Br您owow這se farbowane :) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-12, 21:39   #4651
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
no ja tez bym chciala swoje naturalne miec ciemne
ale niestety natura obdarowala mnie dosc jasnym blondem w ktorym wygladam mdlo moim zdaniem dlatego farbuje na ciemno tylko odrosty sa dobijajace

dziekuje Ci bardzo jestes bardzo mila
ale nie wiem co w tej cerze Ci sie tak podoba ?
bo mi nic nie dosc ze blada to do tego te rozowe policzki heheh
ale jedyny plus to taki ze nie mam tradziku sporadycznie raz na ruski rok
a co do tej farbki to troszke sie boje Palette tyle zlego slyszalam jakos wole Garnier badz Joanne
moja Babcia robi wlasnie ta Palette - ciemna czekolada poczatkowo kolor czarny a jak sie wymywa to ma zlote refleksy i jest lekko czekoladowy

No to faktycznie uciekaj od Palette w sumie mamu鄂a r闚nie mnie przed ni przestrzega豉.

I Ty jeszcze narzekasz na cer m闚i帷 o sporadycznych krostkach

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny tutaj wysy豉m zdj璚ie kolorku w豉軼iwego Po wyp逝kaniu si tej czarnej po鈍iaty

安ietny wyszed Ci ten kolor
Ciekawe czy na m鎩 sprany by taki wyszed...
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-07-12, 21:47   #4652
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

ale w Rossmanie widzialam tez nowy odcien z Garniera .
Garnier Nutrisse- Ciemna czekolada moze sprobuje tak jak radzisz
a jak mi sie nie spodoba to bede szukala w Garnierze roznych ciemnych odcieni moze znajde wkoncu jakis sliczny

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
No to faktycznie uciekaj od Palette w sumie mamu鄂a r闚nie mnie przed ni przestrzega豉.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

a jak myslisz np jak bym same odrosty robila np Garnierem - ciemny braz a Garnier sie szybko wymywa >
a tak raz na 3 badz 4 miesiace jakims cieplym brazem np z Castinga to miala bym fajny efekt ciemnych wlosow a w sloncu ladny delikatny cieply polysk?
wiem wiem kombinuje hehe
ale ten casting dawala bym tylko na calosc nie na odrosty ;0
w Rossmanie widzialam nowy ladny odcien z castinga- mrozne kakao

Edytowane przez ivoncia16
Czas edycji: 2011-07-12 o 21:51
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-12, 21:55   #4653
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
a jak mi sie nie spodoba to bede szukala w Garnierze roznych ciemnych odcieni moze znajde wkoncu jakis sliczny

Nie znam tej farby wi璚 ci篹ko mi si wypowiada.
Ale tymi odcieniami kt鏎ymi farbujemy czyli br您y, czekolady itp nie zrobisz sobie du瞠j krzywdy nawet je郵i Ci si nie spodoba, bo uznasz, 瞠 to nie to, wr鏂isz do tej farby kt鏎 farbowa豉 do tej pory

Bo przekona kobiet do czego innego, kt鏎a sobie co uroi豉, wiem z w豉snego do鈍iadczenia, jest niewykonalne

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
hej dziewczyny uzywala moze ktoras z was tej farbki Garnier- g喚boki mahoniowy szatyn ,
podoba mi sie ten kolorek na opakowaniu ale jestem ciekawa jak naprawde wychodzi
mam nadzieje ze ktoras z was mi pomoze

A sama nawi您a豉 do tej farby, nie skusisz si?
Ja co kojarz, 瞠 raz ni zafarbowa豉m, jak mia豉m odrost po tej czekoladzie chyba z 3go zdj璚ia co ju zamieszcza豉m, i by豉m zadowolona, tyle, 瞠 kolor jednak mia豉m ja郾iejszy w tedy ni ty teraz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

tylko cholera jasna wszystkie te farby wychodz tak czy tak ciemno, wi璚 co by nie wybra豉, a masz ciemny podk豉d wyjd i tak ciemno, wi璚 uwa瘸m 瞠 ta czekolada by豉 by najbezpieczniejsza
Stary 2011-07-12, 21:59   #4654
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale tymi odcieniami kt鏎ymi farbujemy czyli br您y, czekolady itp nie zrobisz sobie du瞠j krzywdy nawet je郵i Ci si nie spodoba, bo uznasz, 瞠 to nie to, wr鏂isz do tej farby kt鏎 farbowa豉 do tej pory

