Br您owow這se farbowane :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-11-30, 14:06   #1381
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez volver Poka wiadomo嗆
Przedwczoraj zafarbowa豉m si ciemnym blondem castinga (dla mnie jest to jasny br您). Po 5 latach farbowania w這s闚 na blond. Nadal jestem w szoku i omijam wszystkie lustra.
Nie wiem co zrobi? Na szcz窷cie kolor jest zmywalny. Mo瞠 spr鏏uj odcie mro幡y be, jak palinkaaa?
Tyle m璚zy豉m si z odrostem, ostatnio wygl康a豉m ju jak fleja - co dok豉dnie wida na zdj璚iach - 瞠 a szkoda wraca do rozja郾iania.
Chyba lepiej czu豉m si w jasnych w這sach ale dobija造 mnie odrosty (bardzo szybko rosn mi w這sy) i wieczna walka z 鄴速ym odcieniem. Nie wspominaj帷 o tym jak rozja郾ianie niszczy w這sy.
Kolor nie jest taki ciemny jak na zdj璚iu ale r騜nica jest du瘸.
Nic, tylko usi捷 i p豉ka!
zdecydowanie odradzam Mro幡y Be, mi wyszed prawie czarny
Blondyneczka17 jest offline  
Stary 2007-11-30, 14:26   #1382
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

a malowala moze ktoras z Was castingiem blond,rozjasniane wlosy ?? Zastanawialam sie ostatnio nad nim,ale nie chcialabym zeby wyszly zbyt ciemne ...
karoolaaa jest offline  
Stary 2007-11-30, 16:00   #1383
volver
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆
a malowala moze ktoras z Was castingiem blond,rozjasniane wlosy ?? Zastanawialam sie ostatnio nad nim,ale nie chcialabym zeby wyszly zbyt ciemne ...

ja mia豉m rozja郾ione, nawet bardzo
farbowa豉m ciemnym blondem i wyszed br您. inne osoby, u篡waj帷e tego szamponu maj podobne do鈍iadczenia. lepiej wybra ja郾iejszy odcie i pod 瘸dnym pozorem nie trzyma d逝瞠j ni zalecaj, a nawet skr鏂i czas farbowania o 5 minut
volver jest offline  
Stary 2007-11-30, 19:03   #1384
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
ja mia豉m rozja郾ione, nawet bardzo
farbowa豉m ciemnym blondem i wyszed br您. inne osoby, u篡waj帷e tego szamponu maj podobne do鈍iadczenia. lepiej wybra ja郾iejszy odcie i pod 瘸dnym pozorem nie trzyma d逝瞠j ni zalecaj, a nawet skr鏂i czas farbowania o 5 minut

