Br您owow這se farbowane :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-11-03, 12:54   #1321
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

dziewczyny co s康zicie o Garnier Belle Color Ciemny Blond? Czy wyjdzie z tego taki jasno-鈔edni z這ty br您ik? Bo taki efekt pragne uzyska a odpowiedniej farby ni w z帳 znale潭 nie moge :/
Blondyneczka17 jest offline  
Stary 2007-11-03, 13:16   #1322
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka wiadomo嗆
dziewczyny co s康zicie o Garnier Belle Color Ciemny Blond? Czy wyjdzie z tego taki jasno-鈔edni z這ty br您ik? Bo taki efekt pragne uzyska a odpowiedniej farby ni w z帳 znale潭 nie moge :/
kiedy malowa豉m w這sie ta farb i wysz這 co w takim stylu jak piszesz. Zawiod豉m si jednak na jej trwa這軼i i tym, 瞠 wysuszy豉 mi troch w這ski
praline jest offline  
Stary 2007-11-03, 14:21   #1323
Blondyneczka17
Raczkowanie

no to mnie pocieszy豉, bo ju myslalam ze zkaupi豉m 3 farb, kt鏎ej nie odwa輳 si zastosowa i bedzie leze w szafce :P. No to jak Casting mi si zmyje to pr鏏uj Garniera
Stary 2007-11-03, 14:45   #1324
praline
Zakorzenienie

Cytat:
no to mnie pocieszy豉, bo ju myslalam ze zkaupi豉m 3 farb, kt鏎ej nie odwa輳 si zastosowa i bedzie leze w szafce :P. No to jak Casting mi si zmyje to pr鏏uj Garniera
Znalaz豉m jakie stare fotki, 瞠by Ci mniej wi璚ej przybli篡 kolor. Wyj軼iowy mia豉m jasny sprany br您
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba1.JPG (19,1 KB, 194 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos.JPG (101,6 KB, 501 za豉dowa)

Edytowane przez praline
Czas edycji: 2007-11-14 o 12:28
praline jest offline  
Stary 2007-11-03, 18:53   #1325
wampirek6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

郵iczny ten kolorek hmmm ja mam teraz taki sprany br您 to mo瞠 to by by這 niez貫 rozwi您nie

wampirek6 jest offline  
Stary 2007-11-03, 20:12   #1326
Blondyneczka17
Raczkowanie

o kurcze BOSKI ten kolorek Praline . W豉郾ie taki efekt chc uzyska . No nic, na razie bede cieszyc sie czekoladk z Castinga
a tak na marginesie, to mam identyczne prawie ci璚ie w這sk闚 i r闚nie grzyweczk
Stary 2007-11-04, 10:10   #1327
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

.

Edytowane przez kosmita77
Czas edycji: 2007-11-04 o 19:47
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-11-04, 10:12   #1328
praline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Poka wiadomo嗆
郵iczny ten kolorek hmmm ja mam teraz taki sprany br您 to mo瞠 to by by這 niez貫 rozwi您nie
Cytat:
o kurcze BOSKI ten kolorek Praline . W豉郾ie taki efekt chc uzyska . No nic, na razie bede cieszyc sie czekoladk z Castinga
a tak na marginesie, to mam identyczne prawie ci璚ie w這sk闚 i r闚nie grzyweczk
dzi瘯uj dziewczyny to by這 z rok temu ! A co do ci璚ia to pozostawi豉m je, tylko, 瞠 teraz mam d逝窺ze w這ski
praline jest offline  
Stary 2007-11-04, 10:25   #1329
Agath_a
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do Agath_a