Bo przekona kobiet do czego innego, kt鏎a sobie co uroi豉, wiem z w豉snego do鈍iadczenia, jest niewykonalne

wiesz co ja juz wszystkim farbowalam
poczatkowo wlasnie Palette ktora wysuszyla mi wlosy
pozniej Syoss , Joanna i teraz Garnier
jakos Garnier mi pasuje bo najmniej wlosow mi leci podczas mycia glowy po farbowaniu i wlosy sa takie gladziusie i mile
szkoda ze sie wymywa
uzywala bym szamponow koloryzujacych ale z moimi wlosami nie da rady slabo mi farba lapie a co dopiero szampon dlatego szampon jedynie na calosc dla odswiezenia koloru aby mocno nie niszczyc

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

A sama nawi您a豉 do tej farby, nie skusisz si?
Ja co kojarz, 瞠 raz ni zafarbowa豉m, jak mia豉m odrost po tej czekoladzie chyba z 3go zdj璚ia co ju zamieszcza豉m, i by豉m zadowolona, tyle, 瞠 kolor jednak mia豉m ja郾iejszy w tedy ni ty teraz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

tylko cholera jasna wszystkie te farby wychodz tak czy tak ciemno, wi璚 co by nie wybra豉, a masz ciemny podk豉d wyjd i tak ciemno, wi璚 uwa瘸m 瞠 ta czekolada by豉 by najbezpieczniejsza

a wiesz ze uzylam pare dni temu tego szatyna mahoniowego wyszlo dosc ladnie ale troszke rudawo a znajac szybkie wymywanie sie tej farby po okolo dwuch tyg bede miala marchewkowe wlosy
takze chyba nie pozostaje mi nic innego jak uzywac ciemnych odcieni . ciemna czekolada badz ciemny braz
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-12, 22:04   #4655
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

a jak myslisz np jak bym same odrosty robila np Garnierem - ciemny braz a Garnier sie szybko wymywa >
a tak raz na 3 badz 4 miesiace jakims cieplym brazem np z Castinga to miala bym fajny efekt ciemnych wlosow a w sloncu ladny delikatny cieply polysk?
wiem wiem kombinuje hehe
ale ten casting dawala bym tylko na calosc nie na odrosty ;0
w Rossmanie widzialam nowy ladny odcien z castinga- mrozne kakao

cholera tyle tych odcieni wychodzi, 瞠 tego nie ogarniam
Kombinujesz, ale doskonale to rozumiem, bo sama tak mam
Ja na Twoim miejscu jak farb by nie wybra豉, to najpierw bym zrobi豉 odrost 25-30min, reszta tylko na 5min 瞠by nie przyciemni, a da 豉dny kolor ca這軼i.

Co by powiedzia豉, na Joann Multi Cream 39 Orzechowy br您 ?
Ja przed fryzjerem si ni farbne豉m.
N pocz徠ku by szok bo odrost by sporo ja郾iejszy od reszty, ale jak si spiera 豉dnie to wygl康a這 i nie by to ciemny a tak kolor, taki z豉many

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

ciemny br您 nieeeee
wychodzi jak czarny, a jak Ci si wgryzie we w這sy to masakra, p騧niej graniczy z cudem 瞠by si dziadostwa pozby.
No chyba, 瞠 tylko odrost. To by nie by這 a takiej tragedii.
Stary 2011-07-12, 22:05   #4656
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
cholera tyle tych odcieni wychodzi, 瞠 tego nie ogarniam
Kombinujesz, ale doskonale to rozumiem, bo sama tak mam
Ja na Twoim miejscu jak farb by nie wybra豉, to najpierw bym zrobi豉 odrost 25-30min, reszta tylko na 5min 瞠by nie przyciemni, a da 豉dny kolor ca這軼i.

