Br您owow這se farbowane :) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-08-02, 19:56   #4921
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Oby. Bo tak mi nie pasuje do karnacji, 瞠 szok :/
Stary 2011-08-02, 20:19   #4922
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
a czym malowa豉??? bo szukam i szukam tego kolorku i nie mog znale潭

a u mnie ten z這ty blask znowu si wybija na 1 plan... nie wiem czym pofarbowa 瞠by si tego pozby... my郵a豉m mo瞠 o jakim mro幡ym castingu (jak s康zicie????) albo ta mleczna czekolada z Joanny...
wiem czeka na mnie w szafce orzechowy br您 i naturalny blond, ale obawiam si,瞠 po zmieszaniu tych farbek te b璠 mia豉 ten poblask a tak pofarbowa豉bym 2 razy czym ch這dnym a potem dopiero t mieszank...
albo zaryzykowa... kurka wodna... nie wiem...

a w og鏊e co tu tak cicho
Musz ci zasmuci ale czyta豉m dzi gdzie o tym blondzie Joanny, wychodzi rudawo niekt鏎ym dziewczynom.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
To ja "pochwal" si swoim kolorem.
W這sy farbowane 2 godziny temu, jeszcze lekko wilgotne.
Farba Syoss - Czekoladowy br您

Na opakowaniu z這cisty, na g這wie bardziej ch這dny
Nie o taki efekt mi chodzi這, zupe軟ie nie o taki
Nie chce Ci m闚i ale na g這wie masz idealny czekoladowy br您! Nie wiem sk康 producenci daj takie jasne w這sy na opakowaniach ale przecie czekolada jest ciemna taka jak twoja. Je郵i ju maj pisa przy takich fotach czekolad to lepiej niech napisz mleczny czekoladowy br您. I oczywi軼ie niech farba wyjdzie jasno a nie tak ciemno.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-02 o 20:20
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-02, 20:37   #4923
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

uhm.... orzechowy br您 te b璠zie mia po鈍iat rudaw u mnie, wi璚 chyba musz odpu軼i te kolorki...albo je wykorzysta (瞠by nie sta造 w tej szafce) i p騧niej juz kombinowa na maxa czym ch這dnym
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-02, 21:08   #4924
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893

Kobitki doradzcie ktorej farbki uzyc ?

mam swoje farbowane wlosy na blond cos w styklu truskawkowego blondu jak pisalam wyzej

chce uzyskac ciepla czekolade taki mocny braz posredni mahon taki jak na opakowaniach farbek na zdjeciach

boje sie tylko ze wyjda te farbki bardzo rudo po farbowaniu a tego bym nie chciala
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farbka.jpg (18,5 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mahon2.jpg (31,8 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mahon.jpg (16,3 KB, 19 za豉dowa)
Messuah jest offline  
Stary 2011-08-02, 21:27   #4925
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Czekoladowy lub orzechowy br您

Cytat:
Napisane przez kasia88155 Poka wiadomo嗆
bardzo ciemny wyszed?? bo ja mam ciemny br您
mog wysla fotki na poczt bo tutaj chcialam wkleic ale ciagle wyskakuje mi b陰d,czekoladowy braz to po prostu pi瘯ny ciemny odcien czekolady
agata456 jest offline  
Stary 2011-08-02, 21:58   #4926
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka wiadomo嗆
Kobitki doradzcie ktorej farbki uzyc ?

mam swoje farbowane wlosy na blond cos w styklu truskawkowego blondu jak pisalam wyzej

chce uzyskac ciepla czekolade taki mocny braz posredni mahon taki jak na opakowaniach farbek na zdjeciach

boje sie tylko ze wyjda te farbki bardzo rudo po farbowaniu a tego bym nie chciala
Ciep貫 odcienie br您闚 maj to w naturze, 瞠 nawet jak 豉dnie wyjd to si wymyj do rudego (praktycznie ka盥a farba) dlatego ja ju szukam czego popielatego. Jak chcesz 豉dnego br您u z bordow po鈍iat bo tak to opisujesz to polecam gor帷o orzechowy br您 Joanny. Ta blogerka: http://nudelipstick.bloog.pl/index.h...zie-i-z-klasa- u篡wa tej farby (wiem bo pyta豉m i sama ona opisa豉 w blogu). Stan w這s闚 i kolor chyba s najlepszym dowodem, 瞠 nie polecam ci byle czego Do tego 鄉ieszna cena (ja p豉c ok 7z) a jako嗆 por闚nywalna z drogimi farbami. http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-66667-big.jpg
A i jeszcze jedno. Przejrzyj ten w徠ek: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796
Po awarii wiza簑 nie ma wszystkich zdj耩 ale warto zobaczy jak wychodz dziewczynom farby na w這sach. W徠ek szybko si przegl康a bo tam nie ma dyskusji tylko same efekty a mo瞠 znajdziesz jak捷 inn farb wart uwagi.

