Br您owow這se farbowane :) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-07-05, 04:25   #1891
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Do vivian90 p逝kanki schodza od 1 do 7 my w zaleznosci od stezenia
ja polecam p逝kanki z Delii
zuni jest offline  
Stary 2008-07-05, 09:50   #1892
Voodia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 833

kina, ja bym na Twoim miejscu wzi窸a co z profesjonalnych majirel闚, ale na poziomie 8, w ch這dnym odcieniu, np 8.1 lub 8.13, ewentulnie 8 sam. Ni窺ze numery mog wyj嗆 duuu穎 za ciemne.
Voodia jest offline  
Stary 2008-07-05, 11:25   #1893
kina023
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:
Napisane przez Voodia Poka wiadomo嗆
kina, ja bym na Twoim miejscu wzi窸a co z profesjonalnych majirel闚, ale na poziomie 8, w ch這dnym odcieniu, np 8.1 lub 8.13, ewentulnie 8 sam. Ni窺ze numery mog wyj嗆 duuu穎 za ciemne.
ja my郵a豉m o farbie Natural & Easy Ciemny Satynowy Blond..
Ale nie wiem czy by豚y to dobry wyb鏎?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.JPG (28,5 KB, 139 za豉dowa)
Stary 2008-07-05, 16:32   #1894
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Moze w zlym miejscu zamieszczam moje pytanie, ale moze mozecie jakos mi pomoc. Moj blad polega na tym, ze farbowalam wiele razy wlos Palette na czekoladowy baz, ciemny braz, aksamitny braz i same mozecie sie domyslic co powychodzilo... Tak wiec, drogie Wizazanki mam pytanie, jak myslicie, czy jakbym polozyla jasny blond na wlosy,rozjasnilabym je troche? czy zniszczyla bardzo? prosze o rady, chcialam jakos dojsc do chociaz o 2-3 tony jasniejszego brazu, boje sie dekoloryzacji, dlatego szukam innego rozwiazania
caate jest offline  
Stary 2008-07-05, 17:16   #1895
Lainathiel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 102
GG do Lainathiel

caate

z do鈍iadczenia wiem, 瞠 po這瞠nie blond na ciemny kolor niewiele daje. Jedynie odrost 豉pie jasny kolor, co jak 豉two si domy郵i - wygl康a komicznie. Nie wiem jak b璠zie to z rozja郾iaczami, ale na pewno wiem 瞠 kilka razy to i tak b璠zie za ma這, 瞠by uzyska jasny kolor. Poza tym na pewno musia豉by obci望 spor cz窷 w這s闚, gdy 軼i庵n望 ciemny kolor z ko鎍闚ek to rzecz niemal niemo磧iwa.
Jedyne rozs康niejsze rozwi您anie to fryzjer...
Lainathiel jest offline  
Stary 2008-07-05, 17:36   #1896
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Poka wiadomo嗆
caate

Poza tym na pewno musia豉by obci望 spor cz窷 w這s闚, gdy 軼i庵n望 ciemny kolor z ko鎍闚ek to rzecz niemal niemo磧iwa.
Jedyne rozs康niejsze rozwi您anie to fryzjer...
czyli tak jak myslalam, czyste samobojstwo dla wlosow...

co do fryzjera to wyszlam z rudymi odrostami, jedynie co to tak na pocieszenie, ze nie zaplacilam za koloryzacje, tylko za samo sciecie, bo bylam niezadowolona. Teraz sama mam dylemat, ze narobie sobie biedy na glowie ehh
caate jest offline  
Stary 2008-07-05, 18:09   #1897
Voodia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 833

