Br您owow這se farbowane :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-03-30, 16:45   #2431
Mia694
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez karo3006 Poka wiadomo嗆
Hej Mia694, je郵i chodzi o Castingi to jest oddzielny w徠ek dotyczacy tych farb. Z mojego do鈍iadczenie mog Ci poleci Casting ciemny blond- na parwde 豉dny kolor, bardzo podobny do tego z Twojego zdj璚ia, nie ma nic wsp鏊nego z ciemnym blondem-na w這sach(przynajmniej moich) wychodzi 豉dny br您ik. A jesli chodzi o inne Castingi testowa豉m br您 i jasny br您- moje w這sy sta造 sie po nich czarne..

Dzi瘯uj za odpowied
Odno郾ie moich w這s闚, mam teraz na nich Excella 10- po這穎ny na bardzo rozja郾ione w這sy! Wi璚 farba po przesz這 miesi帷u jeszcze si trzyma. M鎩 naturalny kolor to chyba ciemny blond

A mog豉bym prosi jak捷 fotk po tym ciemnym blondzie Excella? By豉bym wdzi璚zna.
Mia694 jest offline  
Stary 2009-03-30, 17:52   #2432
Gosiek85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Mam naturalnie ciemny blond kolor wlos闚. Ale wlasnie zamierzam na pr鏏e przefarbowa na jasny br您? Jaka farb polecacie? A moze lepiej szampon koloryzujacy na pocz徠ek?
Gosiek85 jest offline  
Stary 2009-03-30, 20:18   #2433
mischievous
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

JASNY ZLOTY BLOND LOREAL EXELL 10' ladniutki kolorek, ja niestety zrobilam zloty braz to wyszedl ciemny ale wiadomo,ze nie jasnego bo by nie wzielo-za ciemne wlosy. jak pofarbujesz koniecznie pokaz! ja zamierzam rozjasnic u fryzjerki i bede probowac jasny zloty braz...wlasnie loerala

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-03-31, 16:29   #2434
Papiszynka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 785

Dziewczyny potrzebuje waszej rady obecnie mam wlosy ciemny braz - jutro tne je do ramion i w weekend planuje je rozjasnic i zafarbowac na jasny braz. I tutaj mam zagadke - jaka farbe kupic zeby wyszedl ladny, w miare naturalny jasny brazik? Taki juz nawet podchodzacy pod ciemny blond. Nie wiem czy kupic farbe blond, ciemny blond, a moze jasny braz - chociaz tutaj spodziewalabym sie ciemnego koloru. Wiem juz zeby nie kupowac Castingu wiem tez ze rozjasnione wlosy mocniej lapia kolor, a nie chce zeby wyszly za ciemne... Poradzicie jaki kolor wziac, a moze jakas konkretna farbe?
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-03-31, 22:51   #2435
kiciaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka wiadomo嗆
pofarbowalam z tym lorealem 4.3. .. zalamka niedojrze w sumie czarne to jeszcze sa jakies przeswity wisniowe/kasztanowe poprzedniej farby
myslalam,ze pokryje i bedzie w koncu braz..
faktycznie trzeba byloby jasniejsza o ton zeby wyszedl kolor jaki chcemy tylko ja nie moglam bo w ogole by mi nie pokrylo..

zalaczam
masz za***isty kolor~!
tylko 瞠 ty pewnie chcialas inny i sie tobie on nie podoba. ale wyglada cudnie
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-04-01, 11:27   #2436
Papiszynka
Zakorzenienie

