Br您owow這se farbowane :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-05-26, 10:38   #1801
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez patusiek Poka wiadomo嗆
A takie jeszcze jedno pytanko Orteintuje sie mo瞠 kt鏎a z Was kt鏎y z tych odcieni by豚y ch這dniejszy , ciemniejszy, albo w ogole jak wychodz
-Garnier Belle Color 20 ( jasny szatyn)
mnie ten kolorek wyszed paskudnie tzn szaro-zielonkawy ale k豉d豉m na rozja郾ione w這sy, wi璚 nic dziwnego.. ale moim zdaniem na pewno jest zimny, gdyby by cieplejszy cho troch nie wyszed豚y odcie starej burej szmaty tylko chocia rudzielec
[a farba fatalna jak dla mnie, baaardzo si rozczarowa豉m, zw豉szcza 瞠 po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii liczy豉m na co dobrego ]
black_sun jest offline  
Stary 2008-05-26, 10:46   #1802
patusiek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 559

dzieki dziewczyny W tej chwili mam na g這wie w豉snie belle olor 20 i w sumie 豉dny jest, pewnie przy nim zostane .. ale chcia豉m sie upewnic czy Garnier 100% nie da豚y bardziej ch這dnego efektu bo oczywi軼ie ta 20 jest ciep豉 , ale 豉dna Czyli tylko Loreal Casting jasny br您 wychodzi ch這dno..? Spr鏏owa豉bym go, ale znaj帷 moje zdolno軼i do wyp逝kiwania koloru.. mia豉bym go pewnie jakie 3 dni;P an glowie..ehh.. nigdy nie rozja郾iajcie w這s闚... grrr..;/

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Prosz o odpowiadanie na moim w徠ku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline  
Stary 2008-05-27, 01:08   #1803
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Z mojego do鈍iadczenia MonkaIska opalizujace s zimne
zuni jest offline  
Stary 2008-05-27, 08:54   #1804
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 367

Cytat:
Napisane przez frantic Poka wiadomo嗆
No dobra, to tak jak m闚i豉m, teraz ja wklejam zdj璚ia swoich w這s闚.
U篡wam od kilku niesi璚y farby Schwarzkopf Brillance Nr 862.

Pierwsze dwa zdj璚ia zrobi豉m przy 鈍ietle sztucznym, a dwa kolejne przy dziennym, bo jak wida w zale積o軼i od rodzaju o鈍ietlenia kolor wygl康a troch inaczej.
安ietny kolorek i wida 瞠 zdrowe zadbane w這ski

xxxMikixxx jest offline  
Stary 2008-05-27, 09:56   #1805
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Zuni czyli ka盥y musi wypr鏏owa na sobie U mnie ka盥y opalizuj帷y jest ciep造 i wymywa si do rudego szczeg鏊nie na odrostach (naturalny kolor w這s闚, ciemny blond lekko popielaty)

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-05-27, 16:40   #1806
likap
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 629

Moje w這sy farbowane wellatonem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloski2.JPG (21,2 KB, 210 za豉dowa)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694057[/CENTER]
likap jest offline  
Stary 2008-05-27, 18:09   #1807
silent_wishper
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

A oto moj casting jasny br您( jakos z komorki nie najlepsza), po ok 6 myciach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (16,1 KB, 409 za豉dowa)
Stary 2008-05-27, 18:47   #1808
Hannnka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

Co robicie zeby po farbowaniu nie wypada造 wam tak szybko w這sy?? ja jak zaczne co miesi帷 farbowac w這sy, to musze jako je chronic zeby nie wypada造..Pomocy.
Stary 2008-05-27, 19:13   #1809
patusiek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez silent_wishper Poka wiadomo嗆
A oto moj casting jasny br您( jakos z komorki nie najlepsza), po ok 6 myciach
masz na prawde super kolor.Mniej wiecej o co takiego mi chodzi. Uzy豉bym tego co Ty , bo mnie kusi niesamowicie tylko, 瞠 ja mam blond w這sy i obawiam si, 瞠 to zleci.. tak szybko, ze sie nie zd徘ze nacieszyc

Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline  
Stary 2008-05-27, 22:01   #1810
zuni
Rozeznanie

MonaIska :P ja tez jestem popielata blondynka z natury mysia taka
zuni jest offline  
Stary 2008-05-28, 09:19   #1811
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Zuni mo瞠 moje w這sy pragn by rude hehe. Wczoraj si wnerwi豉m i posz豉m na pasemka czekoladowe z ja郾iejszymi refleksami. Co si fryzjerce pomyli這 i zrobi豉 mi jasne pasemka z czekoladowymi refleksami (prawie niewidocznymi)
Jestem teraz kurna blondynk zamiast czekoladk wrrrr.
Kasa w b這to, jak zaczn mie odrost id po casting karmel albo pralina, mam nadziej, 瞠 tym razem nie b璠 mie czarnych jak smo豉, kt鏎e mi po tym niby szamponie wychodz.
Jak b璠zie masakra to 軼inam sie na 造so, kupuj fajn peruk i zaczynam od nowa :P
Pozdrawiam maniaczki farbowania

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-05-28, 14:22   #1812
ma豉82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 465

Witajcie! Mam ma造 problem i mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie, bo widz tu du穎 郵icznych br您ik闚 na g這wie M鎩 problem polega na tym, 瞠 chcia豉bym rozja郾i swoje w這sy o jakie 3-4 odcienie. Czy znacie jak捷 farb kt鏎a tego dokona??? W這sy farbowa豉m jakie p馧 roku temu kolorem czarnym, ale teraz jest to taki ciemny br您 z odrostami w kolorze wyp這wia貫go br您u i prze鈍itami kasztanowymi, bo moje naturalne w這sy pod s這鎍e mieni si na rudo...uff mam nadziej, 瞠 za bardzo nie zamiesza豉m:/ chcia豉bym uzyska kolor czekoladowego br您u z jak najmniejsz szkod dla moich w這s闚. Dodam, 瞠 jestem w ci捫y i dekoloryzacja raczej odpada. Dorad嬈ie mi jaki farb najlepiej kupi?? B璠 bardzo wdzi璚zna za ka盥 rad.
ma豉82 jest offline  
Stary 2008-05-28, 17:24   #1813
silent_wishper
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
masz na prawde super kolor.Mniej wiecej o co takiego mi chodzi. Uzy豉bym tego co Ty , bo mnie kusi niesamowicie tylko, 瞠 ja mam blond w這sy i obawiam si, 瞠 to zleci.. tak szybko, ze sie nie zd徘ze nacieszyc

dzieki ja tez mialam wczesniej rozjasniane wlosy i zamalowalam je preference jasnym kasztanem ale po okolo 3 tyg mialam spore przeswity blondu wiec uzylam castingu. Niestety ciezko jest wrocic do ciemnych wlosow po rozjasnianiu, dlatego ze rozjasniane niszczy pigment i farba nie ma sie na czym trzymac wiec kolor szybko znika. Konieczne jest przynajmniej 2 krotne farbowanie w krotkim okresie(2-3 tyg ) za drugim razem jest juz lepiej.
Stary 2008-05-29, 17:35   #1814
patusiek
Rozeznanie

Hey Pom璚ze Was jeszcze troch

S逝chajcie, chcia豉m zdoby jakie informacje od Was o kolorku LOREAL EXCELLENCE jasny br您.( nr.5). S造sza豉m same cudowne recenzje tego produktu, ale zanim go u篡je chcia豉bym si Was poradzi. Mo瞠 kto go u篡wa i ma co do powiedzenia na ten temat? To jest odcie ch這dny czy ciep造..?

Atak poza tym to dziekuj za dotychczasowe odpowiedzi
Ale ja mam straszny problem z tymi w這sami. Mam w這sy 鈔edni blond z jasnymi pasemkami..Ostatnio zafarbowa豉m jasnym szatynem z Garniera i powiem tyle, 瞠 efekt ciemniejszych w這s闚 strasznie mi si spodoba.. Ale kurcze, nie uwiezycie.. nie min窸y dwa tygodnie a ja mam identyczne w這sy jak sprzed farbowania..;/ Nawet te pasemka s tam gdzie by造 w takim samym odcieniu.. gdyby nie fakt , 瞠 zrobi豉m sobie wtedy zdj璚ia to nikt by mi nie uwie篡, 瞠 mia豉m ciemne w這sy ...

