Br您owow這se farbowane :) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-04-22, 09:20   #2551
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kamilab23 Poka wiadomo嗆
Witajcie Wizazystki ja mam za pytanie odno郾ie farbowania ton w ton. Jestem brunetk jasn, chcia豉bym zwi瘯szy intensywno嗆 koloru, ale zeby nie by豉 to zmiana drastyczna Czy kt鏎a z was ma do鈍iadczenie z takim farbowaniem? i jeszcze jedno pytanie czy kryje to siwe w這sy? Pozdrowionka
polecam lekture tego watku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42749
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-22, 17:19   #2552
mischievous
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Czy kt鏎a z was wie jak farb uzyskam taki br您 jak ma Miley na za陰czonych zdj璚iach ? Zaznaczam 瞠 w這sy mam obecenie ciemniejsze od niej, ale kolor z pewno軼i nied逝go si troch wypierze ( zawsze tak jest ).
mysle,ze jasny zloty braz bo i tak pofarbuje sie na ciemniejszy. albo kasztan jak wczesniej naok pokazywala.

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-22, 19:12   #2553
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka wiadomo嗆
mysle,ze jasny zloty braz bo i tak pofarbuje sie na ciemniejszy. albo kasztan jak wczesniej naok pokazywala.
A znasz jak捷 farb ( chodzi o firm ), kt鏎a najlepiej rozja郾i豉by mi te w這sy ? Nie b璠zie to jaka du瘸 r騜nica, ale jednak...

Anja92 jest offline  
Stary 2009-04-22, 19:25   #2554
Yenes
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 861

Dzi mia豉m zrobi sobi pr鏏k na w這sach i nic z tego :/ Dziewczyny mo瞠 mi powiecie gdzie w krakowskich drogeriach mo積a dosta pr鏏ki farb do w這s闚? (o ile mo積a... Tak twierdzi moja mama :P)

I jeszcze jedno pytanie: Czy kto malowa w這sy color shampoo z palette br您em lub czekoladowym brazem? Skoro ju sie zdecydowa豉m na palette to jeszcze musze odcie wybra :P Musz powiedziec 瞠 czekoladowy br您 podoba mi si bardziej, ale obawiam si ze bedzie b. ciemny... (Pod spodem za陰czam zdj璚ie, cho w sklepie, na 篡wo wygl康a troche ja郾iej)

Przykro mi 瞠 was tak m璚z Ale to moje pierwsze rendez-vous z malowaniem w這s闚 i chc by wszystkiego pewna
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PCS_244_11.jpg (11,3 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PCS_221_11.jpg (11,2 KB, 36 za豉dowa)
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-22, 19:33   #2555
naok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
GG do naok

Cytat:
A znasz jak捷 farb ( chodzi o firm ), kt鏎a najlepiej rozja郾i豉by mi te w這sy ? Nie b璠zie to jaka du瘸 r騜nica, ale jednak...
Je郵i chodzi o kasztan to wydaje mi si, 瞠 wyjdzie za bardzo w czerwie, a Miley ma tu refleksy z這ta, wi璚 tak, jak pisa豉 mischievous, probowalabym w kolorze jasny z這ty br您 .
To jest cos pomi璠zy nugatem a karmelem chyba:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1000012190.jpg (26,4 KB, 410 za豉dowa)
Stary 2009-04-22, 19:35   #2556
naok
Raczkowanie

GG do naok

A sama zacz窸am si zastanawia, czy nastepnym razem nie spr鏏owa tego karmelu - ca趾iem fajny
Stary 2009-04-22, 19:38   #2557
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Yenes Poka wiadomo嗆
Dzi mia豉m zrobi sobi pr鏏k na w這sach i nic z tego :/ Dziewczyny mo瞠 mi powiecie gdzie w krakowskich drogeriach mo積a dosta pr鏏ki farb do w這s闚? (o ile mo積a... Tak twierdzi moja mama :P)

I jeszcze jedno pytanie: Czy kto malowa w這sy color shampoo z palette br您em lub czekoladowym brazem? Skoro ju sie zdecydowa豉m na palette to jeszcze musze odcie wybra :P Musz powiedziec 瞠 czekoladowy br您 podoba mi si bardziej, ale obawiam si ze bedzie b. ciemny... (Pod spodem za陰czam zdj璚ie, cho w sklepie, na 篡wo wygl康a troche ja郾iej)

Przykro mi 瞠 was tak m璚z Ale to moje pierwsze rendez-vous z malowaniem w這s闚 i chc by wszystkiego pewna
mi wyszedl nie mal czarny ,ale za to splukiwala ise do ladnego ciemnego czekoladowego brazu - ale jak na moj gust za dlugo to trwalo
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-22, 20:09   #2558
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