Nikt nie potrafi mi pomoc? chce dzisiaj kupic farbe...
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-01, 12:24   #2437
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny potrzebuje waszej rady obecnie mam wlosy ciemny braz - jutro tne je do ramion i w weekend planuje je rozjasnic i zafarbowac na jasny braz. I tutaj mam zagadke - jaka farbe kupic zeby wyszedl ladny, w miare naturalny jasny brazik? Taki juz nawet podchodzacy pod ciemny blond. Nie wiem czy kupic farbe blond, ciemny blond, a moze jasny braz - chociaz tutaj spodziewalabym sie ciemnego koloru. Wiem juz zeby nie kupowac Castingu wiem tez ze rozjasnione wlosy mocniej lapia kolor, a nie chce zeby wyszly za ciemne... Poradzicie jaki kolor wziac, a moze jakas konkretna farbe?
To jest og鏊nie cie磬ie zadanie do wykonania, otrzyma na g這wie 豉dny, jasny i do tego naturalny br您ik.
Je瞠li rozja郾isz w這ski pewnie nabior one rudawego odcienia. Zale篡 te jak bardzo b璠 jasne.
Ja rozja郾ia豉m niedawno, i farbowa豉m 3 dni pod rz康 bo mi nic nie chcia這 przyciemni (ciemny blond).
To wszystko zale篡 od w這sk闚. Na pewno kupi豉bym farb ja郾iejsza od koloru jaki chc uzyska i pewnie z palety blond闚 nie br您闚. je瞠li br您 to jaki jasny z這cisty.
Wg mnie najfajniejsze odcienie maj Schwarzkopfy niestety wiadomo sama chemia i metale ci篹kie wi璚 nie o鄉iel si poleci.
I nie wiem czy wszystkie dziewczyny tak maj ale mnie zaraz po rozja郾ianiu 瘸dna farba nie chwyta. Dopiero na drugi dzie i to wieczorkiem. Musze odczeka przynajmniej te par瘽a軼ie godzin od rozja郾iania do farbowania. Z br您ami uwa瘸j bo wiesz, lepiej dwa razy przyciemni ni znowu nabawi si ciemnego koloru i mie znowu problem z rozja郾ianiem.
Teraz tak moja ma豉 analiza:
1. Po farbach garniera naural color (smrody niesamowite ale w miare przyjazne dla mojej sk鏎y g這wy)
- blond (wychodzi ciemny blond, sp逝kuje si do blondu lub karmelku)
- ciemny blond (wychodzi br您, sp逝kuje si do ciemnego
blondu/blondu karmelowego)
2. Palette XXL
- sexi jasny br您 (jasny be穎wy br您, podchodz帷y na blond, na
naturalnych w這sach czyt. odrostach wyszed bardzo jasno)
3. Castingi
- mro幡y be (par stron wcze郾iej o nim), (nie ma nic z blondu, raczej
ch這dny br您, dziwny troszk ale mi niweluje rudo軼i, woda po
sp逝kiwaniu ma zabarwienie lekko fioletowe, sp逝kuje si do rudego i
nie jest jasny)
- ciemny blond (br您 z czerwonawym po造skiem)
- br您 i ciemny br您 (czarne)
4. Loreal Excellence czy Preference nie pamietam
- jasny br您 (br您 sp逝kuje si do naturalniejszego 鈔edniego br您u)
- ciemny blond (fajny br您 sp逝kuje si do ja郾iejszego br您u)
Bardzo nietrwa貫
5. Ulubione Nice&Easy Clairol niedost瘼ne w Polsce.

The winner is Garnier natural Colors Ciemny Blond, robie nim ju tylko odrosty, bo na nich wychodzi fajny br您 i sp逝kuje si do jasnego br您u, reszt w這s闚 dalej trzyma mro幡y be i ju coraz bardziej 豉godnieje.
Jak wida efekt na w這sach farbowanych czy te rozja郾ianych mo瞠 by r騜ny.

Moja mama farbuje palett co miesi帷 a w這sy ma zdrowe i mocne, dziewczyny chwal Castingi i wychodza im pi瘯ne kolorki.
Ile w這s闚 tyle opini

W la盥ym razie lepiej wybra co ja郾iejszego i p騧niej przyciemnia ni wybra co zbyt ciemnego i potem rozja郾ia.

Jak tak czytam opinie dziewczyn to niekt鏎ym z rozjasnianych w這s闚 farba sp造wa b造skawicznie nie chce si w穋e, innym znowu 豉pie bardzo mocno i dosy ciemno.

