Br您owow這se farbowane :) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-12-24, 10:31   #2161
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez sintagma Poka wiadomo嗆
pod陰czam sie do pytania Kate tylko mam jeszcze dodatkowo takie pytanko jestem farbowan platynow ch這dn blondynk i ostatnio chcia豉m do Was do陰czy i uzyska w豉snie taki ciep造 豉dny nie za ciemny br您ik w豉snie ten 6.13 tylko juz walczy豉m z tym upartym blondem i nie do嗆 ze trwa豉 farba zmywa sie po paru myciach to jeszcze nie wychodzi to kolor ciep造 no i tak farbowa豉m juz pare razy na br您ik no i zaraz sie zmywa i ukazywa sie zaraz ten blond s造sza豉m gdzies ze w takim przypadku pierwsze trzeba na這篡c rudy,czerwony kolor by p騜niej na這篡c ten br您 i wtedy tylko sie trzyma i jest ciep造 odcie A ja nie chc by ju blondynk

Ja ju kilka razy z blondu schodzi豉m na ciemny kolor, czarne, br您y, zawsze dluugi czas sie wyplukiwa kolor, nie raz po pierwszym farbowaniu na ciemno mia豉m takie prze鈍ity i w這sy jakby zielone Moze zaopatrz sie w jakies szamoony i odzywki do w這s闚 farbowanych ciemnych, ja wlasnie wczoraj przeszlam metamorfoze kolejny raz i z blondynki sta豉m sie szatynka mozna powiedziec Ten orzechowy be jest cieplym odcieniem.W這sy farbowa豉m Natural&Easy Karmelowa Czekolada i pierwszy raz w zyciu chyba dosyc dobrze pokryly sie cale wlosy, nie ma az takich przeswitow i naprawde w sztucznym swietle kolor wyglada dobrze, bo w dziennym juz troszke gorzej Moze sproboj tym N&E ? A Loreal wyplukuje sie strasznie szybko... W瞠raj帷a sie okropna Pallette dobrze sie za, to trzyma, 6 razy zrobisz roznymi farbami a Paleta raz i kolor mocno sie trzyma, ale pali wlosy.. Ja tam wole 6 razy zrobic niz raz a porzadnie

W kazdym razie powodzenia

Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2008-12-24 o 10:34
dagirll jest offline  
Stary 2008-12-25, 23:08   #2162
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Ja ju kilka razy z blondu schodzi豉m na ciemny kolor, czarne, br您y, zawsze dluugi czas sie wyplukiwa kolor, nie raz po pierwszym farbowaniu na ciemno mia豉m takie prze鈍ity i w這sy jakby zielone Moze zaopatrz sie w jakies szamoony i odzywki do w這s闚 farbowanych ciemnych, ja wlasnie wczoraj przeszlam metamorfoze kolejny raz i z blondynki sta豉m sie szatynka mozna powiedziec Ten orzechowy be jest cieplym odcieniem.W這sy farbowa豉m Natural&Easy Karmelowa Czekolada i pierwszy raz w zyciu chyba dosyc dobrze pokryly sie cale wlosy, nie ma az takich przeswitow i naprawde w sztucznym swietle kolor wyglada dobrze, bo w dziennym juz troszke gorzej Moze sproboj tym N&E ? A Loreal wyplukuje sie strasznie szybko... W瞠raj帷a sie okropna Pallette dobrze sie za, to trzyma, 6 razy zrobisz roznymi farbami a Paleta raz i kolor mocno sie trzyma, ale pali wlosy.. Ja tam wole 6 razy zrobic niz raz a porzadnie

W kazdym razie powodzenia
Mnie kiedy fryzjerka powiedzia豉, 瞠 kiedy chce si przyciemni rozja郾iane w這sy to najpierw trzeba je tak "nas帷zy" pigmentem, do tego dobre s szamponetki, 瞠by potem farba si mia豉 czego czepia. Ale ja tylko przekazuj czyje s這wa, sama nie pr鏏owa豉m, mo瞠 Wy powiecie, czy to ma co wsp鏊nego z rzeczywisto軼i

