Br您owow這se farbowane :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-04-17, 09:01   #2521
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 347
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Poka wiadomo嗆
poprostu kupic kolorek czekoladke i odczekac z tydzien az sie kolorek sp逝cze. najlepiej uzywac szamponu z rumiankiem albo przeciw逝pierzowy- wtedy farba schodzi szybciej. a potem powrocic do normalnego szamponu. ktos poprawi ?

wiem, ale chodzi mi bardziej o jakas konkretna firme?
Stary 2009-04-18, 10:12   #2522
naok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
GG do naok

Dobra, to s zdj璚ia robione za dnia, na niekt鏎ych nie do ko鎍a trafi豉m ,ale kolor chyba wida :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010028.jpg (54,8 KB, 186 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010029.jpg (85,5 KB, 439 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010032.jpg (83,6 KB, 346 za豉dowa)
Stary 2009-04-18, 10:59   #2523
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez naok Poka wiadomo嗆
Dobra, to s zdj璚ia robione za dnia, na niekt鏎ych nie do ko鎍a trafi豉m ,ale kolor chyba wida :P
Cudny! Jaki mia豉 odcie pod tym ile odrost闚 itd Czy farbowane czy naturalne? Prosz odpowiedz Kolor na fotce wydaje si by takim jasnym czekoladowym. Wygl康a 郵icznie!

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-18, 12:56   #2524
mischievous
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Cytat:

aaa piekny! o takim marze! jaka farba, na naturalne czy farbowane? czy farbowane, opowiedz nam o swoich wlosach cudo po prostu cudo.
kurcze ja farbuje zlotym brazem loreala wychodzi czarny chcialabym rozjasnic ale szkoda mi wlosow..

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-18, 20:35   #2525
cfaniaras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do cfaniaras

Cytat:
bosko !

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

dziewczyny , czy ktoras z Was uzywa豉 co z serii kosmetykow Nivea do wlosow br您owych ? szampon, odzywke bez splukiwania lub ze splukiwanie. najbardziej interesuje mnie odzywka bezsplukiwania :P ;>

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

dziewczyny , czy ktoras z Was uzywa豉 co z serii kosmetykow Nivea do wlosow br您owych ? szampon, odzywke bez splukiwania lub ze splukiwanie. najbardziej interesuje mnie odzywka bezsplukiwania :P ;>

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline  
Stary 2009-04-18, 22:12   #2526
Yenes
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 861

Dzi瘯i Papiszynka A mo瞠 wypowie si kt鏎a z wiza瘸nek kt鏎a farbowa豉 w這sy z pasemkami na br您owo (najlepiej szamponem koloryzuj帷ym bo nie chce ich b. zniszczy). Moja mama namawia mnie na palette, u篡wa jej od dawna, ale naczyta豉m si tyle z造ch opinii... Co o tym s康zicie?
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-18, 22:22   #2527
Atiya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Hej dziewczyny! Wiecie mo瞠 jak farb uzyska豉bym taki kolor w這s闚?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0e052fb2000c0f2849d34005.jpg (31,7 KB, 202 za豉dowa)
Atiya jest offline  
Stary 2009-04-18, 23:17   #2528
karolynka90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 532
Cytat:
Napisane przez Yenes Poka wiadomo嗆
Moja mama namawia mnie na palette, u篡wa jej od dawna, ale naczyta豉m si tyle z造ch opinii... Co o tym s康zicie?
ja te naczyta豉m si du穎 z造ch opinii o palette, ale szczerze mowi帷 nie wiem czemu by造 takie z貫. ja mam aktualnie na g這wie w豉郾ie palette szampon koloryzuj帷y do 24 my (chocia szczerze m闚i帷 bardzo mocno sie trzyma moich w這s闚 co akurat dla mnie jest plusem), kolor - czekoladowy br您. i naprawd nie narzekam na palette

