這... Mnie z farbowania w salonie wyleczy豉 fryzjerka gdy poprosi豉m o blond z farby a nie z rozja郾iacza. Wysz造 mi rudo blond p馧 na p馧 - dos這wnie! Za豉ma豉m si gdy zauwa篡豉m jakich farb u篡豉... Joanna Naturia... Nie po to id do fryzjera aby mi najta雟z farb drogeryjn robi i liczy sobie jak za super niewiadomo co. To ja ju wol sama.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-08 o 21:41
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-09, 08:01   #4352
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

Cytat:
dziewczyny musz Wam si pochwali. Jaki czas temu pyta豉m Was o ciemniejsze ko鎍闚ki. Bo chcia豉m rozja郾i m鎩 bardzo ciemny br您 na jasny. No i sobie w豉snie rozja郾i豉m i wyszed mi lekki br您 ale wpadaj帷y w rudy no i te lekko ciemniejsze ko鎍闚ki. 柝e nie by這 ale te nie by這 pi瘯nie. W豉snie by豉m u fryzjera z pro軸,瞠by mi te ko鎍闚ki rozjasni豉. I tak od s這wa do s這w, po這篡豉 mi farb na ca貫 w這sy. No..rzadko farbuj w這sy ale to co ta laska zrobi豉 przesz這 moje oczekiwania. Mam przepi瘯ny ja郾iute鎥i br您ik. Niby kolor r闚ny ale nie p豉ski, pi瘯nie mieni si w s這鎍u i nie ma rudego za grosz. Mo瞠 w s這鎍u b璠zie mia taki odcie ale delikatnie. Ko鎍闚ki idealne. No og鏊nie wyleczy豉m si z farbowania w domu. NIe ma cud闚, takiego efektu nie osi庵n掖abym sama za diab豉. Laska zmiesza豉 kilka farb i na r騜nych miejscach g這wy k豉d豉 r騜ne mieszanki. Ja wybra豉m kolor z wzornika a ona i tak pomiesza豉 co innego, bo widzia豉 co ju mam g這wie. NIe chc Was zniech璚a do farbowania domowego jak robicie to dobrze i chcecie co zdecydowanego, ale ja chcecie nprawd naturalny odcie to jest moim zdaniem nie do zrobienia w domu. Normalnie czuj si jak bym si w tych w這sach urodzi豉

koniecznie musisz wstawi zdj璚ia bo ciekawo嗆 mnie z瞠ra

co do farbowania u fryzjera, zgadzam si z Tob, w domu przez mieszanie najdziwniejszych farb za Chiny nam to nie wyjdzie ajjjj
Wiem sama po sobie, 瞠 je郵i farbuj w這sy na ciemno to ok, kolor podpasowany, wszystko wychodzi 豉dnie, tylko farbowa,
tylko gorzej jak nagle pojawi mi si pomys "a mo瞠 tak inny kolor " w tedy to ju si zaczynaj schodki :P i jak nie mam odrobiny szcz窷cia (zwykle nie mam) ko鎍zy si wizyt u fryzjera

No i pochwal si gdzie znalaz豉 tak rewelacyjn fryzjerk !!!!
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-06-09, 08:50   #4353
ennkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 170
GG do ennkaa

wstawiam fotki. Zdj璚ia beznadziejne, potargane bo 瞠by z豉pa 鈍iat這 musia豉m otworzy okno, a jest wiatr i deszcz Jednak z lamp wy豉zi troch rudy ale to te kwestia,瞠 mia豉m swoje dzie這 na w這sach. Bior帷 to pod uwag efekt jest mega. Dla por闚nania daj swoj star fotk z kolorem naturalnym. Zdj璚ie jest z jaki wakacji i wstane z 堯磬a wi璚 musia豉m g瑿 zas這ni
Co do fryzjerki to jest super. Chodz od lat tylko do niej, ale nigdy na farb. Tylko 軼inam w這sy a to nie jest 豉twe. Mam naturalnie mocno kr璚one w這sy ale cz瘰to prostuj i nikt nie umia mi ich 軼i望 tak,瞠by by造 豉dne jak s proste i jak zostawi kr璚one. Ona To robi super. A spos鏏 w jaki strzy瞠 zawsze wprawia mnie w zadziwienie. Tak tylko macha mi w這sami, jako tak bez sk豉du trzepie no篡czkami i nagle m闚i : ju. A tam bajzel na g這wie. No to ona dmuchnie suszark i z bajzlu wy豉nia si fryzura. Dla mnie- artystka.

