Br您owow這se farbowane :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-07-18, 00:32   #1921
sylvi_86
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 322
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

zg豉sza sie kolejna brazowowlosa farbowana..tym razem ciemny braz..po malej wpadce z rozjasnianiem(ehh te marzenia o byciu blondynka) powracam do mojego ukochanego brazu..pamietajcie dziewczyny jesli ktos wam mowi ze nie bedzie wam dobrze w blondzie to znaczy ze nie bedzie..ale..no trzeba bylo sprobowac...
sylvi_86 jest offline  
Stary 2008-07-18, 07:55   #1922
Antilia
Uzale積ienie

Wiadomo軼i: 14 406

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Poka wiadomo嗆
zg豉sza sie kolejna brazowowlosa farbowana..tym razem ciemny braz..po malej wpadce z rozjasnianiem(ehh te marzenia o byciu blondynka) powracam do mojego ukochanego brazu..pamietajcie dziewczyny jesli ktos wam mowi ze nie bedzie wam dobrze w blondzie to znaczy ze nie bedzie..ale..no trzeba bylo sprobowac...
A ja si zrobi豉m na pi瘯ny br您 (wszyscy m闚i, 瞠 鈍ietnie mi w nim) a tata z pretensjami, 瞠 czemu nie blond mia豉m w gimnazjum blond pasemka i juz nigdy do tego nie wr鏂! Mam br您 castinga

鑿icz z Ewk, bo nic si samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline  
Stary 2008-07-18, 08:57   #1923
mila17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 328

Dziewczyny- prosz o pomoc.

Mam naturalnie ciemnobr您owe w這sy, baardzo je lubi, ale niesetety- jak wi瘯szo嗆 wlos闚 i moje troch ja郾iej latem, poza tym chcia豉bym je 豉dnie o篡wi i podkreslic ich kolor jakim pi瘯nym, g喚bokim i ciemnym br您em

Przej瘸豉m ju prawie ca造 w徠ek, mia豉m zamiar spr鏏owa co z castinga, ale jest du穎 opinii, 瞠 te br您owe odcienie wychodz czarne. Czy zawsze?
A mo瞠 spr鏏owa co z palette?? Ale czy jest tam jaki g喚boki, cieemy i zimny br您?

Wiem, 瞠 w w徠ku jest du穎 zdj耩 i nazwy farb przy nich, ale wi瘯szo嗆 to kolor zbli穎ny do mojego naturalnego/ ja郾iejszy itd.

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
mila17 jest offline  
Stary 2008-07-18, 10:30   #1924
Miriam19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389
GG do Miriam19

Mila17, szczerze odradzam Ci palette, bo strasznie w篡naj si w struktur w這sa i s po prostu czyst chemi. A mo瞠 co z szamponetek? Chocia casting te m鏬豚y by dobry, tylko wybie ja郾iejszy odcie. Z do鈍iadczenia mojego i moich kole瘸nek wiem, 瞠 castingi wychodz ka盥emu inaczej
Miriam19 jest offline  
Stary 2008-07-18, 10:35   #1925
mila17
Zakorzenienie

Miriam19 dzi瘯uj za odpowiedz Czyli wiem ju, 瞠 palette odpada

W豉郾ie chcia豉m co do ok 30 my, 瞠by w razie czego szybko zesz這

Przed chwilk pisa豉m z jedn wizank, kt鏎a zapewni豉 mnie, ze pralina castinga nie wyjdzie czarna. Kolor na opakowaniu to po prostu m鎩 wymarzony
http://www.amora.pl/loreal-casting-c...na-p-9600.html znalaz豉m go w necie

Mo瞠 kto jeszcze kiedys robi nim w這ski?
mila17 jest offline  
Stary 2008-07-18, 12:09   #1926
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

ja polecam kolor Karmel z Castinga. Wychodzi jasny braz z lekko rudawa poswiata. Duzo jasniej niz na opakowaniu. Jesli komus chodzi o taki efekt to jak najbardziej kolor jest ok. Robilam na wlosach ciemny /sredni blond.
lea88 jest offline  
Stary 2008-07-18, 21:44   #1927
czarna180
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248
GG do czarna180

