Br您owow這se farbowane :) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-10-26, 01:15   #2101
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Aubrey17 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie , jak farb uzyskam taki kolor jak na zdj璚iu ? i zeby nie wyp逝kiwa造 si do rudego ...oczywi軼ie zale篡 mi na maksymalnej trwa這軼i...zaznaczam 瞠 nie ma to by szamponetka ani 瘸dne takie cuda. loreal casting te nie wchodzi w gr... wiem 瞠 zbyt du穎 wymagam ale jeszcze chcia豉bym tak kt鏎a minimalnie niszczy w這sy... wierze w Wasze dobre rady
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2019

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2020
Stary 2008-10-28, 14:56   #2102
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

No i zafarbowa豉m w這sy Belle Color nr 20 jasny szatyn. No i mam do豉.
Jedyna farba, kt鏎a wysz豉 ja郾iej ni na opakowaniu Ja郾iej nawet od ciemnego blondu.
Pasemka, kt鏎e powy豉zi造 od poprzedniego farbowania uczyni豉 miedziano-blond, a odrosty blond.
Trzeba tak wyj嗆 do ludzi, zetne z 10-15 centymetr闚 i za dwa tyg spr鏏uje szatynem.
Kiepski dzie co og鏊nie mam.

nusia2605 鈍ietnie ci wysz造 oba kolorki.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2008-10-28, 18:11   #2103
jagodka1802
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 581

eh ja sie zastanawiam nad bursztynowym blondem z castinga,on wyglada bardziej brazowo niz blond,ale boje sie co bedzie z odrostami...jakos bym chciala cos takiego posredniego miedzy blondem,rudym i jasnym brazem,znacie jakis taki kolor???
MonkaIska,nie denerwuj sie,wlosy sa od tego,zeby kombinowac,zawsze odrosnabedzie dobrze<ok>
jagodka1802 jest offline  
Stary 2008-10-31, 12:42   #2104
finess
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Ponawiam moje zapytanie kierowane do fryzjerek-
jak osi庵n望 efekt r騜owej po鈍iaty na jasnym br您ie lub ewent. na ja郾iejszych w這sach? jakie farby, jaka technika? pozdrawiam.
finess jest offline  
Stary 2008-10-31, 13:40   #2105
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a mo瞠 kt鏎a z Was mo瞠 mi powiedzie czy faktycznie u篡cie wody 9% z br您em (Loreal Majirel) rozja郾i odcie w這s闚?? Testuj jasne popielate br您y ale mimo nazwy zawsze wychodz mi prawie czarne. Stosuj do nich 6% wod.
Shade farba nie rozja郾i farby, niestety. Co najwy瞠j odrosty wyjd Ci ja郾iejsze...
Stary 2008-11-08, 16:27   #2106
kete31
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
No i zafarbowa豉m w這sy Belle Color nr 20 jasny szatyn. No i mam do豉.
Jedyna farba, kt鏎a wysz豉 ja郾iej ni na opakowaniu Ja郾iej nawet od ciemnego blondu.
Pasemka, kt鏎e powy豉zi造 od poprzedniego farbowania uczyni豉 miedziano-blond, a odrosty blond.
Trzeba tak wyj嗆 do ludzi, zetne z 10-15 centymetr闚 i za dwa tyg spr鏏uje szatynem.
Kiepski dzie co og鏊nie mam.