Monikaiska, Mischievous: Dzi瘯uje bardzo . Farbe k豉d豉m na swoje naturalne wlosy - s czekoladowe ze z這cistymi akcentami, chcia豉m je troche przyciemni. farba z serii Garnier Nutrisse krem - kasztanowa maho, nie jestem tylko pewna czy r闚no chwyci豉 :P. Nie wiem te, czy akurat Garnier to dobry pomys, podobno Castingi s niez貫 - szczeg鏊nie czekolada, moja kuzynka u篡wa i jest bardzo zadowolona
Cfaniaras - Dzi瘯uje

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-22 o 17:42 Pow鏚: post pod postem
karolynka90 jest offline  
Stary 2009-04-19, 11:32   #2529
cfaniaras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do cfaniaras

Yenes a jaki masz kolor wlosow , i jak sa te pasemka (czym robione kolor ..)

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

uzywa豉 ktoras cos z serii Nivea do br您owych w這sow ? ;>

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline  
Stary 2009-04-19, 11:43   #2530
Yenes
Rozeznanie

Dawa豉m wcze郾iej zdj璚ie ale prosz
Pasemka s nieco ja郾iejsze ni na zdj璚iu (blond, fryzjerka mi je robi豉 ju par miesi璚y temu wi璚 schodz) kolor sfotografowa豉m przy 鈍ietle dziennym i w domu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08525.jpg (13,7 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08546.jpg (11,1 KB, 45 za豉dowa)
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-19, 13:32   #2531
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Poka wiadomo嗆
ja te naczyta豉m si du穎 z造ch opinii o palette, ale szczerze mowi帷 nie wiem czemu by造 takie z貫. ja mam aktualnie na g這wie w豉郾ie palette szampon koloryzuj帷y do 24 my (chocia szczerze m闚i帷 bardzo mocno sie trzyma moich w這s闚 co akurat dla mnie jest plusem), kolor - czekoladowy br您. i naprawd nie narzekam na palette
Te u篡wam tego szamponu i tego samego odcienia
W sumie same plusy - w這sy maj 豉dny, trwa造 kolor, s zdrowe, b造szcz帷e, nie wypadaj. No i jeszcze cena jest naprawd niska

Anja92 jest offline  
Stary 2009-04-19, 14:19   #2532
karolynka90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 532

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Te u篡wam tego szamponu i tego samego odcienia
W sumie same plusy - w這sy maj 豉dny, trwa造 kolor, s zdrowe, b造szcz帷e, nie wypadaj. No i jeszcze cena jest naprawd niska
no wa郾ie. dlatego mnie dziwi cho熲y opinie o nim na KWC - prawie same z貫 :P
karolynka90 jest offline  
Stary 2009-04-19, 14:57   #2533
Yenes
Rozeznanie

A czy palette pokryje (chocia w miar...) pasemka? Bo waham si mi璠zy palette, marion i joanna (te do 24 my)...
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-19, 19:49   #2534
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
cudowny twn kolor - zakochalam sie ,a w jakim stanie sa wlosy? nadal ok?

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-04-19 o 19:57
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-19, 22:40   #2535
naok
Raczkowanie

GG do naok

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka wiadomo嗆
cudowny twn kolor - zakochalam sie ,a w jakim stanie sa wlosy? nadal ok?
He he he, dzi瘯owa . W這sy okej - tzn nie wypadaj mi , sa troch przesuszone, ale tak to ju bywa po traktowaniu ich chemi :/. Og鏊nie nie jest 幢e, my郵e, 瞠 dobra od篡wka i serum za豉twi sprawe
Stary 2009-04-19, 23:00   #2536
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
He he he, dzi瘯owa . W這sy okej - tzn nie wypadaj mi , sa troch przesuszone, ale tak to ju bywa po traktowaniu ich chemi :/. Og鏊nie nie jest 幢e, my郵e, 瞠 dobra od篡wka i serum za豉twi sprawe
dlatakiego koloru moga byc i odrobine przesuszone
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-20, 11:26   #2537
Papiszynka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 785

naok ladny kolorek, chociaz dla mnie zbyt mahoniowy zle bym sie w takim czula.

