Br您owow這se farbowane :) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2009-05-31, 14:06   #2671
avoc
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Anakoni Poka wiadomo嗆
avoc, radze poczekac do przynajmniej 20 myc, naprawde, przynajmniej 20 dni poczekaj zeby kolor sie wyplukal.Uzyj p騜niej br您u 鈔edniego lub po prostu br您u naturalnego, moze byc ciemny blond ale to niezbyt ciekawy kolor:/ Ja uzylam br您u. szukaj brazu naturalnego, mokka ale nie czekoladowego bo te cz瘰to maja barwnik czerwony jak kasztany. Nie wiem jakie tam macie marki farb, mo瞠 jakies ojczyste sa dobre-wtedy masz pewno嗆,ze u篡ta nazwa to odpowiednik koloru.Zycze wytrwa這軼i, poczekaj z koloryzacj myj帷 codziennie wloski
Anakoni,dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz.Ja wlasnie chce poczekac az kolor sie wyplucze i tylko mialam dylemat-co polozyc potem aby zabic te czerwone refleksy.Pocieszylas mnie,ze sa w ogole jakies kolory,ktore to zamaluja.
avoc jest offline  
Stary 2009-05-31, 15:21   #2672
Agata*86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez agulek124 Poka wiadomo嗆
U mnie wyszedl taki jasny braz...

agulek124 郵iczny kolorek Ci wyszed. A nak豉da豉 tego loreala feria preference P10 na w這sy ciemne farbowane czy naturalnie ciemne. Bo na farbie pisze 瞠 jest ona przeznaczona do naturalnie ciemnych w這s闚 a nie farbowanych. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedz.
Agata*86 jest offline  
Stary 2009-05-31, 15:31   #2673
blue7420
Przyczajenie

Whoa,faktycznie to drugie i trzecie zdj璚ie jest rewelacyjne!Te chcia豉bym mie taki kolorek!Jak kt鏎a z Was b璠zie wiedzia豉,kt鏎a farba b璠zie dawa豉 taki efekt,to b璠zie wi璚ej wdzi璚znych os鏏.
blue7420 jest offline  
Stary 2009-06-01, 11:02   #2674
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez avoc Poka wiadomo嗆
To byl Loreal Recital M3 Toskane-jasny kasztan opalizujacy.
Czyli myslisz,ze sie zmyje? A co pozniej,jaki kolor?

Agulek 134-piekny wyszedl Ci ten kolor
Zmyje si na bank, wiec sie nie przejmuj,a co do koloru, to moze Virginia Chestnut Brown 5.3?wychodzi ciemniej jak na opakowaniu,ale splukuje sie i jest przepiekny

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-06-01 o 11:09
jenny87 jest offline  
Stary 2009-06-01, 12:08   #2675
avoc
Przyczajenie

Jeny,piekna jest ta virginia!
Czy Ty nia farbowalas?Nie zmywa sie na rudo?
avoc jest offline  
Stary 2009-06-02, 10:25   #2676
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez avoc Poka wiadomo嗆
Jeny,piekna jest ta virginia!
Czy Ty nia farbowalas?Nie zmywa sie na rudo?
to byl tak naprawde jeden z pierwszych kolorow ,ktorymi farbowalam wkosy , kolor wychcodzi niemalze identyczny jak na opakowaniu (poczatkowo troche ciemniejszy ,ale to standard i dosc szybko zmywa sie do koloru na opakowaniu), i zdecydowani co mne bardzo wtedy zdziwilo nie zmywa sie na rudo
jenny87 jest offline  
Stary 2009-06-02, 21:31   #2677
coolasana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 283

witam, mam teraz w這sy ciemnobr您owe i chce na nie po這篡 ciemny burgund lub co takiego..chce uzyska taki efekt jak na zdj璚iu poni瞠j, wyjdzie mi co takiego?? no wiadomo, 瞠 o wiele bardziej ciemniejsze ale chodzi mi o to by po鈍iata by豉 taka czerwono-wi郾iowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg l_918954682b4c4a86b35bd7a91ed179fe.jpg (46,7 KB, 338 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg l_0e9fba0b09cb4b5d8fcbf6e420795934.jpg (66,8 KB, 532 za豉dowa)

coolasana jest offline  
Stary 2009-06-02, 21:56   #2678
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!

Wiadomo軼i: 660

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka wiadomo嗆
agulek124 郵iczny kolorek Ci wyszed. A nak豉da豉 tego loreala feria preference P10 na w這sy ciemne farbowane czy naturalnie ciemne. Bo na farbie pisze 瞠 jest ona przeznaczona do naturalnie ciemnych w這s闚 a nie farbowanych. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedz.