Cytat:
Napisane przez kina023 Poka wiadomo嗆
ja my郵a豉m o farbie Natural & Easy Ciemny Satynowy Blond..
Ale nie wiem czy by豚y to dobry wyb鏎?
Nigdy nie u篡wa豉m tej farby wi璚 niestety nie mog nic doradzi
Voodia jest offline  
Stary 2008-07-05, 18:13   #1898
andziaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Moze w zlym miejscu zamieszczam moje pytanie, ale moze mozecie jakos mi pomoc. Moj blad polega na tym, ze farbowalam wiele razy wlos Palette na czekoladowy baz, ciemny braz, aksamitny braz i same mozecie sie domyslic co powychodzilo... Tak wiec, drogie Wizazanki mam pytanie, jak myslicie, czy jakbym polozyla jasny blond na wlosy,rozjasnilabym je troche? czy zniszczyla bardzo? prosze o rady, chcialam jakos dojsc do chociaz o 2-3 tony jasniejszego brazu, boje sie dekoloryzacji, dlatego szukam innego rozwiazania
Niestety, ale k豉d帷 farb blond na ciemny kolor niewiele mo積a zyska, tak naprawd brzydki efekt, dok豉dnie jasne odrosty, ciemna reszta, a wyl康a to 鈔ednio ciekawie
andziaxx jest offline  
Stary 2008-07-05, 22:22   #1899
Lainathiel
Wtajemniczenie

GG do Lainathiel

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
czyli tak jak myslalam, czyste samobojstwo dla wlosow...

co do fryzjera to wyszlam z rudymi odrostami, jedynie co to tak na pocieszenie, ze nie zaplacilam za koloryzacje, tylko za samo sciecie, bo bylam niezadowolona. Teraz sama mam dylemat, ze narobie sobie biedy na glowie ehh
no niestety, ale proponowalabym odpu軼i. W moim przypadku bardzo ciemny br您 uda這 si 軼i庵n望 jedynie do blondo-rudego koloru przez fryzjera. Od篡wianie pomog這, ale niestety nie na ca貫 篡cie, teraz zmagam si z suchymi i bardzo zniszczonymi w這sami. Nie s康z, 瞠by to wszystko by這 warte tak s豉bej kondycji w這s闚
Lainathiel jest offline  
Stary 2008-07-06, 00:14   #1900
99GirlOoo99
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812

dziewczyny mam pytanie, ide do fryzjera w przysz造m tygodniu, no i boje sie strasznie;/ tego co mi wyjdzie na g這wie mam teraz jasne w這sy, podchodzace pod 鄴速y ,no i chce cos bardziej w moim naturalnym kolorze, i znalaz豉m cos co mnie zadawala jednak chcia豉bym wiedziec jaki dok豉dnie jest ten kolor, wg was oczywiscie

kolorr.jpg
Stary 2008-07-06, 22:27   #1901
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Dziewczyny,
czy ktoras z was uzywala odcienia "ciemny blond" Casting? Mozecie powiedziec pare slow, jak wychodzi (ciemny braz czy jasny?) Wiem, ze one wszystkie wychodza duzo ciemniej, ostatnio mialam "jasny braz" i byl za ciemny, teraz kupilam ciemny blond i mysle, czy go uzyc. Pomozcie!
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-07-07, 15:00   #1902
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,
czy ktoras z was uzywala odcienia "ciemny blond" Casting? Mozecie powiedziec pare slow, jak wychodzi (ciemny braz czy jasny?) Wiem, ze one wszystkie wychodza duzo ciemniej, ostatnio mialam "jasny braz" i byl za ciemny, teraz kupilam ciemny blond i mysle, czy go uzyc. Pomozcie!
Cho nazwa ciemny blond to z kolorem tym ma niewiele wsp鏊nego...zalezy na jakim kolorze, ale u mnie wychodzi mniej wi璚ej jako 鈔edni br您, trzymam dok豉dnie tyle ile pisze producent, pierwsze 3 mycia jest ciemniejszy ni na opakowaniu. Kiedy trzyma豉m d逝瞠j ni w ulotce informacyjnej wychodzi do嗆 ciemny
andziaxx jest offline  
Stary 2008-07-07, 19:20   #1903
czarna.noc
Wtajemniczenie