Yenes mia豉m obie z farb, kt鏎e pokaza豉... obie wysz造 praktycznie czarne.. polecam Ci t ja郾iejsz, albo poszukaj czego bardziej z這cistego i jasnego.. bo b璠ziesz mia豉 czarne w這sy.
ja akurat kupuje teraz ta ciemniejsza ale wlasnie chce ciemny braz wpadajacy w czern. w dodatku na moich wlosach te szampony bardzo dlugo sie trzymaja

Caarroolliinnee jest offline  
Stary 2009-04-22, 20:14   #2559
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Poka wiadomo嗆
Yenes mia豉m obie z farb, kt鏎e pokaza豉... obie wysz造 praktycznie czarne.. polecam Ci t ja郾iejsz, albo poszukaj czego bardziej z這cistego i jasnego.. bo b璠ziesz mia豉 czarne w這sy.
ja akurat kupuje teraz ta ciemniejsza ale wlasnie chce ciemny braz wpadajacy w czern. w dodatku na moich wlosach te szampony bardzo dlugo sie trzymaja
To prawda, wszystkie odcienie br您u wychodz czarne
P騧niej si wyp逝kuj ale to trwa sporo czasu, ju odrosty zd捫 si pojawic xD

Anja92 jest offline  
Stary 2009-04-22, 20:18   #2560
Yenes
Rozeznanie

O rany to kiepsko z tymi farbami grr :/ A mo瞠 kt鏎as z was robi豉 innym br您em z tej serii? (color shampoo) Np. kasztanem? Bo tu z kolei si obawiam ze wyjdzie mocno rudo. Chociaz skoro tamte dwa wychodz niemal czarne, to ten powinien byc idealny :P

I jeszcze pytanie co do seriii Joanny - nie wiem czy bra j pod uwag czy te nie, ale czy kto robi sobie korzenny br您?
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-22, 23:47   #2561
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

moze zastanow si nad jak御 inn farb? szampony palette bardzo mocno kryj i s ci篹sze od niejednej farby... mo瞠 kup sobie narazie szamponetke tak na kilka my 瞠by zobaczyc czy bedziesz zadowolona z danego odcienia. kasztan OK, ale z這ty.. kiedy by, ale nie wiem czy jeszcze produkuj...

aha i co jeszcze mog poradzi... nie sugeruj si zdj璚iem na pude趾u ani nazw... tak naprawd te farby s 逝dz帷o do siebie podobne a moim zdaniem te wszystkie odcienie to jest pic na wod (oczywi軼ie nie w ka盥ym przypadku).. ale czy wybierzesz br您, czy czekolad czy cos innego to i tak b璠zie czarne.. wiem bo jaki czas temu mialam identyczny problem jak Ty.. nie moglam sie zdecydowac... bylam 3 godziny w sklepie, a jak juz kupilam to bylam czarna... (wiec na co mi to wybieranie odcienia?) :P:P

Edytowane przez Caarroolliinnee
Czas edycji: 2009-04-22 o 23:50
Caarroolliinnee jest offline  
Stary 2009-04-23, 07:30   #2562
mischievous
Zakorzenienie

Cytat:
kiedys byly farby takie rozjasniajace ale ja w nie nie wierze ssama marze o rozjasnieniu;P ale sama tez tego nie zrobie pozostaje fryzjer ale nie wiem kiedy sie wybiore..
mysle,ze nie warto samemu probowac bo wyjdzie rudy i wtedy bedzie szok a z kolei rozjasnianie u fryzjera to straszne niszczenie wlosow..

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-23, 09:21   #2563
Weriidiiana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Witam kochane
Zglaszam sie 2 dni po farbowaniu Tak jak pisalam na moje zmyte juz espresso na這篡豉m lekki 鈔edni braz Oto efekt.
tak wogole jak oceniacie mpoja nowa fryzurke, z w這s闚 za 這patki obcielam je tak jak widac. Pasuje??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0255.jpg (127,9 KB, 123 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0252.jpg (151,9 KB, 265 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0247.jpg (150,2 KB, 328 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0251.jpg (155,4 KB, 302 za豉dowa)

..::: 砰 to znaczy walczy o co wielkiego :::..
..::: Dop鏦i walczysz jeste zwyci瞛c :::..

ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda si>

Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline  
Stary 2009-04-23, 09:59   #2564
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka wiadomo嗆
Witam kochane
Zglaszam sie 2 dni po farbowaniu Tak jak pisalam na moje zmyte juz espresso na這篡豉m lekki 鈔edni braz Oto efekt.
tak wogole jak oceniacie mpoja nowa fryzurke, z w這s闚 za 這patki obcielam je tak jak widac. Pasuje??

