Br您owow這se farbowane :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-10-26, 01:04   #1291
Demri
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 599
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez marta_sien Poka wiadomo嗆
a czy u篡wa豉 kt鏎a kiedy mo瞠 Palette Color Shampoo 231 Jasny Br您 ?
spodoba mi si ten kolor,ale nie wiem jaki wychodzi(mam pasemka robione rozja郾iaczem...)
ja mia豉m kiedy rozja郾iane w這sy na do嗆 jasny blond i u篡豉m w豉郾ie tego odcienia aby wr鏂i do naturalnego koloru, wysz這 dosy naturalnie co pomi璠zy ciemnym blondem a jasnym br您em ale efekt mnie nie powali, niedawno u篡豉m jej znowu ju na ciemne w這sy i wyszed...prawie czarny, moja fryzjerka odradza豉 mi palettki, bardzo niszcz w這sy a z do鈍iadczenia wiem 瞠 br您y tej firmy wychodz baaardzo ciemne.
Demri jest offline  
Stary 2007-10-26, 16:12   #1292
konewka i kwiat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
Moja przygoda z farbowaniem zaczela sie przed studniowka.potem farbowa豉m wlosy kilka razy na ciemny braz... ostatnio pod koniec czerwca u fryzjera mialam farbowane na braz ( ktory mial byc brazowy oczywiscie) a wyszedl bradzo ciemny, ktory do teraz splukal mi sie calkowicie i mialam rude wlosy( zdjecie 1 i 2 ).Po opiniach na temat Castinga uda豉m sie do sklepow po jakikolwiek odcien brazu- z 6 ktore odwiedzilam nie bylo w zadnym poddenerwowana zakupilam inna farbe z Loreala Excellence BRAZ. a wyszedl mi znow ciemny...(zd 3 4 5 ).jedynie mam nadzieje ze nie splucze mi sie do rudego...
zawsze marzylam o chlodnym odcieniu brazu, ktory nie wpadalby w rudosci, ale widocznie nie pisane mi to

sliczne wloski!!!!!!! szczegolnie ten drugi ciemniejszy kolor ta farba loreal miala jakis konkretny nr??czy tylko z napisem braz?? bo wlasnie o teki mi chodzi idealny a jak Ci wloski pieknie lsnia oddawaj je
konewka i kwiat jest offline  
Stary 2007-10-26, 16:50   #1293
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
Czy kt鏎a z was mog豉by mi wyt逝maczy JAK KROWIE NA ROWIE jak mam sobie obrazek doda do swoich wypowiedzi??????????????? ????
wiec sluchaj:
wchodzisz w odpowiedz, lub cytuj. piszesz co tam trzeba i schodzisz nizej w dodatkowe opcje. tam se 4 opcje: rozne opcje, zalacz pliki, subskrypcja tego watku i ocen watek. w zalacz pliki na niebiesko napisane jest zarzadzaj zalacznikami - wchodzisz. wyskakuje nowa ramka i jest napisane zaladuj plik z twojego kumputera. klikasz pierwsze przegladaj z gory, wybierasz plik skad chcesz i klikasz w niego 2 razy. pozniej zaladuj. czekasz az pojawi sie w zalacznikch. w ramce klikasz zamknij okienko a wiadomosc glowna wyslij odpowiedz ale pod dodatkowymi opcjami. prosciej sie nie da
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-10-26, 17:13   #1294
myszeczka00
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 523
Wpisy w blogu: 1

Viki124

Powiedz prosz jak uzyskujesz tak l郾i帷y efekt na Twoich w這skach ?
Czego u篡wasz ?
Pozdrawiam.

