Br您owow這se farbowane :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2006-05-26, 09:41   #91
Agnieszka R
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kot*
Ja gor帷o polecam Joann. http://www.joanna.pl/produkty/naturia_color/242.asp kolor wyszed dok豉dnie taki jak na opakowaniu (tzn u mnie troszk ciemniejszy bo trzyma豉m p馧 godz d逝瞠j )
nie wklejam foty bo to by這 ponad p馧 roku temu i zd捫y troszke sie zmy. Ale naprawd by taki jak na opakowaniu, wi璚 absolutnie nie jest to konieczne.
Uzylam jestem zachwycona-w koncu znalazlam odpowiedni odcien brazu a farbka nie zniszczyla wloskow
Agnieszka R jest offline  
Stary 2006-05-29, 10:26   #92
magda*M
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838
GG do magda*M

Ju nie wytrzyma豉m czekania na rozja郾ienie moich w這s闚 i na這篡豉m farb Londy Ciemny Popielaty Blond. W sumie to chyba jestem zadowolona . Na pewno troch si pokry造 te wszystkie ciep貫 refleksy i 逝dz si, 瞠 jak za miesi帷 na這輳 t farb jeszcze raz, to efekt b璠zie jeszcze lepszy . P騧niej do陰cz zdj璚ia, ale sprzed farbowania mam jedynie te co s na poprzedniej stronie (czyli one r闚nie by造 robione bezpo鈔enio po farbowaniu, bo niestety nie mia豉m aparatu, 瞠by zrobi fotki moim wyblakni皻ym w這som). Ale z tego co czyta豉m ten w徠ek, to doskonale wiecie jak wygl康a taki kolor jak si spiera . No i po ciemnym popielatym blondzie zrobi fotki, jak tylko m鎩 m捫 wr鏂i z pracy i aparat dostanie si w moje r璚e.
I niestety ta farba ma minus. Przynajmniej jesli chodzi o moje w這sy... Po farbowaniu by造 strasznie sztywne i jeszcze "zapach" farby bardzo d逝go si utrzymuje na w這sach (dzisiaj b璠 my豉 w這sy drugi raz a zapach ca造 czas czuj...).
magda*M jest offline  
Stary 2006-05-29, 13:28   #93
frantic
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 393

Madziu czekamy z niecierpliwo軼i na fotki.

Mi farby Londy te nie odpowiadaj. Par lat temu jej u篡豉m mo瞠 ze dwa, trzy razy i tylko mia豉m siano na g這wie. W這sy suche, szorstkie i 鄉ierdz帷e. Ale ciekawi mnie jak ten ciemny popielaty blond wychodzi w rzeczywisto軼i.
frantic jest offline  
Stary 2006-05-29, 14:02   #94
jolunia-s
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Dziewczyny jak myslicie pasowa豚y mi z這ty braz lub jasny braz, cokolwiek z brazow ale zeby by jasniejszy od mojego naturalnego koloru ciemnego br您u. Mam niebieskie oczy i jasna karnacje, wiec moze powinnam byc szatynk a nie brunetka. Pomozcie mi i poleccie farby do w這s闚, ale na pr鏏e wola豉bym jakies p馧trwa貫 farby, szampony do 24 zmyc. Jak myslicie???
jolunia-s jest offline  
Stary 2006-05-29, 14:16   #95
natee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 578

Cytat:
Napisane przez jolunia-s
Dziewczyny jak myslicie pasowa豚y mi z這ty braz lub jasny braz, cokolwiek z brazow ale zeby by jasniejszy od mojego naturalnego koloru ciemnego br您u. Mam niebieskie oczy i jasna karnacje, wiec moze powinnam byc szatynk a nie brunetka. Pomozcie mi i poleccie farby do w這s闚, ale na pr鏏e wola豉bym jakies p馧trwa貫 farby, szampony do 24 zmyc. Jak myslicie???
najpierw uzyj szampon闚 i zobacz jak sie bedziesz czuc w innym kolorku , jesli Ci sie spodoba to potem kupisz farbe , idzie lato wiec mozna poszalec a jak Ci sie nie spodoba to zawsze mozna przyciemnic

natee jest offline  
Stary 2006-05-29, 15:10   #96
marciulek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