no wlasnie zastanawialam sie nad tym blondem,chyba nr 700,ale boje sie zeby nie wyszly zbyt ciemne...
karoolaaa jest offline  
Stary 2007-11-30, 19:18   #1385
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
no wlasnie zastanawialam sie nad tym blondem,chyba nr 700,ale boje sie zeby nie wyszly zbyt ciemne...
nie polecam wychodzi mysi kolor z zielono- pomaranczowo- zolta poswiata :/
lea88 jest offline  
Stary 2007-11-30, 19:19   #1386
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
ja uzywalam tego blondu 700 na rozjasnione wlosy.
efekt? MASAKRA.
szaro bure zielonkawe lajno w kolorze na pewno nie blond
black_sun jest offline  
Stary 2007-11-30, 19:23   #1387
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
ja uzywalam tego blondu 700 na rozjasnione wlosy.
efekt? MASAKRA.
szaro bure zielonkawe lajno w kolorze na pewno nie blond
oo to dzieki za ostrzezenie w takim razie wole moje odrosty niz zielen na glowie
karoolaaa jest offline  
Stary 2007-11-30, 19:49   #1388
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
lilianaX- no c騜 10 lat temu nie farbowa豉m w這s闚, szkoda, 瞠 wycofali, 鈍ietnie mi pasuj , Liliana bardzo mnie interesuje Tw鎩 be穎wy kolor, mog豉by dac fotk i powiedzie czy du篡 by problem dla fryzjera przej嗆 Ci na ten kolor z takich ciemnych w這s闚?
Niestety nie mam mozliwo軼i wrzucenia fotki Dla mojej fryzjerki zrobienie be穎wego, do嗆 jasnego br您u na moich ciemnobr您owych w這sach nie stanowi這 瘸dnego problemu. Nie mam poj璚ia jak to robi, podejrzewam, 瞠 br您owa farba jest mieszana z do嗆 wysok zawarto軼i wody utlenionej, bo dosy mocno mnie szczypie.
I jeszcze jedna uwaga do blondynek, kt鏎e farbuj si Castingiem na br您 z nadziej, 瞠 po 28 myciach kolor si spierze z powrotem do blondu. Raczej nie ma na to szans. Czyta豉m na ang. forum wypowied brytyjskiego stylisty, a propos szampon闚 ton w ton. One nie s w stanie rozja郾i w這sy a tylko je przyciemni. Spieraj si po kilku tyg. ca趾owicie, ale tylko w przypadku, gdy szampon by nak豉dany na niezniszczone w這sy (zniszczone, np. rozja郾ianiem s porowate i barwniki wnikaj w nie du穎 g喚biej) a kolor szamponu by nie wi璚ej ni o 2,3 tony ciemniejszy od naturalnego (co jak wiemy jest prawie nie mo磧iwe, bo farby z supermarketu wychodz du穎 ciemniej ni zak豉da producent). W przeciwnym wypadku, koloryzacja "ton w ton" dzia豉 jak koloryzacja permanentna niestety. Czyli pewnie znacznie si spierze, ale z br您owego do dawnego blondu bez ponownej ingerencji utleniaczem ju nie wr鏂icie, wi璚 lepiej si dobrze zastanowi!
Stary 2007-11-30, 20:55   #1389
elliz76
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Cytat:
Przedwczoraj zafarbowa豉m si ciemnym blondem castinga (dla mnie jest to jasny br您). Po 5 latach farbowania w這s闚 na blond. Nadal jestem w szoku i omijam wszystkie lustra.
Nie wiem co zrobi? Na szcz窷cie kolor jest zmywalny. Mo瞠 spr鏏uj odcie mro幡y be, jak palinkaaa?
Tyle m璚zy豉m si z odrostem, ostatnio wygl康a豉m ju jak fleja - co dok豉dnie wida na zdj璚iach - 瞠 a szkoda wraca do rozja郾iania.
Chyba lepiej czu豉m si w jasnych w這sach ale dobija造 mnie odrosty (bardzo szybko rosn mi w這sy) i wieczna walka z 鄴速ym odcieniem. Nie wspominaj帷 o tym jak rozja郾ianie niszczy w這sy.
Kolor nie jest taki ciemny jak na zdj璚iu ale r騜nica jest du瘸.
Nic, tylko usi捷 i p豉ka!
A mnie sie podobaW jasnych bylo Ci ladnie,ale w tych ciemniejszych tez Ci do twarzyNadalo to takiego pazura

Ten kolorek ma taka zielonkawa poswiate?Czy mi sie tak wydaje?Ja mam takie wlasnie buro,mysio zielonkawe wlosy z natury i moze bym trafila z tym akurat kolorkiem w swoj naturalnyBo ostatnio stwierdzilam zbierajac wszystkie blon i zostawiajac juz duze odrosty,ze w naturalnym chyba jest mi najladniej mimo,ze taki jakis nijaki

A odrosty nie zrobily Ci sie jakies takie inne?Nie rozjasnilo ich? Bo tego sie wlasnie boje,ze kolor zlapie nawet na ciemno,a odrosty nie daj boze rudo

MonkaIska bardzo dziekuje za odpowiedzNo wlasnie sie tego obawialam,ze zostaje poswiata mimo wszystko,ze to tylko szamponetka

