Br您owow這se farbowane :) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-03-15, 08:47   #2401
mischievous
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

to tak, pokazuje ale to jest fotka z tego koloru Palette XXL Jakie Brown,
ciemny... co do tego Loreala .. to nie mam pojecia kiedy nim zafarbowac.. jestem juz jakis miesiac po farbowaniu ostatnim, tamtym kolorem.. i mysle,ze juz moge ... ale nie wiem na co czekam sie boje ;P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (16,2 KB, 104 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (26,7 KB, 118 za豉dowa)

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-03-15, 10:29   #2402
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka wiadomo嗆
to tak, pokazuje ale to jest fotka z tego koloru Palette XXL Jakie Brown,
ciemny... co do tego Loreala .. to nie mam pojecia kiedy nim zafarbowac.. jestem juz jakis miesiac po farbowaniu ostatnim, tamtym kolorem.. i mysle,ze juz moge ... ale nie wiem na co czekam sie boje ;P
po miesiacu to zdecydowanie juz mozesz - nie boj sie - trzymamy kciuki

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-03-16 o 10:05
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-15, 19:19   #2403
martyna2255
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Farb farby nie rozja郾isz. Je瞠li po這篡sz co ja郾iejszego to jasne wyjd Ci tylko odrosty. Musisz najpierw rozja郾i ten ciemny d馧 a potem wyr闚na farb ca這嗆 a i tak za pierwszym razem b璠zie wida r騜nic. Je瞠li nie jeste wprawn "malark" to pozostaje Ci wizyta u fryzjera lub ciemna farbka.
A co radzicie na rozja郾ienie w這s闚? pr鏏owa豉m soku z cytryny, ale jako nie widz efektu, mo瞠 d逝瞠j trzeba u篡wa, ja zrobi豉m to 3 razy i trzyma豉m z godzin na w這sach.
martyna2255 jest offline  
Stary 2009-03-16, 10:07   #2404
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez martyna2255 Poka wiadomo嗆
A co radzicie na rozja郾ienie w這s闚? pr鏏owa豉m soku z cytryny, ale jako nie widz efektu, mo瞠 d逝瞠j trzeba u篡wa, ja zrobi豉m to 3 razy i trzyma豉m z godzin na w這sach.
szampon przeciwlupiezowy,balejaz badz pasemka , albo najdrastyczniej dekoloryzacja lub rozjasniacz poprostu
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-16, 11:45   #2405
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka wiadomo嗆
BELKOCIE?? nie nazwalabym tego belkotem, tylko chcialam porady.
Wiem,ze jak sie rozjasniaja to wychodza rude-ale pytalam czy ktos moze rozjasnial jakims innym sposobem ze sie udalo. Dobrze wiedziec,ze farby rozjasniajace sa do wlosow naturalnych,tego nie wiedzialam.
A i owszem "tragicznee" palette niszczylo wlosy DLA MNIE,i dla mnie jest tragiczne. Ale wiem,ze innym osobom one nie niszcza wlosow. Kazdy ma inne.
Wlasnie kupilam L'oeral 4.3 Zlocisty braz..
ciekawe jak to wyjdzie, na razie poczekam az splucze sie mniej wiecej poprzedni i pofarbuje.
柝e mnie zrozumia豉, mia豉m na my郵 swoj wypowied jako be趾otliw.

Cytat:
Napisane przez martyna2255 Poka wiadomo嗆
Z czerni domowymi sposobami bardzo ci篹ko zej嗆, szampon przeciw逝pie穎wy, cytrynka powoduj, 瞠 czer traci na intensywno軼i, traci ten sw鎩 smolisty odcie. W這sy nabieraj lekko rudej po鈍iaty (efekt sp這wia貫j czerni, mnie si to kojarzy z czarnymi kotami, kt鏎e od s這鎍a jakby lekko p這wiej, rudziej? Wiecie o co chodzi ) Chocia na w徠ku czarnow這sych dziewczyny z這szcz si, ze farbuj帷 czerni w這ski szybko staj si ciemnym br您em. Wychodzi, ze br您y s chyba bardziej czarne ni czernie
Ja m闚i tylko z w豉snego do鈍iadczenia, ze nigdy nie uda這 mi si po domowemu z czerni doj嗆 do jasnego br您u. Rozja郾iacz lub dekoloryzacja by造 jedynymi metodami. Z czerni do ciemno rudego br您u zesz豉m raz w Hiszpanii, S這鎍e, s這na woda i kolor sp這wia na brzydki sprany czarno br您owo rudy.
Jak chcesz i masz cierpliwo嗆 to fajna jest ta maseczka z miodu, cytryny i 鄴速ka ewentualnie, szczeg鏊nie po szamponie 逝pie穎wym Zaszkodzi nie zaszkodzi, mo瞠 pomo瞠 na kolor, a na kondycj w這s闚 ju na pewno.
Ja mam teraz zagwozdk widzia豉m dziewczyn z pi瘯nymi be穎wo blond w這sami wdaj帷ymi jakby w brudny r騜 nie wiem jak to opisa. mam ochot na eksperyment ale chcia豉bym mie w這sy

