Br您owow這se farbowane :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-10-15, 14:18   #1231
Madlenka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Poka wiadomo嗆

Dzi瘯uj, chyba jednak by豉m przewra磧iwiona. Kolor faktycznie ejest bardzo 豉dny i przede wszystkim nie ma rudych refleks闚 . Niestety mam d逝gie w這sy i jedna farba okaza豉 si by niewystarczaj帷a i nie pokry這 r闚no. Ile czasu musi min望, 瞠bym mog豉 ponownie farbowa? I czy teraz jak jj u篡je to nei wyjdzie jeszcze ciemniejsza?

Racja, kolor jest super, nie spodziewa豉m si, 瞠 b璠zie taki wyrazisty przez d逝gi czas, zw豉szcza na rozja郾ianych wcze郾iej w這sach Mysle 瞠 powinnas poczekac przynajmniej 2 tygodnie i w tym czasie dobrzeje od篡wiac 瞠by nie uciepria造 na cz瘰tym farbowaniu kolor nie wyjdzie ciemniejszy, je郵i tak to mo瞠 odrobin i to zejdzie po kilku myciach. Ja by豉m zaskoczona ile jest tej farby, bo starczy這 mi bez problemu, a safiry zabrak這 W og鏊e farbka jest taniutka, a 瞠 jets taka dobra powiedzia豉 mi kole瘸nka, fryzjerka kt鏎a m闚i 瞠 najcz窷ciej pracuje na tych farbach i sa najtrwalsze ze sklepowych.
Stary 2007-10-15, 20:26   #1232
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
GG do paulina__89

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka wiadomo嗆
Racja, kolor jest super, nie spodziewa豉m si, 瞠 b璠zie taki wyrazisty przez d逝gi czas, zw豉szcza na rozja郾ianych wcze郾iej w這sach Mysle 瞠 powinnas poczekac przynajmniej 2 tygodnie i w tym czasie dobrzeje od篡wiac 瞠by nie uciepria造 na cz瘰tym farbowaniu kolor nie wyjdzie ciemniejszy, je郵i tak to mo瞠 odrobin i to zejdzie po kilku myciach. Ja by豉m zaskoczona ile jest tej farby, bo starczy這 mi bez problemu, a safiry zabrak這 W og鏊e farbka jest taniutka, a 瞠 jets taka dobra powiedzia豉 mi kole瘸nka, fryzjerka kt鏎a m闚i 瞠 najcz窷ciej pracuje na tych farbach i sa najtrwalsze ze sklepowych.
w豉郾ie ta pojemno嗆 mnie zmyli豉, jak u篡wa豉m szamponetek kt鏎e maja po ok 40ml to spokojnie wystarczaly na moe w這sy, a farby 100ml (po wymieszaniu tyle jej jest) brak這. no ale szamponetke po mokrych w這sach 豉twiej rozprowadzi. no nic, teraz kupie 2. jeszcze raz dzi瘯uj za rad nareszcie jestem zadowolona ze swojego koloru w這s闚.
paulina__89 jest offline  
Stary 2007-10-15, 20:44   #1233
Susanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna

Wr鏂i豉m od fryza. Jednak warto wyda wi璚ej kasy i mie kolor o jakim si marzy這

M&M

Sta

Susanna szyje - m鎩 krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-10-15, 23:11   #1234
Monisia :)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 283

Witam dziewczynki mam pytanie, ot騜 chcia豉bym sobie zrobi baleja na w這sach a teraz robi豉m sobie szamponem loreala do 28 my, i on mi jeszce nie zszed i zastanwiam si czy zeby zrobi sobie co trwa貫go musi mi najpierw zej嗆 ca趾owicie ten szampon?? czy nie trzeba?? prosz o odpowied
Monisia :) jest offline  
Stary 2007-10-16, 07:13   #1235
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Poka wiadomo嗆
Witam dziewczynki mam pytanie, ot騜 chcia豉bym sobie zrobi baleja na w這sach a teraz robi豉m sobie szamponem loreala do 28 my, i on mi jeszce nie zszed i zastanwiam si czy zeby zrobi sobie co trwa貫go musi mi najpierw zej嗆 ca趾owicie ten szampon?? czy nie trzeba?? prosz o odpowied
Chcesz robi sama czy u fryzjera??