Co by powiedzia豉, na Joann Multi Cream 39 Orzechowy br您 ?
Ja przed fryzjerem si ni farbne豉m.
N pocz徠ku by szok bo odrost by sporo ja郾iejszy od reszty, ale jak si spiera 豉dnie to wygl康a這 i nie by to ciemny a tak kolor, taki z豉many

wlasnie dzis jak szparalam po necie to wpadl mi w oko wlasnie ten orzech podoba mi sie ! i na blogu jednej dziewczyny widzialam jej piekne wloski pisala ze robi wlasnie tym odcieniem ale boje sie ze mi nie chwyci odrostow z Joanny robilam czekoladowym brazem ciemno chwytalo ale na sloncu mialam rudy blask ktorego nie lubie
takze niew iem jak by mi ten orzech wyszedl , a masz moze zdj po nim ?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-12, 22:05   #4657
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 293

A ja sobie wymy郵i豉m taki opalizuj帷y br您 mo瞠 by z fioletow po鈍iat,albo taki mleczny opalizuj帷y br您 i szukam i ca造 czas szukam i nic i ju te mia豉m mn鏀two br您闚 na g這wie i pr鏏owa豉m tysi帷a farb i nigdy nie wychodzi mi to czego szukam i jestem w軼iek豉
sweet sunday jest offline  
Stary 2011-07-12, 22:10   #4658
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
A ja sobie wymy郵i豉m taki opalizuj帷y br您 mo瞠 by z fioletow po鈍iat,albo taki mleczny opalizuj帷y br您 i szukam i ca造 czas szukam i nic i ju te mia豉m mn鏀two br您闚 na g這wie i pr鏏owa豉m tysi帷a farb i nigdy nie wychodzi mi to czego szukam i jestem w軼iek豉
to widze ze nie jestem sama
czytalam ze mrozna czekolada Castinga wychodzi z fioletowa poswiata ale nie wiem ile w tym prawdy

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

dobra dziewczynki uciekam leniuchowac
jutro chetnie sie do Was odezwe
wkoncu moge z kims porozmawiac o wlosach bo moj chlopak to juz mnie sluchac nie moze hehe

milych snow do jutra
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-12, 22:11   #4659
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie dzis jak szparalam po necie to wpadl mi w oko wlasnie ten orzech podoba mi sie ! i na blogu jednej dziewczyny widzialam jej piekne wloski pisala ze robi wlasnie tym odcieniem ale boje sie ze mi nie chwyci odrostow z Joanny robilam czekoladowym brazem ciemno chwytalo ale na sloncu mialam rudy blask ktorego nie lubie
takze niew iem jak by mi ten orzech wyszedl , a masz moze zdj po nim ?

Wstawia豉m, tyle, 瞠 fotka z kom鏎ki i nie by這 efektu. Na 篡wo by這 du穎 ja郾iej.

Ja bym na Twoim miejscu spr鏏owa豉.

Po farbowaniu my豉m ca造 czas 貫b przeciw逝pie穎wym, i kolor si zr闚na, jak by Ci nadal przeszkadza, kontrast mi璠zy odrostem, a reszt w這s闚, po 2 tyg powt鏎z farbowanie tylko na odro軼ie, aby farba si wgryz豉 i wsio

Jak Ci si nie spodoba wr鏂isz do starego koloru

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-07-12 o 22:16
Stary 2011-07-12, 22:11   #4660
sweet sunday
Zakorzenienie

