Br您owow這se farbowane :) - Strona 161 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-21, 20:46   #4801
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Spotka豉m si na innym w徠ku z wypowiedzi 瞠 czarne wyblak貫 wlosy za pomoc farby uda這 si komu doj嗆 do br您u. Ja w najbli窺zym czasie planuje odrost zrobi farb z這ty br您 a reszt w這s闚 szamponetk 瞠by ich tak nie katowa farbami a jak wiadomo szamponetka 豉godniejsza
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2011-07-21, 21:07   #4802
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Melina Poka wiadomo嗆
Kachula, ja niczego takiego nie sugeruj, mam nadziej, 瞠 nie odebra豉 幢e mojej wypowiedzi. Napisa豉 przedtem, 瞠 "jest podane", 瞠 rozja郾i ciemny br您 dlatego spyta豉m gdzie/jak to podaj, bo nie spotka豉m si jeszcze z farba, kt鏎a potrafi rozja郾i farbowany br您 innym br您em, a 瞠 郵edz nowo軼i i mnie to interesuje, to zapyta豉m. Musia造鄉y si 幢e zrozumie
Oczywi軼ie nie wiadomo jak si kolor, kt鏎y zamie軼i豉m powy瞠j, b璠zie wyp逝kiwa, niemniej jednak dla mnie efekt jest mocno na bakier z kolorem, jakiego mog豉by oczekiwa osoba wybieraj帷a ten odcie, dlatego go pokaza豉m. Zreszt, sadz帷 po po鈍iacie, moim zdaniem b璠zie si wyp逝kiwa, jak wi瘯szo嗆 takich ciemnych br您闚, do czego z kasztanow/rudaw, ciep陰 w ka盥ym razie po鈍iat...
Nic 幢e nie odebra豉m, chyba 畝rtuj!
Wiem po prostu jak wiele dziewczyn skar篡 si, 瞠 nie wyszed kolor jak na pude趾u i jaka ta farba jest do d.. a nawet nie zwracaj uwagi na ulotki lub to co pisze producent (zwykle jak nie zawsze o w這sach naturalnych). Sprawdza豉m tak瞠 na ich stronie przez dob鏎 kolor闚 i niby podano, 瞠 inny odcie by rozja郾i moje farbowane, wi璚 czemu nie spr鏏owa tej kawy pomy郵a豉m.
A mo瞠 spr鏏owa po這篡 na g這w jaki popielaty ciemny blond? Mo瞠 co si uda? Jutro jad d drogerii i mam uzbierane (w tajemnicy przed m篹em) na wydanie tyle co na syossa w rossmannie czyli ok24z. Mog kupi du穎 farb w tej cenie. i mam dylemat. W sierpniu szykuje mi si dobra okazja na zdj璚ia w 豉dnym a nie rudym kolorze i wol wcze郾iej spr鏏owa aby potem mie czas si ratowa. Londa i chyba wellaton odpada bo ciemno wychodz. Po Palette zawsze lubi豉m stan w這s闚 ale franca tez ciemno 豉pie. Garnier nie ufam po w豉snym do鈍iadczeniu, Joanna nie oferuje dobrej gamy kolorystycznej i zostaje mi... Loreal albo co innego co akurat b璠zie w sklepie...

