Br您owow這se farbowane :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-04-25, 10:34   #2581
Papiszynka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 785
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Calkiem niezle mi ten casting wyszedl nie taki ciemny, sredni braz mi wyszedl, no w sumie taki jak na opakowaniu. Ale juz widze, ze te blond przebijaja, takze pewnie szybko sie spierze no ciemny troche, ale jest lepiej niz bylo.
Papiszynka jest offline  
Stary 2009-04-25, 12:49   #2582
Costynuuna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 482

Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka wiadomo嗆
Witam kochane
Zglaszam sie 2 dni po farbowaniu Tak jak pisalam na moje zmyte juz espresso na這篡豉m lekki 鈔edni braz Oto efekt.
tak wogole jak oceniacie mpoja nowa fryzurke, z w這s闚 za 這patki obcielam je tak jak widac. Pasuje??
pi瘯ny masz kolor w這sk闚, a fryzurka miodzio
sama bym si tak 軼ie豉, ale mi nie 豉dnie w takich kr鏒kich ;(
Stary 2009-04-25, 13:27   #2583
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Poka wiadomo嗆
Prosze Cie, nie doluj mnie spral sie chociaz troche? kurde, ogladalam te paletty dzisiaj, ale nie no, za duzo sie nasluchalam, no i kupilam ten casting nieszczesny moze go jakos krocej potrzymam? eh
Spra? Dekoloryzacja by豉

Cytat:
Napisane przez Papiszynka;
Calkiem niezle mi ten casting wyszedl nie taki ciemny, sredni braz mi wyszedl, no w sumie taki jak na opakowaniu. Ale juz widze, ze te blond przebijaja, takze pewnie szybko sie spierze no ciemny troche, ale jest lepiej niz bylo."
To super czyli jak wida cholera wie z tymi castingami

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-04-25 o 13:31
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-25, 13:29   #2584
Yapi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

To ja te podziel si wra瞠niami na temat l`oreal casting. Aktualnie na w這sach mam w豉郾ie odcie karmel, wyszed 豉dniutko, ale po 1,5 tygodnia ju prawie go nie wida
W zwi您ku z tym mam pytanie: moje naturalne w這sy s kasztanowe, rudawe, maj ciep造 odcie, ale na zdj璚iach w pomieszczeniach wychodz ciemne. Marzy mi si ch這dniejszy odcie (jasny, ch這dny br您, mo瞠 by karmelowy) i dlatego zastanawiam si nad prawdziw farb(a nie szamponem koloryzuj帷ym jak dotychczas). Czy przej軼ie z powiedzmy 鈔edniego, ciep貫go br您u do jasnego, ch這dnego musi oznacza rozja郾ianie?
Je郵i tak to chyba zrezygmuj...
Oczywi軼ie mysl o wizycie u fryzjera, bo do tej pory farbowa豉m tylko w domu przy uzyciu mamy
Yapi jest offline  
Stary 2009-04-25, 14:20   #2585
mischievous
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewcz皻a! By mo瞠 kogo zainteresuje moja historia z w這sami... Ot騜 od jakiego roku farbowa豉m w這sy regularnie co miesi帷 lub dwa na ciemne br您y. W efekcie by造 oczywi軼ie czarne jak smo豉 Naturalnie jestem nudn, mysi szatynk, ale pomy郵a豉m, 瞠 w br您ie mog豉bym wygl康a lepiej, nieco naturalniej. Duuu穎 czyta豉m o dekoloryzacji,pasemkach i innych straszliwych dla w這s闚 zabiegach, d逝go si waha豉m, ale w ko鎍u postanowi豉m zaryzykowa.
Mam na g這wie co pomi璠zy ciemnym a 鈔ednim br您em (jak uda mi si zrobi zdj璚ia to wklej tutaj). Fryzjerka na這篡豉 mi wod utlenion 3%, po jej zdj璚iu mia豉m w這sy w kolorze ognistym (nawet niez貫, ale strasznie nier闚no pokryte ), no a p騧niej na這篡豉 jasny br您. Oczywi軼ie wyszed ciemny, ale czuj si zdecydowanie lepiej ni w czerni.
No i mam do Was do嗆 nietypowe pytanie... W jakich kolorach ubra pasuje br您owow這sym dziewczynom? Blondynki 鈍ietnie wygl康aj w prawie wszystkim, czarne r闚nie (w moim odczuciu) natomiast moja dzisiejsza (ulubiona) br您owa bluzka okropnie zlewa si z w這sami i wygl康am tak... nijako Mo瞠 macie jakie pomys造? Dodam, 瞠 uwielbiam czer, czerwie i wszelkie odcienie br您闚, a ponadto jestem strasznie blada i uwielbiam podkre郵a biel swojej sk鏎y