Czas edycji: 2011-08-02 o 22:20
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-02, 22:31   #4927
ibyza
Wtajemniczenie

kurcze ta blogerka ma 鈍ietny ten kolor w這s闚... mo瞠 ja dokupi sobie drugi orzechowy br您 i tylko tym (bez mieszania z blondem) pofarbuj... po jakim czasie ten z這ty refleks musi znikn望...
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-02, 22:40   #4928
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
kurcze ta blogerka ma 鈍ietny ten kolor w這s闚... mo瞠 ja dokupi sobie drugi orzechowy br您 i tylko tym (bez mieszania z blondem) pofarbuj... po jakim czasie ten z這ty refleks musi znikn望...
Jak w這sy odrosn to zniknie
Stary 2011-08-02, 22:44   #4929
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Jak w這sy odrosn to zniknie
w這sy mam grubo za 這patki, wi璚 troch musia豉bym poczeka a obcina nie obetn
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-03, 15:33   #4930
Symetria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

slonce mi tak oto rozjasnilo pasma wlosow przy twarzy
co mam z nimi zrobic
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0962.jpg (15,1 KB, 53 za豉dowa)
Symetria jest offline  
Stary 2011-08-03, 23:23   #4931
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka wiadomo嗆
co mam z nimi zrobic
zamalowac
Stary 2011-08-03, 23:28   #4932
Symetria
Rozeznanie

Cytat:
zamalowac
jaaak? i czyyyym?
Symetria jest offline  
Stary 2011-08-03, 23:34   #4933
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
jaaak? i czyyyym?
Farb控控控控控控

Ty masz blond w這sy?
Je郵i tak, to si nie znam. Od urodzenia jestem "ciemna"
Stary 2011-08-03, 23:36   #4934
kaps
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 620

Cytat:
co mam z nimi zrobic
Rozumiem, 瞠 naturalne w這sy Ci tak rozja郾i這? Je郵i tak, to zostawi w spokoju. Zbli瘸 si jesie, brak intensywnego s這鎍a, same 軼iemniej.
Stary 2011-08-03, 23:37   #4935
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaps Poka wiadomo嗆
Rozumiem, 瞠 naturalne w這sy Ci tak rozja郾i這? Je郵i tak, to zostawi w spokoju. Zbli瘸 si jesie, brak intensywnego s這鎍a, same 軼iemniej.
Nie gadaj mi tu o jesieni! Jeszcze lata nie by這!
Stary 2011-08-03, 23:42   #4936
kaps
Zakorzenienie

Cytat:
Nie gadaj mi tu o jesieni! Jeszcze lata nie by這!
No tak, przepraszam, kajam si ogromnie! A tak serio to ja ostatnio kobieta pracuj帷a jestem i nawet nie zwracam uwagi na pogod.
Chocia co mnie trafia jak pomy郵 ile kupi豉m ostatnio letnich ciuch闚 kt鏎ych nawet nie mam jak i kiedy nosi... I przyda這by si tego s這鎍a jeszcze troch, troch du穎.
Stary 2011-08-04, 00:10   #4937
Symetria
Rozeznanie

