Br您owow這se farbowane :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-03-04, 10:03   #2341
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Dzieki A masz moze fotke? Tego czekoladowego kasztana?

dagirll jest offline  
Stary 2009-03-04, 10:09   #2342
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez fanka-al Poka wiadomo嗆
Dziekuje za rady zniszcze ta czern!;d i bede informowac czy cos schodzi!
I napisz jak tam mro幡y be si spisa
Jeszcze nie farbowa豉m, najpierw po這篡豉m natural & easy ciemny blond amaretto dla wyr闚nania bo ta farba nie niszczy mi w這s闚, mo瞠 lepiej ten casting z豉pie. Mro幡y kasztan mia豉m napisa nie be (przepraszam za pomy趾e) po這瞠 pod koniec tygodnia. Jak tylko pofarbuj wklej fotk.
Trzymam za wygran oczywi軼ie Twoj nie czerni

dagirll 豉dny kolor bardzo naturalny.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-04, 10:10   #2343
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Dzieki A masz moze fotke? Tego czekoladowego kasztana?
poszukam,jak znajde jakies zdjecie to je wrzuce
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-04, 10:25   #2344
dagirll
Wtajemniczenie

ok fajnie by bylo Dzieki z g鏎y

dagirll jest offline  
Stary 2009-03-04, 20:52   #2345
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

Schodze z czerni(mam nadzieje ze nie w rudy -aczkolwiek rudy poblask pod swiatlem mam.. ale taka natura moich wlosow..wczesniej mialam prawie rudy-braz i moje naturalne tez mialy cieply polysk)

Ale podoba mi sie kolorek(tyle ze nie prostowane)
Tutaj na zdjeciu chyba po 3 myciach..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 1.jpg (34,3 KB, 97 za豉dowa)

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:41   #2346
fanka-al
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka wiadomo嗆
Schodze z czerni(mam nadzieje ze nie w rudy -aczkolwiek rudy poblask pod swiatlem mam.. ale taka natura moich wlosow..wczesniej mialam prawie rudy-braz i moje naturalne tez mialy cieply polysk)

Ale podoba mi sie kolorek(tyle ze nie prostowane)
Tutaj na zdjeciu chyba po 3 myciach..
i schodzi? u mnie trudno powiedziec ale wydaje mi sie, ze juz nie jest tak intensywna ;d ja daze to jakiegos czekoladowego-ciemnego brazu. Myslicie, ze bez dekoloryzacji sie nie obejdzie?

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline  
Stary 2009-03-05, 10:08   #2347
MonkaIska
Zadomowienie

Na stronie 62 jest m鎩 eksperyment zej軼ia z czerni, sama sobie rozja郾i豉m i w這sy nie ucierpia造, nawet nie musia豉m k豉嗆 farby bo r闚no wysz這 (szczoteczka do z瑿闚 i ch這pak dali rad) a mia豉m d逝窺ze i geste w這sy.

link: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ka#post7985177

jest tam te link do fotki jak to wysz這 gdyby kto by zainteresowany http://www.wizaz.pl/forum/showthread...br%B1zy&page=8

Przyznam, 瞠 te domowe rozja郾ianie zniszczy這 mi w這sy mniej ni fryzjerskie bo rozja郾iacz trzyma豉m kr鏒ko gdy nie chcia豉m blond tylko pozby si czerni

Pozdrawiam

P.S. Jaka ja jestem niekonsekwentna napisa豉m, 瞠 ju w 篡ciu Casting nie zago軼i na mojej p馧ce a Mro幡y Kasztan, 瞠 tak powiem si mrozi i czeka echhh

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-03-05 o 10:12
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-05, 20:02   #2348
fanka-al
Raczkowanie

aaa Monika swietny efekt! sliczny kolor Ci wyszedl!
chyba bede ryzykowac wole sama kombinowac niz u fryzjera, bo jesli cos komus nie wyjdzie to kasa wyrzucona w bloto, a ja sama bede probowac do skutku!:d pozniej regeneracja i bedzie ok zwlaszcza, ze moje wlosy przeszly juz mnostwoo zlego a sa bardzoo geste wiec damy rade! ;d
a jak to jest z castingiem? nigdy nie mia豉 na g這wie, slyszalam rozne opinie, czy szybko sie zmywa?

