Br您owow這se farbowane :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-10-08, 20:28   #1201
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

witam drogie panie
od kilku dni chodz chora i zielona ju od tego, albowiem mnie nasz這, by powr鏂i do ciemnego koloru na g這wie nasz這 mnie to po p馧torarocznym chodzeniu w blondzie. wcze郾iej farbowa豉m si na ciemny br您, wi璚 przej軼ie do blondu kosztowa這 mnie: 軼i璚ie na bardzo kr鏒ko l郾i帷ych w這s闚 za 這patki, prawie 1000 PLN w sumie na kilka wizyt u fryzjera na pasemka, o nerwach p豉czu i depresjach nie m闚i kr鏒ko m闚i帷 - b陰d mojego 篡cia i nigdy wi璚ej

jednak nie chcia豉bym wr鏂i do tak ciemnego koloru jak kiedy, pod koniec farbowa豉m garnier nutrisse nr 40 ciemny szatyn. kolorek pi瘯ny, ciemny l郾i帷y br您, ale prawie czarny, wi璚 za ciemny.
wynalaz豉m, 瞠 jest kolor z nutrisse 50, jasny szatyn.
[chc u篡 tej farby bo by豉 najmniej niszcz帷a, najtrwalsza, najprzyjemniejsza w u篡ciu z wszystkich jakich pr鏏owa豉m, czyli: wella safira [fuj], wella viva , loreal recital costam costam, loreal casting [siano na g這wie, odrosty sprane po tygodniu], garnier color naturals [dramat....], poly brillance [ok ]

i tu moje pytanie [przeszukalam w徠ek i du穎 informacji o tym kolorze nie by這 ] do was czy kt鏎a u篡wa akurat tego odcienia? czy wychodzi 豉dny neutralny do ch這dnego br您ik, byle nie rudy? i BR╴IK, a nie czarna smo豉 jak po 40 ciemny szatyn :P

a, i czy mo瞠 jednak polecicie co innego na jasne w這sy? [odrosty ciemniejsze po pr鏏ach przyciemnienia blondu, na poziomie 7 [farby fryzjerskie], coraz ja郾iejsze do ko鎍闚ek na poziomie pewnie 9 po 2 tygodniach na ko鎍闚kach brak farby, spiera si jak nie wiem ]

prosz o porady bardzo bardzo pami皻am, 瞠 jak przyciemnia豉m za pierwszym razem [przechodzi豉m z b. b. b. jasnego blondu.. ] nie unikn窸am zielonej po鈍iaty [dwa ch這dne odcienie na這穎ne na siebie], i b造skawicznego spierania si farby, w瘸r豉 si na sta貫 dopiero safira po 2 farbowaniach domowych i 2 fryzjerskich

pozdrawiam wszystkie ciemnow這se, nie mog si doczeka a do陰cz..
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-09, 19:57   #1202
Copykat
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 431

a uzywala ktoras z was moze Wellaton odcien mleczna czekolada?

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2007-10-09, 20:07   #1203
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
witam drogie panie
od kilku dni chodz chora i zielona ju od tego, albowiem mnie nasz這, by powr鏂i do ciemnego koloru na g這wie nasz這 mnie to po p馧torarocznym chodzeniu w blondzie. wcze郾iej farbowa豉m si na ciemny br您, wi璚 przej軼ie do blondu kosztowa這 mnie: 軼i璚ie na bardzo kr鏒ko l郾i帷ych w這s闚 za 這patki, prawie 1000 PLN w sumie na kilka wizyt u fryzjera na pasemka, o nerwach p豉czu i depresjach nie m闚i kr鏒ko m闚i帷 - b陰d mojego 篡cia i nigdy wi璚ej

jednak nie chcia豉bym wr鏂i do tak ciemnego koloru jak kiedy, pod koniec farbowa豉m garnier nutrisse nr 40 ciemny szatyn. kolorek pi瘯ny, ciemny l郾i帷y br您, ale prawie czarny, wi璚 za ciemny.
wynalaz豉m, 瞠 jest kolor z nutrisse 50, jasny szatyn.
[chc u篡 tej farby bo by豉 najmniej niszcz帷a, najtrwalsza, najprzyjemniejsza w u篡ciu z wszystkich jakich pr鏏owa豉m, czyli: wella safira [fuj], wella viva , loreal recital costam costam, loreal casting [siano na g這wie, odrosty sprane po tygodniu], garnier color naturals [dramat....], poly brillance [ok ]