Cytat:
dzi瘯i za odpowiedz

tak, naturalnie sie odbarwi造- 2tyg nad cieplym morzem, ostre s這nce itd. a w這sy mam cienkie wiec dlugo nie trzeba by這 czeka na efekty.
postanowilam ze podetn je kilka cm, zeby odzy造 i przedizalek zrobie na srodku zamiast po prawej stronie dzi瘯i czemu zakryje troche te pasemka przy uszach oraz przy grzwce

mam nadzieje, ze bedzie jak mowisz i sciemniej na jesien

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny tutaj wysy豉m zdj璚ie kolorku w豉軼iwego Po wyp逝kaniu si tej czarnej po鈍iaty
郵iczny kolor w這s闚
Symetria jest offline  
Stary 2011-08-04, 00:13   #4938
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
No tak, przepraszam, kajam si ogromnie! A tak serio to ja ostatnio kobieta pracuj帷a jestem i nawet nie zwracam uwagi na pogod.
Chocia co mnie trafia jak pomy郵 ile kupi豉m ostatnio letnich ciuch闚 kt鏎ych nawet nie mam jak i kiedy nosi... I przyda這by si tego s這鎍a jeszcze troch, troch du穎.
Ja pare dni temu kupi豉m 2 stroje k徙ielowe
Le膨 tak sobie, jeszcze z metkami,tylko na nie spogl康am co jaki czas...

疾by nie by這 OT - jest jaka farba(br您), kt鏎a rozja郾i w這sy o kilka ton闚?
Niby mam ju kupiony rozja郾iacz, planowa豉m zrobi sobie k徙iel rozja郾iaj帷 i na to jaki ciemny karmelowy blond, ale jeszcze mam nadziej, 瞠 obejdzie si bez rozja郾iacza.
Moje w這sy jeszcze pami皻aj wyskok z ombre - dzisiaj mam ca貫 blond ko鎍e obci皻e (straci豉m ko這 15 cm z d逝go軼i i czuj si jak pacan), wi璚 chcia豉bym jednak unikn望 rozja郾iacza...

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-08-04 o 00:16
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-08-04, 00:31   #4939
kaps
Zakorzenienie

Cytat:

Niby mam ju kupiony rozja郾iacz, planowa豉m zrobi sobie k徙iel rozja郾iaj帷 i na to jaki ciemny karmelowy blond, ale jeszcze mam nadziej, 瞠 obejdzie si bez rozja郾iacza.
Moje w這sy jeszcze pami皻aj wyskok z ombre - dzisiaj mam ca貫 blond ko鎍e obci皻e (straci豉m ko這 15 cm z d逝go軼i i czuj si jak pacan), wi璚 chcia豉bym jednak unikn望 rozja郾iacza...
Nie wiem jak jest z br您em, ale jak ja chcia豉m rozja郾i sw鎩 rudy (farbowany) to nak豉da豉m na w這sy sok z cytryny i potrafi豉m z nim chodzi na g這wie kilka niez造ch godzin, a raz nawet o zgrozo usn窸am tak Ale dzia豉這, w這ski by造 troch ja郾iejsze
Stary 2011-08-04, 07:32   #4940
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja pare dni temu kupi豉m 2 stroje k徙ielowe
Le膨 tak sobie, jeszcze z metkami,tylko na nie spogl康am co jaki czas...

Chyba u nas w Polsce takich farb nie ma. Zagranic jest Loreal HiColor specjalnie do ciemnych w這s闚 i podobno rozja郾ia ciemne. Jedynie mo積a kupi przez jaki ameryka雟ki lub angielski internetowy sklep lub ebay. Ja czekam na siostr i na dekoloryzator i k豉d popielaty jasny br您. Ale to chyba dopiero na jesie zaplanuj. Mam w szafce jeszcze orzechowy br您 Joanny i jasne kakao wellatonu...

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
co mam z nimi zrobic
Jak b璠ziesz zdesperowana to k豉d co zbli穎nego do reszty w這s闚 na odrosty a potem czym innym wyr闚naj kolor po ca這軼i. A je郵i chcesz przetrwa do jesieni bez drastycznego farbowania to szamponetki zostaj. Tym poprawisz sobie humor i do tego nie ingeruj we w這sy. Polecam Joanny bo dziewczyny pisz 瞠 si dobrze wyp逝kuj

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-04, 10:32   #4941
Symetria
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Chyba u nas w Polsce takich farb nie ma. Zagranic jest Loreal HiColor specjalnie do ciemnych w這s闚 i podobno rozja郾ia ciemne. Jedynie mo積a kupi przez jaki ameryka雟ki lub angielski internetowy sklep lub ebay. Ja czekam na siostr i na dekoloryzator i k豉d popielaty jasny br您. Ale to chyba dopiero na jesie zaplanuj. Mam w szafce jeszcze orzechowy br您 Joanny i jasne kakao wellatonu...

