Br您owow這se farbowane :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-12-10, 20:52   #1441
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

ladny kolorek rzeczywiscie widac ciemne pasemka
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-12-11, 17:05   #1442
martek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 293

a co poradzicie rudow這sej,kt鏎a chce uzskac br您ik, niezbyt ciemny z mi陰 ch璚ia z rudymi efleksami?? mysla豉m o kasztanowym br您ie

http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline  
Stary 2007-12-11, 20:38   #1443
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe

hej! niedawno pofarbowalam sobie wlosy na aksamitny braz farba palette deluxe,przed tem bylam blondynka,chcialabym aby moje wloski byly odcienia jasnego brazu. czy da sie zwykla farba? bardzo prosze o rade

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline  
Stary 2007-12-12, 01:07   #1444
Demri
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 599

u篡豉m dzisiaj szamponetki Joanny kawowy br您...i jestem zaskoczona jaki 郵iczny kolorek mi wyszed, jeszcze nigdy nie mia豉m po szamponetce takiego efektu, ciemny ale absolutnie nie wpadaj帷y w czer, ch這dny, prawie identyczny jak na opakowaniu, w這ski si 豉dnie b造szcz, szkoda 瞠 pewnie po dw鏂h myciach zacznie sie sp逝kiwa, w ka盥ym razie mog poleci!

kathe ja kiedy chcia豉m zej嗆 z bardzo ciemnego br您u i mia豉m dwa razy nak豉dany rozja郾iacz (w odst瘼ie 3 tyg)kolor zszed par ton闚, ale w這sy nabra造 brzydkiego, rudego po造sku, kt鏎y potem bardzo trudno by這 pokry...
Demri jest offline  
Stary 2007-12-12, 11:51   #1445
Blondyneczka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158

Mam pytanie dziewczyny, gdzie w Warszawie mo積a kupi produkty Marion do farbowania? G堯wnie chodzi mi o szampony koloryzuj帷e?
Blondyneczka17 jest offline  
Stary 2007-12-13, 14:56   #1446
aagnieesia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do aagnieesia

Czy kt鏎a z Was miesza豉 mo瞠 r騜ne kolory Loreal Casting?
Chodzi mi dok豉dnie o zmieszanie jasnego br您u z br您em.
Jeden wychodzi mi ciut za jasny, a drugi ciut za ciemny i tak sobie pomy郵a豉m, 瞠by je zmiesza. Co o tym my郵icie?
Stary 2007-12-14, 12:36   #1447
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

aagnieesia- ja bym spr鏏owa豉, skoro jeden za jasny a drugi za ciemny to mo瞠 mix bedzie odpowiedni

A ja si zastanawiam czy zamiast rozja郾iacza mog豉bym u篡 do rozja郾ienia mojej ciemnej farbowanej czupryny farby, jaki super blond, rozja郾iaj帷ej o 3 tony???
Poprosz o rady

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2007-12-14, 17:37   #1448
Carmel Choco
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

MonkaIska, ja kiedy rozja郾i豉m ciemnobr您owe w這ski ZWYK莧 farb "ciemny blond" Garniera, co jest teoretycznie niemo磧iwe:P wi璚 s康z, 瞠 m鏬豚y Ci wyj嗆 spokojnie taki 鈔edni, ciep造 br您ik
Ja za to dzi zakupi豉m dwa opakowania (jedno za 50% ceny) Wellatonu Mlecznej Czekolady, mojej ukochanej farbki
Carmel Choco jest offline  
Stary 2007-12-14, 22:11   #1449
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
aagnieesia- ja bym spr鏏owa豉, skoro jeden za jasny a drugi za ciemny to mo瞠 mix bedzie odpowiedni

A ja si zastanawiam czy zamiast rozja郾iacza mog豉bym u篡 do rozja郾ienia mojej ciemnej farbowanej czupryny farby, jaki super blond, rozja郾iaj帷ej o 3 tony???
Poprosz o rady
Zale篡 jakie masz odrosty i jaki kolor naturalny. Ja np. mam do嗆 jasne w這sy, farbuje na jasny ch這dny kasztan i te nawet farbowane przy sk鏎ze wychodz nieco ja郾iej. W tym przypadku efekt by豚y taki, 瞠 jeszcze bardziej rozja郾i造by si same odrosty, tak np. mam kiedy u篡wam Ferii.
Stary 2007-12-15, 01:15   #1450
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