i tu moje pytanie [przeszukalam w徠ek i du穎 informacji o tym kolorze nie by這 ] do was czy kt鏎a u篡wa akurat tego odcienia? czy wychodzi 豉dny neutralny do ch這dnego br您ik, byle nie rudy? i BR╴IK, a nie czarna smo豉 jak po 40 ciemny szatyn :P

a, i czy mo瞠 jednak polecicie co innego na jasne w這sy? [odrosty ciemniejsze po pr鏏ach przyciemnienia blondu, na poziomie 7 [farby fryzjerskie], coraz ja郾iejsze do ko鎍闚ek na poziomie pewnie 9 po 2 tygodniach na ko鎍闚kach brak farby, spiera si jak nie wiem ]

prosz o porady bardzo bardzo pami皻am, 瞠 jak przyciemnia豉m za pierwszym razem [przechodzi豉m z b. b. b. jasnego blondu.. ] nie unikn窸am zielonej po鈍iaty [dwa ch這dne odcienie na這穎ne na siebie], i b造skawicznego spierania si farby, w瘸r豉 si na sta貫 dopiero safira po 2 farbowaniach domowych i 2 fryzjerskich

pozdrawiam wszystkie ciemnow這se, nie mog si doczeka a do陰cz..
ja u篡wam tego odcienia, w豉郾ie w ten weekend b璠 si znowu farbowa kolor wychodzi ch這dny, jasny br您, lekko wpadaj帷y w karmel, bynajmniej na moich w這sach, fajnie wyr闚nuje kolor, polecam.
Stary 2007-10-11, 13:19   #1204
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
A to efekt Loreal Casting Jasny Br您 (jasny tylko na pude趾u)
Zamalowa豉m nim rudo軼i po Garnier Belle Color i:
nie zniszczy mi w這s闚, na g瘰te w這sy wystarczy這 jedno opakowanie.
Wyszed ciemny ale w s這鎍u jest przyjemnym dla oka br您em (bez rudo軼i)
Zobaczymy jak b璠zie wygl康a po pary myciach

Sliczne wloski

dagirll jest offline  
Stary 2007-10-11, 21:52   #1205
black_sun
Rozeznanie

a ja jestem dopiero w po這wie w徠ku ale nasz豉 mnie my郵.. bowiem jutro wybieram si po farbk i chc si wreszcie przyciemni
p鏦i co opcj do zakupu jest casting ciemny blond, licz na uzyskanie 豉dnego raczej ch這dnego br您u ALE. mam w這sy rozja郾iane, a casting to jest jaka tam koloryzacja ton w ton. czy on si nadaje na rozja郾iane w這sy? czy z豉pie i ma szasn poby na w這sach d逝瞠j ni dwa dni? czy mo瞠 lepiej jednak wzi望 farb? ale tak mnie kusi 瞠by u篡wa castinga bo to niby mniej niedobre i tak dalej.. i ten creme gloss nowy mo瞠 lepszy, bo kiedy u篡豉m castinga i zosta這 siano

no to jak? mo瞠 by casting na rozja郾iony blond czy nie mo瞠?
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-11, 22:07   #1206
MONIKA1850
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 011
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850

NATEE zgadzam sie z toba w 100%!Ja mam naturalny kolor ciemny blond,dotychczas robilam pasemka na platyne cala reszta na sredni braz LONDA!Ale ostatnio farbnelam sie tez LONDA ale calosc i jasnym brazem,i wiecie co mam teraz na glowie??????????????????? ???CZARNY kolor z przebijajacymi sie pasemkamipoprzedno byly rozjasnione a teraz sa jasny braz!!!!!!KOSZMAR!!!
MONIKA1850 jest offline  
Stary 2007-10-11, 22:09   #1207
MONIKA1850
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 011
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850