M&M

Sta

Susanna jest offline  
Stary 2007-10-16, 09:19   #1236
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka wiadomo嗆
Chcesz robi sama czy u fryzjera??
u fryzjera, sama to bym si ba豉
Stary 2007-10-16, 09:29   #1237
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
u fryzjera, sama to bym si ba豉
Powiem Ci tak na "鈍ie穎" - wczoraj by豉m u fryzjera: farbowanie + kilka pasemek. Wcze郾iej jakie 3 tygodnie temu farbowa豉m ca貫 w這sy L'orealem i... za pierwszym podej軼iem kolor nie wyszed taki o jaki nam chodzi這. Potrzebne by這 drugie farbowanie i jest OK. Farby L'oreala trzymaj do嗆 mocno
Skoro Ty masz w這sy robione szamponem (a nie farb) to my郵 瞠 nie powinno by takich cyrk闚 Dobry fryzjer powinien sobie poradzi Tym bardziej 瞠 pewnie b璠zie Ci w這sy rozja郾ia a na to nak豉da ewentualnie farb.

M&M

Sta

Susanna jest offline  
Stary 2007-10-16, 10:07   #1238
Raczkowanie

Cytat:
Powiem Ci tak na "鈍ie穎" - wczoraj by豉m u fryzjera: farbowanie + kilka pasemek. Wcze郾iej jakie 3 tygodnie temu farbowa豉m ca貫 w這sy L'orealem i... za pierwszym podej軼iem kolor nie wyszed taki o jaki nam chodzi這. Potrzebne by這 drugie farbowanie i jest OK. Farby L'oreala trzymaj do嗆 mocno
Skoro Ty masz w這sy robione szamponem (a nie farb) to my郵 瞠 nie powinno by takich cyrk闚 Dobry fryzjer powinien sobie poradzi Tym bardziej 瞠 pewnie b璠zie Ci w這sy rozja郾ia a na to nak豉da ewentualnie farb.
boj si 瞠 jak zrobie to p霩niej ten stary si wyp逝ka i bede mie 10 kolor闚 na g這wie,a chcia豉bym bardziej jednoloty,chyba sie jeszce wstrzymam, pozatym takto musilabym robi na ca造ch co mo瞠 mi bardzo zniszczy w這sy,a takto zrobi sobie odrosty i gdzieniegdzie po ciemniejszych przeciagne,ale jestem niecierpliwa ju bym najchetniej dzi lecia豉 do fryzjera
Stary 2007-10-16, 10:29   #1239
mogru
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Hej odkry豉m szmponete firmy MARION orzech laskowy jest suuper. Mia豉m ju lekko wyp這wia造 kolor wie rzuci豉 szamponetke po 30 min troche ciemne by造 ale 2-3 mycia i jest super kolorek w這ski s lsni帷e, miekkie. Postaram sie za陰czy zdj璚ie ale wieczorem;-)
Stary 2007-10-16, 11:11   #1240
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Wr鏂i豉m od fryza. Jednak warto wyda wi璚ej kasy i mie kolor o jakim si marzy這
安i皻e s這wa! Ja te niedawno by豉m u fryzjera - rezyltat: ch這dny, be穎wy, 鈔edni br您, zero rudo軼i, dok豉dnie tak jak chcia豉m Gdybym sama kombinowa豉, to zn闚 bym mia豉 czarne w這sy. Do br您闚 zdecydowanie polecam dobrych fryzjer闚.
Stary 2007-10-16, 11:22   #1241
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
boj si 瞠 jak zrobie to p霩niej ten stary si wyp逝ka i bede mie 10 kolor闚 na g這wie,a chcia豉bym bardziej jednoloty,chyba sie jeszce wstrzymam, pozatym takto musilabym robi na ca造ch co mo瞠 mi bardzo zniszczy w這sy,a takto zrobi sobie odrosty i gdzieniegdzie po ciemniejszych przeciagne,ale jestem niecierpliwa ju bym najchetniej dzi lecia豉 do fryzjera
Je郵i nie chcesz mie r騜nych kolor闚 (cho w przypadku pasemek r騜ne tony s wskazane) to zr鏏 sobie 60:40 lub 70:30. Fryzjer wi瘯szo嗆 w這s闚 pokry豚y jednokolorow farb a reszta do rozja郾iania na pasemka.