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Jak b璠ziesz zdesperowana to k豉d co zbli穎nego do reszty w這s闚 na odrosty a potem czym innym wyr闚naj kolor po ca這軼i. A je郵i chcesz przetrwa do jesieni bez drastycznego farbowania to szamponetki zostaj. Tym poprawisz sobie humor i do tego nie ingeruj we w這sy. Polecam Joanny bo dziewczyny pisz 瞠 si dobrze wyp逝kuj
Narazie zdecydowalam sie zmienic troche fryzure zeby te jasne pasma byly mniej widoczne - a o szamponetce pomysle, ale wtedy jak poloze na calosc jakis kolor to te rozjasnione pasemka nie beda sie oddcinac?

Hm to co moglo mnie tak urzadzic to slonce, szampon rumiankowy/morelowy z pszenica lub hm olejek regenerujacy do wlos闚 JOICO? Ktory kladalam niby na konc闚ki wlosow tylko ale czy on mogl rozsjasniac?
Symetria jest offline  
Stary 2011-08-04, 10:56   #4942
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

S這鎍e rozja郾ia po prostu w這sy. Mam kole瘸nk, kt鏎ej te zawsze tak rozja郾ia w這sy z przodu, 瞠 ma bielutkie.
Stary 2011-08-04, 11:48   #4943
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Narazie zdecydowalam sie zmienic troche fryzure zeby te jasne pasma byly mniej widoczne - a o szamponetce pomysle, ale wtedy jak poloze na calosc jakis kolor to te rozjasnione pasemka nie beda sie oddcinac?
Mog ale nie musz si odr騜nia ale raczej powinno wygl康a to na delikatny baleja. Takie w這sy roz鈍ietlone s這鎍em.
Ja bym spr鏏owa豉 szamponetki, jak 幢e wyjdzie to szybko si zmyje.

Pytanko do was dziewczyny czy kt鏎a maza豉 sobie g這w kawowym br您em Joanny szamponetk? Zbli瘸 mi si chrzest dziecka a Syoss zmy mi si po tygodniu i mam znowu rudo czerwone w這sy po kasztanie. Szamponetka mog豉 by mi od鈍ie篡 nieco kolor na t uroczysto嗆 ale nie wiem czy mi czarne nie wyjd bo to do嗆 ciemny odcie na opakowaniu.

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-04, 12:05   #4944
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

mam ci篹ki orzech do zgryzienia w szafie Orzechowy Br您 Joanny czeka na "sw鎩 dzie", w mi璠zyczasie zauroczy mnie ten ciemny br您owy blond londy, a opr鏂z tego w豉郾ie obejrza豉m na youtube dziewczyn, kt鏎a poleca farbowanie henn NJD - ma cudowne w這sy -same zobaczcie
http://www.youtube.com/user/Brunette...61/f1UbvsyNJVQ
http://brunettesheart.blogspot.com/search/label/henna

i co tu wybra )))
Stary 2011-08-04, 17:02   #4945
frotka22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

ibyza

zalaczam fotke w dziennym 鈍ietle po 3 tyg od farbowania, prawie codziennie myje glowe, kolor jak dla mnie - idealny
gdyby kto wiedzia czym uzyskam podobny ale trwalsza farba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 009wiz.jpg (37,1 KB, 60 za豉dowa)
frotka22 jest offline  
Stary 2011-08-04, 17:27   #4946
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
mam ci篹ki orzech do zgryzienia w szafie Orzechowy Br您 Joanny czeka na "sw鎩 dzie", w mi璠zyczasie zauroczy mnie ten ciemny br您owy blond londy, a opr鏂z tego w豉郾ie obejrza豉m na youtube dziewczyn, kt鏎a poleca farbowanie henn NJD - ma cudowne w這sy -same zobaczcie
http://www.youtube.com/user/Brunette...61/f1UbvsyNJVQ
http://brunettesheart.blogspot.com/search/label/henna

i co tu wybra )))
Jak masz ju farbowane w這sy to 豉twy wyb鏎 bo henna odpada Nie mo積a jej stosowa na wcze郾iej farbowane w這sy zwyk造mi farbami. Musisz czeka a farba porz康nie si zmyje minimum 2 miesi帷e. Ja nie wytrzyma豉bym z odrostami Do tego trzeba uwa瘸 jak henne kupi bo s i takie szkodliwe z metalami. No i potem piel璕nowa odpowiednio k豉czki. Ja osobi軼ie z henn nie zamierzam si bawi. Jako wydaje mi si wi璚ej zachodu itp. Henn stosuj od czasu do czasu na brwi i przynajmniej je mia豉m ci庵le szorstkie a nie mi瘯kie jak pisz, ale mo瞠 ta do brwi sie r騜ni?