A to moje kolorki Najcz窷ciej uzywam jasnego br您u palette albo garnier(ten co Brodzik reklamuje ))) Teraz na glowie mam opalizuj帷y szatyn z serii garnier 100% i musz przyznac,ze bardzo podobny jest do tego odcieniu,kt鏎y widac na zdjeciach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jasny br您 2 garnier.jpg (84,2 KB, 512 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jasny br您 garnier.jpg (70,6 KB, 454 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jasny br您 palette2.jpg (95,4 KB, 606 za豉dowa)
marciulek jest offline  
Stary 2006-05-29, 15:57   #97
kasienkaaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 113

ja zawsze malowa豉m ciemnym br您em L'oreal Casting i musze przyzna ze wychodzil mi sliczny br您ik, a wlosy blyszczace i mieciutkie
ciagle maluje na ciemne brazy i juz kupe farb wypr鏏owalam
a teraz chce sobie zmienic na jakis jasniejszy kolorek i czekam az mi wloski troche odrosna by sobie strzelic jakis rudy albo ciemny blondzik
kasienkaaa jest offline  
Stary 2006-05-29, 16:31   #98
jolunia-s
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Natee dziekuje bardzo za porade. Pozdrawiam
jolunia-s jest offline  
Stary 2006-05-29, 17:26   #99
magda*M
Rozeznanie

GG do magda*M

Z 26.04 s z poprzedniego farbowania,a dwa nast瘼ne po ciemnym popielatym blondzie (郵iczny blondzik, nie ?). Ale przypominam, 瞠 ten kolor z 26 kwietnia by spierany szamponem rumiankowym i teraz przed farbowaniem by du穎 jasniejszy (i strasznie brzydki...).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PIC_0003.JPG (7,2 KB, 129 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0004.JPG (7,0 KB, 6094 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0040.JPG (8,7 KB, 289 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0041.JPG (17,9 KB, 415 za豉dowa)
magda*M jest offline  
Stary 2006-05-29, 20:38   #100
aajjii
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 342

licnzy ci wyszedl ten BLONDZIK

ja uzywam londy ciemengo blondu i ejstem zadowolona bo wloski sa meiciutkie , nie lamia sie , wogole suche nei sa i szybciej mi rosna
jak na mnie to ta farba dziala jak wax hehe

a dziewcyznki powiedzcie mi bo chcialabym uzyc ciemnego popielatego blondu ale nigdzie nei moge znalezc tego popielatego , normalnie nigdzie nie ma
moze macie jakas fotke opakowania cyz cos ?
aajjii jest offline  
Stary 2006-05-29, 21:59   #101
magda*M
Rozeznanie

GG do magda*M

Cytat:
Napisane przez aajjii
licnzy ci wyszedl ten BLONDZIK

ja uzywam londy ciemengo blondu i ejstem zadowolona bo wloski sa meiciutkie , nie lamia sie , wogole suche nei sa i szybciej mi rosna
jak na mnie to ta farba dziala jak wax hehe

a dziewcyznki powiedzcie mi bo chcialabym uzyc ciemnego popielatego blondu ale nigdzie nei moge znalezc tego popielatego , normalnie nigdzie nie ma
moze macie jakas fotke opakowania cyz cos ?
No ja niestety opakowanie wyrzuci豉m, tak瞠 nie mog tutaj pom鏂. Ale na opakowaniu kolorek oczywi軼ie by du穎 ja郾iejszy, tylko 瞠 ja mam z natury w這sy koloru ciemny br您 i pewnie dlatego tak wysz造 (ale ja jestem z tego zadowolona).
magda*M jest offline  
Stary 2006-05-30, 08:47   #102
awadawa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170
GG do awadawa

Zrobi豉m wczoraj podobny myk jak magda*M. Te u篡豉m blondu na br您owe w這ski. Chcia豉bym Wam pokaza jak to wygl康a u mnie. Mam zdj璚ia przed, ale niestety po ju nie zd捫y豉m zrobi bo mi aparat porwali. No w sumie to mam takie zdj璚ia jak w這sy byly mokre i p騧niej ju suche(ok. 22 robione przy 鈍ietle sztucznym z lamp wi璚 niewiele wida z kolorku- na pewno nie jest rzeczywisty) Mo瞠 jeszcze uda mi si wykombinowac aparat i wrzuc tu foty
awadawa jest offline  
Stary 2006-05-30, 12:40   #103
magda*M
Rozeznanie

