Br您owow這se farbowane :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-06-01, 10:53   #1831
patusiek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 559
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

dzieki za odpowied na pr鏏niku ten Jasny Br您 Excellence by bardzo ch這dny.. Te mam ciep造 kolor w這s闚 wi璚 martwie si, ze wyjdzie rudooo ...a tego bym nie znios豉 ale spr鏏uje

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Prosz o odpowiadanie na moim w徠ku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline  
Stary 2008-06-01, 18:09   #1832
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Wink Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Jeszcze kilka dni temu by豉m naturalna szatynk,potem 1 dniow wyblak陰 czarnul a teraz mam br您 Loreal Casting.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.JPG (23,2 KB, 146 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wiz 2.JPG (27,9 KB, 176 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wiz 3.JPG (16,6 KB, 261 za豉dowa)
nusia2605 jest offline  
Stary 2008-06-04, 08:59   #1833
mroffka86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

hej dziewczyny

ehh ja mam juz taki dylemat z tymi wlosami moimi, bo mam takie cieniutkie wlosy po mamusce , w sumie s zdrowe ale nie wiem na jaki kolor farbowac w sumie to chialabym cos z blondu bo mam juz odrost okropny, no i nie wiem jakie farby s donre zeby nie niszczyly, slyszalam ze alacantra jest donbra i nie bniszczy wlosow, wysylam swoje zdjecie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (61,2 KB, 121 za豉dowa)
mroffka86 jest offline  
Stary 2008-06-05, 08:47   #1834
patusiek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 559

dziewczyny mam do Was ogromn pro軸e Mo瞠 kt鏎a mi pomo瞠 Chodzi o to, ze mo瞠 maie opakowania/opakowanie po farbach Loreal..? Je郵it ak to tam na opakowaniu jest numer kontaktowy do ich siedziby czy mog豉by mi kt鏎a z Was go podyktowa tuta ? Potrzebuj si cos spyta Daziekuj ;*

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Prosz o odpowiadanie na moim w徠ku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline  
Stary 2008-06-05, 10:05   #1835
ma豉82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 477

+48 22 67 60 100 to jest nr ze strony l'oreala, nie wiem czy taki sam jest na farbach
ma豉82 jest offline  
Stary 2008-06-12, 19:11   #1836
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 868

Dziewczyny przez ostatni czas bylam blondynka ale jako ze jestem brunetka postanowilam wrocic do brazu.Zdecydowa豉m sie na nowosc palette xxl kolor "jasny sexy braz" i to byl strzal w 10 Mam kolor o jakim marzylam zawsze czyli cos podobnego jak miala rihana na teledysku "sos" jasny bezowy brazik.Normalnie w szoku jestem bo palette to zazwyczaj okropne farby a tutaj takie zaskoczenie.No poprostu cud miod Postaram sie wrzucic fotki z telefonu. Polecam z calego serca wszystkim ktore chca otrzymac jasny brazik
julittaa22 jest offline  
Stary 2008-06-12, 20:45   #1837
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Hej hej!! Ja obserwuj ten w徠ek ju baaardzo d逝go. Szukam w nim inspiracji, czytam o ciekawych eksperymentach itd. Wreszcie sama postanowi豉m zabra g這s M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny, zimny br您. Niestety ju od liceum (matma mnie wyko鎍zy豉 ) mam troch siwk闚 i musia豉m zacz望 si upi瘯sza Mia豉m na g這wie ju wszystko (no mo瞠 opr鏂z zieleni) Obecnie ju tylko br您y mnie kr璚. Marzy mi si zimny, 鈔edni br您ik, ale wiem, 瞠 to ju raczej nie jest mo磧iwe do uzyskania Mam te "ukochane" przez wi瘯szo嗆 z nas rudawe refleksy, z kt鏎ymi nie da si walczy. Obecnie jestem na etapie poszukiwania ch這dnego odcienia, ale z marnym skutkiem. Polecane w w徠ku o zimnych, popielatych br您ach farby sklepowe zawsze wychodzi造 mi ciep貫. Zastanawiam si ostatnio nad farb profesjonaln L'Oreal Majirel.. Na palecie jest wiele zimnych odcieni z matowym, popielatym refleksem... P鏦i co.. Jeszcze testuj inne.. W豉郾ie mam na g這wie now farbk bez amoniaku i wody utlenionej firmy Marion (jest na KWC) w kolorze "ciemna czekolada".. Ale ju widz 瞠 odrost jest.. ech.. na pewno nie ch這dny Drugie pude趾o "kawowy br您" czyli ciemniejszy) le篡 i czeka na sw kolej. No c騜.. Mo瞠 odkryj jakie cudo?? Z drugiej strony... Mo瞠 i pi瘯ny, czekoladowy acz ciep造 br您 sprawi 瞠 si przekonam i zdradz zimne odcienie??
Si rozpisa豉m....... Pozdrawiam!!
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-06-13, 00:06   #1838
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

