Br您owow這se farbowane :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-08-14, 14:42   #961
Alithia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Schwarzkopfa Natural&Easy (robi豉m jaki popielaty br您 albo ten kaszmirowy nie pami皻am dok豉dnej nazwy)zniszczy mi w這sy, bo porobi造 sie porowate, kolor znik po trzech myciach, sztywne ci篹kie do rozczesania w這sy. D逝ga rekonwalescencja maskami matrixa dopiero pomog豉.

Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/

Alithia jest offline  
Stary 2007-08-16, 12:45   #962
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Witam dziewczyny
Co mi sie przypomnia這 wi璚 szybko nastukam
Wiele z nas mia這 ju tak przygod, ze farbuj帷 si na br您 otrzyma這 czarne w這sy lub czarne ko鎍闚ki, p騧niej troszk nam si te ko鎍闚ki zmy造 ale niestety trzeba by這 farbowa si znowu bo odrosty, bo kolor sp這wia造 itd, dlatego podczas kolejnego farbowania polecam ko鎍闚ki zmoczy woda (tak jak to si robi przy szamponach koloryzuj帷ych) farba wtedy s豉biej na nie oddzia逝je.
Ja zafarbowa豉m teraz ciemnym blondem Londy i sta這 si co strasznego, moje zawsze zdrowe w這sy zacz窸y sie rozdwaja, biegn wi璚 do fryzjera podci望 w這sy i po kuracj odbudowuj帷, wrrr na razie najlepszy by Garnier Color Naturals ale jestem uczulona na jego smr鏚.
I miej tu cz這wieku br您owe w這ski i b康 zadowolony

Pozdrawiam br您owow這se

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2007-08-16, 17:53   #963
kittyyy1
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 059

Witam dziewczyny MAm taki problem, ot霩 mam br您owe w這ski z natury ale taki jaki brzydki odcie.. no wi璚 machn窸am je kilka razy szamponem koloryzuj帷ym. Pr鏏owa豉m kilku sredni br您, ciemny br您, ciemna czekolada czy granatowa czer. no i tu jest problem. po tym ostatnim moje w這sy maj kolor ober篡ny! nie wiem co mam z nimi robi.. chcialam mie ciemny br您 lub czarny. niestety nie mam do鈍iadczenia w kolorowaniu wlos闚.. i zawsze po 3, 4 myciach olor szamponetki schodzil. Chcialabym 瞠by軼ie mi doradzi造, co mam zrobi 瞠by miec 豉dny ciemny br您ik lub czarny, najlepiej szamponetk na dlugo.. lub w ostateczno軼i farb. Da sie co z tym zrobi?
kittyyy1 jest offline  
Stary 2007-08-17, 09:12   #964
bubble_gum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
podczas kolejnego farbowania polecam ko鎍闚ki zmoczy woda (tak jak to si robi przy szamponach koloryzuj帷ych) farba wtedy s豉biej na nie oddzia逝je.
Zawsze farbuj maj帷 wilgotne w這sy i jako nie zauwa篡豉m, 瞠by farba dawa豉 豉godniejszy kolor. I tak wychodza czarne.
bubble_gum jest offline  
Stary 2007-08-17, 09:40   #965
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Stosujesz farb na wilgotne w這sy, mimo i jest napisane, 瞠by na suche? nie niszczy Ci to w這s闚?
Stary 2007-08-17, 11:06   #966
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

ja zawsze maluje wlosy wilgotne i czyste a nie jak pisza na opakowaniach - suche i nieumyte. jak zrobilam zgodnie z poleceniem producenta to wzielo mi nierownomiernie! mimo ze nalozone bylo bardzo precyzyjnie. wygladalam strasznie, wiec nie wiem czemu oni tak pisza, chyba asekuracyjnie. naprawde wilgotne i czyste zdecydowanie ladniej bierze. czy mocniej?... niepowiedzialabym, ale na pewno tam gdzie ja chce a nie farba sobie zazyczy
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-08-17, 11:18   #967
Sovilo
Zakorzenienie