GG do magda*M

A mo瞠 pr鏏owa造軼ie z innych firm ciemne popielate blondy? Bo ja szczerze m闚i帷 kupowa豉m w Drogerii Natura (a jest tam du篡 wyb鏎 farb), i z 瘸dnej innej firmy nie by這 takiego koloru.
magda*M jest offline  
Stary 2006-05-30, 20:47   #104
aajjii
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 342

magda chyba wszystkim wychodzi z tej farby taki srendi brazik
dzisiaj rowneiz suzkalam popielatego ale neisttey moze w krakowie nie ma :/
ale ten kolorwk tez ujdzie w tlumie

a inne popielate blondy jakie znam to z loreala , i on wychodzi na wloskach brazowych jak jansy ladny brazik
aajjii jest offline  
Stary 2006-05-31, 03:10   #105
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

aajjii, napisz prosz, o kt鏎ym Lorealu piszesz
Dzi瘯uj
Stary 2006-05-31, 09:58   #106
awadawa
Raczkowanie

GG do awadawa

Wklejam co nieco ze swojego ostatniego farbowania- 鈔ednio udane, ale musi wystarczy na jakis czas. Przyznam jednak, 瞠 co zdj璚ie to inny kolor wychodzi

Gdzies tu si pa喚taly moje stare foty..hmmm
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 30.05.2006 016.jpg (114,4 KB, 576 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 30.05.2006 015.jpg (119,2 KB, 608 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 30.05.2006 018.jpg (105,0 KB, 673 za豉dowa)

Edytowane przez awadawa
Czas edycji: 2006-05-31 o 10:29
awadawa jest offline  
Stary 2006-06-01, 14:56   #107
frantic
Zakorzenienie

awadawa bardzo mi si podoba ten kolorek (dwa ostatnie zdj璚ia), taki w moim gu軼ie. A napisz jeszcze jakiej konkretnie farby u篡豉, tzn. nazwa farby i odcie.
frantic jest offline  
Stary 2006-06-01, 15:16   #108
Neni1984
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 698

To m鎩 br您ik, kolor wyj軼iowy to z這ty blond. Farbowa豉m Garnierem "jasny szatyn". Ale nied逝go wracam do swojego blondu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0278.JPG (45,4 KB, 444 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0313.JPG (47,8 KB, 600 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0412.JPG (44,0 KB, 302 za豉dowa)
Neni1984 jest offline  
Stary 2006-06-01, 15:56   #109
awadawa
Raczkowanie

GG do awadawa

Frantic ju odpisuj.
A wi璚 tak- w moim poprzednim kolorze nie podoba造 mi si rudo軼i i czerwienio軼i, kt鏎e si pokaza造 na moich wlosach wraz z p這wieniem poprzedniej farby. G堯wnym moim celem by這 wi璚 ich przyt逝mienie. Dlatego te na swoje w這ski postanowi豉m nalo篡 farbk koloru ciemny blond (tak, tak- gdzie wyczytalam, 瞠 to mo瞠 fajnie zrobi przy takim k這pocie jak m鎩). No i efekt jest taki jaki widac. Acha- byla to farba Garniera 100% (ciemny blond nr 701). Co do jej trwalo軼i to narazie nic nie mog powiedzie. Mam nadziej, 瞠 wytrzyma cho trzy tygodnie
awadawa jest offline  
Stary 2006-06-01, 16:25   #110
frantic
Zakorzenienie

awadawa dzi瘯i za odpowied
Ciemny blond powiadasz... hmm a taki 豉dny br您 wyszed. Zwariowa mo積a z tymi farbami. Obawiam si jednak, 瞠 u mnie 瘸den blond nie by by widoczny, bo mam po prostu za ciemne w這sy.
frantic jest offline  
Stary 2006-06-01, 16:48   #111
awadawa
Raczkowanie