hm.. czarnulka;P to i ja. kurde mysle o tym rozjasnieniu, powiedz bardzo zniszczyla wlosy ta woda utleniona? czyms jeszcze fryzjerzy rozjasniaja? bo nie mam pojecia co zrobic a i tak mam zniszczone a chce wlasnie braz zloty, ale braz a nie czarny jak zawsze wychodzi.

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre郵ony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi庵n望

mischievous jest offline  
Stary 2009-04-25, 14:37   #2586
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez Yapi Poka wiadomo嗆
To ja te podziel si wra瞠niami na temat l`oreal casting. Aktualnie na w這sach mam w豉郾ie odcie karmel, wyszed 豉dniutko, ale po 1,5 tygodnia ju prawie go nie wida
W zwi您ku z tym mam pytanie: moje naturalne w這sy s kasztanowe, rudawe, maj ciep造 odcie, ale na zdj璚iach w pomieszczeniach wychodz ciemne. Marzy mi si ch這dniejszy odcie (jasny, ch這dny br您, mo瞠 by karmelowy) i dlatego zastanawiam si nad prawdziw farb(a nie szamponem koloryzuj帷ym jak dotychczas). Czy przej軼ie z powiedzmy 鈔edniego, ciep貫go br您u do jasnego, ch這dnego musi oznacza rozja郾ianie?
Oczywi軼ie mysl o wizycie u fryzjera, bo do tej pory farbowa豉m tylko w domu przy uzyciu mamy
Ci篹ko jest z ciep貫go koloru przej嗆 na zimny serio.
Samemu mo積a nabawi si zielonych w這s闚.

Naturalne w這sy 豉twiej rozja郾i farb natomiast przy farbowanych jest to o tyle ci篹sza sprawa, ze rozja郾i si odrosty farbowane wcale lub odrobink.

Spr鏏uj na ten karmel p逝kanki srebrnej, ja gdy chc och這dzi odcie wlewam do szamponu, myj w這sy a mo積a dodatkowo p逝ka

P.S. Mniej stylistycznie ju si chyba nie da這, przepraszam, spontan

absurdalna89 fryzjerka do tego utleniacza da豉 chyba rozja郾iacz co? Sama woda utlenion 3% nie rozja郾i這by Ci w這s闚

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-04-25 o 14:40
MonkaIska jest offline  
Stary 2009-04-25, 15:52   #2587
naok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
GG do naok

Cytat:
Napisane przez digi1 Poka wiadomo嗆
naok, kt鏎ej dok豉dnie farby Garniera u篡豉? Bo znalaz豉m tylko Mahoniowy Kasztan Garnier Nutrisse krem nr 45, ale na opakowaniu wygl康a do嗆 ciemno. Czy tego koloru uzywa豉?
Dok豉dnie tej - tyle 瞠 k豉d豉m na naturalne w這sy i mi mocno nie chwyci這, ale te prawda jest taka, 瞠 mam ma這 podatne w這sy na jakiekolwiek dzia豉nia i nie trzyma豉m farby zbyt d逝go na w這sach :P

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Yapi Poka wiadomo嗆
Yapi ,czy mog豉by wstawi zdj璚ie? Bo te chcia豉bym u篡 tej farby i zastanawia mnie efekt
Stary 2009-04-25, 18:00   #2588
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Mam pytanie dziewczyny. D逝go farbuje na br您 na pocz徠ku jest popielaty ale potem rudzieje jestem ciemna popielata blondynka wiec odrosty sie rzucaja o tyle w oczy ze sa popielate a reszta ciep豉 czy je瞠li am na w這sy czarna farbe ale na bardzo kr鏒ko na 5 min to nadam w這som popielaty odcien ??
zuni jest offline  
Stary 2009-04-25, 21:00   #2589
cfaniaras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do cfaniaras