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

elliz76 jest offline  
Stary 2007-11-30, 21:47   #1390
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
Czyta豉m na ang. forum wypowied brytyjskiego stylisty, a propos szampon闚 ton w ton. One nie s w stanie rozja郾i w這sy a tylko je przyciemni. Spieraj si po kilku tyg. ca趾owicie, ale tylko w przypadku, gdy szampon by nak豉dany na niezniszczone w這sy (zniszczone, np. rozja郾ianiem s porowate i barwniki wnikaj w nie du穎 g喚biej) a kolor szamponu by nie wi璚ej ni o 2,3 tony ciemniejszy od naturalnego (co jak wiemy jest prawie nie mo磧iwe, bo farby z supermarketu wychodz du穎 ciemniej ni zak豉da producent). W przeciwnym wypadku, koloryzacja "ton w ton" dzia豉 jak koloryzacja permanentna niestety. Czyli pewnie znacznie si spierze, ale z br您owego do dawnego blondu bez ponownej ingerencji utleniaczem ju nie wr鏂icie, wi璚 lepiej si dobrze zastanowi!
ja naczytalam sie duzo o Castingu i wiekszosc ludzi mowie ze on sie w ogole nei spiera. U mnie spiera sie doslownie wszystko- kazda farba i szampon, a po Castingu mam odrosty jak nigdy dotad. Teraz musze ufarbowac na stale wlosy jakas farba (czego chcialam sie bardzo wystrzegac) Moim zdaniem Casting to oszustwo :/
lea88 jest offline  
Stary 2007-12-01, 12:10   #1391
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Zgadzam si Casting jest trwalszy od farby Garniera
Mnie si ju ten Crailor wyp逝ka, mam odrosty jakie zrudzia貫, sp鏚 w這s闚 jasna czekoladka a wierzch prawie czarny.
Blondyneczka za豉ma豉 mnie, my郵a豉m, 瞠 p鎩d do fryzjera, rozja郾i w這sy pasemkami i na這輳 Mro幡y Be. No c騜 teraz ju zw徠pi豉m
Chyba je troszk rozja郾i a potem jak dorw Castinga kolor Praline lub Carmel to nak豉dam kt鏎y z tych. Pewnie na這輳 Carmel bo i tak wyjdzie ciemniejszy

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2007-12-01, 12:21   #1392
Blondyneczka17
Raczkowanie

MonkaIska, to kolory Praline, Carmel i Chocolate s normalnie dost瘼ne w Polsce? Bo ja ich nigdzie dorwa nie mog?
Stary 2007-12-01, 13:49   #1393
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Blondyneczka17- nie mam poj璚ia widzia豉m reklam w Irlandii, dalej reklamuje je Penelopka, chyba wraca moda na ciep貫 br您y. To trzy kolorki: Chocolade, Praline i Carmel ze z這tymi refleksami. Mam nadziej, 瞠 s w PL a jak nie to napewno za nied逝go sie pojawi.
Licze na to bo nazwy mnie zafascynowa造

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2007-12-02, 12:21   #1394
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Prosz o pomoc i porad...Mam w這sy koloru 鈔edni br您, ostatnio baaaardzo kusi mnie nowy kolorek z serii L'oreal Preference "G喚boki Kasztan", czy kt鏎a z forumowiczek ma jakie do鈍iadczenia z tym kolorkiem???? a mo瞠 kto ma fotki jak faktycznie wychodzi on na w這sach

nie chcia豉bym wtopi z kolorem i potem 瘸這wa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2966_1.jpg (33,6 KB, 74 za豉dowa)
Stary 2007-12-02, 14:22   #1395
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
Prosz o pomoc i porad...Mam w這sy koloru 鈔edni br您, ostatnio baaaardzo kusi mnie nowy kolorek z serii L'oreal Preference "G喚boki Kasztan", czy kt鏎a z forumowiczek ma jakie do鈍iadczenia z tym kolorkiem???? a mo瞠 kto ma fotki jak faktycznie wychodzi on na w這sach

ten kolor wcale nie jest nowy. Z 2lata ju na pewno jest Pami皻am, 瞠 kt鏎a z dziewczyn wkleja豉 chyba fotki. Musisz w wyszukiwark wpisa
praline jest offline  
Stary 2007-12-02, 22:48   #1396
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 339

mam wlosy sredniego brazu i chcialbym je chociaz troszke rozjasnic, albo zeby sie ocieplily. widzialm w sklepie szampon do wlosow rozjasnionych Marion Mirabell. mysliecie ze to cos da?
Stary 2007-12-03, 08:36   #1397
volver
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elliz76 Poka wiadomo嗆
A mnie sie podobaW jasnych bylo Ci ladnie,ale w tych ciemniejszych tez Ci do twarzyNadalo to takiego pazura

