Br您owow這se farbowane :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-04-18, 14:09   #601
katie-lee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 347
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka wiadomo嗆
wklejam swoje zdj璚ia, w豉snie przed chwil farbowa豉m g喚bokim szatynem z garnier 100% kolor. po na這瞠niu farby zacz窸a momentalnie ciemnie na w這sach, zrobi豉 si czarna, wiec po 2/3 czasu napisanego na opakowaniu sp逝ka豉m, bo ba豉m si zbyt mocnego koloru. i musz przyzna 瞠 mog豉m potrzyma d逝瞠j, tylko zmyli這 mnie to bardzo mocne ciemnienie po na這瞠niu. odrosty wzi窸o s豉bo, mimo 瞠 trzyma豉m je ok15 minut. do tego farba ma bardzo nieprzyjemny zapach, a idzie do nosa i gard豉... i bardzo brakuje od篡wki w 鈔odku... w這sy szorstkie, spl徠ane, matowe. oczywi軼ie u篡豉m swojej, ale to pewnie co innego ni profesjonalna dodana do opakowania... kolor mi si podoba, nie wyszed taki czarny jak podczas nak豉dania. tylko kupi drugie opakowanie i zrobi same odrosty oce鎍ie same
Boooski kolor

[dieta]
katie-lee jest offline  
Stary 2007-04-30, 08:49   #602
lerche
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 218

Cytat:
wklejam swoje zdj璚ia, w豉snie przed chwil farbowa豉m g喚bokim szatynem z garnier 100% kolor. po na這瞠niu farby zacz窸a momentalnie ciemnie na w這sach, zrobi豉 si czarna, wiec po 2/3 czasu napisanego na opakowaniu sp逝ka豉m, bo ba豉m si zbyt mocnego koloru. i musz przyzna 瞠 mog豉m potrzyma d逝瞠j, tylko zmyli這 mnie to bardzo mocne ciemnienie po na這瞠niu. odrosty wzi窸o s豉bo, mimo 瞠 trzyma豉m je ok15 minut. do tego farba ma bardzo nieprzyjemny zapach, a idzie do nosa i gard豉... i bardzo brakuje od篡wki w 鈔odku... w這sy szorstkie, spl徠ane, matowe. oczywi軼ie u篡豉m swojej, ale to pewnie co innego ni profesjonalna dodana do opakowania... kolor mi si podoba, nie wyszed taki czarny jak podczas nak豉dania. tylko kupi drugie opakowanie i zrobi same odrosty oce鎍ie same

kolorek rewelacja....
czyli wkoncu garnierem najpierw malowa豉 i farba tak???? po ile jest owgole ?to tak przy okazji 郵iczny kolor wcze郾iej jakie mia豉s? bo ja mma pasemka blon i my郵 co mi wyjdzie bo chce dzisiaj sobie zrobi takie czekoladowe w豉snie
lerche jest offline  
Stary 2007-04-30, 09:13   #603
Satin'n Lace
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438

Jakim szamponem albo farb mog uzyska taki kolor ?
http://smg.photobucket.com/albums/v6...ealgirl190.jpg

http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline  
Stary 2007-04-30, 10:13   #604
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Cytat:
Napisane przez lerche Poka wiadomo嗆
kolorek rewelacja....
czyli wkoncu garnierem najpierw malowa豉 i farba tak???? po ile jest owgole ?to tak przy okazji 郵iczny kolor wcze郾iej jakie mia豉s? bo ja mma pasemka blon i my郵 co mi wyjdzie bo chce dzisiaj sobie zrobi takie czekoladowe w豉snie
tak garnierem 100%color gleboki szatyn. kosztowala chyba 9.99zl. wczesniej mialam sprany loreal casting jasny braz - kolor byl ladny ale baaardzo szybko sie zmyl + odrosty ciemny mysi braz. ale juz ten kolor inaczej wyglada. na poczatku byl ladny "zimny" a teraz znowu ten poblask rudego... napisz jak Ci wyszlo
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-04-30, 11:48   #605
lerche
Raczkowanie