Co do farbowania zap豉ci豉m ze strzy瞠niem 160 PLN, wi璚 nie wiem czy to drogo bo to by m鎩 pierwszy raz s康z,瞠 za farb da豉m ko這 st闚y bo zawsze za strzy瞠nie p豉c oko這 60. Cena te chyba zale篡 od ilo軼i farb bo ona liczy豉 czego i ile miesza豉.
Mieszkam ko這 υdzi i jak kto chce namiar na ni ch皻nie dam na PW.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (135,5 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos2.jpg (103,5 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (93,4 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_01 Jun. 09 08.35.jpg (10,1 KB, 41 za豉dowa)

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2011-06-09 o 08:53
ennkaa jest offline  
Stary 2011-06-09, 14:17   #4354
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Faktycznie fajny efekt

Ja mieszkam pod Wroc豉wiem wi璚 dzi瘯uj za namiary - drogo by wysz這
Wi璚 na pipid闚e jak jest Strzelin farba+軼i璚ie=120 PLN.
We Wroc豉wiu 3 lata temu tyle p豉ci豉m, jak przechodzi豉m z blondu na br您 wi璚 jak wida niby "miasto", ale wci捫 zacofane ale dla kieszeni fajnie z wiadomych wzgl璠闚. A widzia豉m efekt mieszania r騜nych farb u kole瘸nki i kolor super, nawet by豉m zdecydowana do niej p鎩嗆.

Ale na razie ogarn m鎩 ja郾iejszy odcie na odrostach i zostan przy orzechowym a ze 軼i璚ia korzystam z us逝g fryzjerki z Brodway-a i bierze ode mnie 30z
(w salonie s康z, 瞠 jest dro瞠j)
R瘯 do w這s闚 ma niesamowit

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-06-09 o 14:18
Stary 2011-06-09, 20:07   #4355
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
koniecznie musisz wstawi zdj璚ia bo ciekawo嗆 mnie z瞠ra

co do farbowania u fryzjera, zgadzam si z Tob, w domu przez mieszanie najdziwniejszych farb za Chiny nam to nie wyjdzie ajjjj
Wiem sama po sobie, 瞠 je郵i farbuj w這sy na ciemno to ok, kolor podpasowany, wszystko wychodzi 豉dnie, tylko farbowa,
tylko gorzej jak nagle pojawi mi si pomys "a mo瞠 tak inny kolor " w tedy to ju si zaczynaj schodki :P i jak nie mam odrobiny szcz窷cia (zwykle nie mam) ko鎍zy si wizyt u fryzjera

No i pochwal si gdzie znalaz豉 tak rewelacyjn fryzjerk !!!!
Widz, 瞠 wi瘯szo嗆 dziewczyn w tym w徠ku u篡wa farb sklepowych i co do nich rzeczywi軼ie zgadzam si, 瞠 mieszanie rzadko ko鎍zy si po膨danym efektem, a jeszcze rzadziej naturalnym Jednak z moich do鈍iadcze wynika, 瞠 z profesjonalnymi farbami to zupe軟ie inna bajka i przy odpowiednim przygotowaniu teoretycznym mo積a naprawd osi庵n望 pi瘯ne, naturalne br您y w przer騜nych odcieniach.

ennkaa Bardzo 豉dny kolorek, w 鈍ietle dziennym wygl康a jak fryzjerski ciemny blond, taki be穎wy, super
201709121022 jest offline  
Stary 2011-06-09, 20:39   #4356
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
ennkaa Bardzo 豉dny kolorek, w 鈍ietle dziennym wygl康a jak fryzjerski ciemny blond, taki be穎wy, super
no co Ty! blond no to fajnie pewnie by豚y 豉dniejszy gdybym od razu posz豉 do niej a nie cudowa豉 w domu nie mog sobie darowa .Ale i tak 幢e nie jest i jestem zachwyona Oczywi軼ie zdj璚ia troch przek豉muj i kolor jest r騜ny w r騜nym 鈍ietle ale jak b璠 mia豉 odrost to poprosz o wi璚ej szarego i jeszcze ja郾iejsze