Ten kolorek ma taka zielonkawa poswiate?Czy mi sie tak wydaje?Ja mam takie wlasnie buro,mysio zielonkawe wlosy z natury i moze bym trafila z tym akurat kolorkiem w swoj naturalnyBo ostatnio stwierdzilam zbierajac wszystkie blon i zostawiajac juz duze odrosty,ze w naturalnym chyba jest mi najladniej mimo,ze taki jakis nijaki

A odrosty nie zrobily Ci sie jakies takie inne?Nie rozjasnilo ich? Bo tego sie wlasnie boje,ze kolor zlapie nawet na ciemno,a odrosty nie daj boze rudo

MonkaIska bardzo dziekuje za odpowiedzNo wlasnie sie tego obawialam,ze zostaje poswiata mimo wszystko,ze to tylko szamponetka

Dzi瘯uj!
Sama nadal nie mog przywykn望 do tej zmiany. Opinie innych s bardzo r騜ne - jak to opinie. Twarz jest bardziej wyrazista - to na pewno - i oczy podkre郵one ale chyba lepiej czuj si w jasnych w這sach. Mo瞠 to kwestia przyzwyczajenia.
Po farbowaniu kolor by jednolity, bez zielonej po鈍iaty. Kole瘸nki by造 zdziwione, 瞠 uda這 mi si tak r闚nomiernie zafarbowa w這sy poniewa odrost mia豉m ju naprawd spory a reszta w這s闚 by豉 bardzo mocno rozja郾iona na popielaty blond. Gdybym wiedzia豉 ile ryzykuj nie farbowa豉bym si sama

Dzi瘯uj!
Sama nadal nie mog przywykn望 do tej zmiany. Opinie innych s bardzo r騜ne - jak to opinie. Twarz jest bardziej wyrazista - to na pewno - i oczy podkre郵one ale chyba lepiej czuj si w jasnych w這sach. Mo瞠 to kwestia przyzwyczajenia.
Po farbowaniu kolor by jednolity, bez zielonej po鈍iaty. Kole瘸nki by造 zdziwione, 瞠 uda這 mi si tak r闚nomiernie zafarbowa w這sy, poniewa odrost mia豉m ju naprawd spory a reszta w這s闚 by豉 bardzo mocno rozja郾iona na popielaty blond. Gdybym wiedzia豉 ile ryzykuj nie farbowa豉bym si sama

Do pierwszego mycia nie by這 zielonej po鈍iaty. Po farbowaniu "przetrzyma豉m" w這sy trzy dni (trzeciego to ju nie wysz豉m z domu) Gdzie wyczyta豉m, 瞠 dopiero po 2 dniach 逝ska w這sa zamyka si i przy zmianie koloru na ciemniejszy dobrze nie my w這s闚 co najmniej dwa dni po farbowaniu. Nie wiem czy to prawda.
Po pierwszym myciu kolor zrobi si mniej intensywny (i bardzo dobrze!) ale... na cz窷ci w這s闚, tej uprzednio rozja郾ionej, pojawi豉 si zielona po鈍iata. Nie wygl康a to tragicznie i wol zielon ni rudaw.

Odrosty nie rozja郾i造 si, bo ten niby blond jest ciemniejszy od mojego naturalnego koloru.

Nie wiem jak b璠zie dalej, ale b璠 zdawa meldunki
Boj si, jak czytam opinie o trwa這軼i castingu, ale skoro po pierwszym myciu widz r騜nic to mo瞠 nie b璠zie tak tragicznie. Zawsze mog si ratowa szamponem przeciw逝pie穎wym. Najgorzej b璠zie, je郵i kolor zejdzie z odrostu a zostanie na rozja郾ionych w這sach (jak napisa豉 lea88). Ja znowu s造sza豉m, 瞠 w豉郾ie z tych rozja郾ionych kolor b璠zie si wyp逝kiwa najszybciej i dopiero po kilku farbowaniach b璠zie si utrzymywa.

