Br您owow這se farbowane :) - Strona 151 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-01, 14:47   #4501
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Mnie najbardziej podoba si ostatnie zdj璚ie, zar闚no kolor, jak i grzywka. Ale na pierwszym te 豉dnie, wi璚 my郵, 瞠 je郵i wybierasz si do fryzjera i potrzebujesz zmiany, to mo瞠 w豉snie co po鈔edniego, tak jak pisa豉 kachul? Jeste bardzo 豉dna i 郵icznie Ci w br您ach, jedyne co bym doradza豉 to zrezygnowa z opalenizny tak intensywnej jak na 3 fotce, bo troszk Ci postarza i bu嶔a traci subtelno嗆. Ale og鏊nie cud, mi鏚 i orzeszki, czekam na efekty wizyty u golibrody
O tak, zbyt mocna opalenizna zawsze potrafi namiesza. Lepiej zastosowa samoopalacz, bronzer czy co. Wtedy dostosowujemy sobie intensywno嗆. Ja teraz nami皻nie u篡wam bronzera z Maybelline. Jest super bo mi opalenizna zawsze z buzi najszybciej schodzi, a nim sobie pomagam wygl康a zawsze na 鈍ie穎 opalon

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-01, 14:53   #4502
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

Cytat:
Mnie najbardziej podoba si ostatnie zdj璚ie, zar闚no kolor, jak i grzywka. Ale na pierwszym te 豉dnie, wi璚 my郵, 瞠 je郵i wybierasz si do fryzjera i potrzebujesz zmiany, to mo瞠 w豉snie co po鈔edniego, tak jak pisa豉 kachul? Jeste bardzo 豉dna i 郵icznie Ci w br您ach, jedyne co bym doradza豉 to zrezygnowa z opalenizny tak intensywnej jak na 3 fotce, bo troszk Ci postarza i bu嶔a traci subtelno嗆. Ale og鏊nie cud, mi鏚 i orzeszki, czekam na efekty wizyty u golibrody

GOLIBRODA , dobre

Co do opalenizny to kochana, zdj璚ie ma 4 lata jak nie wi璚ej (podda豉m si erze solarnianej , wiecie b喚dy m這do軼i ;p)

Chyba wybior jednak opcj z kolorem na ca這嗆, bo boj si zniszczenia w這s闚 przez rozja郾ianie.
Niech mi dobierze 豉dny kolor z ciep陰 po鈍iat co pod t palon (ostanie zdj璚ie) w tedy b璠 mia豉 pewno嗆, 瞠 kolor b璠zie mi si sp逝kiwa r闚nomiernie, a w tedy jak si ca這嗆 z odrostem zr闚na niech walnie co ja郾iejszego i ju
I powr鏂 w tedy do Palonej Kawy b康 orzechowego br您u

To b璠zie jednak bardziej bezpieczna opcja

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
O tak, zbyt mocna opalenizna zawsze potrafi namiesza. Lepiej zastosowa samoopalacz, bronzer czy co. Wtedy dostosowujemy sobie intensywno嗆. Ja teraz nami皻nie u篡wam bronzera z Maybelline. Jest super bo mi opalenizna zawsze z buzi najszybciej schodzi, a nim sobie pomagam wygl康a zawsze na 鈍ie穎 opalon

Kurcze Kachula ty zawsze z jak捷 nowo軼i wyskakujesz
Podaj linka do tego specyfiku, mo瞠 sama pou篡wam

Poza tym pragn zaznaczy, 瞠 od dawna nie by豉m na solarium, teraz tylko naturalne s這neczko i to te bez przesady bo jestem w ci捫y
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-07-01, 15:32   #4503
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Bahamadia
Tak te sobie pomy郵a豉m, 瞠 pewnie stare, na tym ostatnim wygl康asz bardzo 豉dnie i naturalnie
201709121022 jest offline  
Stary 2011-07-01, 16:33   #4504
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
GOLIBRODA , dobre

Co do opalenizny to kochana, zdj璚ie ma 4 lata jak nie wi璚ej (podda豉m si erze solarnianej , wiecie b喚dy m這do軼i ;p)