Cytat:
to widze ze nie jestem sama
czytalam ze mrozna czekolada Castinga wychodzi z fioletowa poswiata ale nie wiem ile w tym prawdy
wiesz,co mi si kojarzy,瞠 ja farbowa豉m t mro幡 czekolad,ale nie pami皻am mia豉m ju tyle farb na g這wie,ze naprawd nie pami皻am jaki da豉 efekt,ale skoro nie pami皻am to chyba kolor nie zrobi na mnie wra瞠nia
Stary 2011-07-12, 22:15   #4661
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:

Ja uzyska豉m taki kolor, ale tak jak pisa豉m u fryzjera
Jak si dowiem na jakich farbach pracuje to dam Ci zna

Co do kombinacji z w這sami, to mnie ca豉 rodzina nie mo瞠 ju s逝cha, nawet moja mama, a uwa瘸豉m j za najbardziej cierpliw, ale ka盥y ma swoje granice jak wida

R闚nie k豉d si do wyrka bo brzuszek musi odpocz望.

Kolorowych sn闚 篡cz dziewczynki, do jutra
Stary 2011-07-12, 22:17   #4662
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
teraz mam takie ciemne wloski ,prawie czarne , myslicie ze jakis cieply brazik by mi pasowal ?
wiem ze dlugo by trwalo zejscie przez odrosty do jasniejszego kolorku ale to nic poswiecila bym sie , poradzcie cos
ζa, 郵iczna jeste i jakie masz oczy zazdroszcz urody

Cytat:
豉dny kolor Ci wyszedl
Dzi瘯uj
Stary 2011-07-13, 11:12   #4663
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
wiesz co ja juz wszystkim farbowalam
poczatkowo wlasnie Palette ktora wysuszyla mi wlosy
pozniej Syoss , Joanna i teraz Garnier
jakos Garnier mi pasuje bo najmniej wlosow mi leci podczas mycia glowy po farbowaniu i wlosy sa takie gladziusie i mile
szkoda ze sie wymywa
uzywala bym szamponow koloryzujacych ale z moimi wlosami nie da rady slabo mi farba lapie a co dopiero szampon dlatego szampon jedynie na calosc dla odswiezenia koloru aby mocno nie niszczyc

a wiesz ze uzylam pare dni temu tego szatyna mahoniowego wyszlo dosc ladnie ale troszke rudawo a znajac szybkie wymywanie sie tej farby po okolo dwuch tyg bede miala marchewkowe wlosy
takze chyba nie pozostaje mi nic innego jak uzywac ciemnych odcieni . ciemna czekolada badz ciemny braz
ja mam teraz Garnier na w這sach i tak 鈔ednio mi si wymywa... chcia豉bym 瞠by si szybciej wymywa, ale to nic- w這ski d逝瞠j odpoczn od farbek o ile wytrzymam bo w szafeczce czeka Joanna Orzechowy br您 i Naturalny blond zamierzam je zmiesza jak ju to kilka razy pisa豉m w tym w徠ku.

Cytat:

Co do kombinacji z w這sami, to mnie ca豉 rodzina nie mo瞠 ju s逝cha, nawet moja mama, a uwa瘸豉m j za najbardziej cierpliw, ale ka盥y ma swoje granice jak wida
ojjj.... hahhaha to podobnie jak u mnie ca豉 rodzina 豉pie si za g這wy jak tylko zaczynam temat w這s闚...
ibyza jest offline  
Stary 2011-07-13, 13:35   #4664
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
ζa, 郵iczna jeste i jakie masz oczy zazdroszcz urody

Dzi瘯uj

bardzo dziekuje
milo to slyszec ***

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja mam teraz Garnier na w這sach i tak 鈔ednio mi si wymywa... chcia豉bym 瞠by si szybciej wymywa, ale to nic- w這ski d逝瞠j odpoczn od farbek o ile wytrzymam bo w szafeczce czeka Joanna Orzechowy br您 i Naturalny blond zamierzam je zmiesza jak ju to kilka razy pisa豉m w tym w徠ku.

ojjj.... hahhaha to podobnie jak u mnie ca豉 rodzina 豉pie si za g這wy jak tylko zaczynam temat w這s闚...