Kiedy dawno temu nakupi豉m farb fryzjerskich i cudowa豉m. Efekt jeszcze gorszy od sklepowej wi璚 to chyba jednak rzecz te w talencie
Cytat:
Faktycznie fajny efekt
dzi瘯i ciesz si a w og鏊e to ten kolor jest identyczny jak moje oczy!
a co do cen , kt鏎e poda豉 to tak mi si zdawa這,瞠 ta moja fryzjerka najta雟za nie jest nawet nie ma jej telefonu nigdzie w prasie czy w necie a zapisy s na kilka miech闚 do przodu najcz窷ciej wi璚 mo瞠 si ceni. Do tej pory uwielbia豉m j za ujarzmianie moich lok闚, teraz po tym farbowanku chyba jej si o鈍iadcz
Stary 2011-06-09, 21:05   #4357
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
no co Ty! blond no to fajnie pewnie by豚y 豉dniejszy gdybym od razu posz豉 do niej a nie cudowa豉 w domu nie mog sobie darowa .Ale i tak 幢e nie jest i jestem zachwyona Oczywi軼ie zdj璚ia troch przek豉muj i kolor jest r騜ny w r騜nym 鈍ietle ale jak b璠 mia豉 odrost to poprosz o wi璚ej szarego i jeszcze ja郾iejsze

Kiedy dawno temu nakupi豉m farb fryzjerskich i cudowa豉m. Efekt jeszcze gorszy od sklepowej wi璚 to chyba jednak rzecz te w talencie
Mo瞠 w talencie Chocia ja nie uwa瘸m si za szczeg鏊nie utalentowan w tej materii, ale przeczyta豉m kilka "vademecum" na temat farbowania poszczeg鏊nymi farbami i zawsze by豉m zadowolona, legion dziewczyn farbowanych przeze mnie te

Wiesz z tym blondem to chodzi這 mi o poziom 6 z palet fryzjerskich, on dla mnie w niczym - poza nazw - nie przypomina "blondu" w powszechnym rozumieniu Tak czy inaczej, w 鈍ietle dziennym bardzo 豉dny i naturalny.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-06-09 o 21:06 Pow鏚: liter闚ka
201709121022 jest offline  
Stary 2011-06-09, 23:08   #4358
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
wstawiam fotki. Zdj璚ia beznadziejne, potargane bo 瞠by z豉pa 鈍iat這 musia豉m otworzy okno, a jest wiatr i deszcz Jednak z lamp wy豉zi troch rudy ale to te kwestia,瞠 mia豉m swoje dzie這 na w這sach. Bior帷 to pod uwag efekt jest mega. Dla por闚nania daj swoj star fotk z kolorem naturalnym. Zdj璚ie jest z jaki wakacji i wstane z 堯磬a wi璚 musia豉m g瑿 zas這ni
Co do fryzjerki to jest super. Chodz od lat tylko do niej, ale nigdy na farb. Tylko 軼inam w這sy a to nie jest 豉twe. Mam naturalnie mocno kr璚one w這sy ale cz瘰to prostuj i nikt nie umia mi ich 軼i望 tak,瞠by by造 豉dne jak s proste i jak zostawi kr璚one. Ona To robi super. A spos鏏 w jaki strzy瞠 zawsze wprawia mnie w zadziwienie. Tak tylko macha mi w這sami, jako tak bez sk豉du trzepie no篡czkami i nagle m闚i : ju. A tam bajzel na g這wie. No to ona dmuchnie suszark i z bajzlu wy豉nia si fryzura. Dla mnie- artystka.

Co do farbowania zap豉ci豉m ze strzy瞠niem 160 PLN, wi璚 nie wiem czy to drogo bo to by m鎩 pierwszy raz s康z,瞠 za farb da豉m ko這 st闚y bo zawsze za strzy瞠nie p豉c oko這 60. Cena te chyba zale篡 od ilo軼i farb bo ona liczy豉 czego i ile miesza豉.
No 豉dnie musz przyzna! Taki jednolity jakby naturalny a nie farbowany!
Ja p豉ce u swojej fryzjerki 15z za zwyk貫 strzy瞠nie, do 25-30 za super mega wymagaj帷e. Farbowanie farb 50z, baleja kosztowa mnie 75z jeden kolor a 80-85 dwa kolory na d逝gie w這sy. Nie wiem czy mi tak tanio robi tylko czy nie bo cennik w miar taki sam wisi. Chocia inna cena przy baleja簑 na d逝gie w這sy (dro窺za). Chodz tam ju... jejku ponad 12 lat! Ale ten czas leci... Stara jestem
Dodam, 瞠 unikam salon闚 firmowych. Drogo tam a i tak na jedno kopyto strzyg (awersja po wizytach kole瘸nek i ich efektach).