Cytat:
tak garnierem 100%color gleboki szatyn. kosztowala chyba 9.99zl. wczesniej mialam sprany loreal casting jasny braz - kolor byl ladny ale baaardzo szybko sie zmyl + odrosty ciemny mysi braz. ale juz ten kolor inaczej wyglada. na poczatku byl ladny "zimny" a teraz znowu ten poblask rudego... napisz jak Ci wyszlo
kupi豉m w豉snie szampon loreal casting jasny braz, kurde szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze szybko schodzi to bym nie kupi豉... ale juz 20zl da豉m to zobacze co to jest... a s逝chaj jak malowalam tym szamponem loreala to mia豉 wczesniej pasemka blond? bo ja mam pasemka i nie wiem co wyjdzie, ale laska powiedziala ze miala przed swoim tez blon i lorealem pomalowala i ladnie wsyztsko pokrylo jej bo teraz ma bronzowe wlasnie
lerche jest offline  
Stary 2007-04-30, 11:48   #606
lerche
Raczkowanie

Cytat:
kupi豉m w豉snie szampon loreal casting jasny braz, kurde szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze szybko schodzi to bym nie kupi豉... ale juz 20zl da豉m to zobacze co to jest... a s逝chaj jak malowalam tym szamponem loreala to mia豉 wczesniej pasemka blond? bo ja mam pasemka i nie wiem co wyjdzie, ale laska powiedziala ze miala przed swoim tez blon i lorealem pomalowala i ladnie wsyztsko pokrylo jej bo teraz ma brozowe wlasnie
lerche jest offline  
Stary 2007-04-30, 12:06   #607
Susanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Przepi瘯ny kolor i ... przepi瘯ne w這sy!! Takie zadbane i fryzurka te super - mo積a prosi o zdj璚ie fryzurki z przodu na wprost...

M&M

Sta

Susanna szyje - m鎩 krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-05-01, 10:34   #608
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
kupi豉m w豉snie szampon loreal casting jasny braz, kurde szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze szybko schodzi to bym nie kupi豉... ale juz 20zl da豉m to zobacze co to jest... a s逝chaj jak malowalam tym szamponem loreala to mia豉 wczesniej pasemka blond? bo ja mam pasemka i nie wiem co wyjdzie, ale laska powiedziala ze miala przed swoim tez blon i lorealem pomalowala i ladnie wsyztsko pokrylo jej bo teraz ma brozowe wlasnie
po castingu wlosy sa ladniejsze, delikatniejsze, odzywione, bo ma odzywke w opakowaniu ktora slicznie pachnie, ale mi kolor rzeczywiscie zszedl baaaardzo szybko (mimo ze na poczatku byl naprawde bardzo ladny i wcale nie "jasny" tylko taki ciemniejszy, jak chcialam) pasemek nie mialam zadnych. na 5 stronie tego watku sa moje zdjecia po farbowaniu castingiem. zobacz
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-05-01, 10:47   #609
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka wiadomo嗆
Przepi瘯ny kolor i ... przepi瘯ne w這sy!! Takie zadbane i fryzurka te super - mo積a prosi o zdj璚ie fryzurki z przodu na wprost...
dziekuje Ci ale na tych zdjeciach mam swoje naturalne wlosy po umyciu nigdy tak nie wychodze, bo nie lubie swoich prostych wlosow... nie moge siebie zniesc w ich "prostosci" na codzien krece i posiadam tylko takie fotki nie wiem czy Cie zainteresuja, ale pokazuje. wlosy sa tylko na koncach lekko postopniowane.
po umyciu zrobie zdjecia z prostymi i tez postaram sie wrzucic
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1858p.JPG (102,3 KB, 144 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1861p.JPG (112,4 KB, 223 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1867p.JPG (95,6 KB, 168 za豉dowa)
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-05-01, 13:26   #610
Susanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna

奸icznie dzi瘯uj za zdj璚ia ja z kolei nie znosz swoich lekko falowanych w這s闚 i nami皻nie je prostuj hehe
Musze w najbli窺zym czasie wybra si do fryza na farbowanie, Kosmitko kolorek masz naprawd super!!

