Br您owow這se farbowane :) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-30, 13:43   #4891
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

napisa豉m do schwarzkopfa dlaczego maj same ciep貫 odcienie ciekawe co mi odpisz

pewnie to samo co coca cola jak do nich napisa豉m, dlaczego nie ma u nas w sklepach waniliowej coli, napisali mi 瞠 badanie rynku nie wykaza這 potrzeby wprowadzenia tego produktu

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-07-30, 14:21   #4892
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dzi siostra mi powiedzia豉, 瞠 to dekoloryzatory s t逝macz帷 dos這wnie na polski. M闚i, 瞠 s tanie i w sklepach normalnie... A u nas jak nie allegro to tylko gdzie w sklepie fryzjerskim, ach ten nasz zacofany kraj...
Ciesz si, 瞠 masz tam siostr bo zawsze Ci co mo瞠 przys豉 Chocia najlepiej samej poogl康a te kosmetyki.

Na allegro znalaz豉m dekoloryzator elgon- tu link do recenzji na kwc: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...r-remover.html
Ciekawa jestem, co by mi z tego wysz這, ale mam ju zbyt przesuszone w這sy od spodu 瞠by eksperymentowa :P
Elph jest offline  
Stary 2011-07-30, 14:28   #4893
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Elph Poka wiadomo嗆
Ciesz si, 瞠 masz tam siostr bo zawsze Ci co mo瞠 przys豉 Chocia najlepiej samej poogl康a te kosmetyki.

Na allegro znalaz豉m dekoloryzator elgon- tu link do recenzji na kwc: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...r-remover.html
Ciekawa jestem, co by mi z tego wysz這, ale mam ju zbyt przesuszone w這sy od spodu 瞠by eksperymentowa :P
ja Ci z r瘯 na sercu mog poleci dekoloryzator Renee Blanche... mi w og鏊e nie zniszczy w這s闚... zreszta poszukaj w recenzjach
ibyza jest offline  
Stary 2011-07-30, 15:31   #4894
magne
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja Ci z r瘯 na sercu mog poleci dekoloryzator Renee Blanche... mi w og鏊e nie zniszczy w這s闚... zreszta poszukaj w recenzjach
A na jaki kolor k豉d豉 dekoloryzator ? R闚no z豉pa ,nie 軼iemnia造 Ci p騧niej w這sy? Przepraszam za tyle pyta, ale tak czytam i czytam i wychodzi na to ,瞠 nie do konca warto kupowa dekoloryzator.
magne jest offline  
Stary 2011-07-30, 16:15   #4895
ibyza
Wtajemniczenie

zdj璚ie przed dekoloryzacja... do豉czam tu a reszt (zdj chwile po dekoloryzacji i po farbie tutaj post 1906
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=64

aaaa i og鏊nie ten kolor na tym zdj璚iu jest po prawie 4 miesi帷ach wyp逝kiwania (od ucha) bo odrosty robi豉m, 瞠by nie wygl康a jak d.e.b.i.l
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05553.jpg (183,1 KB, 49 za豉dowa)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-07-30 o 16:17
ibyza jest offline  
Stary 2011-07-30, 16:47   #4896
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Jaki ognisty rudy po dekoloryzacji! Mo瞠 kiedy si zdecyduj
Elph jest offline  
Stary 2011-07-30, 17:53   #4897
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆
napisa豉m do schwarzkopfa dlaczego maj same ciep貫 odcienie ciekawe co mi odpisz

pewnie to samo co coca cola jak do nich napisa豉m, dlaczego nie ma u nas w sklepach waniliowej coli, napisali mi 瞠 badanie rynku nie wykaza這 potrzeby wprowadzenia tego produktu
Ciekawe na kim te badania robili? Szkoda tylko 瞠 jak wprowadzaj co okresowo np limitowana fanta na lato to idzie jak woda. A tu niby nie lubimy waniliowej coli. Swoj droga jest bardzo dobra Ja tam lubi tak chemi.