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-03-16 o 11:58
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-16, 22:03   #2406
martyna2255
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

A jakie rozja郾iacze polecacie???
martyna2255 jest offline  
Stary 2009-03-16, 23:35   #2407
AbeilleMaja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie.

Czy kt鏎a w Was mo瞠 mi doradzi, jaki kolor farby uzy, 瞠by wyszed taki kolor jak na tym mniejszym zdj璚iu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1237151127 (to moje zdj璚ie tylko, 瞠 z innego w徠ku i nie chc dublowa ).?
Zastanawiam si nad g喚bokim szatynem garniera (100% kolor 401) tylko boj si, 瞠 b璠 mia豉 po nim czarne w這sy (moje naturalne to ciemny blond + teraz te farbowane na czekoladowy [akurat] kasztan).

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc.

Edytowane przez AbeilleMaja
Czas edycji: 2009-03-16 o 23:49
AbeilleMaja jest offline  
Stary 2009-03-17, 08:36   #2408
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez AbeilleMaja Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie.

Czy kt鏎a w Was mo瞠 mi doradzi, jaki kolor farby uzy, 瞠by wyszed taki kolor jak na tym mniejszym zdj璚iu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1237151127 (to moje zdj璚ie tylko, 瞠 z innego w徠ku i nie chc dublowa ).?
Zastanawiam si nad g喚bokim szatynem garniera (100% kolor 401) tylko boj si, 瞠 b璠 mia豉 po nim czarne w這sy (moje naturalne to ciemny blond + teraz te farbowane na czekoladowy [akurat] kasztan).

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc.
Witaj
Br您 mo瞠 wyj軼 zbyt ciemni,podobnie g喚boki szatyn wyjdzie czarny-sugeruj co ze z這tych jasnych br您闚 a nawet jeszcze ciemnych blond闚.
Pozdrawiam
Stary 2009-03-17, 14:31   #2409
baniaczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

po rozja郾ianiu tak jest
Ja zrobi豉m wella safira kaszmirowy br捫 i jest ok
baniaczek jest offline  
Stary 2009-03-17, 17:22   #2410
pa-ti
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 396

A czy kt鏎a z was u篡wa豉 mo瞠 Safiry Z這cisty cynamon? Jak ten odcie wychodzi na w這sach?
Mam ciemne w這sy (farbowane wcze郾iej ciemnymi br您ami) planuje rozja郾i i po這篡 co ja郾iejszego. Jako,瞠 wst徙i豉m ostatnio do sklepu i trafi豉m na promocj farb Safiry kupi豉m odcie 773 - tj. w豉郾ie z這cisty cynamon z tego wzgl璠u,瞠 Safira jako jedyna do嗆 dobrze pokry豉 u mnie odrosty.
I teraz po g喚bszym przemy郵eniu zastanawiam si czy by to dobry pomys,czy kolor nie jest za jasny (chocia wszystkie br您y u mnie wychodz bardzo ciemne). Zale瘸這by mi aby uzyska 鈔edni br您.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zlot.jpg (41,3 KB, 66 za豉dowa)
pa-ti jest offline  
Stary 2009-03-17, 17:38   #2411
Lainathiel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 102
GG do Lainathiel

Ja u篡wa豉m kiedy z這cistego cynamonu, ale by這 to na troch ciemniejsze w這sy wi璚 nie by這 wida nic a nic poza odrostami kt鏎e by造 rudawe :/

