Br您owow這se farbowane :) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-17, 13:21   #4411
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Shania_ Poka wiadomo嗆
Zastanawia豉m si czy napisa tutaj na w徠ku br您owow這sych ale w豉郾ie tak chyba b璠zie najlepiej. Mam do Was pytanie, chcia豉bym 瞠by軼ie rozwia造 moje ewentualne w徠pliwo軼i.
Chodzi o to, 瞠 obecnie mam rude w這sy. Chcia豉bym to zmieni i p鎩嗆 w br您y. Mo瞠 kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenia (w豉sne b康 nie) ze zmian rudy -> br您. Bo szczerze m闚i帷 ja kompletnie nie wiem czego po tych moich rudo軼iach mam si spodziewa. Czy taki kolor w這s闚 jest 豉twy do zafarbowania? Wola豉bym unikn望 efektu zielonych w這s闚 Aha mo瞠 jeszcze powiem, 瞠 nie chcia豉bym farbowa w這s闚 farb (nie chce si bawi p鏦i co z odrostami) ale czy cokolwiek innego spe軟i swoje zadanie?
B璠 wdzi璚zna za wszelkie uwagi.
Br您y wyjd Ci ciep貫 na rudych, raczej popielatego, ch這dnego br您u nie spodziewaj si przynajmniej na pocz徠ku. Ale skoro dobrze Ci by這 w rudym to w ciep造m br您ie b璠zie jeszcze lepiej. Teraz tylko zastan闚 si czy chcesz co jasnego czy ciemnego. Mo瞠sz po這篡 kasztanowy br您ik lub orzechowy albo od razu czekoladowy.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-17, 14:25   #4412
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

S逝chajcie a je郵i na taki sprany czarny z refelksami br您owymi kolor pod 鈍iat這 jest to stanowczo br您 a gdzie nie gdzie bardzo jasny br您 na這瞠 jak捷 farbe jasny , kasztanowy br您 to wyjdzie ?

i dodam 瞠 posiadam do tego 2cm odrost
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-06-17, 18:13   #4413
Tygrysicaaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Ja m鎩 blond przyciemni豉m szamponem koloryzuj帷ym Palette Czekoladowy br您.Odcie wyszed do嗆 mocny.
Tygrysicaaaaaa jest offline  
Stary 2011-06-17, 18:36   #4414
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
S逝chajcie a je郵i na taki sprany czarny z refelksami br您owymi kolor pod 鈍iat這 jest to stanowczo br您 a gdzie nie gdzie bardzo jasny br您 na這瞠 jak捷 farbe jasny , kasztanowy br您 to wyjdzie ?

i dodam 瞠 posiadam do tego 2cm odrost
B璠ziesz mia豉 po鈍iat kasztanow, na odrostach bardzo mocn (zazwyczaj si spiera) ale czasami b璠ziesz widzie te czarne. Obejrzyj moje foty po Joannie orzechowy br您 Multi Cream: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post27577796 post 310. Nieco ni瞠j b璠ziesz mia豉 po kasztanie. Zanim po這篡豉m orzecha mia豉m praktycznie br您owo czarne bo tak mnie inna farba urz康zi豉.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-17, 19:41   #4415
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
B璠ziesz mia豉 po鈍iat kasztanow, na odrostach bardzo mocn (zazwyczaj si spiera) ale czasami b璠ziesz widzie te czarne. Obejrzyj moje foty po Joannie orzechowy br您 Multi Cream: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post27577796 post 310. Nieco ni瞠j b璠ziesz mia豉 po kasztanie. Zanim po這篡豉m orzecha mia豉m praktycznie br您owo czarne bo tak mnie inna farba urz康zi豉.
boje si ze mi gorzej przyciemni w這sy tam gdzie mam czarne
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-06-18, 01:08   #4416
Shania_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz spokojnie k豉嗆 br您, na rudym 瘸dna ziele nie wyjdzie

Ziele to raczej efekt po這瞠nia ciemnej/popielatej farby na blond w這sy(szczeg鏊nie te rozja郾iane) wtedy dobrze jest przed po這瞠niem ciemniejszej farby najpierw pofarbowa w這sy na rudo/czerwono, aby ziele nie wszy豉.
Cytat:
Br您y wyjd Ci ciep貫 na rudych, raczej popielatego, ch這dnego br您u nie spodziewaj si przynajmniej na pocz徠ku. Ale skoro dobrze Ci by這 w rudym to w ciep造m br您ie b璠zie jeszcze lepiej. Teraz tylko zastan闚 si czy chcesz co jasnego czy ciemnego. Mo瞠sz po這篡 kasztanowy br您ik lub orzechowy albo od razu czekoladowy.
Dzi瘯uj bardzo za odzew. W takim razie teraz moim problemem b璠zie wyb鏎 odcienia Na pewno nie chce si rzuca od razu na g喚bok wod wi璚 ciemne, zimne br您y na razie odpadaj. My郵a豉m o czym takim jak w za陰cznikach. Podpowiecie mo瞠 jak farb uzyskam podobne efekty?
Zreszt, te ciemniejsze odcienie br您u te mi si w podobaj. Jejku zg逝pie idzie. Nie ma to jak pierwsze w 篡ciu farbowanie

