Br您owow這se farbowane :) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-08-24, 17:00   #1021
galinda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Na farbowane nie z豉pie, ja sie przejecha豉m na Palette do ciemnych w這s闚, kt鏎a mia豉 niby rozja郾ia podczas farbowania, c騜 efekt tragiczny farbowanych ciemnobr您owych w這s闚 nawet nie ruszy豉 za to odrosty owszem i to na jasny rudy. Ta farba dzia豉 TYLKO na naturalnie ciemnych w這sach.
galinda jest offline  
Stary 2007-08-24, 17:04   #1022
201607060918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 476

Mam pytanie farbowa豉 Kt鏎a z Was br您owa farba na w這sy w kolorze rudym lub czerwonym ?!
201607060918 jest offline  
Stary 2007-08-25, 08:24   #1023
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Napewno wyjdzie REFLEKSOWO

Moja szcz窷liwa liczba to czterysta miliard闚.
Tak, wiem, nie jest zbyt por璚zna w 篡ciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline  
Stary 2007-08-25, 10:36   #1024
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

a ja jestem po raz kolejny zadowolona z farbowania garnier belle color ciemny szatyn juz nie bede wklejac zdjec bo kolor robie 3 raz ten sam i efekt bardzo mi sie podoba
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-08-25, 17:10   #1025
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez czaaajka Poka wiadomo嗆
Mam pytanie farbowa豉 Kt鏎a z Was br您owa farba na w這sy w kolorze rudym lub czerwonym ?!
wyjdzie br您owy z rudym/czerwonym po造skiem
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2007-08-25, 17:14   #1026
eevvaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 146

ehhhh a ja zn闚 prze篡wam koszmar wypadaj帷ych w這s闚 po farbowaniu garnier color naturals br您. Teraz ju znam przyczyn mojego 造sienia sprzed roku, to wina tej paskudnej farby;/ Drugi i ostatni raz;/

eevvaa jest offline  
Stary 2007-08-25, 18:28   #1027
klaudynka4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 090
Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka wiadomo嗆
wyjdzie br您owy z rudym/czerwonym po造skiem
Na pewno. Ja mia豉m w wyniku dekoloryzacji rude w這sy I pomalowa豉m je br您ow farb i wyszed w豉郾ie taki po鈔edni kolor mi璠zy br您em a rudym.
Stary 2007-08-26, 21:03   #1028
anta3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Witam
Wklejam moje br您y,te trzy zdjecia z jasnymi br您ami s robione farba L'oreal popielaty blond,i ten najjasniejszy odcien byl robiony zaraz po dekoloryzacji z czarnego sta ta jasna barwa,po kolejnym nalozeniu tej samej farby kolor wyszed taki jak na tym najmniejszym zdjeciu.
Te ciemne by造 robione br您ami,nie pamietam ju nazw ale klad豉m br您 na br您 i wychodzi造 bardzo ciemne.
Popielaty blond wychodzi jak jasny br您.
Pozdrawiam
Boniulka, czy ten popielaty blond to farba L'oreal Excellence Creme (nr 7.1)?
anta3 jest offline  
Stary 2007-08-26, 21:41   #1029
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

S造sza豉m, 瞠 Londa ciemny blond wychodzi jak popielaty br您, ja mia豉m 鈔edni blond i wyszed jak m鎩 naturalny ciemny blond (czyli tak jak chcia豉m) niestety na這穎ny by na rude w這sy wi璚 szybko wysz造 miedziane prze鈍ity... nie wiem, jak z now lini "naturals", ale jasne blondy wychodz tak jak na opakowaniu, warto pr鏏owa z ciemnymi, wygl康aj zach璚aj帷o
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-08-27, 09:29   #1030
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
S造sza豉m, 瞠 Londa ciemny blond wychodzi jak popielaty br您, ja mia豉m 鈔edni blond i wyszed jak m鎩 naturalny ciemny blond (czyli tak jak chcia豉m) niestety na這穎ny by na rude w這sy wi璚 szybko wysz造 miedziane prze鈍ity... nie wiem, jak z now lini "naturals", ale jasne blondy wychodz tak jak na opakowaniu, warto pr鏏owa z ciemnymi, wygl康aj zach璚aj帷o
Widzia豉m Lond nalo穎n na w這sy jasny blond i faktycznie wychodzi br您 jak nic. Tylko, 瞠 on by taki przydymiony, czego mu wyra幡ie brakowa這 瞠by ca趾owicie m鏂 nazwa go br您em, dlatego ja osobi軼ie jestem sceptyczna co do ciemnych blond闚 nak豉danych 瞠by uzyska br您. Ostatnio u篡豉m tego i w這sy mam jak na opakowaniu, 豉dnie si zmywaj, na jasny br您, nie ufam juz 瘸dnym innym farbom, zw豉szcza casting mnie zawi鏚.

