Br您owow這se farbowane :) - Strona 147 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-14, 13:57   #4381
kaps
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 620
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Witam

Za這篡豉m ju oddzielny w徠ek, ale nie ma na nim zbyt wielkiego odzewu, wi璚 widz帷 tyle znaj帷ych si na rzeczy Wiza瘸nek w tym temacie postanowi豉m poprosi o rad r闚nie tutaj. Mam nadziej, 瞠 to nic z貫go...

Ot騜 rok temu potraktowa豉m moje w這sy rozja郾iaczem (u fryzjera) 瞠by zej嗆 z rudego. Przez ten rok mia豉m bardziej lub mniej platynowe blondy, co bardzo os豉bi這 kondycj moich w這s闚. Chocia og鏊nie mam w這ski grube i mocne to po rozja郾iaczu zacz窸y si oczywi軼ie 豉ma.

Tydzie temu uda豉m si do fryzjera, z my郵 o jakim z這tym blondzie a wysz豉m no c騜, z ciemnym blondem wpadaj帷ym w br您.
Oczywi軼ie jak to na w這sach rozja郾ianych kolor zacz掖 si zmywa, co niesamowicie mnie dra積i.

I teraz moje pytanie, czy mog na te w這sy ju teraz, albo za kilka dni na這篡 jak捷 br您ow farb? Czy lepiej u篡 szamponetki?
Je郵i tak to jakie polecacie?

Z g鏎y dzi瘯uj za wszelkie rady.
Stary 2011-06-14, 16:03   #4382
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez kaps Poka wiadomo嗆
Witam

Za這篡豉m ju oddzielny w徠ek, ale nie ma na nim zbyt wielkiego odzewu, wi璚 widz帷 tyle znaj帷ych si na rzeczy Wiza瘸nek w tym temacie postanowi豉m poprosi o rad r闚nie tutaj. Mam nadziej, 瞠 to nic z貫go...

Ot騜 rok temu potraktowa豉m moje w這sy rozja郾iaczem (u fryzjera) 瞠by zej嗆 z rudego. Przez ten rok mia豉m bardziej lub mniej platynowe blondy, co bardzo os豉bi這 kondycj moich w這s闚. Chocia og鏊nie mam w這ski grube i mocne to po rozja郾iaczu zacz窸y si oczywi軼ie 豉ma.

Tydzie temu uda豉m si do fryzjera, z my郵 o jakim z這tym blondzie a wysz豉m no c騜, z ciemnym blondem wpadaj帷ym w br您.
Oczywi軼ie jak to na w這sach rozja郾ianych kolor zacz掖 si zmywa, co niesamowicie mnie dra積i.

I teraz moje pytanie, czy mog na te w這sy ju teraz, albo za kilka dni na這篡 jak捷 br您ow farb? Czy lepiej u篡 szamponetki?
Je郵i tak to jakie polecacie?

Z g鏎y dzi瘯uj za wszelkie rady.
Na moich rozja郾ianych farba si wymywa豉 strasznie do prawie roku! A poniewa farby s mocne, z amoniakiem itp, u篡waj najlepiej przez jaki czas szamponetek, szampon闚 koloryzuj帷ych. Wybieraj o ton lub nawet dwa ja郾iejsze bo na wcze郾iej rozja郾ianych kolory wychodz ciemno. Ja tak robi豉m. Po zafarbowaniu farb jasnych k豉czk闚 i po jej wymyciu, nast瘼n farb po這篡豉m dopiero po ponad p馧 roku jak nie wi璚ej.
Z szamponetek i szampon闚 to polecam Joann Multi, cudo w這sy i cena i wydajno嗆. Super. A potem jako farb to te seri Multi, Naturii nie polecam absolutnie, u mnie si nie sprawdzi豉.