GG do awadawa

No w豉snie ja si te tego obawialam, 瞠 zafarbuj, nic nie z豉pie a w這ski to odczuj jednak (farba to farba, zawsze co tam szkodzi).
Na opakowaniu co prawda jest pokazany kolor jaki si otrzymuje z farbowania w這sow ciemnych (ciemny br您/czarny) ale ja jako sceptycznie zawsze do tego podchodz. Na szcz窷cie chwyci豉 farbka troszk
Oto co si znajduje na opakowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba 003.jpg (54,0 KB, 707 za豉dowa)
awadawa jest offline  
Stary 2006-06-02, 10:22   #112
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

hi zawsze malowalam wloski na ciemne kolory..chociaz mialam ich niezliczona ilosc na glowie, wkleje 3 ...a tak na marginesie jestem teraz ciemna blondynka hyhyhy
SAFIRA (DRZEWO HEBANOWE):
safira.JPGsafira2.JPG

GARNIER COLOR NATURALS(BR╴)
garnier.JPGgarnier2.JPG

FRYZJERSKA WELLA (KASZTAN)
fryzjers2.JPGfryzjers.JPG

enjoy !
praline jest offline  
Stary 2006-06-02, 11:13   #113
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 742

Cytat:
Napisane przez praline
hi zawsze malowalam wloski na ciemne kolory..chociaz mialam ich niezliczona ilosc na glowie, wkleje 3 ...a tak na marginesie jestem teraz ciemna blondynka hyhyhy
SAFIRA (DRZEWO HEBANOWE):
Za陰cznik 431313Za陰cznik 431314

GARNIER COLOR NATURALS(BR╴)
Za陰cznik 431328Za陰cznik 431321

FRYZJERSKA WELLA (KASZTAN)
Za陰cznik 431322Za陰cznik 431323

enjoy !
Praline powiedz mi co wi璚ej na temat kolorku po tej farbie: SAFIRA (DRZEWO HEBANOWE). Czy wyszed Ci czarny? Bo u mnie na kompie widz 豉dny ciemny br您, ale heban nieodmiennie kojarzy mi si z czerni.
Wi璚 jak?
Stary 2006-06-02, 14:26   #114
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

z tego co pamietam byl to bardzo intensywny, ciemny braz...przy wyplukiwaniu sie widac bylo coraz wiecej refleksow brazowych..nie byl to bron boze czarny kolor a jedynie baaardzo ciemny brazik.Moje fotki robilam ok 2 dni po malowaniu(wyjsciowy mialam jakis brazowo-sprany, na pewno nie jasny)Jak chcesz moge wrzucic wiecej fotek odnosnie safiry, jednak szczerze odradzam ci ta farbe->za ta cene zadna rewelacja, poza tym jest bardzo mocna, a odswiezacz to pic na wode (wlosy sa tylko po nim sztywne i matowe, plusem jest jedynie to ze ladnie pachnie)
praline jest offline  
Stary 2006-06-02, 19:17   #115
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 742

Cytat:
Napisane przez praline
z tego co pamietam byl to bardzo intensywny, ciemny braz...przy wyplukiwaniu sie widac bylo coraz wiecej refleksow brazowych..nie byl to bron boze czarny kolor a jedynie baaardzo ciemny brazik.Moje fotki robilam ok 2 dni po malowaniu(wyjsciowy mialam jakis brazowo-sprany, na pewno nie jasny)Jak chcesz moge wrzucic wiecej fotek odnosnie safiry, jednak szczerze odradzam ci ta farbe->za ta cene zadna rewelacja, poza tym jest bardzo mocna, a odswiezacz to pic na wode (wlosy sa tylko po nim sztywne i matowe, plusem jest jedynie to ze ladnie pachnie)
Kurcze, to mi zabi豉 獞ieka, bo zakocha豉m si w tym kolorku, kt鏎y Ci wyszed, a teraz okazuje si 瞠 farba 瘸dna rewelacja
Stary 2006-06-02, 19:29   #116
frantic
Zakorzenienie

awadawa czy z tego wynika, 瞠 ta farba ma w豉軼iwo軼i rozja郾iaj帷e i dlatego mo積a j stosowa na w這sy ciemne? Czy te zalecaj w這sy ciemne przed farbowaniem rozja郾i?
frantic jest offline  
Stary 2006-06-02, 19:33   #117
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga
Kurcze, to mi zabi豉 獞ieka, bo zakocha豉m si w tym kolorku, kt鏎y Ci wyszed, a teraz okazuje si 瞠 farba 瘸dna rewelacja
Tak tak, du穎 os鏏 odradza farby Safira bo podobno s kiepskie, zreszt wystarczy spojrze na KWC. Ale kolorek wyszed faktycznie bardzo 豉dny. Zreszt ten kasztan Welli te mi si podoba.
frantic jest offline  
Stary 2006-06-02, 19:56   #118
myszeczka00
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 523
Wpisy w blogu: 1