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Chyba pro軼iej by這by i嗆 do fryzjerki ale ta zamiast blondu rud mnie zrobi豉 i tez mam opory wydawa na to kas, kt鏎ej zreszt teraz nie mam.
Najgorsze jest to, ju dwa dni trzymam przet逝szczone w這sy aby si farbn望 i mam kurka dylemat!!! Ju g這wa sw璠zi a ja jeszcze nie wybra豉m nic.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-21, 21:14   #4803
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Nic 幢e nie odebra豉m, chyba 畝rtuj!
Wiem po prostu jak wiele dziewczyn skar篡 si, 瞠 nie wyszed kolor jak na pude趾u i jaka ta farba jest do d.. a nawet nie zwracaj uwagi na ulotki lub to co pisze producent (zwykle jak nie zawsze o w這sach naturalnych). Sprawdza豉m tak瞠 na ich stronie przez dob鏎 kolor闚 i niby podano, 瞠 inny odcie by rozja郾i moje farbowane, wi璚 czemu nie spr鏏owa tej kawy pomy郵a豉m.
A mo瞠 spr鏏owa po這篡 na g這w jaki popielaty ciemny blond? Mo瞠 co si uda? Jutro jad d drogerii i mam uzbierane (w tajemnicy przed m篹em) na wydanie tyle co na syossa w rossmannie czyli ok24z. Mog kupi du穎 farb w tej cenie. i mam dylemat. W sierpniu szykuje mi si dobra okazja na zdj璚ia w 豉dnym a nie rudym kolorze i wol wcze郾iej spr鏏owa aby potem mie czas si ratowa. Londa i chyba wellaton odpada bo ciemno wychodz. Po Palette zawsze lubi豉m stan w這s闚 ale franca tez ciemno 豉pie. Garnier nie ufam po w豉snym do鈍iadczeniu, Joanna nie oferuje dobrej gamy kolorystycznej i zostaje mi... Loreal albo co innego co akurat b璠zie w sklepie...

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Chyba pro軼iej by這by i嗆 do fryzjerki ale ta zamiast blondu rud mnie zrobi豉 i tez mam opory wydawa na to kas, kt鏎ej zreszt teraz nie mam.
Najgorsze jest to, ju dwa dni trzymam przet逝szczone w這sy aby si farbn望 i mam kurka dylemat!!! Ju g這wa sw璠zi a ja jeszcze nie wybra豉m nic.
A pr鏏owa豉 kiedy Schwarzkopf Essential Colors? Skojarzy這 mi si teraz, bo dosy d逝go farbowa豉m tym w這sy mojej mamie i by豉m mile zaskoczona, 瞠 br您 wychodzi jak br您 (nie ciemny br您, ani czarny), no i to jest farba bez amoniaku Tylko nie wiem jak z kolorami... ale zawsze mo瞠sz rzuci okiem
201709121022 jest offline  
Stary 2011-07-21, 21:15   #4804
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Kachula, bo jestem ciekawa, no By豉 w S帷zu?
Stary 2011-07-21, 22:07   #4805
Kachula82
Zakorzenienie

oj tak bo nie odpisa豉m. By豉m by豉m. Wsz璠zie tam dooko豉. Jutro wi璚ej napisze

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-22, 06:12   #4806
Kachula82
Zakorzenienie

skoro jak zwykle maluch nie 酥i a 酥i reszta to mam czas co napisa. Zwiedzili鄉y du穎 w okolicach i nie tylko - S這wacja te zaliczona No i McDonald oczywi軼ie Pogoda jako dopisa豉. A g鏎skie s這鎍e upewni這 mnie co do zmiany odcienia w這s闚

A i jeszcze znalaz豉m cudny odcie kt鏎ego oczywi軼ie u nas nie ma! Przynajmniej wg producenta na Polsk. A mo瞠 w sklepie co znajd?

Zauwa篡造軼ie, 瞠 za granic producenci farb posiadaj w ofercie popielate kolory a u nas wprowadzaj tylko rudo ciep貫?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 562_01.jpg (30,6 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-22 o 06:28
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-22, 07:16   #4807
Kachula82
Zakorzenienie