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka wiadomo嗆
Prosze..!! Nie strasz nie! Bo wlasnie sobie go kupilam!!
Powiem tak, po szamponie ju w trakcie mycia a pl徠a造 mi si palce od wypadaj帷ych w這s闚. Zauwa篡豉m to po co najmniej 3 myciach. Z od篡wk nieco lepiej bo nie k豉d jej na sk鏎 g這wy i wychodzi kilka. Ale rano jak wstaj to wsz璠zie na poduszce, ko責rze i prze軼ieradle s moje w這sy i to z cebulkami!!! Mo瞠 u Ciebie b璠zie lepiej, mo瞠 moja reakcja jest taka ale znalaz豉m w necie takie przypadki i dlatego odstawi豉m przede wszystkim szampon. Jeszcze od篡wki u篡wam bo nie mam innej ale j chyba odstawiam tak瞠.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-14 o 16:06
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-14, 16:20   #4383
kaps
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Na moich rozja郾ianych farba si wymywa豉 strasznie do prawie roku! A poniewa farby s mocne, z amoniakiem itp, u篡waj najlepiej przez jaki czas szamponetek, szampon闚 koloryzuj帷ych. Wybieraj o ton lub nawet dwa ja郾iejsze bo na wcze郾iej rozja郾ianych kolory wychodz ciemno. Ja tak robi豉m. Po zafarbowaniu farb jasnych k豉czk闚 i po jej wymyciu, nast瘼n farb po這篡豉m dopiero po ponad p馧 roku jak nie wi璚ej.
Z szamponetek i szampon闚 to polecam Joann Multi, cudo w這sy i cena i wydajno嗆. Super. A potem jako farb to te seri Multi, Naturii nie polecam absolutnie, u mnie si nie sprawdzi豉.
a co powiesz o szmponetkach Mariona? Mia豉 z nimi styczno嗆? Bo zastanawiam si nad "ciemnym blondem"
Stary 2011-06-14, 16:31   #4384
Kachula82
Zakorzenienie

Marion wyszed mi jak na pr鏏niku/opakowaniu, 瞠 tak powiem i mia豉m orzechowy br您. Jedyne minusy to t瘼e w這ski, bez blasku. I po ponad 5 myciach kolorek si wymy. Masz efekty poni瞠j. K豉d豉m na mocno sprany ciemny blond Palette (farb). Mocno sprany czyli widoczne mia豉m jasne pasma po blondzie, kt鏎y chcia豉m zakry. Pierwsza fota to palette a potem marion
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond.jpg (30,0 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg orzechowy br您.jpg (40,5 KB, 64 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-14, 16:40   #4385
kaps
Zakorzenienie

Cytat:
Marion wyszed mi jak na pr鏏niku/opakowaniu, 瞠 tak powiem i mia豉m orzechowy br您. Jedyne minusy to t瘼e w這ski, bez blasku. I po ponad 5 myciach kolorek si wymy. Masz efekty poni瞠j. K豉d豉m na mocno sprany ciemny blond Palette (farb). Mocno sprany czyli widoczne mia豉m jasne pasma po blondzie, kt鏎y chcia豉m zakry. Pierwsza fota to palette a potem marion
Ta druga fota to "Ciemny blond" Mariona? Chyba si zakocha豉m, jutro musz pochodzi po drogeriach i poszuka
Stary 2011-06-14, 17:17   #4386
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaps Poka wiadomo嗆
Ta druga fota to "Ciemny blond" Mariona? Chyba si zakocha豉m, jutro musz pochodzi po drogeriach i poszuka
Marion druga fotka orzechowy br您

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-14, 17:21   #4387
kaps
Zakorzenienie

Cytat:
to ja co pomiesza豉m ten drugi 郵iczny
Stary 2011-06-14, 17:25   #4388
lenka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Cytat:

Powiem tak, po szamponie ju w trakcie mycia a pl徠a造 mi si palce od wypadaj帷ych w這s闚. Zauwa篡豉m to po co najmniej 3 myciach. Z od篡wk nieco lepiej bo nie k豉d jej na sk鏎 g這wy i wychodzi kilka. Ale rano jak wstaj to wsz璠zie na poduszce, ko責rze i prze軼ieradle s moje w這sy i to z cebulkami!!! Mo瞠 u Ciebie b璠zie lepiej, mo瞠 moja reakcja jest taka ale znalaz豉m w necie takie przypadki i dlatego odstawi豉m przede wszystkim szampon. Jeszcze od篡wki u篡wam bo nie mam innej ale j chyba odstawiam tak瞠.

