Br您owow這se farbowane :) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-03-08, 13:26   #2371
atomufka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 941
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka wiadomo嗆
postanowilam ze farbuje wlosy castingiem i juz tylko jeszcze nie wiem jakim jasnym br您em , br您em albo ciemnym br您em uu.. jaki wybor;p ale chyba zdecyduje sie na braz tak po 鈔odku:P
Zycze powodzeniawklej potem fotki

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

atomufka jest offline  
Stary 2009-03-09, 07:09   #2372
jagodzianka612
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

mam jeszcze pytanie do ATOMUFKI ile trzymalas farbe na wlosach?? mzoe jak sie bedzie krocej trymac to janiejszy kolor wyjdzie
jagodzianka612 jest offline  
Stary 2009-03-09, 18:26   #2373
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
mam jeszcze pytanie do ATOMUFKI ile trzymalas farbe na wlosach?? mzoe jak sie bedzie krocej trymac to janiejszy kolor wyjdzie
20 minut trzyma豉m

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-03-11, 17:27   #2374
Agata*86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Hej dziewczyny. Czy ktoras z Was farbowala wloski farb Garnier Color Naturals JASNY BRAZ nr5 ? Kupilam sobie wlasnie ta farbe i jestem ciekawa czy rzeczywiscie mi wyjdzie 豉dny br您ik.

Edytowane przez Agata*86
Czas edycji: 2009-03-12 o 11:44
Agata*86 jest offline  
Stary 2009-03-11, 20:56   #2375
jagodzianka612
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

postanowione farbuje wlosy brazem tylko nie wiem czy mam kupic 1 czy 2 opakowania mi kolezanka mowila ze 1 straczy bo brazi i takze rownomiernie wyjdzie a wy co sadzice 1 czy 2 opakowania mam wlosy takie jak zamiescilam wyzej zdjeciu:p
jagodzianka612 jest offline  
Stary 2009-03-11, 21:01   #2376
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
postanowione farbuje wlosy brazem tylko nie wiem czy mam kupic 1 czy 2 opakowania mi kolezanka mowila ze 1 straczy bo brazi i takze rownomiernie wyjdzie a wy co sadzice 1 czy 2 opakowania mam wlosy takie jak zamiescilam wyzej zdjeciu:p
wydaje mi sie ze 1 wystarczy,duzo jest tej farby

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-03-12, 08:38   #2377
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Ok mia豉m na swoje rudo-blond-jasny br您 w這sy k豉嗆 mro幡y kasztan. Zw徠pi豉m jednak boj帷 si, ze mam za jasne pod niego w這sy i wyjd czerwone. Ufarbowa豉m wi璚 MRO昧YM BE浩M. Wysz這 ca趾iem naturalnie.
Jeszcze raz uwaga dla dziewczyn blondynek, kt鏎e chc nim podkre郵i kolor, to jest br您 nie blond pomimo tego co nam sugeruj
Ok fotki w 鈍ietle dziennym z fleszem i bez flesza. Kolor jest troszk ciemniejszy ni na fotce bez lampy a mniej rudy ni na fotce z lamp
W這ski rozkosmacone ale dopiero co wsta豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mro幡y be1.jpg (30,3 KB, 128 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mro幡y be2.jpg (27,6 KB, 158 za豉dowa)

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-03-12 o 08:39
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-12, 12:32   #2378
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Czy ktoras z Was farbowala wloski farb Garnier Color Naturals JASNY BRAZ nr5 ? Kupilam sobie wlasnie ta farbe i jestem ciekawa czy rzeczywiscie mi wyjdzie 豉dny br您ik.
z garniera ciemniejsze kolory wychodza wiec nie bedziesz miala na poczatku jasnego brazu, nie wiem tez jakie masz teraz wlosy
Stary 2009-03-12, 13:54   #2379
Pyra1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 551

br您 opalizuj帷y garniera... farbowa豉m 5 miesiecy temu i zja郾ia strasznie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 854.jpg (21,1 KB, 374 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 171.jpg (22,4 KB, 351 za豉dowa)