NATEE zgadzam sie z toba w 100%!Ja mam naturalny kolor ciemny blond,dotychczas robilam pasemka na platyne cala reszta na sredni braz LONDA!Ale ostatnio farbnelam sie tez LONDA ale calosc i jasnym brazem,i wiecie co mam teraz na glowie??????????????????? ???CZARNY kolor z przebijajacymi sie pasemkamipoprzedno byly rozjasnione a teraz sa jasny braz!!!!!!KOSZMAR!!!
MONIKA1850 jest offline  
Stary 2007-10-11, 22:16   #1208
Copykat
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 431

Cytat:
a ja jestem dopiero w po這wie w徠ku ale nasz豉 mnie my郵.. bowiem jutro wybieram si po farbk i chc si wreszcie przyciemni
p鏦i co opcj do zakupu jest casting ciemny blond, licz na uzyskanie 豉dnego raczej ch這dnego br您u ALE. mam w這sy rozja郾iane, a casting to jest jaka tam koloryzacja ton w ton. czy on si nadaje na rozja郾iane w這sy? czy z豉pie i ma szasn poby na w這sach d逝瞠j ni dwa dni? czy mo瞠 lepiej jednak wzi望 farb? ale tak mnie kusi 瞠by u篡wa castinga bo to niby mniej niedobre i tak dalej.. i ten creme gloss nowy mo瞠 lepszy, bo kiedy u篡豉m castinga i zosta這 siano

ja jak pierwszy raz farbowalam wlosy to uzylam wlasnie castinga mrozny kasztan (dosc ciemny braz) na wyjsciowy kolor blond i zlapalo

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2007-10-11, 22:20   #1209
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

Cytat:

ja sobie kilka dni temu farbowa豉m castingie kolor: per這wy blond. na opakowaniu dosy jasny, troszke ciemniejszy na probniku, a d您y豉m do ja郾iutkiego br您iku. Kolor mi sie podoba, chocia w sztucznym 鈍ietle ma duu穎 rudo軼i no i nie z豉pa rownomiernie w這sow po baleja簑, tam gdzie mia豉m platynowe pasemka teraz mam identyczne kolor jak na opakowaniu, czyli 鈔edni blond. A w normalnym 鈍ietle mam fajny jasny br您ik W sumie polecam t farb, mi w這s闚 nie zniszczy豉, tylko powrc鏂i這 wypadanie, no ale to moja wina bo farbowa豉m zbyt wcze郾ie, jeszcze nie zd捫y neril dobrze zadzia豉...
izuu jest offline  
Stary 2007-10-11, 22:43   #1210
nathanek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

Dziewczynki czy ktoras probowala tej firmy farby ?Jakas nowosc

a ten kolor?

bardzo mi sie podoba oczywiscie na pudelku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg verona_gorzka_czekolada.jpg (11,3 KB, 222 za豉dowa)
nathanek jest offline  
Stary 2007-10-11, 22:50   #1211
black_sun
Rozeznanie

no to teraz mam trzy opcje
casting ciemny blond albo br您,
albo belle color 20 jasny szatyn / nutrisse 50 jasny szatyn
tylko boj si 瞠 te dwa ostatnie to na czarno wyjd
jutro poszukiwania w naturze
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-12, 11:14   #1212
black_sun
Rozeznanie

przepraszam 瞠 pisz posta pod postem, ale si ci庵le zastanawiam co wybra troch obawiam si castinga ciemny blond 700 , bo ten odcie jest chyba strasznie zimny i na moich mo瞠 wyj嗆.. zielona po鈍iata bo raczej mam ch這dny odcie w這s闚..
u篡wa豉 kt鏎a z was mo瞠 odcienia blond 600? na stronie loreala wygl康a na cieplejszy, ale i ja郾iejszy, ale na moich rozja郾ianych w這ach POWINIEN i tak wyj嗆 do嗆 ciemno..
o mamo, boj si

dodaj zdj璚ia mojego obecnego koloru rozja郾ionego i zdj璚ia koloru kt鏎y mi si marzy nie znam tej pani, pojawi豉 si w tym w徠ku gdzie wcze郾iej i ten kolor mnie oczarowa..
i dodam, 瞠 moje w這sy s proste jak druty zmniejszanie zdj耩 porobi這 co jakby mini fale po spalonej trwa貫j
on jest ciep造 czy jaki? polecicie jak捷 konkretn farb kt鏎a ma szanse da co podobnego? rozwa瘸m casting nutrisse belle color..
baaardzo prosz o pomoc, dzisiaj chyba id po farb

