Br您owow這se farbowane :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-10-21, 22:43   #1261
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Moja przygoda z farbowaniem zaczela sie przed studniowka.potem farbowa豉m wlosy kilka razy na ciemny braz... ostatnio pod koniec czerwca u fryzjera mialam farbowane na braz ( ktory mial byc brazowy oczywiscie) a wyszedl bradzo ciemny, ktory do teraz splukal mi sie calkowicie i mialam rude wlosy( zdjecie 1 i 2 ).Po opiniach na temat Castinga uda豉m sie do sklepow po jakikolwiek odcien brazu- z 6 ktore odwiedzilam nie bylo w zadnym poddenerwowana zakupilam inna farbe z Loreala Excellence BRAZ. a wyszedl mi znow ciemny...(zd 3 4 5 ).jedynie mam nadzieje ze nie splucze mi sie do rudego...
zawsze marzylam o chlodnym odcieniu brazu, ktory nie wpadalby w rudosci, ale widocznie nie pisane mi to
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_8845.JPG (119,6 KB, 284 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_8956.JPG (110,1 KB, 274 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_9005.JPG (61,0 KB, 290 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_9011.JPG (45,3 KB, 291 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_9007.JPG (73,9 KB, 295 za豉dowa)

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline  
Stary 2007-10-21, 22:54   #1262
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Cytat:
Napisane przez zuni Poka wiadomo嗆
pink69 jaki byl twoj wyjsciowy kolor?? jaki kolor wyszed ciep造 czy zimny??

A opalizuj帷y szatyn jest zdecydowanie zimnym odcieniem.

Czy kt鏎a z was dziewczyny niechcacy zafarbowa豉 sie na brazowo rudy ktora farba zakryje ten ochydny kolor mi jest dobshe tylko w zimnych odcienicach to jest kompletna porazka....
opalizujacy szatyn ma zote refleksy - jest cieply
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-10-21, 23:54   #1263
malami21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

dziewczyny za mrozny kasztan? to odcien cieply czy zimny? wiem mrozny sugeryje od razu odp ale zawsze jest to kasztan . Boje sie, ze na wlosach jasnych plus ciemne pasemka otrzymam rudawe odcienie.
malami21 jest offline  
Stary 2007-10-22, 00:22   #1264
Copykat
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 432

na poczatku jest zimny, taki jakby wisniowy braz, ale spiera sie na rudo

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2007-10-22, 09:42   #1265
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