Musze koniecznie zwrocic na to uwage.. bo jeszcze nie mylam wlosow tym szamponem.. az sie bojeee No ale u mnie moze byc inaczej.. Mam taka nadzieje

A co do szamponetek Marion to bylam zadowolona z efektu tylko szkoda ze kolorek tak szybko sie spieral A cena powalajaca 4 zl

21-05-2011 - zapuszczanie pazurk闚

06-11-2009 - razem ju na zawsze
lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-14, 17:36   #4389
KASIA EN
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka wiadomo嗆
wstawiam fotki. Zdj璚ia beznadziejne, potargane bo 瞠by z豉pa 鈍iat這 musia豉m otworzy okno, a jest wiatr i deszcz Jednak z lamp wy豉zi troch rudy ale to te kwestia,瞠 mia豉m swoje dzie這 na w這sach. Bior帷 to pod uwag efekt jest mega. Dla por闚nania daj swoj star fotk z kolorem naturalnym. Zdj璚ie jest z jaki wakacji i wstane z 堯磬a wi璚 musia豉m g瑿 zas這ni
Co do fryzjerki to jest super. Chodz od lat tylko do niej, ale nigdy na farb. Tylko 軼inam w這sy a to nie jest 豉twe. Mam naturalnie mocno kr璚one w這sy ale cz瘰to prostuj i nikt nie umia mi ich 軼i望 tak,瞠by by造 豉dne jak s proste i jak zostawi kr璚one. Ona To robi super. A spos鏏 w jaki strzy瞠 zawsze wprawia mnie w zadziwienie. Tak tylko macha mi w這sami, jako tak bez sk豉du trzepie no篡czkami i nagle m闚i : ju. A tam bajzel na g這wie. No to ona dmuchnie suszark i z bajzlu wy豉nia si fryzura. Dla mnie- artystka.

Co do farbowania zap豉ci豉m ze strzy瞠niem 160 PLN, wi璚 nie wiem czy to drogo bo to by m鎩 pierwszy raz s康z,瞠 za farb da豉m ko這 st闚y bo zawsze za strzy瞠nie p豉c oko這 60. Cena te chyba zale篡 od ilo軼i farb bo ona liczy豉 czego i ile miesza豉.
Mieszkam ko這 υdzi i jak kto chce namiar na ni ch皻nie dam na PW.
Ja poprosz, ja! Mieszkam w υdzi i jeszcze nie trafi豉m na dobrego fryzjera - ani tu ani w rodzinnym mie軼ie.
Niestety, nie ka盥y zak豉d zas逝guje na to, 瞠by mie w szyldzie s這wo "Fryzjer".

Edytowane przez KASIA EN
Czas edycji: 2011-06-14 o 17:38
KASIA EN jest offline  
Stary 2011-06-14, 17:47   #4390
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Musze koniecznie zwrocic na to uwage.. bo jeszcze nie mylam wlosow tym szamponem.. az sie bojeee No ale u mnie moze byc inaczej.. Mam taka nadzieje

A co do szamponetek Marion to bylam zadowolona z efektu tylko szkoda ze kolorek tak szybko sie spieral A cena powalajaca 4 zl
Ja p豉ci豉m 2,90z

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-14, 18:22   #4391
lenka19
Raczkowanie

o nie co za zdzierstwo!! Skoro u Ciebie tak tanio.. to nastepnym razem jak bede cos chciala kupic albo pojsc do fryzjera to przyjade do Ciebie!!

lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-14, 20:05   #4392
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka wiadomo嗆
ibyza 郵iczny masz ten kolor! jaki mia豉 przed farbowaniem?
wiesz co kilka post闚 wczesniej dodawa豉m obecny kolorek w這s闚... nie pami皻am kt鏎y post ale poszukam zaraz i dopisz , 瞠by Ci 陰twiej by這
4334

