Br您owow這se farbowane :) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-08-22, 13:51   #991
201607060918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 476
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Kupi豉m farbe Loreal Recital Preference A3 Havane Jasny Bursztyn
http://www.swiatkobiet.com.pl/zakupy...dukty/1411.jpg

Ju jej kto z Was u篡wa ?!
201607060918 jest offline  
Stary 2007-08-22, 14:17   #992
_Ewelka___
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 672
GG do _Ewelka___

Jak mi sie marza brazowe wlosy, jednolite.... Sama z natury mam br您owe, ale jakies takie wyplowiale, zachcialo mi sie farbowania i teraz mam za swoje - czarne. Ehhhhhhhhhhhhhh mam nadzieje ze sie zmyje ta farba. Podejrzewalam ze wyjda czarne, a trzymalam tylko 20 minut.
Stary 2007-08-22, 14:34   #993
201607060918
Konto usuni皻e

Z br您owymi farbami tak czesto bywa 瞠 wychodza bardzo ciemne (prawie czarne) dlatego te nie sugerowa豉bym si zbytnio kolorem w這s闚 modelki na opakowaniu. Radze kupowa o ton ja郾iejszy ni ten kt鏎y nam si podoba i trzyma z 5 min kr鏂ej ni radza w ulotce.
Stary 2007-08-22, 15:21   #994
galinda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam, przebrn窸am przez ca造 w徠ek , ale niestety dalej nie wiem co zrobi. Ot騜 w maju diabe mnie podkusic aby ufarbowac w這sy wella safir kolor drzewo hebanowe. Na poczatku wysz造 czarne jak smo豉, do tego zac輳造 wypada, wr璚z wychodzi pasmami. Po tygodniu zdecydowa豉m sie obci望 w這sy z d逝gich na takie do ramion, troche je to odci捫y這. Kolor sie lekko tylko wyp逝ka do bardzo ciemnego br您u, gdy pojawi造 sie odrosty, chcia豉m to troche rozja郾ic i po這zy豉m palette natural&easy kolor: z這ta swietlista mokka, na opakowaniu ciemny szatyn raczej. Ku mojemu zdziwieniu kolor na odrostach wyszed rudy . Teraz si zastanawiam czy casting ciemny blond chamois pokryje mi r闚no w這sy, bez rudego po造sku i waham sie miedzy nim a jasnym br您em castinga. W這sy mam teraz ciemny br您, odrosty rude i rudawy odcie. Porad嬈ie co.
galinda jest offline  
Stary 2007-08-22, 15:35   #995
201607060918
Konto usuni皻e

Galinda odradzam kupowanie farb Palette czy Wella. Strasznie niszcza w這sy. Najlepsza farba (wed逝g mnie i moich kole瘸nek) to Loreal a z tych ta雟zych Garnier. W這sy s po nich l郾i帷e a kolor utrzymuje si spowodzeniem 3 - 4 tygodnie. Je瞠li masz w這sy ciemny br您 瘸dn farba nie ufarbujesz ich r闚nomiernie na blond. Je瞠li kupisz blond rozja郾iaj帷y nawet o 3 tony masz jak w banku 瞠 wyjd rude albo kurczakowate. Wiem to z do鈍iadczenia. Je瞠li chce swoje w這sy rozja郾i kup dekoloryzator a nastepnie na逝 farbe (najlepiej) tej samej firmy wtedy masz pewnosc 瞠 kolor we幟ie.
Stary 2007-08-22, 16:26   #996
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

dziewczyny a jak rozjasnic o kilka tonow ciemna czekolade z castinga ... marzy mi sie braz ...
Stary 2007-08-22, 17:07   #997
galinda
Przyczajenie

Oj dekoloryzacja, to juz ostateczno軼, czyta豉m tu, 瞠 ciemny blond castinga wychodzi jak zimny br您, dlatego sie zastanawiam. Dziewczyny jesli farbowa造軼ie castigiem na br您 dajcie zna.

