Br您owow這se farbowane :) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-10-02, 20:08   #2041
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Dzisiaj zakupi豉m ciemny blond amaretto nice & easy, wydaje si by ch這dny i nie za ciemny. Zobaczymy jak pokryje moje wielokolorowe br您owo, rudawo, blond w這si皻a

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-10-02, 20:13   #2042
Adeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 203

dziewczyny!
na pewno kt鏎a z was u篡wa豉 farby casting creme gloss.
Farbowalam ni w這sy u fryzjerki (je郵i ju pisz to mog stwierdzi, 瞠 kolor super, farbowa豉m nr 300 ). Pude趾o zosta這 oczywi軼ie u fryzjerki, pani odda豉 mi do陰czon tam od篡wk "ochrona i blask" a na這篡豉 mi jak捷 swoj.
I tu si pojawia moje pytanie: czy trzeba to sp逝ka czy nie? Pierwszy raz u篡wa豉m castinga a r騜nie to bywa...
Zale瘸這by mi na szybkiej odpowiedzi bo zaraz id my w這ski i nak豉dam t od篡wk
Z g鏎y dzi瘯i
Stary 2008-10-02, 20:17   #2043
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Od篡wk do陰czon do castinga nale篡 sp逝ka Potrzyma par minut i sp逝ka.
Pozdrawiam

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-10-02, 20:18   #2044
Jackie_S
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 027

Tak,sp逝ka
Jackie_S jest offline  
Stary 2008-10-02, 20:19   #2045
Adeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 203

dzi瘯uj bardzo
Stary 2008-10-03, 01:23   #2046
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:
Napisane przez angela__ Poka wiadomo嗆
Shade_23 o jakiej firmy farbach piszesz ? Majirel ? Bardzo zainteresowa mnie ten odcie 5.07 , mo瞠 to w ko鎍u 'to' czego szukam
Loreal Majirel Fajniuchne kolorki!
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-10-03, 22:46   #2047
angela__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 569
GG do angela__

Szuka豉m w sklepach fryzjerskich i r騜nych salonach ale niestety nie jest dost瘼na
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zam闚ienie przez internet
angela__ jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:43   #2048
Elfryd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Widz 瞠 wy tutaj orientujecie si w farbach profesjonalnych. Jak mam zafarbowa odrosty? Farb normalnie trzyma si ok 35 minut, ja trzymam 30. Wi璚 odrosty trzymam 30 min, a na reszt w這s闚 na jak d逝go?
Elfryd jest offline  
Stary 2008-10-04, 01:59   #2049
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Elfryd Poka wiadomo嗆
Widz 瞠 wy tutaj orientujecie si w farbach profesjonalnych. Jak mam zafarbowa odrosty? Farb normalnie trzyma si ok 35 minut, ja trzymam 30. Wi璚 odrosty trzymam 30 min, a na reszt w這s闚 na jak d逝go?
A jaka to farba?? Nie pisze na opakowaniu lub w instrukcji?? Ja mog si wypowiedzie tylko na temat Majirel. Tam jest do陰czona dok豉dna instrukcja po polsku.
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-10-04, 07:50   #2050
Calebia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 046