za陰czam zdj璚ia casting blond 700, my郵icie 瞠 ma szanse wyj嗆 w porz康ku na moich w這sach? b豉gam o jaki odzew bo czasu coraz mniej mam

p.s. w naturze moje w這sy nie s takie 鄴速o-zielonkawe :/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PA120314.JPG (58,8 KB, 124 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PA120315.JPG (51,8 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PA120317.JPG (62,7 KB, 111 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PA120318.JPG (61,5 KB, 108 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (48,9 KB, 487 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 41lT2CVz7PL._AA240_.jpg (8,4 KB, 208 za豉dowa)

Edytowane przez black_sun
Czas edycji: 2007-10-12 o 13:15
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-13, 07:50   #1213
emememsss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146
Wpisy w blogu: 1

A ja upolowalam ostatnio garnier natural colors - jasny braz - numer 5. Czekam, az mi sie jeszcze dokladniej splucze nakladany poprzednio ciemny braz 100% color, ktory wyszedl prawie czary, ale sukcesywnie zaczal splywac I ogolnie powstrzymuje sie przed farbowaniem. Kazdy dzien to dzien wygranej walki z sama soba, bo staram sie zregenerowac moje jeszcze pare miesiecy temu piekne wlosy...
emememsss jest offline  
Stary 2007-10-13, 08:57   #1214
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
przepraszam 瞠 pisz posta pod postem, ale si ci庵le zastanawiam co wybra troch obawiam si castinga ciemny blond 700 , bo ten odcie jest chyba strasznie zimny i na moich mo瞠 wyj嗆.. zielona po鈍iata bo raczej mam ch這dny odcie w這s闚..
u篡wa豉 kt鏎a z was mo瞠 odcienia blond 600? na stronie loreala wygl康a na cieplejszy, ale i ja郾iejszy, ale na moich rozja郾ianych w這ach POWINIEN i tak wyj嗆 do嗆 ciemno..
o mamo, boj si

dodaj zdj璚ia mojego obecnego koloru rozja郾ionego i zdj璚ia koloru kt鏎y mi si marzy nie znam tej pani, pojawi豉 si w tym w徠ku gdzie wcze郾iej i ten kolor mnie oczarowa..
i dodam, 瞠 moje w這sy s proste jak druty zmniejszanie zdj耩 porobi這 co jakby mini fale po spalonej trwa貫j
on jest ciep造 czy jaki? polecicie jak捷 konkretn farb kt鏎a ma szanse da co podobnego? rozwa瘸m casting nutrisse belle color..
baaardzo prosz o pomoc, dzisiaj chyba id po farb

za陰czam zdj璚ia casting blond 700, my郵icie 瞠 ma szanse wyj嗆 w porz康ku na moich w這sach? b豉gam o jaki odzew bo czasu coraz mniej mam

p.s. w naturze moje w這sy nie s takie 鄴速o-zielonkawe :/
Witaj
Na moje oko nie powinna malowa w這sk闚 na sztyn ani tym bardziej farby br您.Pozostaje jedynie ciemny blond,kasztany,popielaty blond itp. kt鏎e dadz ciemniejszy odcie.Nie obawiaj si ciemnego blondu-z pewnoscia wyjdzie jasny br您.
Blond na Twoich w這skach mo瞠 wyjsc jak jasny br您,dlatego stawia豉bym na ciemny blond.Ciekawy odcien to takze mrozny be oraz bursztyn
Za陰czam zdj璚ia przyk豉dowych odcieni.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mrozny bez.jpg (114,0 KB, 104 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond.jpg (73,2 KB, 64 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bursztyn.jpg (31,5 KB, 82 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (22,2 KB, 71 za豉dowa)
Stary 2007-10-13, 09:51   #1215
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Witaj
Na moje oko nie powinna malowa w這sk闚 na sztyn ani tym bardziej farby br您.Pozostaje jedynie ciemny blond,kasztany,popielaty blond itp. kt鏎e dadz ciemniejszy odcie.Nie obawiaj si ciemnego blondu-z pewnoscia wyjdzie jasny br您.
Blond na Twoich w這skach mo瞠 wyjsc jak jasny br您,dlatego stawia豉bym na ciemny blond.Ciekawy odcien to takze mrozny be oraz bursztyn
Za陰czam zdj璚ia przyk豉dowych odcieni.
ano szatyna si boj 瞠 wyjdzie bardziej czarne ni br您owawe ale jak siebie znam, nie przetrwam okresu wymywania si farby i zrobi szatyna i b璠 zn闚 p豉ka 瞠 mam czarne