Co do rozja郾ienia ciemnej farby to r闚niez na wizazu wyczyta豉m, 瞠 szampon przeciw逝piezowy ziaja, i witamina C w proszku wymieszana z od篡wka. Podobno kolor sie wyp逝kuje.
galinda jest offline  
Stary 2007-08-22, 17:12   #998
201607060918
Konto usuni皻e

Nie koniecznie szampon Ziaja. Ka盥y szapon przeciw逝pie穎wy sprawia 瞠 kolor si wyp逝kuje, w這sy s matowe i bez po造sku.
Stary 2007-08-22, 21:38   #999
*Justynka*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 304

dzisiaj pofarbowa豉m w這sy szamponetk Joanny (do 24 my) kolor korzenny br您 i zamiast 豉dnego br您u mam br您owo rudawo czerwone. B豉gam pom騜cie mi, co mam teraz zrobi, czy za kilka dni mog na這篡 szamponetke. Chcia豉bym otrzyma ch這dny odcie br您u, a wi璚 jaki kolor musia豉bym teraz na這篡, aby taki otrzyma
Mog豉m si domy郵e, 瞠 korzenny br您, b璠zie wpada w rudy

*Justynka* jest offline  
Stary 2007-08-22, 21:47   #1000
201607060918
Konto usuni皻e

Je瞠li myjesz codziennie w這sy to farba (szamponetka) powinna szybko si zmy. Radzi豉bym Ci z tydzie poczeka do kolejnego farbowania. A nie my郵a豉 o normalnej farbie ?! Szapon do farbowania jeszcze bardziej niszczy w這sy, Powie Ci to ka盥a fryzjerka.
Stary 2007-08-22, 22:15   #1001
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez galinda Poka wiadomo嗆
Oj dekoloryzacja, to juz ostateczno軼, czyta豉m tu, 瞠 ciemny blond castinga wychodzi jak zimny br您, dlatego sie zastanawiam. Dziewczyny jesli farbowa造軼ie castigiem na br您 dajcie zna.

Co do rozja郾ienia ciemnej farby to r闚niez na wizazu wyczyta豉m, 瞠 szampon przeciw逝piezowy ziaja, i witamina C w proszku wymieszana z od篡wka. Podobno kolor sie wyp逝kuje.
ja farbowa豉m br您em castinga kolor wyszed bardzo ciemny (aczkolwiek nie czarny). Po kilku myciach by ciemny br您. Szybko sie wyp逝ka na rudo niestety. Jak chcesz moge poszuka zdj耩.

edit: mala pomylka. to nie byl br您 a jasny br您

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2007-08-22 o 22:21 Pow鏚: dopisek
untouchable jest offline  
Stary 2007-08-22, 22:19   #1002
*Justynka*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 304

Cytat:
Napisane przez czaaajka Poka wiadomo嗆
Je瞠li myjesz codziennie w這sy to farba (szamponetka) powinna szybko si zmy. Radzi豉bym Ci z tydzie poczeka do kolejnego farbowania. A nie my郵a豉 o normalnej farbie ?! Szapon do farbowania jeszcze bardziej niszczy w這sy, Powie Ci to ka盥a fryzjerka.
jestem w szoku, bo ja zawsze my郵a豉m, 瞠 farba bardziej niszczy w這sy, ale dobrze wiedzie, 瞠 jest odwrotnie
A jakim kolorem powinnam pokry moje 'kasztanowe' w這sy, zby otrzyma ch這dny (raczej ciemny) br您??

*Justynka* jest offline  
Stary 2007-08-22, 22:38   #1003
galinda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
ja farbowa豉m br您em castinga kolor wyszed bardzo ciemny (aczkolwiek nie czarny). Po kilku myciach by ciemny br您. Szybko sie wyp逝ka na rudo niestety. Jak chcesz moge poszuka zdj耩.

edit: mala pomylka. to nie byl br您 a jasny br您
bardzo prosz o fotke, jesli masz. Nie ukrywam, ze chodzi mi o zimny odcie br您u, a naczyta豉m sie wiele dobrego o castingu, wiec obstawiam tem szampon.
galinda jest offline  
Stary 2007-08-22, 22:47   #1004
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
bardzo prosz o fotke, jesli masz. Nie ukrywam, ze chodzi mi o zimny odcie br您u, a naczyta豉m sie wiele dobrego o castingu, wiec obstawiam tem szampon.
Mam nadzieje ze dostrzeglas ze to jasny br您 jednak

Fotke dam jutro bo teraz nie mam sk康 wzi捷. Po po逝dniu ju powinna by. A ten m鎩 odcie to zimny raczej nie by owszem kilka pierwszych dni. Po tygodniu zero zimno軼i.
Stary 2007-08-22, 22:54   #1005
galinda
Przyczajenie