Dziewczyny mam do was pytanie jedno. Mianowicie zamierzam sie zrobic na szatynke ale mam jedn watpliwosc, a nie zabardzo sie na tym zna, wole jednak nie eksperymentowac. Aktualnie na glowie mam blond pasemka(duzo), moje naturalne wlosy sa koloru hmm... ciemny blond bardzo tudziez braz jasny. chialabym teraz na ciemny braz zafarabowac jednak nie wiem czy na pasemkach wyjdziemi ten sam odcien. Pomyslalam ze powinien ten sam byc ale skoro nie ejstem ekspertem wole zapytac kogos, moze Wy bedziecie mi mogly pomoc. z gory Dziekuje
Stary 2007-11-04, 10:37   #1330
praline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agath_a Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam do was pytanie jedno. Mianowicie zamierzam sie zrobic na szatynke ale mam jedn watpliwosc, a nie zabardzo sie na tym zna, wole jednak nie eksperymentowac. Aktualnie na glowie mam blond pasemka(duzo), moje naturalne wlosy sa koloru hmm... ciemny blond bardzo tudziez braz jasny. chialabym teraz na ciemny braz zafarabowac jednak nie wiem czy na pasemkach wyjdziemi ten sam odcien. Pomyslalam ze powinien ten sam byc ale skoro nie ejstem ekspertem wole zapytac kogos, moze Wy bedziecie mi mogly pomoc. z gory Dziekuje
a mo瞠 wybierz si do fryzjera i zapytaj? 豉twiej jest doradzi "naocznie"
praline jest offline  
Stary 2007-11-04, 11:01   #1331
imago84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 471

Musze wam powiedziec ostatnio dziewczyny po wakacjach kiedy to moje wlosy rozjasnilo (a mialam ciemny br您 farbowany) chcialam dla rownomiernosci koloru zafarbowac wlosy kupilam Palette 鈔edni br您 krystaliczny - ostrzegam bo wychodzi jak czarny a tego nie chcialam bo chce powoli wychodzic na jasne brazy a tu znowu ten ciemny mi wyszedl...
Stary 2007-11-04, 19:46   #1332
kosmita77
Zakorzenienie

od kilku dni mam na glowie garnier belle color szatyn, bardzo podoba mi sie efekt, bo wloski maja brazy poblask. zobaczymy jak ze spieraniem bedzie ale jak zmniejszam zdjecia to robia sie piksele widoczne... i to psuje efekt... gdzie moge jeszcze na forum zdjecia zamiescic zeby byly widoczne w normalny sposob?
edit: nie potrafie zrobic wlasnej galerii wiec wkleje zdjecie jakie mam, te nierownosci to wina zmniejszania w paintcie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ascstf.JPG (113,0 KB, 326 za豉dowa)
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-11-05, 12:34   #1333
aniraka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

hej
mam w這sy teraz...hmm 鈔edni blond, kiedy by造 ja郾iejsze...nigdy nie farbowa豉m..ale ju na te blond patrze nie mog chcia豉bym jaki br您 najlepiej ciep造...tylko, 瞠 p鏦i co szamponetka...mo瞠cie mi jakie konkretne poleci? dzi瘯i za pomoc

Daje moim w這som 2 lata, na to, 瞠by ZNOWU by造 d逝gie...wszystkim "zapuszczalskim" 篡cz pi瘯nych, d逝gich w這s闚 damy rad
aniraka jest offline  
Stary 2007-11-05, 14:44   #1334
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 726
Wpisy w blogu: 1

no wiec by豉m u fryzjera w piatek i teraz mam praktycznie czarne w這sy, bardzo ciemny braz, a jestem naturalna ciemna popielata blondynka (myszka) )
mam zniszczone farbowaniem, prostowaniem, suszeniem w這sy...
kolor ktory teraz mam w sumie mi sie podoba, ale wola豉bym jednak cos jasniejszego za pare tyg bede mia豉 ciemno-blond odrosty i co wtedy? znowu farbowac na ten sam kolor?

dekoloryzacja niszczy w這sy, wiec myslalam po prostu o rozjasnianiu u fryzjera powoli, stopniowo, ale boje sie 2 rzeczy :
1. bede ruda, tzn rozjasniajaca farba nada tym czarnym w這som jakis brzydki odcien.
2. rozjasniajaca farba nie pokryje w這s闚 i tam gdzie zosta造 czarne, bede czarne, a tam gdzie by造 odrosty z豉pie zupe軟ie inny kolor..
i co tu teraz robic ?