odcieni kasztanowych si boj bo chc unikn望 po鈍iaty fiolet bordo etc kt鏎a mnie zawsze czeka豉 po takich.. po popielatych obawiam si zielono szarych w這s闚 [mo瞠 przy ciemnych jest inaczej, ostatnio testowa豉m blondy :P ]
p鏦i co od篡wianie i chyba fryzjer bo ko鎍闚ki przyciemnione wygl康aj gorzej ni jasne

ale do rzeczy wczoraj nie wytrzyma豉m i trzasn窸am si tym blondem castinga, 600. ciemnego blondu i tak nie by這, a mro幡ego be簑 ba豉m si, 瞠 b璠zie zbyt zimny i wyjd zielonkawa
zdj璚ie postaram si wklei p騧niej, ale zachwycona nie jestem, cho mog這 by gorzej boj si najbardziej tego, jak to si b璠zie teraz spiera這 tak czy siak przy nasadzie w這s闚 i dalej jakie 10 cm kolor ZBLI烙NY do tego co na opakowaniu, cho cieplejszy, a ko鎍e, kt鏎e chyba jeszcze pami皻aj t czer to ju baaardzo naturalny mysi szary blond z zielonkaw po鈍iat tak 瞠 wysz這 nie tak 幢e jak si ba豉m

na nast瘼ny raz to ju my郵, 瞠 nie casting creme gloss, kt鏎y okaza si dla mnie r闚nie fatalny jak starsza wersja - przy sp逝kiwaniu w這sy w dotyku jak mop spr鏏uj belle color.. ogl康a豉m tego ciemnego blonda kt鏎ego pokazujesz i my郵, 瞠 mo瞠 ten by豚y dobry.. bo to co mam na g這wie jest za jasne jak na to co bym chcia豉.. albo ten ciemny blond.. albo jasny szatyn
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:17   #1216
platynowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 441

ja te od tygodnia z blondynki przeistoczy豉m si w br您owow這s i teraz jestem BARDZO ZADOWOLONA i ju nie mam zamiaru wraca do blondu a to dzi瘯i farbie Natural & Easy jasny br您 popielaty .
bardzo jestem zadowolona . kolorek r闚nomierny i nie zmywa si na rudo.odrosty identyczne jak reszta w這s闚 po prostu suuuuuuper.bardzo jestem zadowolona.nawet gdy trzyma豉m farb na w這sach kolor nie by czarny a w豉郾ie br您owy wi璚 nie ba陰m si ,瞠 w這sy wyjd mi czarne
poza tym w這sy s nadal mi璚iutkie i l郾i帷e a nie tak jak po niekt鏎ych farbach.
pozostan wierna tej farbce i bardzo ja polecam.mimo i my豉m ju w這sy 9 razy kolorek jest cudny i bardzo 豉dnie si spiera.bardzo powoli i r闚nomiernie mimo ,瞠 by nak豉dany na blond w這sy.
platynowa jest teraz online  
Stary 2007-10-13, 23:49   #1217
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

A ja mam pytanie robi豉m w這ski feri http://kosmetykionline.iai-shop.com/...do-wlosow.html Kolor wyszed dok豉dnie jak na opakowaniu, chcia豉bym jeszcze ja郾iejsze o takie http://drogeriaglamour.pl/image_func...l&prod_id=2682

Jak przej? I czym? Lepiej mi kiedy we w這sach mam nieco rudo軼i i czerwieni.
ewa
Stary 2007-10-14, 14:37   #1218
Sylussia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152
GG do Sylussia

Cytat:
Napisane przez asica Poka wiadomo嗆
Ja mysle, ze nie wyjdzie za jasny. A jakie masz w這sy i jaki chcesz kolor?

