Br您owow這se farbowane :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2006-08-11, 17:33   #241
agulkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 827
GG do agulkaa
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Polecam czekoladowy br您 Leshera...bajeczny zimny kolor...ale zaznaczam,瞠 to indywidualna opinia...ka盥y w這s ma inny i inaczej mo瞠 wygl康a

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline  
Stary 2006-08-12, 00:57   #242
sweet_mystery
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 742

Ja w poneidzia貫k farbne豉m moje blond wlosy na czekoladowy br您 pallete (do 24 my)

fotki niezbyt wyrazne bo telefonem robione

co sadzicie???

Edytowane przez sweet_mystery
Czas edycji: 2006-08-20 o 13:48 Pow鏚: USUNIECIE FOTEK :)
sweet_mystery jest offline  
Stary 2006-08-12, 08:10   #243
magda*M
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838
GG do magda*M

Bardzo 豉dny kolorek wyszed i moim zdaniem pasuje Ci.
Jak ja robi豉m tym kolorem to mia豉m czarne w這sy .

A czy ja dobrze my郵, 瞠 moje w這sy zawsze wychodz rudawe bo na naturalnie ciemne pr鏏uj nak豉da ja郾iejsze kolory? Tak jak by這 z tym ciemnym popielatym blondem. Moje naturalne w這sy s ciemno br您owe (prawie czarne) i mo瞠 dlatego wyszed taki paskudny odcie?

Ma kt鏎a z was takie ciemne w這sy i pr鏏owa豉 robi ja郾iejszymi farbami?
magda*M jest offline  
Stary 2006-08-12, 10:05   #244
anciaahk
kosmitka

Wiadomo軼i: 19 409

Ja maluj p鏦i co tylko u fryzjera, mo瞠 dlatego 瞠 zmieni豉m kolor z blondu na bra. Nie wiem jak u was, ale moje bardzo si wyp逝kuj (a m闚i 瞠 farby fryzjerskie s trwalsze ).
Tak przy okazji - w豉郾ie m鎩 fryzjer m闚i, 瞠 odblask zieleni na w這sach jest wynikiem pofarbowania w這s闚 na zimny br您, za ruda po鈍iata zawsze towarzyszy ciep造m br您om. Nie wiem, na ile to prawda.

Pos逝chaj, jak mi pr璠ko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline  
Stary 2006-08-12, 11:14   #245
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Tak przy okazji - w豉郾ie m鎩 fryzjer m闚i, 瞠 odblask zieleni na w這sach jest wynikiem pofarbowania w這s闚 na zimny br您, za ruda po鈍iata zawsze towarzyszy ciep造m br您om. Nie wiem, na ile to prawda.
U mnie kazdy kolor brazu - oprocz stosunkowo ciemnych - wychodzi podbarwiony na rudo. Nigdy nie udalo mi sie osiagnac neutralnego, a co dopiero chlodnego odcienia w przedziale kolorow jasny - sredni braz. Dlatego znow wracam do ciemnego brazu i zamierzam raz na zawsze zapomniec o jasnym chlodnym br您ie

A mam pytanie odnosnie farb Leshera(?) - Agulkaa, mozesz cos wiecej o niej powiedziec? To farba profejsonalna? gdzie ja mozna dostac? (poza hurtowniami fryz.)
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-08-12, 11:24   #246
anek86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

hej mampytanie moj kolor wlosow to farbowane czarny ktory sie juz spral i jest teraz ciemny brazz przeswitami jasnymi chcialabym zafarbowac wloosy ale zeby mi nie wyszedl znow czrny tylko taki sredni brazik to jaki kolor farby wybrac jasny braz??? albo ciemny blond??? bo jak uzyje ciemnego brazu to wyjdzie czarny prose o pomoc
anek86 jest offline  
Stary 2006-08-12, 11:39   #247
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
Napisane przez anek86
hej mampytanie moj kolor wlosow to farbowane czarny ktory sie juz spral i jest teraz ciemny brazz przeswitami jasnymi chcialabym zafarbowac wloosy ale zeby mi nie wyszedl znow czrny tylko taki sredni brazik to jaki kolor farby wybrac jasny braz??? albo ciemny blond??? bo jak uzyje ciemnego brazu to wyjdzie czarny prose o pomoc