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-06-14 o 20:07
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-14, 20:22   #4393
ennkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 170
GG do ennkaa

dzi瘯i ibyza
znalaz豉m. No tak..du穎 ja郾iejsze od moich jak ja Wam zazdroszcz! 奸iczne macie te w這ski!
Stary 2011-06-15, 11:51   #4394
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Dziewczyny, mam takie pytanie, kt鏎y z br您闚 joanny multi cream color (orzechowy, cynamonowy, czekoladowy) wychodzi naja郾iej? Wiem, 瞠 by豉 ju o tym mowa, ale jako nie mog odnale潭.
Stary 2011-06-15, 14:25   #4395
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
orzechowy br您??? a ma on co wsp鏊nego z orzechowym br您em Joanny Multi Cream Color??? bo chyba Joanna ciemniejsza wychodzi... 郵iczny ten Marion

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mam takie pytanie, kt鏎y z br您闚 joanny multi cream color (orzechowy, cynamonowy, czekoladowy) wychodzi naja郾iej? Wiem, 瞠 by豉 ju o tym mowa, ale jako nie mog odnale潭.
jak dla mnie to orzechowy, ale nie wiem, bo nie stosowa豉m jeszcze 瘸dnego poczekaj na dziewczyny- bardziej si na tym znaj maj ju sprawdzon joann
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-15, 14:57   #4396
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Mi si wydaje, 瞠 trzeba patrze na numery farby. Kolory co poda豉 to w tej samej kolejno軼i: 39,40 i41. Jest jeszcze 38 kasztanowy br您 i na pr鏏niku jak kiedy patrzy豉m wychodzi chyba najja郾iej. Najlepiej id do sklepu i tam sp鎩rz na pr鏏nik (najcz窷ciej je maj w Naturze i w zwyk造ch budach na bazarkach). Mi kasztan wyda si ciut za jasny kiedy i dlatego orzecha wzi窸am. Najlepiej udaj si do jakiej budy bo tam pozwoli Ci babeczka wyj嗆 z pr鏏nikiem i zobaczy kolor w s這鎍u itp. Wtedy najlepiej ocenisz sobie odcie, bo w lampach sklepowych to r騜nie bywa.

Ibyza to nie ten sam kolorek. Ciemniejszy jest Joanny. Marion ma taki jasny ale ja k豉d豉m na jasne w這sy, to znaczy bardzo widoczny blond spod ciemnego spranego blondu. Mo瞠 dlatego tak jasno wyszed?

Czas edycji: 2011-06-15 o 14:59
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-15, 15:00   #4397
ibyza
Wtajemniczenie

Kasztanowy br您 wpada w rudy troszeczk ,ale fakt- jest ja郾iejszy od orzechowego

no ale ten marion cudny szkoda, 瞠 si szybko zmywa :/
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-15, 18:25   #4398
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆

Marion ma i farby i szampony koloryzuj帷e
I jejku wesz豉m na ich odmienion stron i radz Wam popatrze na kolory!!!! Super! A i Marion taki tani!! Zobaczcie kolory w szamponach koloryzuj帷ych - chyba ka盥a znajdzie odcie dla siebie.
http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...ow/koloryzacja

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

I aby by這 鄉ieszniej ich nowa farba na allegro kosztuje... 4,99z! I tam s wi瘯sze zdj璚ia

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-15, 18:33   #4399
Kachula82
Zakorzenienie

A tam b璠ziecie szuka macie odcienie br您u poni瞠j i ciemny blond. Zdj璚ia zapo篡czone z allegro od RokoCosmetics i to oni maja je po 4,99z