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline  
Stary 2009-03-17, 22:54   #2412
AbeilleMaja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Witaj
Br您 mo瞠 wyj軼 zbyt ciemni,podobnie g喚boki szatyn wyjdzie czarny-sugeruj co ze z這tych jasnych br您闚 a nawet jeszcze ciemnych blond闚.
Pozdrawiam
Dzi瘯uj za porad, ale jak pisa豉m ja ju mam ufarbowane w這sy czekoladowym kasztanem, podejrzewam zatem 瞠 nie ma mowy, 瞠by na czym takim wysz豉 farba o kolorze ciemnego blondu .
Natomiast jasny br您, mia豉m przed tu po farbowaniu by super, a potem momentalnie si zmy do brzydkiego 鄴速ego br您u .
St康 ta moja my郵 o br您ie po prostu.
AbeilleMaja jest offline  
Stary 2009-03-18, 19:56   #2413
jagodzianka612
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

dziwczyny farbowlaam ostatni wlosy castingiem br您em i szczrze nie widze u siebie prawie zadnej roznicy zatsnawiam sie nad ciemnym kolorkiem. co uwazacie jakiego kolora castinga powinnam uzyc zeby otrzymac kolorek taki jak na zdjeciu?? to jest czarny czy bardzo ciemny braz bo sama juz nie wiem ale baaardzo mi sie podoba;D
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Anna_Przybylska_fot_Marek_3077786.jpg (21,2 KB, 269 za豉dowa)
jagodzianka612 jest offline  
Stary 2009-03-18, 21:16   #2414
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka wiadomo嗆
dziwczyny farbowlaam ostatni wlosy castingiem br您em i szczrze nie widze u siebie prawie zadnej roznicy zatsnawiam sie nad ciemnym kolorkiem. co uwazacie jakiego kolora castinga powinnam uzyc zeby otrzymac kolorek taki jak na zdjeciu?? to jest czarny czy bardzo ciemny braz bo sama juz nie wiem ale baaardzo mi sie podoba;D

Ania Przybylska ma na tym zjd璚iu albo czarne, albo ciemny br您. Ciemny br您 wydawa豚y sie bardziej czekoladowy, wiec stawiam na czer
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 480ce49f4b1ea731894b4b2cb06ae34f,21,1.jpg (33,4 KB, 241 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1231826290980.jpg (25,9 KB, 236 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 0aa5438e0989230.jpg (59,2 KB, 106 za豉dowa)

dagirll jest offline  
Stary 2009-03-18, 21:22   #2415
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Ania Przybylska ma na tym zjd璚iu albo czarne, albo ciemny br您. Ciemny br您 wydawa豚y sie bardziej czekoladowy, wiec stawiam na czer
Ja mam taki kolor mniej wiecej(mniej blyszczacy) po "ciemnym brazie" Londy(jesli bys byla zainteresowana)

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline  
Stary 2009-03-18, 22:24   #2416
LadyAnne
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Wg. mnie kolor jest czarny Mysle ze efekt taki uzyskac mozna z hebanowa czernia np. z Loreala.

Dziewczyny, ja rozpaczliwie pragne takiego koloru jak ma Beyonce na fotce.Jest sliczny Tylko nie wiem z jaka farba uzyskac cos takiego.Na pewno nie bedzie to ciemny braz ani braz, to wiem.Moze ktoras z Was juz taki kolorek miala?

I zastanawia mnie jeszcze Pralina z Loreal Casting, jak to moze wygladac na glowie? Cos jak ciemny braz?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg beyonce-hairstyle-at-oscar_49.jpg (20,5 KB, 264 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg L530_4471_47eab05390095.jpg (36,8 KB, 144 za豉dowa)

Edytowane przez LadyAnne
Czas edycji: 2009-03-18 o 22:40
LadyAnne jest offline  
Stary 2009-03-20, 11:39   #2417
Weriidiiana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

LadyAnne ja mialam cos podobnego kolorek A ufarbowalamna Jakis ciemniejszy blond niepamietam dawno to bylo na moj naturalny braz no moze mam ciemniejszy braz
A jakie Ty masz teraz wloski?
Prlina wychodzi ciemna chociaz sama nie probowalam jeszcze

..::: 砰 to znaczy walczy o co wielkiego :::..
..::: Dop鏦i walczysz jeste zwyci瞛c :::..

ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda si>

Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline  
Stary 2009-03-20, 15:02   #2418
LadyAnne
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka wiadomo嗆
LadyAnne ja mialam cos podobnego kolorek A ufarbowalamna Jakis ciemniejszy blond niepamietam dawno to bylo na moj naturalny braz no moze mam ciemniejszy braz
A jakie Ty masz teraz wloski?
Prlina wychodzi ciemna chociaz sama nie probowalam jeszcze
Weriidiiana mialas taki kolor jak Beyonce? Jest sliczny, cudny! Teraz moje wlosy nie sa farbowane, moj naturalny kolor to sredni braz, ale bardziej w kierunku ciemnego.I tak szczerze to juz mam dosc farbowania brazami (typu ciemny,jasny,lodowy, bla bla) bo zawsze wlosy wychodza praktycznie czarne, a ja poszukuje BRAZU Najlepiej takiego jak ma wlasnie Beyonce na tej fotce.