Czas edycji: 2011-06-09 o 23:09
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-10, 09:04   #4359
ismenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 682

Cytat:

cudny kolor, idealnie taki jaki sama bym chcia豉.... nie wiesz na jakich farbach ona pracuje?? pamietasz moze chociaz mniej wiecej jaki odcie g堯wnie k豉dla?? Ja te takie chce
ismenka jest offline  
Stary 2011-06-10, 09:29   #4360
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez ismenka Poka wiadomo嗆
cudny kolor, idealnie taki jaki sama bym chcia豉.... nie wiesz na jakich farbach ona pracuje?? pamietasz moze chociaz mniej wiecej jaki odcie g堯wnie k豉dla?? Ja te takie chce
oj niestety nic Ci nie jestem w stanie pom鏂. Najlepiej jak poka瞠sz fryzjerce o co Ci chodzi to sama pomiesza. Ta moja pracuje chyba na schwarzkopf i welli ale mo瞠 jeszcze co innego bo tych farb ma ca陰 軼ian. No i jeszcze dodatkowo je miesza w r騜nych proporcjach z jakimi zajzajerami. S造sza豉m tylko jak m闚i do pomocy: tu mi wymieszaj 701 z 20 preparatu a tu 803 z 10 a tam jeszcze jako inaczej ni hu hu nie wiem o co chodzi. iI potem ka盥a z tych mieszanek by豉 k豉dziona gdzie indziej. No i jeszcze mia豉m przecie na swoich w這sach jaki rudy br您. Og鏊nie to pokaza豉m jej na wzorniku to co bym chcia豉 i tam by jaki numer. I taki wyszed. Ale ona mi pokaza豉 potem,瞠 wymiesza豉 ca趾iem co innego, jaki taki szary z br您em, 瞠by osi庵n望 to co mam. I sama na pocz徠ku te nie by豉 pewna efektu bo nie chcia豉 mi zdejmowa koloru,瞠by w這s闚 nie zniszczy, to po這篡豉 tylko te farby i czeka造鄉y co z tego b璠zie, wi璚 no nawet jak bym chcia豉 przepisu nie jestem w stanie poda.
Stary 2011-06-10, 12:54   #4361
lenka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No 豉dnie musz przyzna! Taki jednolity jakby naturalny a nie farbowany!
Ja p豉ce u swojej fryzjerki 15z za zwyk貫 strzy瞠nie, do 25-30 za super mega wymagaj帷e. Farbowanie farb 50z, baleja kosztowa mnie 75z jeden kolor a 80-85 dwa kolory na d逝gie w這sy. Nie wiem czy mi tak tanio robi tylko czy nie bo cennik w miar taki sam wisi. Chocia inna cena przy baleja簑 na d逝gie w這sy (dro窺za). Chodz tam ju... jejku ponad 12 lat! Ale ten czas leci... Stara jestem
Dodam, 瞠 unikam salon闚 firmowych. Drogo tam a i tak na jedno kopyto strzyg (awersja po wizytach kole瘸nek i ich efektach).

jak za balejaz na dlugie wlosy to malo!! u mnie na moje wlosy chciala 120 - 150 zl!! drozyzna!! gdyby nie to ze zwykle farby szybko sie spieraja to sama bym sobie robila
I nie jestes stara masz 18 lat i juz zawsze tyle bedziesz miala
hehe

ennkaa sliczny ten kolorek taki naturalny

21-05-2011 - zapuszczanie pazurk闚

06-11-2009 - razem ju na zawsze
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-10, 17:32   #4362
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka wiadomo嗆
jak za balejaz na dlugie wlosy to malo!! u mnie na moje wlosy chciala 120 - 150 zl!! drozyzna!! gdyby nie to ze zwykle farby szybko sie spieraja to sama bym sobie robila
I nie jestes stara masz 18 lat i juz zawsze tyle bedziesz miala
hehe

ennkaa sliczny ten kolorek taki naturalny
No ja stan窸am na 25!