Jesli juz raz uzylas czarnej farby, to nie rozjasnisz go jasniejsza farba (odbarwia ci sie tylko odrosty, reszta pozostanie ciemna) Mozesz uzyc farby o ton jasniejszej niz obecny kolor lub zdekoloryzowac wlosy i pozniej dopiero nalozyc jasniejsza farbe (ktora bedzie sie splukiwac na rudo)
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-08-12, 11:41   #248
sweet_mystery
Rozeznanie

laseczki, no co sadzicie o mojej zmianie kolorku??
Stary 2006-08-12, 11:45   #249
balenciaga
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
A ja juz po farbowaniu...

Sieknelam sobie dzisiaj Jasny Szatyn Garniera Nutrisse i wyszedl tak jak na zdjeciach. Moglby lepiej zafarbowac odrosty, bo troche widac roznice. Siwulce tez minimalnie przebijaja, ale co tam. Nie jest rudawy, jest troche zbyt ciemny, ale wiem, ze Garniery sie splukuja, wiec po paru myciach bedzie jasniejszy. Obleci, ale nastepnym razem wyprobuje inna farbe. Aha, naturalne wlosy mam koloru ciemny popielaty blond (bardzo mysi moim zdaniem), ostatnio przez pare miesiecy farbowalam Schwarzkopfem Natural&Easy nr 570 (kasztanowy szatyn).

Moglo byc gorzej (ale lepiej tez... )

B.
balenciaga jest offline  
Stary 2006-08-12, 11:58   #250
anek86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Jesli juz raz uzylas czarnej farby, to nie rozjasnisz go jasniejsza farba (odbarwia ci sie tylko odrosty, reszta pozostanie ciemna) Mozesz uzyc farby o ton jasniejszej niz obecny kolor lub zdekoloryzowac wlosy i pozniej dopiero nalozyc jasniejsza farbe (ktora bedzie sie splukiwac na rudo)
ale ja nie mam juz czarnego kolorua chcialabym tylko poglebic ten brazowy tylko zeby nie wyszedl czarny
anek86 jest offline  
Stary 2006-08-12, 11:59   #251
eevvaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 146

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
Ja w poneidzia貫k farbne豉m moje blond wlosy na czekoladowy br您 pallete (do 24 my)

fotki niezbyt wyrazne bo telefonem robione

co sadzicie???
郵icznie wygl康asz w br您ie bardzo Ci do twarzy

eevvaa jest offline  
Stary 2006-08-12, 13:12   #252
sweet_mystery
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez eevvaa
郵icznie wygl康asz w br您ie bardzo Ci do twarzy
ojej dzi瘯uje
Stary 2006-08-13, 22:18   #253
elolka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

prze郵edzi豉m ten watek od pocz徠ku i... no i w sumie nie wiem. Mam teraz w這sy takie hmm... niby ciemnobr您owe, ale przy ko鎍ach ciemniejsze, z po造skiem czerwonkawym czy rudo-czerwonkawym (zalezy od 鈍iat豉 heh)
chcia豉bym miec ch這dny szatyn (i nie jestem w tym marzeniu tutaj jedyna z tego co wyczyta豉m ;-)) no i nie wiem czy da這by mi cos pofarbowanie w這sow ciemnym blondem? moze by mi ta czerwie znikn窸a chociaz bo ju troche mi sie zbrzyd造 takie czerwone refleksy...
elolka jest offline  
Stary 2006-08-14, 10:01   #254
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

elolka:
tez kiedys mialam takie wstretne refleksy;/ poszlam do fryzjerki i pomalowala mi wlosy jakims srednim brazem ..jednak po 1 farbowaniu wynik nie byl tak zadowalajacy, gdyz po myciu przeswitywac zaczely rudawe wlosy;/ dopiero przy 3 farbowaniu bylam w pelni zadowolona . Jak nie chcesz isc do fryzjera to chyba nie jest zlym pomyslem farbniecie sie ciemnym blondem (sama bym tak zrobila! )Nie oczekuj jednak oszalamiajacych rezultatow (
praline jest offline  
Stary 2006-08-14, 11:15   #255
evi_motylek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171