Ooo teraz doda豉m jeszcze zdj璚ie Evy Longorii- cudny ma ten kolor.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rthry6.jpg (57,6 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 36594_11.jpg (33,0 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-611535.jpg (23,5 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4895c_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_e8f4e76007a3e7077d28e468049ab3ab.jpg (30,9 KB, 62 za豉dowa)
Shania_ jest offline  
Stary 2011-06-18, 11:20   #4417
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
boje si ze mi gorzej przyciemni w這sy tam gdzie mam czarne
To nie farbuj ca這軼i. Odrosty z 20min i potem zmocz g這w i rozsmaruj farb na ca這嗆 i zostaw na ok 5 min. Wtedy kolor od鈍ie篡sz a nie przyciemnisz reszty w這s闚. Wiadomo, 瞠 zaraz po farbowaniu w這sy mog wygl康a na czarnawe ale to si wymyje. Uzyj Joanny Multi Cream kasztan b康 orzech. ζdna po鈍iata (no bo w這s闚 farba nie rozja郾i) ale czarne nie wysz造 mi nigdy. Ewentulanie jak chcesz bardziej zaszale to kup Palette Intensive color cream numer GK5:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...-lsniacy-braz/
Mojej mamie rozja郾i mocno ciemne w這sy, kt鏎e zamiast br您u by造 ju czarne. Wtedy ju musisz po ca這軼i k豉嗆 farb. Ale to tak opcjonalnie. Nie wiem jaki tobie odcie by wyszed ale wiem, 瞠 mama stosowa豉 ale jej si nie podoba這 bo stwierdzi豉, 瞠 woli jednak ciemniejsze

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj bardzo za odzew. W takim razie teraz moim problemem b璠zie wyb鏎 odcienia Na pewno nie chce si rzuca od razu na g喚bok wod wi璚 ciemne, zimne br您y na razie odpadaj. My郵a豉m o czym takim jak w za陰cznikach. Podpowiecie mo瞠 jak farb uzyskam podobne efekty?
Zreszt, te ciemniejsze odcienie br您u te mi si w podobaj. Jejku zg逝pie idzie. Nie ma to jak pierwsze w 篡ciu farbowanie

Ewa ma do嗆 ciemne je郵i ty chcesz ja郾iejsze. Tylko w s這鎍u tak fajnie z這to si mieni. Ja Ci polecam jakiego orzecha. Na razie mo瞠 spr鏏uj nawet szamponetk? Zobaczysz w jakim odcieniu dobrze si b璠ziesz czu豉.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-18, 18:58   #4418
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:

My郵, 瞠 to jaka mleczna czekolada mog豉by by. Mia豉m podobny odcie po mlecznej czekoladzie z Joanny Naturii, ale szybko si wyp逝ka.
Stary 2011-06-19, 13:19   #4419
Kachula82
Zakorzenienie

Dziewczyny zbli瘸 mi si farbowanko jako za tydzie, g鏎a dwa. Zamarzy豉m znowu o jakim orzechowym odcieniu i takie pytanko do was czy mo瞠cie poda (poza Joann) jakich farb u篡wa造軼ie i ten orzech wyszed a nie jaki czarny oczywi軼ie

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-20, 07:54   #4420
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny zbli瘸 mi si farbowanko jako za tydzie, g鏎a dwa. Zamarzy豉m znowu o jakim orzechowym odcieniu i takie pytanko do was czy mo瞠cie poda (poza Joann) jakich farb u篡wa造軼ie i ten orzech wyszed a nie jaki czarny oczywi軼ie
Ja mog odradzi Ci lond naturals orzech laskowy, bo ona wychodzi czarna jak noc.
Stary 2011-06-20, 11:31   #4421
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