Na koniec dodam, 瞠 po koloryzacji castingiem w這sy s w bardzo dobrym stanie. L郾i帷e i mi璚iutkie. Pod tym wzgl璠em nie mam 瘸dnych zastrze瞠.
volver jest offline  
Stary 2007-12-03, 10:03   #1398
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Kusicie tym castingiem, mimo ze l'oreal nie dawal najlepszego efektu na moich wlosach Ale nic to, bede twarda
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-12-03, 18:30   #1399
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

jakiej farby powinnam u篡 aby na ciemno-br您owych w這sach uzyska efekt tj na za陰czonym zdj璚iu? kasztan...? wi郾ia...? czekoladka...?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 27c21b5bb71a8d14.jpg (32,0 KB, 424 za豉dowa)
Stary 2007-12-03, 19:09   #1400
Emilcia_1616
Zakorzenienie

pomoze mi ktos??
Stary 2007-12-03, 19:48   #1401
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:

Na 鈔edni br您 z pewnosci na poczatku wyjdzie bardzo ciemny br您,potem si zmyje troszk,po鈍iata pozostanie taka jakby fioletowo br您owa(zalezy od ilosci pigment闚 danego w這sa).
Stary 2007-12-03, 20:25   #1402
Blondyneczka17
Raczkowanie

Cytat:
jakiej farby powinnam u篡 aby na ciemno-br您owych w這sach uzyska efekt tj na za陰czonym zdj璚iu? kasztan...? wi郾ia...? czekoladka...?
Podobny efekt tylko bardziej czerwonawy uzyska豉m po zmieszaniu ca貫j Mlecznej czekoladki Wellatonu z 1/2 Karmelowej, wi璚 podejrzewam, 瞠 sama Mleczna wysz豉by bardzo podobnie . Ale ciekawa jestem wypowiedzi innych Wiza瘸nek, bo kolor jest pi瘯ny!
Stary 2007-12-03, 21:06   #1403
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Stary 2007-12-03, 21:08   #1404
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj!
Nie wiem jak b璠zie dalej, ale b璠 zdawa meldunki
Boj si, jak czytam opinie o trwa這軼i castingu, ale skoro po pierwszym myciu widz r騜nic to mo瞠 nie b璠zie tak tragicznie. Zawsze mog si ratowa szamponem przeciw逝pie穎wym. Najgorzej b璠zie, je郵i kolor zejdzie z odrostu a zostanie na rozja郾ionych w這sach (jak napisa豉 lea88). Ja znowu s造sza豉m, 瞠 w豉郾ie z tych rozja郾ionych kolor b璠zie si wyp逝kiwa najszybciej i dopiero po kilku farbowaniach b璠zie si utrzymywa.
.
Chyba zle mnie zrozumilas. Do tej pory uzywalam szamponow koloryzujacych lub farbowalam wlosy tylko na odcienie podobne do mojego naturlanego- tzn do ciemnego blondu i farby tak sie spieraly, ze nie byly roznicy pomiedzy moimi naturalnymi a farbowanymi. Po raz pierwszy taka roznica drastycznie odznacza sie po Castingu, ktory mial byc szamponem koloryzujacym. Nie chodzi mi o to ze szybciej zmywa sie on z odrostow (bo chyba tak to zrozumialas), ale ze nie zmywa sie on w ogole z wlosow (ja odrostow jako takich nie mialam przed koloryzjacja). Zalezalo mi na koloryzacji czasowej, a nie trwalej, nie mowiac juz o tym, ze moj naturalny kolor byl 100 razy ladniejszy po Castingu
lea88 jest offline  
Stary 2007-12-03, 22:11   #1405
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Mam jasn cer i czerwone oprawki od okular闚. S造sza豉m, ze dobrze by mi by這 w kasztanowych w這sach. Co o tym my郵icie? Jestem szatynka ciemn. Mam jeszcze jedno pytanie... choruje na anemi (jestem na p馧metku leczenia). Czy farbowanie nie zniszczy mi w這s闚? Powinnam sie "wstrzyma"?
DarkNoir jest offline  
Stary 2007-12-04, 08:16   #1406
volver
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Chyba zle mnie zrozumilas. Do tej pory uzywalam szamponow koloryzujacych lub farbowalam wlosy tylko na odcienie podobne do mojego naturlanego- tzn do ciemnego blondu i farby tak sie spieraly, ze nie byly roznicy pomiedzy moimi naturalnymi a farbowanymi. Po raz pierwszy taka roznica drastycznie odznacza sie po Castingu, ktory mial byc szamponem koloryzujacym. Nie chodzi mi o to ze szybciej zmywa sie on z odrostow (bo chyba tak to zrozumialas), ale ze nie zmywa sie on w ogole z wlosow (ja odrostow jako takich nie mialam przed koloryzjacja). Zalezalo mi na koloryzacji czasowej, a nie trwalej, nie mowiac juz o tym, ze moj naturalny kolor byl 100 razy ladniejszy po Castingu
Ci篹ko wierzy, 瞠 nie zmywa si w og鏊e, kiedy po pierwszy myciu wida r騜nic.
Jakie 10 lat temu farbowa豉m w這sy castingiem. By造 to czasy (jak to brzmi!) kiedy wszyscy farbowali si na maho czy te kasztan wed逝g zasady ka盥ej mordzie dobrze w bordzie i przyznam, 瞠 nie mia豉m problem闚 ze zmywalno軼i tego produktu.
Nie ma co gdyba, poczekamy zobaczymy.
volver jest offline  
Stary 2007-12-04, 10:36   #1407
midzikk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
ka盥ej mordzie dobrze w bordzie
ale mnie rozbawi豉 tym has貫m