Yenes mi sie farba zmyla z pasemek juz po tygodniu wiec nie wiem jak bedzie z szamponem... ale za tydzien bede farbowac castingiem, wiec jak Ci sie nie spieszy, to moge pozniej napisac jak sie trzyma na pasemkach. Ja tam bym zadnych joann i marionow nie probowala juz predzej palette, ale ja tylko castingowi ufam
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-20, 14:25   #2538
mischievous
Zakorzenienie

co do PALETTE to powiem tak,
dla mnie zniszczyla okropnie wlosy przesuszone byly od razu po farbowaniu (gdzie zazwyczaj od razu po farbowaniu wlosy mialam miekkie), palette ma duzo amoniaku i dlugo trzyma sie na glowie, ciezko ja zmyc (co dla wiekszoscsi jest plusem-ja lubie zmieniac farby wiec dla mnie to nie jest plusem) ja nie polecam palette jak i raczej wszyscy fryzjerzy ktorzy slyszac o palette kreca glowami.

Ogolnie farba bardzo niszczy wlosy ale sa osoby dla ktorych akurat ona jest dobra i nie niszczy i wrecz przeciwnie, nie wiem od czego to zalezy raczej od wlosow
ja polecam Loreal exell 10- maja po prostu boska odzywke(dolaczona w pudelku a po farbie wlosy wygladaja na zdrowe a nie siano )

Naok.. marzylam o takim kolorze ale miesiac temu pofarbowalam lorealem wyszedl prawie czarny i nie wiem czy rozjasniac u fryzjera i pofarbowac tym garnierem czy jak meczyc sie z tym, Pofarbowalam zlotym brazem bo wlasnie chcialam taki inny i niestety ciagle w glowie jest zdanie wlasnie z tego tematu,ze jak sie chce otrzyamc dany kolor trzeba kupowac farbe jasniejsza o ton.

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-20, 16:03   #2539
naok
Raczkowanie

GG do naok

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka wiadomo嗆
Naok.. marzylam o takim kolorze ale miesiac temu pofarbowalam lorealem wyszedl prawie czarny i nie wiem czy rozjasniac u fryzjera i pofarbowac tym garnierem czy jak meczyc sie z tym, Pofarbowalam zlotym brazem bo wlasnie chcialam taki inny i niestety ciagle w glowie jest zdanie wlasnie z tego tematu,ze jak sie chce otrzyamc dany kolor trzeba kupowac farbe jasniejsza o ton.
Hi hi, a ja mia豉m taki br您 ze z這cistymi refleksami i go zafarbowa豉m, bo chcia豉m co ciemniejszego :P. Mo瞠 to zale篡 od rodzaju w這sa, bo z tego, co pami皻am to mi zawsze wychodzi odcie ja郾iejszy ni tego oczekiwa豉m. Tyle, 瞠 ja od pocz徠ku u篡wa豉m Garniera - czysty przypadek, zaryzykowa豉m i spodoba mi si efekt. Ja na Twoim miejscu wybra豉bym chyba fryzjera - je郵i masz kogo sprawdzonego to na pewno po這篡 Ci idealny kolor i b璠ziesz zadowolona, mo瞠sz te poradzi si jakich farb u篡wa, 瞠by uzyska ten sam efekt .

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Atiya - ten kolor wygl康a jak ciemny blond - tyle, 瞠 naturalny :P. Musia豉by szuka czego w tym odcieniu ,albo jasny z這cisty br您 . Nie jestem specem ,ale tak mi si wydaje
Stary 2009-04-20, 17:31   #2540
Yenes
Rozeznanie

No ja si w豉snie boje ze mi zejdzie farba z pasemek :/ Czy kto jeszcze m鏬豚y si wypowiedzie co do pokrywania palette do 24 my pasemek blond? (Bo planowa豉m ju w tym tyg. kupi)

Widzisz z kolei mojej mamie casting nie spasowa, wi璚 mysle ze postawie na palette - mam nadzieje ze to rodzinnie i mnie tez spasuje :P