A ja zaproponuj Tobie pi瘯ny odcie br您u: farba Lecher a kolor to ciemny blond cappuccino. Moim zdaniem wychodzi orzechowo-czekoladowo. A co najwa積iejsze, nie jest kolorem wpadaj帷ym w ciemny br您.
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-06-20, 12:24   #4422
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
A ja zaproponuj Tobie pi瘯ny odcie br您u: farba Lecher a kolor to ciemny blond cappuccino. Moim zdaniem wychodzi orzechowo-czekoladowo. A co najwa積iejsze, nie jest kolorem wpadaj帷ym w ciemny br您.
brzmi interesuj帷o, czy mo瞠sz zamie軼i fotki?
Stary 2011-06-20, 14:44   #4423
magribi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Witam Po romansie z czerwieniami wracam do br您u. Zastanawiam si jak tego powrotu dokona... Chcia豉bym kolor w typie Loreal Preference P15 jasny mahoniowy br您. Pami皻am, 瞠 kiedy taki zabieg uda mi si bez problemu. My郵icie, 瞠 mog po prostu na這篡 jasny br您 na czerwie? (obieca豉m sobie, 瞠 nie p鎩d na farb do fryzjera bo ostatnio strasznie nier闚no mi farb po這篡li ;P)
magribi jest offline  
Stary 2011-06-20, 18:09   #4424
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
W profesjonalne farby si nie bawi ale dzi瘯i za info. Poza tym za tak cen to chodzi豉bym do swojego fryzjera na farbowanie. Szukam po drogeryjnych.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Ja mog odradzi Ci lond naturals orzech laskowy, bo ona wychodzi czarna jak noc.
Londy te nie wezm bo br您 mojej mamie wyszed jak czarna smo豉 i nawet ani ciut si nie wyp逝ka! A robi豉 tylko siwe odrosty a nie reszt ju ciemnych w這s闚.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-20, 18:12   #4425
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:

Londy te nie wezm bo br您 mojej mamie wyszed jak czarna smo豉 i nawet ani ciut si nie wyp逝ka! A robi豉 tylko siwe odrosty a nie reszt ju ciemnych w這s闚.
Ano, ona w豉郾ie taka jest. Nie wiem, czy ta Londa przypadkiem nie nale篡 do Welli, bo pojemniczki wewn徠rz pude貫czka s identyczne jak w Wellatonie i konsystencja tak samo g瘰ta.
Stary 2011-06-20, 19:57   #4426
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

Cytat:
Dzi瘯i , popatrz na te pr鏏niki jak b璠 jutro w Naturze. W sumie to nie zale篡 mi na jasnym br您ie raczej na 鈔edni, lub ciemnym, ale nie za ciemnym i 瞠by nie smola. Chocia Joa鄂a chyba taka nie jest? Chcia豉bym zimniejszy kolorek, lub chocia neutralny odcie o ile to w og鏊e mo磧iwe w przypadku drogeryjnych farb. Podoba mi si ten orzechowy br您 ze zdj璚 Bahamadi w 4337 po軼ie, ale podobno w rzeczywisto軼i jest cieplejszy. W sumie dziwne, bo mi na zdj璚iach zawsze wszystko wychodzi rude, nawet jak mi si wydaje, 瞠 w rzeczywisto軼i nie jest

podzi瘯owa
Obecnie jestem na etapie spierania kolorku przeciw逝pie穎wym i powiem Wam, 瞠 kolor coraz bardziej mi si podoba
Bo niestety jak wcze郾iej farbne豉m si br您em to r騜nica troszk jest mi璠zy odrostem, a reszt w這s闚.
Jak uchwyc odpowiednie uj璚ie od razu zamieszczam.

Tymczasem wracam do uzupe軟ienia brak闚 bo troszk mnie nie by這
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-06-20, 20:20   #4427
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Kachula82

znalaz豉m zdj璚ie po Casting-u Mro幡y kasztan.
Mi na br您ie tak wysz這, ale jak schodzi widzia豉m rudy, ale ja go wsz璠zie widz ;p
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02687.jpg (199,0 KB, 122 za豉dowa)
Stary 2011-06-20, 21:14   #4428
Kachula82
Zakorzenienie

Ja chyba zostan przy orzechowym br您ie Joanny. Musz powiedzie, 瞠 Naturia dziki kasztan w ko鎍u co tam si wymywa. Gorzej na ko鎍ach (jak zawsze) ale przy odrostach ma ten fajny odcie co chcia豉m po mro幡ym kasztanie garniera czy te castinga.
Mimo, 瞠 chc uderza w jasne kolorki to jednak mocno my郵 o ciemnym odcieniu a ten orzech Joanny jest co pomi璠zy. Ju sama nie wiem. Ze wzgl璠u na sypi帷e si w這sy po Naturii boj si teraz ryzykowa z innymi markami. Po Multi Cream nic mi si nie dzia這. Je郵i po orzechu z Joanny Multi w這sy znowu zaczn si sypa to b璠zie oznacza這, 瞠 Joanna przesta豉 mi s逝篡. Ech... Poni瞠j m鎩 obecny odcie spieranej Naturii.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kasztan dziki.jpg (60,5 KB, 84 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-20, 21:20   #4429
Kachula82
Zakorzenienie