Oj, ja nigdy nie malowa豉m farb wilgotnych Zawsze dzie wcze郾iej myj w這sy, nastepnego je farbuje, i 豉pie tak sobie Na wilgotno, tylko szampony... Bo ja boja幢iwa jestem Jak kiedy wypowiada豉 si dziewczyna, kt鏎a pracowa豉 w Joannie, 瞠 ich farby nalezy trzyma 2 razy d逝瞠j niz pisz na opakowaniu te si nie skusi豉m
Stary 2007-08-17, 11:37   #968
kosmita77
Zakorzenienie

hehe, 2 razy dluzej to pewnie wylecialyby mi wszystkie wlosy
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-08-17, 12:25   #969
Sovilo
Zakorzenienie

Te si dziwia豉m, ale z Joanny kolor trzyma mi si bardzo kr鏒ko, mimo i to farba Za to nic nie niszczy豉 w這s闚. I w豉snie ta dziewczyna pisa豉, 瞠 specjalnie pisz na opakowaniu, zeby trzyma 20 minut,m kolor si szybko wyp逝cz, w這sy nie zniszcz, a klientka biegnie po kolejna farb
Stary 2007-08-17, 14:07   #970
Alithia
Zadomowienie

Mnie fryzjerka m闚i豉 w豉郾ie o moczeniu ko鎍闚ek oraz te , 瞠 mo積a nanie嗆 na nie od篡wk (na ko鎍e czy ile tam w這s闚 chcemy ochroni podczas farbowania). Tyko z ta odzywk, to 瞠 najpierw farba na odrosty i jak trzymamy na odrostach, to dopiero nanie嗆 od篡wk na ko鎍e, i potem dopiero na to farb.
Powiem szczerze ze nie pr鏏owa豉m jeszcze z od篡wk, bo to zbyt pracoch這nne, ale ko鎍e zawsze mocz przy odrostowaniu i faktycznie mniej sie niszcz. Ale mo瞠 sie skusze na metod z od篡wk...tylko wydaje mi sie , ze wtedy to w og鏊e farba nie dzia豉....hmmmm

Moje blogowanie:

Alithia jest offline  
Stary 2007-08-17, 14:31   #971
katie-lee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 347

Cytat:
Napisane przez Alithia Poka wiadomo嗆
Schwarzkopfa Natural&Easy (robi豉m jaki popielaty br您 albo ten kaszmirowy nie pami皻am dok豉dnej nazwy)zniszczy mi w這sy, bo porobi造 sie porowate, kolor znik po trzech myciach, sztywne ci篹kie do rozczesania w這sy. D逝ga rekonwalescencja maskami matrixa dopiero pomog豉.
Mi te ta farba poniszczy豉 w這sy. Ale za to polecam farby Garniera, zawsze mia豉m potem w這sy b造szcz帷e i g豉dkie

[dieta]
katie-lee jest offline  
Stary 2007-08-17, 16:22   #972
Alithia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez katie-lee Poka wiadomo嗆
Mi te ta farba poniszczy豉 w這sy. Ale za to polecam farby Garniera, zawsze mia豉m potem w這sy b造szcz帷e i g豉dkie

ja niestety na garniera ju nigdy nie polec po pierwsze po tyg mam takie same odrosty jak przed farbowaniem i og鏊nie 瘸dnego 郵adu po farbie to po drugie w豉郾ie po nim musia豉m 軼i望 15 cm w這s闚....tak瞠 never ever garnier
mnie najlepiej si spisuje palette farba(krem), palette deluxe, no i jeszcze loreal preference. A poniewa chce odzyska te 15 cm to nie b璠 szale z firmami lub zmienia

Moje blogowanie:

Alithia jest offline  
Stary 2007-08-17, 16:46   #973
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Ale jestem z豉 schwarzkopf natural&easy jasny popielaty br您;/ na odrostach wyszed mi jaki mysi blond, w sumie spodziewa豉m si, 瞠 b璠zie r騜nica w kolorze pomi璠zy d逝go軼i a odrostami, bo mia豉m robione br您em na poziomie 5, czyli do軼 ciemnym, nie mniej jednak nie spodziewa豉m si A takiej r霩nicy w kolorze Nie polecam, niszczy w這sy, chocia wed逝g producenta tego nie robi, og鏊nie koszmar!!!
Stary 2007-08-17, 17:25   #974
bubble_gum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Stosujesz farb na wilgotne w這sy, mimo i jest napisane, 瞠by na suche? nie niszczy Ci to w這s闚?
Do tej pory by豉m przekonana, 瞠 to dobrze Dodam jeszcze, 瞠 farbowa豉m w這sy farb Palette, kt鏎a rzekomo niszczy w這sy. Mnie wr璚z przeciwnie wydawa造 si delikatne i b造szcz帷e. Mam takie z natury i wszyscy mi zazdroszcz;P

AAA...mam pytanie. Od kilku miesi璚y, chyba od grudnia stosuj szampony koloryzuj帷e do 20 myc ( przed 鈍i皻ami przez nieuwag i zdenerwowanie t逝mem z p馧ki wzi窸am w豉郾ie szampon. Stwierdzi豉m, 瞠 mam dosc czerni po normalnych farbach i chce z tego ,,wyj軼'' a najlepszym sposobem jest zmywalna farba). Teraz moje w這sy maj wyra幡ie wyblak造 kolor przy nasadzie i po 鈔odku w這sa ( ciemny br您 wpadaj帷y bardzo lekko w rudy) natomiast na konc闚kach jest to ciemny br您, lecz blizszy czarnego wpadajacy lekko w rudy a r騜nica miedzy g鏎 i do貫m jest wyra幡a, ale nie drastyczna.

I tu chcia豉bym was prosic o porad. Lepiej kontynuowac farbowanie farbami zmywalnymi, czy zafarbowac juz teraz br您em, ale jasnym? Tak, aby by to wyra幡y br您, a nie czarny? I czy w og鏊e taki efekt jest mozliwy? tzn, czy w takiej sytuacji ca豉 d逝gosc b璠zie w jednym ja郾iejszym kolorze?
bubble_gum jest offline  
Stary 2007-08-17, 18:21   #975
lima1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

這ooo dziewczyny,wreszcie sko鎍zy豉m to moje farbowanie,ale chyba mnie totalnie pogielo,bo po tych wszystkich farbowaniach mam taki sam kolor w這s闚 jaki mia豉m;p Ale po kolei,najpierw stwierdzi豉m ze sobie troche rozja郾ie (z ciemnego bri您u,moja fotka gdzies jest pare stron wczeniej),wiec kupi豉m rozja郾iacz,kt鏎y sprawi,ze moje wlosy staly sie ryze:/// to bylo bardzo traumatyczne przezycie,wiec polozylam na to farbe ciemny blond,po czym wyszedl mi calkiem niezly,karmelkowy odcien.No ale mnie bylo oczywiscie malo,wiec odczeka豉m 2 tyg,posz豉m do fryzjerki i zrobi豉m si na blond (to znaczy zrobila mi mn鏀two cieniutkich pasemek) i wygl康a這 to nprawde fajnie,tyle ze musia豉m mi obci捷 jakies5cm w這s闚,bo strasznie wygl康a造.Wytrzyma豉m z nimi tydzien,chociaz lubi豉m je,nie mog豉m si przyzwyczai i po這zylam ciemny br您 i teraz wygl康am tak:
Nigdy wi璚ej bezsensownego farbowania.Amen
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja sup.jpg (9,5 KB, 250 za豉dowa)
lima1988 jest offline  
Stary 2007-08-17, 18:38   #976
kosmita77
Zakorzenienie

Wygladasz bardzo ladnie i w tym kolorze mi sie wydajesz najladniejsza. nie potrafie sobie wyobrazic Ciebie z rudym (?!) i pasemkach. tak jest slicznie!
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-08-17, 18:42   #977
katie-lee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 347