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline  
Stary 2009-03-05, 20:06   #2349
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
i schodzi? u mnie trudno powiedziec ale wydaje mi sie, ze juz nie jest tak intensywna ;d ja daze to jakiegos czekoladowego-ciemnego brazu. Myslicie, ze bez dekoloryzacji sie nie obejdzie?
Schodzi-az za bardzo.
Zaczynaja mi wylazic rude poblaski(przy nasadzie.. niezbyt to ciekawie wyglada pod swiatlo.. ) wczesniej po farbowaniu przy nasadanie mialam prawie rudy teraz sie zakryl ale odcien jakbym rudawy miala przy nasadzie
Kurcze nie wiem co bedzie za 5 myc..
jednak te ciemne mialy swoj urok.. nadal sa ciemne ale ten polysk przy nasadzie..

ilo16na jest offline  
Stary 2009-03-05, 20:45   #2350
MonkaIska
Zadomowienie

fanka-al Mnie akurat casting za "chiny ludowe" si zmy nie chcia, robi豉m ciemnym blondem i wyszed mi czarny, po czym nic nie da這 si zrobi, my豉m w這sy nawet Vizirem Po nim sobie sama rozja郾i豉m. Br捫 te wyszed czarny i te rozja郾ia豉m. Natomiast Mro幡y bez trzyma豉m 10 minut tylko i wyszed mi ciemny br您 z ch這dnym po造skiem. Dlatego teraz mro幡y kasztan zamierzam potrzymac kr鏂ej ni w ulotce nauczona wczesniejszymi do鈍iadczeniami.
No ale r騜nie to wychodzi, widzia豉m sporo fotek na w徠ku o castingu i nie幢e niekt鏎ym wychodzi i nawet si spiera. U mnie casting jest trwalszy ni farby Loreala, Garniera, Palette itd

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-05, 22:41   #2351
fanka-al
Raczkowanie

Cytat:
Schodzi-az za bardzo.
Zaczynaja mi wylazic rude poblaski(przy nasadzie.. niezbyt to ciekawie wyglada pod swiatlo.. ) wczesniej po farbowaniu przy nasadanie mialam prawie rudy teraz sie zakryl ale odcien jakbym rudawy miala przy nasadzie
Kurcze nie wiem co bedzie za 5 myc..
jednak te ciemne mialy swoj urok.. nadal sa ciemne ale ten polysk przy nasadzie..
wlasnie najbardziej mnie denerwuja rude poblaski! moja czern sie trzyma wiec jak na razie na rude refleksy nie narzekam..

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
fanka-al Mnie akurat casting za "chiny ludowe" si zmy nie chcia, robi豉m ciemnym blondem i wyszed mi czarny, po czym nic nie da這 si zrobi, my豉m w這sy nawet Vizirem Po nim sobie sama rozja郾i豉m. Br捫 te wyszed czarny i te rozja郾ia豉m. Natomiast Mro幡y bez trzyma豉m 10 minut tylko i wyszed mi ciemny br您 z ch這dnym po造skiem. Dlatego teraz mro幡y kasztan zamierzam potrzymac kr鏂ej ni w ulotce nauczona wczesniejszymi do鈍iadczeniami.
No ale r騜nie to wychodzi, widzia豉m sporo fotek na w徠ku o castingu i nie幢e niekt鏎ym wychodzi i nawet si spiera. U mnie casting jest trwalszy ni farby Loreala, Garniera, Palette itd
oj Vizir! ;d ale rozumiem, ja w akcie desperacji rowniez takie hardkorowe akcje zaliczylam mnie sie marzy taki jak na fotce poznizej .. ale pojecia nie mam o ile tonow rozjasnic ten czarny i co pozniej polozyc! ; o
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 9047dde500197b3a49ab1df4.jpg (27,7 KB, 121 za豉dowa)