Chyba wybior jednak opcj z kolorem na ca這嗆, bo boj si zniszczenia w這s闚 przez rozja郾ianie.
Niech mi dobierze 豉dny kolor z ciep陰 po鈍iat co pod t palon (ostanie zdj璚ie) w tedy b璠 mia豉 pewno嗆, 瞠 kolor b璠zie mi si sp逝kiwa r闚nomiernie, a w tedy jak si ca這嗆 z odrostem zr闚na niech walnie co ja郾iejszego i ju
I powr鏂 w tedy do Palonej Kawy b康 orzechowego br您u

To b璠zie jednak bardziej bezpieczna opcja

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Kurcze Kachula ty zawsze z jak捷 nowo軼i wyskakujesz
Podaj linka do tego specyfiku, mo瞠 sama pou篡wam

Poza tym pragn zaznaczy, 瞠 od dawna nie by豉m na solarium, teraz tylko naturalne s這neczko i to te bez przesady bo jestem w ci捫y
Gratulacje! A wiadomo ju czy synek, czy c鏎cia?

Pochwal si wam, 瞠 jednak nie id do fryzjera we wtorek tylko jutro
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-07-01, 17:06   #4505
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Gratulacje! Pod陰czam si do pytania: ch這piec czy dziewczynka?
Stary 2011-07-01, 17:13   #4506
Bahamadia_25
Zakorzenienie

dzi瘯uj dziewczyny

Niby dziewczynka, ale lekarz powiedzia, 瞠by si nie nastawia na 100% ... ale podejrzewam, 瞠 c鏎cia

psyhe666
kamie z serca, nie b璠ziesz nas tak d逝go trzyma w niepewno軼i
Ja chcia豉m prze這篡 swoj wizyt na Wtorek ale niestety uda這 mi si na Czwartek to i tak tydzie wcze郾iej )

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Bahamadia
Tak te sobie pomy郵a豉m, 瞠 pewnie stare, na tym ostatnim wygl康asz bardzo 豉dnie i naturalnie

Fotka z Lutego br wi璚 najbardziej aktualne

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-07-01 o 17:12
Stary 2011-07-01, 17:52   #4507
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Bahamadia_25

gratuluj najwa積iejsze 瞠by zdrowe by這
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-07-01, 18:44   #4508
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
Bahamadia_25

gratuluj najwa積iejsze 瞠by zdrowe by這

Bardzo dzi瘯uj

No i kobitki wiem, 瞠 obiecywa豉m, 瞠 b璠 wstawia etapy spierania si Joanny Multi Cream 39 orzechowy br您 lecz niestety podk豉d by br您 i kolor nie bardzo da si uchwyci takim jakim jest na prawd

Robi co mog i gdzie mog robi zdj璚ia kom鏎k, no ale efekt mizerny.
疾bym nie by豉 go這s這wna dodaj zdj璚ie najbardziej zbli穎ne do tego co ma na g這wie.
Kolor zdecydowanie z odcieni ciep造ch, 4-5 tyg po farbowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0126.jpg (20,7 KB, 118 za豉dowa)
Stary 2011-07-02, 06:46   #4509
Kachula82
Zakorzenienie

Bahamadia_25 przede wszystkim GRATULACJE male雟twa! Ja mia豉m dwa razy powiedziane przy drugim, 瞠 dziewucha a przy porodzie po這積a krzyczy: Ma pani synka!!! Normalnie szok! Jak przez ca陰 ci捫 cz這wiek si nastawia na cipuch a tu kolejny siusiak w domu... A mam ju jednego synka. Tak瞠 z tatusiem to trzy siusiaki a ja biedna, jedna.