Cytat:
Napisane przez natee Poka wiadomo嗆
od razu moge powiedziec ze jest ciemny . ale nie czarny , do軼 ch這dny odcie ( a nak豉da豉m go na prawie rude po rozja郾ianiu! )
ja to samo. tylko nalozylam wellaton gorzka czekolada

czarna180 jest offline  
Stary 2008-07-19, 09:43   #1928
mila17
Zakorzenienie

Ja si zdecydowa豉m- dzisiaj albo w poniedzia貫k nak豉dam pralink castinga
Pochwal sie oczywi軼ie efektami
mila17 jest offline  
Stary 2008-07-20, 18:02   #1929
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 121

Ech ja zdecydowa豉m si na wizyt u fryzjera . Zafarbowa豉 mi na br您 ,wszystko pi瘯nie ale min窸y 2tyg i mam prawie taki sam kolor co przed farbowaniem ;( Nawet jak farbowa豉m wczesniej sama to si zmywa這 ,dos這wnie 瘸dna farba nie trzyma豉 mi d逝瞠j ni 3-4tyg ;( Jestem za豉mana nie do軼 瞠 pieni康ze posz造 w b這to to nigdy nie b璠e mie mojego wymarzonego br您u ... ;(( Co by軼ie zrobi造 na moim miejscu zzafarbowa sama jak捷 farb np. z welli tak my郵a豉m czy da sobie spok鎩? Bo ostatnio jak sama zafarbowa豉m br您em to jak si zmy豉 zosta造 mi rude refleksy ;/

Ci庵le pytam o rady ,ale tak naprawd nikt nie doradzi ... ju nie wiem co mam robi

Nancy_Franciss jest offline  
Stary 2008-07-20, 18:13   #1930
Adeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 203

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Poka wiadomo嗆
Ech ja zdecydowa豉m si na wizyt u fryzjera . Zafarbowa豉 mi na br您 ,wszystko pi瘯nie ale min窸y 2tyg i mam prawie taki sam kolor co przed farbowaniem ;( Nawet jak farbowa豉m wczesniej sama to si zmywa這 ,dos這wnie 瘸dna farba nie trzyma豉 mi d逝瞠j ni 3-4tyg ;( Jestem za豉mana nie do軼 瞠 pieni康ze posz造 w b這to to nigdy nie b璠e mie mojego wymarzonego br您u ... ;(( Co by軼ie zrobi造 na moim miejscu zzafarbowa sama jak捷 farb np. z welli tak my郵a豉m czy da sobie spok鎩? Bo ostatnio jak sama zafarbowa豉m br您em to jak si zmy豉 zosta造 mi rude refleksy ;/

Ci庵le pytam o rady ,ale tak naprawd nikt nie doradzi ... ju nie wiem co mam robi
ja mia豉m tak samo i si nie za豉ma豉m, tak ju widocznie jest zdecydowa豉 si na farbowanie wi璚 tym samym zdecydowa豉 si na regularne i do嗆 cz瘰te "poprawianie koloru"
Stary 2008-07-20, 21:49   #1931
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 121

Cytat:
Napisane przez Adeq Poka wiadomo嗆
ja mia豉m tak samo i si nie za豉ma豉m, tak ju widocznie jest zdecydowa豉 si na farbowanie wi璚 tym samym zdecydowa豉 si na regularne i do嗆 cz瘰te "poprawianie koloru"
Hmm no tak,ale co 3tyg to raczej przesada ...

Nancy_Franciss jest offline  
Stary 2008-07-20, 23:50   #1932
Elfryd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Poka wiadomo嗆

Heh ja mam to samo.... jestem blondynk i teraz zafarbowa豉m w這ski na br您. Efekt pierwszego farbowania (na ciemny br您): jasny br您 z blond plamami. Po tygodniu (wiem 瞠 to g逝pota) poprawi豉m kolor t sam farb i ju wysz這 豉dnie, aczkolwiek z ka盥ym myciem plamy staj si bardziej widoczne a ja jestem prawie ruda. Od farbowania min窸o 15 dni ;/ te nie wiem co mam robi... jedyne co mog to od篡wia, od篡wia i jeszcze raz od篡wia w這sy.
Elfryd jest offline  
Stary 2008-07-21, 18:16   #1933
Agata*86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

HEj. Ja mam wloski miedzy ciemny blond a jasny br您. Kupilam farbe loreal casting ciemny blond 600. Podobno wychodzi br您owy. Dzisiaj bede farbowac. Dam zna jakie s efekty
Agata*86 jest offline  
Stary 2008-07-21, 20:52   #1934
mila17
Zakorzenienie