Dla niedoswiadczonych w eksperymentach najlepszy jest fryzjer

Trzymam kciuki, ju si chyba u udzielac nie b璠 bo mi kto zarzuci, 瞠 bloga prowadz tyle gryzmol w jednym po軼ie

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-01, 13:29   #2438
kala384
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

czesc Judyta,
Zastanawiam sie czy uzyskalas odpowiedz na swoje pytanie o tym jak zmienic stezenie wody do koloryzacji,ja sama mam ten problem i szukam odpowiedzi ale z tego co widze to nikt Ci nie odpisal,jezeli znalazlas odpowiedz to prosze daj znac.Z gory wielkie dzieki

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Prosz kliknij w jedn z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywni to okienko.
kala384 jest offline  
Stary 2009-04-01, 13:51   #2439
kala384
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Czesc dziewczyny,
Mam pytanko zakupilam farbe koleston perfect w kolorze 9/16 a do tego welloxon 12%,czy ktoras z was wie moze czy mozna jakos rozrobic welloxon 12% na 6% bo boje sie ze 12% strasznie zniszczy mi wlosy.
kala384 jest offline  
Stary 2009-04-01, 15:39   #2440
Papiszynka
Zakorzenienie

Moniko bardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz absolutnie nie przestawaj sie udzielac
Wiadomo, fryzjer najlepszy, ale moja fryzjerka chce 170zl za pasemka + polozenie na to farby, za same pasemka 125zl, dla mnie za drogo
Wlasnie nad garnierem myslalam tylko tak potwornie boje sie tego rozjasniania, ze dzisiaj spenialam i nie kupilam zadnej farby moze nie robic rozjasniaczem, tylko sprobowac farba? Pasemka, czy calosc? Teraz mam wlasciwie w 100% zdrowe, lsniace wlosy i po rozjasnianiu spodziewam sie stogu siana... Kiedys kilka razy rozjasnialam, ale tez wlosy przed rozjasnianiem byly w innej kondycji.
Fryzjerka rowniez mi doradzila, zebym farbowala odrosty jasniejsza farba i za pol roku powinnam miec jasniejsze wlosy tylko czy ja chce tyle czekac?
Doradz kochana
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-01, 16:53   #2441
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Poka wiadomo嗆
Moniko bardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz absolutnie nie przestawaj sie udzielac
Wiadomo, fryzjer najlepszy, ale moja fryzjerka chce 170zl za pasemka + polozenie na to farby, za same pasemka 125zl, dla mnie za drogo
Wlasnie nad garnierem myslalam tylko tak potwornie boje sie tego rozjasniania, ze dzisiaj spenialam i nie kupilam zadnej farby moze nie robic rozjasniaczem, tylko sprobowac farba? Pasemka, czy calosc? Teraz mam wlasciwie w 100% zdrowe, lsniace wlosy i po rozjasnianiu spodziewam sie stogu siana... Kiedys kilka razy rozjasnialam, ale tez wlosy przed rozjasnianiem byly w innej kondycji.
Fryzjerka rowniez mi doradzila, zebym farbowala odrosty jasniejsza farba i za pol roku powinnam miec jasniejsze wlosy tylko czy ja chce tyle czekac?
Doradz kochana
Prosz bardzo
Czym farbowa豉 na ten ciemny br您?
Szkoda by by這 rozja郾ia bo w這ski mo瞠 nawet je瞠li s silne nie ucierpi a tak bardzo ale gwarancji nie ma. Rudawy poblask po rozja郾ianiu, kt鏎ego ci篹ko si pozby i strata po造sku, pomy郵 czy warto?
Mo瞠 spr鏏uj same odrosty ciemny blondem, zobaczysz jak wyjdzie. Mi璠zyczasie ciemniejsza farba z d逝go軼i w這s闚 b璠zie si spiera.

P鏊 roku chodzi z ja郾iejszymi odrostami te nie jest 豉two

Mnie si dobrze gada bo ja raz rozja郾iam, raz przyciemniam, innymi razy p豉cze i ch這pak ma mnie ochot zgoli na zero za kare, za nieudany eksperyment (dzi瘯uj Panie za naft i jajka , dzi瘯i temu mam w這sy hehe)

Teraz tak jak pisa豉m mam ciemniejsze w這sy, odrosty troszk ja郾iejsze (spra si ju troszke z nich ten ciemny blond, ale farbka czeka)

Da豉m jako rad i w s這鎍u ju troszk sprany mro幡y be upodabinia si do g鏎y, s這nko sprzyja rozja郾ianiu si farby