hehehehe to widze ze mamy podobnie
moja mama powiedziala ze wysle mnie na jakies leczenie bo ciagle bym o wlosach gadala
ale naprawde mam manie i nie moge sie tego wyzbyc jak wchodze do sklepu to pierwsze co to lece tam gdzie sa odzywki i farby
ale ta mania wystapila dopiero wtedy kiedy z blondu przeszlam na ciemne
nie wiem czemu tak !
w domu mam mnustwo odzywek i nawet 4 farby heheh
( Casting- mrozny kasztan
Garnier- mrozny kasztan
Garnier- ciemna czekolada
Garnier - g喚boki mahoniowy szatyn )
ale stwierdzilam ze nie uzyje tego szatyna i mroznego kasztana z Garniera i teraz biedna nie wiem co zrobic z tymi farbkami

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Wstawia豉m, tyle, 瞠 fotka z kom鏎ki i nie by這 efektu. Na 篡wo by這 du穎 ja郾iej.

Ja bym na Twoim miejscu spr鏏owa豉.

Po farbowaniu my豉m ca造 czas 貫b przeciw逝pie穎wym, i kolor si zr闚na, jak by Ci nadal przeszkadza, kontrast mi璠zy odrostem, a reszt w這s闚, po 2 tyg powt鏎z farbowanie tylko na odro軼ie, aby farba si wgryz豉 i wsio

Jak Ci si nie spodoba wr鏂isz do starego koloru

najpierw to sobie uzyje za 3 tygodnie tej czekoladki ktora mam w domu z Garniera zeby stracic
a potem bede myslala o innej
ale dzieku za rady , jak wroce z wakacji to sie rozgladne za jakims ladnym odcieniem.
a ten Orzech Joanny jaka dal poswiate w sloncu?
na jaki kolorek sie mienil?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
wiesz,co mi si kojarzy,瞠 ja farbowa豉m t mro幡 czekolad,ale nie pami皻am mia豉m ju tyle farb na g這wie,ze naprawd nie pami皻am jaki da豉 efekt,ale skoro nie pami皻am to chyba kolor nie zrobi na mnie wra瞠nia

oooo skoro tyle farbek uzywalas to moze mi cos poradzisz
szukam takiego dosc ciemnego brazu ktory na sloneczku jakos ciekawie by sie mienil np na taka gleboka czekoladke ewentualnie moglby miec jakies takie delitatne przeblyski czerwieni

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

wiecie co tak sobie pomyslalam ze chyba wroce do tej Joanny multi creme co kiedys robilam
do tego czekoladowego brazu jest minimalnie rudawy ale to nic
nie dosc ze jest tania to tez ladnie sie wloski blyszcza,
a po co przeplacac !
skoro to tylko na odrosty a na calosc i tak bede dawala jakies szampony to zniweluja ta rudosc

a moze ktoras z was wie jak wyglada kolor po Joannie multi creame - cynamonowy braz ?
tak sie zastanawiam
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-13, 15:33   #4665
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny tutaj wysy豉m zdj璚ie kolorku w豉軼iwego Po wyp逝kaniu si tej czarnej po鈍iaty

Psyhe 666 -A jaka to farba i jaki kolor?
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-07-13, 15:45   #4666
ivoncia16
Wtajemniczenie

jest napisane na poprzedniej stronie
ze fryzjerskim Lorealem .
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-13, 16:14   #4667
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Pewnie nie pierwsze pytanie tego Typu- ale bardzo prosz o pomoc- co to za kolor - co to za farba, kt鏎ej u篡wa Herbusiowa?