Ja nakladalam go na sredni braz farbowany...
agulek124 jest offline  
Stary 2009-06-03, 16:31   #2679
natalka2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

hej dziewczyny

przyszlam do was po rade.

Otoz mam wlosy w kilku odcieniach brazu. na gorze lekko rudawe, pozniej czerwonawe, a reszta ciemny braz z czerwona poswiata w sloncu.
Dzis kupilam farbe londa naturals kawowy braz zeby pofarbowac odrosty [czytalam chyba gdzies tutaj, ze ktos zniwelowal nia czerwony odcien - mam nadzieje, ze mi tez sie uda]. Chcialabym ja nalozyc na jakies 10cm wlosow [na ta rudosc i czerwien] zeby zmienic kolor na ciemniejszy. Pozniej jak juz kolor bedzie na calej glowie m/w taki sam to chcialabym nalozyc farbe tylko jakas jasniejsza, bo mam dosc ciemnobrazowych i czarnych wlosow, chcialabym jakis sredni braz, albo nawet ciemny z miedziana poswiata zamiast tej czerwonej, ktora nie chce sie bardziej sprac mimo uzywania H&S].

I teraz mam prosbe czy moglybyscie mi polecic jaki kolor nalozyc na te moje wlosy zeby je choc ociupinke rozjasnic i pozbyc sie tej czerwonej poswiaty na calej dlugosci?

studia

natalka2 jest offline  
Stary 2009-06-06, 11:20   #2680
natalka2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

nikt nie pomogl, ale juz nieaktualne
mam juz rudawy/bursztynowy brazik z jasniejszymi i ciemniejszymi pasemkami

studia

natalka2 jest offline  
Stary 2009-06-06, 16:20   #2681
weela
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 557

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka wiadomo嗆
witam, mam teraz w這sy ciemnobr您owe i chce na nie po這篡 ciemny burgund lub co takiego..chce uzyska taki efekt jak na zdj璚iu poni瞠j, wyjdzie mi co takiego?? no wiadomo, 瞠 o wiele bardziej ciemniejsze ale chodzi mi o to by po鈍iata by豉 taka czerwono-wi郾iowa

Ten kolorek to cudo! Gdybym tylko wiedziala czego uzyc od razu bym sobie zafarbowa豉! Bardzo 豉dne niby br您owe, a w豉郾ie taka wi郾iowa po鈍iata.
weela jest offline  
Stary 2009-06-07, 10:40   #2682
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1240421583

Wlosy z tego linka sa naprawde cudne! Myslicie ze ten karmel Loreala da taki efekt? Uzywala ktoras z Was? Jak tak to pomozcie
Marzy mi sie wlasnie taki kolor.
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-06-07, 11:53   #2683
cfaniaras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do cfaniaras

17 czerwca farbuj si szamponetka z mariona - czekoladowy br您 , juz postanowione

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline  
Stary 2009-06-08, 16:24   #2684
Agata*86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Oto moje w這ski po wizycie u fryzjera. Na ciemny br您 na這穎ne karmelowe refleksy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie013.jpg (135,5 KB, 222 za豉dowa)
Agata*86 jest offline  
Stary 2009-06-10, 11:03   #2685
Alessa91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

A to m鎩 br您 farbowany u fryzjera w poniedzia貫k. Wyszed ciemno ale mam nadziej ,瞠 si troszk zmyje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1050085.jpg (47,4 KB, 327 za豉dowa)
Alessa91 jest offline  
Stary 2009-06-10, 11:23   #2686
kiciaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez Alessa91 Poka wiadomo嗆
A to m鎩 br您 farbowany u fryzjera w poniedzia貫k. Wyszed ciemno ale mam nadziej ,瞠 si troszk zmyje
wyglada na bardzo zdrowe w這ski
郵icznie
ale co nie robi lampa b造skowa
co to dok豉dniej za kolor ?
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-06-10, 17:04   #2687
Alessa91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Kolorek to mieszanka br您闚 chyba jeden czysty br您 plus troszk ja郾iejszego ,mia這 wyj軼 z refleksami wysz這 dosyc ciemno...oby si zmy這 wiem 瞠 s to farby jakiej w這skiej marki , podobno zio這we
Alessa91 jest offline  
Stary 2009-06-10, 17:15   #2688
plecki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Ja od pewnego czasu farbuje si Schwarzkopf Brillance kolor 880 - ciemny br您. Owszem na pocz徠ku si wygl康a prawie jak czarna wrona ale po paru myciach pojawia si fajny br您 (przynajmniej wed逝g mnie).
Zawsze chcia豉m taki 豉dny ciep造 br您 ale jako mi nie wysz這 bo mam ciemn帶 opraw oczu i cer jasn tak pod ciemniejsze kolorki wiec da豉m spok鎩 . Mam wra瞠nie 瞠 taki ja郾iejszy by豚y "md造"