I prosz nie my郵e, 瞠 w這ski takie 郵iczne i zdrowe po Naturii. To akurat zas逝ga od篡wek i fryzjera. Wida po zdj璚iu ile musia豉m 軼i望, a mia豉m ju lekko za 這patki... Najlepsze jest to, 瞠 gdy w ko鎍u ten kasztan si wymywa wr鏂i mi b造sk we w這sach jaki mia豉m po Multi Cream.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-21, 08:00   #4430
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
brzmi interesuj帷o, czy mo瞠sz zamie軼i fotki?
A prosz bardzo W這ski po farbowaniu Lecher - ciemnu blond cappuccino
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1132.jpg (11,0 KB, 79 za豉dowa)
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-06-21, 08:10   #4431
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

[QUOTE=Kachula82;27635923]W profesjonalne farby si nie bawi ale dzi瘯i za info. Poza tym za tak cen to chodzi豉bym do swojego fryzjera na farbowanie. Szukam po drogeryjnych.

kachula82 - koszt zakupu tej farby wynosi 23 z這te - Ale pojemno嗆 samej farby wynosi 100 ml. A mieszank wykonuje si w stosunku z wod utlenion 1:2 (czyli np. 25 ml farby+ 50 ml wody utlenionej co daje nam 75 ml gotowej farby. W ten spos鏏 masz na 4 farbowania) . Wi璚 koszt zakupu dzielisz na 4 co wychodzi za 1 farbowanie 5,75 z....Czy to jest du穎.....

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
I prosz nie my郵e, 瞠 w這ski takie 郵iczne i zdrowe po Naturii. To akurat zas逝ga od篡wek i fryzjera. Wida po zdj璚iu ile musia豉m 軼i望, a mia豉m ju lekko za 這patki... Najlepsze jest to, 瞠 gdy w ko鎍u ten kasztan si wymywa wr鏂i mi b造sk we w這sach jaki mia豉m po Multi Cream.

A czy mo瞠sz mi zdradzi jakich od篡wek jest to zas逝ga ?
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-06-21, 08:48   #4432
Kachula82
Zakorzenienie

[QUOTE=Katrin242;27647353]
Cytat:
W profesjonalne farby si nie bawi ale dzi瘯i za info. Poza tym za tak cen to chodzi豉bym do swojego fryzjera na farbowanie. Szukam po drogeryjnych.

kachula82 - koszt zakupu tej farby wynosi 23 z這te - Ale pojemno嗆 samej farby wynosi 100 ml. A mieszank wykonuje si w stosunku z wod utlenion 1:2 (czyli np. 25 ml farby+ 50 ml wody utlenionej co daje nam 75 ml gotowej farby. W ten spos鏏 masz na 4 farbowania) . Wi璚 koszt zakupu dzielisz na 4 co wychodzi za 1 farbowanie 5,75 z....Czy to jest du穎.....

A czy mo瞠sz mi zdradzi jakich od篡wek jest to zas逝ga ?
Przy blondzie bawi豉m si profesjonaln i niezbyt dobrze mi to wysz這. A ja lubi zmienia kolorek a na 4 farbowania to rzeczywi軼ie du穎. Prosalon ma w tubie 120ml (to przy blondzie u篡wa豉m). Jako zostaj przy drogeryjnej.

Od篡wki to chyba nie uwierzysz ale jaka z Biedronki za 4,99z (masz fotk) i na razie Dove Hair Fall ale t Dove odstawi tak jak szampon bo wypadaj mi po tym w這sy ze zdwojon si陰. Chyba daruj sobie kosmetyki Dove.
Do tego czasem jedwab biosilk ale naprawd rzadko, mo瞠 raz na dwa tygodnie. Tak jako zapominam o nim. Kupi豉m w Rossmanie za 3,99z inaczej w og鏊e bym nie kupowa豉 bo 9,99 normalnie to przesada bo mi przy ma貫j ilo軼i nawet strasznie obci捫a w這sy. No ale wydajny jest. Par razy woda brzozowa posz豉 w ruch ale jak mi kiedy ten alkohol sp造n掖 do oka to przesta豉m u篡wa Og鏊nie teraz tylko albo ta z biedronki albo 瞠by zu篡 ta Dove.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (47,4 KB, 27 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-21, 08:51   #4433
Kachula82
Zakorzenienie

I zapomnia豉m doda ale ja nie susz w這s闚 suszark (a to na stan w這s闚 tez ma wp造w) i ostatnio po ca造m myciu i sp逝kaniu wszystkiego, tak tu przed wyj軼iem z wanny, polewam w這sy zimn wod aby 逝ski w這s闚 si pozamyka造. A tak gdzie kiedy ju dawno czyta豉m i w ko鎍u zacz窸am tak robi.