I kurka zastanawiam si ostro na kolorami i kupnem teraz Mariona... Moja sklepikarka na bazarku ma Mariona i pr鏏niki musz obejrze
Strasznie ciekawe odcienie i cena!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1647822712.jpg (47,3 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1647824042.jpg (51,2 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1647824061.jpg (48,9 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1647824962.jpg (49,0 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1647825026.jpg (50,3 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1647825808.jpg (50,5 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1647829602.jpg (51,4 KB, 37 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-06-15 o 18:37
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-15, 18:42   #4400
lenka19
Raczkowanie

podoba mi sie ten ciemny braz!! Ciekawe czy u mnie takie sa

lenka19 jest offline  
Stary 2011-06-15, 18:54   #4401
ibyza
Wtajemniczenie

Dziewczyny powiedzcie mi ile trzeba szamponetek na w這sy do po這wy plec闚, do嗆 g瘰te??? bo chyba sobie zafarbuj szamponetk orzechowym br您em z Joanny albo Mariona- zale篡 co znajd
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-15, 20:05   #4402
Kachula82
Zakorzenienie

Marion ma這 wydajny Joanna podobno mega wydajna. Mariona to chyba ze 3 a Joanny 2 to maks.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
podoba mi sie ten ciemny braz!! Ciekawe czy u mnie takie sa
Wiem o co Ci chodzi, ciemny br您 jest 郵iczny. Mia豉m i嗆 w ja郾iejsze kolory a ja nawet ju ostatnio o czarnym my郵a豉m Nie wiem tylko jak on wychodzi, czy nie za ciemny b璠zie...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-15, 20:08   #4403
Kachula82
Zakorzenienie

Znalaz豉m jedn opini farby. Jeszcze ze starym opakowaniem.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...ja.html&next=1

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-15, 20:09   #4404
ibyza
Wtajemniczenie

ja jestem zra穎na do tych ciemnych kolor闚... po palette, jak umalowa豉m 鈔ednim br您em ;] wysz造 kruczo-czarne :/ i boj si teraz farbowa tymi ciemnymi
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-15, 20:10   #4405
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
ja jestem zra穎na do tych ciemnych kolor闚... po palette, jak umalowa豉m 鈔ednim br您em ;] wysz造 kruczo-czarne :/ i boj si teraz farbowa tymi ciemnymi
A wystarczy這 tylko wiza poczyta i by wiedzia豉, 瞠 Palette ciemno-czarno wychodzi. Ale za to uwielbiam w這sy po nim. Ach ciemna czekolada mnie kusi bo teraz w Rossmanie b造szczyk do Palette Shampoo gratis!

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-15, 20:31   #4406
ibyza
Wtajemniczenie

wiedzia豉m, 瞠 wyjd ciemne ale nie mysla豉m, 瞠 a tak... to nawet poblasku br您owo ciemnego nie mia這 tylko kompletnie czarne, dlatego teraz jestem bardzo ostro積a w doborze farb ;p
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-15, 20:36   #4407
MissWeroniqa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Moje w這sy s naturalnie br您owe, s bardzo ciemne, ale p這wiej z pr璠ko軼i 鈍iat豉 x.x Mam zamiar przefarbowa je farb do 24 my, na pewno wstawi zdj璚ia kiedy b璠 po.
MissWeroniqa jest offline  
Stary 2011-06-15, 21:24   #4408
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
jak dla mnie to orzechowy, ale nie wiem, bo nie stosowa豉m jeszcze 瘸dnego poczekaj na dziewczyny- bardziej si na tym znaj maj ju sprawdzon joann

Cytat:

Cytat:
Mi si wydaje, 瞠 trzeba patrze na numery farby. Kolory co poda豉 to w tej samej kolejno軼i: 39,40 i41. Jest jeszcze 38 kasztanowy br您 i na pr鏏niku jak kiedy patrzy豉m wychodzi chyba najja郾iej. Najlepiej id do sklepu i tam sp鎩rz na pr鏏nik (najcz窷ciej je maj w Naturze i w zwyk造ch budach na bazarkach). Mi kasztan wyda si ciut za jasny kiedy i dlatego orzecha wzi窸am. Najlepiej udaj si do jakiej budy bo tam pozwoli Ci babeczka wyj嗆 z pr鏏nikiem i zobaczy kolor w s這鎍u itp. Wtedy najlepiej ocenisz sobie odcie, bo w lampach sklepowych to r騜nie bywa.