Cytat:
Napisane przez zuni Poka wiadomo嗆
Mam pytanie dziewczyny. D逝go farbuje na br您 na pocz徠ku jest popielaty ale potem rudzieje jestem ciemna popielata blondynka wiec odrosty sie rzucaja o tyle w oczy ze sa popielate a reszta ciep豉 czy je瞠li am na w這sy czarna farbe ale na bardzo kr鏒ko na 5 min to nadam w這som popielaty odcien ??
moim zdaniem z豉pie Ci czarny kolor :P

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline  
Stary 2009-04-25, 21:07   #2590
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Poka wiadomo嗆
moim zdaniem z豉pie Ci czarny kolor :P
tez tak sadze,co najwyzej nie taki ladny blyszczacy tylko taki "bury"
jenny87 jest offline  
Stary 2009-05-06, 15:55   #2591
moniska90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343
Red face Dot.: Br您owow這se farbowane :)

a jak uzyska co takiego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg anydo.jpg (40,0 KB, 170 za豉dowa)
moniska90 jest offline  
Stary 2009-05-08, 09:10   #2592
anetka-87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

a to m鎩 kolorek mia by braz ale raczej sa czarne u篡wa豉m farby wella orzech laskowy i wysz造 jak widac bardzo bardzo ciemne...teraz bede stara豉 si to jakos rozjasni zn闚 do bl康u albo chocia jasniutkiego brazu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aneta.jpg (13,8 KB, 128 za豉dowa)
anetka-87 jest offline  
Stary 2009-05-08, 09:18   #2593
anetka-87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez moniska90 Poka wiadomo嗆
a jak uzyska co takiego?
te jestem ciekawa 郵iczny kolor no i w這sy ach
anetka-87 jest offline  
Stary 2009-05-08, 14:04   #2594
flo17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

ja mialam takie rewelacje z lwosami a zaczelo sie od tego ze mi sie nie podobal moj kolor,,,,wiec przefarbowalam sobie na machon...wyszlam czerwona...nie moglam tegio zzniesc wiec nalozylam ciemny brazx...i kolor mialam okroopny..taki wypolowaily rudy. nakoncu naszczescie nzalazlam ...farbe koloru sredni krytaliczny braz podajrze pallete i nareszcie pokrylo.... hehehhe ...kurcz zdjec jakos nie moge zaladowac...
flo17 jest offline  
Stary 2009-05-08, 14:35   #2595
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Ktos robil wlosy Schwarzkopf Natural & Easy Migda這wa czekolada 574? Bo ja wlasnie kupilam mamie..
Po Tajemniczym czerwonym brazie Brillance zaczely jej wychodzic czerwone wlosy jak sie spieraly na tych siwych ::/. Mam nadzieje, ze nie wyjdzie mega ciemno i bedzie mialo jako cieply poblask..

Ogolnie szukamy cieplego srednio-ciemnego brazu z czerwonawa poswiata
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 574_Mandel_Chokladbrun__72061_300dpi_1772H_1772W.jpg (94,7 KB, 98 za豉dowa)

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-05-08 o 14:37
lea88 jest offline  
Stary 2009-05-08, 20:33   #2596
moniska90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Ktos robil wlosy Schwarzkopf Natural & Easy Migda這wa czekolada 574? Bo ja wlasnie kupilam mamie..
Po Tajemniczym czerwonym brazie Brillance zaczely jej wychodzic czerwone wlosy jak sie spieraly na tych siwych ::/. Mam nadzieje, ze nie wyjdzie mega ciemno i bedzie mialo jako cieply poblask..