A ja jednak pralin nie zafarbowa豉m, po podobno ja郾iej od niej naturalne w這sy
Albo postawi na naturalne przyciemnienie moich w這s闚, albo b璠 musia豉 poszuka jakiego 豉dnego, ciemnego br您u innej firmy.
mila17 jest offline  
Stary 2008-07-21, 22:03   #1935
Agata*86
Przyczajenie

W豉郾ie trzymam farbk na wlosach. Potem dam zdj璚ie
Agata*86 jest offline  
Stary 2008-07-21, 22:22   #1936
Adeq
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie trzymam farbk na wlosach. Potem dam zdj璚ie
koniecznie
Stary 2008-07-21, 23:59   #1937
Agata*86
Przyczajenie

Oto moje wlosy zafarbowane ciemnym blondem loreal casting. Ciemnawe ale mi sie podobaja. Ladny sredni br您ik. Zdjecie robione jest przy sztucznym 鈍ietle dlatego widac troche rudawy kolorek.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0950.jpg (68,0 KB, 283 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0952.jpg (56,0 KB, 174 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0955.jpg (53,7 KB, 117 za豉dowa)
Agata*86 jest offline  
Stary 2008-07-22, 09:36   #1938
Adeq
Zakorzenienie

豉dny kolorek
Stary 2008-07-22, 10:29   #1939
mila17
Zakorzenienie

Dziewczyny, a farbowa豉 kt鏎a z Was w這ski balsamem koloryzuj帷ym henna color venita? Znala透豉m co takiego w necie, pisze, 瞠 jest bez amoniaku i utleniaczy, czyli naturalnych w這s闚 raczej nie powinien rozjasnic?
mila17 jest offline  
Stary 2008-07-22, 10:46   #1940
Antilia
Uzale積ienie

Wiadomo軼i: 14 406

Cytat:
Napisane przez mila17 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a farbowa豉 kt鏎a z Was w這ski balsamem koloryzuj帷ym henna color venita? Znala透豉m co takiego w necie, pisze, 瞠 jest bez amoniaku i utleniaczy, czyli naturalnych w這s闚 raczej nie powinien rozjasnic?
Ale nie jest te trwa造 i wg recenzji na kwc brudzi r璚zniki. Tez o nim my郵a豉m ale z powodu tego brudzenia zrezygnowa豉m. (Wyobra sobie, 瞠 gdzie posz豉 i spotyka Ci ulewa! )

鑿icz z Ewk, bo nic si samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline  
Stary 2008-07-22, 10:54   #1941
mila17
Zakorzenienie

Oj szkoda, nie wiedzia豉m. Szuka豉m go na kwc, ale wyskoczyl mi jaki b陰d i da豉m sobie spok鎩. No to trzeba kombinowa dalej.

EDIT: jutro chc kupi w koncu jak捷 farb, prawie ca造 dzien siedzia豉m na necie i ogl康a豉m zdj璚ia po farbach itd i juz ca趾iem zwariowa豉m

Mo瞠 kt鏎a z Was b璠zie umia豉 mi pom鏂 jak wklej zdj璚ia swoich w這s闚 plus wymarzony kolor.

Pierwsze 5 fotek- naturalny kolor w r騜nych 鈍iat豉ch, ostatnia to ten wymarzony koor.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.jpg (94,7 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz1.jpg (55,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz2.jpg (72,6 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz3.jpg (21,2 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 4.jpg (15,5 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Penelope_Cruz.jpg (23,1 KB, 115 za豉dowa)

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2008-07-22 o 23:29
mila17 jest offline  
Stary 2008-07-22, 23:38   #1942
mila17
Zakorzenienie

mila17 jest offline  
Stary 2008-07-27, 10:27   #1943
lasana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

dziewczyny a co poradzicie mnie!! Farbowalam w這sy castingie l'oreal, ciemny br您, ok. 2 m-ce temu, wolno schodzi, a chcialam troche rozjasnic, kupilam l'oreal (tym razem farbe) Ultrarozja郾iaj帷y braz jasny i nic nie wyszlo, tylko na czubku g這wy mialam jakis ciemny blond, nie mog帷 na to patrzec zafarbowalam znowu castingiem mro幡y kasztan, znowu marzac o jasniejszych w這sach i nic, mam bardzo ciemne prawie czarne w這sy a mro幡y kasztan mial byctaki sliczny br您ik sredni... Dodam ze naturalne w這sy mam koloru szatyn sredni, taki sredni br您ik, co zrobic zeby miec jasnmiejszy br您, poczekac? Hellppp
lasana jest offline  
Stary 2008-07-27, 14:13   #1944
soni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 316