myszeczka00 jest offline  
Stary 2007-10-26, 23:13   #1295
marta_sien
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

a powiedzcie mi jeszcze...
mam pasemka na w這sach,a chcia豉bym uzyska 豉dny br您owy kolor,bez rudo軼i!!
mam czerwon g瑿 i nie pasuje mi w og鏊e rudy!! moja fryzjerka zrobi豉 mi zamiast 豉dnego br您u rudy!!
tragedia!
teraz szukam ch這dnego br您u,kt鏎y nie zmyje si do rudego...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moje.JPG (72,3 KB, 149 za豉dowa)
marta_sien jest offline  
Stary 2007-10-27, 17:00   #1296
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Dziewczyny znacie jakie dobre nab造szczacze do w這s闚 gdy przefarbowa豉m na braz automatycznie nabra造 blasku....ale chcia豉bym go jeszcze wiecej! prosze podzielcie sie do鈍iadczeniami ^^
zuni jest offline  
Stary 2007-10-27, 22:47   #1297
Sylussia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152
GG do Sylussia

a probowalyscie farbowac profesjonalnymi farbami? np. kadus?
Stary 2007-10-28, 01:25   #1298
Demri
Rozeznanie

ja mam ochot wypr鏏owa kt鏎捷 z profesjonalnych farb, my郵a豉m o Kolaston Perfect br您owo-popielaty ciemny blond, ale boje sie 瞠 sobie nie poradz i co sknoc nie mam poj璚ia o jakim st篹eniu utleniacz trzeba doda i w jakich proporcjach mo瞠 kto mi co podpowie?
Demri jest offline  
Stary 2007-10-28, 09:25   #1299
Sylussia
Raczkowanie

GG do Sylussia

a moze w instrukcji uzywania tej farby wszystko jest napisane?
ja chcialam kadus selecta premium. dziewczyny chwalily na KWC
zaryzykuje, pojade jutro i kupie. wyjdzie albo to co chce, albo nie :P trudno.
Stary 2007-10-28, 09:51   #1300
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Demri Poka wiadomo嗆
ja mam ochot wypr鏏owa kt鏎捷 z profesjonalnych farb, my郵a豉m o Kolaston Perfect br您owo-popielaty ciemny blond, ale boje sie 瞠 sobie nie poradz i co sknoc nie mam poj璚ia o jakim st篹eniu utleniacz trzeba doda i w jakich proporcjach mo瞠 kto mi co podpowie?
proporcje na pewno s w instrukcji u篡wanai farby a st篹enie zale篡 od w這sa. najbezpieczniej 6%, ale mo瞠 zapytaj w sklepie fryzjerskim, czy gdzie tam b璠ziesz kupowa
black_sun jest offline  
Stary 2007-10-28, 13:00   #1301
kinnia90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Do陰czam do grona farbowanych na br您 co prawda najpierw wyzywa豉m bo pofarbowa豉m sie UWAGA ciemnm br您em z Palette efekt jaki-wiadomo. Teraz kolor sie spra i jest przesliczny chcia豉bym teraz jakis jasniejszy brazik
Stary 2007-10-28, 13:23   #1302
cashmere
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 419

dziewczyny czy w sytuacji gdy mam naturalny kolor w這s闚 - ciemny br您 i pofarbuje je na odcie zbli穎ny (czekolada lub co w podobnym odcieniu) odrosty b璠 mocno widoczne??? to by by豉 moja pierwsza koloryzacja i boj si ich po nie chc p騧niej musie ich non stop farbowa.
dorad嬈ie prosz

jestem mam
cashmere jest offline  
Stary 2007-10-28, 19:20   #1303
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

dziewczyny mam dylemat. chcia豉bym zafarbowa w這sy na br您 (taki 鈔edni) i nie moge si zdecydowa czy wybra farb Loreal Recital Preference kolor z這cisty Kasztan czy krem Casting Creme Gloss mro幡y be? Jakie s wasze do鈍iadczenia z tymi dwoma farbkami i co mog造bycie mi poleci? Bardzo prosze o pomoc, bo jutro od razu po lekcjach planuje wycieczk do sklepu
Blondyneczka17 jest offline  
Stary 2007-10-29, 15:57   #1304
Sylussia
Raczkowanie