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
安i皻e s這wa! Ja te niedawno by豉m u fryzjera - rezyltat: ch這dny, be穎wy, 鈔edni br您, zero rudo軼i, dok豉dnie tak jak chcia豉m Gdybym sama kombinowa豉, to zn闚 bym mia豉 czarne w這sy. Do br您闚 zdecydowanie polecam dobrych fryzjer闚.
No ja si skusi豉m na troch pasemek z przodu aby buzie o篡wi ale za to br您 z ty逝 - super! Czekoladka

M&M

Sta

Susanna jest offline  
Stary 2007-10-16, 11:44   #1242
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
a ja si nie mog podpisa pod tymi s這wami co prawda tylko dwa razy farbowa豉m u fryzjera na ciemno, ale za ka盥ym razem - pora磬a za pierwszym razem salon goldwella, 140 PLN za wyr闚nanie koloru, bo strasznie mi si sp逝kiwa豉 farba [po這穎na na rozja郾ione]. kolor wyszed za ciemny, cho 豉dny. dwa tygodnie p騧niej go nie by這 :P [fryzjerka nie zastosowa豉 trwa貫j farby tylko jakie co delikatne.. i efekt taki 瞠 za 140 PLN mia豉m kolor 2 tygodnie :/], za drugim razem z salonu welli wysz豉m z ja郾iejszymi odrostami od reszty [nawet ja teraz wiem 瞠 farba nie rozja郾i farby.. szkoda 瞠 fryzjerka tego nie wiedzia豉], upa熥ana farb na uszach i szyi [co zobaczy豉m dopiero w domu :P] i w og鏊e niezadowolona. mo磧iwe, 瞠 幢e trafi豉m ale po takich do鈍iadczeniach [jeszcze gorszych z farbowaniem na jasno u fryza] wybieram koloryzacj domow. po 1,5 roku u篡wania farb fryzjerskich popr鏏uj tych drogeryjnych, bo fryzjerskie nie powali造 mnie na kolana, chyba 瞠 cen i k這potliwo軼i dostania

a propos. chyba dzisiaj kupi tego jasnego szatyna z belle color. boj si 瞠 wyjdzie czarno zielony, ale nie mog patrze na swojego spranego castina
za陰czam w ko鎍u zdj璚ia tego co mi wysz這.. po 4 myciach ten casting troch si spra, na zdj璚iach dziwnie jasno wysz這. nie wygl康a najlepiej, powinnam poczeka jeszcze troch z farb, ale jutro wychodz do ludzi i nie mog z zielonkawymi w這sami i bardziej rud g鏎 i嗆 niech mi ten szatyn jasny i wyjdzie ciemno byle nie czarny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (69,9 KB, 103 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (57,7 KB, 71 za豉dowa)
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-16, 20:52   #1243
Susanna
Zakorzenienie

Dziewczyny wklejam na szybko fotki efektu ostatniego farbowania u fryza. Pewnie was nie zainteresuj bo teraz nie do ko鎍a s "br您owe" - zosta這 tylko "farbowane" hehe
Jak pisa豉m wy瞠j - jestem szalenie zadowolona z efekt闚. Naprawde fryzjer (ch這pak w moim wieku) stara si, 2 razy forbowa a wyszed ten w豉軼iwy kolor a p豉ci豉m za jedno farbowanie + pasemka i takie tam.