T od篡wk z Biedronki kupi豉m jak mi Naturia w這sy wysuszy豉. Musz powiedzie, 瞠 w這s闚 suchych ju nie mam. I nie wiem czy to zas逝ga tej od篡wki, czy ju w這sy od篡造 gdy farba zacz窸a si wyp逝kiwa, czy te zas逝ga obci璚ia w這s闚 przez fryzjerk...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-21 o 08:54
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-21, 08:57   #4434
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Katrin242

bardzo 豉dny kolor

Ja co kurcz boje si tych proporcji w farbach fryzjerskich, s康z, 瞠 dlatego 瞠 jeszcze nie pr鏏owa豉m
ale uwa瘸m, 瞠 jak mam spieprzy sobie co fryzjersk to ju lepiej i嗆 do fryzjera
Chyba, 瞠 fryzjerka by mi powiedzia豉 jakiej firmy jest farba itp to mo瞠 sama by si skusi豉 na zafarbowani
Stary 2011-06-21, 10:08   #4435
magribi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Bahamadia_25
K豉d豉 Casting bezpo鈔ednio na rudy?
Z masek polecam inebrye - http://hairs.pl/kromask-maska-kolory...wa-300-ml.html
Przez jaki czas od鈍ie瘸豉m czerwie tak, teraz planuj kupi czekoladow i troch br您u ju przed farb wyci庵n望.
magribi jest offline  
Stary 2011-06-21, 10:47   #4436
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

ju wiem, gdzie id po pracy na zakupy ....do Biedronki
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-06-21, 11:03   #4437
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
ju wiem, gdzie id po pracy na zakupy ....do Biedronki
Widzia豉m jeszcze jedn do farbowanych i nie wiem czy sobie jej nie kupi aby tak na zmian stosowa. I nie przesadzaj z ilo軼i bo wystarczy niewiele nanie嗆 na w這sy. Inaczej troch je obci捫y.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-06-22, 19:21   #4438
Bahamadia_25
Zakorzenienie

magribi

ja przed po這瞠niem Castinga nie mia豉m rudych w這s闚 ...

K豉d豉m na br您 z odrostem
Stary 2011-06-23, 16:52   #4439
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

a ja ostatnio w czwartek pofarbowa豉m w這sy szamponetk Mariona- Orzechowy br您... hm 3 mycia i juz nic nie mam na w這sach a po zmyciu szamponetki mia豉m bardzo bardzo ciemny br您... niestety nie mam fotek, bo nie mia豉m kiedy pykn望... ale ciemno strasznie mi wysz這- dobrze, 瞠 to zmywalne
ibyza jest offline  
Stary 2011-06-24, 15:12   #4440
Kachula82
Zakorzenienie

Ja w豉郾ie siedz z mokr g這w po farbowanku. Kupi豉m sobie dwie farbki Joanny Multi w dw鏂h odcieniach. Mianowicie orzechowym i kasztanowym. Zrobi豉m sobie tym drugim. Na pr鏏niku by taki fajny jasny, to znaczy ja郾iejszy od orzecha. Mo瞠cie por闚na na pude趾u. Narazie na odrostach widz odcie jakby z pude趾a a reszta musi wyschn望 jeszcze. B璠 mia豉 widoczn r騜nice mi璠zy ko鎍闚kami a odrostem ale chc popr鏏owa ja郾iejszych kolor闚. Jak b璠 mi si nie podoba to strzel sobie wtedy cynamonowy.
Aha, orzech pewnie zrobi w sierpniu a fotki po kasztanie wstawi jak w這ski mi wyschn.
I tak powiem Wam tylko bo mo瞠 komu si przyda. Patrzy豉m na pr鏏niki w這sk闚 Joanny i kasztan w szamponach Multi Soft jest o ton ciemniejszy od tego z farby, a ten z saszetki to nic innego jak dziki kasztan od Naturii jak dla mnie. Mo瞠 si przyda wiadomo嗆.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-24 o 15:16
Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.