kilka dni temu farbowa豉m se w koncu jasnym szatynem nr 20 z belle color. i choc balam sie ze wyjdzie czarny - wyszlo z jasno
wiecej nie kupie, bo wczoraj dojrzalam milimetrowe odrosty CIEMNIEJSZE niz te ktore mialy kontakt z jasnym szatynem.. a ja wloski chce przyciemnic a nie rozjasnic
farba ok, nie smierdzi, nie splywa, nie niszczy, malo wydajna bo na moje ledwie do karku a i tak nierowne wlosy potrzeba bylo dwoch opakowan
i teraz nie wiem czy nastepnym razem zmieszac jasnego szatyna z szatynem belle color czy dac sobie spokoj i kupic od razu dwa szatyny?
albo czy w ogole dac sobie spokoj z poszukiwaniem ciemnego brazu dalekiego od czerni i trzasnac pieknym ciemnym szatynem nr 40 z nutrisse? ktory wychodzi prawie czarny, ale za to efekt pewny a farba swietna?
eh
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-22, 10:02   #1266
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
Moja przygoda z farbowaniem zaczela sie przed studniowka.potem farbowa豉m wlosy kilka razy na ciemny braz... ostatnio pod koniec czerwca u fryzjera mialam farbowane na braz ( ktory mial byc brazowy oczywiscie) a wyszedl bradzo ciemny, ktory do teraz splukal mi sie calkowicie i mialam rude wlosy( zdjecie 1 i 2 ).Po opiniach na temat Castinga uda豉m sie do sklepow po jakikolwiek odcien brazu- z 6 ktore odwiedzilam nie bylo w zadnym poddenerwowana zakupilam inna farbe z Loreala Excellence BRAZ. a wyszedl mi znow ciemny...(zd 3 4 5 ).jedynie mam nadzieje ze nie splucze mi sie do rudego...
zawsze marzylam o chlodnym odcieniu brazu, ktory nie wpadalby w rudosci, ale widocznie nie pisane mi to
bardzo mi sie podobaja oba odcienie brazu, pierwszy tez jest sliczny! napisz z jakiej firmy byl ten braz w ogole masz sliczne wloski
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-10-22, 10:27   #1267
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Napisane przez malami21 Poka wiadomo嗆
dziewczyny za mrozny kasztan? to odcien cieply czy zimny? wiem mrozny sugeryje od razu odp ale zawsze jest to kasztan . Boje sie, ze na wlosach jasnych plus ciemne pasemka otrzymam rudawe odcienie.
Ten odcie w orginale nazywa si "iced chocolate" i wychodzi wyj徠kowo nieciekawie, powinien si nazywa "burgund" moim zdaniem Mia豉m go jakie p馧 roku temu i by豉m b. niezadowolona, nawet moja mama stwierdzi豉, 瞠 "tanio wygladam". Je郵i nie chcesz rudo軼i to unikaj wszystkich kasztan闚, bo one zawsze maja rud po鈍iat i czekolad - te wchodz w czerwie.
Stary 2007-10-22, 13:13   #1268
malami21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

dzieki wielkie za odp
kurcze widze, ze ok 30 zl wyrzucilam w bloto.
malami21 jest offline  
Stary 2007-10-22, 17:04   #1269
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez malami21 Poka wiadomo嗆
Mi wyszed jak burgund i prawie, 瞠 czarno. Kr鏒ko trzymaj.
Stary 2007-10-22, 20:23   #1270
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka wiadomo嗆
bardzo mi sie podobaja oba odcienie brazu, pierwszy tez jest sliczny! napisz z jakiej firmy byl ten braz w ogole masz sliczne wloski
Tego to juz nie wiemm bo farbowa豉m u fryzjera ale mi sie nie podoba efekt takiego splukania..do tego jeszcze jakies pasemka od slonca sie zrobily.. poza tym diekuje za komentarz odnosnie wloskow, choc sa juz zniszczone prostowaniem

wiki124 jest offline  
Stary 2007-10-23, 08:58   #1271
izzie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 856
GG do izzie

Dziewczyny, taki kolor mi wyszed po farbie Joanny Multi Color ORZECHOWY BR╴. Nie mam poj璚ia jakim orzechem si inspirowano
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (23,6 KB, 216 za豉dowa)
izzie jest offline  
Stary 2007-10-23, 09:35   #1272
midzikk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

faktycznie jako ma這 orzechowo wygl康a

wiki124 podobaj mi si oba kolorki

Ja w豉郾ie debatuje, co mam zrobi z w這sami. M鎩 naturalny kolor to jasny br您 - 幢e si w nim czuj, jako dziecko mia豉m sporo ciemniejsze i bardzo bym chcia豉 mie z powrotem tamten kolor 1 wrze郾ia farbowa豉m w這sy u fryzjera, kolor wyszed 郵iczny, mo瞠 troch za ciemny, ale po kilku dniach si straszliwie zmy (myj w這sy codziennie) i oczywi軼ie wylaz這 rude Jakie 2 tygodnie temu zafarbowa豉m szamponetk Marion aksamitny br您 (4-8 my) i kolor wyszed 鈍ietny, fajnie od鈍ie篡 w這sy, zmy si po tygodniu. Nie wiem czy poszuka tego odcienia w鈔鏚 trwalszych szampon闚 czy lepiej i嗆 do fryzjera zrobi farb
midzikk jest offline  
Stary 2007-10-23, 16:12   #1273
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez midzikk Poka wiadomo嗆