W豉郾ie u篡豉m dzisiaj farbki Londacolor Naturals orzech laskowy, wyszed ciemny, ch這dny br您, ale jak znam farby to po kilku myciach b璠zie to 鈔edni br您 tak jak ma by, czyli nie ma si co przejmowa
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-12-15, 06:16   #1451
Carmel Choco
Rozeznanie

ja si czai豉m na t Lond, ale jak wida dobrze, 瞠 si nie skusi豉m. Wol ciep貫 br您iki. Agatin, jak b璠ziesz mia豉 mo磧iwo嗆, to wrzucisz fotki? jestem bardzo ciekawa efektu
Stary 2007-12-15, 10:32   #1452
Agatin-K
Zadomowienie

No w豉郾ie nie mam teraz aparatu... tak to od razu wklei豉bym fotk modl si tylko, 瞠by kolorek zja郾ia jak najszybciej (bo na opakowaniu jest w ko鎍u jasny br您 a nie bardzo ciemny) ale te zosta ch這dny, bo takie ciemne nie pasuj teraz do mojej jasnej, rumianej cery co innego lato, ale nast瘼nym razem zafarbuj si jakim ciemnym blondem zim... ale z Palette by這 tak samo, do dw鏂h pierwszych my to by mocno ciemny br您 a potem jak w nazwie - 鈔edni. P騧niej nawet zrobi si jasnym br您em, troch z ciep造mi refleksami. A przecie Londa nie w瞠ra si tak jak Palette wi璚 mam nadziej, 瞠 b璠zie dobrze, je郵i o to chodzi
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-12-15, 11:03   #1453
Madlenka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

Agatin-K spokojnie kolor zja郾ieje Ja farbuje tym kolorem juz d逝go w這sy i spiera sie przez pierwszy tydzie ten najch這dniejszy br您. Chocia na pocz徠ku kolor niewiele ma wsp鏊nego z orzechem laskowym
Stary 2007-12-15, 12:47   #1454
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Dziewczyny blagam o pomoc!

Chcialam wracac do naturalnego koloru wlosow. Z dwoch wzgledow: bo kolor mam bardzo ladny, a poza tym zniszczylam wlosy farbowaniem w wakacje i chcialam zeby sie maksymalnie zregenerowaly. Wytrzymalam dwa miesiace bez farbowania. Wlosy sa znacznie lepsze, ale wciaz jeszcze nie calkiem zdrowe...Niestety zauwazylam duzo pojedynczych, siwych wloskow...Nie sa bardzo widoczne, wiec sadze, ze wytrzymam jeszcze bez farbowania. Ale mysle powoli nad czyms, co nie zawiera amoniaku. Jedyne co mi przychodzi do glowy to L'oreal Casting i Wellaton. Z L'oreal Casting interesuje mnie jasny braz - wyjdzie pewnie sredni braz? chce uzyskac wlasnie sredni braz. A z Wellatonu palisander. Zastanawiam sie tylko, czy palisander tez jest takim srednim brazem?

I jak myslicie, z ktora z tych farb zaprzyjaznic sie na stale? Ktora jest mniej inwazyjna i mniej niszczy/przesusza wlosy? Jestem wlascicielka lokow.
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-12-15, 13:35   #1455
Agatin-K
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka wiadomo嗆
Agatin-K spokojnie kolor zja郾ieje Ja farbuje tym kolorem juz d逝go w這sy i spiera sie przez pierwszy tydzie ten najch這dniejszy br您. Chocia na pocz徠ku kolor niewiele ma wsp鏊nego z orzechem laskowym
No, to dobrze, 瞠 zja郾ieje... za 2 tygodnie id na brata wesele i chc dobrze wygl康a, a wiadomo, na weselu si pije i od razu rumie鎍闚 dostan...

Z drugiej strony, byleby nie zrudzia... czer znios bardziej ni mied
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-12-15, 15:50   #1456
Czarna14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 401

Dziewczyny czy kt鏎a z was farbowa豉 w這sy londacolor naturals odcie hebanowy br您? Wiem 瞠 wychodzi czarny odcie ale czy nie jest to jaka nienaturalna czer?
Czarna14 jest offline  
Stary 2007-12-15, 18:47   #1457
Madlenka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

Nie zrudzieje, je郵i na moich rozja郾ianych wcze郾iej w這sach nie zrudzia to Tobie na pewno te nie zrudzieje
Stary 2007-12-16, 11:27   #1458
Prywatna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 295

Hej. Moj kolor naturalny to ciemny blond, aktualnie mam baleja jasny blond z cieniutkimi pasemkami br您. Ostatnio troszke mysle o zmianie koloru na jasny br您, ale nie chce, zeby to byla zmiana trwala po ktorej byloby mi ciezko wrocic do blondu. Bo chce miec br您 w這sy pzez jakies 2 miesiace.........
JAk to zrobic zeby miec br您owe w這sy, a potem wrocic do blondu bez problemu i bez strachu ze mi to zniszczy wlosy?? Bo w這sy mam marniutkie...
Prywatna jest offline  
Stary 2007-12-16, 12:32   #1459
Manehajera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 073