Swoj drog cena m闚i te o salonie. Mo瞠 幢e nie robi ale przez tyle lat nigdy nie wysz豉m do ko鎍a szcz窷liwa. Jako zawsze co mo積a by by這 lepiej. O przepraszam raz mi zrobi豉 baleja taki jak chcia豉m czyli wsz璠zie blond ale baleja瞠m. I wcale nie prosi豉m bo przysz豉m jak zwykle na odrosty ale z tym, 瞠 dwa tygodnie przed 郵ubem i chyba ba豉 si aby mi w這s闚 nie spapra.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-10, 18:35   #4363
Bahamadia_25
Zakorzenienie

to jeszcze nic
ceny kt鏎e podajecie s r騜ne, ale mniej wi璚ej wyr闚nane.
Ja raz chcia豉m i嗆 do fryzjera (mojej kole瘸nce co pracowa豉 w Salonie w Rynku we Wroc豉wiu) na zwyk貫 uczesanie, zwyk貫 w sensie 瞠 nie sylwestrowe, w 鈔odku roku na wesele.
Dok豉dniej chcia豉m burz 豉dnych fal upi皻ych z boku g這wy.
Wiecie ile mi za to powiedzia豉....
180 PLN dacie wiar ...
Stary 2011-06-10, 20:02   #4364
lenka19
Raczkowanie

Ceny normalnie z kosmosu!!

lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-10, 20:29   #4365
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

ja nie mam do鈍iadczenia z fryzjerami, wi璚 nie wiem czy co jest drogo czy tanio. Jak jestem zadowolona, p豉c ile chc. Ale to dlatego,瞠 naprawd moje w這sy okie透na jest bardzo ci篹ko no i te nie trafi豉m na jaki kosmos, chocia wiem ,瞠 moje kole瘸nki chodz do ta雟zych nieco fryzjer闚. Ale ostatnio by豉m u fryzjera z c鏎k. Ma豉 odm闚i豉 strzy瞠nia ca趾owitego wi璚 mia豉 podci皻 grzywk i ko鎍闚ki. I wiecie ile fryzjerka wzi窸a? Z這t闚k! Chyba,瞠by tylko si dobrze nosi豉 ta grzywka
Stary 2011-06-10, 21:31   #4366
lenka19
Raczkowanie

Wow.. to u mnie podciecie grzywki ceni sie 5 zl..

lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-11, 09:34   #4367
Kachula82
Zakorzenienie

Ja jak chcia豉m w這sy na sw鎩 郵ub uczesa (burza lok闚, zaczesane z boku z upi皻ym tam kwiatem) to moja fryzjerka kaza豉 sobie zap豉ci... 20z....
Podci璚ie grzywki mam za darmo

Z tymi cenami to jak w kwiaciarni.
Chcesz ma造 bukiecik frezji pytasz o cen to do 30z, potem m闚isz 瞠 ma to by 郵ubny bukiecik 150z!!! R騜nicy nie ma 瘸dnej no chyba 瞠 w cenie. Ja poprosi豉m zwyk造 bukiecik i tak omin窸am 郵ubn cen...

Czas edycji: 2011-06-11 o 09:39
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:37   #4368
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
to jeszcze nic
ceny kt鏎e podajecie s r騜ne, ale mniej wi璚ej wyr闚nane.
Ja raz chcia豉m i嗆 do fryzjera (mojej kole瘸nce co pracowa豉 w Salonie w Rynku we Wroc豉wiu) na zwyk貫 uczesanie, zwyk貫 w sensie 瞠 nie sylwestrowe, w 鈔odku roku na wesele.
Dok豉dniej chcia豉m burz 豉dnych fal upi皻ych z boku g這wy.
Wiecie ile mi za to powiedzia豉....
180 PLN dacie wiar ...
to rzeczywi軼ie
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-12, 13:44   #4369
cybercat11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

