Br您owow這se farbowane :) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-12-19, 18:18   #1471
eevvaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 144
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Dzi瘯i dziewczyny
Mo瞠 na zdj璚iu tego nie wida, ale mam zniszczone w這sy od rozja郾iania i farbowania. Do tego zapuszczam i unikam fryzjera bo dla niego "podci璚ie ko鎍闚ek" to ci璚ie przynajmniej 10cm ahhh
A do wymarzonej d逝go軼i jeszcze mi troch brakuje- chcia豉bym aby si璕a造 do 這kcia

eevvaa jest offline  
Stary 2007-12-20, 10:19   #1472
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Poka wiadomo嗆
Ale tak jak powiedzia豉, Finloro, najwa積iejsze to 瞠by czu si dobrze w swoim kolorku
Dok豉dnie Jedyn osob, kt鏎a m闚i mi, 瞠 mi w tych w這sach nie豉dnie jest moja mama Wszystkim si podoba tylko jej nie... ale mamy chyba zawsze tak maj

Cytat:
Napisane przez eevvaa Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny
Mo瞠 na zdj璚iu tego nie wida, ale mam zniszczone w這sy od rozja郾iania i farbowania. Do tego zapuszczam i unikam fryzjera bo dla niego "podci璚ie ko鎍闚ek" to ci璚ie przynajmniej 10cm ahhh
A do wymarzonej d逝go軼i jeszcze mi troch brakuje- chcia豉bym aby si璕a造 do 這kcia
Taaak, 10 cm? Znam to sk康... Wczoraj by豉m u fryzjera podci帷 ko鎍闚ki, nie do嗆 瞠 mia豉m kr鏒kie w這sy po tej ostatniej historii to po wczorajszej wizycie mam po這we mniej... Jestem niesamowicie wkurzona, bo w takim tempie nigdy nie zapuszcze ich nawet do ramion! I posz豉m tym razem do innego fryzjera, to samo Nast瘼nym razem przyjd tam z centymetrem i poka輳 jej ile to jest 1 - s這wnie: jeden - centymetr w這s闚, jesli sama nie wie...

Finlora jest offline  
Stary 2007-12-20, 12:32   #1473
MONIKA1850
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 011
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850

Zgadzam sie z toba Finlora do fryzjera trzeba chodzic z linijka albo miara
MONIKA1850 jest offline  
Stary 2007-12-20, 13:18   #1474
styska
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 647

Dla zainteresowanych (nie to, 瞠 si chwale bo nie ma zbytnio czym wklejam fotki po farbowaniu w這s闚 farba Garnierre Nutrisse kolor jak sie nie myle w nazwie mia cos golden brown (nie moge cos na ich stronce odnale潭 kolor闚). Fotki s robione po jaki 2 tygodniach farbowania, na pocz徠ku wysz造 strasznie ciemne wpadaj帷e jakos w rudawy odcie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (37,3 KB, 117 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jaa.jpg (34,0 KB, 75 za豉dowa)
styska jest offline  
Stary 2007-12-20, 14:04   #1475
kiiiciiia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 336

sliczne kolorki wlosow ale ja mam problem... mam wlosy na gorze rudobrzowe a pod spodem czarne...chcialam je rozjasnic nieszczesnym palettem(nie kar緧ie mnie) tym ol郾iewajacym brazem i czarne sa dalej czarne a te na gorze zrobilu sie zolto-rude zafarbowalam wiec na ciemny braz ale po tygodniu farba sie zmylo... po tym rozjasnianiu;( znacie jakies naprawde dobre farby ktore by po tych moich wariacjach wytrwaly ?
kiiiciiia jest offline  
Stary 2008-01-05, 19:35   #1476
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
GG do paulina__89

Podnosz w徠ek .A tak wygl康aj moje w這sy po wellaton gorzka czekolada. W豉軼iwie to jestem zadowolona. Nie 鄉ierdzi i nie zauwa篡豉m, 瞠by zniszczy mi w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg S6300750.JPG (52,7 KB, 470 za豉dowa)
Stary 2008-01-05, 19:59   #1477
Zmijka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 686
Wpisy w blogu: 2

Czesc dziewczyny. Ja w豉郾ie d捫 do ciemnej czekolday, obecnie mam czarne farbowane w這sy, odrosty sa brozowawe, ale reszta ciagle czarna.
Jak myslicie po ilu farbowaniach bede miec br您
Ma kt鏎as z Was doswiadczenie na ten temat?
Zmijka jest offline  
Stary 2008-01-05, 21:24   #1478
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Tak ja mam doswiadczenie, pozby豉m sie czarnych konc po sci璚iu najgorszego badziewia i dekoloryzacji reszty. Teraz mam br您ik