Dobra ja ju zwariowa豉m! Mam drogeri obok rodzic闚 gdzie aktualnie w promocji jest Syoss Mixing Colors po 19,90z. Postanowi豉m tak... Albo znajd Shwarzkopfa tego popielatego albo syoss albo ostatecznie Joanna Cynamon... Lub Palette 10min popielaty sredni br您.Jak nie mog jako drogeryjnie znale潭 ch這dnego br您u to zapuszczam w這sy i staram si farbowa coraz ja郾iej, aby potem jaki ciemny blond po這篡. A 瞠 kobieta zmienn jest, to nie wiem czy do bardzo ciemnego odcienia nie wr鏂. Zg逝pia豉m od tych wszystkich odcieni. I nie wiem czy nie dam szansy Syoss cho mamie ciemny br您 wyszed jak smo豉 i nawet si nie wymywa... Ech co zrobi jak si ma ograniczone fundusze. Najwa積iejsze 瞠 w mixing colors sama dozuj odcienie wi璚 dam mniej kawy
Pom璚zy豉m Was z rana i na razie uciekam.

Czas edycji: 2011-07-22 o 07:24
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-22, 15:54   #4808
Kachula82
Zakorzenienie

Jestem ju po zakupach i farbowaniu. Wyb鏎 pad jednak na Syoss Mixing Colors 4-58 mix kawy i jasnego br您u. Efekty poni瞠j. Odcie ciep造 ale och這dzi mi nieco czerwono嗆 po kasztanowym br您ie. Og鏊nie mo積a powiedzie kolor jest kawowy. Dwie tubki by造 oznaczone numerami jeden i dwa i za cholerk nie mog豉m rozgry潭, kt鏎a baza to kawa a kt鏎a br您. Bo grom ich wie. Ostatecznie stwierdzi豉m, 瞠 kawa to pierwsza baza i da豉m jej o ciut mniej. Mimo to odcie kawowy jest. Kolor mimo, 瞠 ciep造 bardzo 豉dny. Nic a nic nie przyciemni這 mi ko鎍闚ek wi璚 czarnych w這s闚 nie mam Wielki plus dla Syossa. Minus cena. Ja p豉ci豉m 19,90z za du穎 bo jednak kolor nie ma si nic co do pr鏏nika kt鏎y ogl康a豉m i m闚i to patrz帷 na swoje ciemny blond odrosty nie farbowane. Wysz豉 kawa i tyle. Ale jak zrobi豉m kom鏎k zdj璚ie opakowania farby to niby kolor podobny jak to jest z tymi aparatami? Zdj璚ia robi豉m fonem wi璚 jako嗆 jaka jest taka jest. Og鏊nie dalej mam pod 鈍iat這 z這ty po造sk ale ju mnie mniej dra積i.
Stan w這s闚: mi瘯kie, lej帷e si, specjalnego blasku nie zauwa篡豉m ale mam bardzo nadwyr篹one s這鎍em w這sy wi璚 mo瞠 to pow鏚 braku super blasku. Zobaczymy co dalej b璠zie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,7 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,8 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (46,2 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (12,9 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (29,0 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (26,7 KB, 31 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-07-22 o 16:08
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-22, 19:09   #4809
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 293

Na trzecim zdj璚iu wygl康a pi瘯nie,ma taki fioletowawy poblask czy mi si tylko wydaje?
sweet sunday jest offline  
Stary 2011-07-22, 19:21   #4810
natalkaa7522
Zakorzenienie

Kachula, fajny kolorek.
Stary 2011-07-22, 20:03   #4811
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Kachula, fajny kolorek.
Mi te si podoba ale patrz momentami jakby ta farba nic nie zafarbowa豉 bo taki podobny do poprzednich w這s闚.
Ale zapowiedzia豉m sobie, ze nast瘼nym razem kupuj dwie farby jakiej firmy i mieszam. Skoro nie mog kupi wybranego odcienia to sama go sobie z miksuj a i b璠zie pewnie nawet na dwa razy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-22, 20:10   #4812
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
Na trzecim zdj璚iu wygl康a pi瘯nie,ma taki fioletowawy poblask czy mi si tylko wydaje?
Mia豉m wcze郾iej kasztanowy br您 Joanny Multi Cream i czerwonaw po鈍iat, kt鏎a teraz jest ju niewidoczna, chocia na tej fotce wygl康a jakbym mia豉 jaki fiolet. Na pewno w sobie farba nie ma 瘸dnego fioletowego pigmentu. chcesz ciemny br捫 z fioletem to polecam Palette Shampoo 341 ciemna czekolada - kolor super! Ale 豉pie bardzo ciemno.