nie bede czekac az mi odrosna, bo jak to bedzie wygladac? odrosty na po g這wy

zgole sie chyba na 造so i kupie 豉dn peruk膮 hehe... a tak naprawde marzy mi sie 鈔edni naturalny br您
Stary 2007-11-05, 21:21   #1335
Blondyneczka17
Raczkowanie

czy kt鏎a z Was dziewczyny u篡wa豉 Brillance Mystic Romance Tajemniczy Czerwony Br您? Pilnie zalezy mi na opiniach/zdj璚iach
Stary 2007-11-05, 23:53   #1336
Iam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

kosmita, 郵iczne.
podoba mi si taki te.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg claudia25td0.jpg (20,5 KB, 342 za豉dowa)
Iam jest offline  
Stary 2007-11-06, 00:05   #1337
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Cytat:
czy kt鏎a z Was dziewczyny u篡wa豉 Brillance Mystic Romance Tajemniczy Czerwony Br您? Pilnie zalezy mi na opiniach/zdj璚iach
Kochana, gdybym nie byla w trakcie regeneracji bieglabym wlasnie po ta farbe. Jest super super super. Szkoda, ze robi sie moda na cieple kolory.
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-11-06, 07:34   #1338
guantanamera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 358
GG do guantanamera

Cytat:
Napisane przez Iam Poka wiadomo嗆
kosmita, 郵iczne.
podoba mi si taki te.
kolor fajny i wloski tez ale ta laska a szczegolnie jej twarz mnie przeraza..gdyby bardziej sie usmiechnela to...trach!
Stary 2007-11-06, 09:00   #1339
madame paranoja
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 880

Cytat:
Napisane przez imago84 Poka wiadomo嗆
Musze wam powiedziec ostatnio dziewczyny po wakacjach kiedy to moje wlosy rozjasnilo (a mialam ciemny br您 farbowany) chcialam dla rownomiernosci koloru zafarbowac wlosy kupilam Palette 鈔edni br您 krystaliczny - ostrzegam bo wychodzi jak czarny a tego nie chcialam bo chce powoli wychodzic na jasne brazy a tu znowu ten ciemny mi wyszedl...
mi niestety tez...
i teraz mimo centymetrowego odrostu dalej jestem ciemna .
aaaaaaaaa damnnnn

madame paranoja jest offline  
Stary 2007-11-06, 13:35   #1340
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iam Poka wiadomo嗆
kosmita, 郵iczne.
podoba mi si taki te.
dzieki te na zdjeciu maja faktycznie bardzo ciekawy odcien
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-11-06, 15:20   #1341
slonce00
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 291

Jejciu mnie te si marz br您owe w這ski, jakis delikatny 鈔edni br您, ale sama nie wiem czy b璠zie mi pasowa. Mam jasn akrnacj, niebieskie oczy, raczej jasn opraw oczu. Moje naturalne w這sy to 鈔edni blond chyba troche popielaty. Aktualnie mam jasny blond taki pomi璠zy popielatym, a slonecznym Jak my郵icie da rade co ze mnie zrobi? Na pocz徠ek my郵a豉m o pasemkach b康 baleyage z br您em...