Cze嗆!
Mo瞠 mi pomo瞠cie bo ja w 鈍iecie br您闚 jestem ca趾iem zielona. Zawsze mia豉m jasne w這sy. Poza jednym razem kiedy mialam czekoladowe w這sy- do嗆 ciemne no i wygl康a豉m jak trup .Jestem typowym latem- jasna cera, szare oczy, naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond- jasny br您. Pomy郵a豉m by doda twarzy wyrazisto軼i zw豉szcza moim jasnym oczom.Dlatego mo瞠 pasowa by do mnie jaki blondo- br您, albo jasny br您. Czy jest na rynku jaka fajna farba my郵a豉m o L' oreal-u, Garnierze. Sama nie wiem. Co by軼ie mi doradzi造?
cybercat11 jest offline  
Stary 2011-06-12, 13:51   #4370
ibyza
Wtajemniczenie

cybercat11 najlepiej jakby doda豉 fotk jaki masz obecnie kolor w這s闚...
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-13, 10:00   #4371
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka wiadomo嗆
Cze嗆!
Mo瞠 mi pomo瞠cie bo ja w 鈍iecie br您闚 jestem ca趾iem zielona. Zawsze mia豉m jasne w這sy. Poza jednym razem kiedy mialam czekoladowe w這sy- do嗆 ciemne no i wygl康a豉m jak trup .Jestem typowym latem- jasna cera, szare oczy, naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond- jasny br您. Pomy郵a豉m by doda twarzy wyrazisto軼i zw豉szcza moim jasnym oczom.Dlatego mo瞠 pasowa by do mnie jaki blondo- br您, albo jasny br您. Czy jest na rynku jaka fajna farba my郵a豉m o L' oreal-u, Garnierze. Sama nie wiem. Co by軼ie mi doradzi造?
Tw鎩 typ lato jest jak u mnie ale ja cer mam r騜owo oliwkow. No na g瑿ie ja郾iejsza od u篡wania makija簑 tyle lat (tak sobie t逝macz bo kiedys mia豉m buzi tez oliwkow). I powiem Ci, bardzo d逝go nosi豉m ciemna czekolad i cz瘰to nie malowa豉m si i nie wygl康a豉m jak trup. Czasem sobie to wmawia豉m i pudrowa豉m buzi ale nie musia豉m. Jasny br您 wygl康a u mnie nijako, kolor oczu podkre郵a豉 mi ta czekolada. Teraz pr鏏uj z ciep造mi ja郾iejszymi odcieniami ale... chyba jednak mi w ciemniejszych 豉dniej. Moja siostra ma niebieskie oczy i blad jak m彗a buzi a naj豉dniej i najlepiej wygl康a w czarnych w這sach (naturalne 鈔edni blond). Mo瞠 po przymierzaj sobie fryzury w r騜nych odcieniach br您u i sama zobacz. tu jest fajny program: http://www.instyle.com/instyle/makeover/
Ja dzi瘯i temu programowi zrozumia豉m, 瞠 ciep造 blond nie dla mnie
Spr鏏uj ze zdj璚iem bez makija簑 i z makija瞠m a zobaczysz jaki kolorek najlepiej pasuje.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-13, 12:30   #4372
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Fajna stronka
Te z niej skorzystam
Stary 2011-06-13, 17:27   #4373
ibyza
Wtajemniczenie

a ja w ko鎍u przestraszy豉m si, 瞠 mi wyjd za ciemne te w這sy z tego orzechowego br您u i naturalnego blondu... pofarbowa豉m Be穎wym blondem z Londy.. hm... wyszed taki ca趾iem fajny ja郾iutki br您ik ale odrost troch ja郾iejszy... ale da si prze篡... nie chcia豉m si zdziwi teraz na wesele w sobot i prze這zy豉m tamten eksperyment na nast瘼ne farbowanie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05744.jpg (186,0 KB, 27 za豉dowa)
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-13, 18:48   #4374
lenka19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
a ja w ko鎍u przestraszy豉m si, 瞠 mi wyjd za ciemne te w這sy z tego orzechowego br您u i naturalnego blondu... pofarbowa豉m Be穎wym blondem z Londy.. hm... wyszed taki ca趾iem fajny ja郾iutki br您ik ale odrost troch ja郾iejszy... ale da si prze篡... nie chcia豉m si zdziwi teraz na wesele w sobot i prze這zy豉m tamten eksperyment na nast瘼ne farbowanie