M&M

Sta

Susanna szyje - m鎩 krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-05-01, 18:42   #611
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka wiadomo嗆
奸icznie dzi瘯uj za zdj璚ia ja z kolei nie znosz swoich lekko falowanych w這s闚 i nami皻nie je prostuj hehe
Musze w najbli窺zym czasie wybra si do fryza na farbowanie, Kosmitko kolorek masz naprawd super!!
hehe Dzieki Susanna zaraz wpadne w narcyzm (o ile juz nie wpadlam)
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-05-07, 13:35   #612
lerche
Raczkowanie

Hejka pofarbowa豉m sobie w這ski- kolorek bardzo 豉dny wyszed, ka盥y m闚i ze wyglada jakbym mia豉 nie malowane tylko natulny taki kolorek jak bede miala jakies fotki to wstawie jeszcze tylko troszk solarium mi sie przyda i bede ok dzisiaj jeszcze bylam na cieniowaniu w這sk闚
lerche jest offline  
Stary 2007-05-07, 15:49   #613
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
GG do paulina__89

Cytat:
Hejka pofarbowa豉m sobie w這ski- kolorek bardzo 豉dny wyszed, ka盥y m闚i ze wyglada jakbym mia豉 nie malowane tylko natulny taki kolorek jak bede miala jakies fotki to wstawie jeszcze tylko troszk solarium mi sie przyda i bede ok dzisiaj jeszcze bylam na cieniowaniu w這sk闚
a jakiej farby u篡豉 i kt鏎y odcie ? kolor wyszed zimny czy raczej ciep造 ?
paulina__89 jest offline  
Stary 2007-05-09, 12:46   #614
jucha
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 191

heyka
ju drugi raz pod rz康 u fryzjerki farbowa豉m si na "鈔edni popielaty blond".
Wcze郾iej wiele lat mia豉m beleja platyna+czekolada, w ko鎍u mi si znudzi.
Po I-ej aplikacji farby kolorek wyszed 鈔edni, jednak zaraz si zmy i ods這ni造 si stare pasemka.
Po II-ej - wyszed baaaaardzo ciemny i w og鏊e si nie zmywa, jest 豉dny, mysi, ch這dny, ale zdecydowanie za ciemny dla mnie.
Czy w takim razie jasny popielaty blond by豚y lepszy?
p.s. zale篡 mi na naturalnym efekcie ---> jestem naturaln szatynk.
jucha jest offline  
Stary 2007-05-09, 14:04   #615
lukrecja222
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 437

dziewczyny a ja mam pytanie, co je郵i moje w這sy ciemny br您 przefarbuje farb jasny br您? Nie chc ich przyciemni jedynie podkre郵i kolor i doda po造sku (dodam 瞠 nigdy nie farbowalam w這sow) zastanawiam si bardziej nad jakim kremem koloryzuj帷ym. Ale boj si 瞠 mi rydy wyjdzie jak wybior jasny br您... Ale z drugiej strony nie chc przyciemic.
Bed wdzieczna za rady
lukrecja222 jest teraz online  
Stary 2007-05-09, 15:22   #616
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Dziewczyny, jakie polecacie niedrogie szamponetki w kolorze br您, raczej ja郾iejszy ni ciemniejszy no i ch這dniejszy ni cieplejszy ? wa積e, 瞠by zmywa造 si do ko鎍a i nie zostawia造 rudej po鈍iaty... 瞠by zawsze wrazie czego mo積a by這 wr鏂i do poprzedniego koloru.
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-05-09, 16:21   #617
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
GG do paulina__89