a o to moj br您ik niestety na zdjeciach wyglada troszke inaczej ni w rzeczywistosci jest 豉dny chociaz troche dziwnie sie czuje z nim gdyz mialam baleyage blond z jasnym br您em. Tydzien temu pofarbowa豉m farb GARNIER 100% COLOR G莧BOKI SZATYN i oto efekty niestety ruy odcien jest i tez nad tym ubolewam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 060814_102819.jpg (41,7 KB, 405 za豉dowa)
evi_motylek jest offline  
Stary 2006-08-14, 13:56   #256
elolka
Raczkowanie

praline wiem ze cudow spodziewac sie nie moge, ale chyba sie zdecyuje na ten ciemny blond, poki wakacje sa to mozna cos poeksperymentowac a nuz akorat cos to da
elolka jest offline  
Stary 2006-08-14, 14:23   #257
praline
Zakorzenienie

no jasne!!! koniecznie zdaj relacje jak suie udalo i moze bys zalaczyla foteczki?? jestem baaardzo ciekawa i zycze POWODZENIA
praline jest offline  
Stary 2006-08-14, 14:38   #258
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

ja dzisiaj farbuj w這ski na jasny br您 szamponem Palette do 24 my.

wczesniej na w這sach mia豉m z這ty szatyn Garniera.
smerfeta01 jest offline  
Stary 2006-08-14, 15:27   #259
kasiunia`18
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 784
GG do kasiunia`18

ja mam teraz na g這wie sredni braz,ale szamponetke na spr鏏owanie z Palette,przyznam siez,e jestem zachwycona tym kolorem

Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline  
Stary 2006-08-14, 15:32   #260
kasiunia`18
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 784
GG do kasiunia`18

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja dzisiaj farbuj w這ski na jasny br您 szamponem Palette do 24 my.

wczesniej na w這sach mia豉m z這ty szatyn Garniera.
moja kuzynka ma teraz ten garniera z這ty szatyn i swietnie to wyglada

Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline  
Stary 2006-08-15, 09:10   #261
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiunia`18
moja kuzynka ma teraz ten garniera z這ty szatyn i swietnie to wyglada
na moich w這sach powsta造 miedziane refleksy ja wol jednak ch這dniejsze odcienie, st康 wyb鏎 jasnego br您u palette.
smerfeta01 jest offline  
Stary 2006-08-15, 09:51   #262
praline
Zakorzenienie

a ja dzis maluje w這sie Blondem garnier color naturals . Nazwa farby z blondem nie ma nic wsp鏊nego
praline jest offline  
Stary 2006-08-15, 13:14   #263
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 411

A czy kt鏎a z was u篡wa豉 farby Brillance, odcie Ciemny Br您 ? W katalogu wygl康a bardzo 豉dnie , ale na w這sach pewnie wyjdzie czarny, jak wi瘯szo嗆 ciemnych br您闚 Mimo wszystko mam ochot zaryzykowa
Stary 2006-08-15, 13:35   #264
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
A czy kt鏎a z was u篡wa豉 farby Brillance, odcie Ciemny Br您 ? W katalogu wygl康a bardzo 豉dnie , ale na w這sach pewnie wyjdzie czarny, jak wi瘯szo嗆 ciemnych br您闚 Mimo wszystko mam ochot zaryzykowa
wi瘯szo嗆 br您闚 na w這sach od razu po farbowaniu wychodzi du穎 za ciemna nie lubi dodatkowo jak farba wygl康a tak sztucznie na w這sach, ze od razu wida, 瞠 si farbowa這. Na szcz窷cie po ok. 5 myciach farba zaczyna si wyp逝kiwa i powstaje fajny efekt .. i kolor
smerfeta01 jest offline  
Stary 2006-08-15, 18:04   #265
elolka
Raczkowanie

a ja sie nie moge doczekac kiedy kupie sobie ten ciemny blond i zrobie eksperyment jaki efekt (i czy wogole jakis) osi庵nelam napisze jak najszybciej
oby mi tylko w這sy nie wypad造 ca趾iem po tym farbowaniu
elolka jest offline  
Stary 2006-08-15, 18:06   #266
elolka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez praline
no jasne!!! koniecznie zdaj relacje jak suie udalo i moze bys zalaczyla foteczki?? jestem baaardzo ciekawa i zycze POWODZENIA
niestety zdjec z przyczyn technicznych raczej nie zamieszcze - nie posiadam aparatu cyfrowego niestety...
elolka jest offline  
Stary 2006-08-16, 17:53   #267
elolka
Raczkowanie