Cytat:
Napisane przez Alithia Poka wiadomo嗆
ja niestety na garniera ju nigdy nie polec po pierwsze po tyg mam takie same odrosty jak przed farbowaniem i og鏊nie 瘸dnego 郵adu po farbie to po drugie w豉郾ie po nim musia豉m 軼i望 15 cm w這s闚....tak瞠 never ever garnier
mnie najlepiej si spisuje palette farba(krem), palette deluxe, no i jeszcze loreal preference. A poniewa chce odzyska te 15 cm to nie b璠 szale z firmami lub zmienia
Widocznie kwestia w這s闚
Ja z kolei nigdy wiecej nie u篡je br您ow Palette. Kiedy kupi豉m 'Czekoladowy br您' i mia豉m czerwone w這sy

[dieta]
katie-lee jest offline  
Stary 2007-08-17, 18:47   #978
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Widocznie kwestia w這s闚
Ja z kolei nigdy wiecej nie u篡je br您ow Palette. Kiedy kupi豉m 'Czekoladowy br您' i mia豉m czerwone w這sy
hehehe skads to znam farbowalam tym kolorem kilka razy i poki mi sie kolor podobal bylo ok, ale pozniej... do tej pory nie zszedl i podejrzewam ze nie zejdzie... teraz uzywam jasniejszych brazow i od gory mam inne, na dole prawie czarne. jakos to przezyje
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-08-17, 20:03   #979
Copykat
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 449

Cytat:
Widocznie kwestia w這s闚
A mi po nim wyszedl naprawde ladny kolor, chociaz poczatkowo troche za ciemny. Gorzej z kondycja wlosow po Palettcie, wiec prawdopodobnie wiecej go nie uzyje
Copykat jest offline  
Stary 2007-08-17, 21:34   #980
Alithia
Zadomowienie

lima1988 jako nie widz Ci w tym co opisa豉 na g這wie Teraz wygl康asz bardzo 豉dnie i pasuje Ci super ten kolorek

katie-lee
wiesz ka盥y ma inne w這sy, moje z natury s cienkie i delikatne i mam ich ma這. A od farbowania to jako sie ich wi璚ej zrobi這 i s w lepszej kondycji ni wtedy jak nie by造 farbowane
One wog鏊e s dziwne bo pomimo farbowania s przet逝szczaj帷e sie

Moje blogowanie:

Alithia jest offline  
Stary 2007-08-18, 14:09   #981
Agata*86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
Thumbs up Dot.: Br您owow這se farbowane :)

A ja farbuje Granier Color Naturals JASNY BR╴ nr.5. I musze powiedziec ze to jest kolorek o jakim ZAWSZE marzy豉m. I co najwazniejsze nie niszczy w這s闚 tak jak PALETTE. PO PROSTU SUPER!!!! Zawsze uwazalam ze kosmetyki firmy Garnier sa najlepsze ,a teraz po zakupie tej farby ZN紟 moge to powiedziec POZDRAWIAM
Agata*86 jest offline  
Stary 2007-08-18, 18:37   #982
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Taak, po color naturals garniera wlosy sa miekkie i blyszczace

Ponizej moje wlosy tydzien po farbowaniu ww. farb kolor br您 (chyba nr4). Teraz ju minelo kilka tyg i w sloncu mienia sie na rudo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_5809.jpg (20,3 KB, 187 za豉dowa)
Stary 2007-08-18, 21:13   #983
Agata*86
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
Taak, po color naturals garniera wlosy sa miekkie i blyszczace