A ja mia豉m na g這wie sprany 鈔edni br您, rzuci豉m szamponetk Marion Aksamitny br您 (drugi raz) i jestem zadowolona, bo nadaje 豉dny po造sk
midzikk jest offline  
Stary 2007-12-04, 14:26   #1408
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Ci篹ko wierzy, 瞠 nie zmywa si w og鏊e, kiedy po pierwszy myciu wida r騜nic.
Jakie 10 lat temu farbowa豉m w這sy castingiem. By造 to czasy (jak to brzmi!) kiedy wszyscy farbowali si na maho czy te kasztan wed逝g zasady ka盥ej mordzie dobrze w bordzie i przyznam, 瞠 nie mia豉m problem闚 ze zmywalno軼i tego produktu.
Nie ma co gdyba, poczekamy zobaczymy.
Jasne, ze pewnie sa taki osoby ktorym zmywa sie on z wlosow. Z reszta stary Casting sie zmywal, a ja pisze o nowym z super polyskiem :/ Mi tez kolor sie ladnie zmywal, tylko nadal (po 2 miesiacach) zostal ten polysk zolto-pomaranczowo-zielonkawy. Wlasciwie taka roznice w kolorze zauwazylam kiedy pojawily sie odrosty, widac ze wlosy po castingu sa jasniejsze moje naturalne, ktore odrosly. Zdziwilo mnie to, bo nawet szamponetki Palette na ktore wszyscy narzekali u mnie zmywaly sie po jednym myciu
Poza tym Casting pokryl moje blond pasemka i nadal ich nie widac (ale to akurat plus).
lea88 jest offline  
Stary 2007-12-04, 14:37   #1409
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

A mo瞠 zna kt鏎a jak捷 farb, kt鏎a naprawd mocno "si trzyma"? I nie spierze si z rozja郾ianych sprayem joanny w這s闚?

Ju dwa rady farbowa豉m u fryzjera w這sy (wcze郾iej rozja郾ione, mia豉m co rudego na g這wie) na ciemny br您 - i za ka盥ym razem po ok 2 tygodniach kolor schodzi. Oczywi軼ie - nie ca趾iem, ale spowrotem robi si ciemnoruda. A rudo軼i mi bardzo bardzo bardzo nie pasuj

Czy jest wog鏊e szansa, aby br您 nie zmywa si na rudo, tylko ja郾ia/p這wia??
beoneself jest offline  
Stary 2007-12-04, 16:12   #1410
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
mam wlosy sredniego brazu i chcialbym je chociaz troszke rozjasnic, albo zeby sie ocieplily. widzialm w sklepie szampon do wlosow rozjasnionych Marion Mirabell. mysliecie ze to cos da?

pomoze ktos?

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.