uzyj ciemnego popielatego blondu z londy trzymana 50 min wyszla prawie czarna na pewno zimna ale krocej trzymana ma mniej intensywny kolor
zuni jest offline  
Stary 2008-06-13, 09:30   #1839
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny przez ostatni czas bylam blondynka ale jako ze jestem brunetka postanowilam wrocic do brazu.Zdecydowa豉m sie na nowosc palette xxl kolor "jasny sexy braz" i to byl strzal w 10 Mam kolor o jakim marzylam zawsze czyli cos podobnego jak miala rihana na teledysku "sos" jasny bezowy brazik.Normalnie w szoku jestem bo palette to zazwyczaj okropne farby a tutaj takie zaskoczenie.No poprostu cud miod Postaram sie wrzucic fotki z telefonu. Polecam z calego serca wszystkim ktore chca otrzymac jasny brazik
Koniecznie wrzu fotki, mia豉m opakowanie tej farby z 10 razy w r瘯u ale nie kupi豉m z obawy, 瞠 jak to palette wyjdzie mi czer na g這wie
jaki mia豉 kolor wyj軼iowy w這s闚 i ile trzyma豉 farb na g這wie?
Pozdrawiam

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-06-13, 11:28   #1840
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 868

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Koniecznie wrzu fotki, mia豉m opakowanie tej farby z 10 razy w r瘯u ale nie kupi豉m z obawy, 瞠 jak to palette wyjdzie mi czer na g這wie
jaki mia豉 kolor wyj軼iowy w這s闚 i ile trzyma豉 farb na g這wie?
Pozdrawiam

Farbe k豉dlam na jasne blond w這sy (rozjasniane) i wyszedl naprawde jasny braz az sama sie dziwie.Fotki postaram sie niedlugo wrzucic.Dla mnie ten kolor jest super
Trzymalam godzine.
julittaa22 jest offline  
Stary 2008-06-15, 17:30   #1841
Miriam19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389
GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez patusiek Poka wiadomo嗆
dziewczyny mam do Was ogromn pro軸e Mo瞠 kt鏎a mi pomo瞠 Chodzi o to, ze mo瞠 maie opakowania/opakowanie po farbach Loreal..? Je郵it ak to tam na opakowaniu jest numer kontaktowy do ich siedziby czy mog豉by mi kt鏎a z Was go podyktowa tuta ? Potrzebuj si cos spyta Daziekuj ;*
no wi璚 numer z pude趾a mojej mamu鄂i:
INFOLINIA: 0801 105 501
Miriam19 jest offline  
Stary 2008-06-16, 00:49   #1842
soni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 316

chcocolate casting creme gloss .
soni jest offline  
Stary 2008-06-16, 16:38   #1843
paulinka3110
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 363

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
Jeszcze kilka dni temu by豉m naturalna szatynk,potem 1 dniow wyblak陰 czarnul a teraz mam br您 Loreal Casting.

Robi豉 ten kolorek na czarne w這sy? I jak dok豉dnie si nazywa odcie tej farby?
奸iczny kolorek

Teraz mam czarnie w這sy i rozja郾iane pasemka...Pod koniec wakacji chc pofarbowa ca這嗆 na ciemny kolor znowu

Zastanawiam si nad u篡ciem Castinga s造nnego.
Kt鏎y z odcieni farby da mi taki efekt jaki ma Kim Kardashian na za陰czonych fotkach? Marze o takim kolorku

Moja ksi捫kowa wymiana. Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline  
Stary 2008-06-23, 08:46   #1844
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

paulinka3110 a wiesz mo瞠 jaki ona ma kolor (dok豉dnie) pytam bo ona ma piekny ten kolorek
Maria2008 jest offline  
Stary 2008-06-23, 11:14   #1845
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Poka wiadomo嗆
Robi豉 ten kolorek na czarne w這sy? I jak dok豉dnie si nazywa odcie tej farby?
奸iczny kolorek

Teraz mam czarnie w這sy i rozja郾iane pasemka...Pod koniec wakacji chc pofarbowa ca這嗆 na ciemny kolor znowu