Ja w豉郾ie debatuje, co mam zrobi z w這sami. M鎩 naturalny kolor to jasny br您 - 幢e si w nim czuj, jako dziecko mia豉m sporo ciemniejsze i bardzo bym chcia豉 mie z powrotem tamten kolor 1 wrze郾ia farbowa豉m w這sy u fryzjera, kolor wyszed 郵iczny, mo瞠 troch za ciemny, ale po kilku dniach si straszliwie zmy (myj w這sy codziennie) i oczywi軼ie wylaz這 rude Jakie 2 tygodnie temu zafarbowa豉m szamponetk Marion aksamitny br您 (4-8 my) i kolor wyszed 鈍ietny, fajnie od鈍ie篡 w這sy, zmy si po tygodniu. Nie wiem czy poszuka tego odcienia w鈔鏚 trwalszych szampon闚 czy lepiej i嗆 do fryzjera zrobi farb
Ja zaopatrzylabym sie w zapas szamponetek w tym kolorze. Po co ryzykowac zniszczenie wlosa i nieciekawy odcien? A powiedz, czy ten Marion bardzo ciemny wyszedl i czy cieply czy chlodny?
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-10-23, 18:56   #1274
ewakuacja
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 444

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
Ja mam tak samo Nie farbowalam wlosow kilka lat bo nawet czarny spieral sie do rudego ALe teraz znowu pofarbowalam castingiem ale na pierwszy raz ciemny blad bo to i tak jest jak braz, szatyn. Ale oczywiscie albo mam przewidzenia , albo jestem przewrazliwiona ale wydaja mi sie rude... Ja nie wiem co mam polozyc na te wlosy by byly brazowe, bo moje naturalne brozowo-szatynowate tez sie w wakacje zrobily jakies rudawe. Chyba w koncu poloze czerwien na glowie i spokoj
ewakuacja jest offline  
Stary 2007-10-23, 22:21   #1275
kasiuniap1987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

a ja sobie dzisiaj farbowa豉m w這ski szamponetk z Joanny i jestem baaardzo zadowolona z koloru wyszedl prawie taki sam jak na opakowaniu czyli kawowy br您 napewno sie zmyje po 3 myciach ale wiem, 瞠 moge temu kolorowi zaufaa poza tym w這sy sie 豉dnie uk豉daj i l郾i jakby by造 zdrowsze:P
kasiuniap1987 jest offline  
Stary 2007-10-24, 00:22   #1276
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
opalizujacy szatyn ma zote refleksy - jest cieply
Opalizuj帷y szatyn nie ma z這tych refleks闚 mia豉m go jakies 10 miesiecy temu na g這wie i byl to swietny zimny kolor tylko wyplukiwal sie szybko....nie mialam nic na glowie po miesiacu
zuni jest offline  
Stary 2007-10-24, 09:10   #1277
midzikk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

tulipanno, kolor wyszed nie za ciemny, trzyma豉m ok. 25 minut. Na opakowaniu jest napisane, 瞠by trzyma 20 min, jak si chce mniej trwa造 i intensywny kolor, a 40 - jak mocniejszy. Pewnie gdybym zmy豉 po 40, to by by造 za ciemne, a tak wyszed 豉dny 鈔ednio ciemny br您ik, odcie ch這dny. Tylko na odrostach z豉pa這 jako dziwnie, ale nie by這 a tak wida, bo niedu瞠 by造 Przy codziennym myciu kolor trzyma si ok. tydzie. Poszukam wieczorem jakiej fotki
midzikk jest offline  
Stary 2007-10-24, 09:53   #1278
kasiaaa178
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 965

wiki124ile zaplacilas za farbe??