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline  
Stary 2009-03-12, 14:45   #2380
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Napisane przez Pyra1990 Poka wiadomo嗆
br您 opalizuj帷y garniera... farbowa豉m 5 miesiecy temu i zja郾ia strasznie
to zdjecie jest teraz robione, jak kolor juz zjasnial, tak? Moim zdaniem jest piekny.. Ja taki chce

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-03-12 o 14:49
lea88 jest offline  
Stary 2009-03-12, 15:57   #2381
Pyra1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 551

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
to zdjecie jest teraz robione, jak kolor juz zjasnial, tak? Moim zdaniem jest piekny.. Ja taki chce
tak zrobiony w chwili obecnej... Noiby mi sie podoba ten kolor, ale troszeczke bez charakteru

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:22   #2382
cziki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 303

Dziewczynyy, czy kt鏎a z Was u篡wa豉 mo瞠 Schwarzkopf Brillance, konkretnie numerek 856 Tajemniczy czerwony br您. Bo kupi豉m sobie dzisiaj z my郵 pomalowania swoich w這s闚, ale poczyta豉m opinie na KWC i nie wiem ju sama. Chodzi mi o to 瞠by otrzymac b造szcz帷y br您, nie ciemny, obojetnie czy z rudym polyskiem czy w ch這dnej tonacji (z tym duzo trudniej-wiem). Ostatnio w這sy farbowa豉m u fryzjerki - ciep造 jasny br您, zmieszane 2 kolory i woda utleniona ale nie by豉m zadowolona dlatego teraz chcia豉m sama spr鏏owa.
Dodaje fotki aktualne (mam ju z 2 cm odrostu) i b璠 wdzi璚zna za ka盥 porad.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ORKANA 043.jpg (29,6 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ORKANA 048.jpg (33,7 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ORKANA 052.jpg (36,4 KB, 15 za豉dowa)
cziki jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:31   #2383
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Napisane przez cziki Poka wiadomo嗆
Dziewczynyy, czy kt鏎a z Was u篡wa豉 mo瞠 Schwarzkopf Brillance, konkretnie numerek 856 Tajemniczy czerwony br您. Bo kupi豉m sobie dzisiaj z my郵 pomalowania swoich w這s闚, ale poczyta豉m opinie na KWC i nie wiem ju sama. Chodzi mi o to 瞠by otrzymac b造szcz帷y br您, nie ciemny, obojetnie czy z rudym polyskiem czy w ch這dnej tonacji (z tym duzo trudniej-wiem). Ostatnio w這sy farbowa豉m u fryzjerki - ciep造 jasny br您, zmieszane 2 kolory i woda utleniona ale nie by豉m zadowolona dlatego teraz chcia豉m sama spr鏏owa.
Dodaje fotki aktualne (mam ju z 2 cm odrostu) i b璠 wdzi璚zna za ka盥 porad.
Moja mama go uzywa. Najpierw wychodzil bardzo ciemny (mama miala mniej wiecej taki wlosy jak ty, ale farbowane). Dopiero po jakims czasie wlosy odrosly i kladzony na naturalne kolor rozjanil sie. Po farbowaniu wyglada jak ciemny braz z czerwonawa poswiata. Po 2-3 myciach jasniejej i jest ok. Jak sie bardzo juz spiera to wylazi troche taki czerwono-bury :/ (szczegolnei przy odrostach). Ogolnie jest ok, ale tez zalezy w jakim swietle. W niektorym sztucznym dziwnie sie prezentuje.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-03-12 o 18:39
lea88 jest offline  
Stary 2009-03-12, 20:19   #2384
martyna2255
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

hej mam takie nijakie w這sy.. heh... nie wiem co robi. Farbowa豉m br您em, ale wyszed jak czarny. Teraz mam ok. 7 cm odrost闚 albo i wi璚ej i nie wiem jakim kolorem zafarbowa 瞠by by造 ja郾iejsze, takie ciep造 br您, ale 瞠by nie by這 wida r騜nicy na odrostach co radzicie? w a陰czniku daje moje zdj璚ie... na g鏎ze moje naturalne w這sy takie jakie mysie blond, a na dole br您
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie460po.jpg (19,1 KB, 99 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie369po.jpg (19,7 KB, 86 za豉dowa)