http://www.kosmetykionline.pl/produc...2-x-40-ml.html
Stary 2007-08-28, 09:41   #1031
Anheles
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 748

A ja waham sie mi璠zy karmelem a czekolad Palette Deluxe gold gloss browns i nie wiem kt鏎y wybra? Czy kto u篡wa tej farby w kt鏎yms z tych dw鏂h kolork闚????? karmel (555)
czekolada (655)
Anheles jest offline  
Stary 2007-08-28, 11:37   #1032
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Napisane przez Anheles Poka wiadomo嗆
A ja waham sie mi璠zy karmelem a czekolad Palette Deluxe gold gloss browns i nie wiem kt鏎y wybra? Czy kto u篡wa tej farby w kt鏎yms z tych dw鏂h kolork闚????? karmel (555)
czekolada (655)
Na wizazu znalazlam jedna opinie na temat 555 http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2342
(napisana przez voodia)

Kolor tez mi sie podoba, ale obawiam sie ze po Palette niestety wlosy beda znoszczone i b. ciemne :/
lea88 jest offline  
Stary 2007-08-28, 15:43   #1033
ka-inka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
GG do ka-inka
Cool Dot.: Br您owow這se farbowane :)

A ja farbowa豉m Lorealem "zimny kasztan" iiii maskra mi wysz豉 na g這wie w這sy zamiast w br您 wpada造 w jakie bordo strasznie mnie denerwowa造 ile razy widzia豉m si w lustrez nie mog豉m na nie patrze. Wi璚 po tygodniu zasuwa豉m do Rossmana i kupi豉m Castinga (bez amoniaku, 瞠by wyrzuty sumienia mnie nie zjad造 瞠 tak szybko znowu farbuje i m璚z w這sy) i zapobiegawczo ju kupi豉m ciemny blond - po opiniach zorientowa豉m si 瞠 te Castingi farbuj znacznie ciemniej ni na obrazku No i uda這 si mam ciemny br您, ale jeszcze wydaje mi si 瞠 mam jakie prze鈍ity bordowego, ale to tylko ja widze

W ka盥ym razie juz nie zafarbuj na 瘸den kasztan
ka-inka jest offline  
Stary 2007-08-29, 23:04   #1034
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez anta3 Poka wiadomo嗆
Boniulka, czy ten popielaty blond to farba L'oreal Excellence Creme (nr 7.1)?
Anta3-ja mia豉m z seri Recital Preferences,ale odcien jest ten sam popielaty blond i z pewnoscia efekt koloryzacji by豚y taki sam jednak czyta豉m,瞠 seria Exellence zbiera wi璚ej pochlebbnych opinii od Recital
Pozdrawiam
Stary 2007-08-30, 09:52   #1035
malenstwo89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 259

widze, ze znacie si tu na rzeczy, wi璚 i ja zadam pytanie mia豉m na w這sach jasno br您owe i blond pasemka, z tym ze te br您owe jakby zgin窸y w鈔鏚 blondu, wi璚 pofarbowa豉m ca貫 w這sy ciemnym blondem garnier color naturals- my郵帷 i uzyskam co pomi璠zy jasnym, a srednim br您em, a wyszed bardzo ciemny br您 prawie wpadaj帷y w czer z prze鈍itami ja郾iejszego- troche orzechowego, pod s這nce to lekko wpadaj帷ego w mied, da si je jako lekko rozja郾ic? zeby ca貫 by這 troche orzechowe i zniwelowac t "czarno嗆"? czy teraz to mnie tylko uratuj pasemka?
malenstwo89 jest offline  
Stary 2007-08-30, 10:00   #1036
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Male雟two89- mo瞠sz zrobi pasemka u fryzjera,du穎 cieniutkich jasniejszych pasemek,b康z po這篡 dekoloryzator sama b康z te w salonie-je郵i fryzjer b璠zie na tyle odwa積y by si tego podj望.
Pozdrawiam
Stary 2007-08-30, 10:04   #1037
malenstwo89
Raczkowanie