Prawdziwy przyjaciel to kto, do kogo mo瞠sz zadzwoni o trzeciej w nocy i powiedzie: 'Jestem w wi瞛ieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic si nie martw, zaraz tam b璠'
kasiaaa178 jest offline  
Stary 2007-10-24, 16:21   #1279
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
tulipanno, kolor wyszed nie za ciemny, trzyma豉m ok. 25 minut. Na opakowaniu jest napisane, 瞠by trzyma 20 min, jak si chce mniej trwa造 i intensywny kolor, a 40 - jak mocniejszy. Pewnie gdybym zmy豉 po 40, to by by造 za ciemne, a tak wyszed 豉dny 鈔ednio ciemny br您ik, odcie ch這dny. Tylko na odrostach z豉pa這 jako dziwnie, ale nie by這 a tak wida, bo niedu瞠 by造 Przy codziennym myciu kolor trzyma si ok. tydzie. Poszukam wieczorem jakiej fotki
Ooo, super Czekam na fotki Ja dzisiaj upolowalam aksamitny braz marionu - mam nadzieje, ze jest cieply i kasztanowy braz joanny - cieply na pewno rowniez bede wrzucac fotki, ale w moim watku "Cieple Brazy"
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-10-24, 19:52   #1280
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Poka wiadomo嗆
Ja mam tak samo Nie farbowalam wlosow kilka lat bo nawet czarny spieral sie do rudego ALe teraz znowu pofarbowalam castingiem ale na pierwszy raz ciemny blad bo to i tak jest jak braz, szatyn. Ale oczywiscie albo mam przewidzenia , albo jestem przewrazliwiona ale wydaja mi sie rude... Ja nie wiem co mam polozyc na te wlosy by byly brazowe, bo moje naturalne brozowo-szatynowate tez sie w wakacje zrobily jakies rudawe. Chyba w koncu poloze czerwien na glowie i spokoj
dokladnie tez sie farbne na czerwono albo na rozowo ,szczerze to ten ciemny kolor wydaje mi sie nawet troche rudy.. tez mam jakis odchyl na punkcie rudych refleksow
Cytat:

pierwszyblee ale dziekuje
Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Poka wiadomo嗆
wiki124ile zaplacilas za farbe??
zap豉ci豉m kochana "az" 22 z

wiki124 jest offline  
Stary 2007-10-24, 23:40   #1281
ewakuacja
Zadomowienie

Wiki124 moim zdaniem nie jest rudy, bynajmniej nie tak jak mi sie wydaje ze moj braz jest Chyba mamy jakies skrzywienie odnosnie tej rudosci Ladny masz kolor
ewakuacja jest offline  
Stary 2007-10-25, 00:21   #1282
Iam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

naj豉dniejsze br您y to te z fotki nr 1 i 2, w豉郾ie te rudo軼i. takie 鈍ie瞠, 郵iczne.
Iam jest offline  
Stary 2007-10-25, 12:30   #1283
ewakuacja
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Iam Poka wiadomo嗆
naj豉dniejsze br您y to te z fotki nr 1 i 2, w豉郾ie te rudo軼i. takie 鈍ie瞠, 郵iczne.
Moim zdaniem za duzo tam rudosci Braz nie powinien miec nic z rudosci, jak dla mnie bynajmniej..
ewakuacja jest offline  
Stary 2007-10-25, 14:58   #1284
Demri
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 599

same problemy z tymi br您ami, mi si marzy taki g喚boki, neutralny br您 nie wpadaj帷y w czer ale niestety moje w這sy s jednolite po farbowaniu do ok 5 my( tylko 瞠 wtedy s na og馧 za ciemne) potem znowu wychodz te rude refleksy ostatnio u篡豉m safiry turecka mokka i by豉m nawet zadowolona, wyszed 豉dny, g喚boki kolor ale szybko spra si na rudo... mam ochot wypr鏏owa jasny szatyn belle color lub garnier nutriss te jasny szatyn, czy kt鏎a z was u篡wa豉 tych farb? mo瞠cie co o nich powiedzie? bo najbardziej si boj 瞠 wyjdzie mi kolor wpadaj帷y w czer.
Demri jest offline  
Stary 2007-10-25, 15:23   #1285
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