Zastanawiam si nad u篡ciem Castinga s造nnego.
Kt鏎y z odcieni farby da mi taki efekt jaki ma Kim Kardashian na za陰czonych fotkach? Marze o takim kolorku
Witaj
Je郵i si nie myl to taki odcie mo積a uzyska br您em,jedna z dziewczyn wstawia豉 fotk na jakim w徠ku,mia豉 identyczny kolor w豉郾ie po br您ie z Castinga.
Na pocz徠ku odcie wyjdzie czarny ale po kilku myciach bedzie jasniejszy.
Pozdrawiam
Stary 2008-06-23, 13:19   #1846
Hipnagogia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 916

Mam pytanie odno郾ie Castinga...jak wychodzi odcie Ciemny Blond ?? Bo skoro castingi wychodz zawsze ciemniej a mi zale篡 na tym by mie jasny br您 to czy uda mi si otrzymac takie w這sy ciemnym blondem?? Czy moze tez jest ryzyko ze wyjd bardzo ciemne? =/ Musz to wiedziec poniewaz chce rozja郾ic ciemne wlosy i znowu je zafarbowac a nie chce znowu otrzymac ciemnych zeby ca貫 rozja郾ianie nie poszlo na marne!! Prosz o pomoc
Hipnagogia jest offline  
Stary 2008-06-23, 14:16   #1847
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Poka wiadomo嗆
Mam pytanie odno郾ie Castinga...jak wychodzi odcie Ciemny Blond ?? Bo skoro castingi wychodz zawsze ciemniej a mi zale篡 na tym by mie jasny br您 to czy uda mi si otrzymac takie w這sy ciemnym blondem?? Czy moze tez jest ryzyko ze wyjd bardzo ciemne? =/ Musz to wiedziec poniewaz chce rozja郾ic ciemne wlosy i znowu je zafarbowac a nie chce znowu otrzymac ciemnych zeby ca貫 rozja郾ianie nie poszlo na marne!! Prosz o pomoc
Ja kupi豉m z my郵 o sobie Casting Ciemny Blond, ale w ko鎍u wyl康owa na w這sach mojej mamy Po這穎ny na wyj軼iowy jasny br您 wyszed bardzo 豉dnie, absolutnie nie przyciemni nic! Wydaje mi si, 瞠 nie masz si czego obawia... Zreszt to szampon.. w najgorszym wypadku si wypucze
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-06-23, 19:58   #1848
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Ja bym uwa瘸豉 bo efekt zale篡 od w這s闚, ja po ciemnym blondzie mia豉m prawie czarne w dodatku wcale si nie zmywa.
U mnie casting ciemny blond oraz jasny br您 wysz造 czarne i sko鎍zy這 si dekoloryzacj.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-06-24, 15:43   #1849
eevvaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 144

dziewczyny pom騜cie
3 dni temu zafarbowa豉m w這sy Schwarzkopf Natural&easy czekoladowa mocca i mam okropnie czarne w這sy Myje w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, ale ten kolor ani troche si nie zmywa. Macie mo瞠 jakie sposoby na spranie koloru a mo瞠 powinnam je rozja郾i np. tym l'orealem kt鏎y rozja郾ia w這sy o 2-3 tony?

MonkaIska czy dekoloryzacja zniszczy豉 Ci w這sy?

eevvaa jest offline  
Stary 2008-06-24, 16:51   #1850
Agu100
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

dziewczyny pom騜cie
3 dni temu zafarbowa豉m w這sy Schwarzkopf Natural&easy czekoladowa mocca i mam okropnie czarne w這sy Myje w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, ale ten kolor ani troche si nie zmywa. Macie mo瞠 jakie sposoby na spranie koloru a mo瞠 powinnam je rozja郾i np. tym l'orealem kt鏎y rozja郾ia w這sy o 2-3 tony?

jesli chcesz 瞠by kolor sie sp逝ka to myj szamponem rumiankowym b康z stosuj p逝kanki rozja郾iaj帷e.U篡cie farby na farb mo瞠 odnie嗆 przeciwny skutek do zamierzonego.
Agu100 jest offline  
Stary 2008-06-24, 17:57   #1851
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eevvaa Poka wiadomo嗆
dziewczyny pom騜cie