Londa???? O moj Boze.!! Nie popalila Ci wlosow?? Bo ja mialam straszne az do dzisiaj Nareszcie uda豉m sie do fryzjera.. Sciela mi polowe moich kudelkow! I mam grzyweee

lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-13, 18:54   #4375
ibyza
Wtajemniczenie

no widzisz jak si b造szcz ;p wi璚 nie spali豉, ko鎍e i tak musz 軼i望 ale to pod koniec czerwca
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-13, 19:06   #4376
lenka19
Raczkowanie

Cytat:
no widzisz jak si b造szcz ;p wi璚 nie spali豉, ko鎍e i tak musz 軼i望 ale to pod koniec czerwca

To chociaz musialas uzywac jakis dobrych odzywek!! Przyznaj no sie tu!!

lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-13, 19:12   #4377
ibyza
Wtajemniczenie

a wcze郾iej te mia豉m malowane Lond ;p

hehe u篡wam Dove ;p i czasem takiej maski mlecznej -fryzjerskiej ale zdecydowanie wol Dove. Ta mleczn kupi豉m, bo mi tak dziewczyny doradzi造, 瞠 rewelacja a jak sie okaza這 dla moich w這s闚 za lekka, ja musz mie takie ci篹sze kosmetyki

tylko co mnie denerwuje w tych londach... to ten wielotonowy kolor... ale mia豉m w szafce t farb wi璚 zafarbowa豉m, lepsze to ni wyrzuci Nast瘼nym razem farbuj Joann- mam nadziej, 瞠 mnie nie zawiedzie

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-06-13 o 19:17
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-14, 09:50   #4378
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
a wcze郾iej te mia豉m malowane Lond ;p

hehe u篡wam Dove ;p i czasem takiej maski mlecznej -fryzjerskiej ale zdecydowanie wol Dove. Ta mleczn kupi豉m, bo mi tak dziewczyny doradzi造, 瞠 rewelacja a jak sie okaza這 dla moich w這s闚 za lekka, ja musz mie takie ci篹sze kosmetyki

tylko co mnie denerwuje w tych londach... to ten wielotonowy kolor... ale mia豉m w szafce t farb wi璚 zafarbowa豉m, lepsze to ni wyrzuci Nast瘼nym razem farbuj Joann- mam nadziej, 瞠 mnie nie zawiedzie
Ka盥a farba inaczej dzia豉 na r騜ne w這sy.
A ja na razie rezygnuj z szamponu Dove. Hair Fall chyba dos這wnie znaczy wypadanie w這s闚 bo po ka盥ym myciu gubi豉m gar軼ie w這s闚! Poszpera豉m w necie i okaza這 si, 瞠 za granic po nowych szamponach Dove kobiety narzeka造 na nadmierne wypadanie w這s闚! Mi znowu zrobi豉 si cieniutka kitka! A najgorsze jest w tym wszystkim to, 瞠 wypadaj w這sy wygl康aj帷e na zdrowe. Nie musz ci庵n望, wystarczy przejecha r瘯 po w這sach i ju mam z dziesi耩!!! A ja zwala豉m wszystko na farb Joanny Naturia a tym czasem to ten zasrany szampon niby przeciw wypadaniu! Normalnie go chyba wyrzuc!

Czas edycji: 2011-06-14 o 09:51
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-14, 10:45   #4379
lenka19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ka盥a farba inaczej dzia豉 na r騜ne w這sy.
A ja na razie rezygnuj z szamponu Dove. Hair Fall chyba dos這wnie znaczy wypadanie w這s闚 bo po ka盥ym myciu gubi豉m gar軼ie w這s闚! Poszpera豉m w necie i okaza這 si, 瞠 za granic po nowych szamponach Dove kobiety narzeka造 na nadmierne wypadanie w這s闚! Mi znowu zrobi豉 si cieniutka kitka! A najgorsze jest w tym wszystkim to, 瞠 wypadaj w這sy wygl康aj帷e na zdrowe. Nie musz ci庵n望, wystarczy przejecha r瘯 po w這sach i ju mam z dziesi耩!!! A ja zwala豉m wszystko na farb Joanny Naturia a tym czasem to ten zasrany szampon niby przeciw wypadaniu! Normalnie go chyba wyrzuc!

Prosze..!! Nie strasz nie! Bo wlasnie sobie go kupilam!!

lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-14, 10:56   #4380
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

ibyza 郵iczny masz ten kolor! jaki mia豉 przed farbowaniem?

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.