Edytowane przez martyna2255
Czas edycji: 2009-03-12 o 20:22 Pow鏚: dodanie zdj璚ia
martyna2255 jest offline  
Stary 2009-03-12, 21:08   #2385
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Moja mama go uzywa. Najpierw wychodzil bardzo ciemny (mama miala mniej wiecej taki wlosy jak ty, ale farbowane). Dopiero po jakims czasie wlosy odrosly i kladzony na naturalne kolor rozjanil sie. Po farbowaniu wyglada jak ciemny braz z czerwonawa poswiata. Po 2-3 myciach jasniejej i jest ok. Jak sie bardzo juz spiera to wylazi troche taki czerwono-bury :/ (szczegolnei przy odrostach). Ogolnie jest ok, ale tez zalezy w jakim swietle. W niektorym sztucznym dziwnie sie prezentuje.
Aha, dzi瘯uje. Czyli chyba zakupie ten opisywany tutaj mro幡y be, mam nadzieje 瞠 kolor si wyr闚na
cziki jest offline  
Stary 2009-03-13, 10:37   #2386
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martyna2255 Poka wiadomo嗆
hej mam takie nijakie w這sy.. heh... nie wiem co robi. Farbowa豉m br您em, ale wyszed jak czarny. Teraz mam ok. 7 cm odrost闚 albo i wi璚ej i nie wiem jakim kolorem zafarbowa 瞠by by造 ja郾iejsze, takie ciep造 br您, ale 瞠by nie by這 wida r騜nicy na odrostach co radzicie? w a陰czniku daje moje zdj璚ie... na g鏎ze moje naturalne w這sy takie jakie mysie blond, a na dole br您
Farb farby nie rozja郾isz. Je瞠li po這篡sz co ja郾iejszego to jasne wyjd Ci tylko odrosty. Musisz najpierw rozja郾i ten ciemny d馧 a potem wyr闚na farb ca這嗆 a i tak za pierwszym razem b璠zie wida r騜nic. Je瞠li nie jeste wprawn "malark" to pozostaje Ci wizyta u fryzjera lub ciemna farbka.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-13, 12:49   #2387
mischievous
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Pyra mowisz juz sie zmyl? Ale jest sliczny! Rzeczywiscie..

ale fakt faktem wiecie co.. nigdy mi sie nie podobal kolor po farbowaniu wlosow, dopiero jak sie splukal byl jasniejszy i taki jaki chcialam

albo jak sie robi zdjecie z lampa -to wygladaja slicznie a jak bez-tragicznie..
szkoda,ze nie wychodzi mi tak jakbym chciala.
Moze cos poradzicie zamierzam pofarbowac na brazik, wlasciwie ciagle go mam ale chce troche jasniejszy.. cos w stylu zlotego brazu. Tylko teraz ptyanie jaka firma??
Uzywalam palette XXL.. jackie brown-podoba mi sie na pudelku, i jak sie splucze
ale faktycznie strasznie mi przesuszyl wlosy..po innych farbach zawsze mialam miekkie wlosy a po tej ..tragedia, suche i siano!
Jest jakas farba ktora tak nie niszczy a nawet by nawilzala? No i gdzie taka mozna kupic? Rossman? Dobry jest wybor?
Myslalam o Safirze ale tez slyszalam zle opinie.
Co polecicie kobietki?
i wiem,ze byly farby rozjasniajace wlosy-jest to bezpieczne?
bo chcialam jasny braz.. ciemny blond moze-ale obawiam sie,ze po rozjasnieniu bede ruda.....