Macie jeszcze foty przy oknie (robione te fonem)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (40,0 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (55,1 KB, 42 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-22, 20:19   #4813
natalkaa7522
Zakorzenienie

Ja w przysz造m tygodniu kupi szamponetk i od鈍i篹 kolor, bo si robi bez wyrazu.

Kachula przepraszam, 瞠 Ci tak m璚z, ale jestem ciekawa, bo rzadko s造sz, 瞠by kto do SS jecha na urlop. By豉 w Nowym S帷zu?
Stary 2011-07-22, 20:26   #4814
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w przysz造m tygodniu kupi szamponetk i od鈍i篹 kolor, bo si robi bez wyrazu.

Kachula przepraszam, 瞠 Ci tak m璚z, ale jestem ciekawa, bo rzadko s造sz, 瞠by kto do SS jecha na urlop. By豉 w Nowym S帷zu?
Tak. Zniech璚eni znalezieniem miejsc parkingowych przy Star闚ce zwiedzali鄉y Galerie Handlowe Pojechali鄉y tam na urlop bo mieli鄉y dobr cen za nocleg i dzieci si nie liczy這 Za to jak si ma samoch鏚 to 瘸dne miejsce nie ogranicza. A znaj帷 mojego m篹a wiedzia豉m, 瞠 zabierze nas w ro積e dziwne miejsca wi璚 wspinaczka autem pod g鏎y aby widok miasta zobaczy te zaliczony

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-22, 20:34   #4815
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Tak. Zniech璚eni znalezieniem miejsc parkingowych przy Star闚ce zwiedzali鄉y Galerie Handlowe Pojechali鄉y tam na urlop bo mieli鄉y dobr cen za nocleg i dzieci si nie liczy這 Za to jak si ma samoch鏚 to 瘸dne miejsce nie ogranicza. A znaj帷 mojego m篹a wiedzia豉m, 瞠 zabierze nas w ro積e dziwne miejsca wi璚 wspinaczka autem pod g鏎y aby widok miasta zobaczy te zaliczony
W tych galeriach nic nie ma Kilka fajnych sklep闚, ale maj znowu now budowa. Oby Zare mi zrobili, bo mi jej brakuje. .
Czasami lepiej jecha do mniej znanych miast.

Mog Ci tylko poleci 鈍ietne miejsce. Kiedy wybierz sie nad jezioro Soli雟kie. By豉m tam 2 lata temu i by這 cudownie. G鏎y i jezioro. My byli鄉y jeszcze w fajnym domku, gdzie by這 w sumie tylko 5 drewnianych domk闚, wi璚 ludzi ma這 by這, i taki troch koniec 鈍iata, bo droga si ko鎍zy. Ale to te zale篡 co kto lubi, no i trzeba trafi na pogod. Ale wypocz望 tam mo積a.

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-07-22 o 20:36
natalkaa7522 jest offline  
Stary 2011-07-22, 20:42   #4816
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
W tych galeriach nic nie ma Kilka fajnych sklep闚, ale maj znowu now budowa. Oby Zare mi zrobili, bo mi jej brakuje. .
Czasami lepiej jecha do mniej znanych miast.
Nie narzekaj bo McDonalda macie. Synek uradowany z tego bo do nast瘼nego ponad 200km chyba by這 w drodze do domu.
Ja po butikach nie chodz bo mi szkoda kasy czasem na szmatki tam wisz帷e ( a czasem nawet nie warto). Ostatnia rzecz jak kupi豉m sobie to sukienka z "Chi雟kiego marketu" w Radomiu jak okazyjnie byli鄉y z bardzo dobrego materia逝 i tania. A tak to na moj nadwag nic nie warto wydawa.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