No a je郵i chodzi o specyfik to mo瞠sz kupi na allegro (w Polsce go jeszcze nie ma). Maybelline Dream Sunglow tu kupowa豉m najtaniej: http://allegro.pl/maybelline-sunglow...693657822.html
Najlepsze jest to 瞠 mo瞠sz to u篡wa na trzy sposoby. Pipetk sobie dozujesz np do kremu kt鏎ego u篡wasz na co dzie i masz delikatny efekt opalenizny. Mo瞠sz doda do swojego podk豉du lub od razu bez niczego nanie嗆 na sk鏎 i efekt widoczny natychmiast. Ja u篡wam bezpo鈔ednio b康 z kremem do twarzy.
Aha i franca jest wydajna. Ja nie potrzebuj chodzi mocno br您owa. Poza tym stosuj go tak瞠 na szyj i dekolt. Biust te 豉dnie podkre郵a

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-02 o 06:49
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-02, 10:24   #4510
cybercat11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

Tak jak obieca豉m Przesy豉m wam moje zdj璚ia.Dorad嬈ie co mam zrobi z tymi w這sami
http://img810.imageshack.us/img810/2563/dsc00124mf.jpg
cybercat11 jest offline  
Stary 2011-07-02, 14:01   #4511
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

pomalowa豉m Garnier 100%color Jasny z這ty br您...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jasny zloty br您.jpg (26,5 KB, 137 za豉dowa)
ibyza jest offline  
Stary 2011-07-02, 16:17   #4512
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
pomalowa豉m Garnier 100%color Jasny z這ty br您...
Bardzo, bardzo ciep這 raczej nie wyszed albo taka fota. Ale og鏊nie 豉dnie, 豉dnie No ale mia豉 jasn podstaw.
Mi si fajnie spiera kolor i mam taki fajny po造sk z這tego br您u Ale odrosty wida I to mnie dra積i. Nie wiem czy jednak nie p鎩d do fryzjera na jakie wyr闚nanie koloru. Ale wiem, 瞠 moja fryzjerka nie rozja郾i tylko powie aby odrosty te przyciemni. Zna histori moich w這s闚 i raczej rozja郾iania si nie podejmie.
My郵 ostro nad tym:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...-lsniacy-braz/
Ta farba rozja郾i豉 farbowane, prawie czarne w這sy mojej mamie. Hm...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-02, 16:38   #4513
psyhe666
Zakorzenienie

Dodaj swoje 安ie穎 po farbowaniu, jeszcze mam brudne czo這 aaa i podk豉d troch za jasny
so tr鎩ka maybe.

Edytowane przez psyhe666
Czas edycji: 2011-07-25 o 18:54
psyhe666 jest offline  
Stary 2011-07-02, 17:17   #4514
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Dodaj swoje 安ie穎 po farbowaniu, jeszcze mam brudne czo這 aaa i podk豉d troch za jasny
psyhe666... specjalnie szuka豉m Twojej wcze郾iejszej fotki, 瞠by por闚na efekt "przed" i "po" i jestem jeszcze w szoku, niesamowita metamorfoza! 郵icznie Ci w tym br您ie i nie ma wog鏊e por闚nania do wcze郾iejszej fotki - bardzo udana przemiana!
Stary 2011-07-02, 17:23   #4515
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Bardzo, bardzo ciep這 raczej nie wyszed albo taka fota. Ale og鏊nie 豉dnie, 豉dnie No ale mia豉 jasn podstaw.
Mi si fajnie spiera kolor i mam taki fajny po造sk z這tego br您u Ale odrosty wida I to mnie dra積i. Nie wiem czy jednak nie p鎩d do fryzjera na jakie wyr闚nanie koloru. Ale wiem, 瞠 moja fryzjerka nie rozja郾i tylko powie aby odrosty te przyciemni. Zna histori moich w這s闚 i raczej rozja郾iania si nie podejmie.
My郵 ostro nad tym:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...-lsniacy-braz/
Ta farba rozja郾i豉 farbowane, prawie czarne w這sy mojej mamie. Hm...
no nie wyszed za ciep這, fotka praktycznie odzwierciedla prawdziwy kolor... zobaczymy jak b璠zie si spiera...
Cytat:
rewelacja, o wiele lepiej w tym kolorku
ibyza jest offline  
Stary 2011-07-02, 17:29   #4516
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

a ja chce br您 ale z czerwona po鈍iata... tylko nie wiem jaki chociaz codziennie obracam sie w pracy przy roznych farbach to moje wlosy wpadaja zawsze w z這to...