Co do czerwonych refleks闚 to Schwarzkopf Brillance mia kiedy odcie "czer czerwieni". Kolorek rewelacyjny w這sy s ciemne (wcale nie czarne) ale pod 鈍iat這 czerwone - tylko chyba ten kolorek wycofali, dawno go nie widzia豉m :/
- Musisz mie. Inaczej nie przysz豉by tutaj."
plecki jest offline  
Stary 2009-06-11, 03:36   #2689
kasia1185
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

hej dziewczynki jak prawie wszystkie moj naturalny kolor to mysi,odkad pamietam czyli jakies 6-7 tal mia豉m robiony popielaty blond+ czekolada baleyage ostatnio cos mi odbo這 i wymysli豉m sobie,ze przejde na jeden kolor po這篡豉m s這neczne refleksy-orzechowy blond palette do 24 myc, kolorek wyszed super ale po ok,2tyg<6-8my> zrobi sie rudawy wiec posz豉m po farbe nieby這 takiej samej wiec wzie豉m loreal recital preference m2 mro幡y kasztan mysla豉m,ze r騜nica bedzie niewielka,ale.... wyszed bardzo ciemny,a odrosty sliwka/fiolet a przy twarzy<mia 豉m jasniejsze> czarny mine這 4 mycia i nawet troszke si nie zmy,....
prosze pom騜ce,zle sie czuje w tym kolorze,jest za ciemny,jak myslicie jest sens wydawac kase na jasniejsze odcienie??
czy lepiej wybrac sie do fryzjerki na jasny baleyage?kurcze tylko ja zawsze marzy豉m o fajnym br您ie,
kasia1185 jest offline  
Stary 2009-06-14, 13:11   #2690
Ati
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

Dziewczyny , a jakie waszym zdaniem szampony / od篡wki czy co tam jeszcze naprawd przed逝瘸 trwa這嗆 koloru i zapobiega spieraniu si na rudo ?
Nie wiem czy na temat .. Je郵i nie to bardzo przepraszam

Edytowane przez Ati
Czas edycji: 2009-06-14 o 13:13
Ati jest offline  
Stary 2009-06-14, 19:52   #2691
Lady in Blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 640

Dziewczynki doradzicie mi?

Obecnie mam na glowie kolor L'Oreal Recital Preference Mro幡y Kasztan M1. CARACAS i teraz chcia豉bym mie Loreal Recital Preference G Virginie Jasny Br您 Z這cisty Jak my郵icie, wyjdzie mi fajny efekt czy koszmar na glowie?
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogl康 - wsz璠zie na zachodzie jest 鈍ietnie, krainy mlekiem i miodem p造n帷e, tolerancja i dobry gust w ka盥ej dzielnicy, a w tej Polsce to sam za軼ianek i ludzi na Vogue'a nie sta

instagram
Lady in Blue jest offline  
Stary 2009-06-18, 09:50   #2692
anytsuj
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 090

Dziewczyny pomocy
sama nie potrafi farbowa w這s闚, wi璚 chodz do fryzjera, i ostatnio za篡czy豉m sobie ciemny br您, w這sy jak na moje oko s za ciemne w 鈍ietle "domowym" s wr璚z czarne, osobi軼ie podobaja mi si czarne w這ssy, ale mi nie pasuj, mysla豉m, 瞠 po pierwszym myciu si troszk zmyj, woda by豉 brudna ale w這sy jak dla mnie dalej wpadaj w czer, co robi ? czy kolor si zmyje? czy lecie do fryzjera?
anytsuj jest offline  
Stary 2009-06-18, 11:43   #2693
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

antysuj, a przed frabowaniem u fryzjera jaki mialas kolor wlos闚? Na suchych wlosach do嗆 szybko farba sie zmywa. Jesli to pierwszy raz Twoje farbowanie na ciemny braz, nastepnym razem wybierz jasniejszy odcien - na pewno Ci nie rozjasni, ale ciagle farbowanie ciemnym brazem zapewnia trwal CZER... No i mozesz uzywac szamponow przeciw逝piezowych lub silnie oczyszczaj帷ych, spieraj troch farb.
Stary 2009-06-18, 22:05   #2694
cfaniaras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do cfaniaras

farbowalam szamponetka czekoladowy braz , kolor cudny
a dzis kupilam sobie szampon accent brown z rossmanna i odzywke elseve do farbowanych , ahh zeby kolor dlugo sie trzymal < 3
;dd