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-03-13, 13:07   #2388
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka wiadomo嗆

ale fakt faktem wiecie co.. nigdy mi sie nie podobal kolor po farbowaniu wlosow, dopiero jak sie splukal byl jasniejszy i taki jaki chcialam

Moze cos poradzicie zamierzam pofarbowac na brazik, wlasciwie ciagle go mam ale chce troche jasniejszy.. cos w stylu zlotego brazu. Tylko teraz ptyanie jaka firma??
ale faktycznie strasznie mi przesuszyl wlosy..po innych farbach zawsze mialam miekkie wlosy a po tej ..tragedia, suche i siano!
Jest jakas farba ktora tak nie niszczy a nawet by nawilzala? No i gdzie taka mozna kupic? Rossman? Dobry jest wybor?
Co polecicie kobietki?
bo chcialam jasny braz.. ciemny blond moze-ale obawiam sie,ze po rozjasnieniu bede ruda.....
to moze ten Loreal Excell 10 - opinie ma rozne,ale osobiescie ja bylam b.zadowolona
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-13, 13:31   #2389
mischievous
Zakorzenienie

Chetnie dzis ogladne jakie maja kolorki i mysle,ze wyprobuje-ogolnie L'oereal jest dobra firma, a mysle,ze warto sprobowac

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-03-13, 13:43   #2390
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:

Co polecicie kobietki?
Farby rozja郾iaj帷e do ciemnych w這s闚 s do w這s闚 naturalnych, farbowanych nie rozja郾i.
Wszystkie farby niszcz w這sy jedne bardziej drugie mniej.
Mnie najbardziej niszczy Casting Loreala tzn strasznie je os豉bia i wypadaj a niby ma by 豉godny (opinie sa podzielone polecam watek o castingu) Natomiast po niby tragicznej farbie Schwartzkopfa nic z貫go si z w這sami nie dzieje.
Ja osobi軼ie mia豉m safire jak捷 czerwie "szkar豉tna r騜a" czy jako tak. Przez 3 miesi帷e woda po umyciu w這s闚 by豉 czerwona, nawet poduszki farbowa豉.
Co do zniszczenia to jako szczeg鏊nie nie zauwa篡豉m.
Podobno Garnier Nutrisse ma od篡wiac w這sy nie wiem, dwa razy u篡豉m ciemnych kolor闚 ale chyba zbyt 豉godna jest bo odrosty mia豉m jak wiewi鏎a rude.
Jak na這篡sz rozjasniacz to na pewno b璠a mia造 rudy odcie. Wi璚 trzeba b璠zie na這篡 farbe (po rozja郾ianiu zawsze ja郾iejsza od tego kt鏎y chcemy uzyska) No chyba, ze ci si rudy/mahoniowy spodoba
Mnie po na這瞠niu rozjasniacza wyszed w豉snie taki rudo br您owy jak na fotkach u Pyry. Przykry豉m ten kolor Mro幡ym Be瞠m dla przyciemnienia i och這dzenia koloru.
Farby, rozj捷niacze, szmpony i ich efekty r騜ni si bo to wszystko zale篡 od w這s闚 ich kondycji, jaki kolor i tak dalej.
Ponad 10 lat sama eksperymentuje z farbamii ciesze sie ze mam jeszcze w這sy chociaz wpadki z z造m doborem koloru tez sie zdarzaj. No ale mam za swoje skoro po 2 tygoniach nudzi mi sie kolor i pragne zmiany

