Br您owow這se farbowane :) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-08-31, 17:48   #1051
malenstwo89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 259
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Boniulko- jednak zdecydowa豉m si na te pasemka, bardzo cieniutkie niemal zla造 sie z farb- efekt super, od razu kolor sta sie cieplejszy no wiem, ze troch nabroi豉m, takze teraz juz bez eksperyment闚 i zabieram si za regeneracj, mam nadzieje, ze moje w這sy mi wybacz
malenstwo89 jest offline  
Stary 2007-08-31, 18:47   #1052
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez anta3 Poka wiadomo嗆
Boniulka, pofarbowalam juz sobie wlosy popielatym blondem z serii Excellence zanim przeczytalam Twoja wiadomosc, ale kolor moglbyc odrobine ciemniejszy, tak jak na Twoich fotkach ( u mnie wyszedl troche jasniejszy) i nie wiem czy ten odcien tak wychodzi u Excellence czy to efekt tego, ze wlosy pierwszy raz w zyciu farbowalam. Chcialabym taki kolor jaki Ty uzyskalas, dlatego chyba poloze jeszcze jedna farbe, ale nie wiem czy jeszcze raz ta sama, czy lepiej teraz z serii Recital Preferences. Jak myslisz?
Anta3
Zapewne pomalowa豉 je raz...ja mialam wlosy po dekoloryzacji imalowa豉mje dwarazy,razpo razie od razu-aby nie przeswitywaly rudosci...potem kiedy farba sie zmywa豉 po jakim czasie znowu pomalowa豉m tym samym odcieniem stad moj kolor wychodzi ciemniej...za kazdym kolejnym farbowaniem.Na zdjeciu w這sy s po dw鏂h farbowaniach raz po razie.
Stary 2007-08-31, 18:48   #1053
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Poka wiadomo嗆
Boniulko- jednak zdecydowa豉m si na te pasemka, bardzo cieniutkie niemal zla造 sie z farb- efekt super, od razu kolor sta sie cieplejszy no wiem, ze troch nabroi豉m, takze teraz juz bez eksperyment闚 i zabieram si za regeneracj, mam nadzieje, ze moje w這sy mi wybacz
Ciesz si,瞠 jednak si瞛decydowa豉 na te cieniutkie pasemka.Teraz masz racje pozostaje je odzywiac,kup olejek rycynowy,oliwe i zapewniam,瞠 efekt regeneracji b璠zie bardziej widoczny ni po od篡wkach z drogerii
Stary 2007-08-31, 18:53   #1054
anta3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Anta3
Zapewne pomalowa豉 je raz...ja mialam wlosy po dekoloryzacji imalowa豉mje dwarazy,razpo razie od razu-aby nie przeswitywaly rudosci...potem kiedy farba sie zmywa豉 po jakim czasie znowu pomalowa豉m tym samym odcieniem stad moj kolor wychodzi ciemniej...za kazdym kolejnym farbowaniem.Na zdjeciu w這sy s po dw鏂h farbowaniach raz po razie.
W takim raze zafarbuje je jeszcze raz, ale tym razem farba, ktora Ty farbowalas
Dla pewnosci, to ten w zalaczniku (ISLANDE)?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image_func.php.jpg (11,4 KB, 137 za豉dowa)
anta3 jest offline  
Stary 2007-08-31, 18:54   #1055
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

ostatnio chodzi mi po glowie pomysl polozenia na moje ciemne wlosy refleksow w kolorze karmelowego zlota ale tak zeby nie bylo widac przy zwiazaniu w kucyk zadnych pasemek od skory i zeby byly od spodu przy rozpuszczeniu. czy ktos ma jakies zdjecie? bo ja nie posiadam, ale szukalam i nic... nigdzie nie ma takich jak ja chce... fryzjerce wolalaby pokazac zdjecie niz tlumaczyc slowami.
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-09-01, 10:34   #1056
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Anta 3-tak mia豉m w豉snie t farb,k豉d豉m je na w這sy po dekoloryzacji czyli na rudosci wiec moze to kwestia silniejszego przyjecia barwnika, 瞠 u Ciebie jest jasniejszy...mo瞠 sprobuj wybrac troszk ciemniejszy odcien z tej serii
Stary 2007-09-01, 11:04   #1057
imago84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 471