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline  
Stary 2009-06-18, 22:30   #2695
anytsuj
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 090

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka wiadomo嗆
antysuj, a przed frabowaniem u fryzjera jaki mialas kolor wlos闚? Na suchych wlosach do嗆 szybko farba sie zmywa. Jesli to pierwszy raz Twoje farbowanie na ciemny braz, nastepnym razem wybierz jasniejszy odcien - na pewno Ci nie rozjasni, ale ciagle farbowanie ciemnym brazem zapewnia trwal CZER... No i mozesz uzywac szamponow przeciw逝piezowych lub silnie oczyszczaj帷ych, spieraj troch farb.
przed farbowaniem mia豉m br您owy (farbowany) kolor w這s闚 i rzeczywi軼ie s troszk przesuszone, jutro umyj szamponem przeciw逝pie穎wym, mam nadziej, 瞠 si troszku wypierze, dzi瘯uj
anytsuj jest offline  
Stary 2009-06-21, 12:26   #2696
loveowocowe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

hmm mam taki problem, bo chcia豉bym sobie pofarbowac w這sy szamponetk na kolor mlecznej czekolady 瞠by by taki ..nie wiem jak to wyt逝maczy ale taki g瘰ty kolor, 瞠by si nie b造szcza :P rozumiecie mnie? mam typowe br您owe w這sy, nie za jasne ani nie za ciemne czy kto mi mo瞠 doradzi z jakiej firmy wyszed豚y mi taki kolor? i czy jest jakie ryzyko ze robie sie na rudzielca ? chocia w to w徠pie..co w stylu jak w linku poni瞠j!
http://niebieskiemigdaly.blox.pl/resource/fudge.jpg

Edytowane przez loveowocowe
Czas edycji: 2009-06-21 o 12:34
loveowocowe jest offline  
Stary 2009-06-24, 17:44   #2697
natee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 578

Dziewczyny zdradzi豉m Was ;(
Wstyd mi jako za這篡cielce tego tematu, ale co mnie pokusi這 i rozja郾i豉m m鎩 鈔edni br您 Czyst Platyn z Palette... Efekt? Owszem rozja郾ila i to sporo ale mia豉m na glowie wszystkie odcienie rudo軼i 鄴販i i bieli... Pobieg豉m automatycznie i w panice wzielam Ciemny szatyn Garnier Nutrisse, juz raz mnie ta farba uratowa豉, ale nie tym razem Dziewczyny pomozcie, nie pokry這 r闚no i mam ja郾iejsze plamy na g這wie
Jak my郵icie jaka farba br您 dobrze kryje???

natee jest offline  
Stary 2009-06-24, 20:50   #2698
marta301
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 632

Dziewczyny, jaka farba, ch皻nie z profesjonalnych, da mi taki br您? Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg evangeline-lilly-picture-6.jpg (41,1 KB, 219 za豉dowa)
Stary 2009-06-25, 09:55   #2699
joannagrudziadz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez marta301 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jaka farba, ch皻nie z profesjonalnych, da mi taki br您? Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
podobny odcie w這s闚 daje profesjonalna majirel 5,12.Mia豉m taki odcie,tylko jesli masz w這sy rozjasniane to mo瞠 wyj嗆 ciemniej.Og鏊nie farby tej marki s bardzo dobre-szczeg鏊nie br您y wychodz 豉dnie a i wyb鏎 duzy.
joannagrudziadz jest offline  
Stary 2009-06-25, 10:19   #2700
marta301
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 632

Cytat:
Napisane przez joannagrudziadz Poka wiadomo嗆
podobny odcie w這s闚 daje profesjonalna majirel 5,12.Mia豉m taki odcie,tylko jesli masz w這sy rozjasniane to mo瞠 wyj嗆 ciemniej.Og鏊nie farby tej marki s bardzo dobre-szczeg鏊nie br您y wychodz 豉dnie a i wyb鏎 duzy.
Znam Majirel, od d逝窺zego czasu robi nim w這sy u fryzjerki, tylko 瞠 teraz mam blond ale chc zn闚 wr鏂ic do br您u . Wi璚 w ich br您y znam tylko z palety a nie mam poj璚ia jak wychodz .
Hmm, ja obstawia豉m poziom 6 a refleks popielato-z這cisty 13, bo te w這sy tak do ko鎍a chyba zimne nie s...
Jak s康zisz, je郵i po dekoloryzacji, mia豉m ju 4-5 farbowania, do nadal farba mo瞠 wyj軼 ciemniej czy raczej ju nie powinna? Troch boj si tak nag貫go przej軼ia z poziomu 7-8 na 5, ale to jest najbli窺ze mojemu naturalnemu kolorowi w這s闚 .
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.