Br您owow這se farbowane :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-09-29, 21:59   #1171
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez natkaa Poka wiadomo嗆
Przy g這wie jakies szaro-buro-鄴速e refleksy, reszta za to by jasny br您ik, ale ch這dny. .
Dokladnie ten sam odcien uzyskalam po Blondzie 700 :/ Chyba te szaro-bure odcienie z zoltymi refleksami to zmora Castingow, przynajmniej w tonacji brazu
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-30, 11:08   #1172
nimrodel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887

Castingiem czasem trzyma kolor d逝瞠j ni po farbie

bardzo polecam Castinga ciemny br您
nimrodel jest offline  
Stary 2007-10-01, 09:49   #1173
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Wink Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Witam moje drogie....Dawno mnie nie by這.Napisz co od siebie.Br您y zawsze wychodz ciemniejsze ni na opakowaniu.Czasem jest to nawet czarny kolor.Dobrze i嗆 do fryzjera z t spraw,cho nie zawsze jest i tam tak jak by鄉y chcia造 Ja postanowi豉m nie farbowa ju w這s闚 przez kilka lat a mo瞠 i wcale,no chyba 瞠 zaczn siwie
nusia2605 jest offline  
Stary 2007-10-01, 10:11   #1174
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 443
GG do paulina__89

a ja mam tak nijakie w這sy, 瞠 musze co z nimi zrobi. naturalne to taki ciemny, mysi blond, a ko鎍e s prawie blond z rudymi refleksami :/ i nie wiem co z nimi zrobi. jakiej farby u篡, 瞠by koor wyszed ch這dny i nie czarny. mo瞠 henna? u篡wa kto?
paulina__89 jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:08   #1175
Madlenka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Poka wiadomo嗆
a ja mam tak nijakie w這sy, 瞠 musze co z nimi zrobi. naturalne to taki ciemny, mysi blond, a ko鎍e s prawie blond z rudymi refleksami :/ i nie wiem co z nimi zrobi. jakiej farby u篡, 瞠by koor wyszed ch這dny i nie czarny. mo瞠 henna? u篡wa kto?
Ja mia豉m dok豉dnie takie same w這sy jak Ty. Troche naturalnych, troche blondu na ko鎍ach i og鏊nie rudawa by豉m ale wzi窸am sie za siebie i na這篡豉m Londe kolor orzech laskowy. Wyszed cudnie, zero rudo軼i, kolor ch這dny tylko 瞠 sporo ciemniejszy niz na opakowaniu. Mam taki 鈔edni br您, ale jestem z neigo bardzo zadowolona bo ba豉m sie na tych blondach rudo軼i a tu mi豉 niespodzianka
Stary 2007-10-01, 18:10   #1176
lea88
Zakorzenienie

paulina__89- Tez mam dokladnie takie wlosy jak ty. Uzywalam balsamu zmywalnego z henny Venity kolor orzechowy braz i wychodzil mi super chlodny jasny/sredni braz. Jak sie spieral to zaczynal sie ocieplac. Teraz mam zamiar sprobowac jakiegos ciemniejszego odcienia
lea88 jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:46   #1177
paulina__89
Raczkowanie

GG do paulina__89

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m dok豉dnie takie same w這sy jak Ty. Troche naturalnych, troche blondu na ko鎍ach i og鏊nie rudawa by豉m ale wzi窸am sie za siebie i na這篡豉m Londe kolor orzech laskowy. Wyszed cudnie, zero rudo軼i, kolor ch這dny tylko 瞠 sporo ciemniejszy niz na opakowaniu. Mam taki 鈔edni br您, ale jestem z neigo bardzo zadowolona bo ba豉m sie na tych blondach rudo軼i a tu mi豉 niespodzianka
Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
paulina__89- Tez mam dokladnie takie wlosy jak ty. Uzywalam balsamu zmywalnego z henny Venity kolor orzechowy braz i wychodzil mi super chlodny jasny/sredni braz. Jak sie spieral to zaczynal sie ocieplac. Teraz mam zamiar sprobowac jakiegos ciemniejszego odcienia
Wi璚 jutro wybieram si do drogerii. Dzi瘯uje za pomoc
paulina__89 jest offline  
Stary 2007-10-01, 22:00   #1178
joaa12
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757

Jutro wam wkleje fotki loreal creme gloss 713 mro幡y be. Jak zwykle za ciemne w por闚naniu do opakowania. Ale mam nadzieje ze sie zmyje.
joaa12 jest offline  
Stary 2007-10-01, 22:19   #1179
blue_mysecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 333