slonce00 jest offline  
Stary 2007-11-06, 19:45   #1342
Iam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

ten jest te ;liczny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0f7dd710000a8bf84717257an9.jpg (30,3 KB, 231 za豉dowa)
Iam jest offline  
Stary 2007-11-07, 00:49   #1343
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Napisane przez slonce00 Poka wiadomo嗆
Jejciu mnie te si marz br您owe w這ski, jakis delikatny 鈔edni br您, ale sama nie wiem czy b璠zie mi pasowa. Mam jasn akrnacj, niebieskie oczy, raczej jasn opraw oczu. Moje naturalne w這sy to 鈔edni blond chyba troche popielaty. Aktualnie mam jasny blond taki pomi璠zy popielatym, a slonecznym Jak my郵icie da rade co ze mnie zrobi? Na pocz徠ek my郵a豉m o pasemkach b康 baleyage z br您em...
S康z帷 po opisie i avatarku (domy郵am si, 瞠 to Ty) bardzo odradzam. S這neczny lub piaskowy blond bardzo Ci pasuje, nie oszpecaj si!
Stary 2007-11-09, 14:19   #1344
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Witam
B璠帷 wczoraj na zakupach wypatrzy豉m fajn farb, farby maj podzia na ciep貫, zimne i neutralne, w oko wpad mi fajny ch這dny br您ik o nazwie "neutral medium brown". Jest to farba Clairol nice'n easy, niedost瘼na w Polsce (chwilowo jestem w Irlandii). Jak tylko zafarbuje w這ski to pochwal si efektem. O ile farbka si sprawdzi to zabior ze sob 50 opakowa
Zaznaczone jest, 瞠 to zimny br您 <jupi>

Ju mi rudziej w這ski na czubku g這wy po mro幡ym kasztanie (a by造 fioletowe ) wrrr

Do tej pory najlepszym dla mnie by jasny br您 castinga ale na moich w這sach kr鏒ko si trzyma, no i 鄉ierdziuchy z Garnier Natural Colors, zobaczymy teraz ten Clairol.

Ale si rozpisa豉m, widze na tym w徠ku tyle pi瘯nych br您闚 a ja... ko鎍e czarne czubek rudo, fioletowo jaki tam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg box_118.jpg (8,6 KB, 84 za豉dowa)

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2007-11-10, 15:49   #1345
elliz76
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312
Cool Dot.: Br您owow這se farbowane :)

czesc Dziewczyny!
Przejrzalam caly watek i juz coraz bardziej jestem napalona na jakis brazik,choc troche szkoda mi tych moich blondow platynowo-slomkowychNosze je juz od prawie 3 lat z roznymi wariacjami,ale juz wczsniej zanim trafilam na ten watek coraz bardziej bralo mnie na te brazy i jak glupia ogladalam sie za laskami w tych kolorkachKiedys nosilam bardzo dlugo brazy...przeszlam chyba wszystkie farby,choc wybieralam bardziej zawsze te czekoladowe,ciemny brazy z roznymi poswiatami...az byly bardzo ciemne,prawie czarne.Mimo to tez sie super czulam i w takich.Tak samo jak teraz w blondach.Jak pisalam troche mi szkoda ich,wszyscy mowia ze mi lepiej niz w ciemnych,ale jakos tak mnie kurcze kreci teraz na te brazy.No i wloski by odpoczely troche od tego rozjasniania i jak pomysle,ze tu wizyta gdzie jestem kosztuje tyle....Ach majatek bym stracila na fryzjeraA juz po tym watku to na maxamnie kreca mnie te brazyPo nocach mi sie te fotki sniai sama juz nie wiem co robic?Warjuje juz na maxa.Raz chce,a raz mi szkoda blondow,o ktore tak ciezko walczylam.
Doradzcie co?
Na poczatek myslam o jakims jasniejszym,tylko boje sie ze bede ruda szybko,a tego nie nawidze jak mi te jakies rudosci zaczynaja wylazic.Brrr....
Teraz mialam u fryza robione 3 miesiace temu ciemna gorzka czekolade laczona z czernia i kolorek byl super,ale teraz po spraniu jest taki jakis ciemny karmelowy.No i troche jednak nie dla mnie takie laczenia pol na pol.Zle sie z tym czuje w sumie.