GG do Sylussia

a gdzie kupuje sie taki utleniacz?
Stary 2007-10-29, 16:53   #1305
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka wiadomo嗆
dziewczyny mam dylemat. chcia豉bym zafarbowa w這sy na br您 (taki 鈔edni) i nie moge si zdecydowa czy wybra farb Loreal Recital Preference kolor z這cisty Kasztan czy krem Casting Creme Gloss mro幡y be? Jakie s wasze do鈍iadczenia z tymi dwoma farbkami i co mog造bycie mi poleci? Bardzo prosze o pomoc, bo jutro od razu po lekcjach planuje wycieczk do sklepu

Dziewczyny pisaly nie pamietam czy na forum czy na kcw ze mrozny bez wychodzi bardzo ciemny,wiec lepiej wybierz ta druga farbe
julittaa22 jest offline  
Stary 2007-10-29, 19:32   #1306
Demri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sylussia Poka wiadomo嗆
a gdzie kupuje sie taki utleniacz?
tam gdzie farb, w sklepie fryzjerskim, mo積a te w jakim sklepie internetowym bo nie w ka盥ym mie軼ie s takie sklepy
Demri jest offline  
Stary 2007-10-29, 19:47   #1307
Demri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka wiadomo嗆
ale we te pod uwag czy lepiej wygl康asz w ciep造ch czy ch這dnych odcieniach, te dwie farby s w bardzo r霩nych tonacjach, i ch這dne na og馧 wychodz ciemniejsze
Demri jest offline  
Stary 2007-10-29, 20:50   #1308
evamoni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do evamoni

Marta Sien - uwazam, ze odcien, ktory posiadasz pasuje Ci. Masz cieple, brazowe oczy, a cera? jest i na to sposob. Nic tak nie podkresla pieknego koloru wlosow i makijazu oczu jak odpowiednio dobrany podklad. Ja w przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze pasuja Ci cieple kolorki, radze Ci wyprobowac zoltawy ( bezowy ) odcien podkladu. I zobaczysz jakiej wyrazistosci nabierze kolor wlosow i orzechowy odcien Twoich oczu.
evamoni jest offline  
Stary 2007-10-29, 20:55   #1309
Blondyneczka17
Raczkowanie

w豉郾ie zrobi豉m sobie Mro幡y Be . A wi璚 nie jest to ani mro幡y ani tym bardziej be :P. Otrzyma豉m ciemn czekolad o bardzo ciep造m odcieniu. Bardzo g喚bok, wielotonow. W這ski sa mi璚iutkie, wygl康aj na zdrowe . Zobaczymy jak z trwa這軼i ale na chwile obecn jestem jak najbardziej na tak .
Stary 2007-10-29, 21:18   #1310
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

A jaki numer ma ta farba Mrozny Bez?
Mieszkam w Niemczech i nie widzialam tego okreslenia koloru, jest braz - 400, ktory to ja uzywam, jest chlodny kasztan, ciemny braz i brazowo czarny.

W przyszlym tygodniu maluje brazem, robie pasemka a na nie orzech - tabacco - medio z welli Color touch fashion ( w sklepie fryzjerskim ) Ciekawa jestem efektu.
evamoni jest offline  
Stary 2007-10-29, 21:31   #1311
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
a teraz pytanie do wszystkich pa, kt鏎e mia造 co wsp鏊nego z jasnym szatynem belle color, nr 20.
czy t farb mam szans uzyska kolor zbli穎ny do tego na zdj璚iu? nie mog si zdecydowa co bym chcia豉, ale ten kolorek ze zdj璚ia mnie urzek.. ciemny, ale na pewno NIE czarny..
Black Sun dok豉dnie identyczny kolor uzyska豉m farba Garnier Nutrisse natea nr 40 Cacao- ciemny szatyn ( tzn zaraz po farbowaniu by baaardzo ciemny, po dw鏂h myciach zrobi si w豉snie taki i taki juz jest , pi瘯ny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3600010013099_pack.jpg (28,9 KB, 125 za豉dowa)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2007-10-29, 21:33   #1312
Blondyneczka17
Raczkowanie