Tak wi璚 dalej jestem na etapie szukania TRWA蛀J farby o kolorze jasny br您 ch這dny wi璚 mo瞠 ta b璠zie dobra ?

Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline  
Stary 2008-05-29, 19:50   #1815
andziaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:

S逝chajcie, chcia豉m zdoby jakie informacje od Was o kolorku LOREAL EXCELLENCE jasny br您.( nr.5). S造sza豉m same cudowne recenzje tego produktu, ale zanim go u篡je chcia豉bym si Was poradzi. Mo瞠 kto go u篡wa i ma co do powiedzenia na ten temat? To jest odcie ch這dny czy ciep造..?

Ale ja mam straszny problem z tymi w這sami. Mam w這sy 鈔edni blond z jasnymi pasemkami..Ostatnio zafarbowa豉m jasnym szatynem z Garniera i powiem tyle, 瞠 efekt ciemniejszych w這s闚 strasznie mi si spodoba.. Ale kurcze, nie uwiezycie.. nie min窸y dwa tygodnie a ja mam identyczne w這sy jak sprzed farbowania..;/ Nawet te pasemka s tam gdzie by造 w takim samym odcieniu.. gdyby nie fakt , 瞠 zrobi豉m sobie wtedy zdj璚ia to nikt by mi nie uwie篡, 瞠 mia豉m ciemne w這sy ...

Tak wi璚 dalej jestem na etapie szukania TRWA蛀J farby o kolorze jasny br您 ch這dny wi璚 mo瞠 ta b璠zie dobra ?
Ja kiedy chcia豉m zrezygnowa z pasemek, a mia豉m 3 kolory, sw鎩 w豉sny czyli ciemny blond, jasny i ciemny br您 pokrywa豉m je kolorkiem Castina ciemny blond, za pierwszym razem nie pokry ca趾owicie, by造 prze鈍ity, ale kiedy u篡豉m 3cie opakowanie kolor by jednolity i bardzo 豉dny, nawet panie fryzjerki m闚i造, 瞠 bardzo 豉dnie pokry豉 ta farba pasemka i 瞠 tak szybko
andziaxx jest offline  
Stary 2008-05-29, 20:21   #1816
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 121

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
to ja polecam braz badz jasny braz z castinga
Ja mam rozjasniane i farbowa豉m ok. 4mies. temu garnierem color naturals i po 3tyg zszed a teraz mam pod spodem swoje jasnobrazowe w這sy a na wierzchu jakie rude pasma ;// Boje sie farbowac wi璚ej ,ale kusi mnie casting tylk 瞠 to jest zmywalne to chyba nie op豉ca si castinga kupowac co chwil 瞠by ci庵le niszczyc w這sy ,co?? Znacie jakies farby kt鏎e dobrze si "we穋a we w這sy" i nie wyblakn?

Nancy_Franciss jest offline  
Stary 2008-05-29, 22:15   #1817
zuni
Rozeznanie

Casting sie praktycznie nie zmywa wiec trzeba farbowac tylko odrosty przynajmniej taki efekt jest u moich kolezanek
zuni jest offline  
Stary 2008-05-29, 22:56   #1818
monk111
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

Ja sie podepne z moim pytaniem...
Mam w這sy w kolorze ciemny br您, chcia豉m uzyska kolor z這ty br您 taki ciep造, lekko podchodz帷y pod karmelkowy albo miedziany ale bardziej z這ty... mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi... chcia豉m sie najpierw farbn帷 szamponetka ale nie wiem czy mi za豉pie bo mam ciemne w這sy... jak my郵icie?
monk111 jest offline  
Stary 2008-05-30, 13:32   #1819
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 121