Za duzo o mnie (chyba mi przyjaci鏊ki brakuje) najwa積iejsze co chcia豉m napisac to to co we wczesniejszym be趾ocie mo瞠 pomin窸a. farby rozjasniaj帷e s do w這s闚 naturalnych. Pomimo 瞠 pani na opakowaniu farby ma p馧 w這sk闚 czarnych a drugie p馧 rozjasnione do pi瘯nego z這tego br您u to na farbowa鎍ach si nie sprawdzi. Grozi zawa貫m serca po obej瞠niu eksperymentu: Jasne odrosty reszta nie ruszona.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-13, 14:48   #2391
mischievous
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Farby rozja郾iaj帷e do ciemnych w這s闚 s do w這s闚 naturalnych, farbowanych nie rozja郾i.
Wszystkie farby niszcz w這sy jedne bardziej drugie mniej.
Mnie najbardziej niszczy Casting Loreala tzn strasznie je os豉bia i wypadaj a niby ma by 豉godny (opinie sa podzielone polecam watek o castingu) Natomiast po niby tragicznej farbie Schwartzkopfa nic z貫go si z w這sami nie dzieje.
Ja osobi軼ie mia豉m safire jak捷 czerwie "szkar豉tna r騜a" czy jako tak. Przez 3 miesi帷e woda po umyciu w這s闚 by豉 czerwona, nawet poduszki farbowa豉.
Co do zniszczenia to jako szczeg鏊nie nie zauwa篡豉m.
Podobno Garnier Nutrisse ma od篡wiac w這sy nie wiem, dwa razy u篡豉m ciemnych kolor闚 ale chyba zbyt 豉godna jest bo odrosty mia豉m jak wiewi鏎a rude.
Jak na這篡sz rozjasniacz to na pewno b璠a mia造 rudy odcie. Wi璚 trzeba b璠zie na這篡 farbe (po rozja郾ianiu zawsze ja郾iejsza od tego kt鏎y chcemy uzyska) No chyba, ze ci si rudy/mahoniowy spodoba
Mnie po na這瞠niu rozjasniacza wyszed w豉snie taki rudo br您owy jak na fotkach u Pyry. Przykry豉m ten kolor Mro幡ym Be瞠m dla przyciemnienia i och這dzenia koloru.
Farby, rozj捷niacze, szmpony i ich efekty r騜ni si bo to wszystko zale篡 od w這s闚 ich kondycji, jaki kolor i tak dalej.
Ponad 10 lat sama eksperymentuje z farbamii ciesze sie ze mam jeszcze w這sy chociaz wpadki z z造m doborem koloru tez sie zdarzaj. No ale mam za swoje skoro po 2 tygoniach nudzi mi sie kolor i pragne zmiany

Za duzo o mnie (chyba mi przyjaci鏊ki brakuje) najwa積iejsze co chcia豉m napisac to to co we wczesniejszym be趾ocie mo瞠 pomin窸a. farby rozjasniaj帷e s do w這s闚 naturalnych. Pomimo 瞠 pani na opakowaniu farby ma p馧 w這sk闚 czarnych a drugie p馧 rozjasnione do pi瘯nego z這tego br您u to na farbowa鎍ach si nie sprawdzi. Grozi zawa貫m serca po obej瞠niu eksperymentu: Jasne odrosty reszta nie ruszona.

BELKOCIE?? nie nazwalabym tego belkotem, tylko chcialam porady.
Wiem,ze jak sie rozjasniaja to wychodza rude-ale pytalam czy ktos moze rozjasnial jakims innym sposobem ze sie udalo. Dobrze wiedziec,ze farby rozjasniajace sa do wlosow naturalnych,tego nie wiedzialam.
A i owszem "tragicznee" palette niszczylo wlosy DLA MNIE,i dla mnie jest tragiczne. Ale wiem,ze innym osobom one nie niszcza wlosow. Kazdy ma inne.
Wlasnie kupilam L'oeral 4.3 Zlocisty braz..
ciekawe jak to wyjdzie, na razie poczekam az splucze sie mniej wiecej poprzedni i pofarbuje.

mischievous jest offline  
Stary 2009-03-14, 13:03   #2392
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
BELKOCIE?? nie nazwalabym tego belkotem, tylko chcialam porady.
Wiem,ze jak sie rozjasniaja to wychodza rude-ale pytalam czy ktos moze rozjasnial jakims innym sposobem ze sie udalo. Dobrze wiedziec,ze farby rozjasniajace sa do wlosow naturalnych,tego nie wiedzialam.
A i owszem "tragicznee" palette niszczylo wlosy DLA MNIE,i dla mnie jest tragiczne. Ale wiem,ze innym osobom one nie niszcza wlosow. Kazdy ma inne.
Wlasnie kupilam L'oeral 4.3 Zlocisty braz..
ciekawe jak to wyjdzie, na razie poczekam az splucze sie mniej wiecej poprzedni i pofarbuje.
no to jak juz zrobisz to koniecznie pochwal sie jak wyszlo
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-14, 13:11   #2393
cziki
Zakorzenienie