Dzieki za odpowiedz. Uzylam dzis tego koloru i nie jestem do konca zadowolona. Jestem szatynka, pare mies. temu rozjasnilam wlosy (2-3 tony) i teraz chcialam je rownomiernie pokryc tym odcieniem i co? I nic, prawie wcale nie zlapalo Bardzo nierowny wychodzi ten kolor. Na szczescie nie ciemny
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-07-08, 08:18   #1904
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
Dzieki za odpowiedz. Uzylam dzis tego koloru i nie jestem do konca zadowolona. Jestem szatynka, pare mies. temu rozjasnilam wlosy (2-3 tony) i teraz chcialam je rownomiernie pokryc tym odcieniem i co? I nic, prawie wcale nie zlapalo Bardzo nierowny wychodzi ten kolor. Na szczescie nie ciemny
Z castingiem niestety tak jest, niby kolor ten sam a ka盥ej osobie wychodzi inaczej... u mnie wychodzi 豉dnie ten kolor, a pr鏏owa豉m ro積ych kolor闚...
andziaxx jest offline  
Stary 2008-07-08, 12:16   #1905
Lainathiel
Wtajemniczenie

GG do Lainathiel

Cytat:
Napisane przez andziaxx Poka wiadomo嗆
Z castingiem niestety tak jest, niby kolor ten sam a ka盥ej osobie wychodzi inaczej... u mnie wychodzi 豉dnie ten kolor, a pr鏏owa豉m ro積ych kolor闚...
My郵 瞠 przyczyna jest prosta i le篡 ona w tym, i Casting to nie farba, a krem koloryzuj帷y kt鏎y dzia豉 bardziej jak szampon ani瞠li farba. W zwi您ku z tym r闚nie kolor, jaki wyjdzie zale篡 od bazowego koloru w這s闚...
Lainathiel jest offline  
Stary 2008-07-09, 01:20   #1906
soni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 316

szampony koloryzujace nice'n easy clairol maja fantastyczny wybor odcieni kazdy kolor wlosow jest w wydaniu chlodnym ( cool lub ash ) , neutralnym i cieplym . na zdjeciu sa moje wlosy zafarbowane odcieniem medium cool brown , ale jesli komus wydaje sie za ciemny jest jeszcze do wyboru natural light ash brown i o czywiscie jeszcze do tego sa tez brazy neutralne ,cieple i ciemniejsze . tutaj na drugim zdjeciu polozone jest na bardzo zrudziale poprzednim czekoladowym brazem wlosy ,a na pierwszym na wlosy , ktore nie byly koloryzowane od paru miesiecy , z lekko rudymi refleksami ( bluzka ta sama dziwnym trafem ) farby te sa dostepne w kazdej drogerii w wielkiej brytanii po przystepnej cenie , nie wiem jak w polsce .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cool brown2.JPG (28,0 KB, 150 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg coll brown 4.JPG (23,8 KB, 195 za豉dowa)
soni jest offline  
Stary 2008-07-09, 10:04   #1907
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Poka wiadomo嗆
My郵 瞠 przyczyna jest prosta i le篡 ona w tym, i Casting to nie farba, a krem koloryzuj帷y kt鏎y dzia豉 bardziej jak szampon ani瞠li farba. W zwi您ku z tym r闚nie kolor, jaki wyjdzie zale篡 od bazowego koloru w這s闚...
Tak, ale z drugiej strony napisane jest w ulotce, ze moza go uzywac jak ma sie pasemka i chce wrocic do jednolitego koloru wlosow. U mnie sie pod tym wzgledem nie sprawdzil, a ton ciemniejszy kolor (jasny braz) wyszedl b.ciemny a rowniez nie zlapal rownomiernie..
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-07-09, 11:41   #1908
Adeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 203