Z g鏎y dzi瘯uj za ew. pomoc.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg br您Herbu.jpg (50,1 KB, 41 za豉dowa)
Katrin242 jest offline  
Stary 2011-07-13, 18:13   #4668
cybercat11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

Hej
Ja znowu o tych treskach bo nie mog ju wybra koloru farby dla siebie. A ta stronka hollywoodhair fajna ale niestety nie wida w kt鏎ym kolorze rzeczywi軼ie mi do twarzy czy w ciep造m czy zimnym brazie a moze jednaj wrocic do blondu.
Dlatego chcia豉m zapyta czy te treski z allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=1703614616
wygladaj w miare naturalnie by mi pom鏂 w doborze koloru?????
B璠 bardzo wdzi璚zna za pomoc
cybercat11 jest offline  
Stary 2011-07-13, 19:18   #4669
ivoncia16
Wtajemniczenie

moim zdaniem wygladaja naturalnie
czekoladowy braz mi sie podoba
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-14, 09:15   #4670
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
moim zdaniem wygladaja naturalnie
czekoladowy braz mi sie podoba

mi te
ale nie s康z, aby uzyska豉 taki kolor domowym farbowaniem.

ivoncia16

kto ju kiedy dodawa fotki z Cynamonowego, wychodzi 豉dny ciemny br您 z po鈍iat, ale sama nie mia豉m do鈍iadczenia z tym odcieniem, musisz poszuka na forum.
Mog tylko doda, 瞠 fryzjerka kt鏎a mi poleci豉 Palon kaw m闚i豉, 瞠 je郵i nie b璠zie w sklepie w豉郾ie tego odcienia (Palona Kawa) to mog spokojnie bra w豉郾ie ten Cynamonowy Br您 bo wychodz tak samo ...
Chyba by nie wkopywa豉 swojej klientki na min ...

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

LINK DO FORUM

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...amonowy+br%B1z

i znowu zachorowa豉m na ten kolor, uwa瘸m, 瞠 m鎩 jest za ciemny ;/
wi璚 jak mi si nie b璠zie sp逝kiwa do koloru o kt鏎y mi chodzi這, znowu przejd na Joann
Stary 2011-07-14, 10:01   #4671
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
mi te
ale nie s康z, aby uzyska豉 taki kolor domowym farbowaniem.

ivoncia16

kto ju kiedy dodawa fotki z Cynamonowego, wychodzi 豉dny ciemny br您 z po鈍iat, ale sama nie mia豉m do鈍iadczenia z tym odcieniem, musisz poszuka na forum.
Mog tylko doda, 瞠 fryzjerka kt鏎a mi poleci豉 Palon kaw m闚i豉, 瞠 je郵i nie b璠zie w sklepie w豉郾ie tego odcienia (Palona Kawa) to mog spokojnie bra w豉郾ie ten Cynamonowy Br您 bo wychodz tak samo ...
Chyba by nie wkopywa豉 swojej klientki na min ...

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

LINK DO FORUM

wi璚 jak mi si nie b璠zie sp逝kiwa do koloru o kt鏎y mi chodzi這, znowu przejd na Joann

豉dny ten cynamon ale mi sie jednak bardziej czekoladowy podoba
na poczatku bede robila tym czekoladowym a jak mi sie znudzi i wloski bede miala troszke jasniejsze to sprobuje tego orzeszka bo na opakowaniu jest bomba
a nie chce miec takiego ogromnego kontrastu dlatego teraz nie uzyje tego orzecha.
to powiedz mi prosze jaka mialas poswiate w sloncu po tym orzechowym brazie?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-14, 11:29   #4672
sweet sunday
Zakorzenienie

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

oooo skoro tyle farbek uzywalas to moze mi cos poradzisz
szukam takiego dosc ciemnego brazu ktory na sloneczku jakos ciekawie by sie mienil np na taka gleboka czekoladke ewentualnie moglby miec jakies takie delitatne przeblyski czerwieni

Palette Color&Gloss Gor帷a czekolada,w豉軼iwie to szmpon,ale mia豉m po nim taki efekt jak opisujesz,no i moje w這sy by造 w naprawd dobrej kondycji po tym szamponie. A ja nadal szukam czego z fioletem i chyba p鎩d dzisiaj kupi szamponetk Joanny w kolorze Soczysta ober篡na
Stary 2011-07-14, 11:46   #4673
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
[/COLOR]LINK DO FORUM