Ogolnie szukamy cieplego srednio-ciemnego brazu z czerwonawa poswiata

robi豉m w這sy t farb. m鎩 naturalny kolor to do嗆 jasny z這ty br您 a ta farba tylko lekko to podkre郵i豉 tylko... na szcz窷cie nie wysz造 czarne
moniska90 jest offline  
Stary 2009-05-08, 23:40   #2597
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
robi豉m w這sy t farb. m鎩 naturalny kolor to do嗆 jasny z這ty br您 a ta farba tylko lekko to podkre郵i豉 tylko... na szcz窷cie nie wysz造 czarne
Aha.. no zobaczymy. Na niemieckim forum czytalam za to, ze babce wyszedl braz z czerwona poswiata.. nawet zbyt czerwona i ona myslala, ze bedzie to taki zwykly braz, wiec byla zawiedziona. Ale ogolnio cena byla pozytywna. Mam nadzieje, ze nie bedzie zle.
lea88 jest offline  
Stary 2009-05-09, 16:31   #2598
patogen88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Smile Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Schwarzkopf Natural & Easy -560 kaszmirowy jasny br您

niestety z moich w這s闚 bardzo szybko si wyp逝kuje...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 101_2980.jpg (112,1 KB, 345 za豉dowa)
patogen88 jest offline  
Stary 2009-05-09, 20:33   #2599
moniska90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Aha.. no zobaczymy. Na niemieckim forum czytalam za to, ze babce wyszedl braz z czerwona poswiata.. nawet zbyt czerwona i ona myslala, ze bedzie to taki zwykly braz, wiec byla zawiedziona. Ale ogolnio cena byla pozytywna. Mam nadzieje, ze nie bedzie zle.
wydaje mi si, 瞠 na ka盥ych w這sach to wyjdzie inaczej moje og鏊nie s豉bo 豉pi farby

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

mo瞠 niech twoja mama spr鏏uje Mida這wy jasny z這cisty br您 on wychodzi bez takiej po鈍iaty czerwonej
moniska90 jest offline  
Stary 2009-05-10, 12:51   #2600
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 554

Pyta豉m si o to w w徠ku o czarnow這sych i pozwol si zapyta jeszcze tutaj:

Od zawsze by豉m blondynk i od sierpnia zesz貫go roku zacz窸am powoli przyciemnia w這ski. Zacz窸am od jasnego br您u i powoli je przyciemnia豉m a w grudniu farbne豉m w這ski na czarny kolorek.
Od tamtej pory farbowa豉m na kolor czarny trzy razy (dwa razy Pallete a raz Joanna). Kolor bardzo szybko mi si wyp逝kuje. Po oko這 1,5 miesi帷a po farbowaniu mam je w s這鎍u rudawe, szczeg鏊nie na ko鎍ach.
Ostatni raz farbowa豉m w這sy miesi帷 temu Joann i ona nie sp逝kuje si tak bardzo.
Ostatnio stwierdzi豉m 瞠 jednak wole siebie w ciemnym br您ie i zacze豉m szuka w drogerii farby kt鏎 mo積a zastosowa na czarne w這sy. Na prawie wszystkich pisa這 瞠 nie jest polecana do w這s闚 czarnych albo 瞠by urzy wcze郾iej dekoloryzatora. Ale znalaz豉m jedn farb z Garniera (kolor blond) na kt鏎ej jest pokazane 瞠 po zastosowaniu na kolor czarny wyjdzie ciemny br您.

I teraz pytanie czy to rzeczywi軼ie jest mo磧iwe? Boje si po pierwsze 瞠 kolor mo瞠 wyj嗆 rudy i na dodatek nie r闚ny. Mo瞠 kt鏎a z Was ma do鈍iadczenie w takich eksperymentach?
Kucyk_Truskawkowy jest offline  
Stary 2009-05-10, 14:21   #2601
cfaniaras
Raczkowanie

GG do cfaniaras

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Poka wiadomo嗆
Pyta豉m si o to w w徠ku o czarnow這sych i pozwol si zapyta jeszcze tutaj:

I teraz pytanie czy to rzeczywi軼ie jest mo磧iwe? Boje si po pierwsze 瞠 kolor mo瞠 wyj嗆 rudy i na dodatek nie r闚ny. Mo瞠 kt鏎a z Was ma do鈍iadczenie w takich eksperymentach?