Boniulko, a mog te pasemka zrobi dzi/jutro je郵i w這sy farbowa豉m 2 dni temu? czy to za wcze郾ie? bo strasznie mnie ten za ciemny kolor denerwuje i juz bym sie go pozby豉 :P
malenstwo89 jest offline  
Stary 2007-08-30, 11:56   #1038
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Male雟two89-nie wiem jakie masz w這sy,moje s wytrzyma貫 i w ciagu tygodnia przechodzi造 dwie koloryzacje i kilka farbowa a mimo to nie wypad造 wi璚 s康z,瞠 mog豉by zrobi pasemka,tym bardziej,瞠 jest to 豉godniejsza forma od dekoloryzacji tym samym napewno bezpieczniejsza dla w這s闚.Na Twoim miejscu zrobi豉bym jak ju m闚i豉m du穎 cieniutkich pasemek.Napisz jak decyzj podejmiesz.
Stary 2007-08-30, 13:24   #1039
mycha555
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Na wizazu znalazlam jedna opinie na temat 555 http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2342
(napisana przez voodia)

Kolor tez mi sie podoba, ale obawiam sie ze po Palette niestety wlosy beda znoszczone i b. ciemne :/

U篡wa豉m Palette z這cista czekolada (z serii br您y czy co takiego) za pierwszym razem gdy farbowa豉m na blond wysz造 郵iczne ale potem gdy ten br您ik wyblakn掖 i chcia豉m ponownie pomalowa na ten kolor wyszed mi bardzo ciemny br您 no w這ski owszem by造 i nadal s os豉bione.

Zakochana

mycha555 jest offline  
Stary 2007-08-30, 13:48   #1040
kamkna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cze嗆.

Mo瞠cie mi poleci jak捷 dobr farb (cena nie gra roli), kt鏎a z豉pie kolor na troch ciemniejszych w這sach (farbowanych). Mam na g這wie farb na這穎n przez fryzjerk (w lovely look) i jest do嗆 ciemna. chcia豉bym uzyska kolor o 1/2 tony ja郾iejszy (najlepiej z refleksami). Czy to w og鏊e jest mo磧iwe.
Nie chc u篡wa tej farby radiance (czy jako tak), bo podobno bardzo mocno niszczy w這sy, a moje s ju i tak mozno zniszczone.
Dzi瘯i i pozdrawiam
kamkna jest offline  
Stary 2007-08-30, 14:57   #1041
madzialenka087
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dziewczyny, ja te mam do Was pytanie. Prosze pom騜cie!
Ot騜 chcia豉bym zafarbowa moje w這sy na jaki naturalnie wygl康aj帷y, niezbyt ciemny kolor w odcieniach br您u lub ewentualnie ciemnego blondu, bez 瘸dnych rudo軼i i czerwonawych odcieni, poniewa mam z natury lekko r騜owiutk bu嶔e . Moje oczy s zielone z prze鈍item br您u i zale篡 mi te aby je podkre郵i.
Przez ostatnie 2 lata mia豉m robiony baleja (blond i br您), ale znudzi mi si, a poza tym wiadomo- wizyta u fryzjera jest dro窺za ni zakup farby do samodzielnego farbowania. Nie wiem jednak co stanie si z moimi odrostami, bo gdybym zdecydowa豉 si na 鈔edni br您 to czy odrosty nie zrobi造by si bardzo ciemne? Prosze Was o rade i z g鏎y dzi瘯uje
madzialenka087 jest offline  
Stary 2007-08-30, 15:57   #1042
guantanamera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 358
GG do guantanamera

ja wczoraj pomalowalam moje wlosy z jasnymi refleksami na mahoniowo za pomoca szamponu koloryzujacego i o dziwo efekt jest super.. mam piekny kolorek z refleksami czerwono- czekoladowymi!! :d naprawde ekstra
mahon wyciaga kolor brazowych oczu, plus makijaz w kolorze zielonym i efekt jest super! polecam
Stary 2007-08-30, 16:00   #1043
guantanamera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 358
GG do guantanamera

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Poka wiadomo嗆
Boniulko, a mog te pasemka zrobi dzi/jutro je郵i w這sy farbowa豉m 2 dni temu? czy to za wcze郾ie? bo strasznie mnie ten za ciemny kolor denerwuje i juz bym sie go pozby豉 :P