Moja szcz窷liwa liczba to czterysta miliard闚.
Tak, wiem, nie jest zbyt por璚zna w 篡ciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline  
Stary 2008-01-06, 16:26   #1479
Zmijka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Poka wiadomo嗆
Tak ja mam doswiadczenie, pozby豉m sie czarnych konc po sci璚iu najgorszego badziewia i dekoloryzacji reszty. Teraz mam br您ik
Ja bym chcia豉 w豉郾ie nie robic sobie dekoloryzacji , ech
Zmijka jest offline  
Stary 2008-01-06, 19:15   #1480
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Poka wiadomo嗆
Podnosz w徠ek .A tak wygl康aj moje w這sy po wellaton gorzka czekolada. W豉軼iwie to jestem zadowolona. Nie 鄉ierdzi i nie zauwa篡豉m, 瞠by zniszczy mi w這sy.
slicznie Ci wyszedl a na jaki wyjsciowy kolor kladlas?
Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Poka wiadomo嗆
ciesze sie razem z Toba
kosmita77 jest offline  
Stary 2008-01-06, 19:27   #1481
paulina__89
Raczkowanie

GG do paulina__89

Wcze郾iej farbowa豉m londa orzech laskowy, by ju troszk "sprany".
Stary 2008-01-07, 02:13   #1482
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Paulina_89 ten kolorek jest ciep造 czy tylko taki na zdjeciu ??
zuni jest offline  
Stary 2008-01-07, 10:19   #1483
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
extra kolorek mam pytania bo mnie kusi [choc farbowalam przedwczoraj ]
czy ta gorzka czekolada ma bordowe refleksy? [nie chcialabym] czy wyszla bardzo ciemno, blisko czerni? [na zdjeciu moze byc rozjasnione swiatlem :P]
czy moze jest ladnym naturalnym dosc ciemnym brazem ze zlotym polyskiem? [moje marzenie ]
pozdrawiam
black_sun jest offline  
Stary 2008-01-07, 10:23   #1484
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: Br您owow這se farbowane :)

black-sun ty lepiej juz nie farbuj bo ci w這ski wypadna
julittaa22 jest offline  
Stary 2008-01-07, 11:09   #1485
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
black-sun ty lepiej juz nie farbuj bo ci w這ski wypadna
no tym razem miesi帷 odczekam bo jestem zadowolona jako tako
ale trzeba wiedziec co bedzie nastepne przeciez
black_sun jest offline  
Stary 2008-01-07, 11:12   #1486
Carmel Choco
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
no tym razem miesi帷 odczekam bo jestem zadowolona jako tako
ale trzeba wiedziec co bedzie nastepne przeciez
farbowanie po prostu uzale積ia . Ja to zwykle na 2 tygodnie wczesniej kupuje now farb :P, zdarzy這 si, 瞠 zmienialam zdanie i kilka pudelek le篡 w szufladzie . Ale ju zakupi豉m Palette szampon Czekoladowy Br您 i planuje zrobi jako przed 18 stycznia (studni闚eczka T-ta )
Carmel Choco jest offline  
Stary 2008-01-07, 13:52   #1487
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
te farbowa豉m t farbk i kolor wyszed mi identyczny jak Tw鎩 jednak jest to odcie bardzo ciep造 a ja chcia豉bym w ko鎍u mie ch這dny br您ik

eevvaa jest offline  
Stary 2008-01-07, 14:27   #1488
Finlora
Zakorzenienie

Po farbowaniu mam zawsze strasznie brudn sk鏎 g這wy (farbuj na ciemny br您) i nie mam poj璚ia jak to zmy Kiedy zdziwi豉m si, czemu ca造 czas mam takie brudne paznokcie chocia przecie cz瘰to myje r璚e i zauwa篡豉m, 瞠 si brudz kiedy drapi si po g這wie... Sk鏎a jest brudna po farbie i brud w豉zi pod paznokcie, a 瞠 kolor jest ciemny tym bardziej to wida, brrr Z brudn sk鏎 na twarzy radz sobie przy pomocy mleczka do demakija簑, ale co ze sk鏎 g這wy?? Pom騜cie
Czyta豉m kiedy, 瞠 szampon przeciw逝pie穎wy dobrze oczy軼i sk鏎 po farbowaniu, ale z drugiej strony takie po takim szamponie kolor bardzo szybko sp逝kuje si z w這s闚 a tego nie chc...