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline  
Stary 2011-07-02, 17:49   #4517
psyhe666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
psyhe666... specjalnie szuka豉m Twojej wcze郾iejszej fotki, 瞠by por闚na efekt "przed" i "po" i jestem jeszcze w szoku, niesamowita metamorfoza! 郵icznie Ci w tym br您ie i nie ma wog鏊e por闚nania do wcze郾iejszej fotki - bardzo udana przemiana!
Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
no nie wyszed za ciep這, fotka praktycznie odzwierciedla prawdziwy kolor... zobaczymy jak b璠zie si spiera...

rewelacja, o wiele lepiej w tym kolorku
Dzi瘯uj bardzo kobietki Og鏊nie lepiej czuj si w ciemnych w這sach Nadaj takiego charakteru bo w blondzie wygl康a豉m tak... nijak Ciesz si, 瞠 Wam te si podobaj
A jak dbacie o w這sy 瞠by wam si tak od razu kolor nie wyp逝kiwa? Bo br您y maj to do siebie, 瞠 si szybko spieraj
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-07-02, 18:43   #4518
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

gratuluje odwa積a zmiana oczywi軼ie na korzy嗆
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-07-03, 15:57   #4519
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No teraz to wygl康asz super. W blondzie taka szara myszka
Jedna brunetki s gor帷e, nie?

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj bardzo kobietki Og鏊nie lepiej czuj si w ciemnych w這sach Nadaj takiego charakteru bo w blondzie wygl康a豉m tak... nijak Ciesz si, 瞠 Wam te si podobaj
A jak dbacie o w這sy 瞠by wam si tak od razu kolor nie wyp逝kiwa? Bo br您y maj to do siebie, 瞠 si szybko spieraj
Spieraj si ale z blondu. Potem to ci篹ko, raczej b璠ziesz ciemniejsza Ja tak lekko ponad p馧 roku mia豉m nami皻ne wymywanie si ale z ka盥ym farbowaniem ciemniejsze by造, a w ko鎍u waln窸am na g這w Palette Shampoo bo ten to si tak nie wymywa i ju nie mia豉m prze鈍it闚 blondu. Ale dodam, 瞠 wtedy tylko szamponami koloryzowa豉m a nie farbami. Farby teraz u篡wam. Wi璚 nie wiem jak z wymywaniem po farbach. A dbanie o kolor? pozostaje ci szampon do br您owych w這s闚 lub w og鏊e do farbowanych. Ale ja u篡wam do zniszczonych lub zwyk貫go zio這wego teraz. Lepiej w od篡wki zainwestowa.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Poka wiadomo嗆
a ja chce br您 ale z czerwona po鈍iata... tylko nie wiem jaki chociaz codziennie obracam sie w pracy przy roznych farbach to moje wlosy wpadaja zawsze w z這to...
Czerwona po鈍iata zawsze si sp逝kuje chocia mia豉m j nawet d逝go tak widoczn (do ok 3 tygodni) po dzikim kasztanie Joanny. Potem ju si sp逝ka豉. Mo瞠 po prostu miesza maho z br您em albo znale潭 br您 mahoniowy - s takie. JA te bym szuka豉 ciekawych kasztan闚, one maj tej czerwieni du穎. Joanna professional ma mahoniowe br您y: zwyk造 i jasny. I blondy czerwone s ciekawe. Poni瞠j masz fotki na palecie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg joanna.jpg (20,7 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg we.jpg (20,7 KB, 19 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-07-03 o 16:09
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-03, 16:05   #4520
cybercat11
Rozeznanie