moja kolezanka na kolor ciemny (ale nie czarny) zastosowala kolor blond z garniera i wyszedl rudy ;x ale wiadomo inne wlosy inny kolor, ,wiec nie wiadomo jakby wyszlo to u Ciebie :P

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline  
Stary 2009-05-10, 18:54   #2602
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
wydaje mi si, 瞠 na ka盥ych w這sach to wyjdzie inaczej moje og鏊nie s豉bo 豉pi farby

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

mo瞠 niech twoja mama spr鏏uje Mida這wy jasny z這cisty br您 on wychodzi bez takiej po鈍iaty czerwonej
Ale mamie wlasnie o taka poswiate chodzi
lea88 jest offline  
Stary 2009-05-10, 19:33   #2603
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 554

Cytat:
moja kolezanka na kolor ciemny (ale nie czarny) zastosowala kolor blond z garniera i wyszedl rudy ;x ale wiadomo inne wlosy inny kolor, ,wiec nie wiadomo jakby wyszlo to u Ciebie :P
No i jestem po eksperymentach. Najpierw zrobi豉m dwa do嗆 grube pasemka Garnierem Nutrise- Blond, trzyma豉m 40 minut nie zrobi這 z kolorem zupe軟ie nic.
Potem po這篡豉m te Garniera Super Rozja郾iaj帷y co tam Blond-trzyma豉m ponad godzine. I co? Nic! Zupe軟ie nic. Kolor identyczny jak wcze郾iej.

No c騜. Pozostaje dekoloryzacja ale narazie popr鏏uje pozmywa kolor Nizoralem.... Chcia豉bym 瞠by by造 chod troszke br您owe
Kucyk_Truskawkowy jest offline  
Stary 2009-05-11, 19:52   #2604
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

ja mam teraz na wlosach NATURAL & EASY kermelow czekolad...
og鏊nie nie polecam tych farb.. nierowno kryja i meeeeega szybko sie sp逝kuj!!
jak chcecie to moge sprobowac wrzucic zdjecie jak teraz moje wlosy wygladaja w 鈍ietle dziennym... bo tak normalnie w pomieszczeniach sa szare, a w swietle dziennym hmmm dziwne
ale w piatek robie szamponem ciemny braz i pieknie

Caarroolliinnee jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:48   #2605
moniska90
Raczkowanie

ja w豉郾ie zrobi豉m w這sy castingiem mro幡y kasztan
moniska90 jest offline  
Stary 2009-05-12, 20:52   #2606
magda2109
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 577

Cytat:
ja w豉郾ie zrobi豉m w這sy castingiem mro幡y kasztan
I jak wyszed? Czerwony? Bo ja szukam nowego kolorku
Stary 2009-05-13, 09:38   #2607
oLaSeK=D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 604

Dziewczyny, chcialam sie zapytac o szamponetki-jakie mozecie polecic?? Chce ozywic kolor, jesli chce uzyskac sredni braz t chyba powinnam uzyc "jasny braz"?? Uzywa ktos szamponetek i moze cos doradzic????????????????? ?????????????????please:p liz:
oLaSeK=D jest offline  
Stary 2009-05-13, 12:14   #2608
cfaniaras
Raczkowanie

GG do cfaniaras

tak tak , ja u篡豉m sredni br您 i wyszed mi prawie czarny , wi璚 kup jasny braz
z palette sa fajne i mariona

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline  
Stary 2009-05-13, 12:27   #2609
moniska90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magda2109 Poka wiadomo嗆
I jak wyszed? Czerwony? Bo ja szukam nowego kolorku
ja widz w nim po鈍iat fioletu ale wszyscy mi m闚i 瞠 mi si zdaje bo to 豉dny ciep造 br您
moniska90 jest offline  
Stary 2009-05-13, 14:15   #2610
oLaSeK=D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 604

Cytat:
tak tak , ja u篡豉m sredni br您 i wyszed mi prawie czarny , wi璚 kup jasny braz
z palette sa fajne i mariona
Bardzo dziekuje za odp Bylabym wdzieczna, gdybys mogla napisac, jak dlugo sie u Ciebie ten kolorek utrzymywal, i czy wplynelo to jakos negastywnie na kondycje wlosow?
oLaSeK=D jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.