Tak, tak zauwazy豉m, ale interesuje mnie ten odcie, wi璚 czekam na foto i napisz jeszcze jaki by Tw鎩 kolor wy軼iowy.
galinda jest offline  
Stary 2007-08-22, 23:24   #1006
bubble_gum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Jutro wybieram si do fryzjerki. 圭inam w這sy do ramion i pozb璠e si cz窷ci czarnych k豉k闚 po szamponach i farbach Palette. Odrosty i w og鏊e ca陰 d逝gosc potraktuj ciemnym blondem Castinga i zobacz co z tego wyjdzie. Mam nadziej, 瞠 bedzie to wreszcie upragniony br您, a nie czer. 砰czcie mi powodzenia
bubble_gum jest offline  
Stary 2007-08-22, 23:28   #1007
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, tak zauwazy豉m, ale interesuje mnie ten odcie, wi璚 czekam na foto i napisz jeszcze jaki by Tw鎩 kolor wy軼iowy.
Moja mama na szczescie jeszcze nie spala wiec wklejam fotki z laptopa

Kolor wyj軼iowy to byl moj naturalny taki jakis ciemny blond (fotka 1 i 2)
fotka nr 3 po uzyciu jasnego brazu castinga po jednym myciu
na nr4 po 4-5 myciach (ju w sloncu bylo widac rudawy)
a na fotce nr5 po bodajze 3-4 tygodniach (z tym ze z tylu mi schodzilo nie rownomiernie ae juz innej fotki nie mam)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,1 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,3 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (23,6 KB, 153 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (34,3 KB, 108 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (12,8 KB, 131 za豉dowa)
Stary 2007-08-23, 10:54   #1008
galinda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Poka wiadomo嗆
Jutro wybieram si do fryzjerki. 圭inam w這sy do ramion i pozb璠e si cz窷ci czarnych k豉k闚 po szamponach i farbach Palette. Odrosty i w og鏊e ca陰 d逝gosc potraktuj ciemnym blondem Castinga i zobacz co z tego wyjdzie. Mam nadziej, 瞠 bedzie to wreszcie upragniony br您, a nie czer. 砰czcie mi powodzenia

Powodzenia. I zamie嗆 fotki, po zabiegu, koniecznie.
galinda jest offline  
Stary 2007-08-23, 12:41   #1009
marsi11
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 905

Dziewczyny poratujcie!!!!
Mam rozjasniane wlosy, i to dosc mocno bo od dluzszego czasu nosze platynowy blond. Czasem fundowalam sobie czekoladowy balejage ale postanowilam na jesien przefarbowac sie na ciemno, taki kolorek ala mleczna czekolada. I teraz pytanie, bo wolalabym zrobic to samodzielnie w domu niz u fryzjera. Jaki kolor farby bedzie odpowiedni, by przypadkiem nic rudego mi nie wyszlo? Czy lepiej od razu potraktowac sie farba czy moze lepiej szamponem? Na przyszla wiosne pewnie znow bede chciala blond...
Bede wdzieczna za odpowiedz
marsi11 jest offline  
Stary 2007-08-24, 12:09   #1010
Agata*86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
Question Dot.: Br您owow這se farbowane :)

DZIEWCZYNY. mam pytanko. Co trzeba zrobi 瞠by da tu swoje zdj璚ie?? Bo chcia豉m Wam pokaza m鎩 kolorek. prosz o odpowied.
Agata*86 jest offline  
Stary 2007-08-24, 12:18   #1011
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka wiadomo嗆
DZIEWCZYNY. mam pytanko. Co trzeba zrobi 瞠by da tu swoje zdj璚ie?? Bo chcia豉m Wam pokaza m鎩 kolorek. prosz o odpowied.
Klikasz na "zarz康zaj za陰czikami" pod okienkiem w kt鏎ym piszesz widaomo嗆 (dodatkowe opcje) albo klikasz nad okienkiem w rz康ku kolor czcionki, rozmiaru, koloru na ikonke agrafki
Stary 2007-08-24, 12:47   #1012
mycha555
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
dziewczyny a jak rozjasnic o kilka tonow ciemna czekolade z castinga ... marzy mi sie braz ...