nusia2605 鈍ietnie ci wysz造 oba kolorki.
A to dziwne ! Ja farbowa豉m jasnym szatynem B. C. Farb nalo篡豉m na swoje w這sy juz wcze郾iej farbowane- powiedzmy sredni br您. Chcialam aby wysz造 w豉snie ja郾iejsze a wysz造 mi do嗆 ciemo, jak czekolada, du穎 ciemniej ni pokazane jest na pude趾u. Widocznie du穎 zale篡 jednak od w這s闚, jak sie utleniaj, no i od koloru wyj軼iowego . Ale Belle Color kryje duzo r闚niej odrosty w stosunku do reszty w這s闚 ni inne dro窺ze farby , kt鏎e u篡wa豉m. Jest to jedna z ta雟zych i dobrych farb. Dobrze pokrywa siwki i d逝go utrzymuje si kolor. Cho w這ski sa troszke przesuszone i trzeba je dobrze nawil瘸 przez kilka nast瘼nych my. Mimo to nie niszczy w這s闚. Polecam !
kete31 jest offline  
Stary 2008-11-08, 16:43   #2107
kete31
Przyczajenie

Dzisiaj farbowa豉m w這sy Loreal Preference "Toscane" - jasny kasztan. Kolor wyszed nawet 豉dny. Niestety ciemniejszy, jak zwykle na moich w這sach ;(. Tylko nie wiem czy odrosty nie wysz造 ja郾iej, bo jeszcze nie widzia豉m efektu w 鈍ietle dziennym. Jutro sie dowiem . Kiedy robi豉m ta farb kolor "Mro幡y kasztan" i by豉 spora r霩nica po miedzy odrostami a reszt w這s闚. Farba jest delikatna i nie niszczy w這s闚. Ale 鄉ierdzi okropnie jest potwornie dusz帷a. Farbowa豉m niedawno Bell Color i tak nie capi這 . W Bell Color jest ma造 wyb鏎 w odcieniach ale jest to farba godna polecenie, cho w這ski sa lekko przesuszone ale po na這zeniu przy kilku myciach dobrej od篡wki wszystko wraca do normy. Za to d逝go sie trzyma i dobrze kryje siwe w這ski w przeciwie雟twie do Loreala Preference. Chcia豉m zapyta czy kto moze robi kolorem z Bell Color - kasztan??? Jaki wychodzi nie za ciemny???
kete31 jest offline  
Stary 2008-11-08, 19:03   #2108
rebellious_angel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do rebellious_angel

Witam

A wiecie mo瞠 jak mo積a uzyska taki kolorek - efekt jak na poni窺zym zdj璚iu?? bo marzy mi sie cos podobnego

Edytowane przez rebellious_angel
Czas edycji: 2010-01-06 o 17:00
rebellious_angel jest offline  
Stary 2008-11-08, 23:38   #2109
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Poka wiadomo嗆
Witam

A wiecie mo瞠 jak mo積a uzyska taki kolorek - efekt jak na poni窺zym zdj璚iu?? bo marzy mi sie cos podobnego
jakims ciemnym blondem moze z l'oreal'a
jenny87 jest offline  
Stary 2008-11-09, 11:45   #2110
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Unhappy Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Posz豉m za wi瘯szo軼i i zafarbowa豉m na ciemny br您 Brilance i nie jest to dobry wyb鏎.W這sy nie l郾i a na tym zale瘸這 mi najbardziej a co gorsza zacz窸y intensywnie wypada.W moim przypadku to farba to totalna klapa
nusia2605 jest offline  
Stary 2008-11-09, 15:39   #2111
kete31
Przyczajenie

Loreal Preference - jasny kasztan ( Toscane). No i odrosty s sopro ja郾iejsze od reszty w這s闚 ;(. Dzisiaj zobaczy豉m to w 鈍ietle dziennym. Ju sama nie wiem albo tak moje w這sy przyjmuj t farbe albo ta farba jest do bani . W這sy s l郾iace ale co z tego jak taki mira mam na g這wie. Do nast瘼nego farbowania chodze zwi您ana w kitk, bo wtedy nie wida tak bardzo r騜nicy . Aaa i nie kryje siwych w這s闚, a mam tylko kilka .
kete31 jest offline  
Stary 2008-11-09, 17:17   #2112
kete31
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Mam pytanie, czy ten nowy kolor 6.13 orzechowy be jest odcieniem ch這dnym czy ciep造m?? I jak wychodzi na w這skach ?? Prosze o opinie jak pokrywa farba - Loreal exellence a konkretnie kolor 6.13 ????
kete31 jest offline  
Stary 2008-11-09, 17:32   #2113
sintagma
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 424