A i czy ktos m鏬豚y mi poradzi jaki kolor wybra? Bo my郵a豉m o czaruj帷ym br您ie (Tylko zn闚 kto pisa ze mu zupe軟ie inny wyszed), no ewent. o czekoladzie, tej ponizej. A i zrobi豉m ma造 montaz z jakims takim brazem i ca趾iem ca趾iem.... Oczywi軼ie min mam okropn na tym zdj璚iu xD

Jaki kolor mi radzicie wybrac?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (13,1 KB, 178 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette-Deluxe-750-Czekoladowy-braz-29616-big.jpg (23,9 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette-Deluxe-754-Czarujacy-braz-29617-big.jpg (12,0 KB, 47 za豉dowa)
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-21, 14:45   #2541
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez Yenes Poka wiadomo嗆
No ja si w豉snie boje ze mi zejdzie farba z pasemek :/ Czy kto jeszcze m鏬豚y si wypowiedzie co do pokrywania palette do 24 my pasemek blond? (Bo planowa豉m ju w tym tyg. kupi)

Widzisz z kolei mojej mamie casting nie spasowa, wi璚 mysle ze postawie na palette - mam nadzieje ze to rodzinnie i mnie tez spasuje :P

A i czy ktos m鏬豚y mi poradzi jaki kolor wybra? Bo my郵a豉m o czaruj帷ym br您ie (Tylko zn闚 kto pisa ze mu zupe軟ie inny wyszed), no ewent. o czekoladzie, tej ponizej. A i zrobi豉m ma造 montaz z jakims takim brazem i ca趾iem ca趾iem.... Oczywi軼ie min mam okropn na tym zdj璚iu xD

Jaki kolor mi radzicie wybrac?
Co do kolorku to ja si nie b璠 wypowiada, ka盥e br您y wychodz u mnie czarno a kasztany czerwonawo

Co do pasemek to d逝ga droga przed Tob Mo瞠 i zaraz po farbowaniu zostan pokryte natomiast pierwsze zaczn wychodzi po myciu.
D逝gi proces zanim farba si we穋e we w這sy, mo瞠 trwa miesi帷ami

Po Palette masz szanse na szybsze w瘸rcie si koloru bo jest chyba najmocniejsz farb jak znam.

Ja przeklinam pasemka do dzi bo ci庵le si pojawiaj i potem wygl康am jak niedofarbowana i strasznie 瘸逝je, 瞠 je uczyni豉m :P

Oboj皻nie jak farb wybierzesz pasemka i tak wyjd tylko nie wiem czy od razu po ufarbowaniu czy po myciu. Szampon Palette mialam ostatnio w r瘯u z 10 lat temu

P.S. Fajnie Ci w br您ie i fajna fotka Farby sklepowe zazwyczaj wychodza ciemniej ni na opakowaniu, szczeg鏊nie na wcze郾iej ju koloryzowanych w這sach. Pr鏏niki z ty逝 opakowania pokazuj przyk豉dowy kolor wyj軼iowy i po ufarbowaniu ale to tyczy w這s闚 naturalnych. My farbuski nigdy nie wiemy jaki efekt b璠zie

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-21, 15:51   #2542
naok
Raczkowanie

GG do naok

Uwaga, umy豉m w這sy po raz drugi po farbowaniu i o to efekt :P. Jedno zdj璚ie troszke ciemne wysz這 ;(
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010037.jpg (74,3 KB, 306 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010039.jpg (51,7 KB, 174 za豉dowa)
Stary 2009-04-21, 16:39   #2543
mischievous
Zakorzenienie