Helo dziewczynki.
Mam BIG pytanko do Was ...
jest taka sprawa: od dawna (odk康 zrobilam sobie pasemka jasne na wloskach ktore po鄴趾造 paskudnie) mysle o powrocie do slicznego br您iku
Zobaczylam fotki Pralinki i szczena mi opadla
drzewo hebanowe boski kolorek, ale zbyt ciemny jak na moja karnacje...
zale瘸lo by mi bardziej na takim podobnym kolorki ktory wyszedl po farbie Welli-kasztan.

I teraz jest pytanie: jaki musze kupic kolor farbki zeby nie bylo brzydkich prze鈍it闚 po pasemkach, ale wyszedl fajny kolorek. Pewnie musi byc ciemnejszy prawda??
PS. kiedys zrobilam sobie (za namowa psiapsi馧ki) gorzk czekolade (rowniez na rozjasnione uprzednio wloski) wyszedl mi okropnie ciemny kolor a feee...czu豉m sie jak czarownica doslownie....dlatego boje sie znow.
Prosze podpowiedzcie co i jak
Pozdrawiam gor帷o.ola

myszeczka00 jest offline  
Stary 2006-06-02, 21:08   #119
Shanyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

Hmm.. czy Palette (Intensive Color Creme) jest naprawde taki z造?? Naczyta豉m si na forum samych negatywnych opinii (g堯wnie, 瞠 kolor wychodzi inny ni powinien i 瞠 w這ski si bardzo niszcz). Ju par razy stosowa豉m Palette, ale tylko szampon. A teraz mam przed sob farbk "z這cisty czekoladowy br您" - mniami 郵iczny kolorek Jednak zacz窸am si waha, przed moim pierwszym razem farb Jak my郵icie.. uda si w ten 'dziewiczy rejs' czy nie warto..??
Shanyah jest offline  
Stary 2006-06-02, 21:33   #120
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez myszeczka00
Helo dziewczynki.
Mam BIG pytanko do Was ...
jest taka sprawa: od dawna (odk康 zrobilam sobie pasemka jasne na wloskach ktore po鄴趾造 paskudnie) mysle o powrocie do slicznego br您iku
Zobaczylam fotki Pralinki i szczena mi opadla
drzewo hebanowe boski kolorek, ale zbyt ciemny jak na moja karnacje...
zale瘸lo by mi bardziej na takim podobnym kolorki ktory wyszedl po farbie Welli-kasztan.

I teraz jest pytanie: jaki musze kupic kolor farbki zeby nie bylo brzydkich prze鈍it闚 po pasemkach, ale wyszedl fajny kolorek. Pewnie musi byc ciemnejszy prawda??
PS. kiedys zrobilam sobie (za namowa psiapsi馧ki) gorzk czekolade (rowniez na rozjasnione uprzednio wloski) wyszedl mi okropnie ciemny kolor a feee...czu豉m sie jak czarownica doslownie....dlatego boje sie znow.
Prosze podpowiedzcie co i jak
Pozdrawiam gor帷o.ola
Myszeczko je瞠li chcesz jasny odcie br您u, to radzi豉bym Ci kupi jaki szatyn. Poczytaj w徠ek o farbie Garnier 100% kolor. Sporo dziewczyn chwali tam sobie odcie "opalizuj帷y szatyn", podobno wychodzi z niego bardzo fajny br您. A je瞠li chodzi o pozbycie si prze鈍it闚 po pasemkach, to nie chodzi do ko鎍a o to by kolor by ciemny, ale by farba r闚nomiernie i trwale kry豉.
frantic jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.