A ja chyba jednak zrobi sobie ca這嗆 fioletem, w razie jakiej wpadki mam br您ow farb w szafce i b璠 si ni ratowa豉
iustitia jest offline  
Stary 2008-12-27, 13:28   #2163
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iustitia Poka wiadomo嗆
Mnie kiedy fryzjerka powiedzia豉, 瞠 kiedy chce si przyciemni rozja郾iane w這sy to najpierw trzeba je tak "nas帷zy" pigmentem, do tego dobre s szamponetki, 瞠by potem farba si mia豉 czego czepia. Ale ja tylko przekazuj czyje s這wa, sama nie pr鏏owa豉m, mo瞠 Wy powiecie, czy to ma co wsp鏊nego z rzeczywisto軼i

A ja chyba jednak zrobi sobie ca這嗆 fioletem, w razie jakiej wpadki mam br您ow farb w szafce i b璠 si ni ratowa豉

Hmm moze warto by bylo sprobowac.. z tymi szamponetkami...

Nie wiem sama, karmelowa czekolada wyplukala mi sie okrutnie, dzisiaj lece po Mrozny kasztan i zobaczymy co z tego wyniknie

edit.

Nie kupilam tego mroznego kasztana.. Dalej sie zastanawiam.. Dziewczyny a jak wychodzi Aksamitny braz Brillance?Zastanawiam sie tez nad orzechowym bezem exxelence..a opakowaniu slicznie wyglada...

Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2008-12-27 o 22:01
dagirll jest offline  
Stary 2009-01-01, 15:27   #2164
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 790
GG do April007

L'Oreal Recital Preference M2 Antigua Mro幡y Kasztan. Zaraz po farbowaniu uda這 mi si zrobi tylko z lamp (zd. 3 i 4). Po kilku myciach kolor w 鈍ietle dziennym i b造skowym (1 i 2). Kolor k豉d豉m na Mro幡y Kasztan Castingu, kt鏎y wyp逝ka si do嗆 szybko do jasnego br您u. Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010932.jpg (93,8 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010934.jpg (63,7 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PC280924.jpg (85,7 KB, 90 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PC280928.jpg (83,2 KB, 74 za豉dowa)
April007 jest offline  
Stary 2009-01-04, 19:30   #2165
flower92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Oj, jak mi si te marzy jaki ciemny br您ik Ale boj si zafarbowa jako.... osotni raz p馧tora roku temu, ale na ja郾iejsze szamponem i wyszed zielony :/ a teraz mam 15cm odrosty, a reszta sie spra豉 do blondu (m鎩 w豉sny to ciemny blond). Niby zapuszczam do naturalnych,ale strsznie mnie korci, my郵icie 瞠warto spr鏏owa?
flower92 jest offline  
Stary 2009-01-04, 21:51   #2166
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Hmm moze warto by bylo sprobowac.. z tymi szamponetkami...

Nie wiem sama, karmelowa czekolada wyplukala mi sie okrutnie, dzisiaj lece po Mrozny kasztan i zobaczymy co z tego wyniknie

edit.

Nie kupilam tego mroznego kasztana.. Dalej sie zastanawiam.. Dziewczyny a jak wychodzi Aksamitny braz Brillance?Zastanawiam sie tez nad orzechowym bezem exxelence..a opakowaniu slicznie wyglada...
o tak podbijam pytanie o ten Aksamitny braz Brillance? a poki co polece Loreal Excell 10 czekoladowy kasztan,mialam tez rozjasnione wlosy i po ilus farbowaniach chyba wreszcie udalo mi sie osiagnac co chcialm wlasnie ta farba i chyba mi sie juz szczesliwie wzarl kolor
jenny87 jest offline  
Stary 2009-01-04, 23:28   #2167
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
o tak podbijam pytanie o ten Aksamitny braz Brillance? a poki co polece Loreal Excell 10 czekoladowy kasztan,mialam tez rozjasnione wlosy i po ilus farbowaniach chyba wreszcie udalo mi sie osiagnac co chcialm wlasnie ta farba i chyba mi sie juz szczesliwie wzarl kolor