A pamietasz moze z jakiej firmy farbe kupilas?
LadyAnne jest offline  
Stary 2009-03-21, 09:04   #2419
kociekotka2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Poka wiadomo嗆

Dziewczyny, ja rozpaczliwie pragne takiego koloru jak ma Beyonce na fotce.Jest sliczny Tylko nie wiem z jaka farba uzyskac cos takiego.Na pewno nie bedzie to ciemny braz ani braz, to wiem.Moze ktoras z Was juz taki kolorek miala?
Ja mam taki kolor Zrobi豉m go ciemnym blondem loreal excel10. Ale pocz徠kowo by ciemniejszy -teraz czyli po miesi帷u kolor jest w豉郾ie taki jak ten Beyonce

II rok filologii polskiej

kociekotka2 jest offline  
Stary 2009-03-21, 10:36   #2420
Weriidiiana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

LadyAnna dokldnie tak jak kociekotka2 pisze Lorealem excel10

..::: 砰 to znaczy walczy o co wielkiego :::..
..::: Dop鏦i walczysz jeste zwyci瞛c :::..

ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda si>

Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline  
Stary 2009-03-21, 19:29   #2421
LadyAnne
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kociekotka2 Poka wiadomo嗆
Ja mam taki kolor Zrobi豉m go ciemnym blondem loreal excel10. Ale pocz徠kowo by ciemniejszy -teraz czyli po miesi帷u kolor jest w豉郾ie taki jak ten Beyonce
Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka wiadomo嗆
LadyAnna dokldnie tak jak kociekotka2 pisze Lorealem excel10

Dziiewczynki czy ja dobrze Was rozumiem : Nakladacie ten ciemny blond na normalne naturalne wlosy w kolorze mniej wiecej brazu? I wychodzi taki kolor jak u Bey ? Troche sie boje takich eksperymentow bo nie chce stracic wlosow ani miec ich w jakims dziwnym kolorze.

Edytowane przez LadyAnne
Czas edycji: 2009-03-21 o 19:31
LadyAnne jest offline  
Stary 2009-03-21, 21:35   #2422
kociekotka2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Poka wiadomo嗆
Dziiewczynki czy ja dobrze Was rozumiem : Nakladacie ten ciemny blond na normalne naturalne wlosy w kolorze mniej wiecej brazu? I wychodzi taki kolor jak u Bey ? Troche sie boje takich eksperymentow bo nie chce stracic wlosow ani miec ich w jakims dziwnym kolorze.
no ja na這篡豉m na rozja郾iony z mega odrostem i na odro軼ie mam bardzo 豉dny kolorek taki jak bey, a ko鎍闚ki ju nieco wyja郾ia造. ale je瞠li na這篡sz na naturalne nie powinna ani straci w這s闚 ani mie dziwnego koloru a jak bardzo si boisz to we zdj璚ie wymarzonego koloru i id do dobrego fryzjera, bo fakt faktem kolory ka盥emu wychodz ciut inaczej - ja np. mam naturalnie ciemny blond (co zbli穎nego do tego koloru, tylko jakby popielate bardziej). Ale og鏊nie s造sza豉m pozytywne opinie o tym kolorku, tylko, 瞠 na pocz徠ku jest ciemniejszy -jedyny zarzut. Na szcz窷cie po kilku myciach osiaga wymarzony kolor

II rok filologii polskiej

kociekotka2 jest offline  
Stary 2009-03-22, 10:53   #2423
mischievous
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

pofarbowalam z tym lorealem 4.3. .. zalamka niedojrze w sumie czarne to jeszcze sa jakies przeswity wisniowe/kasztanowe poprzedniej farby
myslalam,ze pokryje i bedzie w koncu braz..
faktycznie trzeba byloby jasniejsza o ton zeby wyszedl kolor jaki chcemy tylko ja nie moglam bo w ogole by mi nie pokrylo..

zalaczam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloskinapulit.jpg (16,1 KB, 259 za豉dowa)