Cytat:
Napisane przez joaa12 Poka wiadomo嗆
Jutro wam wkleje fotki loreal creme gloss 713 mro幡y be. Jak zwykle za ciemne w por闚naniu do opakowania. Ale mam nadzieje ze sie zmyje.
o tak tak wklej fotki chetnie zobacze jaki to daje efekt (i pewnie nie tylko ja ) ech niby do naturalnego koloru wracam ale i tak ciagle sie zastanawiam czy by nie pokolorowac ich jakims castingiem
Stary 2007-10-02, 16:38   #1180
nathanek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

Cytat:
Napisane przez centus Poka wiadomo嗆
Ja mam dosy. Wczoraj kupi豉m Kaszmirowy Jasny Braz natural easy - by taki 豉dny na opakowaniu...i co uzyska豉m CZARNE w這sy. Nie wiem co jest z tymi farbami na moich w這sach. Nie mog豉m zdzier篡 tej czerni i zastosowa豉m poprostu dekoloryzator Joanny, trzyma豉m tylko 10 minut, rozja郾i豉m je i na這篡豉m jasny br您 mariona. Tym sposobem zniweczy豉m efekt miesiecznej regeneracji w這s闚 - l郾i造 i by造 g豉dkie, bardzo 豉dne. Zaczynam regeneracj od nowa Jestem nienormalna, nie moge wchodzi do sklep闚 z farbami, kusz mnie pi瘯ne kolory na opakowaniach, a i tak uzyskuj zupe軟ie co innego. Kiedy mia豉m swoje jasne w這sy by這 super - wystarczy這 na這篡 豉godn farb na bardzo kr鏂i鏒ko i zawsze wiedzia豉m, 瞠 b璠zie 豉dny efekt roz鈍ietlonego, 豉dnego blondu. Mimo, ze rozja郾iacze bardziej niszcz w這sy i tak by造 w lepszym stanie - k豉d豉m tylko cienkie smu磬i na odrosty, nikt nie przypuszcza nawet, 瞠 rozja郾iam w這sy. Nie mam si造 na br您y, cho dobrze mi w jasnym br您ie, nigdy nie wiadomo co wyjdzie, jasny trudno uzyska, w ciemnym nie jest mi dobrze, a jak ju jest 豉dny odcie to rudzieje jak sp造wa, ciemne blondy wychodz na zielono... Ko鎍ze z tym, tylko jak? mam nadzieje, ze nie wy造sieje po tym dekoloryzatorze, moze zostanie mi jeszcze troche w這s闚 na stare lata heh...
Witaj,jezeli moge Tobe doradadzic w celu uzyskania ladnego jasnego brazu kup sobie farbe w odcieniu Sredni Blond po Ciemny blond tak wlasnie na blondzie ja uzysikiwalam jasny braz.
Niestety wczoraj podkusil mnie Jasny Braz Schwarzkopf i wyszly mi czarne z przeswitem pasemek jasnego brazu gdyz kladlam farbe na moje rozjasniane blond wlosy.Ale pamietaj nie warto dekoloryzowac wlosow gdyz zawsze na blond wytrawionych wlosach farby sie szybko zmywaja a jeszcze szybciej gdyz pozwolisze je sobie przetluscic.Lub bedziesz nakladac maseczki lub trzymac dluzej dzywke na glowie.Mozesz tez kupic sobie szampon profesjonalny oczyszczajacy on bardzo ladnie sciaga farbe.

Sredni blond robilam rowniez z firmy schwarzkopf palette natural colors w takich zielonkawych pudeleczkach.Farby te jak nam wiadomo nie sa najlepszej jakosci ale generalnie ja bylam zadowolona z tego odcienia.
Teraz i ja moglabym sie przeniesc na forum czarnulek ale zakladam , ze 2-3 mycia i wlosy beda juz mialy inny kolorek.
nathanek jest offline  
Stary 2007-10-02, 16:43   #1181
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nathanek Poka wiadomo嗆
Sredni blond robilam rowniez z firmy schwarzkopf palette natural colors w takich zielonkawych pudeleczkach.Farby te jak nam wiadomo nie sa najlepszej jakosci ale generalnie ja bylam zadowolona z tego odcienia.
Teraz i ja moglabym sie przeniesc na forum czarnulek ale zakladam , ze 2-3 mycia i wlosy beda juz mialy inny kolorek.
Ja tez robilam ten odcien na wlosach ciemny blond z blond pasemkami. Kolor wyszedl wlasnie jak naturalny sredni blond- jasniej niz moje naturalne. Zalowalam, ze nie wybralam ciemnego blondu. Niestety oczywiscie zniszczyl mi wlosy- ale to jak kazda farba z amoniakiem.
lea88 jest offline  
Stary 2007-10-02, 23:47   #1182
joaa12
Rozeznanie