Finlora jest offline  
Stary 2008-01-07, 15:30   #1489
paulina__89
Raczkowanie

GG do paulina__89

Cytat:
Napisane przez eevvaa Poka wiadomo嗆
te farbowa豉m t farbk i kolor wyszed mi identyczny jak Tw鎩 jednak jest to odcie bardzo ciep造 a ja chcia豉bym w ko鎍u mie ch這dny br您ik
Mnie wydaje si, 瞠 w豉郾ie jest zimny. Bardzo ciemny, ale zimny. Na zdj璚iu mo瞠 wida lekko rud po鈍iat, ale to chyba wina o鈍ietlenia.
Stary 2008-01-07, 16:59   #1490
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka wiadomo嗆
Po farbowaniu mam zawsze strasznie brudn sk鏎 g這wy (farbuj na ciemny br您) i nie mam poj璚ia jak to zmy Kiedy zdziwi豉m si, czemu ca造 czas mam takie brudne paznokcie chocia przecie cz瘰to myje r璚e i zauwa篡豉m, 瞠 si brudz kiedy drapi si po g這wie... Sk鏎a jest brudna po farbie i brud w豉zi pod paznokcie, a 瞠 kolor jest ciemny tym bardziej to wida, brrr Z brudn sk鏎 na twarzy radz sobie przy pomocy mleczka do demakija簑, ale co ze sk鏎 g這wy?? Pom騜cie
Czyta豉m kiedy, 瞠 szampon przeciw逝pie穎wy dobrze oczy軼i sk鏎 po farbowaniu, ale z drugiej strony takie po takim szamponie kolor bardzo szybko sp逝kuje si z w這s闚 a tego nie chc...
znam ten b鏊 wyj嗆 jest kilka przeczeka, po 2/3 myciach zazwyczaj wszystko ze sk鏎y si zmywa albo zmieni farb
u mnie niekt鏎e bardzo barwi造 sk鏎 [przez 2 mycia nie do wyj軼ia do ludzi by這 ] inne zupe軟ie nie. ostatnio u篡豉m brillance i sk鏎a zupe軟ie czysta a kolor naturalny br您, wi璚 ciemna z tego co pami皻am to nutrisse te niezbyt mocno barwi這 [ciemny szatyn - bardzo 豉dny ciemny br您]. natomiast wella barwi豉 jak szatan
black_sun jest offline  
Stary 2008-01-07, 17:39   #1491
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie wydaje si, 瞠 w豉郾ie jest zimny. Bardzo ciemny, ale zimny. Na zdj璚iu mo瞠 wida lekko rud po鈍iat, ale to chyba wina o鈍ietlenia.
Mo磧iwe, 瞠 zdj璚ie przek豉muje kolor. W du瞠j mierze kolor jaki nam wyjdzie po farbowaniu zale篡 od koloru wyj軼iowego w這s闚. Farbowa豉m tym odcieniem jak mia豉m przed逝瘸ne w這sy i na doczepianych wyszed ch這dny a na moich ciep造;/

eevvaa jest offline  
Stary 2008-01-08, 17:47   #1492
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
znam ten b鏊 wyj嗆 jest kilka przeczeka, po 2/3 myciach zazwyczaj wszystko ze sk鏎y si zmywa albo zmieni farb
u mnie niekt鏎e bardzo barwi造 sk鏎 [przez 2 mycia nie do wyj軼ia do ludzi by這 ] inne zupe軟ie nie. ostatnio u篡豉m brillance i sk鏎a zupe軟ie czysta a kolor naturalny br您, wi璚 ciemna z tego co pami皻am to nutrisse te niezbyt mocno barwi這 [ciemny szatyn - bardzo 豉dny ciemny br您]. natomiast wella barwi豉 jak szatan
Dzi瘯i Farbuj Lond Color Naturals i szkoda by這by mi z niej rezygnowa, bo bardzo fajnie farbuje mi w這ski
M闚isz, 瞠 Wella bardzo barwi sk鏎? Kole瘸nka poleca豉 mi Wellaton, kolor ciemny br您, wi璚 mia豉m spr鏏owac. Zobaczymy jak to b璠zie.