musz ucieka bo mnie zganiaj z kompa. Ech ta rodzina.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-22, 20:43   #4817
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Nie narzekaj bo McDonalda macie. Synek uradowany z tego bo do nast瘼nego ponad 200km chyba by這 w drodze do domu.
Ja po butikach nie chodz bo mi szkoda kasy czasem na szmatki tam wisz帷e ( a czasem nawet nie warto). Ostatnia rzecz jak kupi豉m sobie to sukienka z "Chi雟kiego marketu" w Radomiu jak okazyjnie byli鄉y z bardzo dobrego materia逝 i tania. A tak to na moj nadwag nic nie warto wydawa.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

musz ucieka bo mnie zganiaj z kompa. Ech ta rodzina.

KFC te mamy.
Stary 2011-07-22, 21:22   #4818
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

[QUOTE=natalkaa7522;282949 98]Ja w przysz造m tygodniu kupi szamponetk i od鈍i篹 kolor, bo si robi bez wyrazu.

Na jaki kolor si zdecydowa豉 ... ?
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-07-22, 21:30   #4819
natalkaa7522
Zakorzenienie

Na joann multi efekt color, tylko jeszcze nie wiem: kawowy br您 czy orzechowy, bo obydwa mi si podobaj.
Stary 2011-07-22, 21:47   #4820
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

Cytat:
Na joann multi efekt color, tylko jeszcze nie wiem: kawowy br您 czy orzechowy, bo obydwa mi si podobaj.

We ten kt鏎y b璠zie
Je郵i b璠 dwa we dwa, w domu wybierzesz, jak Ci si zmyj zobaczysz sobie ten drugi kolor

Ja tak siedz i kombinuj jak by tu przy酥ieszy rozja郾ienie mojego koloru ...

Elph

jak tam etapy rozja郾iania w這s闚 ?
Bo ciekawa jestem na jakim etapie jeste je郵i chodzi o kolor i stan w這s闚

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-07-22 o 21:50
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-07-22, 21:51   #4821
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆
We ten kt鏎y b璠zie
Je郵i b璠 dwa we dwa, w domu wybierzesz, jak Ci si zmyj zobaczysz sobie ten drugi kolor

Ja tak siedz i kombinuj jak by tu przy酥ieszy rozja郾ienie mojego koloru ...
W sumie racja.

Ja te bym chcia豉 jaki ja郾iejszy br您 ni mam. Podobno fajny jest rozja郾iacz z joanny w sprayu, bo nie niszczy tak bardzo w這s闚.
Stary 2011-07-23, 07:06   #4822
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
W sumie racja.

Ja te bym chcia豉 jaki ja郾iejszy br您 ni mam. Podobno fajny jest rozja郾iacz z joanny w sprayu, bo nie niszczy tak bardzo w這s闚.
Je郵i chodzi o blond reflex to podsusza w這sy. Te o nim my郵a豉m ale najpierw od篡wi je musz po s這鎍u wakacyjnym. Mo瞠 na jesie wszystkie si nim wypsikamy i b璠ziemy mie w這sy jak mu郾i皻e s這鎍em?
Macie fot poni瞠j jednej wiza瘸nki albo wiza瘸na bo pisze w osobie m瘰kiej a w dzisiejszych czasach to ci篹ko rozr騜ni po fryzurze kobiet od faceta...
Tu by造 w tym temacie: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52535&page=33
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloskir.jpg (38,0 KB, 36 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-07-23 o 07:07
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-23, 10:16   #4823
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

wooow ale efekt rewelacja po jakim czasie stosowania???
a kolorek po syossie fajny i tak jak m闚isz jak zrobi豉 fot opakowania kom鏎k to nawet podobny Ci wyszed i we tu b康 cz這wieku m康ry...
ibyza jest offline  
Stary 2011-07-23, 10:20   #4824
natalkaa7522
Zakorzenienie

To na pewno wiza瘸n Ja jak troch od篡wi moje w這sy to wtedy si b璠 zastanawia nad tym. A 瞠 na razie mam du穎 wydatk闚, a tata nie chce p豉ci, to na od篡wki etc. b璠 musia豉 poczeka.