img_9722m.jpg img_9728mn.jpg

M&M

Sta

Susanna jest offline  
Stary 2007-10-16, 21:53   #1244
pink69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 490

Dziewczyny,dodaj fotk mojej spranej farby joanna orzechowy br您.
Chcia豉bym co g喚bokiego i ciut ciemniejszego,
Joann podobno odradzaj wszystkie fryzjerki,a ja u篡wa豉m jej 2 lata i ju nie chc ryzykowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie (16)ah.jpg (100,5 KB, 162 za豉dowa)

pink69 jest offline  
Stary 2007-10-16, 22:00   #1245
blue_mysecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 333

Cytat:
Napisane przez pink69 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,dodaj fotk mojej spranej farby joanna orzechowy br您.
Chcia豉bym co g喚bokiego i ciut ciemniejszego,
Joann podobno odradzaj wszystkie fryzjerki,a ja u篡wa豉m jej 2 lata i ju nie chc ryzykowa
a ja myslalam ze to palette wszyscy fryzjerzy odradzaj
Stary 2007-10-17, 07:14   #1246
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Poka wiadomo嗆
a ja myslalam ze to palette wszyscy fryzjerzy odradzaj
Heh bo odradzaj i chyba nie znosz mi zada od razu pytanie: czym Pani farbowa豉 w這sy? Odpowiedzia豉m: Lorealnem. A on: Ufff chocia tyle dobrze 瞠 nie Palette.

M&M

Sta

Susanna jest offline  
Stary 2007-10-17, 16:18   #1247
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny wklejam na szybko fotki efektu ostatniego farbowania u fryza. Pewnie was nie zainteresuj bo teraz nie do ko鎍a s "br您owe" - zosta這 tylko "farbowane" hehe
Jak pisa豉m wy瞠j - jestem szalenie zadowolona z efekt闚. Naprawde fryzjer (ch這pak w moim wieku) stara si, 2 razy forbowa a wyszed ten w豉軼iwy kolor a p豉ci豉m za jedno farbowanie + pasemka i takie tam.

Za陰cznik 1140916 Za陰cznik 1140917

super ten kolorek i ci璚ie bardzo mi si podoba
Stary 2007-10-17, 17:22   #1248
pink69
Zakorzenienie

Palette to swoj drog.
Jaka farb uzyskam taki ciemny br您ik?

pink69 jest offline  
Stary 2007-10-19, 12:42   #1249
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
super ten kolorek i ci璚ie bardzo mi si podoba
Dzi瘯uj 郵icznie

M&M

Sta

Susanna jest offline  
Stary 2007-10-19, 16:18   #1250
ewakuacja
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 444

Hej Zastanawialm sie dlugo czy farbowac az postanowilam zrobic to dzis Kupilam Casting- ciemny blad! Bo ponoc wychodza te kastingi duzo ciemniejsze. Brazowe wyszly by mi czarne Jestem szatynka wiec mam nadzieje ze bedzie ten kolos sie pieknie u mnie prezentowac
ewakuacja jest offline  
Stary 2007-10-19, 16:23   #1251
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

Cytat:

Za陰cznik 1140916 Za陰cznik 1140917
pi瘯ny kolorek jaka farba potraktowano Ci wloski??
izuu jest offline  
Stary 2007-10-19, 19:56   #1252
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izuu Poka wiadomo嗆
pi瘯ny kolorek jaka farba potraktowano Ci wloski??
Dzi瘯i Niestety nie wiem jaki to kolor ani nie znam numary bo by造 to farby profesjonalne nieznanej mi marki

M&M

Sta

Susanna jest offline  
Stary 2007-10-20, 10:27   #1253
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Dziewczyny a czy mozecie polecic jakis ladny ciemny cieply braz?
Zrobilam sobie garnier natural colors 5 jasny braz. nie wyszedl rownomiernie, bo wczesniej mialam troszke ciemniejsza farbe i nie calkiem sie wyplukala. w tej chwili musze odczekac dluzszy czas, zey nie niszczyc wlosow, ale juz mysle nad kolorem. Moze 5.1 z tej samej serii - zlocisty, bedzie cieply? albo opalizujacy szatyn 100%color? zainteresowalyscie mnie safira - nigdy nia nie farbowalam.
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-10-20, 13:04   #1254
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Do陰czam si to br您owow這sych farbowanych)

I mam do Was pytanie: jak dbacie o kolor?
Aby nie sp這wia i nie spra si w ekspresowym tempie?