Dodam,ze kiedys jak mialam rozjasniane wlosy z czerni z poswiata czerwona/Pallet na dodatek/.Bo sobie jeszcze przed samym rozjasnianiem trzeplam na wloski by wyrownac odrost,to o dziwo rozjaslio sie super...mialam kilka marchewkowych pasemek.Jedno nawet kolo oka i super wygladalo z moimi oczkami,bo bardziej zielone sie zrobily wtedy i pamietam ze polozono mi zeby wyrownac koloryt koniak z czyms tam.Fajny kolorek byl,wiec polecam jak ktos chce jasny brazik.Z tym ze taki kolorek to dostepny tylko u fryza chyba

Jestem w wielkim szkou,ze ciemne blondy wychodza tak ciemnoKto je wogle nazwal blondami?Przeciez to ciemne brazy,a nie blondy.W zyciu bym nie przypuszczala,ze takie jasne z nazwy kolorki wychodza tak ciemno.Jestem w wielkim szoku
I jak pomysle ze kiedys swoje wloski katowalam takimi ciemnymi kolorami,a wystarczylo wziazsc tylko ciemny blond lub jakis jasny brazik by miec rownie ciemne wloski

Co do mnie to jestem z tego co wyszlo na analizie kolorystycznej chlodym typem o szaro zielonych oczkach.Z tego co mi napisano jestem typem urody lato.Cera raczej blada,ziemista.Za to lubie zdecydowane kolorki...turkusy,niebies kie,czarne,czekoladowe brazy,czerwienie,zolcie/ tylko takie ladne odciene/,jasne beze i inne zdecydowane.Roze i ciemne beze odpadaja.Zle sie w nich czuje.O rudosci nie wspomne...Nienawidze we wszelkiej postaci.No moze na lisiach jesienia
Naturalny kolor.wloskow,to..ciemny blond,jasny szatyn z szara poswiata.Roznie fryzjerzy mowia i sami do konca nie sa pewni jaki to kolor w sumieZimna wpadajece w zielen zmieszana z woda po mopie

Wklejam aktualna fotke....w ciemnych nie mam na razie przy sobie.
Pomozcie co?Bo jak sie farbne i pozniej znow rozjasniac do blonu,to moje wlosy chyba juz tego nie zniosaA nie chce popelnic bledu.
W jakim kolorku byscie mnie widzialy?Tym bardziej,ze mam teraz zrobiony dosc ciemny makijaz permamentny/Brwi nie sa czarne, jak na fotkach, tylko takie ciemno brazowe z szarym odcieniem i musze je niestety jeszcze przyciemnic,bo odznaczaja sie moje wloski na brwiach od koloru polozonego i troche glupio to wyglada z bliska

Bardzo podobaja mi sie kolorki jakie wychodza po bell color Garniera szatyn i ciemny szatyn,ale nie wiem co by wyszlo jakbym polozyla na takie rozjasnione od razu...Hmmm
Jest jakas moze szamponetka,ktora w razie czego jakby mi sie jednak nie podobalo to by z takich blondow wyjalowionych by zeszla do konca nie zostawiajac zadnego sladu istnienia?Chetnie bym na probe zrobila czyms takim,by zobaczyc czy jednak farbnac sie,czy zostac przy blondzie?Tylko czy sie spierze do konca cos takiego?

dalsze zdjecia to kolorki ktre mi sie podobaja,ale juz sama nie wiem czy i ktory zrobic...mamo ale mam metlik w glowie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1742 kadr sama ja_glowa.jpg (86,8 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz z pasemkami.jpg (47,5 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brazik.jpg (14,5 KB, 87 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy karmelekowe.jpg (31,5 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pasemka ciemno brazowe.jpg (56,0 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blond ciemny.JPG (36,2 KB, 69 za豉dowa)