Od siebie mog poleci L'oreal excellence jasny br您 5.0 mam w ko鎍u taki kolor jaki chcia豉m
Stary 2008-10-04, 11:08   #2051
Elfryd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Farbowa豉m farb Ce Ce i nic nie pisze w instrukcji o odrostach;/
Elfryd jest offline  
Stary 2008-10-04, 12:20   #2052
Miriam19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389
GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez Calebia Poka wiadomo嗆
Od siebie mog poleci L'oreal excellence jasny br您 5.0 mam w ko鎍u taki kolor jaki chcia豉m
a mog豉by wklei zdj璚ia? Bo ja si w豉郾ie od d逝窺zego czasu czaj na ten kolor, a boj si, 瞠 mi wyjdzie za ciemny albo jaki rudy jak b璠ziesz mog豉 to prosz wklej fotki
Stary 2008-10-06, 19:11   #2053
poprostutaeM
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Nie wiem czy dobrze trafi豉m ale sie zapytam tu No wi璚 rozwa瘸m to, czy sobie nie pofarbowa w這s闚. Z natury mam jasno br您owe w這sy i nie wiem w豉snie czy mi bedzie pasowa nowy kolor. pomysla豉m sobie, 瞠 mo瞠 fryzjerka pofarbowa豉 by moje w這sy szamponetka? Kt鏎a z was tak probowa豉? i czy tak w og鏊e mozna? Podpowiem 瞠 chcia豉m zrobic sobie jakis blond czy cos na w這sach
poprostutaeM jest offline  
Stary 2008-10-06, 19:41   #2054
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez poprostutaeM Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy dobrze trafi豉m ale sie zapytam tu No wi璚 rozwa瘸m to, czy sobie nie pofarbowa w這s闚. Z natury mam jasno br您owe w這sy i nie wiem w豉snie czy mi bedzie pasowa nowy kolor. pomysla豉m sobie, 瞠 mo瞠 fryzjerka pofarbowa豉 by moje w這sy szamponetka? Kt鏎a z was tak probowa豉? i czy tak w og鏊e mozna? Podpowiem 瞠 chcia豉m zrobic sobie jakis blond czy cos na w這sach
blondu szamponetka na brazowych wlosach nie uzyskasz. trzeba rozjasnic.
a czy cos to nie wiem.
Stary 2008-10-09, 12:19   #2055
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Nie wytrzyma豉m juz i kupilam (chyba) nowy odcien farby L'oreal Excellence Orzechowy be nr 6.13. Ale jest dosyc jasny i nie wiem czy ladnie pokryje mi wlosy.. z drugiej strony one zawsze wychodza ciemniej. Chyba sprobuje na pasemku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg loreal1.jpg (137,9 KB, 219 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg loreal2.jpg (59,1 KB, 151 za豉dowa)
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-10-09, 12:32   #2056
Calebia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 046

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Poka wiadomo嗆
a mog豉by wklei zdj璚ia? Bo ja si w豉郾ie od d逝窺zego czasu czaj na ten kolor, a boj si, 瞠 mi wyjdzie za ciemny albo jaki rudy jak b璠ziesz mog豉 to prosz wklej fotki
Nie mam fotek z aktualnym kolorem. Zaraz po farbowaniu kolor faktycznie by bardzo ciemny, ale po czterech - pi璚iu myciach by to ju 豉dny jasny br您 i taki si utrzymuje. Nic rudego p鏦i co nie widz,a mia豉m rudy poblask po ka盥ej innej farbie, kt鏎ej u篡wa豉m. W這sy nic nie zniszczone, polecam.
Stary 2008-10-10, 14:57   #2057
izzie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 856
GG do izzie

a mi si podoba kolor w這s闚 Edyty Herbu na ty zdj璚iu, ale nie wiem jak farb mo積a uzyska taki efekt...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg herb+wlod.jpg (27,5 KB, 1016 za豉dowa)
izzie jest offline  
Stary 2008-10-10, 15:17   #2058
Agussiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
Nie wytrzyma豉m juz i kupilam (chyba) nowy odcien farby L'oreal Excellence Orzechowy be nr 6.13. Ale jest dosyc jasny i nie wiem czy ladnie pokryje mi wlosy.. z drugiej strony one zawsze wychodza ciemniej. Chyba sprobuje na pasemku
ja mam bardzo podobny kolor obecnie jak na tym opakowaniu jednak ja osobi軼ie chcia豉bym go nie duzo rozja郾i bo juz mi sie znudzil i z reszta czuje sie w nim staro. myslicie ze jak kupie jasny br您 to sie rozjasni?
pozdr
Stary 2008-10-10, 15:32   #2059
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agussiek Poka wiadomo嗆
ja mam bardzo podobny kolor obecnie jak na tym opakowaniu jednak ja osobi軼ie chcia豉bym go nie duzo rozja郾i bo juz mi sie znudzil i z reszta czuje sie w nim staro. myslicie ze jak kupie jasny br您 to sie rozjasni?
pozdr
Jasny braz? to raczej sobie przyciemnisz. Raczej bym wybrala na twoim miejscu jakis sredni blond.

Ja zwatpilam i chyba niepotrzebnie wzielam te farbe. Wydaje mi sie za jasna, a szukam czegos chlodnego przeciez Nie chce mi sie tez calej farby rozpakowywac zeby zobaczyc efekt na 1 pasemku.
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-10-10, 22:33   #2060
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Jasny braz? to raczej sobie przyciemnisz. Raczej bym wybrala na twoim miejscu jakis sredni blond.