Boj si 瞠 jak zdecyduj si na jaki br您 to wyjdzie mi za ciemny i b璠 wygl康ac przy mojej bladej cerze i jasnych oczach jak trup...Dlatego Zastanawiam si nad farb ciemny blond z Schwrkopfa Natural & Easy - satynowy ciemny blond co s康zicie o tej firmie nigdy nie stosowa豉m tych produkt闚 :
http://www.dpj.pl/Schwarzkopf_Natura...lond-1296.html
Mo磧iwe 瞠 wyjdzie jak jasny br您 ? No chyba 瞠 poleciccie mi jaki inny 豉dny nie za ciemno wychodz帷y kolorek
cybercat11 jest offline  
Stary 2011-07-03, 16:13   #4521
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka wiadomo嗆
Boj si 瞠 jak zdecyduj si na jaki br您 to wyjdzie mi za ciemny i b璠 wygl康ac przy mojej bladej cerze i jasnych oczach jak trup...Dlatego Zastanawiam si nad farb ciemny blond z Schwrkopfa Natural & Easy - satynowy ciemny blond co s康zicie o tej firmie nigdy nie stosowa豉m tych produkt闚 :
http://www.dpj.pl/Schwarzkopf_Natura...lond-1296.html
Mo磧iwe 瞠 wyjdzie jak jasny br您 ? No chyba 瞠 poleciccie mi jaki inny 豉dny nie za ciemno wychodz帷y kolorek
Nie chc Ci straszy ale Schwarzkopf to to samo co Palette a one uwielbiaj wychodzi ciemno. Jedyne farby kt鏎e nawet jak lekko ciemne wysz造 i od razu si spiera造 to Joanna. Zobacz na ich stronie odcienie. Maj podobno niez貫 odcienie jak s這dkie cappuccino z serii Naturia. To podobny kolorek. Mi dziki kasztan jak z pude趾a wyszed a farbowa豉m ju na ciemne w這sy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-03, 16:51   #4522
cybercat11
Rozeznanie

Dzi瘯i za ostrze瞠nie. Bo bym sobie narobi豉 krzywdy... L'oreal chyba te wychodzi ciemno ? Zale篡 mi na tym by w這sy mia造 豉dny po造sk a nie by造 takie matowe jak peruka.
cybercat11 jest offline  
Stary 2011-07-03, 18:20   #4523
psyhe666
Zakorzenienie

Cytat:
No teraz to wygl康asz super. W blondzie taka szara myszka
Jedna brunetki s gor帷e, nie?

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Spieraj si ale z blondu. Potem to ci篹ko, raczej b璠ziesz ciemniejsza Ja tak lekko ponad p馧 roku mia豉m nami皻ne wymywanie si ale z ka盥ym farbowaniem ciemniejsze by造, a w ko鎍u waln窸am na g這w Palette Shampoo bo ten to si tak nie wymywa i ju nie mia豉m prze鈍it闚 blondu. Ale dodam, 瞠 wtedy tylko szamponami koloryzowa豉m a nie farbami. Farby teraz u篡wam. Wi璚 nie wiem jak z wymywaniem po farbach. A dbanie o kolor? pozostaje ci szampon do br您owych w這s闚 lub w og鏊e do farbowanych. Ale ja u篡wam do zniszczonych lub zwyk貫go zio這wego teraz. Lepiej w od篡wki zainwestowa.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Czerwona po鈍iata zawsze si sp逝kuje chocia mia豉m j nawet d逝go tak widoczn (do ok 3 tygodni) po dzikim kasztanie Joanny. Potem ju si sp逝ka豉. Mo瞠 po prostu miesza maho z br您em albo znale潭 br您 mahoniowy - s takie. JA te bym szuka豉 ciekawych kasztan闚, one maj tej czerwieni du穎. Joanna professional ma mahoniowe br您y: zwyk造 i jasny. I blondy czerwone s ciekawe. Poni瞠j masz fotki na palecie
Dzi瘯uj Kiedy mia豉m czarne za zapi璚ie stanika i co mnie podkusilo 瞠by zej嗆 do blondu No nic, w這sy na pewno odrosn Zgadzam si co do stwierdzenia, 瞠 brunetki s gor帷e i dzikie
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-07-03, 19:22   #4524
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

kiedys zrobi豉m sobie takie 6,5 to mia豉m meeega czerwone.. pieknie to wyglada這... czerwony odrost a brazowa reszta do tego noga w gipsie i uziemienie w domu