Mam ten sam problem... jednak nie farbowa豉m castingiem tylko palette i te chcia豉m czekolade a wyszed mi strasznie ciemny br您. Postanowi豉m wi璚ej nie bawi si w to sama i pod koniec miesi帷a id do fryzjerki mo瞠 ona uzyska 豉dny br您ik

Zakochana

mycha555 jest offline  
Stary 2007-08-24, 12:58   #1013
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

Ja w豉snie siedze z jak御 br您ow farb garniera na w這sach, zobaczymy co to wyjdzie
Celestia jest offline  
Stary 2007-08-24, 14:20   #1014
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mycha555 Poka wiadomo嗆
Mam ten sam problem... jednak nie farbowa豉m castingiem tylko palette i te chcia豉m czekolade a wyszed mi strasznie ciemny br您. Postanowi豉m wi璚ej nie bawi si w to sama i pod koniec miesi帷a id do fryzjerki mo瞠 ona uzyska 豉dny br您ik

nio ja znalaz豉m w drogerii takie cudo ... moze z豉pie tym bardziej 瞠 do ciemnych w這s闚 i zeby je rozjasnic
dekoloryzacja na moich w這sach 200-250 z zalezy ile materia逝 z逝zyja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2100d.jpg (22,8 KB, 197 za豉dowa)
Stary 2007-08-24, 14:26   #1015
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

Cytat:
nio ja znalaz豉m w drogerii takie cudo ... moze z豉pie tym bardziej 瞠 do ciemnych w這s闚 i zeby je rozjasnic
robi豉m kiedy farb z tej serii - beeeznadzieja! W這sy wysz造 mi jakie zielonkawe :|
Lepsze s te Loreal Recital Preferenceoczywi軼i e nie spodziewaj si jakiego spektakularnego efektu. Troszk rozja郾i Ci si w這ski no i t zmian zaobserwujesz dopiero po 2 opakowaniu.
Przynajmniej ja tak mia豉m
loreal.jpg
praline jest offline  
Stary 2007-08-24, 14:26   #1016
mycha555
Raczkowanie

Cytat:
o kurde to drogo... jak masz d逝go嗆 w這sk闚? ja za nowy br您ik i pasemka do tego zap豉c ok 55 z. Ciekawa ta farba co znalaz豉 napisz efekty jak jej u篡jesz

Zakochana

mycha555 jest offline  
Stary 2007-08-24, 14:57   #1017
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez praline Poka wiadomo嗆
robi豉m kiedy farb z tej serii - beeeznadzieja! W這sy wysz造 mi jakie zielonkawe :|
Lepsze s te Loreal Recital Preferenceoczywi軼i e nie spodziewaj si jakiego spektakularnego efektu. Troszk rozja郾i Ci si w這ski no i t zmian zaobserwujesz dopiero po 2 opakowaniu.
Przynajmniej ja tak mia豉m
Za陰cznik 1060306
hey oglada豉m ja w drogerii tylko na niej pisze 瞠 do naturalnie ciemnych w這s闚 a ja mam farbowane ...teraz nie mam odrost闚 niewiadomo jakich to by nie by這 r霩nicy na odrostach i konc闚kach (wielkiej) i czy z豉pie wog鏊e
w豉snie chce je troszk ocieplic a ta dekoloryzacja uhh d逝go by czeka
Stary 2007-08-24, 15:03   #1018
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mycha555 Poka wiadomo嗆
o kurde to drogo... jak masz d逝go嗆 w這sk闚? ja za nowy br您ik i pasemka do tego zap豉c ok 55 z. Ciekawa ta farba co znalaz豉 napisz efekty jak jej u篡jesz

niop drogo kurde... 55z to OK
tylko odstrasza mnie napis na tych farbach naturalny ciemny odcien.... i co mam zrobic jak mam farbowane
Stary 2007-08-24, 15:34   #1019
Agata*86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Oto m鎩 kolorek. Farbowa豉m Garnier Color Naturals JASNY BR╴ ( ale za jasny to on nie wyszed) mi to wygl康a na ciemny br您. Ale w sumie moze by Postaram sie wi璚ej zdj耩 wys豉
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1917.JPG (71,3 KB, 140 za豉dowa)
Agata*86 jest offline  
Stary 2007-08-24, 16:24   #1020
mycha555
Raczkowanie

Cytat:
niop drogo kurde... 55z to OK
tylko odstrasza mnie napis na tych farbach naturalny ciemny odcien.... i co mam zrobic jak mam farbowane

Heh to przyje盥瘸j do mnie na farbowanie Przetestuje t fryzjerk na moich w這sach i potem wklej fotki (zamierzam farbowa za jaki tydzie)
Hmm w豉郾ie nie wiem czy to robi jaka r騜nic czy mamy ciemne naturalne czy nie my郵, 瞠 powinno by ok, ciemniejsze chyba nie wyjd ni s...

Zakochana

mycha555 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.