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

elliz76 jest offline  
Stary 2007-11-14, 00:23   #1346
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Thumbs down Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Ja 2 dni temu pomalowa豉m w這sy szamponetk Joanny-br您.Szamponetka w og鏊e nie chce si zmywa i jestem w軼iek豉 bo mia豉m sw鎩 naturalny nie farbowany kolor w這s闚.Powiedzcie mi czy zejdzie ca趾iem?Czy nadal b璠 mia豉 sw鎩 kolorek?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg BRAZOWOWLOSE.JPG (63,7 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brazowowlose2222.JPG (89,3 KB, 85 za豉dowa)
nusia2605 jest offline  
Stary 2007-11-14, 06:22   #1347
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
Ja 2 dni temu pomalowa豉m w這sy szamponetk Joanny-br您.Szamponetka w og鏊e nie chce si zmywa i jestem w軼iek豉 bo mia豉m sw鎩 naturalny nie farbowany kolor w這s闚.Powiedzcie mi czy zejdzie ca趾iem?Czy nadal b璠 mia豉 sw鎩 kolorek?
Zejdzie calkiem Cierpliwosci. Joanna sie troche nieciekawie splukuje - ja mialam zolto-zielone refleksy. Ale zeszla.
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-11-14, 08:52   #1348
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Wink Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Mam nadziej
nusia2605 jest offline  
Stary 2007-11-14, 12:18   #1349
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

praline, kosmita77, nusia2605 - fajne kolorki, takie g喚bokie br您y, praline, 瞠 te mi si tak fajnie nie spiera kolorek
Agath_a kurcze nie wiem jak z Tob, ale ja mia豉m tylko pare pasemek na koronie i to z p馧 roku temu, do dzisiaj po r騜nych farbach nie chc si pokry idealnie i lekko si odznaczaj (sa ja郾iejsze i pierwsze si spieraja, na rudo :/)
Zafarbowa豉m te moje hairy tym Clairolem nice'n easy, efekt na zdj璚iu, w這sy wreszcie nie wysz造 czarne jupiii, ale, ale, ale zawsze jakie jest, odrosty mi rozja郾i這 na jaki karmel czy cu , ale lepsze to ni g喚boka czer
elliz76 - a boj sie doradzi bo widz, 瞠 jeste dumna ze swoich jasnych w這sk闚, ale jestem przekonana, 瞠 w br您owych w這skach by這by Ci 豉dnie. Je瞠li chcesz farbowac sama to tylko szamponetk, tak na wszelki wypadek i wiesz jak to z tak jasnymi w這sami bywa, mo瞠 trzeba b璠zie powt鏎zy zabieg
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0011.jpg (87,1 KB, 237 za豉dowa)

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2007-11-14, 13:56   #1350
Zmijka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 686
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Witam
B璠帷 wczoraj na zakupach wypatrzy豉m fajn farb, farby maj podzia na ciep貫, zimne i neutralne, w oko wpad mi fajny ch這dny br您ik o nazwie "neutral medium brown". Jest to farba Clairol nice'n easy, niedost瘼na w Polsce (chwilowo jestem w Irlandii). Jak tylko zafarbuje w這ski to pochwal si efektem. O ile farbka si sprawdzi to zabior ze sob 50 opakowa
Zaznaczone jest, 瞠 to zimny br您 <jupi>

Ju mi rudziej w這ski na czubku g這wy po mro幡ym kasztanie (a by造 fioletowe ) wrrr

Do tej pory najlepszym dla mnie by jasny br您 castinga ale na moich w這sach kr鏒ko si trzyma, no i 鄉ierdziuchy z Garnier Natural Colors, zobaczymy teraz ten Clairol.

Ale si rozpisa豉m, widze na tym w徠ku tyle pi瘯nych br您闚 a ja... ko鎍e czarne czubek rudo, fioletowo jaki tam
mia豉m ta farbe, tylko, 瞠 w kolorze czarnym, jak dla mnie jest ona najlepsza 鈍ietnie pokry豉 wreszcie moje w這sy, no i ich nie zniszczy豉

ale nie wiediz豉m w ich ofercie takiego mega ciemnego br您u bo teraz w豉snie taki kolor chce sobie zrobic, a z czarnego ci瞛ko jest przej軼 na br您
Zmijka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.