Taki kolorek mi掖am przed farbowaniem.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5359481

A taki po w za陰czniku kolorem Casting creme gloss mro幡y kasztan 713. Na opakowaniu ca趾iem inny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (68,9 KB, 166 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 008.JPG (47,5 KB, 123 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 004.JPG (66,0 KB, 167 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 009.JPG (59,9 KB, 150 za豉dowa)
joaa12 jest offline  
Stary 2007-10-03, 16:34   #1183
malami21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

super Ci wyszedl ten kolorek
malami21 jest offline  
Stary 2007-10-04, 02:01   #1184
joaa12
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez malami21 Poka wiadomo嗆
super Ci wyszedl ten kolorek
Dzi瘯uje w sumie jestem zadowolona. Powr鏂i豉m jednak do wcze郾iejszych br您闚. A chcia豉m odmiany na jaki czas (pasemka itp).
Ale jest ok.
joaa12 jest offline  
Stary 2007-10-04, 14:44   #1185
izzie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 856
GG do izzie

Bardzo mi si podoba ten kolor Czy on jest taki troszk fioletowy czy mi si tylko wydaje? Je郵i tak to biegn do drogerii po farb
Pozdrawiam
izzie jest offline  
Stary 2007-10-04, 16:05   #1186
herezja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 288

ja tez farbuje mroznym kasztanem iniestety na poczatku ma jakie sprzbe連yki fioletowe, potem mi rudzieje, mialam rozjsniane-dekoloryzowane wlosy z bardzo cmenego brazu(prawie czarny) wiec pewnie dlatego za miesaic znow dekoloryzuje (moje wlosy sa tak zdrowe ze nawet po dekoloryzacji jak zafarbuje farba i naloze odzywke sa zdorwe, no moze z 2 dni mam siano, ale przy wlasciwej-normalnej dla mniepielgnacji bez uzywania masek itp, jest ok)(zdrowe ale niezbyt g瘰te =/) mama nadzieje ze jak rozjasnie na blond(naturalniejestem blondynka) kolor zacznie wychodzi c jak na opakowaniu bo jest piekny, poozdraiwam, pozniej umieszcze zjdecie jak mi wyszedl kolor
herezja jest offline  
Stary 2007-10-04, 17:57   #1187
Susanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez joaa12 Poka wiadomo嗆
Taki kolorek mi掖am przed farbowaniem.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5359481

A taki po w za陰czniku kolorem Casting creme gloss mro幡y kasztan 713. Na opakowaniu ca趾iem inny.
安ietny ten kolor!! Naprawd pi瘯ny wyszed I takze przy陰czam si do pytania - czy dobrze widz tam fioletowy refleks??

Ostatnio by豉m u fryza i dopad mnie m這dy fryzjer "szaleniec" z g這w pe軟 pomys堯w. W這ski bardzo fajnie mi 軼i掖 i zaproponowa farbowanie. Z braku fundusz闚 odm闚i豉m ale opowiedzia豉m o tym mojemu lubemu i powiedzia, zebym sobie posz豉 na to farbowanie a on zap豉ci No wi璚 p鎩d, pewnie b璠e mia豉 2 kolorki na glowie, zobacze co "szaleniec" wymy郵i

M&M

Sta

Susanna szyje - m鎩 krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-10-04, 19:39   #1188
izzie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 856
GG do izzie

A to m鎩 maho
Joanna (ta za 5 z, ciemny maho)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg macho.JPG (36,4 KB, 234 za豉dowa)
izzie jest offline  
Stary 2007-10-04, 19:53   #1189
joaa12
Rozeznanie

Susanna pochwal si p騧niej efektem.

Co do fioletowego koloru tez bylam zdziwiona jak zobaczy豉m zdj璚ie. Zawsze farbowa豉m na br您y i wychodzi造 raz ciemniejsze, raz jasniejsze i spiera造 si na rudawo.

Teraz pierwszy raz zastosowa豉m ten kolor - mro積y kasztam i .. wyszed ca趾iem inny br您 jakiego nie mia豉m.

Pierwsze dwa zdj璚ia s robione w pokoju przy 鈍ietle dziennym (niebo zachmurzoe). Dwa kolejne (z fioletow po鈍iat) to chwile p騧niej tylko przybli篡豉m g這we bli瞠j szyby, jednak s這鎍a nie by這.