奸iczny ten kolorek, bardzo 豉dnie wysz這. Co to za farba?

Fryzurka bardzo brytyjska, uwielbiam takie, charakterna no i kolor idealny
Jeszcze jedno mi si rzuci這 w oczy, twoje rz瘰y, s 郵iczne.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-23, 10:04   #2565
Weriidiiana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
奸iczny ten kolorek, bardzo 豉dnie wysz這. Co to za farba?

Fryzurka bardzo brytyjska, uwielbiam takie, charakterna no i kolor idealny
Jeszcze jedno mi si rzuci這 w oczy, twoje rz瘰y, s 郵iczne.
Kochana kolorek jest z Garniera.. ja tam od zawsze jestem wierna tej firmie i wciaz zadowolona z rezultatow ;= A co do frzyurki i ryesek dyiekuje.. ale mi sie milo yrobilo = A frzyurka to mega odmin, cle yzcie dlugie wlosz a teray... ooo

ZRZUCAM PARE KILO

Weriidiiana jest offline  
Stary 2009-04-23, 14:39   #2566
naok
Raczkowanie

GG do naok

Cytat:
Witam kochane
奸iczny br您 . A fryzura wystrza這wa, mi brak odwagi, 瞠by a tak skr鏂i sobie w這sy, a strasznie mi si podobaj . Super :~)!
Stary 2009-04-23, 14:47   #2567
cfaniaras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do cfaniaras

Cytat:
Witam kochane
fryzura i kolorek , same plusy !

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline  
Stary 2009-04-23, 14:54   #2568
magda2109
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 577

Cytat:
Witam kochane
Pi瘯nie! Ja nie mam odwagi, a te bym tak fryzurk chcia豉
Stary 2009-04-23, 16:32   #2569
Weriidiiana
Raczkowanie

DZIEWUSZKI MOJE KOCHANE
To WIECEJ ODWAGI i dalej zmiany zmainy i jeszcze raz zmainy Lato naa nas czeka

ZRZUCAM PARE KILO

Weriidiiana jest offline  
Stary 2009-04-23, 19:52   #2570
Yenes
Rozeznanie

No ja si w豉郾ie zafarbowa豉m na jasny br您 z palette color shampoo... I dobrze chyba zrobi豉m bo przyciemnil po prostu moje w這sy i pokry w wi瘯szo軼i pasemka. Jakbym wzi窸a czekoladowy br您 to wyszed豚y czarny chyba rzeczywi軼ie :P Zastanawiam si czy za t pare tygodni jakbym zrobi豉 sobie np kasztan, to wyjd mi g堯wnie refleksy czy ca造 kolor?

Ps. Zdj璚 na razie nie dodam bo beznadziejne wychodz, spr鏏uj jutro w 鈍ietle dziennym. Dzieki za wszystkie rady
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-23, 20:01   #2571
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

Cytat:
Witam kochane

O prze郵iczny brazik, fryzurka super. Jaka farb farbowa豉s wloski?

dagirll jest offline  
Stary 2009-04-23, 20:40   #2572
Yenes
Rozeznanie

Cytat:
Witam kochane
Piekny kolor! Dok豉dnie taki bym chcia豉 miec choc m鎩 tez mi si podoba Uda這 mi si zrobi jakies w miare zdj璚ie wiec wstawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08677.jpg (38,1 KB, 117 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08705.jpg (24,7 KB, 78 za豉dowa)

Edytowane przez Yenes
Czas edycji: 2009-04-23 o 21:11
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-24, 09:41   #2573
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Piekny kolor! Dok豉dnie taki bym chcia豉 miec choc m鎩 tez mi si podoba Uda這 mi si zrobi jakies w miare zdj璚ie wiec wstawiam
O rzeczywi軼ie fajnie to wysz這 taki po prostu br您, ciekawe jak si b璠zie wyp逝kiwa pisz o efektach

Korci mnie 瞠by bardziej przyciemni moj 貫petyn c騜 za czort tam siedzi i kusi mnie non stop :P Potem b璠zie rozja郾iacz, zgrzytanie z瑿闚, p豉cz daruj tym razem

Yenes a mog豉by da jeszcze fotki przy ja郾iejszym 鈍ietle?