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-03-23, 10:06   #2424
zbroziu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 508
GG do zbroziu

dziewczynki, a powiedzcie mi jak farb uzyskam br您 kt鏎y w 鈍ietle nie b璠zie wygl康a jak rudy?? chcia豉bym raczej mie na g這wie raczej taki zimny br您 (czekolad), a nie ciep造. Czy s w og鏊e takie farby??
z g鏎y dzi瘯i za pomoc

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZ﹗KOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline  
Stary 2009-03-23, 16:54   #2425
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez zbroziu Poka wiadomo嗆
dziewczynki, a powiedzcie mi jak farb uzyskam br您 kt鏎y w 鈍ietle nie b璠zie wygl康a jak rudy?? chcia豉bym raczej mie na g這wie raczej taki zimny br您 (czekolad), a nie ciep造. Czy s w og鏊e takie farby??
z g鏎y dzi瘯i za pomoc
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...t=zimny+br%B1z

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-03-25, 15:56   #2426
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Dziewczyny dorad嬈ie jaki to kolorek...bo zakocha豉m si w nim
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3684_w525.jpg (16,4 KB, 134 za豉dowa)
Stary 2009-03-29, 15:54   #2427
fanka-al
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

Cytat:
Napisane przez zbroziu Poka wiadomo嗆
z g鏎y dzi瘯i za pomoc
Czekolada to chyba ciep造 br您 jest!

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline  
Stary 2009-03-29, 21:15   #2428
Mia694
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Mam ogromn pro軸
Niestety ju nied逝go b璠 musia豉 ufarbowa w這ski i szukam odpowiedniego kolorku. Na za陰czonym zdj璚iu wida m鎩 obecny (sprany) kolor po Excellu 10 (4.0). Nie chc ju wi璚ej farbowa Excellem, bo wychodz za ciemne.

Dlatego prosz o porad, jakiego odcienia u篡 瞠by mie kolorek zbli穎ny do tego jaki teraz mam
Zamerzam kupi Casting Loreala, dobry wyb鏎? I czy kolorki wychodz takie jak na opakowaniu?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wiza w這ki.jpg (37,2 KB, 187 za豉dowa)
Mia694 jest offline  
Stary 2009-03-30, 10:04   #2429
MaGniFiQue
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

Witam Wiza瘸nki!

Mam pytanie. Czy kt鏎a z Pa, rozja郾ia豉 sobie sw鎩 br您owy kolor na troch ja郾iejszy? Mam teraz w這sy farbowane kolorem Tabacco Cuba z firmy Artego. Kolor zaraz po farbowaniu jest taki br您owo-kasztanowy. Po jakim czasie staj si du穎 ja郾iejszy, niemniej jednak chcia豉bym 瞠by moje w這sy by造 bardziej naturalne, my郵 o kolorze bez tego rudawego odcienia. Treaz czekam a kolor si bardziej zmyje i chcia豉bym zafarbowa je jakim jasniejszym odcieniem. Czy jest szansa, 瞠 w這sy rzeczywi軼ie stan si ciut ja郾iejsze, a odcie z豉pie, pokonuj帷 t kasztanow po鈍iat? Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi. Pozdrawiam, M.
Stary 2009-03-30, 14:03   #2430
karo3006
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 485

Cytat:
Napisane przez Mia694 Poka wiadomo嗆
Mam ogromn pro軸
Niestety ju nied逝go b璠 musia豉 ufarbowa w這ski i szukam odpowiedniego kolorku. Na za陰czonym zdj璚iu wida m鎩 obecny (sprany) kolor po Excellu 10 (4.0). Nie chc ju wi璚ej farbowa Excellem, bo wychodz za ciemne.

Dlatego prosz o porad, jakiego odcienia u篡 瞠by mie kolorek zbli穎ny do tego jaki teraz mam
Zamerzam kupi Casting Loreala, dobry wyb鏎? I czy kolorki wychodz takie jak na opakowaniu?
Hej Mia694, je郵i chodzi o Castingi to jest oddzielny w徠ek dotyczacy tych farb. Z mojego do鈍iadczenie mog Ci poleci Casting ciemny blond- na parwde 豉dny kolor, bardzo podobny do tego z Twojego zdj璚ia, nie ma nic wsp鏊nego z ciemnym blondem-na w這sach(przynajmniej moich) wychodzi 豉dny br您ik. A jesli chodzi o inne Castingi testowa豉m br您 i jasny br您- moje w這sy sta造 sie po nich czarne..
karo3006 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.