Cytat:
Napisane przez lasana Poka wiadomo嗆
dziewczyny a co poradzicie mnie!! Farbowalam w這sy castingie l'oreal, ciemny br您, ok. 2 m-ce temu, wolno schodzi, a chcialam troche rozjasnic, kupilam l'oreal (tym razem farbe) Ultrarozja郾iaj帷y braz jasny i nic nie wyszlo, tylko na czubku g這wy mialam jakis ciemny blond, nie mog帷 na to patrzec zafarbowalam znowu castingiem mro幡y kasztan, znowu marzac o jasniejszych w這sach i nic, mam bardzo ciemne prawie czarne w這sy a mro幡y kasztan mial byctaki sliczny br您ik sredni... Dodam ze naturalne w這sy mam koloru szatyn sredni, taki sredni br您ik, co zrobic zeby miec jasnmiejszy br您, poczekac? Hellppp
kup sobie szampon przeciwlupiezowy i /lub szampon gleboko oczyszczajacy wlosy i myj nimi czesto glowe , szampon koloryzujacy powinien mocno zblaknac , nie wiem jak z ta farba .
soni jest offline  
Stary 2008-07-27, 18:18   #1945
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez soni Poka wiadomo嗆
kup sobie szampon przeciwlupiezowy i /lub szampon gleboko oczyszczajacy wlosy i myj nimi czesto glowe , szampon koloryzujacy powinien mocno zblaknac , nie wiem jak z ta farba .
A jakie szampony polecasz, bo ja si totalnie nie znam na przeciw逝pie穎wych i g喚boko oczyszczaj帷ych? Mam podobny problem i chc [musz!!] troche rozja郾i ciemny br您. Dodam, 瞠 jestem dopiero 2 farbowania po dekoloryzacji. Kurcze no, nie ma to jak maj帷 ju sw鎩 wymarzony jasny br您, zostanie si przypadkowo zafarbowanym przez fryzjerk na bardzo ciemny br您
Miriam19 jest offline  
Stary 2008-07-28, 18:58   #1946
soni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 316

w moim przypadku skuteczny w wyplukiwaniu koloru okazal sie nizoral .
soni jest offline  
Stary 2008-07-29, 10:30   #1947
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Witam
Zafarbowa豉m swoje w這sy z pasemkami farba Garnier Color Naturals Blond.
Wreszcie mam jasny br您ik o jaki mi zawsze chodzi這
Pasemka prze鈍ituj, my郵, 瞠 jeszcze dwa farbowania i b璠zie r闚no
Wreszcie nie mam czarnych w這s闚 po farbowaniu ufff
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Garnier CN Blond.jpg (54,6 KB, 189 za豉dowa)

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-07-29, 12:56   #1948
ewadylewska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 182

Cytat:
Napisane przez czarna180 Poka wiadomo嗆
ja to samo. tylko nalozylam wellaton gorzka czekolada

Czarna180 czy mog豉by wklei jakie zdj璚ia swoich w這s闚 po farbce Wellaton Gorzka czekolada?? Bo w豉郾ie sobie kupi豉m j. Powiedz mi jaki masz teraz kolor w這s闚??
Stary 2008-07-29, 19:24   #1949
onlythebest
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 491

Hej dziewczyny..pisze tu po raz pierwszy a jestem wielk fank br您owych w這s闚. Chocia naturalne mam 鈔edni blond to tylko w br您owych czuje sie naprawd dobrze. Najgorsze est to, 瞠 ci篹ko uzyskac jest taki br您jaki by si chcia這. Do tej pory mia豉m r霩ne farby, ale najcz窷ciej Palette "Ciemna czekolada" - wychodzi jak zarny, ale po kilku myciach by idealny jak dla mnie, ale niestety zbyt szybko mi si zmywa i to na dodatek na rudo, czyli koszmar. Od roku mam mniej wi璚ej swoje naturalne, ale postanowi豉m wr鏂ic do br您u. Postawi豉m na profesjonaln koloryzacj i kupi豉m farb Loreal Majirel kolor kakaowy br您 (5.1)...dzi farbuj, jutro postaram si wstawic zdj璚ia.
onlythebest jest offline  
Stary 2008-07-30, 08:52   #1950
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

daj zna koniecznie jak ten kakaowy br您 wychodzi i mile widziane foteczki
Miriam19 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.