witam br您owow這se ,
od podstaw闚ki notorycznie maluj w這sy na r騜ne kolory, od jaki 5-6 lat na br您y wszelkiej ma軼i. Ostatnio w這sie malowa豉m jako w czerwcu, mo瞠 maju (?) na br您 Excellence Loreala i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Od tamtego czasu w og鏊e nie malowa豉m w這sk闚, odrost zlewa mi si idealnie nigdy tak nie mia豉m!!!

Poza tym od kiedy nie m璚z w這s闚 farbami s one zdrowsze, nie pusz si- kiedy przy karmelkowym kolorze by這 to notoryczne
Jestem zdziwiona moim naturalnym kolorem...nie wiedzia豉m jaki mam nawetZawsze wydawa這 mi si, 瞠 mam brzydki mysi- st康 farbowanie w celu pozbycia si go.
U篡wam od jakiego miesi帷a lakieru Timotei do w這s闚 br您owych i jestem z niego baardzo zadowolona - w這ski 豉dnie pachn i maj super odcie Polecam !
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pral1.JPG (64,9 KB, 364 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pral2.JPG (91,6 KB, 393 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pral3.JPG (44,4 KB, 450 za豉dowa)
praline jest offline  
Stary 2007-10-25, 20:42   #1286
Susanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez praline Poka wiadomo嗆
U篡wam od jakiego miesi帷a lakieru Timotei do w這s闚 br您owych i jestem z niego baardzo zadowolona - w這ski 豉dnie pachn i maj super odcie Polecam !
To m鎩 znienawidzony lakier. Dla mnie to koszmar senny. Dusz帷y "zapach", skleja i co najgorsze - w這sy bardzo szybko si przet逝szczaj. Mi on w og鏊e nie pasuje

M&M

Sta

Susanna szyje - m鎩 krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:21   #1287
marta_sien
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

a czy u篡wa豉 kt鏎a kiedy mo瞠 Palette Color Shampoo 231 Jasny Br您 ?
spodoba mi si ten kolor,ale nie wiem jaki wychodzi(mam pasemka robione rozja郾iaczem...)
marta_sien jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:28   #1288
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez praline Poka wiadomo嗆
witam br您owow這se ,
od podstaw闚ki notorycznie maluj w這sy na r騜ne kolory, od jaki 5-6 lat na br您y wszelkiej ma軼i. Ostatnio w這sie malowa豉m jako w czerwcu, mo瞠 maju (?) na br您 Excellence Loreala i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Od tamtego czasu w og鏊e nie malowa豉m w這sk闚, odrost zlewa mi si idealnie nigdy tak nie mia豉m!!!

Poza tym od kiedy nie m璚z w這s闚 farbami s one zdrowsze, nie pusz si- kiedy przy karmelkowym kolorze by這 to notoryczne
Jestem zdziwiona moim naturalnym kolorem...nie wiedzia豉m jaki mam nawetZawsze wydawa這 mi si, 瞠 mam brzydki mysi- st康 farbowanie w celu pozbycia si go.
Sliczny cieply kolor. Jak tylko zregeneruje wlosy ustawiam sie po niego w kolejce. I pomyslec, ze zrazona negatywnymi komentarzami na temat tych farb nie kupilam go wtedy kiedy chcialam, tylko niszczylam innymi
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:31   #1289
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Wink Dot.: Br您owow這se farbowane :)

A ja postanowi豉m zapu軼i swoje
nusia2605 jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:33   #1290
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Question Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Czy kt鏎a z was mog豉by mi wyt逝maczy JAK KROWIE NA ROWIE jak mam sobie obrazek doda do swoich wypowiedzi??????????????? ????
nusia2605 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.