Ibyza to nie ten sam kolorek. Ciemniejszy jest Joanny. Marion ma taki jasny ale ja k豉d豉m na jasne w這sy, to znaczy bardzo widoczny blond spod ciemnego spranego blondu. Mo瞠 dlatego tak jasno wyszed?
Dzi瘯i , popatrz na te pr鏏niki jak b璠 jutro w Naturze. W sumie to nie zale篡 mi na jasnym br您ie raczej na 鈔edni, lub ciemnym, ale nie za ciemnym i 瞠by nie smola. Chocia Joa鄂a chyba taka nie jest? Chcia豉bym zimniejszy kolorek, lub chocia neutralny odcie o ile to w og鏊e mo磧iwe w przypadku drogeryjnych farb. Podoba mi si ten orzechowy br您 ze zdj璚 Bahamadi w 4337 po軼ie, ale podobno w rzeczywisto軼i jest cieplejszy. W sumie dziwne, bo mi na zdj璚iach zawsze wszystko wychodzi rude, nawet jak mi si wydaje, 瞠 w rzeczywisto軼i nie jest
Stary 2011-06-16, 23:46   #4409
Shania_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Zastanawia豉m si czy napisa tutaj na w徠ku br您owow這sych ale w豉郾ie tak chyba b璠zie najlepiej. Mam do Was pytanie, chcia豉bym 瞠by軼ie rozwia造 moje ewentualne w徠pliwo軼i.
Chodzi o to, 瞠 obecnie mam rude w這sy. Chcia豉bym to zmieni i p鎩嗆 w br您y. Mo瞠 kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenia (w豉sne b康 nie) ze zmian rudy -> br您. Bo szczerze m闚i帷 ja kompletnie nie wiem czego po tych moich rudo軼iach mam si spodziewa. Czy taki kolor w這s闚 jest 豉twy do zafarbowania? Wola豉bym unikn望 efektu zielonych w這s闚 Aha mo瞠 jeszcze powiem, 瞠 nie chcia豉bym farbowa w這s闚 farb ale czy cokolwiek innego spe軟i swoje zadanie?
B璠 wdzi璚zna za wszelkie uwagi.

Edytowane przez Shania_
Czas edycji: 2011-06-26 o 18:12
Shania_ jest offline  
Stary 2011-06-17, 11:12   #4410
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shania_ Poka wiadomo嗆
Zastanawia豉m si czy napisa tutaj na w徠ku br您owow這sych ale w豉郾ie tak chyba b璠zie najlepiej. Mam do Was pytanie, chcia豉bym 瞠by軼ie rozwia造 moje ewentualne w徠pliwo軼i.
Chodzi o to, 瞠 obecnie mam rude w這sy. Chcia豉bym to zmieni i p鎩嗆 w br您y. Mo瞠 kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenia (w豉sne b康 nie) ze zmian rudy -> br您. Bo szczerze m闚i帷 ja kompletnie nie wiem czego po tych moich rudo軼iach mam si spodziewa. Czy taki kolor w這s闚 jest 豉twy do zafarbowania? Wola豉bym unikn望 efektu zielonych w這s闚 Aha mo瞠 jeszcze powiem, 瞠 nie chcia豉bym farbowa w這s闚 farb (nie chce si bawi p鏦i co z odrostami) ale czy cokolwiek innego spe軟i swoje zadanie?
B璠 wdzi璚zna za wszelkie uwagi.
Mo瞠sz spokojnie k豉嗆 br您, na rudym 瘸dna ziele nie wyjdzie

Ziele to raczej efekt po這瞠nia ciemnej/popielatej farby na blond w這sy(szczeg鏊nie te rozja郾iane) wtedy dobrze jest przed po這瞠niem ciemniejszej farby najpierw pofarbowa w這sy na rudo/czerwono, aby ziele nie wszy豉.

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.