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez frotka22 Poka wiadomo嗆
ibyza

zalaczam fotke w dziennym 鈍ietle po 3 tyg od farbowania, prawie codziennie myje glowe, kolor jak dla mnie - idealny
gdyby kto wiedzia czym uzyskam podobny ale trwalsza farba
Ale kolor idealny ten zmyty czy ten co od razu wychodzi ci po castingu?
Po jakiej farbie taki kolor uzyskasz to ci篹ko powiedzie bo ka盥ej z nas inaczej 豉pi w這sy. J瘰li podoba Ci si to co teraz masz na g這wie to szukaj najwy瞠j czego w jasnych br您ach albo lepiej bo w ciemnych blondach. Cz瘰to one wychodz podobnie. Jak b璠ziesz farbowac tylko odrosty a na reszt w這s闚 przeci庵a na g鏎a 5min to nie przyciemnisz ko鎍闚 farb i powinna trzyma si tego jasnego odcienia.
A je郵i chodzi o Tw鎩 kolor to nie widz w nim nic mro幡ego a raczej bardzo ciep造 odcie.
Trufle masz w palette: http://www.palette.pl/nasze-produkty...raz/g3-trufla/ Ale one lubia bardz ciemno wychodzi wi璚 czas dzia豉nia musisz skr鏂i do minimum nawet 15min (od pierwszego na這瞠nia) albo mniej bo szybko 豉pi. W這sy po palette s cudowne a i skoro to palette to i kolor na d逝go. To lubie w palette. Je郵i ci kolor przypadnie do gustu mo瞠sz farbowa sie nawet co dwa miesi帷e i to tylko odrosty w wielu kolorach wystarcz.

AAA!!! Przegl康a豉m stronk palette i maj kolejny ch這dny odcie w ofercie!!! http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/ Robi si coraz lepiej na naszym rynku. Chyba naprawd b璠 schodzi na popiele.

Czas edycji: 2011-08-04 o 17:29
Kachula82 jest offline  
Stary 2011-08-04, 19:57   #4947
ibyza
Wtajemniczenie

ja narazie spieram kolorek, zobaczymy co mi przyjdzie do g這wy dalej zrobi b璠 Was informowa o wszystkich moich poczynaniach
ibyza jest offline  
Stary 2011-08-04, 20:24   #4948
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Ja na razie zostawiam w這sy w spokoju. Kupi豉m szamponetk kasztanowy br您, joanna, ale na razie nie b璠 u篡wa.
Stary 2011-08-04, 21:31   #4949
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Mog ale nie musz si odr騜nia ale raczej powinno wygl康a to na delikatny baleja. Takie w這sy roz鈍ietlone s這鎍em.
Ja bym spr鏏owa豉 szamponetki, jak 幢e wyjdzie to szybko si zmyje.

Pytanko do was dziewczyny czy kt鏎a maza豉 sobie g這w kawowym br您em Joanny szamponetk? Zbli瘸 mi si chrzest dziecka a Syoss zmy mi si po tygodniu i mam znowu rudo czerwone w這sy po kasztanie. Szamponetka mog豉 by mi od鈍ie篡 nieco kolor na t uroczysto嗆 ale nie wiem czy mi czarne nie wyjd bo to do嗆 ciemny odcie na opakowaniu.
ja maza豉m
wychodzi ciemnoo i wpada w fiolet :P
Stary 2011-08-04, 21:48   #4950
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
ja maza豉m
wychodzi ciemnoo i wpada w fiolet :P
My郵....... Mo瞠 za ciemna b璠? A jak deszcz spadnie to po sukience.... Ech. Mo瞠 zrobi sobie to kakao wellatonu? Pewnie nie wiele wyjdzie na ciemnych w這sach ale... Potem i tak schodz na popielate odcienie to mo瞠 ostatni raz przed dekoloryzacj zaszale?

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.