dziewczyny, prosz pole熯ie mi jak捷 dobr farb, kt鏎a nie p這wieje i nie zmywa si w pewnym stopniu po kilku myciach po farbowaniu...
Za ka盥ym razem jak pofarbuj w這sy mam 豉dny kolor, taki jaki chcia豉m, ale ju po kilku dniach wyra幡ie wida, 瞠 kolor si "spra.
Jak farb wybra nast瘼nym razem?
Stary 2008-07-09, 12:12   #1909
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez soni Poka wiadomo嗆
szampony koloryzujace nice'n easy clairol maja fantastyczny wybor odcieni kazdy kolor wlosow jest w wydaniu chlodnym ( cool lub ash ) , neutralnym i cieplym . na zdjeciu sa moje wlosy zafarbowane odcieniem medium cool brown , ale jesli komus wydaje sie za ciemny jest jeszcze do wyboru natural light ash brown i o czywiscie jeszcze do tego sa tez brazy neutralne ,cieple i ciemniejsze . tutaj na drugim zdjeciu polozone jest na bardzo zrudziale poprzednim czekoladowym brazem wlosy ,a na pierwszym na wlosy , ktore nie byly koloryzowane od paru miesiecy , z lekko rudymi refleksami ( bluzka ta sama dziwnym trafem ) farby te sa dostepne w kazdej drogerii w wielkiej brytanii po przystepnej cenie , nie wiem jak w polsce .
S super zar闚no szampony jak i farby nie ma ich niestety w Polsce
Maj kapitalnie na opakowaniach zaznaczone czy zimny, ciep造, czy neutralny kolor W PL tez mogliby na to wpa嗆. Szkoda, bo kiedy by造 w Polsce. Teraz s na pewno w UK i Irlandii, nie wiem jak w innych krajach.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-07-09, 12:17   #1910
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Adeq Poka wiadomo嗆
dziewczyny, prosz pole熯ie mi jak捷 dobr farb, kt鏎a nie p這wieje i nie zmywa si w pewnym stopniu po kilku myciach po farbowaniu...
Za ka盥ym razem jak pofarbuj w這sy mam 豉dny kolor, taki jaki chcia豉m, ale ju po kilku dniach wyra幡ie wida, 瞠 kolor si "spra.
Jak farb wybra nast瘼nym razem?
U mnie dlugo sie trzyma Polly Brillance Schwarzkopf (najlepsza farba ever moim zdaniem) oraz Safira (ta ostatnia to z pol roku, ale kolor uzylam b.ciemny - chyba turecka mokka)
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-07-09, 21:43   #1911
201607060918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 476

Ja dzi kupi豉m w Rossmanie Loreal Recital Preference M2 Mro幡y kasztan podobaj mi si wszystkie odcienie br您u z Loreal tylko szkoda 瞠 nie zawsze wychodz takie jak na opakowaniu. Wszystkie ciemne br您y jak d逝go trzyma si na w這sach wygl康aja jak prawie czarne. Ja swoich nie farbowa豉m 2 miesiace, chcia豉m je troche od篡wi bo mi wypadaj. My豉m zwyk造m zio這wym szamponem (czasami nawet przeciw逝pie穎wym) i nic kolor nadal mam ciemny br您.
201607060918 jest offline  
Stary 2008-07-10, 16:37   #1912
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Dziewczyny, a pr鏏owa雀cie farby Loreala z poni鈑ego zdj璚ia ? Widzia豉m w tym w徠ku w這sy Praline po niej i bardzo mi si podoba造 . Szkoda tylko, 瞠 m鎩 obecny kolor jest troch ciemniejszy, ni na drugim zdj璚iu. Jaki efekt mog豉bym osi庵n帷 ? Podoba mi si te "jasny sexy br您" Palette XXL, ale te boj si 瞠 nie chwyci.
Ostatnio nie mog si zdecydowac na jaki kolor.