Dzisiaj ogl康a豉m fotki gdy mia豉m bardzo ciemne w這sy i znowu nie wiem czy by si nie machn望 na ciemniejszy echh, "dziwny jest ten 鈍iat"

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-01, 16:55   #2442
crawik15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

A czy kt鏎a z Was wie jaki to kolorek?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8998717.jpg (28,4 KB, 167 za豉dowa)
crawik15 jest offline  
Stary 2009-04-01, 19:16   #2443
Papiszynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Prosz bardzo
Czym farbowa豉 na ten ciemny br您?
Szkoda by by這 rozja郾ia bo w這ski mo瞠 nawet je瞠li s silne nie ucierpi a tak bardzo ale gwarancji nie ma. Rudawy poblask po rozja郾ianiu, kt鏎ego ci篹ko si pozby i strata po造sku, pomy郵 czy warto?
Mo瞠 spr鏏uj same odrosty ciemny blondem, zobaczysz jak wyjdzie. Mi璠zyczasie ciemniejsza farba z d逝go軼i w這s闚 b璠zie si spiera.

P鏊 roku chodzi z ja郾iejszymi odrostami te nie jest 豉two

Mnie si dobrze gada bo ja raz rozja郾iam, raz przyciemniam, innymi razy p豉cze i ch這pak ma mnie ochot zgoli na zero za kare, za nieudany eksperyment (dzi瘯uj Panie za naft i jajka , dzi瘯i temu mam w這sy hehe)

Teraz tak jak pisa豉m mam ciemniejsze w這sy, odrosty troszk ja郾iejsze (spra si ju troszke z nich ten ciemny blond, ale farbka czeka)

Da豉m jako rad i w s這鎍u ju troszk sprany mro幡y be upodabinia si do g鏎y, s這nko sprzyja rozja郾ianiu si farby

Dzisiaj ogl康a豉m fotki gdy mia豉m bardzo ciemne w這sy i znowu nie wiem czy by si nie machn望 na ciemniejszy echh, "dziwny jest ten 鈍iat"
U mnie to w ogole jest historia na tych wlosach - dluzszy czas farbowalam Londa, a to dosc mocna farba. Od ok pol roku farbuje Castingiem ciemny braz, teraz mam 1 cm odrostow swoich, pozniej 1cm spranych odrostow, gdzies z 2 cm przebija sie juz jasniejszy ten braz, a koncowki ciemne zupelnie fryzjerka mi dzis powiedziala ze to najlepszy moment na rozjasnianie. Kurcze no wlasnie pol roku chodzic z odrostami - srednio mi sie to widzi tymbardziej ze koncowki to juz mi sie zbytnio nie spiora, a napewno nie do jasnego brazu i to pewnie wszystko sie pociagnie dluzej niz pol roku, az w koncu strace cierpliwosc i spowrotem zafarbuje na ciemno
Co do rudego przeblysku to mam go caly czas, wiec to zadne poswiecenie gorzej z tym polyskiem
A chec na ciemniejszy kolor rozumiem, ciagle sama siebie pytam po jakiego grzyba tyle razy rozjasnialam wlosy skoro i tak zawsze wracalam do ciemnych
Przespie sie z tym, ale mysle ze jednak w piatek kupie ten rozjasniacz i farbe. Kiedys chodzilam na solarium to mi ciemne wlosy pasowaly, a teraz jestem blada i poprostu nie moge patrzec na ten kontrast...

Znalazlam swoje stare zdjecie, gdzie mam wlosy blond na ktorych zrobilam duzo pasemek jakims brazem - mialam takie fajne urzadzonko do tych pasemek. No i kolor mam tam piekny, wlosy blyszczace, czemu ja tego koloru nie zachowalam i nie mam teraz pojecia co to byla za farba...