Ponizej moje wlosy tydzien po farbowaniu ww. farb kolor br您 (chyba nr4). Teraz ju minelo kilka tyg i w sloncu mienia sie na rudo
Bardzo 豉dny kolorek Ci wyszed Ja mam troszke jasniejszy. Ale niestety nie mam zdj璚ia zeby pokaza Jeszcze raz napisze ze farba GARNIER jest najlepsza jak do tej pory u篡wa豉m. W這sy s naprawde miekkie i l郾i帷e.
Agata*86 jest offline  
Stary 2007-08-18, 21:33   #984
Marzena77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Witaj
Nie radzi豉bym k豉s br您u,nawet jasnego br您u-mog wyjsc bardzo ciemne.Po堯 ciemny blond a otrzymasz 豉dny jasny br您.
Czy mam skorzystac z tej rady b璠帷 posiadaczk mega br您u wpadaj帷ego w czern ;D???-jestem kolejna poszukiwaczka idealnego br您u-odcien zimny ))Nie probowalam jeszcze takiego sposobu.Zawsze wracam skruszona do castingu ,ale tym razem wyprobowalam ciemny br您 z tych nowych casting闚 -Creme Gloss (?)-nie pamietam nazwy-i st康 now czern...Powinnam wr鏂ic raczej do poprzedniego Castinga,ale nie moge go znalezc Kolezanka poleca豉 mi Diacolor L'oreala-nie s tak drastyczne.Ale tak szczerze ,to chyba pojde w koncu do fryzjera i zrobie taki kolor jak chce,zap豉ce kup szmalu ,ale przynajmniej zrobi mi to ,czego sie sama dorobic nie moge i po klopocie-mam nadzieje.Najpierw spiore jednak moj czarny br您
Marzena77 jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:03   #985
Marzena77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Zapomnialam dodac,ze mam prawie czarny kolor,ale zaraz po farbowaniu.Za pare dni dodam fotke juz wypranych wlosk闚.Ale szczerze moge polecic Casting L'oreala,moze jednak br您, bo ten, ktorym robilam -ciemny br您 kolejny raz-jest zdecydowanie za ciemny.
Marzena77 jest offline  
Stary 2007-08-18, 22:46   #986
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Marzena77 Poka wiadomo嗆
Zapomnialam dodac,ze mam prawie czarny kolor,ale zaraz po farbowaniu.Za pare dni dodam fotke juz wypranych wlosk闚.Ale szczerze moge polecic Casting L'oreala,moze jednak br您, bo ten, ktorym robilam -ciemny br您 kolejny raz-jest zdecydowanie za ciemny.
co do castingu to u mnie jasny br您 wyszedl ciemny
Stary 2007-08-19, 11:25   #987
Agata*86
Przyczajenie

Dziewczyny a farbowa造軼ie kiedys Garnier Color Naturals Jasny Br您????
Agata*86 jest offline  
Stary 2007-08-19, 15:13   #988
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka wiadomo嗆

edit: cos mi sie pokickalo
Stary 2007-08-19, 17:10   #989
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka wiadomo嗆
ja kiedy baaardzo dawno temu. Mia豉m wtedy do嗆 ciemny br您 i na這篡豉m t farb na sprane ju nieco ciemne w這sy. Nie by豉m zadowlona z efektu kolor by jaki nijaki.A Ty jaki masz teraz kolor?
http://www.goldmax.pl/product_info.p...oducts_id=2770
praline jest offline  
Stary 2007-08-19, 17:34   #990
Agata*86
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez praline Poka wiadomo嗆
ja kiedy baaardzo dawno temu. Mia豉m wtedy do嗆 ciemny br您 i na這篡豉m t farb na sprane ju nieco ciemne w這sy. Nie by豉m zadowlona z efektu kolor by jaki nijaki.A Ty jaki masz teraz kolor?
http://www.goldmax.pl/product_info.p...oducts_id=2770
Ja sobie zafarbowa豉m kolorkiem Garnier Color naturals Jasny BR╴ i bardzo 豉dny mi wyszed.co prawda myslalam ze ja郾iejszy mi wyjdzie ale podoba mi si. Wysz造 ciemne bo mialam wczeniej ciemny br您. A jaki Ty masz teraz kolor?? i jakiej farby u篡wasz??
Agata*86 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.