mro幡y be (iced latte) numer 713
Stary 2007-10-29, 21:40   #1313
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem za duzo tam rudosci Braz nie powinien miec nic z rudosci, jak dla mnie bynajmniej..
dokladnie .braz to braz a to co mialam by zwyczajnie rudy...
Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Poka wiadomo嗆
sliczne wloski!!!!!!! szczegolnie ten drugi ciemniejszy kolor ta farba loreal miala jakis konkretny nr??czy tylko z napisem braz?? bo wlasnie o teki mi chodzi idealny a jak Ci wloski pieknie lsnia oddawaj je
farba nie miala nr tylko napis BRAZ.wloski swieca sie po farbie prawdopodobnie
Cytat:
Napisane przez myszeczka00 Poka wiadomo嗆
Viki124

Powiedz prosz jak uzyskujesz tak l郾i帷y efekt na Twoich w這skach ?
Czego u篡wasz ?
Pozdrawiam.
po pierwsze farbowanie duzo daje. po drugie uzywam dlugo juz szamponu i odzywki loreal elseve nutriblask(rozowy) do tego jedwab biosilk, nablyszczacze i jedwab w sprayu na koncowki i to wszystko
Cytat:
Napisane przez zuni Poka wiadomo嗆
Dziewczyny znacie jakie dobre nab造szczacze do w這s闚 gdy przefarbowa豉m na braz automatycznie nabra造 blasku....ale chcia豉bym go jeszcze wiecej! prosze podzielcie sie do鈍iadczeniami ^^
ja proponuje spray Shwartzkopf( pewnie zle napisalam) got 2 be. fajnie nablyszcza wloski. fajny na wykonczenie fryzurki... tak delikatnie spryskac i sie fajnie swieca

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline  
Stary 2007-10-29, 21:45   #1314
marta_sien
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez evamoni Poka wiadomo嗆
Marta Sien - uwazam, ze odcien, ktory posiadasz pasuje Ci. Masz cieple, brazowe oczy, a cera? jest i na to sposob. Nic tak nie podkresla pieknego koloru wlosow i makijazu oczu jak odpowiednio dobrany podklad. Ja w przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze pasuja Ci cieple kolorki, radze Ci wyprobowac zoltawy ( bezowy ) odcien podkladu. I zobaczysz jakiej wyrazistosci nabierze kolor wlosow i orzechowy odcien Twoich oczu.
a to w豉郾ie nie jest m鎩 obecny kolor..teraz mam jasny,w sumie nawet b.jasny balejage
(jeszcze troch ja郾iejszy ni an tym zdj璚iu)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jasny.JPG (28,1 KB, 137 za豉dowa)
marta_sien jest offline  
Stary 2007-10-29, 22:05   #1315
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Ladna z Ciebie dziewczynka, oryginalna uroda. Przypominasz mi moja siostre jak byla mniej wiecej w Twoim wieku ( polmetek?stodniowka?) Teraz ma fryz Viktorii i wyglada .... super.
evamoni jest offline  
Stary 2007-10-29, 22:20   #1316
kochana-plotkara
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 362
GG do kochana-plotkara