Cytat:
Napisane przez Prywatna Poka wiadomo嗆
Hej. Moj kolor naturalny to ciemny blond, aktualnie mam baleja jasny blond z cieniutkimi pasemkami br您. Ostatnio troszke mysle o zmianie koloru na jasny br您, ale nie chce, zeby to byla zmiana trwala po ktorej byloby mi ciezko wrocic do blondu. Bo chce miec br您 w這sy pzez jakies 2 miesiace.........
JAk to zrobic zeby miec br您owe w這sy, a potem wrocic do blondu bez problemu i bez strachu ze mi to zniszczy wlosy?? Bo w這sy mam marniutkie...
mo瞠 ''軼iaganie'' koloru? wiem ze takie cos istnieje ale nie wiem dokladnie na czym to polega-moze ktoras z was wie?
Manehajera jest offline  
Stary 2007-12-16, 15:50   #1460
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Carmel Choco - dzi瘯i za rad

centus - moje w這ski z natury to ciemny myszowaty blond, teraz mam o zgrozo czerwone odrosty i czarne w這sy po ciemnym kasztanie Clairola. My郵a豉m 瞠by te farbk blond k豉嗆 nie na ca貫 w這sy tylko na te ciemne a potem wyr闚na ciemnym blondem.

Na razie jestem wkurzona i pokryje te odrosty ciemnym br您em Loreala wrrr, wole extra ciemne ni czerwono -rudo-ciemne :/

Manehajera- ja mia豉m tzw 軼i庵anie koloru, schodzi豉m z czarnego na br您, fryzjerka na這篡豉 mi papk na w這sy, zrobi豉m si szalenie ruda, potem zafarbowa豉 mi w這sy na br您. 圭i庵anie koloru nie powoduje powrotu do naturalnych w這s闚...niestety
W這sy musia豉m potem od篡wia i na szcz窷cie sko鎍zy這 si OK.

tu jest link do jakiego 軼i庵acza i opinie os鏏, kt鏎e zabieg ten wykonywa造 w domku
http://www.elgon.pl/product_info.php?products_id=89

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2007-12-16 o 18:05
MonkaIska jest offline  
Stary 2007-12-17, 13:35   #1461
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 959

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
W豉郾ie u篡豉m dzisiaj farbki Londacolor Naturals orzech laskowy, wyszed ciemny, ch這dny br您, ale jak znam farby to po kilku myciach b璠zie to 鈔edni br您 tak jak ma by, czyli nie ma si co przejmowa
A szybko Ci si spiera?? Ja po 2 tygodniach mam na odrostach duzo jasniejsze w這sy niz przed farbowaniem Albo kazda farba si tak szybko zmywa, albo to tylko moje w這sy...

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy kt鏎a z was farbowa豉 w這sy londacolor naturals odcie hebanowy br您? Wiem 瞠 wychodzi czarny odcie ale czy nie jest to jaka nienaturalna czer?
Farbowa豉m tym kolorem ok 2 tygodnie temu, faktycznie od razu po farbowaniu wyglada造 prawie jak czarne, teraz s ju br您owe. Co do tego czy to jest nienaturalna czer, wydaje mi si, 瞠 nie. Nigdy nie farbowalam w這sy na czarno, bo nie wiem jak b璠 wygl康ac, ale w takie czarniaste br您y wygl康aj ca趾iem fajnie A poza tym i tak si zmywaj...
Co mnie troch wkurza, bo odrosty zawsze wychodza mi troch ja郾iejsze niz reszta w這s闚, kt鏎e by造 juz wielokrotnie farbowane na ciemny br您, a naturalne mam ciemny blond, wi璚 wiadomo, 瞠 kolor na odrostach zawsze b璠zie troch jasniejszy

Finlora jest offline  
Stary 2007-12-17, 17:39   #1462
Agatin-K
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka wiadomo嗆
A szybko Ci si spiera?? Ja po 2 tygodniach mam na odrostach duzo jasniejsze w這sy niz przed farbowaniem Albo kazda farba si tak szybko zmywa, albo to tylko moje w這sy...