Ja w豉snie jestem po trzecim farbowaniu dzisiaj wellatonem Lsniacy opal z mleczna czekolada zmieszalam, porazka juz widze w sztucznym swietle przeblyski tego blondu wyglada koszmarnie, za jasny chyba kolor wyszedl ostatnio zrobilam jasnym opalizujacym kasztanem Recital Loreal i wyplukal sie chyba po 4 myciach mam dosyc.. I troche sie obawiam tym Excellem zrobic, bo jest drozszy, a jak ma sie wyplukac bo 3 myciach, to calkiem bez sensu.. A ten czekoladowy kasztan, prosze wklej fotki kolorku

dagirll jest offline  
Stary 2009-01-05, 09:18   #2168
escada21
BAN sta造

Wiadomo軼i: 76

dziewczyny ja mam naturalny odcien wlosow sredni braz, jasniejszy na koncowkach ,chcialabym uzykac jasny br您ik a jak wiadomo kupujac sama farbe i farbujac moge jedyne uzyskac ciemny kolor!a zalezy mi na jasnym .Czy fryzjerka bedzie musiala mi najpierw rozjasnic wlosy a nastepnie pofarbowac jasny brazem ,jak to wyglada??

no i najgorsze i najbardziej kosztowne to farbowanie odrostwo prawda?
escada21 jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:30   #2169
Rei
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Dziewczyny jak farb uzyskam taki kolor w這s闚? Pi瘯ny..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lohan1xv7.jpg (32,3 KB, 118 za豉dowa)

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:40   #2170
dagirll
Wtajemniczenie

Rei
Moze zobacz palete loreal Recital jakis bursztyn o ile oczywiscie nie masz ciemniejszych wlosow, bo raczej nic z tego nie wyjdze.

dagirll jest offline  
Stary 2009-01-05, 23:45   #2171
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Rei
Moze zobacz palete loreal Recital jakis bursztyn o ile oczywiscie nie masz ciemniejszych wlosow, bo raczej nic z tego nie wyjdze.
od 30grudnia jestem blondynk (namowa fryzjerki) i choc mowia ze dobrze wygladam to chce cos ciemniejszego!

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2009-01-06, 00:16   #2172
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rei Poka wiadomo嗆
od 30grudnia jestem blondynk (namowa fryzjerki) i choc mowia ze dobrze wygladam to chce cos ciemniejszego!

Powinno wyjsc zalezy jeszcze jak jasna jestes blondynka, ja niedawno z blondu zrobilam sie na braz i farbuje co chwile, bo farby po 3 myciach totalnie sie wyplukuja i kolor jest okropny Ale ja mam bardzo zniszczone wlosy rozjasnianiem i moze tez dlatego.. Zobacz sobie ta paletke Recital Loreal'a widzia豉m takie kolorki podobne, wlasnie chyba jakies bursztyny, musisz w sklepie zobaczyc

dagirll jest offline  
Stary 2009-01-06, 11:12   #2173
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Powinno wyjsc zalezy jeszcze jak jasna jestes blondynka, ja niedawno z blondu zrobilam sie na braz i farbuje co chwile, bo farby po 3 myciach totalnie sie wyplukuja i kolor jest okropny Ale ja mam bardzo zniszczone wlosy rozjasnianiem i moze tez dlatego.. Zobacz sobie ta paletke Recital Loreal'a widzia豉m takie kolorki podobne, wlasnie chyba jakies bursztyny, musisz w sklepie zobaczyc
ok dziekuje Ja mm duzo jasnych pasm na glowie :/ i taaak mi sie to nie podoba ze musze to "zamalowac" hehe

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2009-01-06, 11:33   #2174
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

nie wiedzia豉m za bardzo gdzie zamiescic moje pytanie, ale moze wiecie co to jest koloryzacja ton w ton?

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2009-01-06, 12:11   #2175
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆
nie wiedzia豉m za bardzo gdzie zamiescic moje pytanie, ale moze wiecie co to jest koloryzacja ton w ton?