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka wiadomo嗆
ostatnio chodzi mi po glowie pomysl polozenia na moje ciemne wlosy refleksow w kolorze karmelowego zlota ale tak zeby nie bylo widac przy zwiazaniu w kucyk zadnych pasemek od skory i zeby byly od spodu przy rozpuszczeniu. czy ktos ma jakies zdjecie? bo ja nie posiadam, ale szukalam i nic... nigdzie nie ma takich jak ja chce... fryzjerce wolalaby pokazac zdjecie niz tlumaczyc slowami.
no tez mi chodzi to po glowie ale nie potrafie ubra w s這wa...
Stary 2007-09-01, 12:22   #1058
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez imago84 Poka wiadomo嗆
no tez mi chodzi to po glowie ale nie potrafie ubra w s這wa...
to szukamy zdjec. jak znajdziesz to wklej
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-09-01, 14:00   #1059
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Ja za p馧 godziny zn闚 b璠 br您owow這sa za spraw szamponetki do 8 my Palette, kolor 鈔edni br您 niestety zdj耩 nie wklej, bo nie mam i d逝go nie b璠 mia豉 aparatu, ale opisz, jak wysz這

A czemu Palette? chcia豉m Mariona do 24 my, ale dost瘼ny by tylko kasztan, jak wiadomo z czerwonawym po造skiem... Marion do 8 my wychodzi pi瘯nie ale za szybko si zmywa, Joanny jako si boj (po niemi貫j przygodzie z trwa陰 farb - zmy豉 si w ci庵u 2 tygodni zostawiaj帷 jasnorudy kolor) a Palette do 24 my pono si nie zmywa, a ja jestem w trakcie powrotu do naturalnego kolorku... trzymajcie kciuki, 瞠by 豉dnie mi wysz這
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-09-01, 14:41   #1060
anta3
Raczkowanie

Cytat:
Anta 3-tak mia豉m w豉snie t farb,k豉d豉m je na w這sy po dekoloryzacji czyli na rudosci wiec moze to kwestia silniejszego przyjecia barwnika, 瞠 u Ciebie jest jasniejszy...mo瞠 sprobuj wybrac troszk ciemniejszy odcien z tej serii
Ciemniejszy odcien to juz jasny braz, ktory pewnie ma cieple refleksy i jednak boje sie, ze bylby prawie czarny. Nie znalazlam popielatego brazu (chyba nie ma w ofercie), szkoda, bo blondow jest cala masa np. 'bardzo jasny popielaty blond', a ja chyba potrzebowalabym cos o nazwie ' bardzo jasny, popielaty braz' tak mysle
anta3 jest offline  
Stary 2007-09-01, 14:42   #1061
anta3
Raczkowanie

Cytat:
Ciemniejszy odcien to juz jasny braz, ktory pewnie ma cieple refleksy i jednak boje sie, ze bylby prawie czarny. Nie znalazlam popielatego brazu (chyba nie ma w ofercie), szkoda, bo blondow jest cala masa np. 'bardzo jasny popielaty blond', a ja chyba potrzebowalabym cos o nazwie ' bardzo jasny, popielaty braz' tak mysle

P.S. Przed chwila umylam wlosy i sa juz jasniejsze, do tego widze zolte refleksy. Musze jes koniecznie zafarbowac niedlugo.
anta3 jest offline  
Stary 2007-09-01, 15:07   #1062
Agatin-K
Zadomowienie

Ja jestem po szamponetce Palette. Moje spostrze瞠nia w por闚naniu do Mariona:

- mimo bardzo g瘰tej konsystencji nie spl徠a w這s闚 (Marion zrobi ko速un...)
- nie pokry w這s闚 ca趾owicie (Marion zr闚na wszystkie)
- kolor jest ch這dny, ale pod s這鎍e wida miedziane nitki, za to na odrostach idealny, zimny br您 bez refleks闚 (Marion by ciemny, ale ciep造)

Jestem zadowolona. Mam nadziej, 瞠 nie zmyje mi si po trzech myciach (jak Marion) ale te, 瞠 w og鏊e kiedy si zmyje ca趾owicie i nie b璠zie pozostawia zbyt rudego odcienia
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-09-01, 17:57   #1063
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

mam spore odrosty, jakie 8cm, na dole w這sy ciemnobr您owe, marzy mi si taki kolorek jak ma aktualnie Agnieszka W這darczyk - ciep造 br您, myslicie 瞠 jak捷 farb jestem w stanie go stworzy czy raczej wizyta u fryzjera murowana ?