Cytat:
Napisane przez monk111 Poka wiadomo嗆
Ja sie podepne z moim pytaniem...
Mam w這sy w kolorze ciemny br您, chcia豉m uzyska kolor z這ty br您 taki ciep造, lekko podchodz帷y pod karmelkowy albo miedziany ale bardziej z這ty... mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi... chcia豉m sie najpierw farbn帷 szamponetka ale nie wiem czy mi za豉pie bo mam ciemne w這sy... jak my郵icie?

nie radz... Szamponetka trzyma g鏎a 2 dni,po pierwszym myciu kolor do po這wy zejdzie b璠ziesz mie p馧 w這s闚 pomara鎍zowych a p馧 swoich ... lepiej sie w takie rzeczy nie bawi .

Nancy_Franciss jest offline  
Stary 2008-05-30, 17:06   #1820
monk111
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Poka wiadomo嗆
nie radz... Szamponetka trzyma g鏎a 2 dni,po pierwszym myciu kolor do po這wy zejdzie b璠ziesz mie p馧 w這s闚 pomara鎍zowych a p馧 swoich ... lepiej sie w takie rzeczy nie bawi .
aha no to nie b璠 pr鏏owa w takim razie, bo ja nie jestem do鈍iadczona... mo瞠 w takim razie spr鏏uj farba zmywalna do 24 my? jako obawiam si farbowa trwa豉 farb bo nie chce mie odrost闚 a nie wiem jak b璠 si czu豉 w farbowanych w這sach...
monk111 jest offline  
Stary 2008-05-30, 18:41   #1821
Muffi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 543

Mam pytanie...

Mam ciemne w這sy, ciemny br您. Farbowa豉m wiele razy, ale najcz窷ciej wychodzi mi albo czarny albo br您owo-rudawy. Czy je郵i pofarbuje w這sy Castingiem 'jasny br您' to nie wyjd czarne
Stary 2008-05-30, 19:56   #1822
ma豉82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Muffi Poka wiadomo嗆
Mam pytanie...

Mam ciemne w這sy, ciemny br您. Farbowa豉m wiele razy, ale najcz窷ciej wychodzi mi albo czarny albo br您owo-rudawy. Czy je郵i pofarbuje w這sy Castingiem 'jasny br您' to nie wyjd czarne
mojej kole瘸nce to si nie uda這 zmieni jej si tylko po造sk w這s闚, ale nie rozja郾i造 si.
ma豉82 jest offline  
Stary 2008-05-30, 21:42   #1823
patusiek
Rozeznanie

to nikt nie farbowa tym kolorkiem? ( oktorym wczesniej wspomnia豉m )

Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline  
Stary 2008-05-30, 21:47   #1824
Muffi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 543

Ale ja nie chc rozja郾ia .

Po moim wcze郾iejszym farbownaiu innymi kolorami, kolor juz si spra i zosta造 przeb造ski rudego no i w og鏊e taki nieciekawy ten kolor. Wyblak造 taki. Czy mi w豉snie wyjdzie br您, a nie czarny ?
Stary 2008-05-31, 09:28   #1825
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Muffi Poka wiadomo嗆
Ale ja nie chc rozja郾ia .