Mam w domu farb Wella Decore, Zmys這wy br您, ale nie wiem czy go po這篡c. Ciekawa jestem jak by wysz這, bo kolor na opakowaniu jest bardzo 豉dny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg G. VIRGINIE Jasny Braz Zlocisty.JPG (9,2 KB, 134 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie1 092.jpg (26,8 KB, 221 za豉dowa)

Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2008-07-10 o 21:51
Anja92 jest offline  
Stary 2008-07-15, 18:40   #1913
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

up

Anja92 jest offline  
Stary 2008-07-15, 18:59   #1914
itamQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Dziewczyny mam pytanie, mam farbowane w這sy na czarno, mam ju okropne odrosty.. (jestem naturaln brunetk) chcia豉bym sobie przemalowa w這sy na br您, ale nie wiem czy na tym czarnym z odrostami mi wyjdzie ?

..misiO ;-*

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323157 - WYMIANKA

ZDAxM PRAWKO!!
matuszystka'10
itamQ jest offline  
Stary 2008-07-15, 19:02   #1915
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez itamQ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie, mam farbowane w這sy na czarno, mam ju okropne odrosty.. (jestem naturaln brunetk) chcia豉bym sobie przemalowa w這sy na br您, ale nie wiem czy na tym czarnym z odrostami mi wyjdzie ?
Na farbowanej czerni ci nie wyjdzie , pozostaje dekoloryzacja albo farbowanie odrost闚 na br您 i podcinanie w這s闚 zafarbowanych ( ale to raczej nie b璠zie dobre rozwi您anie, je瞠li masz d逝gie w這sy).

Anja92 jest offline  
Stary 2008-07-17, 16:07   #1916
visniova
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Hej Aktualnie mam jasny br您 , taki bardzo popielaty , brzydki .. mysle nad farba aksamitny br您 , tylko boj sie ze wyjdzie mi czarny .. farbowala kt鏎as z was tym kolorem? w ogole co o nim myslicie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg farba.jpeg (64,1 KB, 69 za豉dowa)
visniova jest offline  
Stary 2008-07-17, 16:57   #1917
itamQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Na farbowanej czerni ci nie wyjdzie , pozostaje dekoloryzacja albo farbowanie odrost闚 na br您 i podcinanie w這s闚 zafarbowanych ( ale to raczej nie b璠zie dobre rozwi您anie, je瞠li masz d逝gie w這sy).

Oj.. w這ski mam bardzo d逝gie wi璚 odpada No c騜, poczekam a zejdzie czer dzi瘯uj

..misiO ;-*

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323157 - WYMIANKA

ZDAxM PRAWKO!!
matuszystka'10
itamQ jest offline  
Stary 2008-07-17, 17:16   #1918
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez visniova Poka wiadomo嗆
Hej Aktualnie mam jasny br您 , taki bardzo popielaty , brzydki .. mysle nad farba aksamitny br您 , tylko boj sie ze wyjdzie mi czarny .. farbowala kt鏎as z was tym kolorem? w ogole co o nim myslicie?
Brillance to b.dobra farba, mialam ten odcien i nie wychodzi czarny. Wychodzi natualny braz, raczej sredni-ciemny niz jasny.
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-07-17, 21:25   #1919
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Dobra, postanowi豉m nie rozja郾iac w這s闚. Mo瞠 kiedy ...Podkre郵i豉m tylko ich naturalny kolor Wella Decore, Zmys這wy br您. Mo瞠 zrobi jeszcze fotk jutro rano, w 鈍ietle dziennym.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie1 239.jpg (126,4 KB, 298 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie1 236.jpg (62,0 KB, 122 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie1 238.jpg (65,1 KB, 96 za豉dowa)

Anja92 jest offline  
Stary 2008-07-17, 22:11   #1920
agataa121
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

A ja my郵 nad pomalowaniem w這s闚 na orzech laskowy Londy...
mam teraz taki rudy-blond i nie wiem czy mi wyjdzie nie za jasny?

m鎩 aktualny kolor:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00989.jpg (94,7 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01006.jpg (89,8 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01001.jpg (87,8 KB, 70 za豉dowa)
dziedzictwa"

agataa121 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.