Moja siostra powiedzia豉, 瞠 ten dekoloryzator co ma mi przywie潭 to trzeba sobie wybra wzgl璠em odcienia jaki chcesz uzyska. Ona kiedy z czarnego jak w璕iel na cz窷ci w這s闚 chcia豉 mie taki jaskrawy r騜 i mia豉. To ja jej powiedzia豉m o jasnym br您ie, 瞠 taki odcie chcia豉bym uzyska ze swojego ciemnego br您u. No i zobaczymy bo juz sie pakuje do wyjazdu i za tydzie przyje盥瘸! Nie mog si doczeka.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-30 o 17:57
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-30, 18:41   #4898
Symetria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

nie wiem czy wybralam dobry watek, ale ...
moj naturalny kolor wlosow to jasny braz, niestety rok temu bylam ponad 3 miesiace na cyprze i wlosy mi strasznie si rozjasnily.
widac na zdj璚iach wlasnie te jasne pasemka (a w zasadzie rudawe?)
chcialabym miec bardziej jednoloty kolor wlosow...
czy da sie powrocic do mojego naturalnego koloru bez inwazyjnego farbowania? (mam cienkie i delikatne wlosy..)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0581.jpg (26,1 KB, 36 za豉dowa)
Symetria jest offline  
Stary 2011-07-30, 19:20   #4899
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Jaki ognisty rudy po dekoloryzacji! Mo瞠 kiedy si zdecyduj
hehehe ognisty ognisty ale trzeba by這 od razu farb nak豉da, 瞠by unikn望 ciemnienia w這s闚
ibyza jest offline  
Stary 2011-07-30, 20:06   #4900
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Ciekawe na kim te badania robili? Szkoda tylko 瞠 jak wprowadzaj co okresowo np limitowana fanta na lato to idzie jak woda. A tu niby nie lubimy waniliowej coli. Swoj droga jest bardzo dobra Ja tam lubi tak chemi.

Moja siostra powiedzia豉, 瞠 ten dekoloryzator co ma mi przywie潭 to trzeba sobie wybra wzgl璠em odcienia jaki chcesz uzyska. Ona kiedy z czarnego jak w璕iel na cz窷ci w這s闚 chcia豉 mie taki jaskrawy r騜 i mia豉. To ja jej powiedzia豉m o jasnym br您ie, 瞠 taki odcie chcia豉bym uzyska ze swojego ciemnego br您u. No i zobaczymy bo juz sie pakuje do wyjazdu i za tydzie przyje盥瘸! Nie mog si doczeka.
O ja, ale fajna sprawa! Ciekawe, czy niszczy w這sy.

Cytat:
hehehe ognisty ognisty ale trzeba by這 od razu farb nak豉da, 瞠by unikn望 ciemnienia w這s闚
Ja bym si przerazi豉 po takim efekcie, teraz si nie wczytywa豉m zbytnio w opisy, ale "Przywraca wyj軼iowy kolor w這s闚 bez naruszania ich struktury" mo瞠 wprowadzi w b陰d :P
Cytat:
Napisane przez Symetria Poka wiadomo嗆
nie wiem czy wybralam dobry watek, ale ...
moj naturalny kolor wlosow to jasny braz, niestety rok temu bylam ponad 3 miesiace na cyprze i wlosy mi strasznie si rozjasnily.
widac na zdj璚iach wlasnie te jasne pasemka (a w zasadzie rudawe?)
chcialabym miec bardziej jednoloty kolor wlosow...
czy da sie powrocic do mojego naturalnego koloru bez inwazyjnego farbowania? (mam cienkie i delikatne wlosy..)
Nie znam si zbytnio, ale chyba rozja郾ionych w這s闚 nie przyciemnisz r闚nomiernie bez farbowania, mo瞠sz spr鏏owa szamponetki, tylko 瞠 do嗆 szybko si zmywa. I jak ju szamponetka- to podobno palette nie jest polecana
Elph jest offline  
Stary 2011-07-30, 21:29   #4901
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893
Smile Dot.: Br您owow這se farbowane :)

kobitki uzywalyscie moze ten kolor ?

mam jasny blond i zastanawiam sie co wyjdzie jak zastosuje t farbke ?

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farbka.jpg (18,5 KB, 40 za豉dowa)
Messuah jest offline  
Stary 2011-07-31, 09:04   #4902
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka wiadomo嗆
kobitki uzywalyscie moze ten kolor ?

mam jasny blond i zastanawiam sie co wyjdzie jak zastosuje t farbke ?