mia豉m zdac relacje z tego farbowania tym ciemnym blondem no wiec jakies pol godziny temu wysuszylam wlosy, obejrzalam w lustrze na rozne sposoby i moja relacja jest taka: farba garniera w這sow mi nie uszkodzi豉 zabardzo i 豉dnie sie b造szcz, czerwonych refleksow jest jakby mniej (a moze sie przemieni造 w rude, kt鏎ych jeszcze troche zaduzo jest) ogolnie to zachwycaj帷ych rezultat闚 brak, ale te nie moge powiedziec zeby nie by這 absolutnie zadnych
moze za tydzie czy dwa jeszcze raz sproboje z tym bondem... hmm...

a tak przy okazji: s造sza豉m o p逝kankach (jakie fioletowe i szaro-matowe chyba) tylko nie wiem, czy to by sie sprawdzi這 przy tym pozbywaniu sie rudawo-czerwonych refleksow??? Mo瞠 sie ktos orientuje, albo probowa?? troche mnie to zaciekawi這
elolka jest offline  
Stary 2006-08-16, 19:45   #268
nebraska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 951

a ja po wielu eksperymentach zn闚 wr鏂i豉m do Vivy Welli (鈔edni br您)To jedyna farba gdzie juz od pocz徠ku nie ma rudych refleks闚, potem sie pojawiaj co prawda, ale nie tak szybko jak przy innych farbach

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2006-08-18, 16:46   #269
KatarzynaJ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168

M鎩 br您 - Joanna Millady - Kawowy br您. Wyszed inny ni na opakowaniu, ale to pewnie efekt tego, 瞠 nie mia豉m siwych w這s闚, a to odsiwiacz jest. W 鈍ietle dziennym jest ok., mo瞠 ciut rudo軼i wida, ale ba豉m si, 瞠 b璠zie gorzej. Farbowane przed chwil, nie wiem jak d逝go si utrzyma bo podobno bez amoniaku i utleniacza
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (60,3 KB, 453 za豉dowa)

Edytowane przez KatarzynaJ
Czas edycji: 2006-08-22 o 19:04
KatarzynaJ jest offline  
Stary 2006-08-19, 14:11   #270
n_itka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

ja farbuje moje brazowe wlosy na braz ;D swoj naturalny mam zimny i dosc plowy, szarawy, ciemny
ostatnio pokusilam sie na opalizujacy braz 100% garnier, ale po 3-4 tygodniach jakos zrudzial, poza tym farbe oceniam raczej przecietnie, wysuszyla mi wlosy, brakuje im polysku, brak odzywki
wczesniej farbowalam londa - mocca i calkiem przyjemny kolorek wyszedl, z tym, ze po 3 farbowaniu zaczely wypadac mi wlosy i rezygnowalam (ale zaczelam tez wtedy uzywac prostownicy...), poza tym dosyc smierdzial, plusy takie, ze byla odzywka, latwo sie nakladala i wlosy wygladaly ladnie, zdrowo (zdjecie 1)
wklejam tez moj opalizujacy brazik po kilku tygodniach (pozostale zdjecia - widac ze odcien zmienia sie w zaleznosci od swiatla )
teraz marzy mi sie jakis jasny, karmelowy braz w takim typie http://www.mcnblogs.com/thehotblog/a...ssica_alba.jpg wlasciwie podchodzacy nawet pod blond http://z.about.com/d/beauty/1/0/V/G/Jlo.jpg
ale zupelnie nie wiem jak sie za to zabrac, jaki odcien farby, jaki okreslic ten odcien, chce ale boje sie isc do fryzjera, coby mi czegos nie schrzanil
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010115-2.jpg (120,9 KB, 392 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010072-2.jpg (112,2 KB, 110 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010042-2.jpg (95,3 KB, 162 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010036-2.jpg (99,9 KB, 81 za豉dowa)

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.