Fakt na drugim jakos ciemniej, malo widac
a pierwsze hm nie wiem czy dobrze widze ale masz takie ciemniejsze refleksy jakby blizej koncowek ?? ladny kolor ladny.. moze kiedys przejde sie do fryzjera a na razie zakoncze na lorealu zlotym brazie ktory jak sie splukuje to w sumie jest ladny braz w ogole to robilam zdjecia na wczesniejsze strony tego postu wrzucilam, mialam ochote z takiego mozna powiedziec kasztanu (wtedy jeszcze palette xxl jackie brown kolor) przejsc na braz bez zadnych odcienie czerwieni czy nawet rudego ale pozalowalam..
1 fotkaa (sprane palette xxl juz po okolo miesiacu od farbowania i tak naprawde wtedy mi sie podobala)
2 fotka (loreal 10 minut, zloty braz) no i tez tak 3 tygodnie po farbowaniu i jak aptrze na zloty braz to wcale nie najgorszej wyglada w sumie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (19,7 KB, 86 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (37,6 KB, 157 za豉dowa)

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-21, 16:58   #2544
naok
Raczkowanie

GG do naok

O...pierwsze to maho, a drugie wygl康a jak kasztan , 郵iczne kolorki
Stary 2009-04-21, 17:24   #2545
mischievous
Zakorzenienie

Dziekuje no drugi to zloty braz ale wiadomo jak na taki pod czerwony sie nalozy to za duzo nie mozna oczekiwac

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-21, 17:45   #2546
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

Ja jaki miesi帷 temu robi豉m Schwarzkopf NATURAL & EASY kolor: Karmelowa czekolada..... niestety nie jestem zadowolona.. 鈔ednio kryje i baardzo szybko i brzydko si spra...
mo瞠 trudno b璠zie w to uwie篡, ale najlepszy efekt mia豉m po zwyk貫m szamponie koloryzuj帷ym Palette.. utrzyma si d逝瞠j ni te wszystkie farby...

teraz chc jaki ciemny ciep造 br您 I NIE MAM POJ濍IA CO WYBRA... macie mo瞠 jak捷 sugesti??

PS mog豉bym si pofarbowa u fryzjera, ale ostatnio z ciemnego br您u spra這 mi sie na sraczkowaty blond.... i co ja mam my郵e hmm?
hihi

Caarroolliinnee jest offline  
Stary 2009-04-21, 17:48   #2547
Yenes
Rozeznanie

Uhh naprawd przekln chyba te wszystkie farby Znowu mi odbi這 i mysle o Joannie :/ No ale jutro si wybior do sklepu z kole瘸nk to si zdecyduj. Pewnie w ko鎍u postawi na palette skoro jest najmocniejsza... Dzi瘯i A mo瞠 kto jeszcze m鏬豚y si podzieclic z do鈍iadczeniem farbowania pasemek?
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-21, 19:43   #2548
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Czy kt鏎a z was wie jak farb uzyskam taki br您 jak ma Miley na za陰czonych zdj璚iach ? Zaznaczam 瞠 w這sy mam obecenie ciemniejsze od niej, ale kolor z pewno軼i nied逝go si troch wypierze ( zawsze tak jest ).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg miley-cyrus-pictures.jpg (22,2 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg l_f4048212ca3dc94f07c93ba565654f42.jpg (82,2 KB, 41 za豉dowa)

Anja92 jest offline  
Stary 2009-04-22, 08:22   #2549
Kamilab23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do Kamilab23

Witajcie Wizazystki ja mam za pytanie odno郾ie farbowania ton w ton. Jestem brunetk jasn, chcia豉bym zwi瘯szy intensywno嗆 koloru, ale zeby nie by豉 to zmiana drastyczna Czy kt鏎a z was ma do鈍iadczenie z takim farbowaniem? i jeszcze jedno pytanie czy kryje to siwe w這sy? Pozdrowionka
Kamilab23 jest offline  
Stary 2009-04-22, 09:18   #2550
anetka-87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

http://img209.imageshack.us/img209/2985/11262115.jpg

wella wellaton-orzech laskowy i wysz造 mi praktycznie czarne! teraz juz troch si spra造 a by豉m blondynk wcze郾iej (farbowan) chce wr鏂i do poprzedniego koloru!!
anetka-87 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.