Oj dziewczyno nie szalej! naprawde bardzo szybko mozna narobic sobie biedy..a potem trzeba walczyc miesiacami zeby wlosy wygladaly ok. napoczatku moze byc niewidoczne to jak bardzo sa uszkodzone ale da sie to wyczuc wiem co mowie..bo malowalam wlosy tyle lat..teraz uzywam tylko szamponow koloryzujacych i wydaje kupe $$ na odzywianie. Kolor, chcoiaz ciemny wyblaknie, a pasemka na takich wloskach wyjda slomkowe, rude badz zolte. Ale decyzja nalezy do Ciebie
Stary 2007-08-30, 16:52   #1044
malenstwo89
Raczkowanie

dzi瘯i Guantanamero za ostrze瞠nie, Boniulko- ostateczna decyzja jest taka, ze spr鏏uje sie z nowym kolorem zaprzyja幡i faktycznie szkoda mi troch w這s闚 szczeg鏊nie, ze nigdy w swietnej kondycji nie by造 mam nadziej, ze sie przyzwyczaje i bedzie ok, bo wielu znajomych m鎩 nowy kolor chwali, a jeszcze takie moje pytanie- co ile mniej wiecej farbujecie w這sy? ja zwykle robi豉m tylko pasemka, ale za to rozjasniaczem, przyciemni豉m je chyba drugi raz w zyciu, wiec nie znam sie na farbach ani na czestotliwosci farbowania z g鏎y dzi瘯i za odpowiedz
malenstwo89 jest offline  
Stary 2007-08-31, 13:03   #1045
anta3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Anta3-ja mia豉m z seri Recital Preferences,ale odcien jest ten sam popielaty blond i z pewnoscia efekt koloryzacji by豚y taki sam jednak czyta豉m,瞠 seria Exellence zbiera wi璚ej pochlebbnych opinii od Recital
Pozdrawiam
Boniulka, pofarbowalam juz sobie wlosy popielatym blondem z serii Excellence zanim przeczytalam Twoja wiadomosc, ale kolor moglbyc odrobine ciemniejszy, tak jak na Twoich fotkach ( u mnie wyszedl troche jasniejszy) i nie wiem czy ten odcien tak wychodzi u Excellence czy to efekt tego, ze wlosy pierwszy raz w zyciu farbowalam. Chcialabym taki kolor jaki Ty uzyskalas, dlatego chyba poloze jeszcze jedna farbe, ale nie wiem czy jeszcze raz ta sama, czy lepiej teraz z serii Recital Preferences. Jak myslisz?
anta3 jest offline  
Stary 2007-08-31, 14:18   #1046
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

I znowu ja po wakacjach, s這nko zrobi這 swoje i mam rudawe pasemka, jak zawsze aby otrzyma br您ik u篡j ciemnego blondu, kupi豉m wczoraj Garniera, jutro farbuj, p騧niej wklej fotki farby i mojej czuprynki.
Ciemne blondy i popielate blondy fajnie niweluj wszelkie rudo軼i
Za wyj徠kiem ciemnego blondu Garnier Color Naturals, kt鏎y daje ciep造 efekt.
Pozdrawiam wszystkie br您owow這se

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2007-08-31, 14:39   #1047
farfallina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 798
GG do farfallina

Dziewczyny kochane help

Jakies tydzien temu poszlam do fryzjera, zeby podciac wlosy i zrobic odrosty (mialam blond pasemka na moich wlosach naturalnych koloru mysiego ). Fryzjer zaproponowal mi farbe, bo rzeczywiscie wlosy sie strasznie przesuszyly od tego ciaglego rozjasniania. No i nalozyl mi jakis blond z Loreal'a i ogolnie wyszlo okropnie i jestem zlamana Na tych wlosach, ktore byly juz rozjasniane wyszedl ladny kolor, ale caly odrost zafarbowal na rudy! Jestem nadal wsciekla i nie moge na siebie patrzec w lustrze. Na drugi dzien po tym zdarzeniu pobieglam do innego fryzjera, ktory nalozyl mi kilka jasniutkich pasemek na wierzch i jest ciut lepiej, ale dalej jak dla mnie okropnie.