mo瞠 kt鏎a farbowa豉 Garnier Belle Color Jasny Szatyn ?
Stary 2007-09-01, 18:24   #1064
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

a ja niedawno farbn窸am si nowy Castingiem - kolor Ciemny Blond wyszed taki jak na opakowaniu - czyli 豉dny 鈔edni br您ik (nie wiem kto w tej firmie uwa瘸, 瞠 to jaki blond )

odcie okre郵i豉bym jako neutralny ale ci篹ko w moim przypadku powiedzie, bo m鎩 naturalny jest taki rudawy (szczeg鏊nie po lecie) wi璚 takie miedziane przeb造ski s
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2007-09-01, 19:03   #1065
serafinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Chcia豉bym si zapyta tak na szybciutko czy b璠zie mi pasowa kolorek czekoladowy br您 bo na taki wlasnie kolor mam zamiar sie przefarbowa. A mo瞠 doradzicie mi co innego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Picture209.jpg (28,5 KB, 332 za豉dowa)
serafinaa jest offline  
Stary 2007-09-01, 21:46   #1066
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka wiadomo嗆
mo瞠 kt鏎a farbowa豉 Garnier Belle Color Jasny Szatyn ?
ciemny szatyn to tak
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-09-02, 01:55   #1067
anta3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez serafinaa Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym si zapyta tak na szybciutko czy b璠zie mi pasowa kolorek czekoladowy br您 bo na taki wlasnie kolor mam zamiar sie przefarbowa. A mo瞠 doradzicie mi co innego?
Moim zdaniem bedzie Chociaz w takim odcieniu tez Ci jest do twarzy, no i pewnie diametralnej roznicy nie bedzie, bo kolor jest zblizony do tego, ktory masz.
anta3 jest offline  
Stary 2007-09-02, 09:17   #1068
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Ja za 2-3 tygodnie udam sie do profesjonalisty, mam juz dosc prawie-czarnosci na konc闚kach po Palette. Niech mi zrobi z tym porzadek, o efekcie oczywiscie powiadomie

Moja szcz窷liwa liczba to czterysta miliard闚.
Tak, wiem, nie jest zbyt por璚zna w 篡ciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline  
Stary 2007-09-02, 10:25   #1069
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka wiadomo嗆
ciemny szatyn to tak
ja mam Jasny Szatyn i nie wiem w豉snie czy farbowa, boj si 瞠 wyjdzie ciemny
Stary 2007-09-02, 12:38   #1070
Susanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna

Tak ostatnio przegl康a豉m zdj璚ie z wakacji z zesz貫go roku i w闚czas mia豉m pasemka. Stwierdzi豉m, ze zamiast jednolitego br您u mo瞠 wypr鏏owa te nowe odcienie z refleksami?? Czy kt鏎a z Was farbowa豉 ju tym wynalazkiem w這sy - chodzi o r騜ne tony br您u. Chyba Palette ma to w swojej ofercie. Tylko, 瞠 boj sie Palette bo zawsze mi czarny wychodzi bez wzgl璠u jakim br您em farbuj

M&M

Sta

Susanna szyje - m鎩 krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-09-02, 12:40   #1071
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka wiadomo嗆
ja mam Jasny Szatyn i nie wiem w豉snie czy farbowa, boj si 瞠 wyjdzie ciemny
Ja mia豉m jasny szatyn opalizujacy z garnier 100% i to byla najgorsza farba jaka mialam. Dlatego ze zdjela jakos dziwnie kolor z poprzednio ufarbowanych odrostow rozjasniajac je perfidnie,a reszte zafarbowala na czarno - kolor nie mial nic wspolnego z szatynem jasnym ale b造skawicznie sie wymy - jakie dwa tygodnie i to by jedyny plus
Stary 2007-09-02, 12:51   #1072
Agatin-K
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez centus Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m jasny szatyn opalizujacy z garnier 100% i to byla najgorsza farba jaka mialam. Dlatego ze zdjela jakos dziwnie kolor z poprzednio ufarbowanych odrostow rozjasniajac je perfidnie,a reszte zafarbowala na czarno - kolor nie mial nic wspolnego z szatynem jasnym ale b造skawicznie sie wymy - jakie dwa tygodnie i to by jedyny plus
Jakbym siebie s造sza豉 tylko, 瞠 u mnie to wymycie by這 minusem, bo zostawi這 rudy po造sk... kolor za (poza rozja郾ionymi odrostami) wygl康a nawet nie幢e, ale mimo wszystko dla mnie beznadzieja...
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-09-02, 14:57   #1073
*Justynka*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 304