To dziwne troszke co piszecie bo mi fryzjerka m闚i豉 jak ostatnio malowalam w這sy 瞠 we幟ie odcie jasniejszy ni ten co chcia豉m 瞠by w豉郾ie rozja郾i w這sy...podejrzewam 瞠 da sie lekko rozja郾i w這sy bez dekoloryzacji, ale tak o ton, moze dwa.
cziki jest offline  
Stary 2009-03-14, 13:19   #2394
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez cziki Poka wiadomo嗆
To dziwne troszke co piszecie bo mi fryzjerka m闚i豉 jak ostatnio malowalam w這sy 瞠 we幟ie odcie jasniejszy ni ten co chcia豉m 瞠by w豉郾ie rozja郾i w這sy...podejrzewam 瞠 da sie lekko rozja郾i w這sy bez dekoloryzacji, ale tak o ton, moze dwa.
to zalezy od farby,ale da sie, moze nie jakos spektakularnie,ale zawsze,gdzies juz pisalam rozjasnial mi Casting i rozjasnial mi wellaton - wiec przynajmniej w moim przypadku sie dalo
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-14, 13:22   #2395
Weriidiiana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Witam kolezanki
To ja rowniez sie pochwale Fotka zrobiona jakis czas temu
Kolor ESPRESSO (nie mam numerka) z GARNIERA nak豉dany na moj naturalny braz (no moze lekko ciemny braz) z jasnymi pasemkami.
Ogolnie poweim ze efekt naprawde dobry, lecz myslalam ze bedzie jasniejszy.
GODNY POLECENIA
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT1600.jpg (142,9 KB, 352 za豉dowa)

..::: 砰 to znaczy walczy o co wielkiego :::..
..::: Dop鏦i walczysz jeste zwyci瞛c :::..

ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda si>

Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline  
Stary 2009-03-14, 13:38   #2396
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka wiadomo嗆
Witam kolezanki
To ja rowniez sie pochwale Fotka zrobiona jakis czas temu
Kolor ESPRESSO (nie mam numerka) z GARNIERA nak豉dany na moj naturalny braz (no moze lekko ciemny braz) z jasnymi pasemkami.
Ogolnie poweim ze efekt naprawde dobry, lecz myslalam ze bedzie jasniejszy.
GODNY POLECENIA
ciemny,ale naprawde boski ten kolor ,ja sie wlasnie balam espresso w obawie przed czarnym,ale Tobie wyszedl super
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-14, 13:50   #2397
Weriidiiana
Raczkowanie

jenny87 szczerze mowiac gdybym nie miala tych jasnych pasemek (prawie blond) to z pewnoscia wyszly by mi prawie czarne a tak to mam nawet ciekawe refleksy.
Ale kolor REWELACJA jednolity i naprawde 郵iczny

ZRZUCAM PARE KILO

Weriidiiana jest offline  
Stary 2009-03-14, 13:53   #2398
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

a pisalas,ze fotka zrobiona jest jakis czas temu,wiec wiesz juz zapewne jak Ci sie spieral? czy kolor dlugo byl tak ciemny, czy nie mial za duzo czerwieni/fioletu?
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-14, 14:17   #2399
Weriidiiana
Raczkowanie

jenny87 wlasnie nie mial takiego odcienia fioletu. (wiem ze na fotce moze tak widac) A po jakis 2 tyg kolor nie byl juz taki "soczysty" stal sie naturalny i naprwde SWIETNY
W niedlugim czasie znow musze pofarbowac wloski i z pewnoscia uzyje tego samego kolorku

ZRZUCAM PARE KILO

Weriidiiana jest offline  
Stary 2009-03-14, 18:20   #2400
mischievous
Zakorzenienie

ladny kolorek ale rzeczywiscie strasznie ciemny ja juz chce zmienic na jasniejsze i juz sama nie wiem jak to zrobic.. kupilam jak mowilam tego loerala zawsze chcialam zlocisty ale ten na pewno wyjdzie pod czarny.. a chcialabym taki ladniutki brazik, nie wpadajacy w czarny

mischievous jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.