zafarbowalam i kolor podoba mi sie bardzo chociaz wolalabym ciemniejszy ale ja wymagajaca jestem wloski blyszcza sie, sa mieciutkie i lepiej sie ukladaja.
dzieki
Stary 2007-10-14, 15:02   #1219
evamoni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do evamoni

Mam do was prosbe
Prosze doradzcie co zrobic i czym, aby na ciemno brazowych wlosach uzyskac zozswietlajacy balejaz lub jasno brazowe pasemka?
Chcialabym ogolnie rozjasnic wlosy. Wiem, ze z bardzo ciemnego brazu bedzie to trudne, chcialabym uzyskac to jak najmniej inwazyjnym sposobem.
Dodam, ze interesowalyby mnie pasemka w chlodnym odcieniu brazu. Wszelkie rudosci odpadaja.
evamoni jest offline  
Stary 2007-10-14, 15:38   #1220
Iam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

evamoni, musisz najpierw zrobi przynajmniej pasemka, baleja, 瞠by rozja郾i ciemny br您 a dopiero potem k豉嗆 kolor. najlpiej u fryzjera, domowym sposobem gorzej.

mi si podobaj br您y wpadaj帷e lekko w czerwie lub 郵iwk, takie odcienie s sexowne.

pasemka w kolorze czerwonym

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy-lbraz.jpg (6,5 KB, 260 za豉dowa)
Iam jest offline  
Stary 2007-10-14, 15:53   #1221
evamoni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do evamoni

A mozna w tym samym dniu najpierw zrobic pasemnka rozjasniajace i nalozyc farbe, czy lepiej odczekac jakies 2 tygodnie miedzy koloryzacjami?
Sliwka tez mi sie podoba i bedzie mi pasowac bardziej niz czerwien. Mam chlodny odcien cery i zielone oczy.
Widzialabym sie tez w kolorze czerwonego wina, dojrzalej nektarynki...
Ale mam skojarzenia, tylko jak te kolory przeniesc na wlosy?
evamoni jest offline  
Stary 2007-10-14, 16:25   #1222
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

ja wczoraj farbowa豉m Belle COlor Jasny Szatyn i jak zawsze jestem bardzo zadowolona z koloru
Stary 2007-10-14, 17:07   #1223
SaruniaL
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Witam dziewczyny
Przy ostatniej wizycie fryzjera mia豉m farbowane w這sy dok豉dnie tym odcieniem
http://www.czf.pl/product_info.php?c...oducts_id=1165
jest to ch這dny ciemny br您. A ze kolor bardzo mi przypad do gustu chcia豉bym zafarbowa na identyczny tylko sama w domu z racji ego ze co meisiac 200zl na fryzera wydawa mi si nie u鄉iecha.
Znalaz豉m ten kolor, ale trzeba jeszcze kupi utleniacz? Orientuje sie kt鏎a z Was mo瞠 jaki ten utleniacz?I jak sie pozniej rozrabia tak farb?
Pozdrawiam
Stary 2007-10-14, 17:14   #1224
drzazgoska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja nigdy nie farbowa豉m swoich w這s闚..mam naturalnie br您owe. Ale wiem ze mo積a taki sam kolor jak m鎩 uzyska farbuj帷 je tzw. india雟kim br您em welli. Moja siostra (blondynka) w ten spos鏏 upodobni豉 si do mnie..wysz這 bardzo naturalnie polecam
drzazgoska jest offline  
Stary 2007-10-14, 17:19   #1225
moscato
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

szukam szukam i znalezc nie moge wiec postanowilam was zapytac o rade
mam naturalnie ciemne wlosy, bardzo ciemno brazowe, ale ostatnio troszke wyplowialy (lato, slonce, slona woda itd). do tej pory radzilam sobie i od鈍ie瘸豉m kolorek szamponem welli do 24 my, kolor "ciemna czekolada". Ale wyczyta豉m gdzies, chyba nawet na wizazu, ze te szampony wysuszaja i niszcza wlosy.. i w sumie chyba racja. I szukam alternatywy, ale nie trwa貫j farby, tylko wlasnie szamponu, mozecie polecic jakas sensowna firme?

z g鏎y dzieki za rady

P.S.
juz znalaz豉m, marion maribell jezeli jest tak dobry jak to jest opisane na kwc to juz mi sie podoba efekt