MonkaIska czy dekoloryzacja zniszczy豉 Ci w這sy?
Hmm mia豉m dwie w przeci庵u 1.5 roku :P, ta fryzjerska troch zniszczy豉, musia豉m sporo podci望, bo po dekoloryzacji fryzjerka na這篡豉 mi farb.
Drug zrobi豉m sama (rozja郾iaczem z Garnier Natural Colors tym 豉godniejszym do 3 ton闚 chyba) i wyszed mi pi瘯ny mahoniowy kolor, wi璚 nie musia豉m nawet k豉嗆 farby. Troch maseczek i w這sy jak nowe. To zale篡 od kondycji w這s闚 i to jak przyjmuj chemi. Je瞠li po farbowaniu widzisz, ze w這sy sa suche, rozdwajaj si, wiesz takie sianowate, to dekoloryzacja bardzo zniszczy w這sy, niestety bez podcinania i odzywiania si nie ob璠zie, ale to chyba nic nowego.
Mnie nie pom鏬 (po castingu) 瘸den szampon przeciw逝pie穎wy, p逝kanki z rumianku, maseczki z miodu i cytryny NIC! Wi璚 dekoloryzacja by豉 nieunikniona.
Palette i Cating nigdy ju nie zagoszcz na mojej p馧ce

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2008-06-24 o 20:08
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-06-24, 19:45   #1852
andziaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:
Ja u篡wam dok豉dnie ciemnego blondu, kolorek 豉dny, naturalny, ale nie wolno trzyma d逝瞠j ni zaleca producent bo faktycznie wyjdzie ciemny, po 3 myciach ju jest jasniejszy ni zaraz po na這瞠niu, taki jak na pude貫czku, swoje w這sy mam taki mysi blond...i jako go upi瘯szam
andziaxx jest offline  
Stary 2008-06-24, 20:52   #1853
Hipnagogia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Drug zrobi豉m sama (rozja郾iaczem z Garnier Natural Colors tym 豉godniejszym do 3 ton闚 chyba) i wyszed mi pi瘯ny mahoniowy kolor, wi璚 nie musia豉m nawet k豉嗆 farby. T
Mam pytanie odno郾ie tego rozja郾iacza czy to chodzi o ten http://img.nokaut.pl/p/a1/f9/a1f93a5...eb5500x500.jpg
Obecnie mam ciemnobr您owe w這sy po "szamponie" pallete i mam zamiar rozja郾ic je rozja郾iaczem z Deli no ale teraz tak mysle czy moze w豉郾ie lepiej u篡c tego z garniera??
Jest on przeznaczony do w這s闚 blond , naturalnych czy ma og鏊ne dzia豉nie rozja郾iaj帷e, mog豉by mi napisa wi璚ej na ten temat?? By豉bym bardzo wdzi璚zna
Hipnagogia jest offline  
Stary 2008-06-25, 09:24   #1854
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Mam pytanie odno郾ie tego rozja郾iacza czy to chodzi o ten http://img.nokaut.pl/p/a1/f9/a1f93a5...eb5500x500.jpg
Obecnie mam ciemnobr您owe w這sy po "szamponie" pallete i mam zamiar rozja郾ic je rozja郾iaczem z Deli no ale teraz tak mysle czy moze w豉郾ie lepiej u篡c tego z garniera??
Jest on przeznaczony do w這s闚 blond , naturalnych czy ma og鏊ne dzia豉nie rozja郾iaj帷e, mog豉by mi napisa wi璚ej na ten temat?? By豉bym bardzo wdzi璚zna
Nie wiem czy to ten dok豉dnie bo nie pami皻am ju pude趾a. Ja rozja郾ia豉m w這sy zafarbowane castingiem, kt鏎e w efekcie wysz造 czarne. Odczeka豉m z 1,5 miesi帷a, mia豉m lekki odrost wi璚 go pomin窸am w nak豉daniu rozja郾iacza. M鎩 ch這pak nak豉da mi go szczoteczk do z瑿闚 bo mam d逝gie i g皻e w這sy. Wyszed fajny naturalny efekt z lekkimi refleksami.
W這sy farbuje ju troch i mia豉m pewnie z 10 warstw farby na g這wie. Ale wysz這 fajnie.
Moja fotka po tym rozja郾ianiu jest na w徠ku "ciep貫 br您y" daje link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...br%B1zy&page=8

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-06-25, 21:20   #1855
Hipnagogia
Zadomowienie

Hmm no rzeczywi軼ie kolor wyszed 鈍ietny Ja tez w sumie mam duzo warstw pseudo szamponu tyle ze pallete =/ wi璚 nie wiem czy garnier dalby rade mi tak 豉two rozja郾ic
Hipnagogia jest offline  
Stary 2008-06-26, 11:30   #1856
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Hmm no rzeczywi軼ie kolor wyszed 鈍ietny Ja tez w sumie mam du穎 warstw pseudo szamponu tyle ze pallete =/ wi璚 nie wiem czy garnier dalby rade mi tak 豉two rozja郾ic
Ja mia豉m pod tym castingiem palette, loral, garnier i wiele innych. Ostatni by casting dla wyr闚nania odrost闚. Trzyma豉m chyba ten rozja郾iacz z max 10 minut, bo nie chcia豉m 鄴速ka na g這wie tylko pozby sie czerni.
Ale najlepiej jakby zrobi豉 to u fryzjera nie chc namawiac nikogo do z貫go (eksperymenty domowe)