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline  
Stary 2009-03-06, 00:34   #2352
Isabelle
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Z g鏎y przepraszam je郵i taki w徠ek ju istnia i je郵i zamieszczam moje pytanie w z造m "dziale". Na swoje usprawiedliwienie mog napisa tylko tyle, 瞠 to m鎩 pierwszy wpis na jakiekolwiek forum, a pytanie, kt鏎e mnie nurtuje to: Czy r騜ne odcienie farby Luo color mo積a miesza mi璠zy sob? Kupi豉m farb nr 4 (naturalny br您) i 4,26 (opalizuj帷a z lekko fioletowym po造skiem). W tej chwili mam pasemka, kt鏎e zla造 sie w prawie jednolity ciemny br您 (ostatnie farbowanie 6 tygodni temu), nie mam siwych w這s闚. Czy to dobry pomys miesza te farby? Chcia豉bym uzyska kolor ciemnego br您u z fioletowym POΧSKIEM a nie fioletowe w這sy, st康 pomys pomieszania dw鏂h odcieni. Bardzo prosz o odpowied, bo to moje pierwsze "w豉snor璚zne" farbowanie. Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied i przepraszam za k這pot.
Isabelle jest offline  
Stary 2009-03-06, 10:34   #2353
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:

oj Vizir! ;d ale rozumiem, ja w akcie desperacji rowniez takie hardkorowe akcje zaliczylam mnie sie marzy taki jak na fotce poznizej .. ale pojecia nie mam o ile tonow rozjasnic ten czarny i co pozniej polozyc! ; o
Nie wiem ja potrzyma豉bym maks 10-15 minut (nie wiem jak ci si w這sy rozja郾iaj mi bardzo dobrze) rozja郾iacz garniera a potem jaki ciemny blond (ja da豉m ciemny blond amaretto natural & easy i tylko lekko mi przyciemni w豉snie do jasnego br您u), w ka盥ym razie jaki kolor ze dwa tony ja郾iejszy ni chcesz uzyska 瞠by znowu nie zrobi ciemnej masakry. Zreszt i tak farby na rozja郾ionych szybciej si b璠 spiera. Zanim si "we穋e nowy kolor" to troszk potrwa No i najwazniejsze nie nak豉dac rozja郾iacza od odrost闚 bo wyjd du穎 jasniejsze od reszty

W ka盥ym razie ja nie polecam pasemek bo potem to cholerstwo wy豉zi spod farby jako pierwsze i wygl康a si na niedofarbowan, chyba, ze naprawd du穎 cieniutkich to wtedy mo瞠 b璠zie lepiej.

Zja郾ia豉 Ci co ju ta czer czy dalej smo豉?

Isabelle WITAJ NA WIZA狹 farby tej samej firmy mo積a miesza raczej nie powinny zaszkodzi ale efekt kolorystyczny raczej jest nieprzewidywalny, chyba, ze jeste fryzjerk z do鈍iadczeniem jak jeste pewna, ze nie b璠ziesz rozpacza po efekcie ko鎍owym, kt鏎y nie spe軟i do ko鎍a twoich oczekiwa to... do odwa積ych 鈍iat nale篡 Zobaczy豉m te kolorki, oba dosy ch這dnawe wi璚 zieleni chyba nie b璠zie ale te 4,26 jest raczej takie fioletowo-czerwone? 疾by Ci bordowe nie wysz造.

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:47
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-06, 11:47   #2354
Isabelle
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dziekuje Moniko za odpowied. Fryzjerk nie jestem, ale chyba dzisiaj zaryzukuje pomieszanie tych farb bo boje sie fioletu. Nie wiem tylko ile kt鏎ej. My郵e ze pierwszy raz zrobi p馧 na p馧 i dam zna co wysz這
Isabelle jest offline  
Stary 2009-03-06, 12:55   #2355
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Isabelle Poka wiadomo嗆
Dziekuje Moniko za odpowied. Fryzjerk nie jestem, ale chyba dzisiaj zaryzukuje pomieszanie tych farb bo boje sie fioletu. Nie wiem tylko ile kt鏎ej. My郵e ze pierwszy raz zrobi p馧 na p馧 i dam zna co wysz這
Je郵i masz mo磧iwo嗆 zr鏏 prosz fotki przed i po Trzymam kciuki za udany efekt