Edytowane przez Papiszynka
Czas edycji: 2009-04-01 o 19:18
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:41   #2444
MonkaIska
Zadomowienie

No nic zostaje rozja郾ianie a potem od篡wianie
W ko鎍u rozja郾iacze sa dla ludzi. Ja ju w tym roku rozja郾ia豉m 2 razy i og鏊nie tylko podci窸am ko鎍闚ki, zawsze u篡wam od篡wki i raz w tygodniu domowa maseczka.
Je瞠li masz faktycznie bardzo ciemne w這sy to b璠ziesz si m璚zy z tym jasnym odrostem.
Rozja郾ij i ufarbuj na blond/ciemny blond w zale積o軼i jak bardzo si w這sy rozja郾i. Ciekawe kiedy wr鏂isz potem do ciemnych
Ja si zarzeka豉m, 瞠 ju nigdy wi璚ej hehehe, c騜 w sprawach w這s闚 jestem niekonsekwentna
Powodzenia z rozja郾ianiem, trzymam kciuki, 瞠by wysz這 r闚nomiernie

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-01, 20:56   #2445
Papiszynka
Zakorzenienie

Dzieki wielkie napewno dam jakies fotki efektu.
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-02, 21:56   #2446
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

Dziewczyny, my郵 o zakupie nowego Castinga
L'Or嶧l Paris - Casting Crème Gloss

ale te w odcieniach br您闚

my郵 nad nr 415-iced chocolate

najpierw mia豉m blond pasemka, potem zafarbowa豉m na mahoniowy br您 z czekolad, a potem gorzk czekolade z czerni.

czer sie wyp逝ka豉 i s takie jakie br您owe ale z odcieniem rudo軼i b康 wi郾i gdzie tam;p

zalezy jak pada 鈍iatlo

nie chce, 瞠by wysz造 mi czarne w這sy.

chce mie 豉dny br您ik,

my郵a豉m o takich:
ale jakie to farby,jaki kolor itd?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg casting%20creme%20415.jpg (51,1 KB, 148 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg herbus_460x370.jpg (34,9 KB, 161 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fullZZZZZZTVN080509221355PDC.jpg (8,7 KB, 70 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg penelope-cruz-straight-hg-de.jpg (26,9 KB, 99 za豉dowa)
coolasana jest offline  
Stary 2009-04-03, 10:25   #2447
MonkaIska
Zadomowienie

coolasana tutaj masz ca造 w徠ek o Castingu:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...sting+zbiorczy
tam dziewczyny bardzo polecaj Mro幡y Kasztan, to ciemny kolor zdecydowanie, taki fioletowo-czerwony ciemny br您. Wiadomo ka盥emu wychodzi inaczej Pocz徠kowo nawet czarno.

Wpisz w "przeszukaj ten w徠ek" MRO昧Y KASZTAN wyskoczy Ci sporo opinii i fotki. Mi貫j lektury.

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-04-03 o 10:59
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-04, 14:16   #2448
crawik15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Cytat:
Napisane przez crawik15 Poka wiadomo嗆
A czy kt鏎a z Was wie jaki to kolorek?

Nikt nie wie?
crawik15 jest offline  
Stary 2009-04-04, 14:43   #2449
Mini1991
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 840

czekolada z catinga podobno wychodzi strasznie ciep這

w這somaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-04-04, 19:28   #2450
Papiszynka
Zakorzenienie