Ja zwatpilam i chyba niepotrzebnie wzielam te farbe. Wydaje mi sie za jasna, a szukam czegos chlodnego przeciez Nie chce mi sie tez calej farby rozpakowywac zeby zobaczyc efekt na 1 pasemku.
No faktycznie, 6.13 nie wyjdzie ch這dny. Ju nie chodzi o jasno嗆, tylko o ten dodatek z這ta. Najgorzej, je郵i masz farbowane w這sy i pojawiaj si ciep貫 refleksy, wtedy raczej je podkre郵isz. Ale jak to m闚i, nie dowiesz si, jak nie spr鏏ujesz Ja ju mam majirel 6.22 w domu, mo瞠 jutro zafarbuj

Izzie, majirel 5.02 wygl康a na bardzo podobny kolor, je郵i nie identyczny.
Stary 2008-10-11, 11:50   #2061
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Poka wiadomo嗆
No faktycznie, 6.13 nie wyjdzie ch這dny. Ju nie chodzi o jasno嗆, tylko o ten dodatek z這ta. Najgorzej, je郵i masz farbowane w這sy i pojawiaj si ciep貫 refleksy, wtedy raczej je podkre郵isz. Ale jak to m闚i, nie dowiesz si, jak nie spr鏏ujesz Ja ju mam majirel 6.22 w domu, mo瞠 jutro zafarbuj

Izzie, majirel 5.02 wygl康a na bardzo podobny kolor, je郵i nie identyczny.
Ano, mam farbowane i juz od dawna mam rude refleksy Ale czekalam tyle miesiecy, zeby teraz je czyms fajnym przykryc a 6.13 chyba nie da rady. Boje sie tez sama farbowac wlosy, bo jak znow je nierowno pokryje.. to szlag mnie trafi

Zazdroszcze wam tych farb Majirel u mnie w najwiekszym sklepie fryzjerskim w miescie nie ma tych farb a nie chce mi sie jezdzic w te i z powrotem po wawie i szukac.
Poza tym mam swoj typ, jesli chodzi o kolor wlosow, to najlepsza sklepowa farba Brillance Ciemny Braz (wiele razy uzywalam wczesniej) ale niestety jej konsystencja uniemozliwia samodzielne nakladanie
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-10-11, 18:04   #2062
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Ano, mam farbowane i juz od dawna mam rude refleksy Ale czekalam tyle miesiecy, zeby teraz je czyms fajnym przykryc a 6.13 chyba nie da rady. Boje sie tez sama farbowac wlosy, bo jak znow je nierowno pokryje.. to szlag mnie trafi

Zazdroszcze wam tych farb Majirel u mnie w najwiekszym sklepie fryzjerskim w miescie nie ma tych farb a nie chce mi sie jezdzic w te i z powrotem po wawie i szukac.
Poza tym mam swoj typ, jesli chodzi o kolor wlosow, to najlepsza sklepowa farba Brillance Ciemny Braz (wiele razy uzywalam wczesniej) ale niestety jej konsystencja uniemozliwia samodzielne nakladanie
Czarna Nocy, ja majirel kupuj na allegro, u u篡tkownika crazyhairs, te nie kupuj w sklepach fryzjerskich, bo nie we wszystkich chc sprzedawa osobom prywatnym, a tam, gdzie sprzedaj ceny s kosmiczne.
Co do farbowania samemu, je郵i si boisz to mo瞠 popro kole瘸nk, mam lub kogo innego. Zawsze to jaka pomoc, no i druga osoba widzi dok豉dnie, co robi, my same nie zawsze dobrze mo瞠my po這篡 farb, szczeg鏊nie z ty逝 g這wy.
Ja ju po farbowaniu majirel 6.22 i jestem mega zadowolona, chocia rudo嗆, gdzieniegdzie przebija, ale to wina wcze郾iejszego rozja郾iania. My郵, 瞠 jeszcze musz kilka razy zafarbowa, 瞠by dobrze przykry te rozja郾ione w這sy.
Stary 2008-10-11, 21:02   #2063
doosiaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Madziunia80, dzieki za info gdzie mozna kupic te farbe. Mozesz pokzac efekt. Pewnie kole瘸nki tez ciekawe.
Stary 2008-10-11, 22:24   #2064
Sylwia1990opi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