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jakie polecacie niedrogie szamponetki w kolorze br您, raczej ja郾iejszy ni ciemniejszy no i ch這dniejszy ni cieplejszy ? wa積e, 瞠by zmywa造 si do ko鎍a i nie zostawia造 rudej po鈍iaty... 瞠by zawsze wrazie czego mo積a by這 wr鏂i do poprzedniego koloru.
ja ostatio uzywalam szamponetki z firmy MARION, kolor "aksamitny br您". kosztuje ok 3zl. i zmywa sie do ko鎍a. mi wychodzi poniej odcien raczej zimny. choc nie jest to jescze to czego szukam.
paulina__89 jest offline  
Stary 2007-05-09, 16:45   #618
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Dzieki. dla mnie nie musi by mocno popielaty (w koncu moj wlasny jest popielaty) ale chcialabym wrocic do naturalnego i tylko od czasu do czasu farbowac szamponetka na jakas okazje... a taki wlasnie czekoladowy mi wystarczy, poszukalm gdziesz tego aksamitnego brazu
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-05-09, 17:55   #619
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Poka wiadomo嗆
dziewczyny a ja mam pytanie, co je郵i moje w這sy ciemny br您 przefarbuje farb jasny br您? Nie chc ich przyciemni jedynie podkre郵i kolor i doda po造sku (dodam 瞠 nigdy nie farbowalam w這sow) zastanawiam si bardziej nad jakim kremem koloryzuj帷ym. Ale boj si 瞠 mi rydy wyjdzie jak wybior jasny br您... Ale z drugiej strony nie chc przyciemic.
Bed wdzieczna za rady
Stary 2007-05-10, 16:05   #620
lukrecja222
Zakorzenienie

nikt si nie wypowie?
Stary 2007-05-10, 16:25   #621
jucha
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jucha Poka wiadomo嗆
heyka
Po I-ej aplikacji farby kolorek wyszed 鈔edni, jednak zaraz si zmy i ods這ni造 si stare pasemka.
Po II-ej - wyszed baaaaardzo ciemny i w og鏊e si nie zmywa, jest 豉dny, mysi, ch這dny, ale zdecydowanie za ciemny dla mnie.
a mo瞠 wina le篡 po stronie ciemnych pasemek?
bo jasne mia豉m baaardzo jasne popielate, a ciemne pasemka by造 w kolorze najciemniejszej czekolady.
I mo瞠 to one tak chwytaj kolor nowej farby, 瞠 w ca這軼i wychodzi ciemno?
co w takim wypadku by軼ie mi doradzi造?
jucha jest offline  
Stary 2007-05-10, 18:20   #622
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Poka wiadomo嗆
Bed wdzieczna za rady
nadasz im w ten sposob odcienia, jaki maja farbowane wlosy. na pewno nie przyciemnisz i patrz jak bierze w trakcie malowania, jak dojdziesz to wniosku ze juz za mocno to splukuj po jasnym brazie, nie bedziesz ruda. tylko nie wybieraj jasny opalizujacy braz. ten odcien praktycznie w kazdej firmie ma od samego poczatku rudy poblask i mala ma wspolnego z tym co prezentuje pani na rysunku. wiec uwazaj na te "opalizowanie" a tak to zycze powodzenia daj znac jak wyszlo
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-05-10, 20:20   #623
Camill
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Witam!
pisze z zapytaniem: czy to ma mo瞠 fotki z kolorkiem Kasztan z Castinga? Mam teraz do嗆 ciemny br您 i tylko doda troch cieplejszego wyrazu bo ko鎍ami to a pod czarny wpada... ale boje si rudych refleks闚, 瞠by takie nie wysz造 i tak le篡 mi casting na p馧ce czekaj帷 na ostateczn decyzj... Prosz niech kto doradzi...
Z g鏎y wszystkim dzi瘯uj i pozdrawiam
Camill jest offline  
Stary 2007-05-10, 21:36   #624
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Camill Poka wiadomo嗆
Witam!
pisze z zapytaniem: czy to ma mo瞠 fotki z kolorkiem Kasztan z Castinga? Mam teraz do嗆 ciemny br您 i tylko doda troch cieplejszego wyrazu bo ko鎍ami to a pod czarny wpada... ale boje si rudych refleks闚, 瞠by takie nie wysz造 i tak le篡 mi casting na p馧ce czekaj帷 na ostateczn decyzj... Prosz niech kto doradzi...
ja robilam kasztanem, ale nie z castinga. zawsze wychodzil z rudym refleksem... wymywa sie tez brzydko... bo to KASZTAN, moze wez jakis braz?
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-05-12, 10:38   #625
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Napisane przez Camill Poka wiadomo嗆
Witam!
Kasztan zawsze b璠zie mia rude refleksy. Ja robi豉m w zesz造m miesi帷u "mro積ym kasztanem" ("iced chocolate"), wyszed kolor br您u wchodzacego w burgund. Nie豉dny, moim zdaniem.
Je郵i chcesz nada cieplejszego wyrazu, to musisz si liczy z tym, 瞠 ciep貫 odcienie, np. czekolada, kasztan zawsze maj domieszk czerwieni, czyli rude refleksy, kt鏎ych tak nie lubisz, masz jak w banku. Pozdrawiam!
lilianaX jest offline  
Stary 2007-05-12, 14:12   #626
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 415