pod陰czam sie do pytania Kate tylko mam jeszcze dodatkowo takie pytanko jestem farbowan platynow ch這dn blondynk i ostatnio chcia豉m do Was do陰czy i uzyska w豉snie taki ciep造 豉dny nie za ciemny br您ik w豉snie ten 6.13 tylko juz walczy豉m z tym upartym blondem i nie do嗆 ze trwa豉 farba zmywa sie po paru myciach to jeszcze nie wychodzi to kolor ciep造 no i tak farbowa豉m juz pare razy na br您ik no i zaraz sie zmywa i ukazywa sie zaraz ten blond s造sza豉m gdzies ze w takim przypadku pierwsze trzeba na這篡c rudy,czerwony kolor by p騜niej na這篡c ten br您 i wtedy tylko sie trzyma i jest ciep造 odcie A ja nie chc by ju blondynk
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg loreal1.jpg (139,1 KB, 113 za豉dowa)
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2008-11-09, 17:53   #2114
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

To cieply odcien. Mam go od mies. w domu ale jeszcze nie uzylam, bo chyba dla mnie jest za jasny.
czarna.noc jest offline  
Stary 2008-11-09, 21:09   #2115
veiled
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
GG do veiled

a ja mam pytanko do tych dziewczyn, ktore przed pofarbowaniem sie na braz byly farbowanymi jasnymi blondynkami- czy to prawda, ze wlosy farbowane na braz sa w lepszej kondycji niz gdy byly rozjasniane na blond? (wiem tylko tyle ze mniej suche...prawdopodobnie).. ..slyszalam, ze jednak traca swoja objetosc...? jaka jest roznica?
Stary 2008-11-09, 21:23   #2116
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez veiled Poka wiadomo嗆
a ja mam pytanko do tych dziewczyn, ktore przed pofarbowaniem sie na braz byly farbowanymi jasnymi blondynkami- czy to prawda, ze wlosy farbowane na braz sa w lepszej kondycji niz gdy byly rozjasniane na blond? (wiem tylko tyle ze mniej suche...prawdopodobnie).. ..slyszalam, ze jednak traca swoja objetosc...? jaka jest roznica?
nie wiem na czym to polega,ale faktycznie tak jest eszcze do niedawnq rozjasnialam wlosy,ale postanowilam przeforbowac sie na czekolade Castinga,wlosy nie dosc ,ze sa mniej such to prezentuua sie znacznie lepiej i zdrowiej
jenny87 jest offline  
Stary 2008-11-10, 07:03   #2117
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
nie wiem na czym to polega,ale faktycznie tak jest eszcze do niedawnq rozjasnialam wlosy,ale postanowilam przeforbowac sie na czekolade Castinga,wlosy nie dosc ,ze sa mniej such to prezentuua sie znacznie lepiej i zdrowiej

a czy stracily swoja objetosc?
Stary 2008-11-10, 09:24   #2118
kete31
Przyczajenie

Cytat:

Ja w豉郾ie przefarbowa豉m 2 lata temu w這sy na br您 po wcze郾iejszym d逝goletnim rozja郾ianiu poprzez pasemka (zaznaczam 瞠 zabieg zawsze wykonywany by u fryzjera). Mia豉m w這sy juz tak poniszczone i przesuszone, 瞠 postanowi豉m co z tym zrobi, zeby na staro嗆 nie by 造sa . Rozja郾iacz ma to do siebie, ze strasznie pali w這sy, kt鏎e sie zwyczajnie po ka盥ym zabiegu urywa造 wiec z grubo軼i nie mia豉m ich po這wy. Wytrawia w這sa ca趾owicie wiec w這s jest martwy, sztywny w dotyku jak sztuczne w這sy lalki. Teraz po 2 latach farbowania br您ami widze jak niszczy豉m wcze郾iej w這sy. W sumie juz po kilku miesi帷ach by efekt. Mam teraz w這sy d逝gie, l郾i帷e, mi瘯kie a w dodatku jest mi bardziej twarzowo . Wcze郾iej nie wyobra瘸豉m siebie w ciemnych w這sach. Farbuj w這sy g堯wnie farbami Loreala lub Castingiem. I uwa瘸m ze 瘸dna z farb w ciemnym kolorze nie wytrawi w這sa i nie poniszczy tak jak rozja郾iacze. I teraz farbuj w這sy sama . Wi璚 jesli tylko bedzie Ci dobrze w ciemnych w這skach, to polecam zmian !!!
kete31 jest offline  
Stary 2008-11-10, 15:27   #2119
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

boje sie takiej zmiany... bo wlasnie zawsze rozjasnialam wlosy... ale tez troche mi zal tego blondu...naprawde zal bo licze sie z tym ze nie wroce juz do takiego blondu jak mam, a przynajmniej bedzie ciezko...a z drugiej strony chce sprobowac... no i boje sie ze strace objetosc wlos闚
Stary 2008-11-10, 15:52   #2120
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Nie wiem, kto wymy郵i, 瞠 w這sy farbowane na br您y, czy jak kto woli nie rozja郾iane, trac obj皻o嗆. No chyba, 瞠 m闚imy o tej "puszysto軼i w這s闚 przesuszonych" to wtedy tak, jak najbardziej.
Stary 2008-11-10, 16:22   #2121
Elfryd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Przez 豉dnych kilka lat rozja郾ia豉m moje mysie w這sy i by造 straszliwie przesuszone, teraz mam br您. W這sy na pewno s w lepszej kondycji bo rozja郾iacz jest ostrzejszy ni farba, poza tym na ciemniejszych w這sach nie wida tak bardzo tej "sucho軼i" w這sa, jak przy blondzie. Co do obj皻o軼i... mnie osobi軼ie wydaje si 瞠 ciemne w這sy optycznie s jakby ci篹sze. Zale篡 te jakie masz rysy twarzy, pami皻aj 瞠 br您y podkre郵aj rysy, ale te zmarszczki, wory pod oczami itd... Z rozja郾ianych w這s闚 bardzo szybko wyp逝kuje si farba, wi璚 najlepiej id do fryzjera lub kup sobie jak捷 dobr farb profesjonaln (ja osobi軼ie polecam farby Ce Ce, bardzo d逝go si trzymaj).
A jak chcesz tylko spr鏏owa to zaaplikuj sobie szamponetk np. z Joanny, w kolorze kasztanowego lub kawowego br您u (orzechowy te jest 豉dny ale na rozja郾ianych w這sach wychodzi bardzo jasno).
Elfryd jest offline  
Stary 2008-11-10, 17:46   #2122
kete31
Przyczajenie

Cytat:
boje sie takiej zmiany... bo wlasnie zawsze rozjasnialam wlosy... ale tez troche mi zal tego blondu...naprawde zal bo licze sie z tym ze nie wroce juz do takiego blondu jak mam, a przynajmniej bedzie ciezko...a z drugiej strony chce sprobowac... no i boje sie ze strace objetosc wlos闚