Ehh a ja zrobilam blad zamiast rozjasniacza kupilam farbe blond i oczywiscie nic mi nie zlapala, jedynie troche przy odrostach... Takze jutro z samego rana bede musiala leciec po rozjasniacz to co mam jeszcze pl godziny potrzymam na glowie, moze choc troche jeszcze chwyci... I bedzie zabawa od nowa z folia aluminiowa, z 40min to nakladalam...
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-05, 11:08   #2451
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
To jest og鏊nie cie磬ie zadanie do wykonania, otrzyma na g這wie 豉dny, jasny i do tego naturalny br您ik.
Je瞠li rozja郾isz w這ski pewnie nabior one rudawego odcienia. Zale篡 te jak bardzo b璠 jasne.
Ja rozja郾ia豉m niedawno, i farbowa豉m 3 dni pod rz康 bo mi nic nie chcia這 przyciemni (ciemny blond).
To wszystko zale篡 od w這sk闚. Na pewno kupi豉bym farb ja郾iejsza od koloru jaki chc uzyska i pewnie z palety blond闚 nie br您闚. je瞠li br您 to jaki jasny z這cisty.
Wg mnie najfajniejsze odcienie maj Schwarzkopfy niestety wiadomo sama chemia i metale ci篹kie wi璚 nie o鄉iel si poleci.
I nie wiem czy wszystkie dziewczyny tak maj ale mnie zaraz po rozja郾ianiu 瘸dna farba nie chwyta. Dopiero na drugi dzie i to wieczorkiem. Musze odczeka przynajmniej te par瘽a軼ie godzin od rozja郾iania do farbowania. Z br您ami uwa瘸j bo wiesz, lepiej dwa razy przyciemni ni znowu nabawi si ciemnego koloru i mie znowu problem z rozja郾ianiem.
Teraz tak moja ma豉 analiza:
1. Po farbach garniera naural color (smrody niesamowite ale w miare przyjazne dla mojej sk鏎y g這wy)
- blond (wychodzi ciemny blond, sp逝kuje si do blondu lub karmelku)
- ciemny blond (wychodzi br您, sp逝kuje si do ciemnego
blondu/blondu karmelowego)
2. Palette XXL
- sexi jasny br您 (jasny be穎wy br您, podchodz帷y na blond, na
naturalnych w這sach czyt. odrostach wyszed bardzo jasno)
3. Castingi
- mro幡y be (par stron wcze郾iej o nim), (nie ma nic z blondu, raczej
ch這dny br您, dziwny troszk ale mi niweluje rudo軼i, woda po
sp逝kiwaniu ma zabarwienie lekko fioletowe, sp逝kuje si do rudego i
nie jest jasny)
- ciemny blond (br您 z czerwonawym po造skiem)
- br您 i ciemny br您 (czarne)
4. Loreal Excellence czy Preference nie pamietam
- jasny br您 (br您 sp逝kuje si do naturalniejszego 鈔edniego br您u)
- ciemny blond (fajny br您 sp逝kuje si do ja郾iejszego br您u)
Bardzo nietrwa貫
5. Ulubione Nice&Easy Clairol niedost瘼ne w Polsce.

The winner is Garnier natural Colors Ciemny Blond, robie nim ju tylko odrosty, bo na nich wychodzi fajny br您 i sp逝kuje si do jasnego br您u, reszt w這s闚 dalej trzyma mro幡y be i ju coraz bardziej 豉godnieje.
Jak wida efekt na w這sach farbowanych czy te rozja郾ianych mo瞠 by r騜ny.

Moja mama farbuje palett co miesi帷 a w這sy ma zdrowe i mocne, dziewczyny chwal Castingi i wychodza im pi瘯ne kolorki.
Ile w這s闚 tyle opini

W la盥ym razie lepiej wybra co ja郾iejszego i p騧niej przyciemnia ni wybra co zbyt ciemnego i potem rozja郾ia.

Jak tak czytam opinie dziewczyn to niekt鏎ym z rozjasnianych w這s闚 farba sp造wa b造skawicznie nie chce si w穋e, innym znowu 豉pie bardzo mocno i dosy ciemno.

Dla niedoswiadczonych w eksperymentach najlepszy jest fryzjer

Trzymam kciuki, ju si chyba u udzielac nie b璠 bo mi kto zarzuci, 瞠 bloga prowadz tyle gryzmol w jednym po軼ie
Super podsumowanie, dzieki :dzieki-kwiatek:

Mnie tak kusi jakis jasny braz, obecnie nie farbowalam wlosow od ponad pol roku, na szczescie kolor moich wlosow i farby jest niemal identyczny. Ale przyszla wiosna i zachcialo mi sie cos takiego. Choc niemal na pewno bym nie uzyskala takiego koloru.. (a przeciez Christina tez ma ciemne wlosy a wyszedl jej porzadny kolor .. )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 157.jpg (27,4 KB, 94 za豉dowa)
czarna.noc jest offline  
Stary 2009-04-05, 12:51   #2452
Papiszynka
Zakorzenienie

Alez mialam przygody
Zmylam wczoraj ta blond farbe i o godz 20 polecialam po rozjasniacz nalozylam, trzymalam 1h, rozjasnilo odrosty do pomaranczu, czarne do bardzo ciemnej wisni rano nalozylam 7 Blond garniera, odrosty wyszly karmelowo rude no i teraz zmylam szamponetke Palette sredni braz i mam cos w okolicach czekolady, ale narazie trzymam maske, wiec jak ja zmyje i wysusze wlosy to sie okaze. W kazdym razie do ludzi juz moge wyjsc
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-05, 12:58   #2453
atomufka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 941