Farbowa豉m si u fryzjera, dziewczyna obieca豉 瞠 nie b璠zie zadnej rudo軼i (mia豉m wcze郾iej rozja郾ione samodzielnie na rudo , pora磬a).
No i by這 豉dnie - przez 2 tygodnie. Znowu ruuuudooo. Farba si zmy豉

U篡wacie jaki konkretnych szampon闚, od篡wek, masek, spray闚?
beoneself jest offline  
Stary 2007-10-20, 13:11   #1255
wampirek6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

Mi tez si rude zrobi造 mogi豉 normalnie a najgorsze jest to ,瞠 ka盥y my郵i ,瞠 to m鎩 naturalny odcie

wampirek6 jest offline  
Stary 2007-10-20, 13:49   #1256
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

czy kto moze odpowiedziec na moj post?

a farbowalyscie moze orientalna czekolada safiry?
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-10-20, 15:43   #1257
pink69
Zakorzenienie

zafarbowa豉m dzisiaj w這ski Marionem farb w zaszetce (t raz kupujesz 2 razy farbujesz).Kolor jak na opakowaniu-ciemny br您.Jestem bardzo zadowolona.

O kolor nie dbam bo mi si d逝go trzymaj farby mimo,瞠 myj codziennie.

pink69 jest offline  
Stary 2007-10-21, 13:54   #1258
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

pink69 jaki byl twoj wyjsciowy kolor?? jaki kolor wyszed ciep造 czy zimny??

A opalizuj帷y szatyn jest zdecydowanie zimnym odcieniem.

Czy kt鏎a z was dziewczyny niechcacy zafarbowa豉 sie na brazowo rudy ktora farba zakryje ten ochydny kolor mi jest dobshe tylko w zimnych odcienicach to jest kompletna porazka....
zuni jest offline  
Stary 2007-10-21, 14:14   #1259
Copykat
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 425

Cytat:
Napisane przez beoneself Poka wiadomo嗆
Do陰czam si to br您owow這sych farbowanych)

I mam do Was pytanie: jak dbacie o kolor?
Aby nie sp這wia i nie spra si w ekspresowym tempie?

Farbowa豉m si u fryzjera, dziewczyna obieca豉 瞠 nie b璠zie zadnej rudo軼i (mia豉m wcze郾iej rozja郾ione samodzielnie na rudo , pora磬a).
No i by這 豉dnie - przez 2 tygodnie. Znowu ruuuudooo. Farba si zmy豉

U篡wacie jaki konkretnych szampon闚, od篡wek, masek, spray闚?
ja uzywam szamponu Nivea do brazowych wlosow, nazywa sie chyba Brilliant Brown. Taki w niebieskim opakowaniu z brazowym zamknieciem. Swietnie sie po min wlosy rozczesuja, a i mam wrazenie ze kolor dluzej sie trzyma

dzisiaj bede farbowac Wellatonem mleczna czekolada, ciekawe co mi wyjdzie...

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2007-10-21, 22:29   #1260
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez zuni Poka wiadomo嗆
pink69 jaki byl twoj wyjsciowy kolor?? jaki kolor wyszed ciep造 czy zimny??

A opalizuj帷y szatyn jest zdecydowanie zimnym odcieniem.

Czy kt鏎a z was dziewczyny niechcacy zafarbowa豉 sie na brazowo rudy ktora farba zakryje ten ochydny kolor mi jest dobshe tylko w zimnych odcienicach to jest kompletna porazka....
Feria jasny popielaty kasztan. Idealna dla mnie. I wyszla jak na opakowaniu Wlosy pi瘯nie b造szcz.

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.