My郵isz, ze ja sie nie ba豉m?? Okropnie sie balam, bo nie wiedzia豉m czy bede dobrze sie czu w ciemnym kolorze, wydawa這 mi sie, ze np sie postarze, mia豉m wiele obaw. I oczywi軼ie to, 瞠 z ciemnych na blond bedzie juz ci瞛ko przej嗆. Przymierza豉m sie do tej zmiany chyba z rok . Posz豉m do fryzjera, bo pierwszy raz nie chcialam tego robi sama i by豉m strasznie zestresowana . Bo wiem ze gdyby wysz這 nie po mojej my郵i, strasznie bym sie z tym czu豉 i jak tu wyj嗆 do ludzi ? Ale okaza這 sie ze w陰snie ciemne w這sy bardziej mi pasuj, moja twarz nabra豉 jakby blasku i co najwa積iejsze sama sobie sie podobam i nie chce juz wraca do jasnych w這s闚. Nie lubi i boj si zmian dlatego tak to analizowa豉m ale by這 warto. Wreszcie zapu軼i豉m w這sy, bo wcze郾iej ca造 czas musia豉m je podcina by jako schludnie wyglada造.
kete31 jest offline  
Stary 2008-11-10, 19:05   #2123
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

dzieki za wsparcie tez musze to dokladnie przemyslec
Stary 2008-11-10, 20:12   #2124
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
a czy stracily swoja objetosc?
moim zdaniem wrecz przeciwnie,ale to pewnei wynika z tego,ze nie widac tego ,ze sa zniszczone, chociaz jak farbowalam na czarno to rodzina czesto mowila mi ,ze wlosy gygladaj jakby bylo ich mniej,ale teraz mam przeciwne spstrzerzenia
jenny87 jest offline  
Stary 2008-11-28, 23:51   #2125
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Marzy mi si dok豉dnie taki odcie w這s闚 jak na za陰czonych zdj璚iach,
dorad嬈ie prosz jakim kolorkiem uzyskam taki na moim 鈔ednim/ciemnym br您ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0173796.jpg (34,9 KB, 260 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 58d2e25e002959704924a3fc.jpg (32,6 KB, 260 za豉dowa)
Stary 2008-11-29, 09:57   #2126
Orelie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Od trzech lat rozja郾ia豉m w這sy, a dok豉dnie robi豉m pasemka (czasem wi璚ej czasem mniej) Moje w這sy wygl康aj jak siano; s strasznie suche i 豉mliwe. Ostatni raz by豉m u fryzjera w czerwcu (robione tylko odrosty) Chc mie zn闚 br您owe w這sy. My郵 o czekoladzie, jednak zastanawiam si czy po這瞠nie teraz farby jeszcze bardziej nie os豉bi moich ju s豉bych w這s闚. Naprawd mam ju do嗆 tego wyblak貫go blondu.
Orelie jest offline  
Stary 2008-11-29, 11:48   #2127
judge
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 110

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
Marzy mi si dok豉dnie taki odcie w這s闚 jak na za陰czonych zdj璚iach,
dorad嬈ie prosz jakim kolorkiem uzyskam taki na moim 鈔ednim/ciemnym br您ie
Ja mam taki kolor na g這wie Co w ten dese Farbowa豉m garnier belle color ciemny szatyn
Stary 2008-11-29, 16:51   #2128
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

ostatnio w鈔鏚 farb profesjonalnych (Subrina) moj uwag zwr鏂i kolor espresso
jak my郵icie jaki wyjdzie na br您ie? czy to kolor zimny czy ciep造? jak si sp逝kuje? b璠 wdzi璚zna za opinie
Stary 2008-12-02, 18:48   #2129
Sylwia1990opi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Czy kto jaki to mo瞠 by br您 i za pomoc jakiej farby mo積a osi庵n望 taki kolor?? B豉gam o pomoc, obecnie mam blond baleja ale w這sy mam suche i planuj sobie przemalowa pod naturalny...))http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura76323.htm
Sylwia1990opi jest offline  
Stary 2008-12-03, 23:20   #2130
izzie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 856
GG do izzie

A ja Wam powiem ze oko這 20 pa寮ziernika farbowa豉m si Garnierem 100 % kolor "g喚boki szatyn" i im d逝瞠j go mam tym bardziej mi si podoba. Nie wyp逝kuje si na rudo i wog鏊e nie blednie
izzie jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.