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-06-26, 13:31   #1857
Hipnagogia
Zadomowienie

No w豉郾ie u fryzjera to dla mnie jeszcze bardziej ryzykowne....Rozja郾i 瘸den mi nie chce, jeden chce zejsc do br您u przez pasemka (a ja nienawidze pasemek ) Dw鏂h zgodzi這 sie na dekoloryzajce....ale nie dosc ze na moje w這sy jest to koszt rz璠u 300 z to w dodatku nie wiem czemu ale czuj 瞠 bardziej zaszkodzi mi trzymanie na g這wie godzine czy tam dwie tego dekoloryzatora ni瞠li 10 minut rozja郾iacza! ale mo瞠 si myle....sama juz nie wiem co mam robic a dosc mam serdecznie ciemnych w這s闚
Hipnagogia jest offline  
Stary 2008-06-26, 14:00   #1858
Elfryd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Dziewczyny kr鏒kie pytanie: mam w這sy rozja郾iane na kt鏎e ka盥a farba s豉bo 豉pie i bardzo szybko si zmywa. Chcia豉bym zafarbowa w這sy na br您 i tu moje pytanie: Czy farby fryzjerskie s du穎 trwalsze ni takie sklepowe? Bo szczerze m闚i帷 nie chcia豉bym niszczy w這s闚 kolejn sklepow farb kt鏎a zejdzie po tygodniu...
Powiedzcie o swoich do鈍iadczeniach, czy mia造軼ie tak sytuacj i kt鏎e farby najlepsze...
Elfryd jest offline  
Stary 2008-06-27, 16:26   #1859
Voodia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 832

Cytat:
Napisane przez Elfryd Poka wiadomo嗆
Dziewczyny kr鏒kie pytanie: mam w這sy rozja郾iane na kt鏎e ka盥a farba s豉bo 豉pie i bardzo szybko si zmywa. Chcia豉bym zafarbowa w這sy na br您 i tu moje pytanie: Czy farby fryzjerskie s du穎 trwalsze ni takie sklepowe? Bo szczerze m闚i帷 nie chcia豉bym niszczy w這s闚 kolejn sklepow farb kt鏎a zejdzie po tygodniu...
Powiedzcie o swoich do鈍iadczeniach, czy mia造軼ie tak sytuacj i kt鏎e farby najlepsze...
Z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 warto zainwestowa w dobr fryzjersk farb (i oksydant). U篡wa豉m dw鏂h:
- Renee Blanche: pi瘯ne kolory (zw豉szcza 6.38 CH, prawdziwa czekoladka, a nie czarno-rudy, mniam!), dobra trwa這嗆, 豉two si je aplikuje, do嗆 d逝go si trzymaj, a i cena niewysoka, ok 20-25 z;
- majirel L'oreal: to m鎩 numer jeden w鈔鏚 farb wszelakich, jedyna farba po zmyciu kt鏎ej w zasadzie nie musia豉bym u篡wa od篡wki, tak pi瘯ne s po niej w這sy. Majirel ma fantastyczn palet br您闚, kt鏎e znajdziesz r闚nie w鈔鏚 ...blond闚 Trzeba tylko patrze na pr鏏niki i pami皻a, 瞠 w這sy zawsze wychodz ciut ciemniejsze. Co do trwa這軼i, to farbka jest o tyle trwa la, 瞠 ja cz瘰to farbuj tylko odrost, a reszt w這s闚 poci庵am farb na 10 min przed zmyciem. Cena do 40 z w sklepie fryzjerskim, ja zaopatrzam si na all.

Za陰czam zdj璚ia moich w這s闚 pofarbowanych 6.0 majirel (ciemny blond). W這sy jeszcze nie do ko鎍a wysch造, nie czesa豉m ich zbytnio, st康 takie s potargane
Voodia jest offline  
Stary 2008-06-27, 19:47   #1860
centus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Za陰czam zdj璚ia moich w這s闚 pofarbowanych 6.0 majirel (ciemny blond). W這sy jeszcze nie do ko鎍a wysch造, nie czesa豉m ich zbytnio, st康 takie s potargane[/QUOTE]

Foto pi瘯ne. Czy maj odcie czerwieni po tym ciemnym blondzie?

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.