To znaczy jaki jasny blond? Rozja郾iane w這sy czy naturalne? Rozja郾iane mog wyj嗆 ciemno i farba szybko sie zmyje zostawiaj帷 nieciekawy efekt. Na pierwsze farbowanie rozja郾ianych szkoda pieni璠zy na drog farb bo po dw鏂h tygodniach mo瞠sz ju jej nie mie (podaj na w豉snym przyk豉dzie). Do tego jak masz ch這dny blond i po這篡sz ciep造 br您 mo瞠sz mie zielon po鈍iat szczeg鏊nie przy wymywaniu si farby (to te podaj na w豉snym przyk豉dzie).
Je郵i masz naturalne to tu za bardzo nie pomog. Na pewno producenci ciemnych odcieni nie polecaj ich do jasnych w這s闚. Nale篡 stopniowo przyciemnia. No ale nie ka盥a z nas lubi czeka
Jak dla mnie na naturalnych w這sach mo瞠 wyj嗆 ja郾iej i bardziej rudo bo to bardzo ciep造 odcie. Zreszt ci篹ko mi ocenia bo nie stosowa豉m i nie stosuj Loreala. Mi這郾iczk drogich farb nie jestem wi璚 mog poleci Ci Joann Multi Cream. Super w這sy po niej s, takie mi瘯kie i b造szcz帷e. Moje suche blond w這sy nieudanie par razy farbowane na ciemno zrobi豉 takie mi璚iutkie. Pami皻aj nie zawsze drogie znaczy lepsze - ale to tak ode mnie

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
wiesz moja siostra regularnie co przy w這sach robi tymi dekoloryzatorami i nie zauwa篡豉m nic niepokoj帷ego poza ko鎍闚kami przesuszonymi ale to chyba raczej od farb. Zreszt przy ka盥ej chemii na w這sy ko鎍闚ki si wysuszaj. Dlatego ostatnio nie k豉d na same ko鎍e farby chyba nie d逝go b璠 mia豉 ombre hair

A i jeszcze co do ostatnio u篡tego Syossa Mixing Colors. Nie min掖 tydzie a ja prawie nie mam ju koloru z tej farby tylko kasztanowy br您 Joanny mi wyszed. W這sy my豉m 3 razy! To ja tu odk豉da豉m pieni康ze na t farb co cen nie kusi i po tygodniu zmy豉 si jak szamponetka?! Kaszana...

Czas edycji: 2011-07-31 o 09:10
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-31, 11:12   #4903
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893

mam jasny blond cos w stylu "truskowkowy blond" jest to raczej ciep造 odcien, swoje wlasne wloski mam raczej ciemne takie myszowate

szukam farbki tak zeby uzyskac ciepla czekolade
Messuah jest offline  
Stary 2011-07-31, 13:49   #4904
Elph
Raczkowanie

Cytat:

wiesz moja siostra regularnie co przy w這sach robi tymi dekoloryzatorami i nie zauwa篡豉m nic niepokoj帷ego poza ko鎍闚kami przesuszonymi ale to chyba raczej od farb. Zreszt przy ka盥ej chemii na w這sy ko鎍闚ki si wysuszaj. Dlatego ostatnio nie k豉d na same ko鎍e farby chyba nie d逝go b璠 mia豉 ombre hair

A i jeszcze co do ostatnio u篡tego Syossa Mixing Colors. Nie min掖 tydzie a ja prawie nie mam ju koloru z tej farby tylko kasztanowy br您 Joanny mi wyszed. W這sy my豉m 3 razy! To ja tu odk豉da豉m pieni康ze na t farb co cen nie kusi i po tygodniu zmy豉 si jak szamponetka?! Kaszana...
Dobry pomys z tym pomijaniem ko鎍闚ek przy farbowaniu
Mi si chyba jaki garnier wyp逝ka ca趾owicie kiedy, ale to dobrze, bo kolor wyszed prawie czarny. Z kole瘸nk rozmawia豉m i jej te ca趾iem zszed z w這s闚 :P
Znalaz豉m w tym w徠ku Twoje zdj璚ia z orzechowym i kasztanowym br您em Joanny. Dobrze widz, 瞠 orzechowy by ja郾iejszy?

Btw w豉郾ie z orzechowym br您em na w這sach siedz, ale szamponetk
I zorientowa豉m si w tej chwili, 瞠 nie sprawdzi豉m godziny, kiedy j na這篡豉m
Elph jest offline  
Stary 2011-07-31, 19:29   #4905
chocolate88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70
Question Dot.: Br您owow這se farbowane :)