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-06, 15:55   #2356
jagodzianka612
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

ja wlasnie chce zafarbowac sobie wlosy castingiem ciemny braz ale psizecie ze wychodzi kolor az czarny a takiego to za bardzo nie chce:p to co robic mzoe tylko brazem zafarbowac?/ a kolor szybko sie spiera>??
jagodzianka612 jest offline  
Stary 2009-03-06, 15:59   #2357
jagodzianka612
Raczkowanie

aktualnie mam takie wlosy jakies rude nie wiadomo co to
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.jpg (138,2 KB, 299 za豉dowa)
Stary 2009-03-06, 17:52   #2358
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka wiadomo嗆
aktualnie mam takie wlosy jakies rude nie wiadomo co to

Chcia豉bym mie juz takie dlugie wlosy, bardzo 豉dne i fajny kolorek

dagirll jest offline  
Stary 2009-03-06, 21:33   #2359
jagodzianka612
Raczkowanie

eee tam ladne na jakis ciemniejszy mam teraz ochote tlyko nie czarny!! chyba zafarbuje sobie castingiem ale braem zwyk造 nie ciemnym bo jak ten ciemy jak czarny wychodzi to ja podziekuje;p
Stary 2009-03-06, 22:21   #2360
fanka-al
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Nie wiem ja potrzyma豉bym maks 10-15 minut (nie wiem jak ci si w這sy rozja郾iaj mi bardzo dobrze) rozja郾iacz garniera a potem jaki ciemny blond (ja da豉m ciemny blond amaretto natural & easy i tylko lekko mi przyciemni w豉snie do jasnego br您u), w ka盥ym razie jaki kolor ze dwa tony ja郾iejszy ni chcesz uzyska 瞠by znowu nie zrobi ciemnej masakry. Zreszt i tak farby na rozja郾ionych szybciej si b璠 spiera. Zanim si "we穋e nowy kolor" to troszk potrwa No i najwazniejsze nie nak豉dac rozja郾iacza od odrost闚 bo wyjd du穎 jasniejsze od reszty

W ka盥ym razie ja nie polecam pasemek bo potem to cholerstwo wy豉zi spod farby jako pierwsze i wygl康a si na niedofarbowan, chyba, ze naprawd du穎 cieniutkich to wtedy mo瞠 b璠zie lepiej.

Zja郾ia豉 Ci co ju ta czer czy dalej smo豉?
no wlasnie nic sie nie zmyla :< kurde chyba pokombinuje z tym rozjasniaczem.. pasemka odpadaja bo straszniee nie lubie rzeczy tego typu

Grandma.. i miss U

Edytowane przez fanka-al
Czas edycji: 2009-03-06 o 22:22
fanka-al jest offline  
Stary 2009-03-07, 11:37   #2361
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 329
Wpisy w blogu: 1

Ponawiam pytanie.Farbowa豉 si kt鏎a z was Castingiem Excell10 czekoladowym kasztanem?Zastanawia mnie jaki kolor wychodzi
Stary 2009-03-07, 13:41   #2362
jagodzianka612
Raczkowanie

ja farbowalam u frzyjera czzekoladowym brazem dokladnie 28 grudnia :p strasznie sie spra juz niestety;/
Stary 2009-03-07, 15:33   #2363
atomufka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 941

witam do陰czam do waszego w徠kuTe jestem br您owo-w這sa farbowana tylko teraz bardziej czarna niestey

Cytat:
ja wlasnie chce zafarbowac sobie wlosy castingiem ciemny braz ale psizecie ze wychodzi kolor az czarny a takiego to za bardzo nie chce:p to co robic mzoe tylko brazem zafarbowac?/ a kolor szybko sie spiera>??
Ja wlasnie zrobilam sobie kolorek castingiem ciemny br您 i szczerze nie polecam,je郵i nie chcesz mie czarnych w這s闚.Farbowa豉m ponad 3 tygodnie temu,myj w這sy codziennie ,kolor tylko lekko si zmy.A na pocz徠ku by czarny jak smo豉
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02178.jpg (48,0 KB, 211 za豉dowa)