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline  
Stary 2011-07-03, 20:13   #4525
cybercat11
Rozeznanie

ja si zastanawiam czy nie kupi sobie takich doczepianych tresek- jedn zimny br您 a drug ciep造 ( widzia豉m takie na allegro http://allegro.pl/clip-in-przedluz-s...687863729.html
Bo nie mog si zdecydowa czy zimny kolor do mnie pasuje czy ciep造 ?:/
cybercat11 jest offline  
Stary 2011-07-03, 20:22   #4526
psyhe666
Zakorzenienie

Cytat:
ja si zastanawiam czy nie kupi sobie takich doczepianych tresek- jedn zimny br您 a drug ciep造 ( widzia豉m takie na allegro http://allegro.pl/clip-in-przedluz-s...687863729.html
Na imprez ok, ale na codzie bym si nie zdecydowa豉 bo wida, 瞠 zupe軟ie inaczej si uk豉daj ni naturalki
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-07-03, 20:31   #4527
cybercat11
Rozeznanie

wiem ale w ten spos鏏 chc u豉twi sobie wyb鏎 koloru farby
cybercat11 jest offline  
Stary 2011-07-03, 22:13   #4528
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Mam czekoladowy br您 i jest to... czekoladowy br您. Niestety sztuczne wygl康aj sztucznie i normalnie od kiedy kupi豉m s w torebce i nie zak豉dam. Ale na sylwestra czy co s ok. U mnie ten br您 wygl康a co jak nr 3 z tej aukcji co poda豉. Jest to bardzo ciemny br您 z czekoladowym odcieniem. Jak jutro wr鏂 do domu mog fot zrobi i pokaza. I nie wydawaj na to 19z bo sztuczne mo積a o wiele taniej znale潭. I nie wierz jak pisz, 瞠 si nie b造szcz, bo g... prawda. B造szcz si na pot璕 i wida r騜nic przy w這sach.
A mo瞠 spr鏏uj tu: http://makeover.instyle.com/
Wstawiasz fotk i przymierzasz fryzury. Naprawd czasem to wygl康a jakby cz這wiek mia takie w這sy naprawd.

Czas edycji: 2011-07-03 o 22:16
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-04, 12:18   #4529
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Kachula82

Dzi瘯i za linka, faktycznie cena super ale niestety ju po aukcji
Napisze do faceta mo瞠 b璠 niebawem bo ju chcia豉m zamawia, jak pech to pech brrr
No i czy ten kolor 02 Bronze nie b璠zie za ciemny ?

Gratulacje tylu siusiaczk闚 w domu ;p
R闚nie nie nastawiam si na p貫 a tak no ale wiadomo c鏎cia to zawsze c鏎cia

Dziewczyny gratuluj metamorfozy !!!!!!
安ietne przemiany, tak 3ma

P騧niej wy郵 fotki jak uda mi si zrobi (bo widzia豉m w gazecie) kolory kt鏎e mi si spodoba造

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-07-04 o 12:23
Stary 2011-07-04, 16:43   #4530
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula82

Dzi瘯i za linka, faktycznie cena super ale niestety ju po aukcji
Napisze do faceta mo瞠 b璠 niebawem bo ju chcia豉m zamawia, jak pech to pech brrr
No i czy ten kolor 02 Bronze nie b璠zie za ciemny ?

Gratulacje tylu siusiaczk闚 w domu ;p
R闚nie nie nastawiam si na p貫 a tak no ale wiadomo c鏎cia to zawsze c鏎cia
Szukajcie a znajdziecie: http://allegro.pl/maybelline-sunglow...701102784.html
Non stop to maj.

A co do siusiak闚 to mi ju c鏎cia przesz豉. Jak pomy郵 co teraz babsztyle w gimnazjach wyprawiaj to mo瞠 lepiej 瞠 mam facet闚

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.