Wiecie mo瞠 jak farb uda mi si uzyska ch這dny odcie ciemnego lub 鈔edniego br您u?

*Justynka* jest offline  
Stary 2007-09-02, 15:04   #1074
slonko1990
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 174

Mi ostatnio zamarzy造 si br您owe w這ski ze z這tymi refleksami
Mog造by軼ie mi poleci jak捷 farbke??
slonko1990 jest offline  
Stary 2007-09-02, 15:24   #1075
Agatin-K
Zadomowienie

Te ostatnio mam jazd na z這cisty br您, absolutnie nie rudawy czy czerwonawy, tylko taki w豉郾ie miodowo-z這ty... niestety wi瘯szo嗆 farb czy szamponetek (a bior pod uwag te drugie) je郵i ma takie kolory farb, to s one rudawe
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-09-02, 15:33   #1076
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Ja kiedys farbowalam Garnierem na jasny zloty braz czy jakos tak (naturalnie mam wlosy ciemny mysi blond) i wyszly mi wlosy kasztanowo-bure :/ Teraz podoobny kolor wyszedl mi jak uzylam blond 700 Castinga Creme Gloss (tyle, ze teraz wlosy zmienily mi sie pod wplywem slonca na ciemny blond/karmel, czyli cieply) i mam ciemny blond/jasny braz szaro-bure wlosy z zolto-pomaranczowymi refleksami.

Jeszcze przy I farbowaniu bym sie nie dziwila, bo nie mozna nakladac cieplej farby na zimny odcien. Ale za drugim razem juz nie mialam zimnego odcienia wlosow, a nadal wychodzi zimny kolor z cieplymi refleksami, co kompletnie do siebie nie pasuje.

Jak widac nie dla kazdego brazy ze zlota poswiata sa przeznaczone
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-02, 16:15   #1077
sikoreczka111
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 915
GG do sikoreczka111

ojj ja od jakich 2 lat farnbowa豉m na ciemne kolorki ...jednak ju rok nie farbuj hcia豉m wr鏂i do naturalnego , blond kolorku , jednak teraz ostatnio my郵 czy by ich jednak nie farbn帷 ,... ( bo mam wesele i my郵 o odrostach mnie przera瘸 ) ale chcia豉m co zmywalnego ...ale tak 瞠by ca趾owicie sie zmy這 a nie rudo嗆 zostawi這 po sobie ...znacie co takiego ?

iskierka zgas豉...
sikoreczka111 jest offline  
Stary 2007-09-02, 17:43   #1078
smerfeta01
Zakorzenienie

jestem 鈍ie穎 po farbowaniu Jasnym Szatynem Garniera i musz powiedzie, 瞠 ejstem zadowolona z efektu kolor wyszed nie za ciemny ( jak w przypadku wszystkich br您闚 Pallette ), taki 鈔edni br您ik, wpadaj帷y troch w ciemny blond, super niestety nie mam jak za陰czy zdj耩
Stary 2007-09-06, 17:31   #1079
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

A czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy garnierem naturals blond albo ciemny blond?
Stary 2007-09-07, 11:50   #1080
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Ojej ale si narobi這
Ufarbowa豉m wczoraj w這sy Garnierem Belle Color "z這ty szatyn", farba fajna, w這sy nie zniszczone ale.... odrosty przybra造 ogni軼ie rudy odcie
B璠 musia豉 poprawi efekt, czy znacie delikatn farb, kt鏎 mog na這篡 ju dzisiaj? Chodzi mi o to alby zamalowa w軼iekle rudy odrost na odcie ch這dnego nie za ciemnego br您iku?

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.