kupi豉m dzi jasny z這cisty br您 L'oreal Excellence creme 5.3.
Mam obecnie bardzo rozja郾ione od s這鎍a w這sy- ni to ciemny blond ni to jasny br您(gdznieniegdzie wida 鄴lte w這sy :O)
Kupi豉m t farb i mam nadziej, 瞠 豉dnie pokryje mi w這sy- marzy mi si czekoladowy ciep造 odcie( boj si kupowa ciemniejsze farby, 瞠bym nie uzyska豉 czarnego w這sia:/)
Malowa造軼ie mo瞠 tym kolorem w這sy? Wychodzi do軼 ciemny?( nie chce zn闚 za jasnego- hehe ale trudno jest kobiecie dogodzi :p
L Excellence Creme 5.3. Jasny BrazZlocisty.jpg
praline jest offline  
Stary 2007-05-12, 18:02   #627
jucha
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jucha Poka wiadomo嗆
heyka
doradzicie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ciemna ja.jpg (21,9 KB, 152 za豉dowa)
jucha jest offline  
Stary 2007-05-12, 22:33   #628
magda*M
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838
GG do magda*M

A ja pofarbowa豉m w ko鎍u Natural&Easy Jasny popielaty br您 i tak:
- kolor zupe軟ie inny ni na opakowaniu (bardzo ciep造, jasny kasztan- niestety)
- nie wiem czemu ale rozja郾i mi w這sy (i to tyle z minus闚)
- bardzo fajna konsystencja farby, opakowanie spokojnie wystarcza na w這sy do po這wy szyji,
- nie 鄉ierdzi
- dobrze schodzi z pofarbowanej sk鏎y
- po sp逝kaniu farby w這sy s mi瘯kie i nie 鄉ierdz (jak w przypadku Londy)
- i jeszcze do陰czona super od篡wka po farbowaniu, kt鏎a mi wystarczy豉 na 3 u篡cia.
Fotek niestety nie mam, ale je郵i chodzi o uzyskany kolor, to naprawd nie ma czego ogl康a.
Tak瞠 na pewno przy tej farbie zostan troszk d逝瞠j, ale wybior ciemniejszy odcie.
magda*M jest offline  
Stary 2007-05-13, 13:44   #629
Moni@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Ja podobnie jak kosmita77 zafarbowa豉m tym kolorem i na poczatku super zimny braz, a po 2 myciach przeswity do slonca rudego
Poza tym zawiod豉m sie troszke na Garnierze, bo ani odzywki do豉czej ani po瘸dnych rekawiczek Poza tym wlosy po tej farbie jak druty sianowate jakies.nigdy takich wlosow nie mia豉m..nawet po Palette
Moni@ jest offline  
Stary 2007-05-15, 09:19   #630
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 415

jasny z這cisty br您 L'oreal Excellence creme 5.3.
malowa豉m nim w sobot- baardzop wydajna farba, nie sp造wa z g這wy. Ta odzywke przed malowaniem co niby skleja uskodzone ko鎍闚ki to chyba troch taki pic na wod
Za陰czam moje w這ski, kt鏎e wcze郾iej by造 baardzo spranym br您em z 鄴ltymi gdzieniegdzie kosmykami :[

Kolor najlepiej odzwierciedla foto nr 3
L Excellence Creme 5.3. Jasny BrazZlocisty.jpg braz1.JPG braz2.JPG braz3.JPG braz4.JPG

Przepraszam za tak porann fryzur
praline jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.