Powiem szczerze,瞠 nie ocenia豉m tych w這s闚 w 鈍ietle s這鎍a ... mo瞠 rzeczywi軼ie wtedy fioletowa po鈍iata wychodzi (spradze przy okazji ) Normalnie patrzac na w這ski tego nie wida. Ciesze si, ze sie podoba.
joaa12 jest offline  
Stary 2007-10-04, 22:44   #1190
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez izzie Poka wiadomo嗆
A to m鎩 maho
Joanna (ta za 5 z, ciemny maho)
A masz jeszcze inne zdjatka np. w dziennym 鈍ietle? czy to rudawy odcien czy ch這dny?
Stary 2007-10-05, 22:34   #1191
Sylussia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152
GG do Sylussia

a ja chcialabym moj casting jasny braz, ale nigdzie go nie ma moze ktoras z was wie, jak uzyskac taki kolorek inna farba? brazu juz nie kupie, bo wyszedl czarny ;/
Stary 2007-10-07, 09:20   #1192
paulina__89
Raczkowanie

GG do paulina__89

Na這篡豉m wczoraj farbe londa kolor orzech laskowy. Wyszed 豉dny ciemny, ch這dny br您. Z tym, 瞠 ... jak dla mnie chyba jednak za ciemny. Mam cimn opraw oczu, ciemny brwi, ale wydaj mi si, 瞠 kolor jest jednak za ciemny.
Madlenka007 pisa豉, 瞠 u篡wa豉 tej farby. Czy po kilku myciach kolor si wyp逝ka do ja郾iejszego br您u? Ogolnie to szybko mi si wszytsko z w這s闚 zmywa wi mam nadziej, 瞠 ten kolor troch z豉godnieje...
paulina__89 jest offline  
Stary 2007-10-07, 12:09   #1193
Lulu.
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 918

Polecam Castingi,rewelacyjne farby.

Dok豉dka !

27.09 ! .
Lulu. jest offline  
Stary 2007-10-07, 14:41   #1194
Sylussia
Raczkowanie

GG do Sylussia

szkoda tylko, ze nigdzie nie maja jasnego brazu )
Stary 2007-10-07, 15:36   #1195
Anheles
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 748

KATASTROFA

Nie farbujcie nigdy w這s闚 farb Palette Deluxe br您y!!!
m闚i to z w豉snego do鈍iadczenia
mia wyjsc 豉dny jasny ciep造 karmel a wysz這 b這towe prawie czarne c騥 na g這wie
pomocy jak mam teraz przefarbowa si na jasny br您 z tak ciemnego odcienia??
czy kto ma dla mnie jakie rady?
pasemka nie wchodz w gr...
mo瞠 jest do kupienia jaki dekoloryzator?
Anheles jest offline  
Stary 2007-10-07, 16:46   #1196
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witam
Dorzucam zdj璚ia moich w這s闚 po Recital Prefererence Loreala Mrozny kasztan.Jestem zadowolona z koloru mimo, iz ma czerwone przeb造ski
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.JPG (68,1 KB, 154 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.JPG (46,5 KB, 125 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.JPG (97,8 KB, 163 za豉dowa)
Stary 2007-10-07, 16:52   #1197
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

Cytat:
Napisane przez Lulu. Poka wiadomo嗆
Polecam Castingi,rewelacyjne farby.
Ktore kolory polecasz? Mozesz cos wiecej o tych farbach powqiedziec? z gory dziekuje
Stary 2007-10-08, 16:33   #1198
Sylussia
Raczkowanie

GG do Sylussia

a ja mam troszke inne pytanie
ile czasu mija zanim znow kladziecie farbe?
kupilam sobie dzisiaj l'oreal excellence jasny braz zlocisty. pomyslalam, ze jak to inne farby pewnie kolor wyjdzie ciemniejszy. a teraz patrze na fotki praline i ten kolor jest na prawde jasny. ZA jasny i waham sie czy farbowac. z jednej strony szkoda mi zmarnowac kasy, a z drugiej mysle, ze jak wyjdzie za jasny to pofarbuje jeszcze raz. tylko martwi mnie to, ile bede musiala odczekac
wybaczcie, ze tak smece, ale to pierwsze moje farbowanie FARBA. do tej pory uzywalam castingow, wiedzialam, ze kolor sie zmyje...
pomozecie?
Stary 2007-10-08, 19:31   #1199
asica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205

Ja mysle, ze nie wyjdzie za jasny. A jakie masz w這sy i jaki chcesz kolor?
asica jest offline  
Stary 2007-10-08, 20:11   #1200
mogru
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

hej
ja polecam Wellaton Orzech laskowy bardzo 豉dnie 豉pie ciep造 br您 swoje w這sy mia豉m taki ciemny blond ala mysi, przetrzyma豉m do 35 minut ale wszysko oki nie wypad造.
Farbowa豉m te lond 鈔edni br您 豉dny kolor ale zapach w這s闚 okropny dopiero po paru myciach przeszed.

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.