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

atomufka jest offline  
Stary 2009-03-07, 15:39   #2364
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez atomufka Poka wiadomo嗆
witam do陰czam do waszego w徠kuTe jestem br您owo-w這sa farbowana tylko teraz bardziej czarna niestey

Ja wlasnie zrobilam sobie kolorek castingiem ciemny br您 i szczerze nie polecam,je郵i nie chcesz mie czarnych w這s闚.Farbowa豉m ponad 3 tygodnie temu,myj w這sy codziennie ,kolor tylko lekko si zmy.A na pocz徠ku by czarny jak smo豉
Mi sie Twoj kolor b.podoba(prawie jak moj) i uwazam ze ladnie w nim wygladasz.
Chcesz go zmienic?

ilo16na jest offline  
Stary 2009-03-07, 16:19   #2365
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Mi sie Twoj kolor b.podoba(prawie jak moj) i uwazam ze ladnie w nim wygladasz.
Chcesz go zmienic?
Dzi瘯ujTeraz ju si przyzwyczai豉m,ale na pocz徠ku by豉m zszokowanaJednak wol siebie w br您ie,cho znajomi te m闚i ze mi pasuje.
Na si喚 nie b璠 zmienia tymbardziej 瞠 nied逝go mam 郵ubPoczekam jeszcze z miesi帷,jak sie nie spierze to zostan przy nim na jaki czas
Wczesniej uzywalam farby garnier 100%koloru i ten kolor tez poczatkowo byl czarny ,ale po kilku myciach robil sie br您owy.A ten casting ani mysli si zmy

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-03-07, 22:17   #2366
jagodzianka612
Raczkowanie

az taki ciemny wyszedl?? ojjj az czarnego to miec nie chce:p ale slicznie ci w ym kolorku a z garniera to jakim kolorem farbowalas ciemnym brazem?? mzoe garnierem zafarbuje wlosy hmm..sama juz nie wiem..
Stary 2009-03-07, 22:41   #2367
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
az taki ciemny wyszedl?? ojjj az czarnego to miec nie chce:p ale slicznie ci w ym kolorku a z garniera to jakim kolorem farbowalas ciemnym brazem?? mzoe garnierem zafarbuje wlosy hmm..sama juz nie wiem..
Dzi瘯uj
no smo豉 wysz豉a garnier mia豉m ciemny szatyn.Po kilku myciach zmywa si praktycznie do mojego naturalnego wi璚 zaszala豉m z tym castingiem no i mam
A ten garnier strasznie mi w這sy zniszczy i wysuszy.

szafa

Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-03-07 o 22:42 Pow鏚: dopisek
atomufka jest offline  
Stary 2009-03-07, 22:47   #2368
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 329
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny na pocz徠ku casting wychodzi ciemny, bo sama sie nim farbuje ale po paru myciach on sie spiera do 豉dnego br您u, wiec nie patrzcie ze teraz macie taki kolor bo pr璠zej czy pozniejk i tak si zmyje Ja dzisiaj sie fabne豉m casting excell10 czekoladowy kasztan i tez mam prawie czarne wlosy, ale wiem ze po kilku myciach bede juz mia豉 wymarzony kolorek
Stary 2009-03-07, 23:16   #2369
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny na pocz徠ku casting wychodzi ciemny, bo sama sie nim farbuje ale po paru myciach on sie spiera do 豉dnego br您u, wiec nie patrzcie ze teraz macie taki kolor bo pr璠zej czy pozniejk i tak si zmyje Ja dzisiaj sie fabne豉m casting excell10 czekoladowy kasztan i tez mam prawie czarne wlosy, ale wiem ze po kilku myciach bede juz mia豉 wymarzony kolorek
no nie wiem .Ja farbowalam 3 tygodnie temu i nadal mam czarny,a myje wlosy czasami nawet dwa razy dziennie

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-03-08, 10:22   #2370
jagodzianka612
Raczkowanie

postanowilam ze farbuje wlosy castingiem i juz tylko jeszcze nie wiem jakim jasnym br您em , br您em albo ciemnym br您em uu.. jaki wybor;p ale chyba zdecyduje sie na braz tak po 鈔odku:P
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.