Po moim wcze郾iejszym farbownaiu innymi kolorami, kolor juz si spra i zosta造 przeb造ski rudego no i w og鏊e taki nieciekawy ten kolor. Wyblak造 taki. Czy mi w豉snie wyjdzie br您, a nie czarny ?
Ja kiedy na這zy豉m jasny br您 na ciemny blond i niestety na pocz徠ku si przerazi豉m bo wyszed baaaaardzo ciemny br您, a nie o taki kolor niestety mi chodzi這, tylko o taki jaki niby by na pr鏏niku. To zale篡 od struktury w這sa, u ka盥ej osoby ten sam kolor mo瞠 wyj嗆 inaczej. Ja pozosta豉m przy ciemnym blondzie i wychodzi bardzo 豉dnie, czasami zmieszam go z jasnym br您em, dodam troszk mro幡ego kasztanu...ale zdecydowanie ciemny blond jak dla mnie jest 豉dnym kolorkiem.
andziaxx jest offline  
Stary 2008-05-31, 11:50   #1826
ma豉82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ma豉82 Poka wiadomo嗆
Witajcie! Mam ma造 problem i mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie, bo widz tu du穎 郵icznych br您ik闚 na g這wie M鎩 problem polega na tym, 瞠 chcia豉bym rozja郾i swoje w這sy o jakie 3-4 odcienie. Czy znacie jak捷 farb kt鏎a tego dokona??? W這sy farbowa豉m jakie p馧 roku temu kolorem czarnym, ale teraz jest to taki ciemny br您 z odrostami w kolorze wyp這wia貫go br您u i prze鈍itami kasztanowymi, bo moje naturalne w這sy pod s這鎍e mieni si na rudo...uff mam nadziej, 瞠 za bardzo nie zamiesza豉m:/ chcia豉bym uzyska kolor czekoladowego br您u z jak najmniejsz szkod dla moich w這s闚. Dodam, 瞠 jestem w ci捫y i dekoloryzacja raczej odpada. Dorad嬈ie mi jaki farb najlepiej kupi?? B璠 bardzo wdzi璚zna za ka盥 rad.
Nikt mi nie pomo瞠?
ma豉82 jest offline  
Stary 2008-05-31, 13:39   #1827
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ma豉82 Poka wiadomo嗆
Nikt mi nie pomo瞠?
Niestety tak to jest, 瞠 bardzo trudno przeskoczy z ciemniejszego kolorku na jasniejszy, sama o tym wiem ... jedyna mo磧iwo嗆 to nak豉danie na same odrosty kolor ja郾iejszy, niestety wygl康a to nieciekawie . Nie wiem jak dzia豉j naturalne zio這we farby, ale wtedy ju po takiej farbie nie na這篡sz normalnej bo nie wolno tego robi
andziaxx jest offline  
Stary 2008-05-31, 22:11   #1828
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:

Hej! Ja farbowa豉m Jasnym Br您em Excellence Mia豉m rudawo-z這te pasemka i chcia豉m je przyciemni.. Od zawsze marz o ch這dnym, 鈔ednim br您ie... Ta farbka, o kt鏎 pytasz jest 鈍ietna jako軼iowo - potwierdzam. Na moich w這sach wysz豉 bardzo ciemna.. Po 2-3 myciach by豉 ju taka jak na opakowaniu. Bardzo 豉dny, r闚nomierny kolor. Niestety zimna nie by豉. Ale to raczej wina moich w這s闚. Robi豉m z nimi cuda.. Teraz przesz豉m na szampony koloryzuj帷e bo chc spr鏏owa jako wr鏂i do naturalnego koloru (kt鏎y jest ch這dny! Wrrrr!). My郵 瞠 kiedy do niej wr鏂 i na naturalnych w這sach wyjdzie zimny br您.... Tyle ode mnie
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-06-01, 10:23   #1829
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

2 dni temu skusi豉m si na Loreal Casting,ciemny br您.Nie jestem zbytnio zadowolona.Masa dziewczyn go chwali 瞠 taki po造sk daje a ja mam matowe w這sy wi璚 si skusi豉m i w moim przypadku nie da 瘸dnego po造sku Mam matowe w這sy i chyba 瘸dna farba niestety nic z tym nie zrobi.
nusia2605 jest offline  
Stary 2008-06-01, 11:32   #1830
ma豉82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
2 dni temu skusi豉m si na Loreal Casting,ciemny br您.Nie jestem zbytnio zadowolona.Masa dziewczyn go chwali 瞠 taki po造sk daje a ja mam matowe w這sy wi璚 si skusi豉m i w moim przypadku nie da 瘸dnego po造sku Mam matowe w這sy i chyba 瘸dna farba niestety nic z tym nie zrobi.
A pr鏏owa豉 stosowa jedwab do w這s闚? Najlepiej biosilk-wyg豉dza 逝ski w這sa i nadaje po造sk-u mnie dzia豉
ma豉82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.