Edytowane przez moscato
Czas edycji: 2007-10-14 o 18:05
moscato jest offline  
Stary 2007-10-14, 18:49   #1226
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SaruniaL Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny
Przy ostatniej wizycie fryzjera mia豉m farbowane w這sy dok豉dnie tym odcieniem
http://www.czf.pl/product_info.php?c...oducts_id=1165
jest to ch這dny ciemny br您. A ze kolor bardzo mi przypad do gustu chcia豉bym zafarbowa na identyczny tylko sama w domu z racji ego ze co meisiac 200zl na fryzera wydawa mi si nie u鄉iecha.
Znalaz豉m ten kolor, ale trzeba jeszcze kupi utleniacz? Orientuje sie kt鏎a z Was mo瞠 jaki ten utleniacz?I jak sie pozniej rozrabia tak farb?
Pozdrawiam
najlepiej jak wypowie si kto kto u篡wa konkretnie tych farb ale sama u篡wa豉m ju fryzjerskich farb i to nic trudnego. zale積ie od farby [powinno by napisane na pude趾u jakie proporcje] trzeba wymesza z utleniaczem, jak dla mnie 6% i ju najlepiej kupi utleniacz tej samej firmy co farba, czyli w tym przypadku loreal. i jak zamierzasz farbowa si regularnie - najbardziej op豉ca si kupi butl litrow
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-14, 21:56   #1227
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka wiadomo嗆
ja wczoraj farbowa豉m Belle COlor Jasny Szatyn i jak zawsze jestem bardzo zadowolona z koloru
Witaj
Mam pytanie na jaki kolor swoich w這sk闚 k豉dziesz ten jasny br您?
Pozdrawiam
Stary 2007-10-15, 07:09   #1228
Madlenka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Poka wiadomo嗆
Na這篡豉m wczoraj farbe londa kolor orzech laskowy. Wyszed 豉dny ciemny, ch這dny br您. Z tym, 瞠 ... jak dla mnie chyba jednak za ciemny. Mam cimn opraw oczu, ciemny brwi, ale wydaj mi si, 瞠 kolor jest jednak za ciemny.
Madlenka007 pisa豉, 瞠 u篡wa豉 tej farby. Czy po kilku myciach kolor si wyp逝ka do ja郾iejszego br您u? Ogolnie to szybko mi si wszytsko z w這s闚 zmywa wi mam nadziej, 瞠 ten kolor troch z豉godnieje...
Wybacz 瞠 dopiero teraz odpisuje Kolor mam juz 2 tygodnie i jest super nie zmy sie za wiele, teraz mam ch這dny sredni br您. Super sprawa, wella nawet nie pomogla a taka londa da豉 cudny kolor )
Stary 2007-10-15, 09:51   #1229
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
GG do paulina__89

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka wiadomo嗆
Wybacz 瞠 dopiero teraz odpisuje Kolor mam juz 2 tygodnie i jest super nie zmy sie za wiele, teraz mam ch這dny sredni br您. Super sprawa, wella nawet nie pomogla a taka londa da豉 cudny kolor )

Dzi瘯uj, chyba jednak by豉m przewra磧iwiona. Kolor faktycznie ejest bardzo 豉dny i przede wszystkim nie ma rudych refleks闚 . Niestety mam d逝gie w這sy i jedna farba okaza豉 si by niewystarczaj帷a i nie pokry這 r闚no. Ile czasu musi min望, 瞠bym mog豉 ponownie farbowa? I czy teraz jak jj u篡je to nei wyjdzie jeszcze ciemniejsza?
paulina__89 jest offline  
Stary 2007-10-15, 11:24   #1230
black_sun
Rozeznanie

a teraz pytanie do wszystkich pa, kt鏎e mia造 co wsp鏊nego z jasnym szatynem belle color, nr 20.
czy t farb mam szans uzyska kolor zbli穎ny do tego na zdj璚iu? nie mog si zdecydowa co bym chcia豉, ale ten kolorek ze zdj璚ia mnie urzek.. ciemny, ale na pewno NIE czarny..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytu逝.jpg (32,6 KB, 237 za豉dowa)
black_sun jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.