Finlora jest offline  
Stary 2008-01-08, 20:30   #1493
Zmijka
Zakorzenienie

Cytat:
tez mialam kiedys taka farbe, farbowa豉m na czern, i tez strasznie skore bi barwi i dodoatkow przy kazdym myciu sp造wa豉 mi ciemna woda przy sp逝kiwaniu szmponu, ale kolor nie schodzi i tak przez 6 tygoni od farbowania Wiec to raczej zalezy od farby, bo tylko przy tej mialam
Zmijka jest offline  
Stary 2008-01-08, 20:38   #1494
Zmijka
Zakorzenienie

Cytat:
tez mialam kiedys taka farbe, farbowa豉m na czern, i tez strasznie skore bi barwi i dodoatkow przy kazdym myciu sp造wa豉 mi ciemna woda przy sp逝kiwaniu szmponu, ale kolor nie schodzi i tak przez 6 tygoni od farbowania Wiec to raczej zalezy od farby, bo tylko przy tej mialam
Zmijka jest offline  
Stary 2008-01-10, 12:31   #1495
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
farbowanie po prostu uzale積ia . Ja to zwykle na 2 tygodnie wczesniej kupuje now farb :P, zdarzy這 si, 瞠 zmienialam zdanie i kilka pudelek le篡 w szufladzie . Ale ju zakupi豉m Palette szampon Czekoladowy Br您 i planuje zrobi jako przed 18 stycznia (studni闚eczka T-ta )
Znam to sk康 Ja mam tym momencie chyba sze嗆 opakowa w szafce, kolor ten sam ciemny br您, tylko firmy r騜ne. I kiedy chodze po sklepach pr鏏uj 獞iczy siln wol i nie kupowa nowej farby... szczeg鏊nie kiedy jest jaka super promocja

Finlora jest offline  
Stary 2008-01-10, 14:27   #1496
Carmel Choco
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

moje nogi w ka盥ym sklepie (obojetne czy drogeria czy supermarket) zawsze niosa mnie najpierw do p馧ki z farbami poprostu musz sobie poogl康a . Ja za to mam r騜ne odcienie braz闚.. jasne, ciemne, 鈔ednie, czekoladowe, zimne, kawowe stragan mog豉bym otworzy:P. No ale c騜, ka盥y ma jak捷 s豉bo嗆
Carmel Choco jest offline  
Stary 2008-01-10, 19:05   #1497
love_sound
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Ja od niedawna jestem br您owow這sa cale zycie bylam blondynka i w koncu dokonalam znacznej zmiany 8) Chcialabym sie jednak was poradzic, bo ten kolor poprostu zawrocil mi w glowie wiecie moze jak farb da sie uzyskac taki efekt? bardzo prosze o rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img.jpg (90,3 KB, 212 za豉dowa)
love_sound jest offline  
Stary 2008-01-10, 19:24   #1498
scorpionec
Zakorzenienie

Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt traw zarasta..."
Wiadomo軼i: 6 545

Cytat:
Napisane przez love_sound Poka wiadomo嗆
Ja od niedawna jestem br您owow這sa cale zycie bylam blondynka i w koncu dokonalam znacznej zmiany 8) Chcialabym sie jednak was poradzic, bo ten kolor poprostu zawrocil mi w glowie wiecie moze jak farb da sie uzyskac taki efekt? bardzo prosze o rady
,oim zdaniem jest to baleja conajmniej 2 kolor闚;

jasnego i ciemnego blondu.. mo瞠 jest te domieszka jasnego br您u
scorpionec jest offline  
Stary 2008-01-14, 16:55   #1499
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
moje nogi w ka盥ym sklepie (obojetne czy drogeria czy supermarket) zawsze niosa mnie najpierw do p馧ki z farbami poprostu musz sobie poogl康a . Ja za to mam r騜ne odcienie braz闚.. jasne, ciemne, 鈔ednie, czekoladowe, zimne, kawowe stragan mog豉bym otworzy:P. No ale c騜, ka盥y ma jak捷 s豉bo嗆
Kiedy wchodze z ch這pakiem do sklepu, najcz窷ciej jest to supermarket, on juz dobrze wie, w kt鏎 stron kierujemy si najpierw i nauczy si cierpliwie czekac kiedy ja ogl康am sobie farby do w這s闚, hehe

Finlora jest offline  
Stary 2008-01-16, 10:13   #1500
ksh
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 856

Hej dziewczyny

Chcia豉m si Was poradzi, bo wiem, 瞠 mia造軼ie ju do czynienia z wieloma farbami

Mog造by軼ie poleci jak捷 farb, po kt鏎ej najmniej wypadaj w這sy?
Do tej pory farbowa豉m Castingiem i Wellatonem, w obu przypadkach najwi瘯szym problemem by這 w豉郾ie wypadanie ...

Zastanawiam sie, czy nie przerzuci sie na naturaln henn - ostatnie farbowanie by這 3 miesi帷e temu i farba zd捫y豉 si wyp逝ka.

z g鏎y dzi瘯i
e veux seulement oublier
Et puis je fume

ksh jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.