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
Super podsumowanie, dzieki :dzieki-kwiatek:

Mnie tak kusi jakis jasny braz, obecnie nie farbowalam wlosow od ponad pol roku, na szczescie kolor moich wlosow i farby jest niemal identyczny. Ale przyszla wiosna i zachcialo mi sie cos takiego. Choc niemal na pewno bym nie uzyskala takiego koloru.. (a przeciez Christina tez ma ciemne wlosy a wyszedl jej porzadny kolor .. )
Najlepiej udac sie do fryzjerabo w domu to raczj marne szanse na taki kolorek

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

atomufka jest offline  
Stary 2009-04-05, 21:38   #2454
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
Napisane przez atomufka Poka wiadomo嗆
Najlepiej udac sie do fryzjerabo w domu to raczj marne szanse na taki kolorek
Wiem, wiem co dziwniejsze, nawet raz bylam u fryzjera z celem rozjasnienia wlosow do takiego koloru (jakies 2 lata temu) i efekt mialam gorszy niz po domowym uzyciu rozjasniacza + nalozeniu farby. Sama juz nie wiem, o co chodzi. Chyba zostaje mi podziwiac kolory wlosow na zdjeciach u innych, a sama bede sie trzymac mojego naturalnego odcienia
czarna.noc jest offline  
Stary 2009-04-05, 22:46   #2455
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Dziewczyny jestem czarnow這sa lekko sprana i chcia豉 bym przej嗆 na ciemny br您 czy bardziej czarny po s這鎍em br您 ale tu problem co jaki czas ponawiam pr鏏y walki o taki kolor bo co sobie zrobi ciemny br您 to wychodzi jak zwyk造 br您 .Na por闚nanie mam reszt czarnych w這s闚 i naprawd odrost po farbowaniu to br您 po tygodniu i tak spiera si do po鈍iaty rudej , i tu moje pytanie znacie nazwy farb po kt鏎ych w這sy wychodz baaaaaaaaaardzo ciemno? Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied
Agula 88 jest offline  
Stary 2009-04-06, 12:51   #2456
Mia694
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny jestem czarnow這sa lekko sprana i chcia豉 bym przej嗆 na ciemny br您 czy bardziej czarny po s這鎍em br您 ale tu problem co jaki czas ponawiam pr鏏y walki o taki kolor bo co sobie zrobi ciemny br您 to wychodzi jak zwyk造 br您 .Na por闚nanie mam reszt czarnych w這s闚 i naprawd odrost po farbowaniu to br您 po tygodniu i tak spiera si do po鈍iaty rudej , i tu moje pytanie znacie nazwy farb po kt鏎ych w這sy wychodz baaaaaaaaaardzo ciemno? Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied

Excell 10- br您 (4.0)
Mi wyszed czarny-br您

Na forum jest w徠ek odno郾ie tej farby, wi璚 瞠by nie ryzykowa, radz poczyta
Pozdrawiam
Mia694 jest offline  
Stary 2009-04-06, 13:00   #2457
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
safira - kolor - jakas tam Noc - nie pamietam
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-06, 16:12   #2458
Papiszynka
Zakorzenienie

Mi czarny wychodzil po Londzie ciemny braz, ale ogolnie farby nie polecam.
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-06, 20:25   #2459
atomufka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 941

dziewczyny ja tez mam sprany czarny po nieudanym farbowaniu(chcialam br您 wyszedl czarny).Jak farbe mi polecicie zeby wyszedl br您 a nie czarny?I czy w ogole to sie da?

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

atomufka jest offline  
Stary 2009-04-06, 22:55   #2460
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez atomufka Poka wiadomo嗆
dziewczyny ja tez mam sprany czarny po nieudanym farbowaniu(chcialam br您 wyszedl czarny).Jak farbe mi polecicie zeby wyszedl br您 a nie czarny?I czy w ogole to sie da?
ja farbowa豉 na ciemny br您 to Ci si spierze jak farbowa豉 czarna farba to kaplica
Agula 88 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.