drogie dziewczyny!!
potrzebuj jak御 farbe w odcieniach chlodnego br您u (w ostatecznosci cieplego) loreala byle z takich ciemniejszych. moze ktoras z was uzywa i moglaby wstawic fotke swiezo umalowanych wlosow i podac rodzaj farby i nr koloru. moze uda mi sie wybrac cos )
chocolate88 jest offline  
Stary 2011-07-31, 20:07   #4906
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chocolate88 Poka wiadomo嗆
drogie dziewczyny!!
potrzebuj jak御 farbe w odcieniach chlodnego br您u (w ostatecznosci cieplego) loreala byle z takich ciemniejszych. moze ktoras z was uzywa i moglaby wstawic fotke swiezo umalowanych wlosow i podac rodzaj farby i nr koloru. moze uda mi sie wybrac cos )
O ch這dnym to chyba najwi璚ej tutaj wiedz:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753
Ch這dnych drogeryjnych ci篹ko szuka u nas chyba jedyny co znam to Palette: http://www.palette.pl/nasze-produkty...opielaty-braz/ i podobno 豉dnie wychodzi

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka wiadomo嗆
mam jasny blond cos w stylu "truskowkowy blond" jest to raczej ciep造 odcien, swoje wlasne wloski mam raczej ciemne takie myszowate

szukam farbki tak 瞠by uzyska ciep陰 czekolad
Ziele ci raczej nie wyjdzie a co do Loreala si nie znam Ale mo瞠 warto spr鏏owa a jak boisz si zbyt ciemnego odcienia trzymaj kr鏂ej niz zaleca producent

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-07-31, 20:13   #4907
Symetria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Cytat:

Ja bym si przerazi豉 po takim efekcie, teraz si nie wczytywa豉m zbytnio w opisy, ale "Przywraca wyj軼iowy kolor w這s闚 bez naruszania ich struktury" mo瞠 wprowadzi w b陰d :P

Nie znam si zbytnio, ale chyba rozja郾ionych w這s闚 nie przyciemnisz r闚nomiernie bez farbowania, mo瞠sz spr鏏owa szamponetki, tylko 瞠 do嗆 szybko si zmywa. I jak ju szamponetka- to podobno palette nie jest polecana
kurde myslalam ze moze jakism tonerem u fryz. da sie cos zrobic, ale strasznie sie boje farbowania chce tylko miec rownomierny kolor taki jaki byl wczesniej
Symetria jest offline  
Stary 2011-07-31, 20:32   #4908
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka wiadomo嗆
kurde myslalam ze moze jakism tonerem u fryz. da sie cos zrobic, ale strasznie sie boje farbowania chce tylko miec rownomierny kolor taki jaki byl wczesniej
Mo瞠 si da Jak pisa豉m- za bardzo si nie znam. Kiedy polecono mi toner na och這dzenie koloru ale nie znalaz豉m zbyt wiele informacji na ten temat i zrezygnowa豉m.
Elph jest offline  
Stary 2011-07-31, 21:01   #4909
frotka22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

witajcie
mam taki dylemat - farbowa豉m w這sy CASTINGIEM mro幡e trufle ale jako 瞠 mam du穎 siwych w這s闚 chcia豉bym czym jednak mocniejszym i pokrywaj帷ym siwulce stad moje pytanie
kt鏎a z farb b璠zie zbli穎na kolorem do 513 a najlepiej taka sama :P
b璠 bardzo bardzo wdzi璚zna za pomoc
frotka22 jest offline  
Stary 2011-07-31, 21:26   #4910
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282

Cytat:
dok豉dnie jest tak pyszna, 瞠 warta jest tych 7z za litr

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-07-31, 22:08   #4911
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆
dok豉dnie jest tak pyszna, 瞠 warta jest tych 7z za litr
Ja znalaz豉m za 6z
Ale pami皻am jak kiedy p豉ci豉m w Piotrze i Pawle 8z za 2 litry.

Czas edycji: 2011-07-31 o 22:10
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-01, 09:18   #4912
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
zdj璚ie przed dekoloryzacja... do豉czam tu a reszt (zdj chwile po dekoloryzacji i po farbie tutaj post 1906
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=64

aaaa i og鏊nie ten kolor na tym zdj璚iu jest po prawie 4 miesi帷ach wyp逝kiwania (od ucha) bo odrosty robi豉m, 瞠by nie wygl康a jak d.e.b.i.l
Jaki rudy Fajne s te takie jasne br您y Gdybym nie ba豉 si o swoje w這sy, to bym u篡豉 dekoloryzatora.
Stary 2011-08-01, 10:49   #4913
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez frotka22 Poka wiadomo嗆
witajcie
mam taki dylemat - farbowa豉m w這sy CASTINGIEM mro幡e trufle ale jako 瞠 mam du穎 siwych w這s闚 chcia豉bym czym jednak mocniejszym i pokrywaj帷ym siwulce stad moje pytanie
kt鏎a z farb b璠zie zbli穎na kolorem do 513 a najlepiej taka sama :P
b璠 bardzo bardzo wdzi璚zna za pomoc
wstaw fotki, bo w豉郾ie zastanawiam si nad tym kolorem ;p