"Chodzi o to , 瞠 za pomoc okre郵onych w ten spos鏏 preparat闚 mo磧iwa jest niewielka zmiana koloru, na r騜ni帷y si od naturalnego o 1-2tony. Nie rozja郾iaj one w這s闚 ani nie pokrywaj intensywnej siwizny. Farby tego typu stosuje si te po to, by wzmocni naturalny kolor w這s闚. Efekt utrzymuje si 3-4ygodnie."

dagirll jest offline  
Stary 2009-01-06, 12:35   #2176
martina@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 365
GG do martina@

a to m鎩 najnowszy kolor

73->72->71->65->60

Edytowane przez martina@
Czas edycji: 2011-03-22 o 15:44
martina@ jest offline  
Stary 2009-01-06, 12:37   #2177
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863

Ktora z farb da mi chlodny odcien brazu przez zadnych rudo軼i??? Byle nie byl to ciemny braz.
julittaa22 jest offline  
Stary 2009-01-06, 12:40   #2178
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Ktora z farb da mi chlodny odcien brazu przez zadnych rudo軼i??? Byle nie byl to ciemny braz.
Poczytaj tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276876
czarna.noc jest offline  
Stary 2009-01-06, 12:43   #2179
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martina@ Poka wiadomo嗆
a to m鎩 najnowszy kolor

Kolorek 豉dny, czym robi豉s wloski?

dagirll jest offline  
Stary 2009-01-06, 12:48   #2180
martina@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 365
GG do martina@

w這sy farbuj zawsze u fryzjera jedyne co wiem, to to, ze u篡wa on farb Loreala

73->72->71->65->60
martina@ jest offline  
Stary 2009-01-06, 13:08   #2181
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martina@ Poka wiadomo嗆
w這sy farbuj zawsze u fryzjera jedyne co wiem, to to, ze u篡wa on farb Loreala

Nastepnym razem podpytaj, bo kolorek 郵iczny

dagirll jest offline  
Stary 2009-01-06, 14:23   #2182
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆

Pierwsze co zrobilam to przeczytalam tamten caly watek ale nie ma tam slowa o farbach sklepowych tylko wszystko o fryzjerskich.
julittaa22 jest offline  
Stary 2009-01-09, 01:53   #2183
dagirll
Wtajemniczenie

Ja zrobi豉m w這sy mieszank z Joanny palona kawa z orzechowym brazem wyszedl mi.. brazowy mahon sa pod swiatlo czerwone.. Okropnie.

dagirll jest offline  
Stary 2009-01-09, 17:23   #2184
Mini1991
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 840

julitta nie ma co liczyc na drogeryjne farby jesli chcesz miec ch這dny odcien brazu to trzeba sie poswiecic

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-01-11, 09:14   #2185
nataszka908
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Hej dziewczyny, mam pytanie. Wczoraj farbowa豉m w這sy joann ''cynamonowy braz'' - wszystko pi瘯nie 豉dnie, sk鏎a nie szczypie, mimo ze mam 逝pie ;/ i takie cebulki, ktore mnie czesto bola Jednak na sk鏎ze gowy pozosta速 takie ciemne plamki od farby...;( nie wiem co to jest i czy nic mi sie nie stanie ..dodam, ze w這sy po farbowaniu umy豉m dok豉dnie dwa razy. Przejdzie?
nataszka908 jest offline  
Stary 2009-01-11, 10:09   #2186
Mini1991
Zakorzenienie

oczywiscie ze tak.. zawsze ciemna farba zostawia takie plamy ja najczesciej mam na czole ;/

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-01-11, 12:52   #2187
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 329

Dziewczyny wiecie mo瞠 dok豉dnie jaki kolor ma Kinga 真kowska z Pierwszej Mi這軼i???Strasznie mi si podoba i chcia豉bym si tak przefarbowa, tylko bym musia豉 wiedziec jak fabe uzy 瞠by w豉snie taki kolor wyszed.
Stary 2009-01-11, 12:53   #2188
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 329

Juz wkleji豉m zdj璚ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Aleksandra_Zienkiewicz_460x370.jpg (35,4 KB, 153 za豉dowa)
Stary 2009-01-11, 13:12   #2189
Mini1991
Zakorzenienie

ona ma pod s這nce strasznie miedziane w這sy :/ tragiczne

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-01-11, 13:22   #2190
jagodzianka612
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

a ja jestem zla bo 2 tygodnie temu zafarbowalam wlosy na czekoladowy braz i wyszedl mi jakis bordowo czerowy. w 鈍ietle dzienym jeszzce jakos wyglada ale w szucznym masakra wlosy czerwone normalnie!! na jakis kolor mamzafarbowac zebym miala ciemny br您 i taki bardzo ciemny ale zebym nie miala czerwonych ani rudych refleksow??da sie tak?? Poratujcie mnie prosze!!!
jagodzianka612 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.