Ale z tego co s造sza豉m, to z nim te fajnie mo積a wr鏂i do naturalnych w這s闚, tzn. w豉郾ie psika tak stopniowo, a b璠zie prawie jak naturalny a wtedy odrost闚 nie wida.

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-07-23 o 10:22
natalkaa7522 jest offline  
Stary 2011-07-23, 11:19   #4825
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
To na pewno wiza瘸n Ja jak troch od篡wi moje w這sy to wtedy si b璠 zastanawia nad tym. A 瞠 na razie mam du穎 wydatk闚, a tata nie chce p豉ci, to na od篡wki etc. b璠 musia豉 poczeka.

Ale z tego co s造sza豉m, to z nim te fajnie mo積a wr鏂i do naturalnych w這s闚, tzn. w豉郾ie psika tak stopniowo, a b璠zie prawie jak naturalny a wtedy odrost闚 nie wida.
No raczej po ciep造ch br您ach ci篹ko b璠zie mi wr鏂i do naturalnego ciemnego blondu w kolorze mysim. Raczej rozja郾ia mnie b璠zie do rudawego blondu. Tak mia豉m jak kiedy u fryza schodzi豉m z bardzo ciemnego br您u na blond.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-23, 12:27   #4826
natalkaa7522
Zakorzenienie

A no to tak. Ja bym chcia豉 mie taki kolor w這s闚 jak w moim avatarze
Stary 2011-07-23, 13:25   #4827
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A no to tak. Ja bym chcia豉 mie taki kolor w這s闚 jak w moim avatarze
Rude takie nie? Ja bym mia豉 pewnie takie po g瘰tym baleja簑 u fryzjerki. Ale jako tak ciep造ch i rudych odcieni si boj na sobie. Raczej brzydko by mi by這.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-23, 14:38   #4828
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

hm... a mi tak si wymy ten z這ty jasny br您 z Garniera... dodaje fotk
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (10,4 KB, 79 za豉dowa)
ibyza jest offline  
Stary 2011-07-23, 17:13   #4829
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
hm... a mi tak si wymy ten z這ty jasny br您 z Garniera... dodaje fotk
Taki z這ty br您

Ja za znowu mam fio豉. Farbowanie jest uzale積iaj帷e. Wczoraj po這篡豉m farb a dzi mamu鄂a z zakup闚 przywioz豉 mi prezent (patrzcie zdj璚ie). Farby by造 w promocji i to sporej a skoro kupowa豉 sobie to i mi kupi豉. Jasne kakao Podobno te farby wychodz jak smo豉 nie wa積e jaki kolor wi璚 chyba b璠 uwa瘸. Swoj drog producent ka瞠 trzyma 40min bez wzgl璠u czy to naturalne czy farbowane. Chyba oszaleli. Nie dziwi si 瞠 wychodz dziewczynom czarne w這sy po takim czasie. Ja na pewno maks 20 min. Ale to za jaki czas a teraz farba do szafki.
Ech te ciep貫 br您y kusz...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg thumb8081732.jpg (43,9 KB, 33 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-07-23 o 17:23
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-23, 19:38   #4830
kasia88155
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Farbowanie na czekoladowy br您

Czy kto farbowa w這sy na czekoladowy br您 z Syoss albo z innej firmy???
Bo mam pytanko jaki wyszed kolor- czy bardzo ciemny czy nie. M鎩 kolor w這s闚 to 鈔edni br您 i nie wiem czy nie wyjd za ciemnie, ale jeszcze ich nie farbowa豉m nigdy)!!
kasia88155 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.