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-24, 10:25   #2574
mischievous
Zakorzenienie

yenes fajnie Ci to wyszlo, od razu wlosy wygladaja lepiej,sa zywsze

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-24, 11:20   #2575
Papiszynka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 785

Cytat:
Bardzo ladnie Ci wyszedl

Cytat:
O rzeczywi軼ie fajnie to wysz這 taki po prostu br您, ciekawe jak si b璠zie wyp逝kiwa pisz o efektach

Korci mnie 瞠by bardziej przyciemni moj 貫petyn c騜 za czort tam siedzi i kusi mnie non stop :P Potem b璠zie rozja郾iacz, zgrzytanie z瑿闚, p豉cz daruj tym razem

Yenes a mog豉by da jeszcze fotki przy ja郾iejszym 鈍ietle?
Ja tam przyciemniam, mam dosc ten sredni blond mi sie zmyl i mam tragedia na glowie, ruda kupe bo inaczej tego nie potrafie okreslic poloze sobie jasny braz castinga, tylko po przestudiowaniu catingowego watku mam male obawy, bo jasny braz jednej dziewczynie wyszedl czarny, innej ciemny blond wyszedl jak kupa nie obrazajac nikogo ale poloze ten jasny braz i trudno.
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-24, 13:57   #2576
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Poka wiadomo嗆
Bardzo ladnie Ci wyszedl

Ja tam przyciemniam, mam dosc ten sredni blond mi sie zmyl i mam tragedia na glowie, ruda kupe bo inaczej tego nie potrafie okreslic poloze sobie jasny braz castinga, tylko po przestudiowaniu catingowego watku mam male obawy, bo jasny braz jednej dziewczynie wyszedl czarny, innej ciemny blond wyszedl jak kupa nie obrazajac nikogo ale poloze ten jasny braz i trudno.

Tak mnie kiedy wyszed jasny br您 castinga To ju po paru myciach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg casting jasny br您.jpg (11,6 KB, 398 za豉dowa)

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-24, 14:05   #2577
mischievous
Zakorzenienie

jasny brazzzzzzzzzzz?
nie moge.... nie moge. czarny przeciez:P

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-24, 15:22   #2578
Yenes
Rozeznanie

No nie ma to jak jasny braz nie? M鎩 na szcz瘰cie (z palette) a tak ciemny nie jest Wrzucam jedno zdj璚ie kt鏎e ud掖o mi si zrobi zanim mi siad豉 bateria w aparacie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08730.jpg (39,8 KB, 129 za豉dowa)

Edytowane przez Yenes
Czas edycji: 2009-04-24 o 15:27
Yenes jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:14   #2579
Papiszynka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 785

Cytat:
Tak mnie kiedy wyszed jasny br您 castinga To ju po paru myciach
Prosze Cie, nie doluj mnie spral sie chociaz troche? kurde, ogladalam te paletty dzisiaj, ale nie no, za duzo sie nasluchalam, no i kupilam ten casting nieszczesny moze go jakos krocej potrzymam? eh
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:22   #2580
absurdalna89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 340

Witajcie dziewcz皻a! By mo瞠 kogo zainteresuje moja historia z w這sami... Ot騜 od jakiego roku farbowa豉m w這sy regularnie co miesi帷 lub dwa na ciemne br您y. W efekcie by造 oczywi軼ie czarne jak smo豉 Naturalnie jestem nudn, mysi szatynk, ale pomy郵a豉m, 瞠 w br您ie mog豉bym wygl康a lepiej, nieco naturalniej. Duuu穎 czyta豉m o dekoloryzacji,pasemkach i innych straszliwych dla w這s闚 zabiegach, d逝go si waha豉m, ale w ko鎍u postanowi豉m zaryzykowa.
Mam na g這wie co pomi璠zy ciemnym a 鈔ednim br您em (jak uda mi si zrobi zdj璚ia to wklej tutaj). Fryzjerka na這篡豉 mi wod utlenion 3%, po jej zdj璚iu mia豉m w這sy w kolorze ognistym (nawet niez貫, ale strasznie nier闚no pokryte ), no a p騧niej na這篡豉 jasny br您. Oczywi軼ie wyszed ciemny, ale czuj si zdecydowanie lepiej ni w czerni.
No i mam do Was do嗆 nietypowe pytanie... W jakich kolorach ubra pasuje br您owow這sym dziewczynom? Blondynki 鈍ietnie wygl康aj w prawie wszystkim, czarne r闚nie (w moim odczuciu) natomiast moja dzisiejsza (ulubiona) br您owa bluzka okropnie zlewa si z w這sami i wygl康am tak... nijako Mo瞠 macie jakie pomys造? Dodam, 瞠 uwielbiam czer, czerwie i wszelkie odcienie br您闚, a ponadto jestem strasznie blada i uwielbiam podkre郵a biel swojej sk鏎y
absurdalna89 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.