Witam!
Tak w sumie to na pocz徠ku przynam si, 瞠 nie zlustrowa豉m ca貫go w徠ku dog喚bnie (chocia kiedy przygl康a豉m si mu dosy uwa積ie) a mam pytanko.
Ostatnio zafarbowa豉m si u fryzjerki na jaki taki dziwny kolor (br您 koloru naturalnego plus jaka mied, w sumie niewa積e ). No i moje pytanko to jak utrzyma ten kolor na w這sach przez d逝uugi czas? Macie jakie sposobiki? Bo ja myje w這sy co dwa dni raczej, a nawet codziennie, mimo 瞠 s d逝gie i nie potrzebuj raczej codziennego mycia, no i ten kolor chc帷 nie chc帷 si sp逝kuje. My郵a豉m o jakich szamponach do br您owych w這s闚 czy czym takim (nie u篡wa豉m, wi璚 szczerze to nie wiem czy to co dzia豉?). Licz na Was weteranki
Stary 2007-10-29, 22:28   #1317
marta_sien
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez evamoni Poka wiadomo嗆
Ladna z Ciebie dziewczynka, oryginalna uroda. Przypominasz mi moja siostre jak byla mniej wiecej w Twoim wieku ( polmetek?stodniowka?) Teraz ma fryz Viktorii i wyglada .... super.
dzi瘯uj (jestem w 2 kl. lo)
mia豉m kiedy kr鏒kie w這sy,ale stwierdzi豉m,瞠 do matury(w przysz造m roku zkolnym)nie 軼inam,ale troch to m璚z帷e,bo moje w這sy sa dziwne - sp鏚 si kr璚i w spirale,g鏎a sie troch prostuje i puszy na maxa...
poza tym nikt mi nie potrafi dobrze dobra koloru,jakiego fajnego,a balejage mam ju od 4 lat w sumie i ju mi sie nudzi(raz mia豉m tylko tamten rudy)
potrzebuj pomocy z dobraniem 豉dnego koloru pasuj帷ego do wszystkiego...
to jest w豉郾ie m鎩 aktualny kolor(przepraszam za jakosc-telefon)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P30-10-07_10.30[1].jpg (25,7 KB, 157 za豉dowa)

Edytowane przez marta_sien
Czas edycji: 2007-10-30 o 10:35
marta_sien jest offline  
Stary 2007-10-30, 19:45   #1318
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Z tego co pamietam, to wlosow nie scina sie tuz przed matura ( od stodniowki liczac )tak, ze tnij...
Widzialabym Cie w krotkich, brazowych wlosach ( chyba lepiej ci pasuje braz ), z pasemkami w jasniejszym odcieniu brazu. Jak juz masz balejaz, to proponuje kupic szampon koloryzujacy ( lub na poczatek pianke - Loreala ) w kolorze np. mahoniowym. Powinien wyjsc ladny, trojwymiarowy kolor. No i podklad na nosek...
evamoni jest offline  
Stary 2007-10-30, 21:26   #1319
marta_sien
Raczkowanie

nic nie m闚 o nosie...wkurza mnie jak diabli! a nie wiem czy nie lepiej by這by 瞠by br您 nie by jednak z odcianiami rudo軼i...chyba za bardzo podkre郵 "motylka"na twarzy..
a nie 軼inam,bo chcia豉m zobaczy jak to jest znowu mie d逝gie w這sy,ale chyba wygodniej mi z kr鏒kimi,tylko m鎩 tata i ch這pak troch si buntuj przeciwko 軼inaniu
marta_sien jest offline  
Stary 2007-10-31, 09:57   #1320
ali
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 878

Cytat:
Napisane przez izzie Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, taki kolor mi wyszed po farbie Joanny Multi Color ORZECHOWY BR╴. Nie mam poj璚ia jakim orzechem si inspirowano
Ja ju kilkakrotnie farbowa豉m tym kolorem z Joanny ale z saszetki i wyszed mi dok豉dnie taki kolor jak na opakowaniu a w這sy mam ciemno blond z jasnymi koc闚kami (pozosta這軼i po pasemkach) i wszystko pokry豉 doskonale, nawet te pasemka (choc z nich spra sie po 3-4 mysiach ale i tak 豉dnie bez czerwonych czy 鄴速ych refleks闚.

ali jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.