wiecie jaki odcie br您u ma na tym zdj璚iu agnieszka W這darczyk i za pomoc jakiej farby mo積a taki efekt uzyska??? Bardzo prosze o pomoc...http://bi.gazeta.pl/im/0/4968/z4968250M.jpg
Sylwia1990opi jest offline  
Stary 2008-10-13, 23:40   #2065
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1990opi Poka wiadomo嗆
wiecie jaki odcie br您u ma na tym zdj璚iu agnieszka W這darczyk i za pomoc jakiej farby mo積a taki efekt uzyska??? Bardzo prosze o pomoc...http://bi.gazeta.pl/im/0/4968/z4968250M.jpg
Jak na moje oko, to najzwyklejszy ciemny zimny br您. Ja mialam kiedys podobny przy uzyciu Poly Brillance Ciemny Br您.

A propos, stchorzylam i kupilam jednak 2 pudelka wyzej wspomnianej farby w odcieniu Aksamitny Br您 (Ciemnego Brazu nie bylo ) Jutro moze wkleje fotki, jaki osiagnelam efekt..
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-10-19, 23:48   #2066
Shade_23
Zadomowienie

Ech... A ja si chyba poddam z tym zimnym br您em. Ju zw徠pi豉m w to 瞠 mi si kolor wych這dzi przez sta貫 farbowanie popielatymi kolorkami. Nadal po myciu wy豉膨 rude. Dziwne bo przy sk鏎ze (przedzia貫k) te.. Skoro wi璚 naturalne 豉pi mi jednak na ciep這 tu ju nie pozostaje nic jak tylko straci ca趾iem nadziej. Chyba zaczn farbowa br您ami z rodziny ciep造ch....
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-10-20, 16:42   #2067
roka12345
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

cze嗆 dziewczyny ;*
mam og馧em takie pytanie ... teraz jestem prawie blondynka ale nie ca豉, bo mam du穎 pasemek blond i sw鎩 naturalny kolor [do嗆 ciemne] i od dawna marzy mi si taki 豉dny czekoaldowy br您 i chcia豉m farbn望 t farb z Loreala g貫bie czerni i tam by taki 陰dny czekoaldowy br』 ale nigdzie nie moge tej farby znale潭... ( No ale dobra moje pytanie ejst takie czy taka farba czekoladowy br您 mi pokryje te pasemka blond czy lepiej nie ryzykowa i i嗆 do fryzjera?
Stary 2008-10-20, 16:48   #2068
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez roka12345 Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny ;*
mam og馧em takie pytanie ... teraz jestem prawie blondynka ale nie ca豉, bo mam du穎 pasemek blond i sw鎩 naturalny kolor [do嗆 ciemne] i od dawna marzy mi si taki 豉dny czekoaldowy br您 i chcia豉m farbn望 t farb z Loreala g貫bie czerni i tam by taki 陰dny czekoaldowy br』 ale nigdzie nie moge tej farby znale潭... ( No ale dobra moje pytanie ejst takie czy taka farba czekoladowy br您 mi pokryje te pasemka blond czy lepiej nie ryzykowa i i嗆 do fryzjera?
Na pewno nie pokryje. Rzadko ktora farba pokrywa rozjasnione wlosy za 1szym razem. A Casting jest bardzooo slaba (wiem, bo probowalam pokryc jedynie kilka tonow jasniejsze wlosy i nie pokrylo, zostaly straszne przeswity). Na dodatek kolor wyjdzie ci na pewno bardzo ciemny, jak nie czarny.
Ja teraz przyciemnialam ciemna farba a i tak nie pokrylo idealnie!
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-10-20, 16:54   #2069
roka12345
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

dzi瘯i czarna za odp.
wi璚 te przejscie z pasemek blond do br您u pojde do fryzjera nie b璠 ryzykowa.. ten pierwszy raz moge wyda wi璚ej kasy najwy瞠j za drugim razem i nast瘼ne b璠 juz robila sama w domciu
Stary 2008-10-20, 18:01   #2070
kaziaa23
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 777

dziewczyny u篡wa豉 kt鏎a z Was Welli Koleston Perfect odcie 8/01????
kaziaa23 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.