Co do spierania nie mog nic powiedzie, bo jestem dopiero po 1 myciu, chocia kolor nie jest ju tak czarnawy jak 鈍ie穎 po farbowaniu... jest po prostu ciemny ch這dny br您 a na odrostach oraz niekt鏎e pasemka s takie, jakie mia造 by - jasny, neutralny br您, taki w豉郾ie orzech laskowy, i mam nadziej, 瞠 takie zostan, bo przez te ciemne w這sy musia豉m zainwestowa w samoopalacz zim b璠 si robi ciemnymi blondami zdecydowanie ale nie jest 幢e. ζdny po造sk, w這sy ani troch przesuszone, Londa jest fajna
Agatin-K jest offline  
Stary 2007-12-17, 18:03   #1463
Sonka87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Witam , meczy mnie od d逝窺zego czasu ma造 problem i musz sie was zapyta Ot騜: tak jak w za陰czonym zdj璚iu mam kolor 04 br您 excellence creme l'oreala i chcia豉bym pofarbowa na ten drugi kolor 5.3 jaki zaznaczy豉m. I oto moje pyt: czy musz zrobi dekoloryzacje czy mog od razu pofarbowa na nowy kolor? Nie chce 瞠by rudy wyszed. Mia豉m z tym pytaniem i嗆 do fryzjera ale narazie nie mam czasu i postanowi豉m zapyta was. Nie wyzywajcie je瞠li g逝pie pytanie, ale nie za bardzo jestem obeznana w farbach, farbowaniu itp.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8c748905-65b8-bd7b-d587-2e268b18688c.jpg (60,6 KB, 264 za豉dowa)

Edytowane przez Sonka87
Czas edycji: 2007-12-17 o 21:04
Sonka87 jest offline  
Stary 2007-12-18, 13:57   #1464
eevvaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 144

A to moje w這ski farbowane Garnier Belle Color "Ciemny Szatyn"
Tu po farbowaniu kolor wyszed bardzo ciemny jednak po kilku myciach wyp逝ka si do 鈔edniego br您u takiego jak na fotkach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 433.jpg (88,3 KB, 298 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 434.jpg (87,7 KB, 335 za豉dowa)

eevvaa jest offline  
Stary 2007-12-18, 15:02   #1465
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Cytat:
Napisane przez eevvaa Poka wiadomo嗆
Tu po farbowaniu kolor wyszed bardzo ciemny jednak po kilku myciach wyp逝ka si do 鈔edniego br您u takiego jak na fotkach
bardzo podobnie wygladaly moje po tej farbie, jakby troche ciemniejsze
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-12-18, 19:07   #1466
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
奸iczne w這ski - to tak na wst瘼ie
Fajny kolorek Ci wyszed, te mnie kusi這, 瞠by ufarbowa w這sy t farba, ale wydawa這 mi si, 瞠 wyjdzie zbyt jasny - teraz farbuj na ciemny br您, taki prawie czarny.
I zazdroszcz d逝go軼i, te bym tak chcia豉...

Finlora jest offline  
Stary 2007-12-18, 19:11   #1467
Carmel Choco
Rozeznanie

pi瘯ny kolorek. Jednak ja wole takie ja郾iejsze, bardziej czekoladowe . Poza tym za ja郾iutka jestem do tak ciemnych w這sk闚
Stary 2007-12-18, 19:19   #1468
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Poka wiadomo嗆
pi瘯ny kolorek. Jednak ja wole takie ja郾iejsze, bardziej czekoladowe . Poza tym za ja郾iutka jestem do tak ciemnych w這sk闚

Ja te jestem ja郾iutka i przy prawie czarnych w這sach wygl康am jak "ma造 trupik" Ale w takich w這sach czuje sie lepiej ni w moich naturalnych (ciemny blond) a poza tym taki kolor pasuje do mojego stylu ubierania, makija簑, muzyki jakiej s逝cham itd Tylko chcia豉bym mie troch d逝窺ze w這ski... mia豉m do ramion i pr鏏owa豉m zapuszcza, kiedy posz豉m do fryzjera obci帷 ko鎍闚ki a jakas cholerna g闚niara obcie豉 mi tyle w這s闚, 瞠 teraz przez rok b璠 mi odrasta...
A wszystkie odcienie z這ty br您 czy cos takiego wychodz u mnie rude...

Finlora jest offline  
Stary 2007-12-18, 19:42   #1469
Carmel Choco
Rozeznanie

ja te zawsze jak powiem "max 3 cm" to obcinaj 13 . Mam jednak to szcz窷cie, 瞠 mi super szybko rosn w這sy. Co tydzie musz podcina grzywk, bo mi na oczka za bardzo zachodzi . Mi akurat fajnie jest w takim br您ie z rudawymi refleksami, wi璚 nie mam tego problemu, co wiele wiza瘸nek . Ale teraz jestem wierna Wellatonowi kolor Mleczna Czekolada, 鈔edni br您ik, ciep造 bez rudych przeb造sk闚 .
Ale tak jak powiedzia豉, Finloro, najwa積iejsze to 瞠by czu si dobrze w swoim kolorku
Stary 2007-12-19, 10:45   #1470
midzikk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
bardzo 豉dny kolor
midzikk jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.