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Jaki rudy Fajne s te takie jasne br您y Gdybym nie ba豉 si o swoje w這sy, to bym u篡豉 dekoloryzatora.
hehehe ju nie mam tego jasnego br您u... wracam do ciemnych
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-02, 17:42   #4914
kasia88155
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Czekoladowy lub orzechowy br您

Hej dziewczyny! Chce sobie zafarbowa w這sy na czekoladowy albo orzechowy br您 i nie mog si zdecydowa, bo boj si ze mi wyjdzie ciemny kolor, a moje w這sy s ciemno br您owe i jeszcze nie farbowane. Pochwalcie si jakimi farbami malowa造軼ie i jakie by造 efekty)
i czy szybko si zmy豉 i jakie s po niej w這sy

Edytowane przez kasia88155
Czas edycji: 2011-08-02 o 17:48
kasia88155 jest offline  
Stary 2011-08-02, 17:49   #4915
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Czekoladowy lub orzechowy br您

Cytat:
Napisane przez kasia88155 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! Chce sobie zafarbowa w這sy na czekoladowy albo orzechowy br您 i nie mog si zdecydowa, bo boj si ze mi wyjdzie ciemny kolor, a moje w這sy s ciemno br您owe i jeszcze nie farbowane. Pochwalcie si jakimi farbami malowa造軼ie i jakie by造 efekty)
ja farbowa豉m czekoladowym br您em joanny,oraz orzechowym br您em joanny.Orzechowy mi si nie podoba bo zmywa mi si na rudo,a Czekoladowy wyszed bardzo 豉dny.Ale uprzedzam-ciemny.
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-02, 18:10   #4916
kasia88155
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: Czekoladowy lub orzechowy br您

bardzo ciemny wyszed?? bo ja mam ciemny br您
kasia88155 jest offline  
Stary 2011-08-02, 18:39   #4917
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Hej M鎩 br您 po miesi帷u spra si do takiego ja郾iutkiego:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0584 [1600x1200].jpg (17,6 KB, 50 za豉dowa)
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2011-08-02, 19:23   #4918
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Hej M鎩 br您 po miesi帷u spra si do takiego ja郾iutkiego:
a czym malowa豉??? bo szukam i szukam tego kolorku i nie mog znale潭

a u mnie ten z這ty blask znowu si wybija na 1 plan... nie wiem czym pofarbowa 瞠by si tego pozby... my郵a豉m mo瞠 o jakim mro幡ym castingu (jak s康zicie????) albo ta mleczna czekolada z Joanny...
wiem czeka na mnie w szafce orzechowy br您 i naturalny blond, ale obawiam si,瞠 po zmieszaniu tych farbek te b璠 mia豉 ten poblask a tak pofarbowa豉bym 2 razy czym ch這dnym a potem dopiero t mieszank...
albo zaryzykowa... kurka wodna... nie wiem...

a w og鏊e co tu tak cicho
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-02, 19:37   #4919
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

To ja "pochwal" si swoim kolorem.
W這sy farbowane 2 godziny temu, jeszcze lekko wilgotne.
Farba Syoss - Czekoladowy br您

Na opakowaniu z這cisty, na g這wie bardziej ch這dny
Nie o taki efekt mi chodzi這, zupe軟ie nie o taki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT3636.jpg (98,1 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT3637.jpg (62,9 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT3638.jpg (41,0 KB, 96 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT3641.jpg (56,4 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: gif fd613_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_7eb03519d576740c60bbd456917f7bf9.gif (57,5 KB, 44 za豉dowa)
Stary 2011-08-02, 19:47   #4920
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
To ja "pochwal" si swoim kolorem.
W這sy farbowane 2 godziny temu, jeszcze lekko wilgotne.
Farba Syoss - Czekoladowy br您

Na opakowaniu z這cisty, na g這wie bardziej ch這dny
Nie o taki efekt mi chodzi這, zupe軟ie nie o taki
hm... moim zdaniem b璠zie Ci si zmywa i z ka盥ym myciem b璠zie cieplejszy....
ibyza jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.