Kolezanka polecila mi, abym zafarbowala teraz wlosy na braz (co jest zblizone do mojego naturalnego koloru) np. farbami Goldwell (niezawierajacych amoniaku) i przez to one tez od razu odzyja. I tu mam pytanie do Was: czy teraz na tych moich ryzych wlosach to wyjdzie? Jesli tak to macie moze jakas konkretna farbe/kolor godny poelcenia?

bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc

pozdrawiam serdecznie

New edition

Moje swiecidelka Zapraszam!
farfallina jest offline  
Stary 2007-08-31, 15:20   #1048
galinda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Napisane przez farfallina Poka wiadomo嗆
Dziewczyny kochane help

Jakies tydzien temu poszlam do fryzjera, zeby podciac wlosy i zrobic odrosty (mialam blond pasemka na moich wlosach naturalnych koloru mysiego ). Fryzjer zaproponowal mi farbe, bo rzeczywiscie wlosy sie strasznie przesuszyly od tego ciaglego rozjasniania. No i nalozyl mi jakis blond z Loreal'a i ogolnie wyszlo okropnie i jestem zlamana Na tych wlosach, ktore byly juz rozjasniane wyszedl ladny kolor, ale caly odrost zafarbowal na rudy! Jestem nadal wsciekla i nie moge na siebie patrzec w lustrze. Na drugi dzien po tym zdarzeniu pobieglam do innego fryzjera, ktory nalozyl mi kilka jasniutkich pasemek na wierzch i jest ciut lepiej, ale dalej jak dla mnie okropnie.

Kolezanka polecila mi, abym zafarbowala teraz wlosy na braz (co jest zblizone do mojego naturalnego koloru) np. farbami Goldwell (niezawierajacych amoniaku) i przez to one tez od razu odzyja. I tu mam pytanie do Was: czy teraz na tych moich ryzych wlosach to wyjdzie? Jesli tak to macie moze jakas konkretna farbe/kolor godny poelcenia?

bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc

pozdrawiam serdecznie
Ja farbowa豉m w這sy u fryzjera goldwellem i za pierwszym razem po這篡豉 mi brazylijski br您, wysz造 rude, by豉m w軼iek豉, ale nast瘼nym razem, goldwell ciemny br您 to przykry, chyba 4N, p騧niej robi豉m goldwella kolorkiem srebrny br您, jako tak i to by pi瘯ny popielaty ciemny blond/br您, numeru nie pami皻am.
galinda jest offline  
Stary 2007-08-31, 17:03   #1049
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Poka wiadomo嗆
dzi瘯i Guantanamero za ostrze瞠nie, Boniulko- ostateczna decyzja jest taka, ze spr鏏uje sie z nowym kolorem zaprzyja幡i faktycznie szkoda mi troch w這s闚 szczeg鏊nie, ze nigdy w swietnej kondycji nie by造 mam nadziej, ze sie przyzwyczaje i bedzie ok, bo wielu znajomych m鎩 nowy kolor chwali, a jeszcze takie moje pytanie- co ile mniej wiecej farbujecie w這sy? ja zwykle robi豉m tylko pasemka, ale za to rozjasniaczem, przyciemni豉m je chyba drugi raz w zyciu, wiec nie znam sie na farbach ani na czestotliwosci farbowania z g鏎y dzi瘯i za odpowiedz
To moze spr鏏uj zafarbowac ca這嗆, ja r闚niez mia豉m nieudan pr鏏 z ciemnymi pasemkami i tym sposobem sta豉m si br您owow這sa
Stary 2007-08-31, 17:16   #1050
farfallina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 798
GG do farfallina

Cytat:
Napisane przez galinda Poka wiadomo嗆
Ja farbowa豉m w這sy u fryzjera goldwellem i za pierwszym razem po這篡豉 mi brazylijski br您, wysz造 rude, by豉m w軼iek豉, ale nast瘼nym razem, goldwell ciemny br您 to przykry, chyba 4N, p騧niej robi豉m goldwella kolorkiem srebrny br您, jako tak i to by pi瘯ny popielaty ciemny blond/br您, numeru nie pami皻am.
galinda dziekuje bardzo! Ale ten kolor srebrny braz myslisz, ze moglabym nalozyc od razu czy stopniowo trzeba bedzie je przyciemniac?
Mam nadzieje, ze od razu, bo jak najszybciej chcialabym pozbyc sie tego rudego

New edition

Moje swiecidelka Zapraszam!
farfallina jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.