ζaa, jaki 郵iczny kolor
B璠 musia豉 spr鏏owa kiedy t joann bo jest pi瘯ny, ale na razie zostaje przy mojej farbie.
Stary 2011-07-14, 12:02   #4674
sweet sunday
Zakorzenienie

A czy u篡wa造軼ie Loreal Recital Preference M1 Caracas albo M2 Antigua? wydaje mi si,瞠 one moga wyj嗆 z fioletow po鈍iat
Stary 2011-07-14, 13:13   #4675
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
A czy u篡wa造軼ie Loreal Recital Preference M1 Caracas albo M2 Antigua? wydaje mi si,瞠 one moga wyj嗆 z fioletow po鈍iat

ja robilam Caracas kiedys kladlam na sprana szamponetke z Joanny Kawowy braz ....

ooooooo w豉snie ta szamponetka mi wyszla wlasnie z fioletowym polyskiem

i ten Caracas byl takim dosc ciemnym brazem z polyskiem czekoladowo
zaraz poszukam foty jak znajde to wkleje
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-14, 13:15   #4676
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:

a moze ktoras z was wie jak wyglada kolor po Joannie multi creame - cynamonowy braz ?
tak sie zastanawiam
Mi cynamonowy br您 wychodzi na pocz徠ku b.ciemno + z czerwonawym akcentem.
Ale mimo wszystko 豉dnie si wymywa do takiego br您u. Ale w這sy po jakim czasie matowe 瞠 huhu
Kiedy nawet w jakim w徠ku wkleja豉m zdj璚ie, ale to chyba by這 przed t awari wiza簑

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:22
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-07-14, 13:26   #4677
ivoncia16
Wtajemniczenie

mam , to jest Caracas na moich wlosach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SNV31872.jpg (81,2 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SNV31925.jpg (20,9 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SNV31970.jpg (117,1 KB, 54 za豉dowa)
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-14, 13:30   #4678
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Mi cynamonowy br您 wychodzi na pocz徠ku b.ciemno + z czerwonawym akcentem.
Ale mimo wszystko 豉dnie si wymywa do takiego br您u. Ale w這sy po jakim czasie matowe 瞠 huhu
Kiedy nawet w jakim w徠ku wkleja豉m zdj璚ie, ale to chyba by這 przed t awari wiza簑

ooo a masz moze na komputerze gdzies zdj ?

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

jeszcze Palona kawa miala u mnie taki delikatny fioletowy blysk
zaraz poszperam czy gdzies nie mam zdj w tym kolorku
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-07-14, 13:31   #4679
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Cytat:

Dzi瘯uj
Cytat:
ooo a masz moze na komputerze gdzies zdj ?
Bardzo 豉dny masz kolor Ale rzeczywi軼ie w ciut ja郾iejszym mia豉by bardziej promienn twarz

Dziewczyny, fryzjerka m闚i豉, 瞠 tym razem szybko mi si ten br您 wyp逝cze, ale nie my郵a豉m, 瞠 a w tak zawrotnym czasie
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-07-14, 13:41   #4680
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Niestety nie mam...
Znaczy si- mam tylko ju takie zdj璚ie gdzie ten kolor jest sprany.
Tak mi si wydaje przynajmniej, 瞠 to ten

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
豉dny ten cynamon ale mi sie jednak bardziej czekoladowy podoba
na poczatku bede robila tym czekoladowym a jak mi sie znudzi i wloski bede miala troszke jasniejsze to sprobuje tego orzeszka bo na opakowaniu jest bomba
a nie chce miec takiego ogromnego kontrastu dlatego teraz nie uzyje tego orzecha.
to powiedz mi prosze jaka mialas poswiate w sloncu po tym orzechowym brazie?
To ja powiem- moja mama mia豉 rud po鈍iat
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5143.jpg (77,3 KB, 50 za豉dowa)

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:44
DontSaySorry jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.